výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen

Praha-Stromovka (19. - 20. 2. 2011)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 06.73
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.93
3 Robert KučeraRobert Kučera 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.07
4 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.29
5 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.32
Lukáš MiloLukáš Milo 83 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DQ
Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Poznámky:
Závodník Milo DQ, dle pravidla č. 162.7.
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 06.72
2 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.92
3 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.05
4 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 07.05
5 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.14
6 Jiří HabichJiří Habich 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.19
7 Martin HorákMartin Horák 89 ASK DěčínASK Děčín 07.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.94
2 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.00
3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.04
4 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.05
5 Tomáš ŽeleznýTomáš Železný 78 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.43
Tomáš MaleckýTomáš Malecký 93 AK MostAK Most DNP
Ondřej HonkaOndřej Honka 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 06.65
2 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 06.67
3 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 06.91
4 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.93
5 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.94
6 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.06
7 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.42
Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.45
2 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.69
3 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.71
4 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.76
5 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.77
6 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.40
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.66
3 Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha 07.88
4 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.90
5 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.96
Jana BenedováJana Benedová 85 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.49
2 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.53
3 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.76
4 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.86
5 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.88
6 Markéta Mrňová Markéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.01
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.37
1= Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.37
3 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.44
4 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.51
5 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 07.69
6 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.69
7 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 07.75
8 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.79
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.33
2 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.23
3 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 22.95
4 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 22.98
5 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.21
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.25
2 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.75
3 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 22.87
Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Poznámky:
pátá dráha DQ dle pravidla 162.7
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.88
2 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 22.04
3 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 22.53
4 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.92
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf GötzRudolf Götz 83 AK KroměřížAK Kroměříž 21.73
2 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.97
3 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.39
4 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.49
Celkem 4 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.38
2 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.73
3 Rudolf GötzRudolf Götz 83 AK KroměřížAK Kroměříž 22.02
4 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.12
5 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.34
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 USK PrahaUSK Praha 24.65
2 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.00
3 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.70
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.67
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.86
3 Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 USK PrahaUSK Praha 25.70
4 Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.62
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 24.98
2 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 25.09
3 Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.86
4 Šárka BuranskáŠárka Buranská 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.05
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 USK PrahaUSK Praha 24.17
2 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.34
3 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 24.63
4 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 24.96
5 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.26
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.05
2 Tomáš KrupkaTomáš Krupka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.45
3 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 48.97
4 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 50.19
Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.81
2 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.18
3 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 50.76
4 Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.89
5 Jan VilhelmJan Vilhelm 89 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 51.41
Theodor JarešTheodor Jareš 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.04
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.12
3 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 48.46
4 Jan KubistaJan Kubista 90 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. 49.42
5 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.45
Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SzeteiPetr Szetei 84 AK KroměřížAK Kroměříž 49.08
2 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.41
3 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 49.46
4 Patrik DrhlíkPatrik Drhlík 91 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 50.55
Adam HurtaAdam Hurta 89 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.64
2 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.99
3 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.05
4 Tomáš KrupkaTomáš Krupka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.54
Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Petr SzeteiPetr Szetei 84 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zlata PolonyiováZlata Polonyiová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.88
2 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 59.12
3 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.58
4 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 61.31
5 Hana WalaskáHana Walaská 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 61.45
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 57.99
2 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.30
3 Zuzana KlementováZuzana Klementová 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 58.96
4 Petra DupalováPetra Dupalová 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 61.19
Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 58.54
2 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.65
3 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 59.05
4 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.89
5 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 63.31
Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 57.41
2 Zlata PolonyiováZlata Polonyiová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 57.64
3 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 58.15
4 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.60
5 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.90
6 Zuzana KlementováZuzana Klementová 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 59.34
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 80 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:55.29
2 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 1:55.31
3 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 1:55.87
4 Jan MurínJan Murín 92 ASK DěčínASK Děčín 1:57.22
5 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:58.04
Adam HurtaAdam Hurta 89 AC ProstějovAC Prostějov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:56.66
2 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:56.74
3 Ondřej ChourOndřej Chour 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1:57.02
4 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC ČáslavAC Čáslav 1:58.38
5 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 USK PrahaUSK Praha 1:59.68
6 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 1:59.79
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:56.00
2 Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:56.07
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 1:56.37
4 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:59.19
5 Tomáš JohannaTomáš Johanna 91 AK BílinaAK Bílina 2:00.56
6 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:02.76
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 80 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:52.14
2 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:52.29
3 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:52.69
4 Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:53.50
5 Pavel JavůrekPavel Javůrek 88 AC ČáslavAC Čáslav 1:54.43
6 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:55.38
7 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 2:01.71
Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 USK PrahaUSK Praha 2:09.97
2 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:15.43
3 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC ČáslavAC Čáslav 2:15.69
4 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:16.33
5 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:22.75
6 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:18.90
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:18.94
3 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:19.09
4 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:20.34
5 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:24.05
6 Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČáslavAC Čáslav 2:25.83
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 USK PrahaUSK Praha 2:06.42
2 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:10.54
3 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:11.36
4 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:14.02
5 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC ČáslavAC Čáslav 2:14.06
6 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:15.82
7 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:19.98
Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan KocourekMilan Kocourek 87 AK KroměřížAK Kroměříž 3:48.34
2 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:50.62
3 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:55.83
4 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:56.75
5 Zdeněk MedlíkZdeněk Medlík 86 AK KroměřížAK Kroměříž 3:57.56
6 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 3:57.80
7 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:57.94
8 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:59.73
9 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:02.45
10 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4:04.23
11 Jaromír DědečekJaromír Dědeček 87 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4:07.09
12 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:24.44
Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 80 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Filip JalovýFilip Jalový 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 15 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:26.62
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:36.03
