výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích

Hradec Králové (16. - 18. 7. 2004)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 17.7.2004) Vítr: 0,0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VaněkPetr Vaněk 89 SOKOPSOKOP 7.48 719,0
2 Jan CardaJan Carda 89 SLAPRSLAPR 7.73 640,0
3 Jan SolfronkJan Solfronk 90 LIAZJLIAZJ 7.90 589,0
4 Martin HložekMartin Hložek 90 PACOVPACOV 7.91 586,0
5 Filip FujdaFilip Fujda 89 ACDKVACDKV 7.96 571,0
6 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 89 KOTPRKOTPR 8.07 540,0
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.7.2004) Vítr: -0,4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin AmlerMartin Amler 89 STBOLSTBOL 7.85 604,0
2 Jan BarekJan Barek 90 LIAZJLIAZJ 7.88 595,0
3 Petr UrbanPetr Urban 89 4DVCB4DVCB 7.89 592,0
4 Martin HlaváčekMartin Hlaváček 90 AKMOSAKMOS 8.18 509,0
5 David MelničukDavid Melničuk 89 LITVILITVI 8.27 484,0
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.7.2004) Vítr: -0,5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zsolt KürtösiZsolt Kürtösi 71 HUNHUN 11.26 804,0
2 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 74 DUKPRDUKPR 11.26 804,0
3 Peter SóldosPeter Sóldos 75 SPAPRSPAPR 11.45 763,0
4 Milan KohoutMilan Kohout 81 SNLIBSNLIB 11.50 753,0
5 Martin GabrielMartin Gabriel 84 UNIBRUNIBR 11.51 750,0
6 Efthimios AndreoglouEfthimios Andreoglou 70 GREGRE 11.61 730,0
7 Vítězslav PerunVítězslav Perun 78 HKRALHKRAL 11.64 723,0
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 17.7.2004) Vítr: 1,8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠídaMichal Šída 78 SPPR4SPPR4 11.39 776,0
2 Václav KrejčířVáclav Krejčíř 83 AKLOLAKLOL 11.43 767,0
3 Martin OlšerMartin Olšer 75 SKPRESKPRE 11.54 744,0
4 Dominik ŠpiláčekDominik Špiláček 83 VITKOVITKO 11.70 711,0
Branislav PuvákBranislav Puvák 78 SVKSVK DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 17.7.2004) Vítr: -1,1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PetříčekTomáš Petříček 72 TZTRITZTRI 11.64 723,0
2 Radek VítovskýRadek Vítovský 81 PACOVPACOV 11.76 699,0
3 Martin ŠánaMartin Šána 81 JESPRJESPR 11.81 689,0
4 Tomáš OprchalTomáš Oprchal 75 SNLIBSNLIB 12.07 637,0
5 Jakub ChomátJakub Chomát 83 SLAPRSLAPR 12.11 629,0
6 Vladimír HojkaVladimír Hojka 78 DECINDECIN 12.23 606,0
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 17.7.2004) Vítr: -0,8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TomoszekJakub Tomoszek 85 TZTRITZTRI 11.36 782,0
2 Jan SchillerJan Schiller 85 SLAPRSLAPR 11.46 761,0
3 Petr KlusPetr Klus 85 TJVMETJVME 11.60 732,0
Jakub ForejtJakub Forejt 85 ACPARACPAR DNP
Jan SobotkaJan Sobotka 85 MLBOLMLBOL DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 17.7.2004) Vítr: -1,3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš JindřichLuboš Jindřich 85 NOVPRNOVPR 11.69 713,0
2 Jakub ZvonařJakub Zvonař 85 SLAPRSLAPR 11.90 671,0
3 Martin PrůšaMartin Průša 86 SLAPRSLAPR 12.02 647,0
4 Ondřej MichelOndřej Michel 86 ACDKVACDKV 12.10 631,0
5 Miloš OdvárkaMiloš Odvárka 86 AFKCRAFKCR 12.15 622,0
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 16.7.2004) Vítr: 0,2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 BRECLBRECL 11.47 759,0
2 David SazimaDavid Sazima 87 AKMOSAKMOS 11.51 750,0
3 Jiří SmolaJiří Smola 88 HRANIHRANI 11.68 715,0
4 Jan KudličkaJan Kudlička 88 SOKOPSOKOP 11.73 705,0
5 Antonín VáchaAntonín Vácha 87 ACPARACPAR 11.80 691,0
6 Jiří NajmanJiří Najman 88 TZTRITZTRI 11.85 681,0
7 Jan NovýJan Nový 88 SLAPRSLAPR 11.92 667,0
8 Jakub LacinaJakub Lacina 87 BRECLBRECL 11.93 665,0
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 16.7.2004) Vítr: 2,8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivo KnejpIvo Knejp 88 LIAZJLIAZJ 11.88 675,0
2 Václav GabrielVáclav Gabriel 88 TABORTABOR 11.89 673,0
3 Martin BenešMartin Beneš 87 JACBRJACBR 12.08 635,0
4 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 ACKSPACKSP 12.12 628,0
5 Michal MáraMichal Mára 87 TZTRITZTRI 12.27 599,0
6 Miroslav PalánMiroslav Palán 87 HUMPOHUMPO 12.40 574,0
7 Dominik ProuzaDominik Prouza 87 SLAPRSLAPR 12.55 547,0
8 Přemysl StejskalPřemysl Stejskal 87 AKLOLAKLOL 12.62 534,0
Celkem 8 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 16.7.2004) Vítr: 0,6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 VITKOVITKO 19.07 889,0
2 Jitka ŘezníčkováJitka Řezníčková 89 ACTURACTUR 19.19 874,0
3 Martina BakičováMartina Bakičová 89 UJPR9UJPR9 19.51 835,0
4 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková 90 VOKDOVOKDO 19.99 778,0
5 Lucie NikodemováLucie Nikodemová 89 TZTRITZTRI 20.60 708,0
6 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 OLYPROLYPR 20.72 694,0
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 16.7.2004) Vítr: 0,7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 89 NVCELNVCEL 20.21 752,0
2 Magdaléna MaláMagdaléna Malá 90 CHOCECHOCE 20.33 738,0
3 Michaela VargováMichaela Vargová 89 SKPLZSKPLZ 20.35 736,0
4 Lucie ŘíhováLucie Říhová 89 AKMOSAKMOS 20.42 728,0
5 Jana KonířováJana Konířová 89 HKRALHKRAL 21.94 564,0
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 17.7.2004) Vítr: 0,4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vasiliki DelinikolaVasiliki Delinikola 81 GREGRE 24.86 900,0
2 Michaela HejnováMichaela Hejnová 80 OLYPROLYPR 24.88 898,0
3 Lucie KostnerováLucie Kostnerová 81 AKLOLAKLOL 25.20 869,0
4 Petra FairaislováPetra Fairaislová 84 HOROVHOROV 26.10 788,0
5 Petra ŠindelářováPetra Šindelářová 83 OLYPROLYPR 27.15 699,0
6 Renata HorákováRenata Horáková 76 TEKLATEKLA 27.68 656,0
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.7.2004) Vítr: 0,8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blanka SkřivánkováBlanka Skřivánková 83 SNLIBSNLIB 26.14 785,0
2 Jana JelínkováJana Jelínková 82 SPAPRSPAPR 26.65 741,0
3 Jitka VinduškováJitka Vindušková 84 USKPRUSKPR 26.76 732,0
4 Natálie FričováNatálie Fričová 81 SKPLZSKPLZ 26.82 727,0
5 Alexandra PrincováAlexandra Princová 83 SLAPRSLAPR 27.19 696,0
Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 80 NMMETNMMET DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 17.7.2004) Vítr: -0,5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie BurešováMarie Burešová 85 SPAPRSPAPR 25.29 860,0
2 Petra BlovskáPetra Blovská 85 SLAPRSLAPR 25.95 802,0
3 Petra LudányiováPetra Ludányiová 86 DUKOVDUKOV 26.11 788,0
4 Petra WalachováPetra Walachová 85 TZTRITZTRI 26.31 770,0
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 17.7.2004) Vítr: 1,1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MoudráJitka Moudrá 85 ACJBRACJBR 27.02 710,0
2 Jana FoltýnováJana Foltýnová 86 SLAPRSLAPR 27.03 709,0
3 Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková 86 VITKOVITKO 27.44 676,0
4 Alena PavlováAlena Pavlová 85 AKMOSAKMOS 28.63 582,0
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 16.7.2004) Vítr: 0,9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 TEKLATEKLA 25.44 847,0
2 Zuzana MálkováZuzana Málková 88 SOKOPSOKOP 26.39 763,0
3 Věra ZedníkováVěra Zedníková 87 SPPR4SPPR4 26.71 736,0
4 Lucie SchönováLucie Schönová 88 AKLOLAKLOL 26.86 724,0
5 Petra VachatováPetra Vachatová 88 TEKLATEKLA 26.90 720,0
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 16.7.2004) Vítr: 1,8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana BrožováJana Brožová 88 SKPLZSKPLZ 26.45 758,0
2 Lenka RučkováLenka Ručková 88 VITKOVITKO 27.22 694,0
3 Vedula VopatováVedula Vopatová 88 SKPLZSKPLZ 27.27 690,0
4 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 TJKLATJKLA 27.76 650,0
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 16.7.2004) Vítr: 0,4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 87 AKLOLAKLOL 27.57 665,0
2 Lucie PermedlováLucie Permedlová 87 TABORTABOR 27.59 664,0
3 Zuzana RozsypalováZuzana Rozsypalová 88 VITKOVITKO 27.78 648,0
4 Kateřina MusilováKateřina Musilová 88 SOKOPSOKOP 27.83 644,0
5 Martina HálováMartina Hálová 87 KOTPRKOTPR 30.64 438,0
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 74 DUKPRDUKPR 49.87 821,0
2 Zsolt KürtösiZsolt Kürtösi 71 HUNHUN 50.90 774,0
3 Jakub ChomátJakub Chomát 83 SLAPRSLAPR 52.30 712,0
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ŠídaMichal Šída 78 SPPR4SPPR4 50.62 786,0
2 Milan KohoutMilan Kohout 81 SNLIBSNLIB 50.74 781,0
3 Martin OlšerMartin Olšer 75 SKPRESKPRE 52.06 722,0
4 Václav KrejčířVáclav Krejčíř 83 AKLOLAKLOL 52.09 721,0
Peter SóldosPeter Sóldos 75 SPAPRSPAPR DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PetříčekTomáš Petříček 72 TZTRITZTRI 52.37 709,0
2 Efthimios AndreoglouEfthimios Andreoglou 70 GREGRE 53.08 678,0
3 Dominik ŠpiláčekDominik Špiláček 83 VITKOVITKO 53.86 645,0
4 Martin GabrielMartin Gabriel 84 UNIBRUNIBR 53.90 644,0
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek VítovskýRadek Vítovský 81 PACOVPACOV 52.25 714,0
2 Vladimír HojkaVladimír Hojka 78 DECINDECIN 52.98 682,0
3 Martin ŠánaMartin Šána 81 JESPRJESPR 53.20 673,0
4 Vítězslav PerunVítězslav Perun 78 HKRALHKRAL 53.48 661,0
5 Tomáš OprchalTomáš Oprchal 75 SNLIBSNLIB 54.70 611,0
Celkem 5 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan SchillerJan Schiller 85 SLAPRSLAPR 51.25 758,0
2 Jakub TomoszekJakub Tomoszek 85 TZTRITZTRI 51.73 737,0
3 Petr KlusPetr Klus 85 TJVMETJVME 51.86 731,0
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin PrůšaMartin Průša 86 SLAPRSLAPR 51.92 728,0
2 Jakub ZvonařJakub Zvonař 85 SLAPRSLAPR 52.52 702,0
3 Miloš OdvárkaMiloš Odvárka 86 AFKCRAFKCR 53.95 642,0
4 Ondřej MichelOndřej Michel 86 ACDKVACDKV 54.30 627,0
5 Luboš JindřichLuboš Jindřich 85 NOVPRNOVPR 55.98 560,0
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 16.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín VáchaAntonín Vácha 87 ACPARACPAR 52.78 691,0
2 Václav GabrielVáclav Gabriel 88 TABORTABOR 54.39 624,0
3 Ivo KnejpIvo Knejp 88 LIAZJLIAZJ 54.93 602,0
4 Jiří SmolaJiří Smola 88 HRANIHRANI 55.67 572,0
5 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 ACKSPACKSP 57.35 508,0
6 Miroslav PalánMiroslav Palán 87 HUMPOHUMPO 57.72 494,0
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 16.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 BRECLBRECL 54.06 637,0
2 Jan KudličkaJan Kudlička 88 SOKOPSOKOP 54.87 604,0
3 Michal MáraMichal Mára 87 TZTRITZTRI 55.45 581,0
4 Přemysl StejskalPřemysl Stejskal 87 AKLOLAKLOL 55.91 563,0
5 Martin BenešMartin Beneš 87 JACBRJACBR 56.57 537,0
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 16.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SazimaDavid Sazima 87 AKMOSAKMOS 53.70 652,0
2 Dominik ProuzaDominik Prouza 87 SLAPRSLAPR 54.80 607,0
3 Jan NovýJan Nový 88 SLAPRSLAPR 55.67 572,0
4 Jakub LacinaJakub Lacina 87 BRECLBRECL 56.28 548,0
5 Jiří NajmanJiří Najman 88 TZTRITZTRI 56.78 529,0
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 18.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela HejnováMichaela Hejnová 80 OLYPROLYPR 2:21.20 807,0
2 Petra ŠindelářováPetra Šindelářová 83 OLYPROLYPR 2:24.87 759,0
3 Lucie KostnerováLucie Kostnerová 81 AKLOLAKLOL 2:28.74 709,0
4 Vasiliki DelinikolaVasiliki Delinikola 81 GREGRE 2:29.48 699,0
5 Petra FairaislováPetra Fairaislová 82 HOROVHOROV 2:29.74 696,0
6 Alexandra PrincováAlexandra Princová 83 SLAPRSLAPR 2:29.78 696,0
7 Jana JelínkováJana Jelínková 82 SPAPRSPAPR 2:40.46 568,0
8 Natálie FričováNatálie Fričová 83 SKPLZSKPLZ 2:42.33 546,0
Celkem 8 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 18.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marie BurešováMarie Burešová 85 SPAPRSPAPR 2:23.33 779,0
2 Jana FoltýnováJana Foltýnová 86 SLAPRSLAPR 2:32.01 668,0
3 Alena PavlováAlena Pavlová 86 AKMOSAKMOS 2:33.17 654,0
4 Petra BlovskáPetra Blovská 85 SLAPRSLAPR 2:35.26 628,0
5 Petra LudányiováPetra Ludányiová 86 DUKOVDUKOV 2:36.49 614,0
6 Petra WalachováPetra Walachová 85 TZTRITZTRI 2:42.50 545,0
7 Jitka MoudráJitka Moudrá 85 ACJBRACJBR 2:45.87 507,0
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana MálkováZuzana Málková 88 SOKOPSOKOP 2:17.46 858,0
2 Věra ZedníkováVěra Zedníková 87 SPPR4SPPR4 2:28.67 710,0
3 Lucie SchönováLucie Schönová 88 AKLOLAKLOL 2:38.00 596,0
4 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 TEKLATEKLA 2:38.30 593,0
5 Lenka RučkováLenka Ručková 88 VITKOVITKO 2:38.83 586,0
6 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 88 TJKLATJKLA 2:40.18 571,0
7 Petra VachatováPetra Vachatová 88 TEKLATEKLA 2:42.98 539,0
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina MusilováKateřina Musilová 88 SOKOPSOKOP 2:21.82 799,0
2 Lucie PermedlováLucie Permedlová 87 TABORTABOR 2:30.79 683,0
3 Jana BrožováJana Brožová 88 SKPLZSKPLZ 2:30.84 682,0
4 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 87 AKLOLAKLOL 2:31.31 677,0
5 Vedula VopatováVedula Vopatová 88 SKPLZSKPLZ 2:32.41 663,0
6 Zuzana RozsypalováZuzana Rozsypalová 88 VITKOVITKO 2:33.25 653,0
7 Martina HálováMartina Hálová 88 KOTPRKOTPR 2:54.80 415,0
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 VITKOVITKO 2:31.98 668,0
2 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková 90 VOKDOVOKDO 2:32.03 668,0
3 Jitka ŘezníčkováJitka Řezníčková 89 ACTURACTUR 2:36.85 610,0
4 Magdaléna MaláMagdaléna Malá 90 CHOCECHOCE 2:38.28 593,0
5 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 OLYPROLYPR 2:38.97 585,0
6 Jana KonířováJana Konířová 89 HKRALHKRAL 2:39.10 583,0
7 Michaela VargováMichaela Vargová 89 SKPLZSKPLZ 2:39.67 577,0
8 Lucie NikodemováLucie Nikodemová 89 TZTRITZTRI 2:41.08 561,0
9 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 89 NVCELNVCEL 2:41.57 555,0
10 Martina BakičováMartina Bakičová 89 UJPR9UJPR9 2:42.56 544,0
11 Lucie ŘíhováLucie Říhová 89 AKMOSAKMOS 2:45.59 510,0
Celkem 11 závodníků

1000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petr VaněkPetr Vaněk 89 SOKOPSOKOP 2:52.18 743,0
2 Jan SolfronkJan Solfronk 90 LIAZJLIAZJ 3:00.87 656,0
3 Jan CardaJan Carda 89 SLAPRSLAPR 3:03.39 631,0
4 Filip FujdaFilip Fujda 89 ACDKVACDKV 3:05.22 614,0
5 Martin HlaváčekMartin Hlaváček 90 AKMOSAKMOS 3:08.28 585,0
6 Petr UrbanPetr Urban 89 4DVCB4DVCB 3:09.15 577,0
7 Martin AmlerMartin Amler 89 STBOLSTBOL 3:11.90 552,0
8 Jan BarekJan Barek 90 LIAZJLIAZJ 3:13.87 535,0
9 David MelničukDavid Melničuk 89 LITVILITVI 3:14.09 533,0
10 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 89 KOTPRKOTPR 3:15.94 517,0
Michal BoháčMichal Boháč 89 TABORTABOR DNP
Martin HložekMartin Hložek 90 PACOVPACOV DNF
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 18.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vladimír HojkaVladimír Hojka 78 DECINDECIN 4:35.13 711,0
2 Martin OlšerMartin Olšer 75 SKPRESKPRE 4:42.57 664,0
3 Martin GabrielMartin Gabriel 84 UNIBRUNIBR 4:53.11 600,0
4 Radek VitovskýRadek Vitovský 81 PACOVPACOV 4:54.36 593,0
5 Martin ŠánaMartin Šána 81 JESPRJESPR 4:55.00 589,0
6 Tomáš OprchalTomáš Oprchal 75 SNLIBSNLIB 5:00.77 555,0
7 Vítězslav PerunVítězslav Perun 78 HKRALHKRAL 5:04.49 534,0
Zsolt KürtösiZsolt Kürtösi 71 HUNHUN DNP
Peter SóldosPeter Sóldos 75 SPAPRSPAPR DNP
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (ne, 18.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Milan KohoutMilan Kohout 81 SNLIBSNLIB 4:22.50 795,0
2 Jakub ChomátJakub Chomát 83 SLAPRSLAPR 4:23.13 790,0
3 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 74 DUKPRDUKPR 4:33.56 721,0
4 Václav KrejčířVáclav Krejčíř 83 AKLOLAKLOL 4:34.52 715,0
5 Michal ŠídaMichal Šída 78 SPPR4SPPR4 4:35.48 709,0
6 Dominik ŠpiláčekDominik Špiláček 83 VITKOVITKO 4:38.60 689,0
7 Efthimios AndreoglouEfthimios Andreoglou 70 GREGRE 4:45.38 647,0
8 Tomáš PetříčekTomáš Petříček 72 TZTRITZTRI 4:49.88 619,0
Celkem 8 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 18.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan SchillerJan Schiller 85 SLAPRSLAPR 4:45.44 646,0
2 Miloš OdvárkaMiloš Odvárka 86 AFKCRAFKCR 4:48.66 627,0
3 Jakub ZvonařJakub Zvonař 85 SLAPRSLAPR 4:51.44 610,0
4 Ondřej MichelOndřej Michel 86 ACDKVACDKV 5:01.61 550,0
5 Petr KlusPetr Klus 85 TJVMETJVME 5:09.60 506,0
6 Martin PrůšaMartin Průša 86 SLAPRSLAPR 5:12.13 492,0
7 Jakub TomoszekJakub Tomoszek 85 TZTRITZTRI 5:34.05 380,0
8 Luboš JindřichLuboš Jindřich 85 NOVPRNOVPR 5:54.18 288,0
Celkem 8 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik ProuzaDominik Prouza 87 SLAPRSLAPR 4:35.29 710,0
2 Michal MáraMichal Mára 87 TZTRITZTRI 4:53.97 595,0
3 Václav GabrielVáclav Gabriel 88 TABORTABOR 4:55.20 588,0
4 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 BRECLBRECL 4:55.67 585,0
5 David SazimaDavid Sazima 87 AKMOSAKMOS 4:56.96 577,0
6 Martin BenešMartin Beneš 87 JACBRJACBR 4:58.54 568,0
7 Jakub LacinaJakub Lacina 87 BRECLBRECL 5:00.74 555,0
8 Jan KudličkaJan Kudlička 88 SOKOPSOKOP 5:03.86 538,0
9 Ivo KnejpIvo Knejp 88 LIAZJLIAZJ 5:06.25 524,0
10 Antonín VáchaAntonín Vácha 87 ACPARACPAR 5:13.94 482,0
11 Jan NovýJan Nový 88 SLAPRSLAPR 5:15.37 474,0
12 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 ACKSPACKSP 5:18.46 458,0
13 Jiří SmolaJiří Smola 88 HRANIHRANI 5:26.51 417,0
14 Jiří NajmanJiří Najman 88 TZTRITZTRI 5:26.80 415,0
15 Miroslav PalánMiroslav Palán 87 HUMPOHUMPO 5:50.82 303,0
Přemysl StejskalPřemysl Stejskal 87 AKLOLAKLOL DNP
Celkem 16 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 16.7.2004) Vítr: 0,2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr VaněkPetr Vaněk 89 SOKOPSOKOP 14.63 756,0
2 Martin HložekMartin Hložek 90 PACOVPACOV 14.70 747,0
3 Petr UrbanPetr Urban 89 4DVCB4DVCB 15.09 701,0
4 Filip FujdaFilip Fujda 89 ACDKVACDKV 15.34 671,0
5 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 89 KOTPRKOTPR 15.81 618,0
6 David MelničukDavid Melničuk 89 LITVILITVI 18.03 394,0
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 16.7.2004) Vítr: 0,4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan CardaJan Carda 89 SLAPRSLAPR 14.21 808,0
2 Jan SolfronkJan Solfronk 90 LIAZJLIAZJ 14.22 807,0
3 Jan BarekJan Barek 90 LIAZJLIAZJ 14.65 753,0
4 Martin AmlerMartin Amler 89 STBOLSTBOL 14.93 720,0
5 Martin HlaváčekMartin Hlaváček 90 AKMOSAKMOS 17.10 482,0
Matěj ČernohorskýMatěj Černohorský 89 HKRALHKRAL DNP
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 17.7.2004) Vítr: 0,3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela HejnováMichaela Hejnová 80 OLYPROLYPR 13.30 1080,0
2 Vasiliki DelinikolaVasiliki Delinikola 81 GREGRE 13.48 1053,0
3 Lucie KostnerováLucie Kostnerová 81 AKLOLAKLOL 14.41 921,0
4 Petra ŠindelářováPetra Šindelářová 83 OLYPROLYPR 14.59 897,0
5 Petra FairaislováPetra Fairaislová 84 HOROVHOROV 14.73 878,0
6 Renata HorákováRenata Horáková 76 TEKLATEKLA 15.24 810,0
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.7.2004) Vítr: 0,3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JelínkováJana Jelínková 82 SPAPRSPAPR 15.03 838,0
2 Natálie FričováNatálie Fričová 81 SKPLZSKPLZ 15.16 821,0
3 Blanka SkřivánkováBlanka Skřivánková 83 SNLIBSNLIB 15.23 811,0
4 Alexandra PrincováAlexandra Princová 83 SLAPRSLAPR 15.74 746,0
Jitka VinduškováJitka Vindušková 84 USKPRUSKPR DNF
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 17.7.2004) Vítr: 0,3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra WalachováPetra Walachová 85 TZTRITZTRI 14.36 928,0
2 Petra LudányiováPetra Ludányiová 86 DUKOVDUKOV 14.84 863,0
3 Petra BlovskáPetra Blovská 85 SLAPRSLAPR 14.85 862,0
4 Marie BurešováMarie Burešová 85 SPAPRSPAPR 14.97 846,0
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 17.7.2004) Vítr: -0,6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana FoltýnováJana Foltýnová 86 SLAPRSLAPR 15.94 722,0
2 Jitka MoudráJitka Moudrá 85 ACJBRACJBR 16.01 713,0
3 Alena PavlováAlena Pavlová 85 AKMOSAKMOS 16.09 703,0
4 Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková 86 VITKOVITKO 16.28 680,0
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 16.7.2004) Vítr: 0,1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková 90 VOKDOVOKDO 15.01 840,0
2 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 VITKOVITKO 15.36 795,0
3 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 OLYPROLYPR 15.63 760,0
4 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková 89 NVCELNVCEL 15.83 735,0
5 Lucie ŘíhováLucie Říhová 89 AKMOSAKMOS 16.31 677,0
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 16.7.2004) Vítr: 0,5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela VargováMichaela Vargová 89 SKPLZSKPLZ 15.52 774,0
2 Jitka ŘezníčkováJitka Řezníčková 89 ACTURACTUR 15.66 756,0
3 Martina BakičováMartina Bakičová 89 UJPR9UJPR9 15.98 717,0
4 Lucie NikodemováLucie Nikodemová 89 TZTRITZTRI 16.42 664,0
5 Jana KonířováJana Konířová 89 HKRALHKRAL 17.54 537,0
6 Magdaléna MaláMagdaléna Malá 90 CHOCECHOCE 18.00 488,0
Celkem 6 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 18.7.2004) Vítr: 0,1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zsolt KürtösiZsolt Kürtösi 71 HUNHUN 14.64 894,0
2 Efthimios AndreoglouEfthimios Andreoglou 70 GREGRE 15.04 845,0
3 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 74 DUKPRDUKPR 15.16 830,0
4 Tomáš PetříčekTomáš Petříček 72 TZTRITZTRI 15.44 797,0
5 Martin OlšerMartin Olšer 75 SKPRESKPRE 15.59 780,0
Peter SóldosPeter Sóldos 75 SPAPRSPAPR DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 18.7.2004) Vítr: 1,1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik ŠpiláčekDominik Špiláček 83 VITKOVITKO 15.19 827,0
2 Milan KohoutMilan Kohout 81 SNLIBSNLIB 15.65 773,0
3 Michal ŠídaMichal Šída 78 SPPR4SPPR4 15.95 738,0
4 Václav KrejčířVáclav Krejčíř 83 AKLOLAKLOL 16.05 727,0
5 Radek VítovskýRadek Vítovský 81 PACOVPACOV 16.16 715,0
6 Martin GabrielMartin Gabriel 84 UNIBRUNIBR 16.42 686,0
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 18.7.2004) Vítr: 0,7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ChomátJakub Chomát 83 SLAPRSLAPR 16.05 727,0
2 Vladimír HojkaVladimír Hojka 78 DECINDECIN 16.49 679,0
3 Vítězslav PerunVítězslav Perun 78 HKRALHKRAL 16.61 666,0
4 Martin ŠánaMartin Šána 81 JESPRJESPR 16.75 651,0
5 Tomáš OprchalTomáš Oprchal 75 SNLIBSNLIB 17.10 614,0
Celkem 5 závodníků

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 18.7.2004) Vítr: 0,8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TomoszekJakub Tomoszek 85 TZTRITZTRI 15.03 846,0
2 Petr KlusPetr Klus 85 TJVMETJVME 16.01 732,0
3 Jan SchillerJan Schiller 85 SLAPRSLAPR 16.40 688,0
4 Martin PrůšaMartin Průša 86 SLAPRSLAPR 17.15 609,0
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 18.7.2004) Vítr: 0,3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš JindřichLuboš Jindřich 85 NOVPRNOVPR 16.68 658,0
2 Miloš OdvárkaMiloš Odvárka 86 AFKCRAFKCR 17.03 621,0
3 Ondřej MichelOndřej Michel 86 ACDKVACDKV 17.90 534,0
4 Jakub ZvonařJakub Zvonař 85 SLAPRSLAPR 18.21 504,0
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 17.7.2004) Vítr: 0,0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří NajmanJiří Najman 88 TZTRITZTRI 14.50 911,0
2 Antonín VáchaAntonín Vácha 87 ACPARACPAR 14.86 867,0
3 Jiří SmolaJiří Smola 88 HRANIHRANI 15.14 833,0
4 Michal MáraMichal Mára 87 TZTRITZTRI 15.21 824,0
5 Jakub LacinaJakub Lacina 87 BRECLBRECL 15.66 772,0
6 Přemysl StejskalPřemysl Stejskal 87 AKLOLAKLOL 15.98 735,0
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.7.2004) Vítr: -0,4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KudličkaJan Kudlička 88 SOKOPSOKOP 15.28 816,0
2 Martin BenešMartin Beneš 87 JACBRJACBR 15.46 795,0
3 Adam NejedlýAdam Nejedlý 88 ACKSPACKSP 15.53 787,0
4 Václav GabrielVáclav Gabriel 88 TABORTABOR 16.86 639,0
5 David SazimaDavid Sazima 87 AKMOSAKMOS 17.72 551,0
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 17.7.2004) Vítr: -0,3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 BRECLBRECL 15.15 831,0
2 Ivo KnejpIvo Knejp 88 LIAZJLIAZJ 16.39 689,0
3 Jan NovýJan Nový 88 SLAPRSLAPR 17.08 616,0
4 Dominik ProuzaDominik Prouza 87 SLAPRSLAPR 17.30 593,0
5 Miroslav PalánMiroslav Palán 87 HUMPOHUMPO 17.71 552,0
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Efthimios AndreoglouEfthimios Andreoglou
GREGRE
70 2.01 813,0
1 Martin GabrielMartin Gabriel
UNIBRUNIBR
84 2.01 813,0
3 Jakub ChomátJakub Chomát
SLAPRSLAPR
83 1.95 758,0
3 Milan KohoutMilan Kohout
SNLIBSNLIB
81 1.95 758,0
3 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AKLOLAKLOL
83 1.95 758,0
3 Zsolt KürtösiZsolt Kürtösi
HUNHUN
71 1.95 758,0
7 Tomáš OprchalTomáš Oprchal
SNLIBSNLIB
75 1.92 731,0
7 Vítězslav PerunVítězslav Perun
HKRALHKRAL
78 1.92 731,0
9 Michal ŠídaMichal Šída
SPPR4SPPR4
78 1.89 705,0
10 Vladimír HojkaVladimír Hojka
DECINDECIN
78 1.86 679,0
10 Martin OlšerMartin Olšer
SKPRESKPRE
75 1.86 679,0
10 Dominik ŠpiláčekDominik Špiláček
VITKOVITKO
83 1.86 679,0
13 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
DUKPRDUKPR
74 1.83 653,0
13 Martin ŠánaMartin Šána
JESPRJESPR
81 1.83 653,0
15 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TZTRITZTRI
72 1.80 627,0
15 Peter SóldosPeter Sóldos
SPAPRSPAPR
75 1.80 627,0
17 Radek VítovskýRadek Vítovský
PACOVPACOV
81 1.77 602,0
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr KlusPetr Klus
TJVMETJVME
85 1.96 767,0
2 Jakub TomoszekJakub Tomoszek
TZTRITZTRI
85 1.93 740,0
3 Luboš JindřichLuboš Jindřich
NOVPRNOVPR
85 1.75 585,0
4 Ondřej MichelOndřej Michel
ACDKVACDKV
86 1.72 560,0
4 Miloš OdvárkaMiloš Odvárka
AFKCRAFKCR
86 1.72 560,0
6 Jakub ZvonařJakub Zvonař
SLAPRSLAPR
85 1.69 536,0
7 Martin PrůšaMartin Průša
SLAPRSLAPR
86 1.66 512,0
7 Jan SchillerJan Schiller
SLAPRSLAPR
85 1.66 512,0
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(pá, 16.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan KudličkaJan Kudlička
SOKOPSOKOP
88 1.92 731,0
1 David SazimaDavid Sazima
AKMOSAKMOS
87 1.92 731,0
3 Miroslav PalánMiroslav Palán
HUMPOHUMPO
87 1.89 705,0
4 Dominik ProuzaDominik Prouza
SLAPRSLAPR
87 1.83 653,0
5 Michal MáraMichal Mára
TZTRITZTRI
87 1.80 627,0
5 Adam NejedlýAdam Nejedlý
ACKSPACKSP
88 1.80 627,0
7 Martin BenešMartin Beneš
JACBRJACBR
87 1.77 602,0
7 Jan NovýJan Nový
SLAPRSLAPR
88 1.77 602,0
7 Marek OšmeraMarek Ošmera
BRECLBRECL
87 1.77 602,0
7 Jiří SmolaJiří Smola
HRANIHRANI
88 1.77 602,0
11 Jakub LacinaJakub Lacina
BRECLBRECL
87 1.74 577,0
11 Přemysl StejskalPřemysl Stejskal
AKLOLAKLOL
87 1.74 577,0
13 Antonín VáchaAntonín Vácha
ACPARACPAR
87 1.71 552,0
14 Václav GabrielVáclav Gabriel
TABORTABOR
88 1.68 528,0
14 Ivo KnejpIvo Knejp
LIAZJLIAZJ
88 1.68 528,0
14 Jiří NajmanJiří Najman
TZTRITZTRI
88 1.68 528,0
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
KOTPRKOTPR
89 1.80 627,0
2 David MelničukDavid Melničuk
LITVILITVI
89 1.77 602,0
3 Jan CardaJan Carda
SLAPRSLAPR
89 1.65 504,0
3 Martin HlaváčekMartin Hlaváček
AKMOSAKMOS
90 1.65 504,0
3 Petr VaněkPetr Vaněk
SOKOPSOKOP
89 1.65 504,0
6 Filip FujdaFilip Fujda
ACDKVACDKV
89 1.62 480,0
7 Petr UrbanPetr Urban
4DVCB4DVCB
89 1.56 434,0
8 Martin AmlerMartin Amler
STBOLSTBOL
89 1.53 411,0
8 Martin HložekMartin Hložek
PACOVPACOV
90 1.53 411,0
10 Jan BarekJan Barek
LIAZJLIAZJ
90 1.50 389,0
10 Jan SolfronkJan Solfronk
LIAZJLIAZJ
90 1.50 389,0
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petra ŠindelářováPetra Šindelářová
OLYPROLYPR
83 1.80 978,0
2 Michaela HejnováMichaela Hejnová
OLYPROLYPR
80 1.71 867,0
2 Renata HorákováRenata Horáková
TEKLATEKLA
76 1.71 867,0
4 Vasiliki DelinikolaVasiliki Delinikola
GREGRE
81 1.68 830,0
5 Natálie FričováNatálie Fričová
SKPLZSKPLZ
81 1.62 759,0
5 Jana JelínkováJana Jelínková
SPAPRSPAPR
82 1.62 759,0
5 Lucie KostnerováLucie Kostnerová
AKLOLAKLOL
81 1.62 759,0
8 Alexandra PrincováAlexandra Princová
SLAPRSLAPR
83 1.59 724,0
9 Petra FairaislováPetra Fairaislová
HOROVHOROV
84 1.56 689,0
10 Jitka VinduškováJitka Vindušková
USKPRUSKPR
84 1.53 655,0
11 Blanka SkřivánkováBlanka Skřivánková
SNLIBSNLIB
83 1.47 588,0
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marie BurešováMarie Burešová
SPAPRSPAPR
85 1.68 830,0
2 Jitka MoudráJitka Moudrá
ACJBRACJBR
85 1.65 795,0
3 Petra LudányiováPetra Ludányiová
DUKOVDUKOV
86 1.59 724,0
4 Petra BlovskáPetra Blovská
SLAPRSLAPR
85 1.56 689,0
4 Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
VITKOVITKO
86 1.56 689,0
6 Jana FoltýnováJana Foltýnová
SLAPRSLAPR
86 1.53 655,0
6 Alena PavlováAlena Pavlová
AKMOSAKMOS
85 1.53 655,0
8 Petra WalachováPetra Walachová
TZTRITZTRI
85 1.50 621,0
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(pá, 16.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
TEKLATEKLA
88 1.66 806,0
1 Věra ZedníkováVěra Zedníková
SPPR4SPPR4
87 1.66 806,0
3 Zuzana MálkováZuzana Málková
SOKOPSOKOP
88 1.63 771,0
3 Lucie PermedlováLucie Permedlová
TABORTABOR
87 1.63 771,0
3 Zuzana RozsypalováZuzana Rozsypalová
VITKOVITKO
88 1.63 771,0
3 Lenka RučkováLenka Ručková
VITKOVITKO
88 1.63 771,0
3 Lucie SchönováLucie Schönová
AKLOLAKLOL
88 1.63 771,0
3 Petra VachatováPetra Vachatová
TEKLATEKLA
88 1.63 771,0
9 Kateřina MusilováKateřina Musilová
SOKOPSOKOP
88 1.60 736,0
10 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
TJKLATJKLA
87 1.54 666,0
11 Martina HálováMartina Hálová
KOTPRKOTPR
87 1.48 599,0
11 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková
AKLOLAKLOL
87 1.48 599,0
13 Jana BrožováJana Brožová
SKPLZSKPLZ
88 1.45 566,0
14 Vedula VopatováVedula Vopatová
SKPLZSKPLZ
88 1.42 534,0
Lucie PagáčováLucie Pagáčová
VARNSVARNS
87 DNP
Veronika ŠístkováVeronika Šístková
SKPLZSKPLZ
88 DNP
Celkem 16 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 16.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martina BakičováMartina Bakičová
UJPR9UJPR9
89 1.67 818,0
2 Jana KonířováJana Konířová
HKRALHKRAL
89 1.61 747,0
3 Kateřina CachováKateřina Cachová
VITKOVITKO
90 1.58 712,0
3 Jitka ŘezníčkováJitka Řezníčková
ACTURACTUR
89 1.58 712,0
5 Lucie NikodemováLucie Nikodemová
TZTRITZTRI
89 1.46 577,0
5 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
NVCELNVCEL
89 1.46 577,0
7 Magdaléna MaláMagdaléna Malá
CHOCECHOCE
90 1.43 544,0
7 Michaela VargováMichaela Vargová
SKPLZSKPLZ
89 1.43 544,0
9 Ludmila MatyskováLudmila Matysková
OLYPROLYPR
89 1.37 481,0
9 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková
VOKDOVOKDO
90 1.37 481,0
9 Lucie ŘíhováLucie Říhová
AKMOSAKMOS
89 1.37 481,0
