výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena Nového Města nad Metují - extraligový mítink

Nové Město nad Metují (23. 7. 2011)

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.7.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07.85
2 Martin HavlíčekMartin Havlíček 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.24
3 Kalousek MiroslavKalousek Miroslav 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.80
Celkem 3 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 23.7.2011) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.22
2 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.30
3 Iveta PohořeláIveta Pohořelá 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.45
4 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.72
5 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.77
6 Herzigová AnnaHerzigová Anna 96 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.24
7 Vrabcová KristínaVrabcová Kristína 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.77
8 Zábojníková KateřinaZábojníková Kateřina 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.79
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 23.7.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.45 1112
2 Anoma SooriAnoma Soori 88 SRLSRL 11.86
3 Pavlína VostatkováPavlína Vostatková 74 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.23
4 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 12.44 936
5 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.87 865
6 Denisa ChládkováDenisa Chládková 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.13
7 Jana TrčováJana Trčová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.95
Martyna SwierczykMartyna Swierczyk 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 23.7.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.75 1057
2 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha 12.17
3 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.28 964
4 Rojowska MarysiaRojowska Marysia 90 PolandPoland 12.63
5 Pavla VodičkováPavla Vodičková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 13.06
6 Michaela SejkorováMichaela Sejkorová 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.22 809
7 Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.34 790
Lucie OndraschkováLucie Ondraschková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/7
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 23.7.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 USK PrahaUSK Praha 12.06 1002
2 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.10
3 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 USK PrahaUSK Praha 12.18
4 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.44 936
5 Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.48
6 Anna BajkoAnna Bajko 90 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.95 852
7 Kateřina HanušováKateřina Hanušová 95 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.65 743
8 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.68
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.7.2011) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČechováKateřina Čechová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.50
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.02
3 Monika TáborskáMonika Táborská 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.06 1002
4 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha 12.15 986
5 Kristina BažatováKristina Bažatová 84 USK PrahaUSK Praha 12.15 986
6 Pavlína VostatkováPavlína Vostatková 74 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.22 974
Anoma SooriAnoma Soori 88 SRLSRL DNP
Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 8 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.7.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.29 1025
2 Pavel JiráňPavel Jiráň 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.48 998
3 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 21.86 945
4 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 22.18 901
5 Jozef ŠvondrkJozef Švondrk 86 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 22.50 858
Milan PírekMilan Pírek 87 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.7.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libor ŽilkaLibor Žilka 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.29 886
2 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 AK KroměřížAK Kroměříž 22.60 845
3 Martin ŘíčařMartin Říčař 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.81 818
4 Petr HrabovskýPetr Hrabovský 81 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.83 815
5 Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 23.10 781
Jakub JanečekJakub Janeček 87 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 23.7.2011) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.51 730
2 David BenešDavid Beneš 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 23.58 721
3 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23.58 721
Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 6 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jozef PelikánJozef Pelikán 84 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 3:54.69 918
2 Max BetchMax Betch 90 GermanyGermany 3:55.14
3 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:55.61
4 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 3:56.22 900
5 Martin KučeraMartin Kučera 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3:57.04 890
6 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:59.59
7 Filip JalovýFilip Jalový 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4:01.75 834
8 Jan KohutJan Kohut 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:02.09 830
9 Sascha StrözelSascha Strözel 91 GermanyGermany 4:03.01
10 Jaromír DědečekJaromír Dědeček 87 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4:06.15 783
11 Libor BucifalLibor Bucifal 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:08.77 754
12 Pavel DymákPavel Dymák 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:15.86 678
Roman RudoleckýRoman Rudolecký 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 2 (so, 23.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Radek GrohRadek Groh 89 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4:02.98 820
2 Ondřej FejfarOndřej Fejfar 89 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4:03.70 811
3 Jan TomešJan Tomeš 91 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4:04.18 806
4 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 4:04.79 799
5 Kamil KrunkaKamil Krunka 86 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:05.11
6 Martin SlaninaMartin Slanina 80 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4:07.00
7 Jiří LepltJiří Leplt 85 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:10.94
8 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:12.24
9 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 4:12.31 715
10 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4:20.46
11 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:21.14
12 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:29.97
Ondrej JurčákOndrej Jurčák 86 SlovakiaSlovakia DNS
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 23.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Květoslava PeckováKvětoslava Pecková 85 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4:34.00 948
2 Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:35.01 940
3 Veronika MráčkováVeronika Mráčková 82 USK PrahaUSK Praha 4:36.10 933
4 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 4:36.12 933
5 Eva NývltováEva Nývltová 86 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:36.20 932
6 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4:55.21 802
7 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 4:58.82
8 Denisa KozákováDenisa Kozáková 79 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:07.39 725
9 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková 95 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 5:08.17
10 Veronika KupkováVeronika Kupková 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 5:14.64
11 Kateřina DucháčkováKateřina Ducháčková 93 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:26.23 612
Celkem 11 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 23.7.2011) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková 82 USK PrahaUSK Praha 13.36 1108
2 Kateřina RajmováKateřina Rajmová 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 14.39
3 Lucie OndraschkováLucie Ondraschková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 14.63 957
4 Monika BanasikMonika Banasik 90 PolandPoland 14.94
5 Martyna SwierczykMartyna Swierczyk 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 15.10 904
6 Rojowska MarysiaRojowska Marysia 90 PolandPoland 15.53
7 Petra FairaislováPetra Fairaislová 84 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.53 753
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.7.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jeff PorterJeff Porter 85 United StatesUnited States 13.41
2 Martin MazáčMartin Mazáč 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.77 1108
3 Wojtkowski MaciejWojtkowski Maciej 88 PolandPoland 14.40
4 Maciej PogonowskiMaciej Pogonowski 87 PolandPoland 14.47
5 Piotr TaranowskiPiotr Taranowski 89 PolandPoland 14.60
6 Martin PokornýMartin Pokorný 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 15.15 872
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 23.7.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bician AndrejBician Andrej 84 SlovakiaSlovakia 14.66
2 Pavel SedlákPavel Sedlák 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.33 843
3 Lukáš BechyněLukáš Bechyně 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 15.89 757
4 Martin ŠťastnýMartin Šťastný 86 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 16.15 719
