Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Velká cena ve vrhačském trojboji

Lovosice (18. 6. 2011)

vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 12.00 661
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 11.02 596
3 Nadine BeckNadine Beck
SV 1870 GroßolbersdorfSV 1870 Großolbersdorf
77 10.00 529
4 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 09.98 528
5 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 09.47 495
6 Manja GrossManja Gross
SV 1870 GroßolbersdorfSV 1870 Großolbersdorf
80 09.20 477
7 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 08.76 449
8 Barbora TetkováBarbora Tetková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
82 08.38 424
9 Claudia TracheClaudia Trache
USV TU DresdenUSV TU Dresden
77 07.81 387
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 12.04
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 11.02
3 Nadine BeckNadine Beck
SV 1870 GroßolbersdorfSV 1870 Großolbersdorf
77 10.20
4 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 09.51
5 Manja GrossManja Gross
SV 1870 GroßolbersdorfSV 1870 Großolbersdorf
80 09.25
6 Claudia TracheClaudia Trache
USV TU DresdenUSV TU Dresden
77 07.81
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 14.40 753
2 Michal FialaMichal Fiala
AK KroměřížAK Kroměříž
85 14.27 745
3 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 13.63 706
4 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 13.61 704
5 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
80 13.60 704
6 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 13.39 691
7 Tomáš JoklTomáš Jokl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 13.34 688
8 Jakub KocingerJakub Kocinger
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
87 13.09 673
9 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
71 12.30 625
10 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 12.03 608
11 Jiří ŠpačekJiří Špaček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
89 11.80 594
12 Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
77 11.57 580
13 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
91 11.14 554
14 Jan KritzbachJan Kritzbach
AK MostAK Most
79 11.10 552
15 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 10.60 522
16 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 10.55 519
17 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 10.40 510
18 Petr VrbaPetr Vrba
AK MostAK Most
92 08.42 391
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 13.63
2 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
80 13.60
3 Tomáš JoklTomáš Jokl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 13.50
4 Jakub KocingerJakub Kocinger
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
87 13.47
5 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
71 12.71
6 Jiří ŠpačekJiří Špaček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
89 11.73
7 Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
77 11.57
9 Jan KritzbachJan Kritzbach
AK MostAK Most
79 11.10
10 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 11.00
11 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 10.91
12 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 10.78
13 Petr VrbaPetr Vrba
AK MostAK Most
92 08.42
Celkem 12 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy

(so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 53.62 924
2 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 41.72 688
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 41.19 677
4 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 37.25 601
5 Nadine BeckNadine Beck
SV 1870 GroßolbersdorfSV 1870 Großolbersdorf
77 30.78 477
6 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 29.08 445
7 Barbora TetkováBarbora Tetková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
82 26.06 389
8 Manja GrossManja Gross
SV 1870 GroßolbersdorfSV 1870 Großolbersdorf
80 24.88 367
9 Claudia TracheClaudia Trache
USV TU DresdenUSV TU Dresden
77 24.63 362
Celkem 9 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
89 53.77
2 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 44.51
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 41.19
4 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 37.85
5 Nadine BeckNadine Beck
SV 1870 GroßolbersdorfSV 1870 Großolbersdorf
77 32.68
6 Manja GrossManja Gross
SV 1870 GroßolbersdorfSV 1870 Großolbersdorf
80 30.71
7 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 29.62
8 Claudia TracheClaudia Trache
USV TU DresdenUSV TU Dresden
77 24.60
Celkem 8 závodníků

hod diskem 2kg - Muži

(so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libor MalinaLibor Malina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
73 59.53 1071
2 Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 51.23 896
3 Tomáš JoklTomáš Jokl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 47.12 811
4 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
80 45.48 777
5 Michal FialaMichal Fiala
AK KroměřížAK Kroměříž
85 43.05 727
6 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
71 43.04 727
7 Jakub KocingerJakub Kocinger
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
87 42.66 719
8 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 40.09 666
9 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 38.46 633
10 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
91 36.98 603
11 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 35.28 569
12 Jiří ŠpačekJiří Špaček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
89 34.83 560
13 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 33.77 539
14 Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
77 33.55 535
15 Jan KritzbachJan Kritzbach
AK MostAK Most
79 30.64 477
16 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 30.60 476
17 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 29.93 463
18 Petr VrbaPetr Vrba
AK MostAK Most
92 22.59 321
19 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 20.89 289
Celkem 19 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Libor MalinaLibor Malina
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
73 59.53
2 Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 51.23
3 Tomáš JoklTomáš Jokl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 50.17
4 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
80 46.67
5 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
71 43.31
6 Petr VrbaPetr Vrba
AK MostAK Most
92 23.93
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 53.31 731
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 49.04 661
3 Nadine BeckNadine Beck
SV 1870 GroßolbersdorfSV 1870 Großolbersdorf
77 44.32 583
4 Manja GrossManja Gross
SV 1870 GroßolbersdorfSV 1870 Großolbersdorf
80 43.72 573
5 Barbora TetkováBarbora Tetková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
82 40.40 519
6 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
83 40.09 514
Celkem 6 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
86 54.46
2 Nadine BeckNadine Beck
SV 1870 GroßolbersdorfSV 1870 Großolbersdorf
77 45.40
3 Manja GrossManja Gross
SV 1870 GroßolbersdorfSV 1870 Großolbersdorf
80 44.30
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal FialaMichal Fiala
AK KroměřížAK Kroměříž
85 63.07 894
2 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 57.02 793
3 Jiří ŠpačekJiří Špaček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
89 48.48 651
4 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 43.25 565
5 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
91 42.84 559
6 Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
77 42.64 555
7 Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK MostAK Most
81 42.38 551
8 Jakub KocingerJakub Kocinger
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
87 41.12 531
9 Tomáš HellmichTomáš Hellmich
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
75 33.75 411
10 Petr VrbaPetr Vrba
AK MostAK Most
92 31.98 382
11 Jan KritzbachJan Kritzbach
AK MostAK Most
79 21.45 215
Celkem 11 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal FialaMichal Fiala
AK KroměřížAK Kroměříž
85 64.79
2 Jan DvořákJan Dvořák
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 58.46
3 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 55.49
4 Jiří ŠpačekJiří Špaček
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
89 50.00
5 Jiří TáborskýJiří Táborský
AK MostAK Most
63 43.54
6 David RancDavid Ranc
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
91 42.84
7 Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
77 42.64
8 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 42.59
9 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 41.05
Celkem 9 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 28.35 445
2 Claudia TracheClaudia Trache
USV TU DresdenUSV TU Dresden
77 27.37 427
Celkem 2 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Claudia TracheClaudia Trache
USV TU DresdenUSV TU Dresden
77 29.84
2 Eva HummelováEva Hummelová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 28.35
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 19.63
Celkem 3 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži

(so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
80 60.93 752
2 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 60.21 741
3 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 53.90 647
4 Tomáš JoklTomáš Jokl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 46.43 536
5 Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 43.12 487
6 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
71 42.73 482
7 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 41.47 463
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 18.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 61.98
2 Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
80 61.22
3 Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 57.18
4 Tomáš JoklTomáš Jokl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 46.43
5 Vladislav HruškaVladislav Hruška
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 43.12
6 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
71 42.73
Celkem 6 závodníků
vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Michal FialaMichal Fiala 85 AK KroměřížAK Kroměříž 2366
2 Lukáš BrennLukáš Brenn 80 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2233
3 Vladislav HruškaVladislav Hruška 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2136
4 Jan DvořákJan Dvořák 90 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2130
5 Tomáš JoklTomáš Jokl 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2035
6 Tomáš PužmanTomáš Pužman 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2004
7 Jakub KocingerJakub Kocinger 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1923
8 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý 71 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 1834
9 Jan MihálJan Mihál 86 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1825
10 Jiří ŠpačekJiří Špaček 89 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 1805
11 František ŠmídFrantišek Šmíd 87 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1738
12 David RancDavid Ranc 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1716
13 Radek ReiszRadek Reisz 77 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1670
14 Michal ŠambergerMichal Šamberger 81 AK MostAK Most 1536
15 Tomáš HellmichTomáš Hellmich 75 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1469
16 Pavel VrbaPavel Vrba 89 AK MostAK Most 1364
17 Jan KritzbachJan Kritzbach 79 AK MostAK Most 1244
18 Petr VrbaPetr Vrba 92 AK MostAK Most 1094
19 Libor MalinaLibor Malina 73 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1071
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!

Fiala M. 2366 (43.05/727-14.27/745-63.07/894-/)

Brenn L. 2233 (45.48/777-13.60/704-0/-60.93/752)

Hruška V. 2136 (51.23/896-14.40/753-0/-43.12/487)

Dvořák J. 2130 (38.46/633-13.61/704-57.02/793-/)

Jokl T. 2035 (47.12/811-13.34/688-0/-46.43/536)

Pužman T. 2004 (40.09/666-13.39/691-0/-53.90/647)

Kocinger J. 1923 (42.66/719-13.09/673-41.12/531-/)

Smělý J. 1834 (43.04/727-12.30/625-0/-42.73/482)

Mihál J. 1825 (30.60/476-12.03/608-0/-60.21/741)

Špaček J. 1805 (34.83/560-11.80/594-48.48/651-/)

Šmíd F. 1738 (35.28/569-13.63/706-0/-41.47/463)

Reisz R. 1670 (33.55/535-11.57/580-42.64/555-0/)

Šamberger M. 1536 (29.93/463-10.60/522-42.38/551-/)

Hellmich T. 1469 (33.77/539-10.55/519-33.75/411-/)

Vrba P. 1364 (20.89/289-10.40/510-43.25/565-/)

Kritzbach J. 1244 (30.64/477-11.10/552-21.45/215-/)

Ranc D. 1162 (36.98/603-42.84/559-/)

Vrba P. 1094 (22.59/321-08.42/391-31.98/382-/)

Malina L. 1071 (59.53/1071-0/-0/-/)

Bubeníček L. 0 (0/-0/-0/)

Sekerák M. 0 (41.05/ )

Švojgr J. 0 (55.49/ )

Táborský J. 0 (43.54/ )

Bubeníček L. 0 (/)
Celkem 19 závodníků
vrhačský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1934
2 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková 83 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1730
3 Kateřina ChlupováKateřina Chlupová 86 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1625
4 Nadine BeckNadine Beck 77 SV 1870 GroßolbersdorfSV 1870 Großolbersdorf 1589
5 Kateřina KlausováKateřina Klausová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1585
6 Eva HummelováEva Hummelová 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1541
7 Manja GrossManja Gross 80 SV 1870 GroßolbersdorfSV 1870 Großolbersdorf 1417
8 Barbora TetkováBarbora Tetková 82 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1332
9 Claudia TracheClaudia Trache 77 USV TU DresdenUSV TU Dresden 1176
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Kubicová Z. 1934 (49.04/661-41.19/677-11.02/596-0/)
Slavíková M. 1730 (40.09/514-41.72/688-09.98/528-/)
Chlupová K. 1625 (53.31/731-29.08/445-08.76/449-/)
Beck N. 1589 (44.32/583-30.78/477-10.00/529-/)
Klausová K. 1585 (53.62/924-12.00/661)
Hummelová E. 1541 (0/-37.25/601-09.47/495-28.35/445)
Gross M. 1417 (43.72/573-24.88/367-09.20/477-/)
Tetková B. 1332 (40.40/519-26.06/389-08.38/424-/)
Trache C. 1176 (0/-24.63/362-07.81/387-27.37/427)
Celkem 9 závodníků