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 18.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Milan KohoutMilan Kohout
SNLIBSNLIB
81 4.85 865,0
2 Michal ŠídaMichal Šída
SPPR4SPPR4
78 4.75 834,0
3 Efthimios AndreoglouEfthimios Andreoglou
GREGRE
70 4.65 804,0
3 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AKLOLAKLOL
83 4.65 804,0
3 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TZTRITZTRI
72 4.65 804,0
3 Dominik ŠpiláčekDominik Špiláček
VITKOVITKO
83 4.65 804,0
7 Jakub ChomátJakub Chomát
SLAPRSLAPR
83 4.35 716,0
7 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
DUKPRDUKPR
74 4.35 716,0
9 Zsolt KürtösiZsolt Kürtösi
HUNHUN
71 4.25 688,0
9 Vítězslav PerunVítězslav Perun
HKRALHKRAL
78 4.25 688,0
11 Martin GabrielMartin Gabriel
UNIBRUNIBR
84 3.85 576,0
11 Vladimír HojkaVladimír Hojka
DECINDECIN
78 3.85 576,0
13 Tomáš OprchalTomáš Oprchal
SNLIBSNLIB
75 3.75 549,0
14 Martin ŠánaMartin Šána
JESPRJESPR
81 3.55 496,0
14 Radek VitovskýRadek Vitovský
PACOVPACOV
81 3.55 496,0
16 Martin OlšerMartin Olšer
SKPRESKPRE
75 3.35 444,0
17 Peter SóldosPeter Sóldos
SPAPRSPAPR
75 0.00
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Junioři

(ne, 18.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Miloš OdvárkaMiloš Odvárka
AFKCRAFKCR
86 4.05 631,0
2 Jakub TomoszekJakub Tomoszek
TZTRITZTRI
85 3.65 522,0
3 Ondřej MichelOndřej Michel
ACDKVACDKV
86 3.45 469,0
4 Martin PrůšaMartin Průša
SLAPRSLAPR
86 3.35 444,0
4 Jakub ZvonařJakub Zvonař
SLAPRSLAPR
85 3.35 444,0
6 Petr KlusPetr Klus
TJVMETJVME
85 3.25 418,0
7 Luboš JindřichLuboš Jindřich
NOVPRNOVPR
85 3.05 369,0
8 Jan SchillerJan Schiller
SLAPRSLAPR
85 2.95 345,0
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan KudličkaJan Kudlička
SOKOPSOKOP
88 4.45 746,0
2 Václav GabrielVáclav Gabriel
TABORTABOR
88 4.05 631,0
3 Ivo KnejpIvo Knejp
LIAZJLIAZJ
88 3.95 603,0
4 Antonín VáchaAntonín Vácha
ACPARACPAR
87 3.85 576,0
5 Martin BenešMartin Beneš
JACBRJACBR
87 3.65 522,0
6 David SazimaDavid Sazima
AKMOSAKMOS
87 3.25 418,0
7 Jakub LacinaJakub Lacina
BRECLBRECL
87 3.05 369,0
7 Adam NejedlýAdam Nejedlý
ACKSPACKSP
88 3.05 369,0
7 Miroslav PalánMiroslav Palán
HUMPOHUMPO
87 3.05 369,0
7 Dominik ProuzaDominik Prouza
SLAPRSLAPR
87 3.05 369,0
11 Marek OšmeraMarek Ošmera
BRECLBRECL
87 2.95 345,0
12 Jan NovýJan Nový
SLAPRSLAPR
88 2.65 275,0
12 Jiří SmolaJiří Smola
HRANIHRANI
88 2.65 275,0
14 Jiří NajmanJiří Najman
TZTRITZTRI
88 2.45 231,0
Michal MáraMichal Mára
TZTRITZTRI
87 0.00
Přemysl StejskalPřemysl Stejskal
AKLOLAKLOL
87 0.00
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(pá, 16.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Martin AmlerMartin Amler
STBOLSTBOL
89 3.55 496,0
1 Petr UrbanPetr Urban
4DVCB4DVCB
89 3.55 496,0
3 David MelničukDavid Melničuk
LITVILITVI
89 3.35 444,0
4 Filip FujdaFilip Fujda
ACDKVACDKV
89 3.05 369,0
5 Jan CardaJan Carda
SLAPRSLAPR
89 2.95 345,0
6 Martin HložekMartin Hložek
PACOVPACOV
90 2.65 275,0
6 Jan SolfronkJan Solfronk
LIAZJLIAZJ
90 2.65 275,0
8 Jan BarekJan Barek
LIAZJLIAZJ
90 2.55 253,0
8 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
KOTPRKOTPR
89 2.55 253,0
10 Martin HlaváčekMartin Hlaváček
AKMOSAKMOS
90 2.45 231,0
10 Petr VaněkPetr Vaněk
SOKOPSOKOP
89 2.45 231,0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Efthimios AndreoglouEfthimios Andreoglou
GREGRE
70 7.21 1,2 m/s 864,0
2 Zsolt KürtösiZsolt Kürtösi
HUNHUN
71 7.04 0,8 m/s 823,0
3 Martin GabrielMartin Gabriel
UNIBRUNIBR
84 7.03 1,3 m/s 821,0
3 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AKLOLAKLOL
83 7.03 1,0 m/s 821,0
5 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
DUKPRDUKPR
74 7.01 -0,5 m/s 816,0
6 Milan KohoutMilan Kohout
SNLIBSNLIB
81 6.96 1,2 m/s 804,0
7 Michal ŠídaMichal Šída
SPPR4SPPR4
78 6.85 1,7 m/s 778,0
8 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TZTRITZTRI
72 6.84 1,8 m/s 776,0
9 Vítězslav PerunVítězslav Perun
HKRALHKRAL
78 6.83 0,4 m/s 774,0
10 Martin OlšerMartin Olšer
SKPRESKPRE
75 6.71 1,3 m/s 746,0
11 Vladimír HojkaVladimír Hojka
DECINDECIN
78 6.61 0,6 m/s 723,0
12 Peter SóldosPeter Sóldos
SPAPRSPAPR
75 6.52 -0,6 m/s 702,0
13 Dominik ŠpiláčekDominik Špiláček
VITKOVITKO
83 6.42 -1,5 m/s 679,0
14 Martin ŠánaMartin Šána
JESPRJESPR
81 6.41 0,3 m/s 677,0
15 Tomáš OprchalTomáš Oprchal
SNLIBSNLIB
75 6.37 2,7 m/s 668,0
16 Radek VítovskýRadek Vítovský
PACOVPACOV
81 6.31 0,4 m/s 655,0
17 Jakub CHomátJakub CHomát
SLAPRSLAPR
83 6.06 0,4 m/s 600,0
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub TomoszekJakub Tomoszek
TZTRITZTRI
85 7.21 0,6 m/s 864,0
2 Petr KlusPetr Klus
TJVMETJVME
85 6.56 1,3 m/s 711,0
3 Jan SchillerJan Schiller
SLAPRSLAPR
85 6.33 2,1 m/s 659,0
4 Luboš JindřichLuboš Jindřich
NOVPRNOVPR
85 6.28 -0,7 m/s 648,0
5 Jakub ZvonařJakub Zvonař
SLAPRSLAPR
85 5.82 0,2 m/s 548,0
6 Miloš OdvárkaMiloš Odvárka
AFKCRAFKCR
86 5.77 1,1 m/s 537,0
7 Martin PrůšaMartin Průša
SLAPRSLAPR
86 5.52 -2,1 m/s 485,0
8 Ondřej MichelOndřej Michel
ACDKVACDKV
86 5.32 -2,7 m/s 445,0
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(pá, 16.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David SazimaDavid Sazima
AKMOSAKMOS
87 6.63 0,7 m/s 727,0
2 Jan KudličkaJan Kudlička
SOKOPSOKOP
88 6.60 2,1 m/s 720,0
3 Jiří SmolaJiří Smola
HRANIHRANI
88 6.47 0,4 m/s 691,0
4 Antonín VáchaAntonín Vácha
ACPARACPAR
87 6.38 -0,2 m/s 670,0
5 Marek OšmeraMarek Ošmera
BRECLBRECL
87 6.23 0,8 m/s 637,0
6 Jiří NajmanJiří Najman
TZTRITZTRI
88 6.17 0,2 m/s 624,0
7 Adam NejedlýAdam Nejedlý
ACKSPACKSP
88 6.08 -0,1 m/s 604,0
8 Václav GabrielVáclav Gabriel
TABORTABOR
88 6.04 -0,2 m/s 595,0
9 Michal MáraMichal Mára
TZTRITZTRI
87 6.03 0,6 m/s 593,0
10 Jakub LacinaJakub Lacina
BRECLBRECL
87 5.99 0,3 m/s 584,0
11 Martin BenešMartin Beneš
JACBRJACBR
87 5.90 0,3 m/s 565,0
12 Přemysl StejskalPřemysl Stejskal
AKLOLAKLOL
87 5.86 0,4 m/s 556,0
13 Miroslav PalánMiroslav Palán
HUMPOHUMPO
87 5.64 0,4 m/s 510,0
14 Jan NovýJan Nový
SLAPRSLAPR
88 5.63 0,2 m/s 508,0
15 Dominik ProuzaDominik Prouza
SLAPRSLAPR
87 5.52 0,2 m/s 485,0
16 Ivo KnejpIvo Knejp
LIAZJLIAZJ
88 5.32 0,5 m/s 445,0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VaněkPetr Vaněk
SOKOPSOKOP
89 5.88 -0,5 m/s 561,0
2 Filip FujdaFilip Fujda
ACDKVACDKV
89 5.87 0,2 m/s 559,0
3 Martin HložekMartin Hložek
PACOVPACOV
90 5.69 1,3 m/s 521,0
4 Jan CardaJan Carda
SLAPRSLAPR
89 5.50 -0,1 m/s 481,0
5 Jan BarekJan Barek
LIAZJLIAZJ
90 5.37 1,6 m/s 455,0
6 David MelničukDavid Melničuk
LITVILITVI
89 5.35 -1,2 m/s 451,0
6 Petr UrbanPetr Urban
4DVCB4DVCB
89 5.35 -0,1 m/s 451,0
8 Martin HlaváčekMartin Hlaváček
AKMOSAKMOS
90 5.27 -1,4 m/s 435,0
9 Jan SolfronkJan Solfronk
LIAZJLIAZJ
90 5.25 0,5 m/s 431,0
10 Martin AmlerMartin Amler
STBOLSTBOL
89 5.15 -2,0 m/s 411,0
11 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
KOTPRKOTPR
89 5.05 0,3 m/s 392,0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 18.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vasiliki DelinikolaVasiliki Delinikola
GREGRE
81 6.13 -0,3 m/s 890,0
2 Michaela HejnováMichaela Hejnová
OLYPROLYPR
80 6.01 -1,4 m/s 853,0
3 Lucie KostnerováLucie Kostnerová
AKLOLAKLOL
81 5.63 0,5 m/s 738,0
4 Natálie FričováNatálie Fričová
SKPLZSKPLZ
81 5.44 -0,9 m/s 683,0
5 Jana JelínkováJana Jelínková
SPAPRSPAPR
82 5.24 -1,5 m/s 626,0
6 Alexandra PrincováAlexandra Princová
SLAPRSLAPR
83 5.19 -1,6 m/s 612,0
7 Petra ŠindelářováPetra Šindelářová
OLYPROLYPR
83 5.15 -0,4 m/s 601,0
8 Petra FairaislováPetra Fairaislová
HOROVHOROV
84 5.11 -1,4 m/s 589,0
9 Blanka SkřivánkováBlanka Skřivánková
SNLIBSNLIB
83 5.10 -2,3 m/s 587,0
