Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha-Strahov (15. 1. 2011)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UrbanMichal Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.83
2 David BrothánekDavid Brothánek 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 21.22
3 Tomáš FilipTomáš Filip 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 21.98
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KrausJakub Kraus 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 19.03
2 Jan MašátJan Mašát 96 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.18
3 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.77
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NejdlTomáš Nejdl 97 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 23.22
MS Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.00
MS Vít KratochvílVít Kratochvíl 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 19.16
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří IngeduldJiří Ingeduld 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 21.31
2 Ondřej KorosOndřej Koros 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.49
3 Aleš KrajčiAleš Krajči 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.16
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 19.81
2 Michal KubecMichal Kubec 99 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 21.85
3 Lukáš ZemanLukáš Zeman 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.29
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 21.73
2 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.95
3 Štěpán Svoboda Štěpán Svoboda 99 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 23.25
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.59
2 Jakub Brož Jakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.29
3 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.66
4 Dominik MarchalDominik Marchal 98 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.25
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.04
2 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.19
3 Filip Seidl Filip Seidl 99 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 24.45
MS Michal MyškaMichal Myška 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 24.39
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SeidlTomáš Seidl 99 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 24.21
2 Martin PlačekMartin Plaček 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 24.86
3 Martin KaňkovskýMartin Kaňkovský 99 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 26.30
MS Robin PovolnýRobin Povolný 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.55
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KoštialLukáš Koštial 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.69
2 Jan Jelínek Jan Jelínek 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.65
3 Antonín ŠvarcAntonín Švarc 00 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 24.83
4 Jan MyslivecJan Myslivec 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 24.90
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 PETR LOUDAPETR LOUDA 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.36
2 Šimon HolečekŠimon Holeček 00 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 24.26
3 Adam HečkoAdam Hečko 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 24.84
4 Jakub FolbergerJakub Folberger 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 27.20
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 20.44
2 Kristýna PříhodováKristýna Příhodová 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 21.04
3 Ivana MachováIvana Machová 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 21.96
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 21.57
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 21.87
3 Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková 96 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 22.30
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KobernováLucie Kobernová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.21
2 Natálie ĎurechováNatálie Ďurechová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.32
3 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.33
4 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.99
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika PetrželováMonika Petrželová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.49
2 Johana ČechováJohana Čechová 97 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.73
3 Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 21.93
4 Eliška HanušováEliška Hanušová 96 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 22.53
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.04
2 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 22.12
3 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 22.47
4 Lucie Drsová Lucie Drsová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.01
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Simona ŠtefanováSimona Štefanová 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.37
2 Pavla MichalováPavla Michalová 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.53
3 Tereza PlačkováTereza Plačková 97 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 22.88
4 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 23.11
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.52
2 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 21.63
3 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.75
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.65
2 Jana MaňasováJana Maňasová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.17
3 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 22.24
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola MíchalováNikola Míchalová 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.57
2 Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 22.69
3 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 23.07
4 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.65
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 22.80
2 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.32
3 Tereza SuráTereza Surá 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.26
MS Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.58
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 24.20
2 Veronika BočkováVeronika Bočková 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 27.10
MS Tereza ParáskováTereza Parásková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.28
MS Eliška RadováEliška Radová 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 25.36
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 23.65
2 Naďa KrejčováNaďa Krejčová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 23.76
3 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.86
4 Josefína KačírkováJosefína Kačírková 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.03
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada DoležalováLada Doležalová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.97
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 25.13
3 Natálie HánováNatálie Hánová 00 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 26.36
MS Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 23.41
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.68
2 Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 24.72
3 Andrea BělohlavováAndrea Bělohlavová 00 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.41
4 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 26.63
Celkem 4 závodníků