Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

VC Tábora a Memoriál Jana Pána - extraligový mítink

Tábor (30. 7. 2011)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel JiráňPavel Jiráň 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 47.65 1011
2 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 47.85 998
3 Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 49.16
4 Richard SvobodaRichard Svoboda 82 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.55 899
5 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 52.10 759
6 Tobias HeydgenTobias Heydgen 94 GermanyGermany 52.53
7 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 52.97 714
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 30.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HanzlJan Hanzl 78 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 51.99 764
2 Miroslav AltmanMiroslav Altman 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 52.06 761
3 Ivan FormánekIvan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 52.34 746
4 Jindřich KrálJindřich Král 94 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 52.62
5 Tomáš NetolickýTomáš Netolický 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 52.90 717
6 David BenešDavid Beneš 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 53.19 703
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 USK PrahaUSK Praha 56.85 969
2 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 57.15 959
3 Kristýna ŠubrtováKristýna Šubrtová 82 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 59.40 889
4 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 61.04 839
Kraiwan BuntermKraiwan Bunterm 95 GermanyGermany DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 30.7.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SlaninováJana Slaninová 90 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 55.46 1014
2 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 AK PSK ZlínAK PSK Zlín 58.94 903
3 Dana ŠatrováDana Šatrová 86 USK PrahaUSK Praha 59.33 891
4 Ludmila VlčkováLudmila Vlčková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 60.74 848
5 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 61.58 823
Celkem 5 závodníků