Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň

Jablonec nad Nisou (23. 1. 2011)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 50.62
2 Tomáš NetolickýTomáš Netolický 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 52.41
3 Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 AC PardubiceAC Pardubice 52.45
4 Josef MatěnaJosef Matěna 84 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 54.54
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít KalvodaVít Kalvoda 93 ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička 54.62
2 Jan OstrejšJan Ostrejš 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 55.35
3 Roman DivokýRoman Divoký 90 AC PardubiceAC Pardubice 55.91
4 Luděk StrouhalLuděk Strouhal 84 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 57.08
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZenklAdam Zenkl 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 54.55
2 Michal PaďourMichal Paďour 94 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 54.57
3 Matěj KalinaMatěj Kalina 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 58.28
Jan ČermákJan Čermák 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53.06
2 Josef VodehnalJosef Vodehnal 83 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 54.65
3 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 56.53
4 Lukáš VladykaLukáš Vladyka 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.13
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 55.30
2 Jan FrišJan Friš 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 55.75
3 Ondřej ČešíkOndřej Češík 85 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 56.06
4 Oldřich KosOldřich Kos 93 AC PardubiceAC Pardubice 58.84
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub HanušJakub Hanuš 93 Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat... 56.84
2 Martin AntošMartin Antoš 95 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 57.50
MS Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK OlomoucAK Olomouc 55.05
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 58.64
2 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.84
3 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 61.27
4 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61.65
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.26
2 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61.84
3 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 92 AC PardubiceAC Pardubice 62.38
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠrámkováLucie Šrámková 90 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 65.51
2 Dana ProkopováDana Prokopová 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 67.39
3 Valerie ŠindelářováValerie Šindelářová 92 AC PardubiceAC Pardubice 67.83
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 23.1.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 63.28
2 Klára ProcházkováKlára Procházková 94 AC PardubiceAC Pardubice 68.80
3 Kateřina KupcováKateřina Kupcová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 69.52
Celkem 3 závodníků