3 Hana PechováHana Pechová 87 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:38.47
4 Petra FouskováPetra Fousková 81 AC ČáslavAC Čáslav 4:44.93
5 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:46.51
6 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:49.56
7 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:51.01
8 Petra LepičováPetra Lepičová 82 TJ Slavoj PacovTJ Slavoj Pacov 5:03.24
Marcela LustigováMarcela Lustigová 82 USK PrahaUSK Praha DNF
Květoslava PeckováKvětoslava Pecková 85 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Lucie SekanováLucie Sekanová 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Ivana ProkešováIvana Prokešová 88 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál DNP
Celkem 13 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Peter MikulenkaPeter Mikulenka 82 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 08:07.91
2 Milan KocourekMilan Kocourek 87 AK KroměřížAK Kroměříž 08:14.07
3 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08:18.10
4 Roman RudoleckýRoman Rudolecký 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08:34.04
5 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 08:34.64
6 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08:34.93
7 Jan KohutJan Kohut 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08:35.17
8 Pavel KubričanPavel Kubričan 83 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 08:35.60
9 Filip JalovýFilip Jalový 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08:38.98
10 Viktor GazdaViktor Gazda 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08:39.82
11 František ZouharFrantišek Zouhar 82 AC Praha 1890AC Praha 1890 08:43.37
12 Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08:47.85
13 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08:50.92
14 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 08:52.87
15 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08:57.93
16 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:18.21
Celkem 16 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09:28.93
2 Monika PreibischováMonika Preibischová 85 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 09:49.08
3 Květoslava PeckováKvětoslava Pecková 85 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09:50.12
4 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SokolovAK Sokolov 09:50.14
5 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 09:58.12
6 Petra KuříkováPetra Kuříková 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09:58.63
7 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 USK PrahaUSK Praha 09:58.99
8 Hana PechováHana Pechová 87 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10:01.65
9 Taťána MetelkováTaťána Metelková 72 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10:04.75
10 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:11.43
11 Jitka BělohlávkováJitka Bělohlávková 76 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10:31.06
12 Eliška DrahotováEliška Drahotová 95 USK PrahaUSK Praha 10:37.69
13 Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková 84 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10:39.07
14 Valerie EningerováValerie Eningerová 89 TJ Sokol PísekTJ Sokol Písek 10:39.60
15 Petra FouskováPetra Fousková 81 AC ČáslavAC Čáslav 10:45.30
16 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 DDM StodDDM Stod 11:51.28
Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Dana ŠatrováDana Šatrová 86 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 18 závodníků

60 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.51
2 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.08
3 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.09
4 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.48
5 Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.48
6 Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 AC PardubiceAC Pardubice 08.55
7 Michal LukášMichal Lukáš 90 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.59
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.83
2 Petr PeňázPetr Peňáz 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.10
3 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.10
4 Jiří SmolaJiří Smola 88 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 08.28
5 Roman PulíčekRoman Pulíček 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.45
6 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.50
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.77
2 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.04
3 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.12
4 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
5 Jan FadrhoncJan Fadrhonc 91 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.77
6 David LinhartDavid Linhart 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 08.88
7 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.68
Pavel NyklPavel Nykl 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SvobodaPetr Svoboda 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.48
2 Stanislav SajdokStanislav Sajdok 83 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.75
3 Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.82
4 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 08.08
5 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.12
6 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.13
7 Petr PeňázPetr Peňáz 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.14
8 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.41
Celkem 8 závodníků

60 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 USK PrahaUSK Praha 08.15
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.71
3 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.88
4 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.06
5 Klára ChmelařováKlára Chmelařová 91 AC PardubiceAC Pardubice 09.10
6 Klára MichalskáKlára Michalská 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.23
7 Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 09.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 USK PrahaUSK Praha 08.35
2 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.64
3 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.76
4 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.91
5 Monika NeuschelováMonika Neuschelová 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 09.34
6 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 09.35
7 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.78
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 USK PrahaUSK Praha 08.09
2 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 USK PrahaUSK Praha 08.38
3 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.82
4 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.83
5 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.95
6 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.09
7 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.64
Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 8 závodníků

4 x 400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lichý, Šebrle, Svoboda, Němeček Lichý, Šebrle, Svoboda, Němeček TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:15.80
2 Krupka, Šimánek, Pernica, Barák Krupka, Šimánek, Pernica, Barák ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:20.07
3 Brýdl, Pálka, Ostrejš, Vinkler Brýdl, Pálka, Ostrejš, Vinkler Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:22.63
4 Chyba, Fikar, Kešner, Javůrek Chyba, Fikar, Kešner, Javůrek AC ČáslavAC Čáslav 3:25.79
5 Horák, Škoda, Veindl, Murín Horák, Škoda, Veindl, Murín ASK DěčínASK Děčín 3:29.01
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Polonyiová,Prudilová,Táborská, Šťastná Polonyiová,Prudilová,Táborská, Šťastná PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:54.35
2 Švábíková, Ulrichová, Havelková, Krejčí Švábíková, Ulrichová, Havelková, Krejčí Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:58.20
3 Sotonová, Sovadinová, Novotná, Jiranová Sotonová, Sovadinová, Novotná, Jiranová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:00.69
4 Kratochvílová, Gladková, Javůrková, Hofmanová Kratochvílová, Gladková, Javůrková, Hofmanová AC ČáslavAC Čáslav 4:08.35
5 Taclíková, Troppová, Jahelková, Klimešová Taclíková, Troppová, Jahelková, Klimešová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:10.28
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.952.002.052.102.142.182.212.242.262.31
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 2.24 --OOOO-O-XXX
2 Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
86 2.14 -OXXOXXOXXOXXX
3 David KovalskýDavid Kovalský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
87 2.10 -XOXOOXXX
4= Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 2.05 OXOOXXX
4= Jan HostonskýJan Hostonský
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 2.05 OXOOXXX
6 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 2.05 OOXXOXX-X
7 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 2.00 XOOXXX
8= Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 2.00 -XOXXX
8= Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 2.00 OXOXXX
10= Jan SommerschuhJan Sommerschuh
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
90 2.00 OXXOXXX
10= Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
TJ NeratoviceTJ Neratovice
90 2.00 OXXOXXX
12 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
77 1.95 XOXXX
Jan VondraJan Vondra
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
88 DNP
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.611.661.711.761.801.841.871.901.92
1 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 1.87 ---OOXOO-XXX
2 Iva StrakováIva Straková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
80 1.87 ----OOXO-XXX
3 Magdalena NováMagdalena Nová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.80 -OOOXXOXXX
4 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 1.80 XXOOOXXOXXOXXX
5 Kateřina VodováKateřina Vodová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 1.71 OXOXOXXX
6 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 1.66 OOXXX
7 Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
95 1.66 XOXXOXXX
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 4.454.654.855.055.205.355.455.60
1 Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 5.45 ---XO-XOXOXXX
2 Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 5.35 ---OOXOXXX
3 Adam PtáčekAdam Ptáček
AK KroměřížAK Kroměříž
80 5.20 ----XO-XXX
4 František StaněkFrantišek Staněk
USK PrahaUSK Praha
87 5.05 --XOOXXX
5 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
AC ČejkoviceAC Čejkovice
91 4.85 -XOOXXX
6 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 4.85 -OXOXXX
7 Michal KleinertMichal Kleinert
USK PrahaUSK Praha
92 4.65 OXXOXXX
8 Roman ŠebrleRoman Šebrle
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
74 4.65 XOXXOXXX
Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 DNP
Adam PašiakAdam Pašiak
USK PrahaUSK Praha
90 DNP
Martin BlahutMartin Blahut
USK PrahaUSK Praha
86 NM
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.253.453.653.854.004.154.254.354.404.574.67
1 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 4.57 -------O-OXXX
2 Romana MaláčováRomana Maláčová
USK PrahaUSK Praha
87 4.25 ----O-XXO-XXX
3 Nikola PikartováNikola Pikartová
AK OlomoucAK Olomouc
89 3.85 -XOXX-OXXX
4= Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
92 3.65 -OOXXX
4= Michaela NoskováMichaela Nosková
AC PardubiceAC Pardubice
90 3.65 -OOXXX
6= Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 3.45 OOXXX
6= Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 3.45 OOXXX
6= Tereza ŠlézováTereza Šlézová
USK PrahaUSK Praha
90 3.45 OOXXX
9 Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 3.45 OXOXXX
10 Jana BrožováJana Brožová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 3.45 OXXOXXX
11 Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
92 3.25 XOXXX
12 Zuzana ŽabkováZuzana Žabková
AC PardubiceAC Pardubice
92 3.25 XXOXXX
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
86 8.01 7.85X8.018.01X-X
2 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 7.65 7.267.247.657.657.456.04X
3 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 7.32 7.037.12X7.127.265.717.32
4 Tomáš PourTomáš Pour
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
83 7.28 7.037.207.287.287.217.047.09
5 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 7.27 7.026.997.167.167.277.247.19
6 Adam PašiakAdam Pašiak
USK PrahaUSK Praha
90 7.20 6.97X7.207.20X--
7 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 7.17 6.987.17X7.176.89X7.11
8 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 7.09 6.796.837.097.09XX6.86
9 Pavel NyklPavel Nykl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 7.07 X7.076.817.07
10 Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 6.87 XX6.876.87
11 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 6.82 6.82XX6.82
12 Pavel HýsekPavel Hýsek
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
90 6.78 6.786.746.736.78
13 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
AK OlomoucAK Olomouc
89 6.64 6.64X6.466.64
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KorešováJana Korešová
USK PrahaUSK Praha
81 6.29 6.106.295.896.295.99X6.26
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 6.20 6.016.025.926.02X6.156.20
3 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 5.95 5.835.925.785.925.823.985.95
4 Lucie KostnerováLucie Kostnerová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
81 5.94 5.645.735.765.765.825.775.94
5 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 5.81 5.785.80X5.805.815.675.66
6 Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
90 5.78 X5.575.785.785.575.64X
7 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 5.70 5.465.555.695.695.695.695.70
8 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 5.69 5.625.65X5.655.695.66X
9 Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.59 5.32X5.595.59
10 Nicola RadostováNicola Radostová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 5.56 X5.565.505.56
11 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 5.52 5.47X5.525.52
12 Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
92 5.46 5.325.465.265.46
13 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.36 5.33X5.365.36
14 Monika NeuschelováMonika Neuschelová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
89 5.22 5.22XX5.22
15 Kateřina VodováKateřina Vodová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 5.15 X5.15X5.15
Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 NM XXX
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
81 15.51 14.6614.8414.9514.9515.3515.5115.41
2 Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 15.15 14.91X-14.9115.15-X
3 Ondřej HanušOndřej Hanuš
AK KroměřížAK Kroměříž
88 14.91 14.7814.9114.3814.91X14.9114.77
4 David MachálekDavid Machálek
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
88 14.71 X13.9514.2314.2314.4514.7114.50
5 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 14.58 14.0214.2514.5814.5814.5714.5214.34
6 Jan ČejkaJan Čejka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 14.47 13.9714.05X14.0514.2514.4713.34
7 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
81 14.34 13.6913.9814.0914.0914.1514.0314.34
8 Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 14.24 XX13.9413.9413.20X14.24
9 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
77 13.83 X13.8213.8313.83
10 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 13.77 X13.5113.7713.77
11 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 13.72 XX13.7213.72
12 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 13.55 X13.55X13.55
13 Petr MykaPetr Myka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
82 13.46 X13.46X13.46
Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 DNP
Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK OlomoucAK Olomouc
90 DNP
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 NM
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 13.15 12.9412.44X12.9411.8212.9113.15
2 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 12.58 X12.45X12.4512.4212.3612.58
3 Šárka BuranskáŠárka Buranská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 12.38 12.1111.7511.9312.1111.98X12.38
4 Martina TamchynováMartina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
90 12.11 XX12.1112.11XXX
5 Barbora LacigováBarbora Lacigová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
89 12.05 X12.0311.8912.0311.8512.0512.02
6 Dominika HorniakováDominika Horniaková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 11.99 11.92XX11.92X11.3711.99
7 Martina BakičováMartina Bakičová
USK PrahaUSK Praha
89 11.87 11.4511.3711.8211.82X11.8711.87
8 Eliška ŘádkováEliška Řádková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 11.82 11.71XX11.7111.7511.82X
9 Lucie KubíkováLucie Kubíková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
86 11.46 11.46XX11.46
10 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
91 11.08 X11.08X11.08
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 19.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 15.27 14.6115.27X15.27XXX
2 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 14.76 13.4414.4414.7614.7614.65X14.64
3 Andrea ValešováAndrea Valešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
80 14.45 14.1413.9713.8714.14X14.4514.37
4 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 14.23 X14.23X14.23XXX
5 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 14.16 13.1713.4513.4613.46XX14.16
6 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
86 13.83 X13.43X13.4313.83XX
7 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 13.71 12.9813.71X13.71XX13.49
8 Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
87 13.22 X13.1713.2113.21X13.2212.87
9 Petra KlementováPetra Klementová
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
88 13.13 X12.8013.1313.13
10 Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 12.70 11.8312.7012.2312.70
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 20.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 19.22 X18.8919.2219.2219.20XX
2 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK KroměřížAK Kroměříž
88 18.18 17.07XX17.07XX18.18
3 Jan TylčeJan Tylče
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 17.79 16.6817.1717.4817.4817.5417.7917.71
4 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 17.26 X17.26X17.26XX17.11
5 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 16.26 15.88X15.8715.88X15.9216.26
6 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 16.14 15.6015.4916.1416.14XX15.87
7 Jan ŠalataJan Šalata
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 15.80 15.3215.28X15.32X15.8015.58
8 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
82 15.34 14.8115.3015.2915.30X15.34X
9 Roman ŠebrleRoman Šebrle
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
74 14.99 XX14.9914.99
10 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 14.88 14.88X12.5114.88
11 Petr BalataPetr Balata
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 14.64 14.0014.64X14.64
12 Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 14.56 14.5614.05X14.56
13 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 13.55 13.2313.5513.2713.55
Celkem 13 závodníků