5 Tomáš MatyskaTomáš Matyska 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 17.19 575
David KovalskýDavid Kovalský 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 162/6
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 23.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PlawgoMarek Plawgo 81 PolandPoland 50.53
2 Radoslaw CzyzRadoslaw Czyz 88 PolandPoland 50.56
3 Josef RobertsonJosef Robertson 87 JamaicaJamaica 50.61
4 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 AK KroměřížAK Kroměříž 51.55 1052
5 Jiří MužíkJiří Mužík 76 AK KroměřížAK Kroměříž 52.09 1027
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 23.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 52.47 1009
2 Tomáš ČelkoTomáš Čelko 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 53.18 977
3 Theodor JarešTheodor Jareš 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 53.80 950
4 M. PogonowskiM. Pogonowski 87 PolandPoland 54.56
5 Pawel JajugaPawel Jajuga 86 PolandPoland 55.34
6 Radoslav IvanRadoslav Ivan 90 SlovakiaSlovakia 57.99
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 23.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina VolfováKristina Volfová 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 59.95 1023
2 Karolina PolrolaKarolina Polrola 89 PolandPoland 61.89
3 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 62.83 941
4 Monika KopyckaMonika Kopycka 89 PolandPoland 66.74
Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková 80 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha DNP
Petra FairaislováPetra Fairaislová 84 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 23.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.801.851.901.952.002.052.102.152.182.212.25 Body
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 2.21 O-XOX------- 1083
2 Taira OmataTaira Omata
JapanJapan
89 2.18 O-XOX-------
3 Michal KabelkaMichal Kabelka
SlovakiaSlovakia
85 2.15 O-XOX-------
4 Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 2.00 O-XOX-------
5= David KovalskýDavid Kovalský
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
87 2.00 O-XOX------- 890
5= Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
86 2.00 O-XOX------- 890
7 Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
89 2.00 O-XOX-------
8 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.95 O-XOX-------
9 Filip TukaFilip Tuka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 1.90 O-XOX-------
10 Marcin KaczochaMarcin Kaczocha
PolandPoland
77 1.90 O-XOX-------
Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 DNS
Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 23.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.801.831.861.89 Body
1 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 1.86 XOOXXOXXX 1060
2 Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 1.70 XOOXXOXXX 901
3 Jana HartigováJana Hartigová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
96 1.70 XOOXXOXXX
4= Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
95 1.60 XOOXXOXXX
4= Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.60 XOOXXOXXX
6= Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.60 XOOXXOXXX
6= Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
80 1.60 XOOXXOXXX
8 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.60 XOOXXOXXX
Viktoria Dobrynska Viktoria Dobrynska
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
80 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 23.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Yohei SugaiYohei Sugai
JapanJapan
85 7.94 +0.5 m/s 7.45+0.17.66-0.9X7.667.66+1.17.68+0.37.94+0.5
2 Rikiya SaruyamaRikiya Saruyama
JapanJapan
84 7.67 +1.3 m/s 7.34-0.57.48+0.25.38+1.77.487.34-0.27.46+1.37.67+1.3
3 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 7.53 +0.7 m/s 7.17-1.97.53+0.77.45+0.37.537.16-1.07.25+0.67.52+0.3 1027
4 Shinya SogameShinya Sogame
JapanJapan
87 7.53 +1.0 m/s 7.38-0.17.32+0.57.34+0.97.387.39+1.9X7.53+1.0
5 Milan PírekMilan Pírek
AK KroměřížAK Kroměříž
87 7.31 +0.2 m/s 7.31+0.27.22-1.3X7.317.22-0.67.19+0.26.98+0.1 981
6 Tomáš NešveraTomáš Nešvera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 7.04 +1.8 m/s 6.86+1.3X7.04+1.87.04X6.97+0.2X 925
7 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 6.96 +1.0 m/s 6.49-1.36.96+1.06.79+0.46.96--6.41-0.5 908
8 Tomasz BodzekTomasz Bodzek
PolandPoland
88 6.88 +0.0 m/s 6.88+0.0XX6.88+0.1--
9 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 6.82 +1.8 m/s 6.82+1.8XX6.82
10 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 6.81 -0.4 m/s X6.81-0.4X6.81 877
11 Pavel SedlákPavel Sedlák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 6.72 +0.9 m/s 6.72+0.96.30+0.6X6.72 858
12 Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 6.27 +1.7 m/s 6.13+1.06.27+1.76.13+0.56.27
13 Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 6.19 +0.0 m/s 5.90-0.16.11+0.06.19+0.06.19 749
14 Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 5.86 -0.1 m/s XXX0+0.2+0.8
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 23.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Renata MedgyesováRenata Medgyesová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
83 6.37 +0.1 m/s 4.81+0.65.16+0.75.125.164.83+0.35.04-0.1X 1067
2 Jana KorešováJana Korešová
USK PrahaUSK Praha
81 5.87 +1.3 m/s 4.81+0.65.16+0.75.125.164.83+0.35.04-0.1X 959
3 Iveta MazáčováIveta Mazáčová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 5.85 4.81+0.65.16+0.75.125.164.83+0.35.04-0.1X 955
4 Lucie OndraschkováLucie Ondraschková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
89 5.72 +1.9 m/s 4.81+0.65.16+0.75.125.164.83+0.35.04-0.1X 927
5 Anna BajkoAnna Bajko
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
90 5.67 +1.7 m/s 4.81+0.65.16+0.75.125.164.83+0.35.04-0.1X 917
6 Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
95 5.46 +0.9 m/s 4.81+0.65.16+0.75.125.164.83+0.35.04-0.1X 872
7 Iveta PohořeláIveta Pohořelá
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
97 5.16 4.81+0.65.16+0.75.125.164.83+0.35.04-0.1X 808
Viktoria Dobrynska Viktoria Dobrynska
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
80 DNS
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 23.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
84 55.57 52.7255.5753.2855.5751.8154.27X 990
2 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 52.82 49.6151.7352.8252.82X50.8550.63 939
3 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 43.52 42.3341.4543.3843.38X40.5543.52 769
4 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 38.87 38.87XX38.87XXX 684
5 Tereza PokornáTereza Pokorná
AC Česká LípaAC Česká Lípa
91 37.80 37.80XX37.80XXX 664
6 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 34.73 34.73X34.2534.7332.8934.1534.36 608
7 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 28.23 25.77XX25.77-28.23X
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 23.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Igor GondorIgor Gondor
AK KroměřížAK Kroměříž
79 55.68 XX39.2039.2041.4839.87X 977
2 Leonid ArťuchovLeonid Arťuchov
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
84 55.63 XX39.2039.2041.4839.87X 976
3 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 55.04 XX39.2039.2041.4839.87X 965
4 Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
83 51.83 XX39.2039.2041.4839.87X 906
5 Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 41.48 XX39.2039.2041.4839.87X 718
Jiří TuláčekJiří Tuláček
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
88 0
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 23.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zalina MarghievaZalina Marghieva
MoldaviaMoldavia
88 70.64 68.4870.5668.0970.5670.0270.6470.21
2 Marina MarghievaMarina Marghieva
MoldaviaMoldavia
86 68.60 XX64.6464.6467.8468.6067.23
3 Tereza KrálováTereza Králová
USK PrahaUSK Praha
89 64.23 62.0762.8862.4362.8864.2363.8763.92 995
4 Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
90 61.20 60.05X59.0360.0559.2261.20X 945
5 Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
84 60.07 XX60.0760.0758.4058.5757.87 926
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 23.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Igors Sokolovs Igors Sokolovs
LatviaLatvia
74 73.45 XX68.3468.34XX73.45
2 Lukáš MelichLukáš Melich
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
80 72.90 72.9072.8772.8272.90X71.84X 1075
3 Michal FialaMichal Fiala
AK KroměřížAK Kroměříž
85 66.49 66.4966.06X66.49XXX 977
4 Pavel SedláčekPavel Sedláček
AK KroměřížAK Kroměříž
68 65.07 65.07XX65.07XXX 956
5 Petr KouckýPetr Koucký
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 62.15 57.21XX57.2160.3362.1561.19 912
6 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 61.42 59.3961.4259.4361.42XXX 900
7 Jiří CabalJiří Cabal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
87 51.19 48.1651.19X51.1948.55XX
8 Jan KrálJan Král
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
92 46.25 43.9743.7146.2546.2545.99XX
9 Pavel PittrPavel Pittr
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 45.84 XX45.8445.84 665
10 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 41.86 41.86XX41.86 605
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 23.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola OgrodníkováNikola Ogrodníková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 48.00 XX44.7544.7547.1747.2648.00 840
2 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
92 43.93 42.2942.58X42.5841.9743.93X
3 Vendula EismanováVendula Eismanová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
89 39.93 34.9639.9337.2339.93X39.4136.87 694
4 Tereza PokornáTereza Pokorná
AC Česká LípaAC Česká Lípa
91 38.04 35.0432.3731.4935.0432.63X38.04 660
5 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 37.48 35.6834.0634.4135.6837.4835.9436.73
6 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 37.40 37.3736.1437.3237.37XX37.40 648
