Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (23. 1. 2011)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC PardubiceAC Pardubice 07.26
2 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 07.60
3 David LašekDavid Lašek 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.64
MS Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK OlomoucAK Olomouc 07.44
MS Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.67
Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PálkaJiří Pálka 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.35
2 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.41
3 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.51
4 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 07.56
5 Miloslav NečasMiloslav Nečas 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.61
6 Marcel HorákMarcel Horák 89 TJ SvitavyTJ Svitavy 07.91
7 Ondřej BlažekOndřej Blažek 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.95
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 07.30
2 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.40
3 Petr CvanigaPetr Cvaniga 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.62
4 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.77
5 Josef VodehnalJosef Vodehnal 83 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 07.87
6 Martin ZpěvákMartin Zpěvák 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.06
7 Martin PeterkaMartin Peterka 89 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.08
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČížekJakub Čížek 93 AC PardubiceAC Pardubice 07.25
2 Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 AC PardubiceAC Pardubice 07.53
3 Jakub KošínJakub Košín 87 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 07.57
4 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.69
5 Jiří TupecJiří Tupec 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.80
6 Milan DroppaMilan Droppa 95 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.24
Roman JelínekRoman Jelínek 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.38
2 David PoláčekDavid Poláček 90 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 07.72
3 Roman ŠafářRoman Šafář 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.75
4 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.84
5 Daniel OndráčekDaniel Ondráček 95 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 07.85
6 František VorelFrantišek Vorel 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.33
Jan RadaJan Rada 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DQ
Poznámky:
DQ - dle pravidla 162/6
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČížekJakub Čížek 93 AC PardubiceAC Pardubice 07.23
2 Jiří PálkaJiří Pálka 92 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.32
3 Tomáš PilařTomáš Pilař 86 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 07.35
4 Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný 90 AC PardubiceAC Pardubice 07.36
5 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.38
6 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.41
7 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07.52
Lukáš PecháčekLukáš Pecháček 94 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 07.61
2 Marek LochmanMarek Lochman 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.97
3 Jaroslav FormanJaroslav Forman 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.09
4 Matěj ČervenýMatěj Červený 97 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.23
5 Roman DušekRoman Dušek 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.58
6 Filip SvatošFilip Svatoš 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.12
MS Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.50
Martin ScholzeMartin Scholze 96 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.74
2 Denis ŠtěrbaDenis Štěrba 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.13
3 Marek ToufarMarek Toufar 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.18
4 Pavel KopczykPavel Kopczyk 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.29
5 Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš 98 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.34
6 Filip BalašFilip Balaš 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.55
7 Tomáš MainvaldTomáš Mainvald 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.75
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek NovotnýMarek Novotný 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 07.71
2 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.94
3 Jakub VančuraJakub Vančura 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.30
4 Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.39
5 Jan NeumannJan Neumann 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.46
6 Vojtěch ŠkardaVojtěch Škarda 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.53
7 Jiří TrsekJiří Trsek 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.32
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 07.56
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 07.74
3 Marek LochmanMarek Lochman 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.85
4 Jaroslav FormanJaroslav Forman 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.89
5 Viet Milan LeViet Milan Le 96 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 07.96
6 Denis ŠtěrbaDenis Štěrba 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.06
7 Marek ToufarMarek Toufar 96 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.35
Marek NovotnýMarek Novotný 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 08.16
2 Lenka AdamskáLenka Adamská 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.47
3 Veronika HrachováVeronika Hrachová 94 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.68
4 Martina ČernáMartina Černá 93 AC PardubiceAC Pardubice 08.71
5 Eliška KubištováEliška Kubištová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.77
6 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.02
7 Karina BrýdlováKarina Brýdlová 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.44
Eliška ŘíčařováEliška Říčařová 80 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina TamchynováMartina Tamchynová 90 AC PardubiceAC Pardubice 08.18
2 Lucie ŠrámkováLucie Šrámková 90 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.36
3 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 AC PardubiceAC Pardubice 08.37
4 Zuzana SkalickáZuzana Skalická 94 AC PardubiceAC Pardubice 08.48
5 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.56
6 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.65
7 Jana KaláškováJana Kalášková 94 TJ SvitavyTJ Svitavy 08.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.39
2 Lucie MikulováLucie Mikulová 95 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.58
3 Gréta NovotnáGréta Novotná 73 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.83
4 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.92
5 Kateřina KupcováKateřina Kupcová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.30
Andrea ŠediváAndrea Šedivá 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 00 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.14
2 Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.29
3 Jitka ŠtědroňováJitka Štědroňová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.38
4 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.39
5 Aneta KaláškováAneta Kalášková 90 TJ SvitavyTJ Svitavy 09.10
Celkem 5 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 08.03
2 Martina TamchynováMartina Tamchynová 90 AC PardubiceAC Pardubice 08.10
3 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.13
4 Markéta ŘezníčkováMarkéta Řezníčková 92 AC PardubiceAC Pardubice 08.40
5 Jitka ŠtědroňováJitka Štědroňová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.41
6 Iva HavlováIva Havlová 95 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.46
7 Lenka AdamskáLenka Adamská 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 08.61
8 Zuzana SkalickáZuzana Skalická 94 AC PardubiceAC Pardubice 08.64
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ValešováPavla Valešová 83 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.33
2 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.43
3 Lucie ŠrámkováLucie Šrámková 90 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.49
4 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.56
5 Veronika HrachováVeronika Hrachová 94 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.84
6 Gréta NovotnáGréta Novotná 73 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.00
7 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.07
Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.32
2 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.44
3 Klára JouklováKlára Jouklová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.59
4 Anna VeseláAnna Veselá 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.72
5 Viktorie LedvinováViktorie Ledvinová 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.87
6 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.88
7 Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 08.92
8 Monika ŠtěpánováMonika Štěpánová 96 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 09.02
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.26
2 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.76
3 Barbora ZběhlíkováBarbora Zběhlíková 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.79
4 Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.90
5 Lada PejchalováLada Pejchalová 98 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 08.97
6 Kristýna BetlachováKristýna Betlachová 97 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 09.22
7 Žaneta BoudováŽaneta Boudová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.25
8 Šárka MaternováŠárka Maternová 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.83
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina PlodrováKateřina Plodrová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.49
2 Barbora JanouškováBarbora Janoušková 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.74
3 Evelína MinářováEvelína Minářová 97 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 08.90
4 Eva KopeckáEva Kopecká 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.07
5 Eliška BergmanováEliška Bergmanová 98 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.08
6 Pavlína MaštalířováPavlína Maštalířová 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09.17
7 Sára JirkováSára Jirková 97 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.27
8 Edita HagarováEdita Hagarová 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 09.41
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta BrendlováAneta Brendlová 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.23
2 Šárka BukovskáŠárka Bukovská 96 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.57
MS Andrea ŠkolováAndrea Školová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.34
MS Lucie HřebenářováLucie Hřebenářová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.68
MS Simona BrožkováSimona Brožková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.85
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HajnyšováTereza Hajnyšová 96 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.30
2 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 08.33
3 Kateřina PlodrováKateřina Plodrová 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.44
4 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.53
5 Klára JouklováKlára Jouklová 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.59
6 Barbora JanouškováBarbora Janoušková 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.61
7 Anna VeseláAnna Veselá 96 AC PardubiceAC Pardubice 08.71
8 Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 08.78
Celkem 8 závodníků