Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek
Praha-Stromovka (26. - 27. 2. 2011)3000 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 26.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor GazdaViktor Gazda | 92 | TJ TŽ Třinec | 08:50.40 | |||||||||||||||
2 | Radek KarnufekRadek Karnufek | 93 | AK SSK Vítkovice | 08:52.70 | |||||||||||||||
3 | Petr KaminskiPetr Kaminski | 92 | AO Slavia Havířov | 08:56.45 | |||||||||||||||
4 | Ondřej DoleželOndřej Doležel | 92 | AK Šternberk | 09:01.14 | |||||||||||||||
5 | Petr HolánekPetr Holánek | 92 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09:08.11 | |||||||||||||||
6 | Jan JanůJan Janů | 93 | Hvězda SKP Pardubice | 09:20.45 | |||||||||||||||
7 | Marek SchusterMarek Schuster | 93 | TJ Sokol Opava | 09:31.74 | |||||||||||||||
8 | Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota | 93 | Spartak Praha 4 | 09:35.92 | |||||||||||||||
9 | Michal ArgalášMichal Argaláš | 93 | TJ TŽ Třinec | 09:37.52 | |||||||||||||||
10 | Tomáš ValkoTomáš Valko | 93 | Atletika Chrudim | 09:48.40 | |||||||||||||||
11 | Roman PapíkRoman Papík | 92 | AC Česká Lípa | 09:51.81 | |||||||||||||||
12 | Ondřej MinaříkOndřej Minařík | 92 | AK PSK Zlín | 10:22.05 | |||||||||||||||
Petr LukešPetr Lukeš | 92 | TJ Slezan Frýdek-Místek | DNF | ||||||||||||||||
Libor BucifalLibor Bucifal | 93 | Hvězda SKP Pardubice | DNF | ||||||||||||||||
Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník | 92 | TJ Sušice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
3000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 26.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠestákJakub Šesták | 94 | TJ Olympia Bruntál | 09:02.13 | |||||||||||||||
2 | Josef HavlíčekJosef Havlíček | 94 | T. J. Sokol České Budějovice | 09:03.49 | |||||||||||||||
3 | Michal SuchýMichal Suchý | 94 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09:09.79 | |||||||||||||||
4 | Jan FrišJan Friš | 95 | TJ Jiskra Litomyšl | 09:17.85 | |||||||||||||||
5 | Pavel Olič Pavel Olič | 94 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09:19.08 | |||||||||||||||
6 | Michal PinkasMichal Pinkas | 94 | AO Slavia Havířov | 09:24.33 | |||||||||||||||
7 | Jan RoikJan Roik | 94 | AK SSK Vítkovice | 09:30.02 | |||||||||||||||
8 | Jakub JosefJakub Josef | 94 | PSK Olymp Praha | 09:39.88 | |||||||||||||||
9 | Jiří DekastelloJiří Dekastello | 94 | AK Most | 09:48.31 | |||||||||||||||
10 | Jan ČivišJan Čiviš | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09:52.18 | |||||||||||||||
11 | Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider | 94 | AK SSK Vítkovice | 09:53.44 | |||||||||||||||
12 | Miloslav HoncůMiloslav Honců | 94 | TJ Dvůr Králové n/L. | 09:54.05 | |||||||||||||||
13 | Jan KoutnýJan Koutný | 95 | ASK Slavia Praha | 09:54.30 | |||||||||||||||
14 | Filip ProcházkaFilip Procházka | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10:08.34 | |||||||||||||||
Štěpán DudaŠtěpán Duda | 94 | Atletika Jihlava | DNF | ||||||||||||||||
Vít BílýVít Bílý | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
3000 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 26.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena TlustáHelena Tlustá | 93 | TJ Nové Město na Moravě | 10:09.74 | |||||||||||||||
2 | Tereza NovotnáTereza Novotná | 92 | TJ Sokol Hradec Králové | 10:13.04 | |||||||||||||||
3 | Lada NovákováLada Nováková | 93 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 10:30.86 | |||||||||||||||
4 | Marie MiličkováMarie Miličková | 92 | TJ Nové Město na Moravě | 10:42.09 | |||||||||||||||
5 | Barbora JíšováBarbora Jíšová | 92 | AC SYNER Turnov | 10:58.43 | |||||||||||||||
6 | Petra ČaganováPetra Čaganová | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 11:52.54 | |||||||||||||||
7 | Kristina SmetanováKristina Smetanová | 92 | Atletika Jihlava | 12:22.71 | |||||||||||||||
8 | Karolína HrubáKarolína Hrubá | 93 | TJ Baník Stříbro | 12:50.04 | |||||||||||||||
Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová | 92 | AK Olymp Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
3000 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 26.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BlahutováBarbora Blahutová | 94 | TJ Sokol Opava | 11:26.36 | |||||||||||||||
2 | Lucie PehaničováLucie Pehaničová | 95 | DDM Stod | 11:26.99 | |||||||||||||||
3 | Karolína BořánkováKarolína Bořánková | 95 | PSK Olymp Praha | 11:33.27 | |||||||||||||||
4 | Daniela ForgáčováDaniela Forgáčová | 95 | TJ Slovan Varnsdorf | 11:54.19 | |||||||||||||||
5 | Karolína RůžičkováKarolína Růžičková | 94 | PSK Olymp Praha | 11:56.44 | |||||||||||||||
6 | Lada RakováLada Raková | 94 | AK Olomouc | 12:08.02 | |||||||||||||||
7 | Nikola ČernáNikola Černá | 94 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12:37.57 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |