Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, vložený závod staršího žactva

Olomouc (15. 1. 2011)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 06.90
2 Jiří SmolaJiří Smola 88 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.25
3 Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 AK KroměřížAK Kroměříž 07.25
Roman NovotnýRoman Novotný 86 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robert NovotnýRobert Novotný 89 AK OlomoucAK Olomouc 07.41
2 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC ProstějovAC Prostějov 07.46
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 90 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Vít VrbkaVít Vrbka 91 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.30
2 Tomáš KejíkTomáš Kejík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.41
3 Štěpán ChludilŠtěpán Chludil 90 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.76
Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK OlomoucAK Olomouc DQ
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.43
2 Jan DostálJan Dostál 91 SK HraniceSK Hranice 07.53
3 Luboš VlasákLuboš Vlasák 90 AK OlomoucAK Olomouc 07.69
Milan PírekMilan Pírek 87 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 07.18
2 Petr KlusPetr Klus 85 AK KroměřížAK Kroměříž 07.36
3 Tomáš KoutnýTomáš Koutný 90 AK OlomoucAK Olomouc 07.58
4 Jan VičarJan Vičar 90 AK OlomoucAK Olomouc 07.78
Celkem 4 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 06.80
2 Roman NovotnýRoman Novotný 86 AK KroměřížAK Kroměříž 06.81
3 Milan PírekMilan Pírek 87 AK KroměřížAK Kroměříž 06.94
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 90 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DQ
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.24
2 Tomáš KejíkTomáš Kejík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.42
3 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.47
4 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC ProstějovAC Prostějov 07.53
Celkem 4 závodníků
Finále C (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK OlomoucAK Olomouc 07.46
2 Luboš VlasákLuboš Vlasák 90 AK OlomoucAK Olomouc 07.58
3 Štěpán ChludilŠtěpán Chludil 90 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 07.77
Celkem 3 závodníků

60 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.25
2 Marek MajerMarek Majer 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.26
3 Jan VlasákJan Vlasák 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.39
David PolákDavid Polák 93 JAC BrnoJAC Brno DQ
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr JimramovskýPetr Jimramovský 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.52
2 Martin ChvátalMartin Chvátal 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.59
3 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.81
4 Michal MüllerMichal Müller 93 AK OlomoucAK Olomouc 07.86
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 92 AK OlomoucAK Olomouc 07.48
2 Robin DragounRobin Dragoun 93 AC ProstějovAC Prostějov 07.61
3 Jiří ElisekJiří Elisek 93 ASK BlanskoASK Blansko 07.62
4 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.74
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AC ProstějovAC Prostějov 07.30
2 David ŠtefekDavid Štefek 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 07.45
3 Martin TrybulaMartin Trybula 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 07.69
4 Martin HeindlMartin Heindl 92 JAC BrnoJAC Brno 07.77
Celkem 4 závodníků

60 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.18
2 Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil 92 AC ProstějovAC Prostějov 07.28
3 Marek MajerMarek Majer 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.41
4 Jan VlasákJan Vlasák 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 07.53
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠtefekDavid Štefek 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 07.32
2 Martin ChvátalMartin Chvátal 92 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.49
3 Petr JimramovskýPetr Jimramovský 92 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 07.50
4 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 92 AK OlomoucAK Olomouc 07.54
Celkem 4 závodníků
Finále C (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Robin DragounRobin Dragoun 93 AC ProstějovAC Prostějov 07.53
2 Jiří ElisekJiří Elisek 93 ASK BlanskoASK Blansko 07.63
3 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.66
Martin TrybulaMartin Trybula 92 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PerutkaMartin Perutka 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 07.70
2 Filip LondinFilip Londin 94 AC ProstějovAC Prostějov 07.85
3 Jan SvatoňJan Svatoň 95 BYAC BrnoBYAC Brno 08.00
4 Milan PastorekMilan Pastorek 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.13
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TišnovskýMichal Tišnovský 95 BYAC BrnoBYAC Brno 07.76
2 Dominik KlingerDominik Klinger 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.06
3 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK HraniceSK Hranice 08.40
Adam KlapilAdam Klapil 94 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 07.47
2 Lubomír AntonovLubomír Antonov 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.74
3 Vít PernicaVít Pernica 95 ASK BlanskoASK Blansko 07.76
4 Jindřich VečeraJindřich Večera 95 AK OlomoucAK Olomouc 08.47
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VašekPetr Vašek 94 JAC BrnoJAC Brno 07.76
2 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.77
3 David RotreklDavid Rotrekl 95 SK HraniceSK Hranice 08.59
Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk DQ
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.71
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 07.94
3 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 07.98
4 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK PřerovSK Přerov 08.26
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 07.35
2 Martin PerutkaMartin Perutka 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 07.66
3 Lubomír AntonovLubomír Antonov 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.77
Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno DNP
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.81
2 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08.08
Celkem 2 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav NěmečekMiroslav Němeček 96 AC ProstějovAC Prostějov 07.90
2 Jan TurekJan Turek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.53
3 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 08.69
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.90
2 Jan GerekJan Gerek 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 07.98
3 Tomáš FišerTomáš Fišer 96 AHA VyškovAHA Vyškov 08.01
4 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.61
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan LaštůvkaJan Laštůvka 96 AC ProstějovAC Prostějov 08.15
2 Vladimír HorákVladimír Horák 96 AK OlomoucAK Olomouc 08.30
3 Martin KrejčíMartin Krejčí 97 AK ŠternberkAK Šternberk 08.60
František GremlicaFrantišek Gremlica 92 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PeňásJakub Peňás 96 AK KroměřížAK Kroměříž 08.02
2 Jakub KořínekJakub Kořínek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.10
3 Ondřej WitoszekOndřej Witoszek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.15
Celkem 3 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 08.29
2 Veronika PalyzováVeronika Palyzová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.51
Celkem 2 závodníků

60 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.03
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.66
3 Barbora ŽivnáBarbora Živná 92 ASK BlanskoASK Blansko 08.97
Celkem 3 závodníků

60 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.14
2 Barbora ŽivnáBarbora Živná 92 ASK BlanskoASK Blansko 09.08
Lucie DvořákováLucie Dvořáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 3 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 08.09
2 Martina KopeckáMartina Kopecká 95 SK HraniceSK Hranice 08.59
3 Nikola PařilováNikola Pařilová 94 JAC BrnoJAC Brno 08.69
Eva ŠenkováEva Šenková 96 AHA VyškovAHA Vyškov DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.44
2 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.63
3 Adéla PaluchováAdéla Paluchová 95 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 08.83
Celkem 3 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana JimramovskáZuzana Jimramovská 94 BYAC BrnoBYAC Brno 08.63
2 Sabina ZubkováSabina Zubková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.18
3 Eva PoláškováEva Polášková 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.29
4 Michaela KrálíkováMichaela Králíková 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.38
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.15
2 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 08.16
3 Martina KopeckáMartina Kopecká 95 SK HraniceSK Hranice 08.58
4 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 08.89
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana JimramovskáZuzana Jimramovská 94 BYAC BrnoBYAC Brno 08.56
2 Nikola PařilováNikola Pařilová 94 JAC BrnoJAC Brno 08.63
3 Adéla PaluchováAdéla Paluchová 95 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 08.91
4 Sabina ZubkováSabina Zubková 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 09.15
Celkem 4 závodníků
Finále C (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva PoláškováEva Polášková 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.20
2 Michaela KrálíkováMichaela Králíková 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.27
Celkem 2 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora HorákováBarbora Horáková 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.56
2 Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková 97 AC ProstějovAC Prostějov 08.72
3 Petra PalkovičováPetra Palkovičová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.91
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila HoušťavováKamila Houšťavová 96 AK KroměřížAK Kroměříž 09.12
2 Valentýna MagnuskováValentýna Magnusková 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.21
Celkem 2 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.17
2 Martina PerkováMartina Perková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.78
3 Michaela NetopilováMichaela Netopilová 97 AK KroměřížAK Kroměříž 09.34
Celkem 3 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC ProstějovAC Prostějov 4:39.52
2 Jindřich TomáškJindřich Tomášk 39 AK OlomoucAK Olomouc 6:55.11
Celkem 2 závodníků

1500 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal PerutkaMichal Perutka 92 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 4:50.28
2 Filip ValentaFilip Valenta 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:56.32
Celkem 2 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:51.42
2 Martin PrajzaMartin Prajza 95 AK ŠternberkAK Šternberk 4:53.35
3 Vojtěch JanoušekVojtěch Janoušek 94 TJ UničovTJ Uničov 4:54.54
4 Ondřej KobzaOndřej Kobza 95 TJ UničovTJ Uničov 4:59.87
5 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:06.73
6 Jan PospíšilJan Pospíšil 94 AC ProstějovAC Prostějov 5:10.56
7 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK HraniceSK Hranice 5:19.76
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav Reich Václav Reich 96 AK ŠternberkAK Šternberk 5:33.53
2 Martin KrejčaMartin Krejča 96 AK ŠternberkAK Šternberk 5:47.69
3 Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera 97 SK HraniceSK Hranice 5:49.44
Celkem 3 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika BrandejskáMonika Brandejská 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 6:23.06
Celkem 1 závodníků

1500 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina KukulováMartina Kukulová 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:57.25
2 Tereza SuchomelováTereza Suchomelová 95 TJ UničovTJ Uničov 6:08.80
Celkem 2 závodníků

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina Divišová Kateřina Divišová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:45.92
Celkem 1 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr KlusPetr Klus 85 AK KroměřížAK Kroměříž 08.45
2 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK OlomoucAK Olomouc 09.22
3 Štěpán ChludilŠtěpán Chludil 90 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.35
Jiří SmolaJiří Smola 88 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DQ
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (1.06) - Muži (Finále)

Finále A (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK OlomoucAK Olomouc 09.16
2 Štěpán ChludilŠtěpán Chludil 90 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.32
Petr KlusPetr Klus 85 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.68
2 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.12
3 Robin DragounRobin Dragoun 93 AC ProstějovAC Prostějov 09.52
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik MacháčPatrik Macháč 93 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 09.10
2 Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.41
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.99) - Junioři (Finále)

Finále A (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.61
2 Ivo OpravilIvo Opravil 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.06
Patrik MacháčPatrik Macháč 93 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Michal StuchlíkMichal Stuchlík 93 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.62
2 Lubomír AntonovLubomír Antonov 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.07
Karel MazálekKarel Mazálek 94 JAC BrnoJAC Brno DNF
Vojtěch ČechVojtěch Čech 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip LondinFilip Londin 94 AC ProstějovAC Prostějov 08.71
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK PřerovSK Přerov 09.46
3 Dominik KlingerDominik Klinger 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.89
4 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.90
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PerutkaMartin Perutka 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 09.01
2 Jindřich VečeraJindřich Večera 95 AK OlomoucAK Olomouc 09.13
3 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09.68
Milan PastorekMilan Pastorek 95 AK OlomoucAK Olomouc DNF
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále A (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin TučekMartin Tuček 95 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.66
2 Filip LondinFilip Londin 94 AC ProstějovAC Prostějov 08.82
3 Jindřich VečeraJindřich Večera 95 AK OlomoucAK Olomouc 09.15
4 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 SK PřerovSK Přerov 10.21
Celkem 4 závodníků
Finále B (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin PerutkaMartin Perutka 95 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 08.97
2 Lubomír AntonovLubomír Antonov 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.23
3 Dominik KlingerDominik Klinger 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.90
Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.84) - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MošaTomáš Moša 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.56
2 Vladimír HorákVladimír Horák 96 AK OlomoucAK Olomouc 09.91
3 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.23
Jiří ZemanJiří Zeman 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNF
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.21
2 Jakub KořínekJakub Kořínek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.05
3 Jan TurekJan Turek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.80
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 09.36
2 Lucie SíbrováLucie Síbrová 91 AC ProstějovAC Prostějov 10.48
3 Blanka VykydalováBlanka Vykydalová 56 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.08
Celkem 3 závodníků

60 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále A (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 09.43
Lucie SíbrováLucie Síbrová 91 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.60
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11.09
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.45
Lucie DvořákováLucie Dvořáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 2 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 09.25
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.43
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 09.76
4 Veronika DlouháVeronika Dlouhá 94 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.86
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále A (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka SvobodováLenka Svobodová 95 JAC BrnoJAC Brno 09.12
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09.49
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová 95 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 10.29
4 Veronika DlouháVeronika Dlouhá 94 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 12.06
Celkem 4 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie JanyškováNatálie Janyšková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.77
2 Valentýna MagnuskováValentýna Magnusková 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.81
3 Petra HarasimovaPetra Harasimova 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.87
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra PalkovičováPetra Palkovičová 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.51
Lucie KovalčíkováLucie Kovalčíková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Muži

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.701.751.801.831.861.891.921.952.002.052.08
1 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 2.05 OOXO-O-OOOXOXXX
2 Tomáš KoutnýTomáš Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.92 OOOOOXOXOXXX
3 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 1.75 OOXXX
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Junioři

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.801.831.861.891.921.95
1 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 1.92 OOOXXX
2 David PolákDavid Polák
JAC BrnoJAC Brno
93 1.80 OOOXXX
3 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 1.75 OOOXXX
4 Robin DragounRobin Dragoun
AC ProstějovAC Prostějov
93 1.70 OOOXXX
5 Jiří ElisekJiří Elisek
ASK BlanskoASK Blansko
93 1.60 OOOXXX
Jan HelloJan Hello
AK OlomoucAK Olomouc
92 DNP
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.801.831.86
1 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
BYAC BrnoBYAC Brno
95 1.83 ---OOOXOXOXXOXXX
2 Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 1.80 ---OOOOXXOXXX
3 Martin SadilMartin Sadil
AK ŠternberkAK Šternberk
94 1.80 -O-OOOXOXXOXXX
4 Jan SvatoňJan Svatoň
BYAC BrnoBYAC Brno
95 1.70 --OOOOXXX
5= Lukáš HozaLukáš Hoza
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1.70 ---OOXXOXXX
5= Vít PernicaVít Pernica
ASK BlanskoASK Blansko
95 1.70 -O-OOXXOXXX
7 Radek JandlRadek Jandl
BYAC BrnoBYAC Brno
95 1.70 -OOOXXOXXOXXX
8 Daniel PetlákDaniel Petlák
BYAC BrnoBYAC Brno
95 1.65 OOOXOXXOXXX
9 Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 1.65 OXOXOXXOXXOXXX
10= Dominik KlingerDominik Klinger
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 1.60 ---OXXX
10= Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.60 OOOOXXX
12 Filip KozákFilip Kozák
AK OlomoucAK Olomouc
94 1.60 -OXOOXXX
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žáci

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.701.75
1 Tomáš FišerTomáš Fišer
AHA VyškovAHA Vyškov
96 1.70 -XOOOOOXXX
2 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.70 -OOOXXOXXOXXX
3 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.65 ---OXOXXX
4 Jiří ŠánaJiří Šána
AC ProstějovAC Prostějov
97 1.65 OOXOOXXOXXX
5 Jan GerekJan Gerek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 1.45 XOXXX
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Juniorky

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.55
1 Dominika MatuškováDominika Matušková
AC ProstějovAC Prostějov
92 1.50 -OXOOXXX
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenky

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.601.631.661.701.72
1 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 1.70 ---OOOXOXOOXXX
2 Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
94 1.60 --OOXOXXOXXX
3= Daniela VlkováDaniela Vlková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 1.55 OOOOOXXX
3= Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 1.55 OOOOOXXX
5 Martina KopeckáMartina Kopecká
SK HraniceSK Hranice
95 1.40 OXOXXX
6 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 1.35 OXXX
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žákyně

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.60
1 Natálie JanyškováNatálie Janyšková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.50 OOXXOOXXX
2 Eva ŠenkováEva Šenková
AHA VyškovAHA Vyškov
96 1.50 OOOXXOXXX
3 Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 1.45 OOXXOXXX
4= Klára FoniokováKlára Fonioková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
96 1.40 XOOXXX
4= Dominika VáchováDominika Váchová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
97 1.40 XOOXXX
6 Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková
AC ProstějovAC Prostějov
97 1.40 OXXOXXX
7 Eliška VinárkováEliška Vinárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.35 OXXX
8 Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 DNP XXX
9 Eliška LabudováEliška Labudová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 DNP XXX
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Junioři

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.813.914.014.114.214.31
1 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
93 4.21 XXX
2 Radek PechaRadek Pecha
AK OlomoucAK Olomouc
92 4.01 XXX
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 0 XXX
Tomáš VojtekTomáš Vojtek
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 DNP
David ŠtefekDavid Štefek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 DNP
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.112.312.512.712.813.01
1 Martin TučekMartin Tuček
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
95 2.81 -XOXXX
2 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 2.31 -XOXXX
Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 DNP
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Žáci

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.112.312.512.712.81
1 David HájekDavid Hájek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
96 2.71 OOXXOOXXX
2 Jan GerekJan Gerek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 2.51 XOOOXXX
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.711.912.112.312.512.71
1 Denisa JírůDenisa Jírů
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 2.51 ---XOXXX
2 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 2.51 ---XOXXX
3 Kristýna PoppováKristýna Poppová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 2.51 ---XOXXX
4 Eva PoláškováEva Polášková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 2.51 ---XOXXX
5 Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 2.31 ---XOXXX
Lenka HaasováLenka Haasová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 DNP
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Muži

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
86 7.84 5.745.955.765.95
2 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 7.40 5.745.955.765.95
3 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 7.39 5.745.955.765.95
4 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 7.05 5.745.955.765.95
5 Robert NovotnýRobert Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
89 6.65 5.745.955.765.95
6 Petr KlusPetr Klus
AK KroměřížAK Kroměříž
85 6.54 5.745.955.765.95
7 Vít VrbkaVít Vrbka
AK OlomoucAK Olomouc
91 6.54 5.745.955.765.95
8 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6.46 5.745.955.765.95
9 Tomáš KoutnýTomáš Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
90 6.19 5.745.955.765.95
10 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 5.95 5.745.955.765.95
11 Jan VičarJan Vičar
AK OlomoucAK Olomouc
90 5.95 5.745.955.765.95
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 DNP
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Junioři

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik MacháčPatrik Macháč
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 6.71 6.376.55X6.556.416.716.61
2 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 6.35 6.076.236.356.35
3 Filip DittrichFilip Dittrich
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 6.29 6.296.026.076.29
4 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 6.21 6.215.98-6.21
5 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 6.18 X6.185.896.18
6 Marek MajerMarek Majer
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 5.99 3.025.775.995.99
7 Jiří ElisekJiří Elisek
ASK BlanskoASK Blansko
93 5.43 5.335.43X5.43
8 Petr JimramovskýPetr Jimramovský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
92 5.28 4.975.285.095.28
David ŠtefekDavid Štefek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 0 XXX0
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Dorostenci

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adam KlapilAdam Klapil
AK OlomoucAK Olomouc
94 6.02 X6.02X6.02
2 Vít PernicaVít Pernica
ASK BlanskoASK Blansko
95 5.62 5.585.585.625.62
3 Vít KalvodaVít Kalvoda
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
93 5.61 4.955.025.615.61
4 Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 5.55 5.335.55-5.55
5 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK PřerovSK Přerov
95 5.44 X5.135.445.44
6 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 5.29 5.185.005.295.29
7 Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 5.21 5.215.014.875.21
8 Jan ChlopčíkJan Chlopčík
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
95 5.18 5.184.674.585.18
9 Jan SvatoňJan Svatoň
BYAC BrnoBYAC Brno
95 4.98 4.904.694.984.98
10 Daniel PetlákDaniel Petlák
BYAC BrnoBYAC Brno
95 3.81 XX3.813.81
Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 DNP 0
Lukáš HozaLukáš Hoza
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 DNP 0
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Viet Milan LeViet Milan Le
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
96 5.62 5.515.625.195.62
2 Jan GerekJan Gerek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 5.03 5.034.944.935.03
Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 0 XXX0
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Ženy

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 5.55 X4.76X4.76
2 Eliška ŘádkováEliška Řádková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 5.24 X4.76X4.76
3 Barbora LacigováBarbora Lacigová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
89 5.13 X4.76X4.76
4 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 4.76 X4.76X4.76
Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 DNP
Věra VláčilováVěra Vláčilová
AK OlomoucAK Olomouc
91 DNP
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie DomskáLucie Domská
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 5.33 5.14--5.145.285.335.29
2 Vendula OpletalováVendula Opletalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 4.97 4.954.524.874.954.824.97-
3 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 4.87 3.294.874.694.87
4 Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
92 4.65 4.494.564.654.65
5 Tereza KuntošováTereza Kuntošová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 4.33 X4.094.334.33
6 Anna HulákováAnna Huláková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 3.74 2.86X3.743.74
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 5.39 5.095.055.235.235.245.205.39
2 Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 5.34 5.085.345.275.34X--
3 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 4.92 4.924.924.594.92
4 Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 4.86 3.594.864.844.86
5 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 4.82 4.824.55X4.82
6 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 4.81 4.634.404.814.81
7 Zuzana JimramovskáZuzana Jimramovská
BYAC BrnoBYAC Brno
94 4.41 4.33X4.414.41
8 Sabina ZubkováSabina Zubková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 4.12 4.054.084.124.12
9 Michaela KrálíkováMichaela Králíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
95 3.89 X3.89X3.89
Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
94 DNP 0
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika OpekarováVeronika Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 4.65 4.654.404.184.65
2 Martina PerkováMartina Perková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
96 4.53 4.534.404.504.53
3 Eva ŠenkováEva Šenková
AHA VyškovAHA Vyškov
96 4.09 XX4.094.09
Celkem 3 závodníků

trojskok - Muži

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 13.73 X13.73X13.73---
2 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK HraniceSK Hranice
83 13.02 12.8413.0212.8413.0213.0012.99-
Celkem 2 závodníků

trojskok - Junioři

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David PolákDavid Polák
JAC BrnoJAC Brno
93 13.30 X12.91X12.9113.17X13.30
2 Filip DittrichFilip Dittrich
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 12.45 X12.45X12.45
Celkem 2 závodníků

trojskok - Dorostenci

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr VašekPetr Vašek
JAC BrnoJAC Brno
94 12.83 XXX0
2 Daniel PetlákDaniel Petlák
BYAC BrnoBYAC Brno
95 12.26 XXX0
Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 0 XXX0
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
BYAC BrnoBYAC Brno
95 0
Celkem 4 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 12.85 X12.6312.8012.80XX12.85
2 Eliška ŘádkováEliška Řádková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 11.62 X11.62X11.62XXX
3 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 11.30 11.3011.1811.2011.30XX11.05
Celkem 3 závodníků

trojskok - Juniorky

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
92 11.04 11.0410.82X11.0410.6610.7410.62
2 Vendula OpletalováVendula Opletalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 10.86 10.8610.69X10.8610.71--
3 Barbora ŽivnáBarbora Živná
ASK BlanskoASK Blansko
92 09.14 XX09.1409.14
Celkem 3 závodníků

trojskok - Dorostenky

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 11.09 10.96XX10.9611.09XX
2 Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 11.01 X09.7410.7010.7011.01X10.61
3 Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 10.47 09.97X10.3310.3310.47X10.28
Celkem 3 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 0
1 Veronika DlouháVeronika Dlouhá
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
94 11.78 0
2 Daniela VlkováDaniela Vlková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 10.88 0
3 Pavlína ZahradníčkováPavlína Zahradníčková
AHA VyškovAHA Vyškov
95 10.70 0
4 Adéla PaluchováAdéla Paluchová
TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně
95 10.52 0
5 Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
94 10.03 0
6 Michaela KrálíkováMichaela Králíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
95 07.73 0
Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
95 DNP
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ZouharováKateřina Zouharová
AHA VyškovAHA Vyškov
96 10.41 10.4110.17-10.4109.8109.23-
2 Eliška VinárkováEliška Vinárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 09.38 08.7408.9409.1809.1808.8709.2909.38
3 Eliška LabudováEliška Labudová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 08.79 08.4508.7808.4208.7808.7908.6108.35
4 Dominika VáchováDominika Váchová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
97 07.91 07.9107.63-07.91---
Celkem 4 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
BYAC BrnoBYAC Brno
96 13.52 12.8813.4013.1213.4013.4613.0313.52
2 Adam KorbelAdam Korbel
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 10.62 10.0810.2509.5210.2510.6209.8610.32
3 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 10.54 10.4409.9009.5810.4409.9510.5210.54
4 David HájekDavid Hájek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
96 09.96 09.8409.96-09.96
Jakub PeňásJakub Peňás
AK KroměřížAK Kroměříž
96 DNP 0
Celkem 5 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Erika LorencováErika Lorencová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
91 10.94 10.8410.9410.7110.9410.71--
2 Jana LepíkováJana Lepíková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
91 08.47 08.11--08.1108.1907.8708.47
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 10.99 10.7810.9910.7110.99--10.46
2 Tereza KuntošováTereza Kuntošová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 09.32 09.3208.7608.6109.3209.0108.7709.08
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK OlomoucAK Olomouc
95 13.59 13.54--13.5412.60-13.59
2 Pavel LukášekPavel Lukášek
AHA VyškovAHA Vyškov
95 13.12 11.7513.1212.9713.12-12.50-
3 Jakub BřezinaJakub Březina
AK OlomoucAK Olomouc
95 12.68 12.6812.15-12.68-12.46-
4 Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 12.30 12.3011.88-12.30-11.6110.88
5 Karel MazálekKarel Mazálek
JAC BrnoJAC Brno
94 12.22 11.3812.2211.9012.22---
6 Radek OkáčRadek Okáč
AHA VyškovAHA Vyškov
95 10.39 -09.6110.3910.39-10.2010.15
7 Radek JandlRadek Jandl
BYAC BrnoBYAC Brno
95 10.00 08.9709.0809.7909.7910.0009.8010.00
8 Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 09.90 09.7809.4309.0209.7809.1109.9009.61
9 David RotreklDavid Rotrekl
SK HraniceSK Hranice
95 07.84 07.0907.8407.7107.84---
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin NovákMartin Novák
AK OlomoucAK Olomouc
92 18.30 18.3017.9818.3018.30--18.05
2 Michal StuchlíkMichal Stuchlík
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
93 10.98 10.98--10.9810.81--
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 15.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 13.39 -12.3712.6012.6013.3913.2512.92
2 David ŠtefekDavid Štefek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 11.84 -11.84-11.84
3 Jaromír KuchařJaromír Kuchař
SK HraniceSK Hranice
78 09.66 09.2909.6608.9809.6607.9508.7908.52
Petr ŠpičákPetr Špičák
AHA VyškovAHA Vyškov
79 DNP 0
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 DNP 0
Jakub JelínekJakub Jelínek
AHA VyškovAHA Vyškov
90 DNP 0
Celkem 6 závodníků