7 Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha
80 37.27 35.8337.27X37.2736.30X36.07
8 Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 36.42 35.4136.4235.4936.4233.85X35.58
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 23.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
69 67.21 42.2050.9145.0350.9145.00X47.32
2 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 67.09 42.2050.9145.0350.9145.00X47.32 906
3 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 61.67 42.2050.9145.0350.9145.00X47.32 830
4 Jan VeselýJan Veselý
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 60.72 42.2050.9145.0350.9145.00X47.32 817
5 Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
85 58.36 42.2050.9145.0350.9145.00X47.32 784
6 Marian GilarMarian Gilar
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
74 57.68 42.2050.9145.0350.9145.00X47.32 775
7 Jakub JandaJakub Janda
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
89 54.84 42.2050.9145.0350.9145.00X47.32
8 Ondřej ŠotolaOndřej Šotola
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
93 50.91 42.2050.9145.0350.9145.00X47.32 680
Jiří TuláčekJiří Tuláček
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
88 DNS
Celkem 9 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Muži

(so, 23.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 20:56.81 1008
2 Luděk HančLuděk Hanč 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22:10.08
3 Jiří MalysaJiří Malysa 91 AK KroměřížAK Kroměříž 22:22.11 907
4 Jiří MalysaJiří Malysa 66 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22:24.22 905
5 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ RumburkTJ Rumburk 22:43.88
6 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 AK HodonínAK Hodonín 22:48.85
7 Pavel SchromPavel Schrom 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23:51.75 809
8 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23:57.18 803
9 Václav KolářVáclav Kolář 89 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 23:59.32
10 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 24:35.17 763
11 Ondřej MotlOndřej Motl 94 TJ RumburkTJ Rumburk 24:35.37
12 Jaroslav ČernýJaroslav Černý 86 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25:53.11
13 Tomáš GdulaTomáš Gdula 97 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 28:04.54
14 Michal KarlíkMichal Karlík 64 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 29:29.21
15 Miloslav SvitákMiloslav Sviták 59 AC Česká LípaAC Česká Lípa 30:23.86
Celkem 15 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Ženy

(so, 23.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie PelantováLucie Pelantová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21:52.12 1116
2 Mária CzakováMária Czaková 88 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 23:07.46 1047
3 Karolína ŠkráškováKarolína Škrášková 87 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 26:07.87 892
4 Hana HerberováHana Herberová 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 26:14.79 886
5 Adéla FrydrychováAdéla Frydrychová 95 AC Česká LípaAC Česká Lípa 26:46.47 860
6 Barbora HavranováBarbora Havranová 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 28:02.45 799
7 Tereza HančováTereza Hančová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 28:14.41 790
8 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 30:24.13 691
9 Olga PůčkováOlga Půčková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 30:55.40 699
10 Hana SvitákováHana Svitáková 90 AC Česká LípaAC Česká Lípa 31:13.79 656
11 Jana NovákováJana Nováková 93 AC Česká LípaAC Česká Lípa 31:23.41 649
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 9989.00
2 KROME KROME AK KroměřížAK Kroměříž 8623.00
3 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8057.00
4 UNIBR UNIBR VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6943.00
5 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6832.00
6 ACTUR ACTUR AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 6335.00
7 SKPLZ SKPLZ AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5074.00
8 DUKPR DUKPR TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4909.00
9 VITKO VITKO AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 2557.00
10 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1959.00
Poznámky:
Stav po/State after:
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 OLYPR OLYPR PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10108.00
2 ACCLI ACCLI AC Česká LípaAC Česká Lípa 09608.00
3 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07363.00
4 HVEPA HVEPA Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 07183.00
5 USKPR USKPR USK PrahaUSK Praha 06969.00
6 VITKO VITKO AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 06256.00
7 SOPLZ SOPLZ TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 04261.00
8 AKOLY AKOLY AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 02690.00
Poznámky:
Stav po/State after:
Celkem 8 závodníků