10 Renata HorákováRenata Horáková
TEKLATEKLA
76 4.89 -1,2 m/s 530,0
Jitka VinduškováJitka Vindušková
USKPRUSKPR
84 DNP
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 18.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra BlovskáPetra Blovská
SLAPRSLAPR
85 5.72 765,0
2 Marie BurešováMarie Burešová
SPAPRSPAPR
85 5.48 694,0
3 Petra WalachováPetra Walachová
TZTRITZTRI
85 5.33 651,0
4 Jana FoltýnováJana Foltýnová
SLAPRSLAPR
86 5.15 601,0
5 Jitka MoudráJitka Moudrá
ACJBRACJBR
85 5.03 567,0
6 Petra LudányiováPetra Ludányiová
DUKOVDUKOV
86 4.94 543,0
7 Alena PavlováAlena Pavlová
AKMOSAKMOS
85 4.79 503,0
Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
VITKOVITKO
86 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra VachatováPetra Vachatová
TEKLATEKLA
88 5.62 1,9 m/s 735,0
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
TEKLATEKLA
88 5.46 0,3 m/s 688,0
3 Věra ZedníkováVěra Zedníková
SPPR4SPPR4
87 5.41 0,2 m/s 674,0
4 Zuzana MálkováZuzana Málková
SOKOPSOKOP
88 5.17 -0,7 m/s 606,0
4 Lucie SchönováLucie Schönová
AKLOLAKLOL
88 5.17 -0,5 m/s 606,0
6 Lenka RučkováLenka Ručková
VITKOVITKO
88 5.14 0,5 m/s 598,0
7 Jana BrožováJana Brožová
SKPLZSKPLZ
88 5.06 0,2 m/s 576,0
8 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková
AKLOLAKLOL
87 4.89 -0,5 m/s 530,0
8 Zuzana RozsypalováZuzana Rozsypalová
VITKOVITKO
88 4.89 -1,4 m/s 530,0
10 Kateřina MusilováKateřina Musilová
SOKOPSOKOP
88 4.79 1,4 m/s 503,0
11 Lucie PermedlováLucie Permedlová
TABORTABOR
87 4.77 -1,2 m/s 498,0
12 Vedula VopatováVedula Vopatová
SKPLZSKPLZ
88 4.59 0,2 m/s 451,0
13 Martina HálováMartina Hálová
KOTPRKOTPR
87 4.51 0,7 m/s 431,0
14 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
TJKLATJKLA
87 4.48 -0,4 m/s 423,0
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie NikodemováLucie Nikodemová
TZTRITZTRI
89 5.35 1,6 m/s 657,0
2 Kateřina CachováKateřina Cachová
VITKOVITKO
90 5.26 -0,4 m/s 631,0
3 Michaela VargováMichaela Vargová
SKPLZSKPLZ
89 5.21 0,2 m/s 617,0
4 Martina BakičováMartina Bakičová
UJPR9UJPR9
89 5.17 0,4 m/s 606,0
5 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková
VOKDOVOKDO
90 4.99 0,4 m/s 557,0
6 Jitka ŘezníčkováJitka Řezníčková
ACTURACTUR
89 4.86 -1,0 m/s 522,0
7 Magdaléna MaláMagdaléna Malá
CHOCECHOCE
90 4.82 -0,1 m/s 511,0
8 Ludmila MatyskováLudmila Matysková
OLYPROLYPR
89 4.73 -0,1 m/s 487,0
9 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
NVCELNVCEL
89 4.54 0,8 m/s 438,0
10 Jana KonířováJana Konířová
HKRALHKRAL
89 4.19 0,6 m/s 352,0
11 Lucie ŘíhováLucie Říhová
AKMOSAKMOS
89 4.12 -0,3 m/s 336,0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 16.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
TJKLATJKLA
87 13.87 785,0
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
TEKLATEKLA
88 13.29 747,0
3 Petra VachatováPetra Vachatová
TEKLATEKLA
88 11.97 659,0
4 Martina HálováMartina Hálová
KOTPRKOTPR
87 11.75 645,0
5 Věra ZedníkováVěra Zedníková
SPPR4SPPR4
87 11.20 608,0
6 Lucie PermedlováLucie Permedlová
TABORTABOR
87 11.08 600,0
7 Zuzana MálkováZuzana Málková
SOKOPSOKOP
88 10.80 582,0
8 Lenka RučkováLenka Ručková
VITKOVITKO
88 10.77 580,0
9 Kateřina MusilováKateřina Musilová
SOKOPSOKOP
88 10.66 573,0
10 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková
AKLOLAKLOL
87 10.30 549,0
11 Lucie SchönováLucie Schönová
AKLOLAKLOL
88 10.25 546,0
12 Zuzana RozsypalováZuzana Rozsypalová
VITKOVITKO
88 09.60 503,0
13 Jana BrožováJana Brožová
SKPLZSKPLZ
88 09.27 482,0
14 Vedula VopatováVedula Vopatová
SKPLZSKPLZ
88 08.79 451,0
Celkem 14 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 16.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková
VOKDOVOKDO
90 11.43 623,0
2 Michaela VargováMichaela Vargová
SKPLZSKPLZ
89 10.15 539,0
3 Jitka ŘezníčkováJitka Řezníčková
ACTURACTUR
89 10.14 539,0
4 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
NVCELNVCEL
89 09.84 519,0
5 Ludmila MatyskováLudmila Matysková
OLYPROLYPR
89 09.62 505,0
6 Kateřina CachováKateřina Cachová
VITKOVITKO
90 09.53 499,0
7 Martina BakičováMartina Bakičová
UJPR9UJPR9
89 09.12 472,0
8 Magdaléna MaláMagdaléna Malá
CHOCECHOCE
90 08.02 401,0
9 Lucie ŘíhováLucie Říhová
AKMOSAKMOS
89 07.89 392,0
10 Jana KonířováJana Konířová
HKRALHKRAL
89 07.47 365,0
11 Lucie NikodemováLucie Nikodemová
TZTRITZTRI
89 07.14 344,0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip FujdaFilip Fujda
ACDKVACDKV
89 13.66 708,0
2 David MelničukDavid Melničuk
LITVILITVI
89 13.38 690,0
3 Martin AmlerMartin Amler
STBOLSTBOL
89 13.32 687,0
4 Martin HložekMartin Hložek
PACOVPACOV
90 12.95 664,0
5 Petr UrbanPetr Urban
4DVCB4DVCB
89 12.29 624,0
6 Petr VaněkPetr Vaněk
SOKOPSOKOP
89 11.52 577,0
7 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
KOTPRKOTPR
89 11.10 552,0
8 Jan CardaJan Carda
SLAPRSLAPR
89 10.58 521,0
9 Jan SolfronkJan Solfronk
LIAZJLIAZJ
90 10.06 489,0
10 Martin HlaváčekMartin Hlaváček
AKMOSAKMOS
90 10.02 487,0
11 Jan BarekJan Barek
LIAZJLIAZJ
90 09.36 447,0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela HejnováMichaela Hejnová
OLYPROLYPR
80 12.67 706,0
2 Vasiliki DelinikolaVasiliki Delinikola
GREGRE
81 12.09 667,0
3 Renata HorákováRenata Horáková
TEKLATEKLA
76 11.36 619,0
4 Jana JelínkováJana Jelínková
SPAPRSPAPR
82 11.23 610,0
5 Jitka VinduškováJitka Vindušková
USKPRUSKPR
84 11.17 606,0
6 Blanka SkřivánkováBlanka Skřivánková
SNLIBSNLIB
83 10.79 581,0
7 Petra ŠindelářováPetra Šindelářová
OLYPROLYPR
83 10.67 573,0
8 Petra FairaislováPetra Fairaislová
HOROVHOROV
84 10.58 567,0
9 Natálie FričováNatálie Fričová
SKPLZSKPLZ
81 10.26 546,0
10 Lucie KostnerováLucie Kostnerová
AKLOLAKLOL
81 09.23 479,0
11 Alexandra PrincováAlexandra Princová
SLAPRSLAPR
83 09.14 473,0
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie BurešováMarie Burešová
SPAPRSPAPR
85 11.55 631,0
2 Petra LudányiováPetra Ludányiová
DUKOVDUKOV
86 10.94 591,0
3 Alena PavlováAlena Pavlová
AKMOSAKMOS
85 10.28 548,0
4 Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
VITKOVITKO
86 10.14 539,0
5 Jitka MoudráJitka Moudrá
ACJBRACJBR
85 09.98 528,0
6 Petra WalachováPetra Walachová
TZTRITZTRI
85 09.04 467,0
7 Petra BlovskáPetra Blovská
SLAPRSLAPR
85 08.85 454,0
8 Jana FoltýnováJana Foltýnová
SLAPRSLAPR
86 07.74 383,0
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(pá, 16.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín VáchaAntonín Vácha
ACPARACPAR
87 14.66 769,0
2 Miroslav PalánMiroslav Palán
HUMPOHUMPO
87 14.60 765,0
3 Marek OšmeraMarek Ošmera
BRECLBRECL
87 13.40 692,0
4 Adam NejedlýAdam Nejedlý
ACKSPACKSP
88 12.74 651,0
5 Jiří SmolaJiří Smola
HRANIHRANI
88 12.72 650,0
6 Václav GabrielVáclav Gabriel
TABORTABOR
88 12.53 639,0
7 David SazimaDavid Sazima
AKMOSAKMOS
87 12.00 606,0
8 Jiří NajmanJiří Najman
TZTRITZTRI
88 11.80 594,0
9 Ivo KnejpIvo Knejp
LIAZJLIAZJ
88 11.75 591,0
10 Jakub LacinaJakub Lacina
BRECLBRECL
87 11.71 589,0
11 Přemysl StejskalPřemysl Stejskal
AKLOLAKLOL
87 11.50 576,0
12 Martin BenešMartin Beneš
JACBRJACBR
87 11.10 552,0
12 Jan KudličkaJan Kudlička
SOKOPSOKOP
88 11.10 552,0
14 Michal MáraMichal Mára
TZTRITZTRI
87 10.75 531,0
15 Jan NovýJan Nový
SLAPRSLAPR
88 10.70 528,0
16 Dominik ProuzaDominik Prouza
SLAPRSLAPR
87 09.22 439,0
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej MichelOndřej Michel
ACDKVACDKV
86 12.88 660,0
2 Luboš JindřichLuboš Jindřich
NOVPRNOVPR
85 12.07 611,0
3 Miloš OdvárkaMiloš Odvárka
AFKCRAFKCR
86 11.88 599,0
4 Jakub TomoszekJakub Tomoszek
TZTRITZTRI
85 11.79 594,0
5 Petr KlusPetr Klus
TJVMETJVME
85 11.72 589,0
6 Martin PrůšaMartin Průša
SLAPRSLAPR
86 10.88 539,0
7 Jakub ZvonařJakub Zvonař
SLAPRSLAPR
85 10.62 523,0
8 Jan SchillerJan Schiller
SLAPRSLAPR
85 10.47 514,0
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zsolt KürtösiZsolt Kürtösi
HUNHUN
71 14.98 788,0
2 Peter SóldosPeter Sóldos
SPAPRSPAPR
75 14.62 766,0
3 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
DUKPRDUKPR
74 14.12 736,0
4 Efthimios AndreoglouEfthimios Andreoglou
GREGRE
70 13.74 712,0
5 Dominik ŠpiláčekDominik Špiláček
VITKOVITKO
83 12.52 638,0
6 Tomáš OprchalTomáš Oprchal
SNLIBSNLIB
75 12.33 626,0
7 Radek VítovskýRadek Vítovský
PACOVPACOV
81 12.25 622,0
8 Martin OlšerMartin Olšer
SKPRESKPRE
75 12.00 606,0
9 Vladimír HojkaVladimír Hojka
DECINDECIN
78 11.98 605,0
10 Martin GabrielMartin Gabriel
UNIBRUNIBR
84 11.95 603,0
11 Milan KohoutMilan Kohout
SNLIBSNLIB
81 11.90 600,0
12 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AKLOLAKLOL
83 11.87 599,0
13 Vítězslav PerunVítězslav Perun
HKRALHKRAL
78 11.10 552,0
14 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TZTRITZTRI
72 11.06 549,0
15 Michal ŠídaMichal Šída
SPPR4SPPR4
78 10.65 525,0
16 Martin ŠánaMartin Šána
JESPRJESPR
81 10.15 495,0
17 Jakub CHomátJakub CHomát
SLAPRSLAPR
83 09.40 450,0
Celkem 17 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslav PalánMiroslav Palán
HUMPOHUMPO
87 38.94 643,0
2 Jiří NajmanJiří Najman
TZTRITZTRI
88 35.51 574,0
3 Jakub LacinaJakub Lacina
BRECLBRECL
87 34.92 562,0
4 Adam NejedlýAdam Nejedlý
ACKSPACKSP
88 34.02 544,0
5 Antonín VáchaAntonín Vácha
ACPARACPAR
87 33.36 531,0
6 Michal MáraMichal Mára
TZTRITZTRI
87 33.14 527,0
7 David SazimaDavid Sazima
AKMOSAKMOS
87 32.28 509,0
8 Jiří SmolaJiří Smola
HRANIHRANI
88 31.74 499,0
9 Přemysl StejskalPřemysl Stejskal
AKLOLAKLOL
87 31.24 489,0
10 Václav GabrielVáclav Gabriel
TABORTABOR
88 30.18 468,0
11 Jan KudličkaJan Kudlička
SOKOPSOKOP
88 29.86 462,0
12 Marek OšmeraMarek Ošmera
BRECLBRECL
87 28.74 440,0
13 Jan NovýJan Nový
SLAPRSLAPR
88 28.50 435,0
14 Ivo KnejpIvo Knejp
LIAZJLIAZJ
88 27.05 407,0
15 Martin BenešMartin Beneš
JACBRJACBR
87 26.17 390,0
16 Dominik ProuzaDominik Prouza
SLAPRSLAPR
87 23.55 339,0
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Žáci

(pá, 16.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David MelničukDavid Melničuk
LITVILITVI
89 43.97 746,0
2 Filip FujdaFilip Fujda
ACDKVACDKV
89 37.09 606,0
3 Jan CardaJan Carda
SLAPRSLAPR
89 34.26 549,0
4 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
KOTPRKOTPR
89 34.25 549,0
5 Martin AmlerMartin Amler
STBOLSTBOL
89 33.58 535,0
6 Petr UrbanPetr Urban
4DVCB4DVCB
89 33.34 531,0
7 Petr VaněkPetr Vaněk
SOKOPSOKOP
89 32.93 522,0
8 Jan SolfronkJan Solfronk
LIAZJLIAZJ
90 28.53 436,0
9 Martin HlaváčekMartin Hlaváček
AKMOSAKMOS
90 27.17 409,0
11 Jan BarekJan Barek
LIAZJLIAZJ
90 0.00
11 Martin HložekMartin Hložek
PACOVPACOV
90 0.00
Matěj ČernohorskýMatěj Černohorský
HKRALHKRAL
89 DNP
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1,75kg - Junioři

(ne, 18.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej MichelOndřej Michel
ACDKVACDKV
86 35.93 582,0
2 Luboš JindřichLuboš Jindřich
NOVPRNOVPR
85 34.14 546,0
3 Miloš OdvárkaMiloš Odvárka
AFKCRAFKCR
86 33.13 526,0
4 Jakub TomoszekJakub Tomoszek
TZTRITZTRI
85 31.82 500,0
5 Jan SchillerJan Schiller
SLAPRSLAPR
85 30.96 483,0
6 Martin PrůšaMartin Průša
SLAPRSLAPR
86 30.43 473,0
7 Petr KlusPetr Klus
TJVMETJVME
85 29.08 446,0
8 Jakub ZvonařJakub Zvonař
SLAPRSLAPR
85 26.76 401,0
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(ne, 18.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zsolt KürtösiZsolt Kürtösi
HUNHUN
71 46.06 789,0
2 Peter SóldosPeter Sóldos
SPAPRSPAPR
75 44.75 762,0
3 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
DUKPRDUKPR
74 43.07 727,0
4 Efthimios AndreoglouEfthimios Andreoglou
GREGRE
70 42.90 724,0
5 Dominik ŠpiláčekDominik Špiláček
VITKOVITKO
83 39.45 653,0
6 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AKLOLAKLOL
83 38.13 627,0
7 Martin OlšerMartin Olšer
SKPRESKPRE
75 37.71 618,0
8 Martin ŠánaMartin Šána
JESPRJESPR
81 36.49 594,0
9 Michal ŠídaMichal Šída
SPPR4SPPR4
78 34.80 560,0
10 Tomáš OprchalTomáš Oprchal
SNLIBSNLIB
75 34.36 551,0
11 Martin GabrielMartin Gabriel
UNIBRUNIBR
84 33.70 538,0
12 Milan KohoutMilan Kohout
SNLIBSNLIB
81 33.01 524,0
13 Vladimír HojkaVladimír Hojka
DECINDECIN
78 32.94 523,0
14 Vítězslav PerunVítězslav Perun
HKRALHKRAL
78 30.92 483,0
15 Radek VitovskýRadek Vitovský
PACOVPACOV
81 28.62 437,0
16 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TZTRITZTRI
72 27.58 417,0
17 Jakub ChomátJakub Chomát
SLAPRSLAPR
83 27.11 408,0
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(ne, 18.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela HejnováMichaela Hejnová
OLYPROLYPR
80 49.68 854,0
2 Vasiliki DelinikolaVasiliki Delinikola
GREGRE
81 41.89 704,0
3 Petra ŠindelářováPetra Šindelářová
OLYPROLYPR
83 37.54 620,0
4 Petra FairaislováPetra Fairaislová
HOROVHOROV
84 35.32 578,0
5 Jana JelínkováJana Jelínková
SPAPRSPAPR
82 33.38 541,0
6 Natálie FričováNatálie Fričová
SKPLZSKPLZ
81 31.13 498,0
7 Alexandra PrincováAlexandra Princová
SLAPRSLAPR
83 29.66 470,0
8 Lucie KostnerováLucie Kostnerová
AKLOLAKLOL
81 27.18 423,0
Renata HorákováRenata Horáková
TEKLATEKLA
76 DNP
Blanka SkřivánkováBlanka Skřivánková
SNLIBSNLIB
83 DNP
Jitka VinduškováJitka Vindušková
USKPRUSKPR
84 DNP
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky

(ne, 18.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra LudányiováPetra Ludányiová
DUKOVDUKOV
86 42.04 706,0
2 Jitka MoudráJitka Moudrá
ACJBRACJBR
85 38.58 640,0
3 Petra BlovskáPetra Blovská
SLAPRSLAPR
85 31.92 513,0
4 Marie BurešováMarie Burešová
SPAPRSPAPR
85 31.03 496,0
5 Jana FoltýnováJana Foltýnová
SLAPRSLAPR
86 26.94 419,0
6 Alena PavlováAlena Pavlová
AKMOSAKMOS
85 24.60 375,0
7 Petra WalachováPetra Walachová
TZTRITZTRI
85 23.20 349,0
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Dorostenky

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra VachatováPetra Vachatová
TEKLATEKLA
88 35.90 589,0
2 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková
AKLOLAKLOL
87 35.65 584,0
3 Martina HálováMartina Hálová
KOTPRKOTPR
87 34.94 571,0
4 Lenka RučkováLenka Ručková
VITKOVITKO
88 34.21 557,0
5 Eliška KlučinováEliška Klučinová
TEKLATEKLA
88 33.67 546,0
6 Kateřina MusilováKateřina Musilová
SOKOPSOKOP
88 32.41 522,0
7 Vedula VopatováVedula Vopatová
SKPLZSKPLZ
88 32.20 518,0
8 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká
TJKLATJKLA
87 30.96 495,0
9 Zuzana MálkováZuzana Málková
SOKOPSOKOP
88 30.16 480,0
10 Lucie SchönováLucie Schönová
AKLOLAKLOL
88 29.56 468,0
11 Lucie PermedlováLucie Permedlová
TABORTABOR
87 29.54 468,0
12 Věra ZedníkováVěra Zedníková
SPPR4SPPR4
87 26.28 406,0
13 Zuzana RozsypalováZuzana Rozsypalová
VITKOVITKO
88 22.15 329,0
14 Jana BrožováJana Brožová
SKPLZSKPLZ
88 20.37 296,0
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora SlavíkováBarbora Slavíková
NVCELNVCEL
89 35.55 582,0
2 Jitka ŘezníčkováJitka Řezníčková
ACTURACTUR
89 32.07 516,0
3 Kateřina CachováKateřina Cachová
VITKOVITKO
90 31.67 508,0
4 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková
VOKDOVOKDO
90 31.52 505,0
5 Martina BakičováMartina Bakičová
UJPR9UJPR9
89 25.14 385,0
6 Ludmila MatyskováLudmila Matysková
OLYPROLYPR
89 23.28 350,0
7 Magdaléna MaláMagdaléna Malá
CHOCECHOCE
90 21.19 311,0
8 Lucie ŘíhováLucie Říhová
AKMOSAKMOS
89 20.05 290,0
9 Jana KonířováJana Konířová
HKRALHKRAL
89 18.49 261,0
10 Lucie NikodemováLucie Nikodemová
TZTRITZTRI
89 17.58 244,0
