Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (23. 1. 2011)

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaromír DědečekJaromír Dědeček 87 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4:00.53
2 Zdeněk MedlíkZdeněk Medlík 86 AK KroměřížAK Kroměříž 4:00.85
3 Martin SlaninaMartin Slanina 80 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:15.31
4 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:17.75
5 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:23.05
6 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:27.14
7 Jan KubíčekJan Kubíček 87 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4:28.98
8 David VondraDavid Vondra 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:31.31
9 Jakub LosenickýJakub Losenický 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:43.04
Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Miloš CvejnMiloš Cvejn 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Libor BucifalLibor Bucifal 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:20.48
2 Jan JanůJan Janů 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:25.90
3 Tomáš KubelkaTomáš Kubelka 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:31.42
4 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 4:32.84
5 Daniel SchrammDaniel Schramm 93 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 4:42.27
6 Petr VacekPetr Vacek 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:46.88
7 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 4:50.84
8 Petr KubelkaPetr Kubelka 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4:55.69
Zdeněk RozinekZdeněk Rozinek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DQ
Štěpán PolákŠtěpán Polák 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň DQ
Poznámky:
DQ - dle pravidla 163/3b
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žáci

(ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:57.43
2 Lukáš JoukalLukáš Joukal 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 4:58.61
3 Daniel ZrůstDaniel Zrůst 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 5:03.68
4 Filip SvatošFilip Svatoš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:10.30
5 Martin KřivdaMartin Křivda 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:21.38
6 Josef KašparJosef Kašpar 99 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:25.90
7 Marek LochmanMarek Lochman 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5:45.52
Poznámky:
v PA KAS se titul přeborníka pro nesplnění podmínek neuděluje
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ženy

(ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna MartincováKristýna Martincová 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5:15.52
2 Simona CouralováSimona Couralová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:17.85
3 Kateřina DucháčkováKateřina Ducháčková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:30.11
4 Hana KlampflováHana Klampflová 93 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5:37.93
5 Anna ZikmundováAnna Zikmundová 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:38.03
6 Iva TruplováIva Truplová 96 AC PardubiceAC Pardubice 5:42.59
7 Kristýna KrálováKristýna Králová 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:45.98
8 Veronika KupkováVeronika Kupková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:49.45
9 Jana MikešováJana Mikešová 91 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 5:49.91
Celkem 9 závodníků