výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen na dráze

Brno (2. - 3. 7. 2011)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2011) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.43
2 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 10.51
3 Robert KučeraRobert Kučera 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.94
4 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.08
5 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.22
6 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.31 797
7 Miroslav KrálMiroslav Král 90 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.50
Martin ŘíčařMartin Říčař 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2011) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MiloLukáš Milo 83 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.46
2 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.92
3 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 10.97 895
4 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.10
5= Radek HrabinecRadek Hrabinec 89 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.21
5= Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.21
7 Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.25 814
8 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11.51 742
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.7.2011) Vítr: +4.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.46
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.46
3 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 10.72
4 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 10.73
5 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.94
6 Jiří VognarJiří Vognar 90 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 10.95
7 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.21
8 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.38
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.7.2011) Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.22 1132
2 Lukáš MiloLukáš Milo 83 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10.32 1099
3 Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 10.35 1089
4 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.45 1056
5 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.45
6 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 10.77
7 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 10.87
8 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.53
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2011) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.51
2 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11.94 1023
3 Pavlína VostatkováPavlína Vostatková 74 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.96
4 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 USK PrahaUSK Praha 12.00 1013
5 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.45 935
6 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.92
Lenka BrázdilováLenka Brázdilová 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2011) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.58
2 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 USK PrahaUSK Praha 11.68
3 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.73
4 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.05 1004
5 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.10 995
6 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.12 992
7 Eliška MoravcováEliška Moravcová 94 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.60 910
8 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12.82 873
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.7.2011) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.80
2 Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha 12.06
3 Lucie DomskáLucie Domská 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.21
4 Marta ChabrováMarta Chabrová 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 12.47
5 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.59
6 Markéta Mrňová Markéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.66 900
7 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.75 885
Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.7.2011) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.35 1130
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.47 1108
3 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 USK PrahaUSK Praha 11.49 1104
4 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.63 1079
5 Petra UrbánkováPetra Urbánková 91 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11.69 1068
6 Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha 11.86 1037
7 Pavlína VostatkováPavlína Vostatková 74 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.88 1034
Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 3.7.2011) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.80 953
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.87
3 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 22.00 925
4 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.58
5 Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.95 800
6 Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko 90 AC PardubiceAC Pardubice 22.97
Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.7.2011) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.52
2 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.62
3 Aleš KácelAleš Kácel 92 SK PřerovSK Přerov 22.36
4 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.43
5 Tomáš VondráčekTomáš Vondráček 92 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.56
6 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.65
7 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.83 815
8 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.35 749
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (ne, 3.7.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MiloLukáš Milo 83 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 21.51
2 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 22.18
3 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.18 901
4 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 22.27 889
5 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 22.39 873
6 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 22.66
7 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.02 791
Jan VelebaJan Veleba 86 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.19
2 Lukáš MiloLukáš Milo 83 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 21.30 1024
3 Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 21.41 1008
4 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 21.64
5 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.02
6 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 22.13
Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 3.7.2011) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 USK PrahaUSK Praha 24.28
2 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.73
3 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.96 979
4 Zuzana KlementováZuzana Klementová 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 25.83 911
5 Markéta Mrňová Markéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.46 863
6 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 26.62
Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 3.7.2011) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.39
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 24.81
3 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26.54 857
4 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.81 837
Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Kristina BažatováKristina Bažatová 84 USK PrahaUSK Praha DNP
Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 3.7.2011) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 USK PrahaUSK Praha 24.39
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.69
3 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.57
4 Pavlína VostatkováPavlína Vostatková 74 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 25.61 928
5 Kristýna LodňanováKristýna Lodňanová 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 25.75 917
6 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.79
7 Kateřina SirůčkováKateřina Sirůčková 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 25.98
8 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.46 863
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa RosolováDenisa Rosolová 86 USK PrahaUSK Praha 23.42 1106
2 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.60 1091
3 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 USK PrahaUSK Praha 24.11 1048
4 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.29 1034
5 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 24.35 1029
6 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 24.45 1020
7 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 25.73
Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 47.98 991
2 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.17 979
3 Tomáš KrupkaTomáš Krupka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.83 940
4 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 49.86 881
5 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 50.16 864
6 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 50.92
7 David BenešDavid Beneš 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.81 722
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel JiráňPavel Jiráň 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 48.18 979
2 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.72 947
3 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.88 880
4 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 50.29
5 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 51.33 800
6 Martin NohýnekMartin Nohýnek 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 51.62
Jan KubistaJan Kubista 90 ŠAK SG Jablonec n/N.ŠAK SG Jablonec n/N. DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VaněkPetr Vaněk 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.80 1001
2 Theodor JarešTheodor Jareš 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 48.24 975
3 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 48.75
4 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.07
5 Petr BranišPetr Braniš 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 49.78 885
6 Ladislav SteinerLadislav Steiner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.43 849
7 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 52.23
Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Theodor JarešTheodor Jareš 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.38 1027
2 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 47.44 1023
3 Pavel JiráňPavel Jiráň 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.69 1008
4 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.16 980
5 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 48.45
6 Tomáš KrupkaTomáš Krupka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.50 901
7 Petr VaněkPetr Vaněk 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.62 895
8 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.89 879
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 USK PrahaUSK Praha 54.54 1045
2 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 58.68 911
3 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 59.39 889
4 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 60.12
5 Ludmila VlčkováLudmila Vlčková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 60.81 846
6 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 61.87 814
7 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 63.79
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla RouskováPavla Rousková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 57.17
2 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 USK PrahaUSK Praha 57.58 946
3 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BrnoJAC Brno 59.48
4 Petra DupalováPetra Dupalová 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 60.20
5 Gabra ČelůstkováGabra Čelůstková 92 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 61.54 824
6 Julie JiravskáJulie Jiravská 92 USK PrahaUSK Praha 62.08
Zlata PolonyiováZlata Polonyiová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 57.05 963
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 57.41
3 Kristýna ŠubrtováKristýna Šubrtová 82 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 58.14
4 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.56 884
5 Radka StružkováRadka Stružková 89 USK PrahaUSK Praha 61.01
6 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 63.41 769
Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka BartoničkováJitka Bartoničková 85 USK PrahaUSK Praha 54.85
2 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 56.55 979
3 Pavla RouskováPavla Rousková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 56.73 973
4 Kristýna ŠubrtováKristýna Šubrtová 82 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 57.08
5 Sylva ŠkabrahováSylva Škabrahová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 57.19
6 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 USK PrahaUSK Praha 57.70
7 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 59.21
Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK PSK ZlínAK PSK Zlín DNF
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:53.90
2 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:54.04
3 Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 1:54.05
4 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:55.25 887
5 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 1:55.52
6 Jan FlídrJan Flídr 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:55.71 875
7 Tomáš BöhmTomáš Böhm 89 USK PrahaUSK Praha 1:57.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 80 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:52.78 952
2 Martin HošekMartin Hošek 87 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1:53.56
3 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:54.04 919
4 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:54.30
5 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 1:57.38
6 Jaromír DědečekJaromír Dědeček 87 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:59.06 791
7 Libor ŠicLibor Šic 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:59.18
8 Ladislav SteinerLadislav Steiner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:59.44 782
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:54.48 907
2= Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:54.67
2= Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:54.67 902
4 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:54.91
5 Tomáš NetolickýTomáš Netolický 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:57.66 826
6 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Slezan OpavaTJ Slezan Opava 2:02.42
Tomáš BeladaTomáš Belada 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Jiří ZemjánekJiří Zemjánek 88 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin HošekMartin Hošek 87 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1:51.30
2 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:51.56 985
3 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:51.71 981
4 Jan PernicaJan Pernica 81 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:52.65 955
5 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:56.30
6 Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 1:59.80
Jiří DoupovecJiří Doupovec 84 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno DNF
Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNF
Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 80 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 USK PrahaUSK Praha 2:14.10
2 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:15.58
3 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:15.59
4 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:15.64 892
5 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:17.34
6 Olga PůčkováOlga Půčková 94 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 2:17.79 859
7 Kateřina BluchováKateřina Bluchová 83 AK KroměřížAK Kroměříž 2:18.19
8 Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:18.23
9 Martina BrejchováMartina Brejchová 86 TJ SušiceTJ Sušice 2:18.43
Celkem 9 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva KrchováEva Krchová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:11.00 966
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:12.32
3 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:12.64
4 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:12.91 935
5 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:13.25 930
6 Radka StružkováRadka Stružková 89 USK PrahaUSK Praha 2:13.28
7 Radka HanzlováRadka Hanzlová 94 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2:19.15
8 Petra DupalováPetra Dupalová 87 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:19.87
9 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2:23.32
10 Lenka SurákováLenka Suráková 90 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 2:28.35
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 USK PrahaUSK Praha 2:04.53 1074
2 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:08.97 999
3 Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:11.26
4 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:11.97 950
5 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:12.23
6 Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:13.95
7 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 2:22.87
Eva KrchováEva Krchová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk 80 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:54.12 925
2 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:54.89
3 Adam KoubaAdam Kouba 87 AK BílinaAK Bílina 3:54.97
4 Filip JalovýFilip Jalový 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:55.56 908
5 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:55.98
6 Tomáš BeladaTomáš Belada 86 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3:56.25 899
7 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:58.99
8 Roman RudoleckýRoman Rudolecký 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:00.05 854
9 Jan FlídrJan Flídr 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:00.62 847
10 David KučeraDavid Kučera 91 ABK LiberecABK Liberec 4:01.16
11 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:01.93 832
12 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 4:08.07 762
13 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:09.71 744
14 Lukáš TasslerLukáš Tassler 82 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:14.97
Zdeněk MedlíkZdeněk Medlík 86 AK KroměřížAK Kroměříž DNF
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DNP
Jaromír DědečekJaromír Dědeček 87 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 18 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marcela LustigováMarcela Lustigová 82 USK PrahaUSK Praha 4:22.24 1033
2 Eva KrchováEva Krchová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:24.40 1017
3 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:28.63 986
4 Monika PreibischováMonika Preibischová 85 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 4:31.30 967
5 Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková 80 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4:36.56 929
6 Petra KuříkováPetra Kuříková 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4:37.01 926
7 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC ČáslavAC Čáslav 4:39.01 912
8 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 4:46.66
9 Kateřina BluchováKateřina Bluchová 83 AK KroměřížAK Kroměříž 4:52.36
10 Petra FouskováPetra Fousková 81 AC ČáslavAC Čáslav 4:57.05
Květoslava PeckováKvětoslava Pecková 85 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNF
Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 12 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan KocourekMilan Kocourek 87 AK KroměřížAK Kroměříž 14:06.28 979
2 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 AK KroměřížAK Kroměříž 14:07.28 975
3 Jakub ŽivecJakub Živec 90 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 14:32.61
4 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KroměřížAK Kroměříž 14:39.94 871
5 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14:49.36 842
6 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 14:50.82
7 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14:57.10
8 Pavel KubričanPavel Kubričan 83 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 14:58.04
9 Jan KohutJan Kohut 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15:04.05 797
10 Lukáš KučeraLukáš Kučera 81 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15:16.40 761
11 Libor BucifalLibor Bucifal 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 15:19.05 753
12 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15:20.41 749
13 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15:20.60
14 Jan MrázekJan Mrázek 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15:22.69 743
15 Tomáš EdlmanTomáš Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15:24.64
16 Jakub TejchmanJakub Tejchman 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 15:25.46 735
17 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 15:42.20
Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. DNP
Jiří VojákJiří Voják 88 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DNP
Celkem 19 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Květoslava PeckováKvětoslava Pecková 85 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16:41.20 975
2 Martina BařinováMartina Bařinová 90 SK PřerovSK Přerov 16:43.30 971
3 Petra KamínkováPetra Kamínková 73 AK OlomoucAK Olomouc 17:01.40 940
4 Eva NývltováEva Nývltová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 17:03.67 936
5 Marta FenclováMarta Fenclová 76 AC PardubiceAC Pardubice 17:22.11
6 Jennifer Rebecca StevensJennifer Rebecca Stevens 84 United StatesUnited States 17:45.60
7 Michaela HlavatáMichaela Hlavatá 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 18:11.64 821
8 Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková 84 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 18:15.05
9 Daniela HavránkováDaniela Havránková 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18:27.35
10 Dagmar ZemanováDagmar Zemanová 77 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 18:32.95
11 Denisa KozákováDenisa Kozáková 79 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 18:40.42 775
12 Jana RájováJana Rájová 92 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 19:04.08 738
13 Vanda Kadeřábková-BřezinovVanda Kadeřábková-Březinov 73 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 20:20.69 624
Vendula FrintováVendula Frintová 83 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNF
Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
Celkem 15 závodníků

100 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2011) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 USK PrahaUSK Praha 13.14
2 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.03
3 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.06
4 Klára MichalskáKlára Michalská 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.63
5 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 14.73
6 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.51
7 Petra FairaislováPetra Fairaislová 84 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.36 770
8 Michaela PalováMichaela Palová 90 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 16.45 761
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2011) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 USK PrahaUSK Praha 13.40
2 Lenka LepičováLenka Lepičová 86 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.80
3 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.87
4 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 13.90
5 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 14.78 940
6 Hana ElznerováHana Elznerová 74 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.96
7 Eva KozmíkováEva Kozmíková 88 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 14.98 918
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.7.2011) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 USK PrahaUSK Praha 13.10 1140
2 Zuzana HejnováZuzana Hejnová 86 USK PrahaUSK Praha 13.27 1119
3 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.67
4 Lenka LepičováLenka Lepičová 86 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.73 1063
5 Helena TomkováHelena Tomková 92 SK PřerovSK Přerov 13.84 1050
6 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13.95 1037
7 Jana SotákováJana Sotáková 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.03 1027
8 Klára MichalskáKlára Michalská 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.67
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2011) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.69
2 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 USK PrahaUSK Praha 14.49 982
3 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.53
4 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.84 923
5 Petr KlusPetr Klus 85 AK KroměřížAK Kroměříž 14.94 906
6 Jakub RybaJakub Ryba 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.35 840
7 Martin ŠťastnýMartin Šťastný 86 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 15.87 760
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2011) Vítr: +3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PeňázPetr Peňáz 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.33
2 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.35
3 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.55
4 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.77
5 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.21 863
6 Michal ŠtefekMichal Štefek 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 15.43 828
7 Lukáš BechyněLukáš Bechyně 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.79 772
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 2.7.2011) Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.62 1136
2 Tomáš KavkaTomáš Kavka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.22 1028
3 Petr PeňázPetr Peňáz 91 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.29
4 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.34 1007
5 Michal KrejčíMichal Krejčí 81 USK PrahaUSK Praha 14.40
6 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 14.48 983
7 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.74
8 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.83
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.88 1036
2 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.47 1009
3 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 53.18
4 Jan SolfronkJan Solfronk 90 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.20
5 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 54.67
6 Adam HurtaAdam Hurta 89 AC ProstějovAC Prostějov 54.82
7 Jan JánJan Ján 93 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 54.95
8 Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 AC PardubiceAC Pardubice 55.60
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 AK KroměřížAK Kroměříž 52.32 1016
2 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.77 951
3 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 54.40
4 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 54.46
5 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.85
6 Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 56.04
7 Tomáš ŠleisTomáš Šleis 85 AC DomažliceAC Domažlice 56.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MužíkJiří Mužík 76 AK KroměřížAK Kroměříž 52.42 1012
2 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.65 1001
3 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.93
4 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 57.19
Tomáš KřikalTomáš Křikal 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 51.26 1065
2 Jiří MužíkJiří Mužík 76 AK KroměřížAK Kroměříž 51.71 1044
3 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 AK KroměřížAK Kroměříž 52.15 1024
4 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.86 992
5 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.30 972
6 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 53.46
7 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 53.75
8 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.13
Celkem 8 závodníků

400 m překážek - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana BergrováZuzana Bergrová 84 USK PrahaUSK Praha 57.40
2 Zuzana KlementováZuzana Klementová 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 61.88 967
3 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 63.33
4 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 63.79
5 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 65.47
6 Barbora VachtováBarbora Vachtová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 69.63 760
7 Barbora HenešováBarbora Henešová 94 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 70.25 744
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.98 1051
2 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 62.31
3 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 63.54 921
4 Michaela PalováMichaela Palová 90 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 67.72 808
5 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 68.11
Jana MelichováJana Melichová 79 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 61.51
2 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 61.81
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 63.13 932
4 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 65.21 875
5 Adéla BártováAdéla Bártová 95 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 67.26
6 Veronika DominikováVeronika Dominiková 93 TJ ŠumperkTJ Šumperk 68.56
7 Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková 93 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 71.00 726
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana BergrováZuzana Bergrová 84 USK PrahaUSK Praha 57.25 1103
2 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.13
3 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 60.78 999
4 Eva JeníkováEva Jeníková 92 AC Česká LípaAC Česká Lípa 61.11 989
5 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 AC PardubiceAC Pardubice 61.30 984
6 Zuzana KlementováZuzana Klementová 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 62.16
7 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 63.54
8 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 64.11
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan KocourekMilan Kocourek 87 AK KroměřížAK Kroměříž 08:59.99 994
2 Martin KučeraMartin Kučera 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:07.82 962
3 Ondřej MarekOndřej Marek 82 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 09:08.19
4 Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09:09.96 953
5 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:10.74 950
6 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09:11.62
7 Lukáš KučeraLukáš Kučera 81 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 09:19.27 916
8 Radek GrohRadek Groh 89 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09:21.28 908
9 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 09:23.69 898
10 Viktor GazdaViktor Gazda 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09:24.02
11 František ZouharFrantišek Zouhar 82 AC Praha 1890AC Praha 1890 09:31.55
12 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠternberkAK Šternberk 09:35.46
13 Petr HolánekPetr Holánek 92 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 09:41.79
14 Dalibor SlovákDalibor Slovák 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09:49.43 800
15 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SokolovAK Sokolov 10:08.69
16 Michael SvobodaMichael Svoboda 92 TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 10:12.56
Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 17 závodníků

3000 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10:38.45 1004
2 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10:48.55
3 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SokolovAK Sokolov 10:50.69 976
4 Eva NývltováEva Nývltová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 11:02.23 950
5 Taťána MetelkováTaťána Metelková 72 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11:05.76 942
6 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 11:12.81 927
7 Karolína GrohováKarolína Grohová 90 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11:27.56
8 Anna KrátkáAnna Krátká 69 TJ SvitavyTJ Svitavy 11:40.60
9 Aneta KorjenkováAneta Korjenková 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11:46.48
10 Lucie KřížováLucie Křížová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 11:50.40 845
11 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 11:50.67
12 Jana JavůrkováJana Javůrková 89 AC ČáslavAC Čáslav 12:02.38
13 Kateřina DucháčkováKateřina Ducháčková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12:47.84 728
Marta FenclováMarta Fenclová 76 AC PardubiceAC Pardubice DNP
Barbora JíšováBarbora Jíšová 92 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov DNP
Celkem 15 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Čada, Štastný, Maslák, Lichý "A" Čada, Štastný, Maslák, Lichý TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 40.80 1024
2 Žilka, Vojtík, Jiráň, Mazáč Žilka, Vojtík, Jiráň, Mazáč PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 40.82 1023
3 Feher, R.Šulc, V.Šulc, Benda Feher, R.Šulc, V.Šulc, Benda Spartak Praha 4Spartak Praha 4 40.96
4 Honka, Schindler, Holibka, Baran Honka, Schindler, Holibka, Baran TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.92
5 Myškovský, Bernášek J., Bernášek K., Jonáš Myškovský, Bernášek J., Bernášek K., Jonáš A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.18 864
6 Bošek, Hromčík, Pokorný, Hrabovský Bošek, Hromčík, Pokorný, Hrabovský VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 43.57 839
Šarapatka, Carda, Pelc, Kavka Šarapatka, Carda, Pelc, Kavka ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Haloun, Helcelet, Brož, Štefek "B" Haloun, Helcelet, Brož, Štefek TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 42.08
2 Ryba, Bartůněk, Janeček, Altman Ryba, Bartůněk, Janeček, Altman AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 44.26 796
3 Vacek, Vinkler, Vondřejc J., Vondráček Vacek, Vinkler, Vondřejc J., Vondráček Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 44.76 765
4 Studnička, Krištof, Dědeček, Šťastný Studnička, Krištof, Dědeček, Šťastný AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 45.48 722
5 "A" Stoklasa, Friedel, Kozárek, Veselý "A" Stoklasa, Friedel, Kozárek, Veselý AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 45.85 700
6 "B" Ševčík, Šesták, Svoboda, Karnufek "B" Ševčík, Šesták, Svoboda, Karnufek AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 49.50
"B" Sedlák, Steiner, Flídr, Nešvera "B" Sedlák, Steiner, Flídr, Nešvera A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mazáčová, Táborská, Branišová, Čechová Mazáčová, Táborská, Branišová, Čechová PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 44.61 1120
2 Škrobáková, Humpolíková, Bažatová, Rosolová Škrobáková, Humpolíková, Bažatová, Rosolová USK PrahaUSK Praha 45.52 1082
3 "A" Líbalová, Janoušová, Radostová, Šrobová "A" Líbalová, Janoušová, Radostová, Šrobová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.19 975
4 Brandová, Vostatková, Brožová, Lepičová Brandová, Vostatková, Brožová, Lepičová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 48.21 974
5 "A" Broumová, Nosková, Chmelařová, Řehounková "A" Broumová, Nosková, Chmelařová, Řehounková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 49.57 921
6 Ptáčníková, Havelková, Krejčí, Hřivnová Ptáčníková, Havelková, Krejčí, Hřivnová Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 49.75 914
7 Málková, Jeníková, Vachtová, Procházková Málková, Jeníková, Vachtová, Procházková AC Česká LípaAC Česká Lípa 50.23 896
8 Komrsková, Henešová K., Kozmíková, Lacigová Komrsková, Henešová K., Kozmíková, Lacigová AK PSK ZlínAK PSK Zlín 50.56 884
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikešová, Šetelíková, Rajmová, Chládková Mikešová, Šetelíková, Rajmová, Chládková TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 48.46
2 Melichová, Budínová, Váňová, Vomáčková Melichová, Budínová, Váňová, Vomáčková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 49.90
3 "B" Vančáková, Ulrichová, Hanušová, Vlčková "B" Vančáková, Ulrichová, Hanušová, Vlčková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 51.38 854
4 "B" Jílková, Nováková, Hamerníková, Zapatílková "B" Jílková, Nováková, Hamerníková, Zapatílková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.67 807
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "A" Šimánek, Barák, Prorok, Jareš "A" Šimánek, Barák, Prorok, Jareš ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:14.48 963
2 "19" Vinš, Gerlický, Šorm, Pavlíček "19" Vinš, Gerlický, Šorm, Pavlíček Czech RepublicCzech Republic 3:14.78
3 Rejmon, Fischer, Fetter, V.Šulc Rejmon, Fischer, Fetter, V.Šulc Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:19.05
4 Braniš, Ondráček, Vojtík, Jiráň Braniš, Ondráček, Vojtík, Jiráň PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3:22.48 851
5 "A" Flídr, Steiner, Bernášek J., Myškovský "A" Flídr, Steiner, Bernášek J., Myškovský A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:27.42 785
Bošek, Rudolecký, Nohýnek, Hrabovský Bošek, Rudolecký, Nohýnek, Hrabovský VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 "B" Pelc, Pernica, Šíp, Krupka, "B" Pelc, Pernica, Šíp, Krupka, ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:20.83
2 Janeček, Bartůněk, Beneš, Altman Janeček, Bartůněk, Beneš, Altman AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3:23.06 843
3 Vinkler, Vacek, Netolický, Hrstka Vinkler, Vacek, Netolický, Hrstka Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:23.07 843
4 Šťastný, Dědeček, Krištof, Tomeš Šťastný, Dědeček, Krištof, Tomeš AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:23.52 837
5 Böhm, Lohr, Sluka, Procházka Böhm, Lohr, Sluka, Procházka USK PrahaUSK Praha 3:25.89
6 Friedel, Šesták, Karnufek, Ševčík Friedel, Šesták, Karnufek, Ševčík AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:42.01 607
Celkem 6 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mráčková, Stružková, Čapková, Bartoničková Mráčková, Stružková, Čapková, Bartoničková USK PrahaUSK Praha 3:50.43
2 Hrudková, Jelenová, Turková, Volfová Hrudková, Jelenová, Turková, Volfová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:54.50
3 "A" Vlčková, Ulrichová, Drábková, Rousková "A" Vlčková, Ulrichová, Drábková, Rousková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:57.23 920
4 Ptáčníková, Havelková, Ulrichová, Švábíková Ptáčníková, Havelková, Ulrichová, Švábíková Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3:57.97 914
5 Sovadinová, Novotná, Sotonová, Jiranová Sovadinová, Novotná, Sotonová, Jiranová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:09.01
6 Jílkková, Hamerníková, Zaplatílková, Šrobová Jílkková, Hamerníková, Zaplatílková, Šrobová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:18.20 768
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Budínová, Váňová, Vomáčková, Melichová Budínová, Váňová, Vomáčková, Melichová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4:08.41
2 Muzikantová, Čelůstková, Hálová, Palová Muzikantová, Čelůstková, Hálová, Palová AK PSK ZlínAK PSK Zlín 4:10.72 821
3 Kuříková, Jeníková, Šourková, Vachtová Kuříková, Jeníková, Šourková, Vachtová AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:11.58 814
4 Brázdová, Dufková, Haršanová, Janoušová Brázdová, Dufková, Haršanová, Janoušová TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:14.81
5 Kratochvílová, Javůrková, Gladková, Hofmanová Kratochvílová, Javůrková, Gladková, Hofmanová AC ČáslavAC Čáslav 4:20.34
"B" Vančáková, Hanušová, Králová, Broumová "B" Vančáková, Hanušová, Králová, Broumová SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.952.002.052.102.142.172.202.252.30 Body
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 2.25 ----O-OXOXXX 1120
2 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
83 2.14 OOOXOXOXXX 1018
3 Martin HeindlMartin Heindl
JAC BrnoJAC Brno
92 2.10 OOXOOXXX
4 Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
86 2.10 -XOOXOXXX 982
5= Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.05 OOXOXXX
5= Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 2.05 OOXOXXX
7= David KovalskýDavid Kovalský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
87 2.00 -OXXX 890
7= Jan HostonskýJan Hostonský
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 2.00 OOXXX
7= Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
89 2.00 OOXXX
7= Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 2.00 OOXXX 890
7= Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 2.00 OOXXX 890
12 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 2.00 XOOXXX
13 Jan SommerschuhJan Sommerschuh
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
90 2.00 XOXOXXX 890
14 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.95 OXXX
15 Tomáš KrásaTomáš Krása
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
87 1.95 XXOXXX 845
Jan VondraJan Vondra
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
88 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.651.701.751.791.821.85 Body
1 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 1.82 -OOOOXOXX 1020
2 Magdalena NováMagdalena Nová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.79 OOXOXOXXOXXX 990
3 Romana DubnovaRomana Dubnova
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
78 1.75 -OOOXXX 950
4 Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
94 1.75 OOXOXOXXX
5 Nela SeverováNela Severová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 1.70 OOOXXX
6 Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.70 XOOOXXX
7 Romana KrobováRomana Krobová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 1.65 XOOXXX
8 Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.60 OXXX
Tereza StrejčkováTereza Strejčková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
92 DNP
Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 DNP
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 4.454.654.855.055.205.305.405.505.605.665.725.755.80 Body
1= Adam PtáčekAdam Ptáček
AK KroměřížAK Kroměříž
80 5.20 ---OO- 1032
1= Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 5.20 ----O- 1032
3 Adam PašiakAdam Pašiak
USK PrahaUSK Praha
90 5.20 ---XOXXO 1032
4 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 5.05 -OOOXXX 990
5 Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 5.05 ---XXOXXX 990
6 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
AC ČejkoviceAC Čejkovice
91 4.85 -XXOXOXXX
7 Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.65 OOXXX
Miroslav TeleckýMiroslav Telecký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 DNP
Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
86 NM
Martin BlahutMartin Blahut
USK PrahaUSK Praha
86 NM
Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 NM
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.253.453.653.854.004.104.204.45 Body
1 Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 4.20 ------OXXX 1005
2 Aneta MoryskováAneta Morysková
USK PrahaUSK Praha
92 3.85 --OXXOXXX 897
3 Jana BrožováJana Brožová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
88 3.65 -OXOXXX 836
4 Michaela NoskováMichaela Nosková
AC PardubiceAC Pardubice
90 3.65 -OXXOXXX 836
5= Kateřina MusilováKateřina Musilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
88 3.45 OOXXX
5= Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 3.45 OOXXX
7 Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
92 3.45 XOOXXX 775
8 Kateřina ValováKateřina Valová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
82 3.45 OXOXXX
9 Kristýna CílkováKristýna Cílková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
88 3.45 OXXOXXX
10 Iva BrandováIva Brandová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
83 3.25 OXXX 715
11 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 3.25 XXOXXX
Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
USK PrahaUSK Praha
93 DNP
Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK PrahaUSK Praha
95 NM
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
86 7.85 +1.7 m/s 7.85+1.7X7.83+2.47.85X7.78+2.1X 1094
2 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 7.79 +2.4 m/s 7.58 +1.3 m/s 7.58+1.37.52+2.27.50+2.27.58-X7.79+2.4 1082
3 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 7.60 +2.0 m/s 7.33+2.07.57+1.97.55+2.07.576.41+1.77.36+1.77.60+2.0 1042
4 Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 7.59 +3.0 m/s 7.00 +1.9 m/s X7.00+1.97.50+2.47.507.59+3.0XX 1040
5 Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 7.26 +2.1 m/s 7.18 +0.9 m/s X7.18+0.97.26+2.17.26XXX 971
6 Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 7.13 +1.6 m/s 7.10+3.06.77+1.66.85+2.37.10X7.13+1.67.10+2.3 943
7 Tomáš PourTomáš Pour
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
83 7.06 +1.5 m/s 6.94+1.66.92+1.67.06+2.47.067.03+1.87.06+1.5X
8 Adam PašiakAdam Pašiak
USK PrahaUSK Praha
90 6.99 +1.7 m/s 6.85+2.16.99+1.76.60+1.46.99X--
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 6.99 +2.0 m/s 6.82+1.85.58+2.16.99+2.06.99
10 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 6.96 +1.7 m/s 6.96+1.75.30+1.76.77+1.36.96 908
11 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 6.94 +1.1 m/s X6.94+1.16.90+3.06.94 904
12 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 6.91 +2.4 m/s 6.91+2.43.30+2.06.84+2.26.91
13 David ŠtefekDavid Štefek
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 6.90 +1.7 m/s 6.62+2.26.71+1.76.90+1.76.90
14 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.73 +2.6 m/s 6.62 +1.5 m/s 6.73+2.66.62+1.55.82+1.46.73
15 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 6.71 +2.3 m/s 6.64 +0.9 m/s 6.71+2.36.64+1.76.64+0.96.71
16 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 6.68 +1.9 m/s 6.64+1.86.68+1.96.56+1.06.68
17 Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
84 6.67 +3.4 m/s 6.67+3.4X6.59+2.96.67
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 6.15 -0.7 m/s 5.97-0.36.15-0.7-6.15-5.85+0.2X 1019
2 Lucie KostnerováLucie Kostnerová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
81 5.76 +1.7 m/s 5.63+0.45.76+1.74.78+0.95.765.56+0.85.64+0.6- 936
3 Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK OlomoucAK Olomouc
92 5.70 +1.3 m/s 5.66-0.65.44+1.45.63+1.55.66X5.48+0.45.70+1.3
4 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 5.70 -0.7 m/s X5.70-0.7X5.705.52-0.7XX 923
5 Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 5.69 +2.2 m/s 5.61 -0.1 m/s XX5.61-0.15.61X5.69+2.25.56+0.0
6 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 5.68 +0.8 m/s 5.68+0.85.52+0.0X5.68XX5.59+2.3 919
7 Lucie DrábkováLucie Drábková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
92 5.64 +1.2 m/s 5.40+0.95.64+1.25.40+0.85.64--- 910
8 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 5.63 +1.3 m/s 5.41-1.55.28-1.45.63+1.35.635.49+1.4X4.93+2.3 908
9 Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 5.52 +0.0 m/s X5.52+0.0X5.52
10 Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.50 +0.0 m/s 5.45+1.35.50+0.05.46+1.05.50 880
11 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 5.44 +0.5 m/s 5.44+0.55.24+1.65.21+0.45.44
12 Klára ChmelařováKlára Chmelařová
AC PardubiceAC Pardubice
91 5.37 +0.5 m/s 5.01-0.15.37+0.5-5.37 853
13 Nicola RadostováNicola Radostová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 5.37 +0.0 m/s X5.37+0.0X5.37 853
14 Dominika HorniakováDominika Horniaková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 5.36 +2.9 m/s 5.19 +0.0 m/s 5.19+0.05.36+2.9X5.36
15 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 5.26 -0.9 m/s XX5.26-0.95.26
Hana LuticováHana Luticová
AC PardubiceAC Pardubice
93 DNP
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Roman NovotnýRoman Novotný
AK KroměřížAK Kroměříž
86 15.51 -1.3 m/s 15.17-0.915.51-1.315.37+1.415.5115.42+1.0-X+1.5 994
2 Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s.
81 15.36 +1.9 m/s 14.72-0.314.99-0.215.36+1.915.3615.34+0.715.14+1.315.03-2.2
3 Ondřej HanušOndřej Hanuš
AK KroměřížAK Kroměříž
88 15.16 +0.6 m/s 14.39-1.014.84+2.114.95-0.214.9515.11+0.814.91-0.315.16+0.6
4 Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 14.97 -0.9 m/s 13.73-0.314.72+0.414.19+1.614.7214.74+1.714.64+0.014.97-0.9
5 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 14.76 +1.4 m/s 14.44+0.5X-0.214.76+1.414.7614.45+0.214.74-0.3X-1.2 914
6 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 14.69 +3.4 m/s 14.22 +0.5 m/s 13.63+0.614.22+0.514.01-0.214.2213.92+0.314.52+2.714.69+3.4
7 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 14.44 +1.3 m/s X-0.413.95-0.514.30+0.614.3013.91+1.214.17+0.314.44+1.3
8 Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 14.07 -0.3 m/s 13.78-0.6X+3.014.07-0.314.0713.85-0.7-- 841
9 Jan ČejkaJan Čejka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
90 14.01 +1.5 m/s 13.83-1.214.01+1.5X-1.214.01
10 Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
91 13.93 -0.1 m/s X+0.713.66+1.313.93-0.113.93
11 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 13.91 +0.7 m/s 13.84+0.613.91+0.713.27+0.113.91
12 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 13.84 -0.2 m/s 13.73-0.6X+0.613.84-0.213.84 816
13 Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 13.77 +0.8 m/s 13.77+0.8X+1.513.76-0.613.77 809
14 Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 13.58 +0.1 m/s X+1.5X+3.913.58+0.113.58 789
15 Vojtěch TruhlářVojtěch Truhlář
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
92 13.36 +1.7 m/s X-0.413.36+1.7X+1.113.36
David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 NM
Celkem 16 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 13.16 +2.2 m/s 13.02 +1.7 m/s X12.98+2.412.96+1.312.9813.03+2.213.02+1.713.16+2.2 1009
2 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 12.83 +1.9 m/s X12.34+1.012.69+1.412.6912.83+1.9X12.72+3.6 975
3 Gabriela VaculováGabriela Vaculová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
85 12.76 +1.9 m/s 12.60+2.812.76+1.912.58+1.112.7612.73+0.512.53+3.512.42+3.0 968
4 Dominika HorniakováDominika Horniaková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 12.67 +1.8 m/s 12.67+1.8X12.39+2.612.6712.41+1.812.25+3.8X
5 Klára MichalskáKlára Michalská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
93 12.60 +4.3 m/s 12.14 +0.2 m/s 11.91+2.812.14+0.212.60+4.312.6012.48+2.511.26+2.5-
6 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 12.48 +1.7 m/s XX12.48+1.712.4812.35+2.1X12.13+1.3 939
7 Jaroslava VaněčkováJaroslava Vaněčková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
77 11.99 +2.5 m/s 11.93 +1.7 m/s 11.89+2.1X11.91+2.411.9111.81+3.411.99+2.511.93+1.7
8 Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 11.97 +2.8 m/s XX11.97+2.811.97XX11.85+2.9
9 Barbora LacigováBarbora Lacigová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
89 11.68 +1.1 m/s 11.55+2.411.68+1.1X11.68 857
10 Petra VachatováPetra Vachatová
TJ ČZU PrahaTJ ČZU Praha
88 11.67 +1.8 m/s X11.67+1.8X11.67
11 Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 11.38 +4.5 m/s XX11.38+4.511.38
12 Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
92 11.36 +2.6 m/s X11.36+2.611.12+2.211.36 824
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana KárníkováJana Kárníková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 15.95 15.3015.6615.9515.9515.7615.54X 929
2 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 15.04 14.8815.01X15.0115.0414.0914.48
3 Andrea ValešováAndrea Valešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
80 13.76 13.4213.6113.7613.7613.56X13.37
4 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
86 13.52 13.5213.0013.2213.5213.42XX 782
5 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 13.42 13.0213.4213.1713.4213.3112.7612.75 776
6 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 13.20 13.2012.9112.9713.20X12.0312.90 763
7 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 13.06 12.42X12.7212.7213.06XX 755
8 Tereza PokornáTereza Pokorná
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
91 12.77 12.7312.7712.6012.7711.2212.1612.24 737
9 Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
87 12.56 12.4112.4112.5612.56 724
10 Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 12.43 12.3712.43X12.43 717
11 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 12.19 11.6012.19X12.19
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 19.41 18.3818.5218.2318.5218.8118.9319.41 1086
2 Antonín ŽalskýAntonín Žalský
USK PrahaUSK Praha
80 19.30 19.30XX19.30XXX 1079
3 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 18.05 17.9017.6718.0518.05X17.90X 1005
4 Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK KroměřížAK Kroměříž
88 17.59 16.6416.8617.2817.28X17.3417.59 977
5 Ladislav PrášilLadislav Prášil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 17.49 17.4417.4217.3617.4417.49XX 971
6 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 16.99 16.9916.7116.8016.9916.4316.7216.67
7 Jan TylčeJan Tylče
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
82 16.95 16.3316.46X16.4616.65X16.95 939
8 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 15.68 15.5315.68X15.68XXX
9 Tomáš StaněkTomáš Staněk
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
91 15.23 15.0014.6815.2315.23
10 Petr NovotnýPetr Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
89 15.21 XX15.2115.21
11 Petr BalataPetr Balata
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
92 15.10 14.76X15.1015.10
12 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 14.74 13.9814.7414.6614.74 808
13 Igor GondorIgor Gondor
AK KroměřížAK Kroměříž
79 14.71 14.23X14.7114.71 806
14 Jiří VrabelJiří Vrabel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
64 14.18 14.1814.18X14.18
15 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 13.69 13.3013.5513.6913.69
Vojtěch ŘíhaVojtěch Říha
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
91 DNP
Jan ŠalataJan Šalata
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 DNP
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Věra CechlováVěra Cechlová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
78 63.40 61.2156.8663.4063.4058.87XX 1134
2 Eliška StaňkováEliška Staňková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
84 57.82 53.3057.8255.7457.8256.4254.56X 1031
3 Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 57.37 52.76XX52.76X56.1757.37 1023
4 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 52.83 49.7051.3449.3851.3452.11X52.83 939
5 Andrea ValešováAndrea Valešová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
80 47.07 43.1743.2344.0244.02X47.0742.37
6 Tereza PokornáTereza Pokorná
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
91 42.71 XX42.7142.71XXX 754
7 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 42.30 39.3542.08X42.0838.3342.3040.23
8 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 41.26 XX41.2641.26XXX 728
9 Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
86 40.11 37.6540.11X40.11 707
10 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 39.62 37.22X39.6239.62
11 Klára ŠpačkováKlára Špačková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
81 39.42 X35.9339.4239.42
12 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 38.28 X31.6538.2838.28
13 Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
93 38.22 35.9138.2235.1338.22
14 Erika LorencováErika Lorencová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
91 38.12 38.12XX38.12
15 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 37.17 36.2137.17X37.17
16 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 36.33 XX36.3336.33
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 65.71 61.7563.8865.0765.0765.71XX 1160
2 Libor MalinaLibor Malina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
73 60.34 58.6560.09X60.0960.3459.65X 1062
3 Miroslav PudivítrMiroslav Pudivítr
AK KroměřížAK Kroměříž
78 60.16 X56.04X56.0456.3260.16X 1059
4 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 58.29 51.0757.19X57.1958.1358.29X 1024
5 Igor GondorIgor Gondor
AK KroměřížAK Kroměříž
79 56.89 56.0355.68X56.0356.4956.4856.89 999
6 Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 55.24 50.9155.1753.9255.1755.24XX 969
7 Marek BártaMarek Bárta
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 55.24 X52.2253.7853.7855.24X52.38 969
8 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 54.76 51.4153.5853.8253.82X54.2654.76 960
9 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
93 52.33 X45.6152.3352.33 916
10 Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 52.31 52.31XX52.31
11 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
82 47.61 XX47.6147.61
12 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 47.37 X47.37X47.37
13 Petr NovotnýPetr Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
89 43.40 40.9043.40X43.40
Ondřej JakšaOndřej Jakša
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
90 DNP
Tomáš JoklTomáš Jokl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 DNP
Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK KroměřížAK Kroměříž
88 NM
Celkem 16 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 66.55 61.3561.3261.9561.9563.7061.9066.55 1034
2 Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 63.35 61.3861.77X61.7762.8362.1263.35 981
3 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 59.75 54.4958.99X58.9957.0059.7559.15 920
4 Lenka LedvinováLenka Ledvinová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
85 58.69 56.1955.8756.5156.5156.1058.6558.69 903
5 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 58.22 54.8858.2257.2858.22X51.87X 895
6 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 53.06 X52.2253.0653.0651.7350.41X 809
7 Radka HejretováRadka Hejretová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
87 52.73 49.7851.0851.3351.3348.1652.6252.73
8 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 52.52 49.5652.52X52.5248.40XX
9 Martina KlukováMartina Kluková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
93 47.28 47.28X40.9547.28 712
10 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 47.23 47.2346.4345.7547.23
11 Erika LorencováErika Lorencová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
91 47.22 X46.2847.2247.22
12 Gabriela PallováGabriela Pallová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
93 43.50 X43.50X43.50
13 Klára ŠpačkováKlára Špačková
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
81 41.64 41.4239.1541.6441.64
14 Barbora TetkováBarbora Tetková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
82 36.96 X36.96X36.96
Celkem 14 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 2.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel SedláčekPavel Sedláček
AK KroměřížAK Kroměříž
68 65.26 63.0064.4162.3664.4163.02X65.26 959
2 Michal FialaMichal Fiala
AK KroměřížAK Kroměříž
85 64.84 58.1362.0964.8464.84X64.36X 952
3 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 60.38 55.5958.56X58.5657.3360.3859.62
4 Petr KouckýPetr Koucký
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 58.84 55.4758.8456.7858.84XXX 861
5 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 56.80 53.05XX53.05XX56.80 830
6 Dušan KrálDušan Král
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 55.45 55.45X54.4655.45XXX 810
7 Radek BaranRadek Baran
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
88 53.67 X53.61X53.6153.67XX
8 Jiří ŠpačekJiří Špaček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
89 51.60 51.21X50.4451.21XX51.60
9 Jan BartůněkJan Bartůněk
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
81 50.03 X50.0349.4350.03 728
10 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 49.97 X49.9749.8849.97
11 Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
88 49.86 47.7549.8649.8049.86
12 Jan TauberJan Tauber
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 49.72 48.9849.7249.3949.72 723
13 Jiří CabalJiří Cabal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 48.98 48.9848.92X48.98
14 Václav PodzemskýVáclav Podzemský
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
85 48.43 47.4048.43X48.43
15 Daniel ČapekDaniel Čapek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
92 47.95 XX47.9547.95
16 Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 46.72 43.2446.7246.4046.72
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 64.65 64.6558.9159.8864.6559.83X60.48 1142
2 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 55.28 52.6852.0153.2653.26XX55.28 972
3 Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
92 52.85 45.5646.4949.1149.1148.9750.8652.85 928
4 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 49.02 46.1244.2646.1546.15X47.0349.02 858
5 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 46.54 37.0246.4342.2346.4342.0946.5444.68
6 Dominika ZábranskáDominika Zábranská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 42.99 41.1041.0440.8441.1042.9341.6342.99 749
7 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 41.72 38.9240.0241.7241.7238.8439.8638.40
8 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
87 41.65 X40.6540.0540.6541.6537.5538.39
9 Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 40.60 36.8740.60X40.60
10 Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 39.41 X39.1539.4139.41
11 Pavla VozárováPavla Vozárová
AC DomažliceAC Domažlice
91 37.89 X37.8933.7037.89
12 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 37.38 35.2837.38X37.38 648
Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 DNP
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 3.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vítězslav VeselýVítězslav Veselý
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
83 77.22 77.2274.0474.4177.2274.90XX 1047
2 Jakub VadlejchJakub Vadlejch
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
90 75.22 68.8972.3171.0672.3171.9775.2269.98 1019
3 Jan SyrovátkoJan Syrovátko
AK KroměřížAK Kroměříž
85 68.30 66.5362.4568.3068.3067.9466.86 923
4 Petr FrydrychPetr Frydrych
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
88 68.04 XX62.6962.6965.8068.04X 919
5 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 67.98 67.9864.19X67.98XXX
6 Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
89 64.05 62.9362.28X62.93XX64.05 863
7 Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
92 63.94 63.94X63.9459.05XX
8 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 63.40 X63.40X63.40X63.16X 854
9 Jiří DvořákJiří Dvořák
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
89 62.05 58.8658.8162.0562.05
10 Daniel SchubertDaniel Schubert
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
87 61.08 59.45X61.0861.08
11 Radovan KomárRadovan Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 59.16 59.16XX59.16
12 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 58.80 58.80XX58.80 790
13 Filip ČermákFilip Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 58.30 57.68X58.3058.30
14 Jan VeselýJan Veselý
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 58.18 58.1857.43X58.18 782
15 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 56.73 56.37X56.7356.73
16 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
80 56.46 X54.9156.4656.46
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 9969.0
2 LOVOS LOVOS TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 890.00
3 BRUNT BRUNT TJ Olympia BruntálTJ Olympia Bruntál 762.00
4 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 687.00
5 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6840.0
6 ACTUR ACTUR AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 6626.0
7 USKPR USKPR USK PrahaUSK Praha 3093.0
8 DUKPR DUKPR TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 28341.
9 KROME KROME AK KroměřížAK Kroměříž 22367.
10 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1861.0
11 UNIBR UNIBR VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 18384.
12 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17143.
13 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1631.0
14 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16259.
15 POCER POCER ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1491.0
16 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12774.
17 ARCBR ARCBR Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 1089.0
18 VITKO VITKO AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 10566.
Poznámky:
Stav po/State after:
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKSOK AKSOK AK SokolovAK Sokolov 976.00
2 ACMLA ACMLA AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 967.00
3 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 940.00
4 SKPCB SKPCB SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 929.00
5 BEROU BEROU TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 928.00
6 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 926.00
7 CASLA CASLA AC ČáslavAC Čáslav 912.00
8 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8918.0
9 NOBOR NOBOR TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 859.00
10 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8046.0
11 ACCLI ACCLI AC Česká LípaAC Česká Lípa 5823.0
12 NMMOR NMMOR TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2713.0
13 ACPAR ACPAR AC PardubiceAC Pardubice 2673.0
14 SKPRE SKPRE SK PřerovSK Přerov 2021.0
15 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19447.
16 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1931.0
17 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 18289.
18 CEJKO CEJKO AC ČejkoviceAC Čejkovice 1685.0
19 CVIKO CVIKO Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 1491.0
20 JABPJ JABPJ SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. 1489.0
21 USKPR USKPR USK PrahaUSK Praha 14747.
22 AKOLY AKOLY AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13905.
23 VITKO VITKO AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 13195.
24 AKZLI AKZLI AK PSK ZlínAK PSK Zlín 12573.
25 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11579.
26 DUKPR DUKPR TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1142.0
27 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1034.0
Poznámky:
Stav po/State after:
Celkem 27 závodníků