11 Michaela VargováMichaela Vargová
SKPLZSKPLZ
89 17.28 239,0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 17.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín VáchaAntonín Vácha
ACPARACPAR
87 54.85 661,0
2 David SazimaDavid Sazima
AKMOSAKMOS
87 52.09 620,0
3 Jakub LacinaJakub Lacina
BRECLBRECL
87 49.66 584,0
4 Jiří NajmanJiří Najman
TZTRITZTRI
88 49.18 576,0
5 Miroslav PalánMiroslav Palán
HUMPOHUMPO
87 48.96 573,0
6 Adam NejedlýAdam Nejedlý
ACKSPACKSP
88 46.84 542,0
7 Jan KudličkaJan Kudlička
SOKOPSOKOP
88 45.11 517,0
8 Jiří SmolaJiří Smola
HRANIHRANI
88 43.23 489,0
9 Michal MáraMichal Mára
TZTRITZTRI
87 42.81 483,0
10 Marek OšmeraMarek Ošmera
BRECLBRECL
87 42.68 481,0
11 Václav GabrielVáclav Gabriel
TABORTABOR
88 39.92 441,0
12 Martin BenešMartin Beneš
JACBRJACBR
87 33.71 352,0
13 Jan NovýJan Nový
SLAPRSLAPR
88 33.39 347,0
14 Ivo KnejpIvo Knejp
LIAZJLIAZJ
88 31.75 324,0
15 Dominik ProuzaDominik Prouza
SLAPRSLAPR
87 29.93 298,0
Přemysl StejskalPřemysl Stejskal
AKLOLAKLOL
87 DNP
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 700g - Žáci

(pá, 16.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr VaněkPetr Vaněk
SOKOPSOKOP
89 50.39 594,0
2 Filip FujdaFilip Fujda
ACDKVACDKV
89 50.17 591,0
3 David MelničukDavid Melničuk
LITVILITVI
89 44.77 512,0
4 Martin HložekMartin Hložek
PACOVPACOV
90 43.07 487,0
5 Martin AmlerMartin Amler
STBOLSTBOL
89 37.01 399,0
6 Jan CardaJan Carda
SLAPRSLAPR
89 37.00 399,0
7 Petr UrbanPetr Urban
4DVCB4DVCB
89 36.66 394,0
8 Martin HlaváčekMartin Hlaváček
AKMOSAKMOS
90 35.88 383,0
9 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík
KOTPRKOTPR
89 32.72 338,0
10 Jan SolfronkJan Solfronk
LIAZJLIAZJ
90 29.44 291,0
11 Jan BarekJan Barek
LIAZJLIAZJ
90 24.09 217,0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(ne, 18.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Peter SóldosPeter Sóldos
SPAPRSPAPR
75 60.14 740,0
2 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
DUKPRDUKPR
74 55.95 677,0
3 Tomáš OprchalTomáš Oprchal
SNLIBSNLIB
75 55.93 677,0
4 Zsolt KürtösiZsolt Kürtösi
HUNHUN
71 54.29 652,0
5 Dominik ŠpiláčekDominik Špiláček
VITKOVITKO
83 53.25 637,0
6 Efthimios AndreoglouEfthimios Andreoglou
GREGRE
70 52.46 625,0
7 Martin GabrielMartin Gabriel
UNIBRUNIBR
84 52.15 620,0
8 Milan KohoutMilan Kohout
SNLIBSNLIB
81 51.76 615,0
9 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AKLOLAKLOL
83 48.78 571,0
10 Jakub ChomátJakub Chomát
SLAPRSLAPR
83 48.47 566,0
11 Vítězslav PerunVítězslav Perun
HKRALHKRAL
78 48.38 565,0
12 Martin ŠánaMartin Šána
JESPRJESPR
81 47.63 554,0
13 Vladimír HojkaVladimír Hojka
DECINDECIN
78 46.89 543,0
14 Martin OlšerMartin Olšer
SKPRESKPRE
75 45.97 529,0
15 Tomáš PetříčekTomáš Petříček
TZTRITZTRI
72 43.61 495,0
16 Michal ŠídaMichal Šída
SPPR4SPPR4
78 42.97 485,0
17 Radek VitovskýRadek Vitovský
PACOVPACOV
81 27.68 267,0
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 800g - Junioři

(ne, 18.7.2004) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miloš OdvárkaMiloš Odvárka
AFKCRAFKCR
86 46.27 534,0
2 Luboš JindřichLuboš Jindřich
NOVPRNOVPR
85 45.56 523,0
3 Petr KlusPetr Klus
TJVMETJVME
85 44.98 515,0
4 Ondřej MichelOndřej Michel
ACDKVACDKV
86 44.46 507,0
5 Jakub TomoszekJakub Tomoszek
TZTRITZTRI
85 43.58 494,0
6 Jan SchillerJan Schiller
SLAPRSLAPR
85 43.17 488,0
7 Martin PrůšaMartin Průša
SLAPRSLAPR
86 35.98 384,0
8 Jakub ZvonařJakub Zvonař
SLAPRSLAPR
85 32.07 328,0
Celkem 8 závodníků
Sedmiboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michaela HejnováMichaela Hejnová 80 OLYPROLYPR 6065
2 Vasiliki DelinikolaVasiliki Delinikola 81 GREGRE 5743
3 Petra ŠindelářováPetra Šindelářová 83 OLYPROLYPR 5127
4 Lucie KostnerováLucie Kostnerová 81 AKLOLAKLOL 4898
5 Petra FairaislováPetra Fairaislová 84 HOROVHOROV 4785
6 Jana JelínkováJana Jelínková 82 SPAPRSPAPR 4683
7 Natálie FričováNatálie Fričová 81 SKPLZSKPLZ 4580
8 Alexandra PrincováAlexandra Princová 83 SLAPRSLAPR 4417
Renata HorákováRenata Horáková 76 TEKLATEKLA DNF
Blanka SkřivánkováBlanka Skřivánková 83 SNLIBSNLIB DNF
Jitka VinduškováJitka Vindušková 84 USKPRUSKPR DNF
Poznámky:
1. 13.30/+0.3 1.7112.67 24.88/+0.4=6.01/-1.4 49.68 2:21.20
2. 13.48/+0.3 1.68 12.09 24.86/+0.4=6.13/-0.3 41.89 2:29.48
3. 14.59/+0.3 1.80 10.67 27.15/+0.4=5.15/-0.4 37.54 2:24.87
4. 14.41/+0.3 1.62 9.23 25.20/+0.4=5.63/+0.5 27.18 2:28:74
5. 14.73/+0.3 1.56 10.58 26.10/+0.4=5.11/-1.4 35.32 2:29.74
6. 15.03/+0.3 1.62 11.23 26.65/+0.8=5.24/-1.5 33.38 2:40.46
7. 15.16/+0.3 1.62 10.26 26.82/+0.8=5.44/-0.9 31.13 2:42.33
8. 15.74/+0.3 1.59 9.14 27.19/+0.8=5.19/-1.6 29.66 2:29.78
9. 15.24/+0.3 1.71 11.36 27.68/+0.4=4.89/-1.2 DNP DNP
10. 15.23/+0.3 1.47 10.79 26.14/+0.8=5.10/-2.3 DNP DNP
11. DNF 1.53 11.17 26.76/+0.8=DNP DNP DNP
Celkem 11 závodníků
Sedmiboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marie BurešováMarie Burešová SPAPRSPAPR 5136
2 Petra LudányiováPetra Ludányiová DUKOVDUKOV 4829
3 Petra BlovskáPetra Blovská SLAPRSLAPR 4713
4 Jitka MoudráJitka Moudrá ACJBRACJBR 4460
5 Petra WalachováPetra Walachová TZTRITZTRI 4331
6 Jana FoltýnováJana Foltýnová SLAPRSLAPR 4157
7 Alena PavlováAlena Pavlová AKMOSAKMOS 4020
Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková VITKOVITKO DNF
Poznámky:
1. 14.97/+0.3 1.68 11,55 25.29/-0.5=5.48/-1.2 31.03 2:23.33
2. 14.84/+0.3 1.59 10.94 26.11/-0.5=4.94/-0.4 42.04 2:36.49
3. 14.85/+0.3 1.56 8.85 25.95/-0.5=5.72/-1.6 31.92 2:35.26
4.16.01/-0 1.65 9.98 27.02/+1.1=5.03/-0.8 38.58 2:45.87
5.14.36/+0.3 1.50 9.04 26.31/-0.5=5.33/-1.0 23.20 2:42.50
6.15.94/-0.6 1.53 7.74 27.03/+1.1=5.15/-0.8 26.94 2:32.01
7. 16.09/-0.6 1.53 10.28 28.63/+1.1=4.79/+0.2 24.60 2:33.17
8. 16.28/-0.6 1.56 10.14 27.44/+1.1=DNP DNP DNP
Celkem 8 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 TEKLATEKLA 5150
2 Petra VachatováPetra Vachatová 88 TEKLATEKLA 4899
3 Zuzana MálkováZuzana Málková 88 SOKOPSOKOP 4805
4 Věra ZedníkováVěra Zedníková 87 SPPR4SPPR4 4774
5 Lenka RučkováLenka Ručková 88 VITKOVITKO 4611
6 Lucie SchönováLucie Schönová 88 AKLOLAKLOL 4538
7 Kateřina MusilováKateřina Musilová 88 SOKOPSOKOP 4460
8 Lucie PermedlováLucie Permedlová 87 TABORTABOR 4376
9 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 87 TJKLATJKLA 4304
10 Kristýna MrázkováKristýna Mrázková 87 AKLOLAKLOL 4281
11 Jana BrožováJana Brožová 88 SKPLZSKPLZ 4173
12 Vedula VopatováVedula Vopatová 88 SKPLZSKPLZ 4065
13 Zuzana RozsypalováZuzana Rozsypalová 88 VITKOVITKO 4035
14 Martina HálováMartina Hálová 87 KOTPRKOTPR 3529
Poznámky:
1. 14.40/+0.5 1.66 13.29 25.44/+0.9=5.46/+0.3 33.67 2:38.30
2. 14.67/+0.5 1.63 11.97 26.90/+0.9=5.62/+1.9 35.90 2:42.98
3. 15.75/+0.4 1.63 10.80 26.39/+0.9=5.17/-0.7 30.16 2:17.46
4. 15.06/+0.5 1.66 11.20 26.71/+0.9=5.41/+0.2 26.28 2:28.67
5. 15.13/+0.5 1.63 10.77 27.22/+1.8=5.14/+0.5 34.21 2:38.83
6. 15.11/+0.5 1.63 10.25 26.86/+0.9=5.17/-0.5 29.56 2:38.00
7. 16.26/+0.4 1.60 10.66 27.83/+0.4=4.79/+1.4 32.41 2:21.82
8. 16.18/+0.4 1.63 11.08 27.59/+0.4=4.77/-1.2 29.54 2:30.79
9. 16.00/+0.4 1.54 13.87 27.76/+1.8=4.48/-0.4 30.96 2:40.18
10. 16.31/+0.4 1.48 10.30 27.57/+0.4=4.89/-0.5 36.65 2:31.31
11. 15.22/+0.5 1.45 9.27 26.45/+1.8=5.06/+0.2 20.37 2:30.84
12. 15.65/+0.4 1.42 8.79 27.27/+1.8=4.59/+0.2 32.20 2:32.41
13. 16.96/+0.4 1.63 9.60 27.78/+0.4=4.89/-1.4 22.15 2:33.25
14. 18.58/+0.4 1.48 11.75 30.64/+0.4=4.51/+0.7 34.94 2:54.80
Celkem 14 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 VITKOVITKO 4702
2 Jitka ŘezníčkováJitka Řezníčková 89 ACTURACTUR 4529
3 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková