Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje mužů a žen

Praha-Strahov (22. 1. 2011)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.15
2 Jan MatějkaJan Matějka 86 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 08.31
3 Jiří KarkuleJiří Karkule 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.44
MS Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.06
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.17
2 Dominik KrausDominik Kraus 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.47
3 Jan PeštaJan Pešta 83 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 08.66
MS Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.35
MS Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 07.77
MS Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.07
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.23
2 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.30
3 Christian HainChristian Hain 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.39
4 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný 78 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.40
5 Pavel HrdýPavel Hrdý 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.05
MS Dominik JirovskýDominik Jirovský 93 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 07.40
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr UrbanPetr Urban 89 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.46
2 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.52
3 Jakub TomaskoJakub Tomasko 92 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.56
MS Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.43
MS Martin PěknýMartin Pěkný 83 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 07.54
MS Jiří NechvátalJiří Nechvátal 83 AK BílinaAK Bílina 07.89
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.51
2 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 84 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 07.63
3 Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.67
4 Martin KuraňMartin Kuraň 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.91
MS Václav MirvaldVáclav Mirvald 82 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 07.60
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik KomárekPatrik Komárek 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.63
2 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.73
3 Tomáš FialaTomáš Fiala 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.87
MS Daniel KnotekDaniel Knotek 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.11
Celkem 4 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.18
2 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.19
3 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 07.22
4 Christian HainChristian Hain 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.27
5 Petr UrbanPetr Urban 89 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.44
6 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný 78 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.49
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.43
2 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 07.48
3 Jakub TomaskoJakub Tomasko 92 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 07.52
4 Patrik KomárekPatrik Komárek 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.61
5 Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.64
Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 84 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.92
2 Eliška ŘíhováEliška Říhová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.14
3 Veronika BublíkováVeronika Bublíková 95 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.25
4 Barbora PlačkováBarbora Plačková 95 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.48
5 Lenka ŘíhováLenka Říhová 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.57
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KobernováLucie Kobernová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.84
2 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.85
3 Ivana MachováIvana Machová 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.96
MS Magdalena ČernáMagdalena Černá 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.84
MS Iveta Andreasová Iveta Andreasová 95 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.30
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.63
2 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.66
3 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.75
4 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.80
5 Jana ŘežábkováJana Řežábková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.37
MS Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.16
2 Lucie KřížkováLucie Křížková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.49
3 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.73
4 Hana VanišováHana Vanišová 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.79
MS Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.40
MS Michaela HadašováMichaela Hadašová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.55
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.40
2 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.45
3 Iveta DrsováIveta Drsová 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.55
4 Alena HarantováAlena Harantová 95 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.63
5 Lucie StruskováLucie Strusková 90 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 08.92
MS Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.25
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.12
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.16
3 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.26
4 Marie FührerováMarie Führerová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.27
5 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.45
6 Hana MakovcováHana Makovcová 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 07.99
2 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.06
3 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.18
4 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.29
5 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.53
MS Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 08.23
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 07.91
2 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.02
3 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.09
4 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 08.11
5 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.12
5 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.12
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie FührerováMarie Führerová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.18
2 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.25
3 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.35
4 Monika MaškováMonika Mašková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.38
5 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.48
6 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.49
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 23.82
2 Lukáš AnděraLukáš Anděra 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 27.43
Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
MS Jan VondráčekJan Vondráček 91 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christian HainChristian Hain 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 23.29
2 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.19
MS Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 24.05
Miroslav HrubýMiroslav Hrubý 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DQ
Poznámky:
Hrubý - pravidlo 163.3
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav AbsolonStanislav Absolon 90 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 23.95
2 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.17
3 Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 25.30
MS Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 24.17
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš FialaTomáš Fiala 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.25
MS Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 24.31
MS Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 24.42
MS Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.62
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 24.47
2 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 84 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.33
3 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 25.52
MS Jiří NechvátalJiří Nechvátal 83 AK BílinaAK Bílina 25.41
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 25.23
2 Martin KuraňMartin Kuraň 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.81
Jakub TomaskoJakub Tomasko 92 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNP
Matěj KocandaMatěj Kocanda 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk ŠvábZdeněk Šváb 93 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 25.16
2 Jakub KrausJakub Kraus 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 25.53
MS Josef VítovecJosef Vítovec 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 25.63
Celkem 3 závodníků
Běh 8 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MatějkaJan Matějka 86 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 27.50
2 Jiří KarkuleJiří Karkule 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 27.98
3 Jakub ReitingerJakub Reitinger 93 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 28.37
MS Dominik KrausDominik Kraus 96 NeregistrovanýNeregistrovaný 27.55
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 26.52
2 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.94
3 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.38
MS Monika PetrželováMonika Petrželová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 30.32
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.96
2 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 29.38
MS Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.75
MS Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 27.18
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicole RohlenováNicole Rohlenová 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 26.53
2 Michala BudínováMichala Budínová 92 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 27.47
3 Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 31.72
Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 27.21
2 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 28.02
3 Marie FührerováMarie Führerová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 28.04
4 Monika TřeštíkováMonika Třeštíková 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 30.76
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 27.19
2 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 29.09
MS Michaela HadašováMichaela Hadašová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 27.63
MS Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 28.12
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana VanišováHana Vanišová 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 28.87
2 Kristýna PříhodováKristýna Příhodová 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 28.96
MS Bára DoležalováBára Doležalová 96 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 27.43
MS Eva ŠvecováEva Švecová 94 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 28.01
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena HarantováAlena Harantová 95 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 29.36
2 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 29.89
3 Petra JašarováPetra Jašarová 89 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 30.05
MS Magdalena ČernáMagdalena Černá 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb 29.85
Celkem 4 závodníků
Běh 8 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna ReindlováKristýna Reindlová 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 29.00
MS Magdalena NovákováMagdalena Nováková 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 29.45
Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNF
Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 9 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 29.56
2 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 93 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 30.54
MS Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 28.32
Zuzana NovotnáZuzana Novotná 96 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 30.46
2 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 31.45
Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice DNP
Eva VávrováEva Vávrová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KobernováLucie Kobernová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 29.15
2 Veronika BublíkováVeronika Bublíková 95 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 31.65
MS Iveta Andreasová Iveta Andreasová 95 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 31.09
Celkem 3 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 49.80
2 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.29
MS Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 50.06
MS Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 52.07
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 52.25
MS Martin ChybaMartin Chyba 86 AC ČáslavAC Čáslav 52.26
MS Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 52.38
MS Tomáš JohannaTomáš Johanna 91 AK BílinaAK Bílina 52.64
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Lukáš FikarLukáš Fikar 90 AC ČáslavAC Čáslav DNF
MS Petr TiralaPetr Tirala 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 53.18
MS Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 54.03
Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav GlazerMiroslav Glazer 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 55.99
MS Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 54.66
MS Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 55.64
Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KocandaMatěj Kocanda 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 57.59
2 David NěmečekDavid Němeček 95 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 65.17
MS Hynek PhamHynek Pham 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 57.10
Tomáš PateraTomáš Patera 93 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko DQ
Poznámky:
Patera - pravidlo 162.7
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 61.66
2 Marie FührerováMarie Führerová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 63.07
3 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 68.52
MS Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 61.69
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KřížkováLucie Křížková 96 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 62.68
MS Eva ŠvecováEva Švecová 94 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 63.00
MS Veronika BartuškováVeronika Bartušková 95 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 68.90
MS Eliška LupačováEliška Lupačová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VostřákováVeronika Vostřáková 95 TJ ChyškyTJ Chyšky 69.69
2 Lucie KordíkováLucie Kordíková 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 70.34
3 Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 77.02
MS Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 68.19
Celkem 4 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:01.25
2 Zdeněk ŠvábZdeněk Šváb 93 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 2:07.96
3 Matyáš LagardeMatyáš Lagarde 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:08.13
4 Miroslav GlazerMiroslav Glazer 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:11.06
5 Tomáš FialaTomáš Fiala 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:22.75
Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KošinaMartin Košina 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:19.17
2 Lukáš AnděraLukáš Anděra 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:22.32
MS Tomáš JohannaTomáš Johanna 91 AK BílinaAK Bílina 2:00.34
MS Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:01.64
MS Petr HubáčekPetr Hubáček 78 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:02.73
MS Michal JandaMichal Janda 89 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:09.03
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:03.35
MS Lukáš JíraLukáš Jíra 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:05.25
MS Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:06.35
MS Martin VitaMartin Vita 94 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:07.73
MS David TesařDavid Tesař 95 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:09.25
MS Matěj VrbaMatěj Vrba 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:09.35
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Andrea WinklerováAndrea Winklerová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:34.05
2 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:41.95
3 Lucie KordíkováLucie Kordíková 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:42.56
4 Kristýna PříhodováKristýna Příhodová 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:45.23
5 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:53.80
6 Eva VávrováEva Vávrová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:56.07
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:45.69
2 Eliška NavrátilováEliška Navrátilová 93 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:46.36
3 Michaela KašováMichaela Kašová 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:51.25
MS Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:17.11
MS Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:21.45
MS Štěpánka ŠlechtováŠtěpánka Šlechtová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:29.53
MS Nikola KučerováNikola Kučerová 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:44.41
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel VonešDaniel Voneš 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:04.96
2 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:11.26
3 Václav LebedaVáclav Lebeda 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:17.22
4 Tomáš PateraTomáš Patera 93 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4:27.50
5 Vojtěch MejtaVojtěch Mejta 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:45.52
6 Jiří IngeduldJiří Ingeduld 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:04.36
7 David NěmečekDavid Němeček 95 ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín 5:43.31
MS Pavel KubričanPavel Kubričan 83 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 4:01.56
MS David PolochDavid Poloch 92 SKP Union ChebSKP Union Cheb 4:17.81
MS Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4:28.42
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Valerie EningerováValerie Eningerová 89 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 4:56.45
2 Adéla MarkvartováAdéla Markvartová 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:17.43
3 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 5:52.20
Inka KratochvílováInka Kratochvílová 93 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Adriana OlléAdriana Ollé 96 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNP
Celkem 5 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin DebnarMartin Debnar 92 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08:55.43
2 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09:00.32
3 Jan FlašarJan Flašar 86 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09:39.09
4 Petr HavelkaPetr Havelka 72 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09:45.33
5 Martin MedekMartin Medek 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11:02.86
6 Miloslav ŘehořMiloslav Řehoř 91 Atletic Club ČimeliceAtletic Club Čimelice 11:16.24
MS Viktor GazdaViktor Gazda 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:48.99
MS Michal ArgalášMichal Argaláš 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:42.46
MS Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09:45.78
MS Jakub PšeničkaJakub Pšenička 95 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 09:56.59
Celkem 10 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Valerie EningerováValerie Eningerová 89 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 10:29.35
2 Markéta MaškováMarkéta Mašková 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 11:42.58
3 Inka KratochvílováInka Kratochvílová 93 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 15:24.94
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KřelinaOndřej Křelina 90 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.75
2 Jindřich VítJindřich Vít 90 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.89
3 Lukáš RokosLukáš Rokos 87 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 10.28
MS Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.52
MS Karel BernášekKarel Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.28
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 08.66
2 Milan KissMilan Kiss 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.11
3 Marek PěknýMarek Pěkný 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.36
4 Jakub ReitingerJakub Reitinger 93 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 12.33
MS Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.73
MS Josef LacikaJosef Lacika 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.53
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.35
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.01
MS Petra BlovskáPetra Blovská 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.21
MS Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.91
MS Magdalena NovákováMagdalena Nováková 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.28
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.55
MS Denisa KaňákováDenisa Kaňáková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.46
MS Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 09.76
MS Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 10.27
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 09.80
2 Monika PetrželováMonika Petrželová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.17
3 Veronika VostřákováVeronika Vostřáková 95 TJ ChyškyTJ Chyšky 11.91
MS Klára VejmelkováKlára Vejmelková 95 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 09.78
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hrubý, Drda, Urban, Gabriel Hrubý, Drda, Urban, Gabriel TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 1:34.65
2 Absolon, Matějka, Reitinger, Tomasko Absolon, Matějka, Reitinger, Tomasko TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 1:44.72
3 Vít, Urban, Medek, Cais Vít, Urban, Medek, Cais SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1:48.81
MS Javůrek, Fikar, Chyba, Kešner Javůrek, Fikar, Chyba, Kešner AC ČáslavAC Čáslav 1:34.67
Celkem 4 závodníků

4 x 200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kobernová, Budínová, Vomáčková, Váňová Kobernová, Budínová, Vomáčková, Váňová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1:47.87
2 Rohlenová, Hermanová, Vanišová, Nováková Rohlenová, Hermanová, Vanišová, Nováková Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 1:48.79
3 Laštovková, Němcová, Jelínková, Vodičková Laštovková, Němcová, Jelínková, Vodičková TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 1:55.58
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petrželová, Švejdová, Říhová, Čutková Petrželová, Švejdová, Říhová, Čutková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:02.47
2 Navrátilová, Veselá, Kašová, Eningerová Navrátilová, Veselá, Kašová, Eningerová Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:02.97
MS Nováková, Habašová, Černá, Janusková Nováková, Habašová, Černá, Janusková SKP Union ChebSKP Union Cheb 1:55.31
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.801.841.881.921.962.00
1 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.92 -O-OOXXOXXX
2 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
84 1.92 -O-OOXXOXXX
3= Pavel HrdýPavel Hrdý
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
95 1.80 -O-OOXXOXXX
3= Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 1.80 -O-OOXXOXXX
3= Josef GalbaJosef Galba
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
93 1.80 -O-OOXXOXXX
6 Martin MužMartin Muž
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.80 -O-OOXXOXXX
7 Ondřej MusilOndřej Musil
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
87 1.80 -O-OOXXOXXX
8 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.60 -O-OOXXOXXX
9 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 1.55 -O-OOXXOXXX
MS Karel BernášekKarel Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 1.84
MS Josef LacikaJosef Lacika
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 1.80
MS Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 1.80
MS Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 1.75
MS Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
74 1.75
MS Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 1.70
MS Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 1.70
MS Martin KloudMartin Kloud
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 1.70
Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 NP
MS Hynek ThámHynek Thám
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
00 NM
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.551.591.631.671.711.75
1 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.59 -OOOXOXXX
2 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 1.59 -OOOXOXXX
3 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
92 1.55 -OOOXOXXX
4 Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 1.50 -OOOXOXXX
5 Pavla VlčkováPavla Vlčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 1.45 -OOOXOXXX
6 Monika PetrželováMonika Petrželová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 1.40 -OOOXOXXX
7 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 1.35 -OOOXOXXX
MS Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 1.50
MS Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
95 1.50
MS Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 1.50
MS Dominika ŠmídováDominika Šmídová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 1.45
Kristýna KubrováKristýna Kubrová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 NP
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.402.602.803.003.153.253.353.453.553.854.154.254.454.654.75
1 Marek PěknýMarek Pěkný
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 3.45 -----------OOOXXX
2 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 3.00 -----------OOOXXX
3 Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 2.60 -----------OOOXXX
MS Michal KleinertMichal Kleinert
USK PrahaUSK Praha
92 4.65
MS Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
94 NP
MS Christian AntsiouChristian Antsiou
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 NP
Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 NM
Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 NM
MS Adam PašiakAdam Pašiak
USK PrahaUSK Praha
90 NM
Celkem 9 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.102.302.502.702.903.103.203.303.403.553.653.753.803.904.00
1 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 3.65 ----XOXXO-XXX
2 Julie DvořákováJulie Dvořáková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 2.70 ----XOXXO-XXX
MS Tereza ŠlézováTereza Šlézová
USK PrahaUSK Praha
90 3.30
MS Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 3.10
MS Lucie SedlákováLucie Sedláková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 3.10
MS Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 2.90
MS Beáta KaňkováBeáta Kaňková
USK PrahaUSK Praha
91 2.90
MS Barbora SkalníkováBarbora Skalníková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 2.70
MS Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK PrahaUSK Praha
95 NM
Sandra HofmannováSandra Hofmannová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 NM
MS Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
92 3.65
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš PourTomáš Pour
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
83 7.12 6.97XX6.977.12XX
2 Marek PršínMarek Pršín
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 6.61 6.226.506.236.506.476.386.61
3 Ondřej MusilOndřej Musil
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
87 5.77 X5.77X5.77X5.665.71
4 Jakub KrausJakub Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 5.58 X5.43X5.435.455.585.45
10 Marek PěknýMarek Pěkný
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 5.58 5.215.585.275.58X5.085.19
6 Martin KuraňMartin Kuraň
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.50 5.185.325.475.475.50XX
7 Zdeněk ŠvábZdeněk Šváb
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
93 5.45 5.255.425.365.424.56X5.45
8 Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.35 5.155.355.355.355.065.325.23
9 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 5.08 5.084.965.065.08---
10 Milan SodomkaMilan Sodomka
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
76 4.96 X4.963.674.96---
MS Adam PašiakAdam Pašiak
USK PrahaUSK Praha
90 7.06
MS Jiří BernášekJiří Bernášek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 6.28
MS Dominik JirovskýDominik Jirovský
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 6.28
MS Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 6.06
MS Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 5.76
MS Tadeáš SommerTadeáš Sommer
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
93 5.34
MS Daniel KnotekDaniel Knotek
SKP Union ChebSKP Union Cheb
96 5.19
MS Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 3.85
MS David RybářDavid Rybář
USK PrahaUSK Praha
94 NP
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára LepeškováKlára Lepešková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
93 5.29 5.35X5.045.35---
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 5.25 5.35X5.045.35---
3 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
95 5.09 5.35X5.045.35---
4 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 4.92 5.35X5.045.35---
5 Miroslava MachováMiroslava Machová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
94 4.89 5.35X5.045.35---
6 Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.87 5.35X5.045.35---
7 Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 4.57 5.35X5.045.35---
8 Ivana MachováIvana Machová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
96 4.52 5.35X5.045.35---
9 Barbora NěmcováBarbora Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 4.48 5.35X5.045.35---
10 Petra JašarováPetra Jašarová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
89 4.42 5.35X5.045.35---
11 Lucie StruskováLucie Strusková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 4.36 5.35X5.045.35---
12 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
92 4.35 5.35X5.045.35---
13 Monika TřeštíkováMonika Třeštíková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
96 4.18 5.35X5.045.35---
14 Barbora PlačkováBarbora Plačková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
95 4.06 5.35X5.045.35---
15 Veronika BublíkováVeronika Bublíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
95 3.89 5.35X5.045.35---
MS Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.35
MS Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.61
MS Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 4.52
MS Klára VejmelkováKlára Vejmelková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.41
Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
92 DNP
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
MS Tadeáš SommerTadeáš Sommer
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
93 12.56
MS Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 11.58
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára LepeškováKlára Lepešková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
93 11.19 X10.0509.9110.0509.8610.2310.11
2 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 10.80 X10.0509.9110.0509.8610.2310.11
3 Markéta DrnkováMarkéta Drnková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 10.23 X10.0509.9110.0509.8610.2310.11
Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
84 NP
Celkem 4 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 11.63 11.6309.6810.7811.6310.8311.55X
2 Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 10.09 09.6409.5809.7209.7209.7610.0909.51
3 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 09.95 09.9509.8709.7209.9509.1209.6509.90
4 Lenka ŘíhováLenka Říhová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 09.64 07.8608.4409.5509.5508.8909.3009.64
5 Jitka ŠoukalováJitka Šoukalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 09.63 X08.8409.2109.21X09.6308.88
6 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
95 08.98 08.4508.3108.9808.9808.1908.4508.41
7 Miroslava MachováMiroslava Machová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
94 08.58 07.4508.5807.9508.5807.9008.2108.04
8 Hana MakovcováHana Makovcová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 08.48 08.3108.4807.0808.4808.3408.1408.33
9 Ivana MachováIvana Machová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
96 08.28 08.2807.7007.5408.28---
10 Marie KošinováMarie Košinová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
95 08.04 07.9808.0407.4108.04---
11 Anna Kohoutová Anna Kohoutová
TJ ChyškyTJ Chyšky
97 07.17 07.0507.17-07.17---
12 Veronika VostřákováVeronika Vostřáková
TJ ChyškyTJ Chyšky
95 06.75 06.7506.71-06.75---
MS Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 10.09
MS Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 08.99
MS Klára VejmelkováKlára Vejmelková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 08.93
MS Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 07.83
Kristýna MottlováKristýna Mottlová
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
94 NM 0
Kristýna KubrováKristýna Kubrová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 NM 0
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta JirsováMarkéta Jirsová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 10.75 09.7008.8509.2409.70---
2 Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 10.55 09.7008.8509.2409.70---
3 Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 09.99 09.7008.8509.2409.70---
4 Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 09.94 09.7008.8509.2409.70---
5 Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 09.78 09.7008.8509.2409.70---
6 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 09.76 09.7008.8509.2409.70---
7 Jana ŘežábkováJana Řežábková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 08.35 09.7008.8509.2409.70---
8 Lucie StruskováLucie Strusková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
90 08.32 09.7008.8509.2409.70---
9 Julie DvořákováJulie Dvořáková
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
93 08.02 09.7008.8509.2409.70---
10 Tereza PavlíkováTereza Pavlíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
92 07.17 09.7008.8509.2409.70---
MS Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 09.70
Pavlína RadováPavlína Radová
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
87 NP
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik KomárekPatrik Komárek
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
94 13.45 12.2312.5012.1312.5012.8312.8413.45
2 Lukáš KromkaLukáš Kromka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 11.00 10.7710.2110.1910.7711.0010.9810.72
3 Roman ChládekRoman Chládek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 10.94 10.9409.97X10.94X10.7110.88
4 Janoušek TomášJanoušek Tomáš
TJ ChyškyTJ Chyšky
95 10.03 09.4010.0309.8010.0309.8909.1209.65
5 Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 09.83 08.0808.9309.8309.8308.8309.5609.75
6 Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 09.81 09.8109.2909.3409.8109.2609.2008.92
7 Jan ZvolánekJan Zvolánek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 09.61 09.3308.7509.4009.4009.61X09.50
8 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 09.59 08.9509.5909.5809.5909.5009.5408.16
9 David NěmečekDavid Němeček
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
95 08.60 08.6008.3308.2508.60---
10 Jiří KarkuleJiří Karkule
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
94 08.48 07.7807.7508.4808.48---
11 Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 08.18 XX08.1808.18---
12 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 08.15 07.3608.1208.1508.15---
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 12.74 12.4112.46X12.46X12.7412.63
2 Milan KissMilan Kiss
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 12.08 11.5411.5812.0812.0811.78X11.83
3 Michal FučíkMichal Fučík
TJ ChyškyTJ Chyšky
93 11.52 10.4511.3911.4411.44X11.3311.52
4 Zdeněk ŠvábZdeněk Šváb
ŠSK ZŠ BorotínŠSK ZŠ Borotín
93 07.65 06.5007.65-07.65---
MS Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 14.90
MS Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
93 12.99
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 22.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 12.84 12.8412.55X12.84-12.6812.69
2 Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
91 12.27 11.8911.90X11.9012.0512.2712.02
3 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
89 11.93 11.6511.9311.9011.93-11.1711.25
4 Václav GabrielVáclav Gabriel
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
88 11.49 10.7011.36X11.3611.0710.6911.49
5 Václav JelínekVáclav Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
75 11.40 X11.0410.4411.0411.40X11.23
8 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
90 11.40 10.9011.40X11.4010.6510.54X
7 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 11.17 11.0010.7011.1711.1711.10XX
8 Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice
90 10.54 10.2010.06X10.20X10.5409.60
9 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 08.75 08.6208.3008.7508.75---
10 Michal JarolímMichal Jarolím
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
89 07.99 07.9907.35X07.99---
MS Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 13.35
MS Jakub DeckerJakub Decker
USK PrahaUSK Praha
90 12.34
Celkem 12 závodníků