Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň
Praha (12. 2. 2011)vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 12.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta ChodorováAneta Chodorová
AK ŠKODA Plzeň |
94 | 10.97 | 09.71 | 10.47 | 10.59 | 10.59 | 09.94 | 10.82 | 10.97 | |||||||||
2 |
Kateřina RonešováKateřina Ronešová
AK ŠKODA Plzeň |
94 | 10.94 | 10.59 | 09.89 | 09.38 | 10.59 | 09.90 | 09.75 | 10.94 | |||||||||
3 |
Denisa VirtelováDenisa Virtelová
ŠAK Chodov |
95 | 09.95 | 08.84 | 09.83 | 09.74 | 09.83 | 09.17 | 09.23 | 09.95 | |||||||||
4 |
Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika Klatovy |
95 | 09.13 | 08.73 | 09.13 | 09.12 | 09.13 | 09.09 | 08.52 | 09.07 | |||||||||
5 |
Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 09.13 | 09.08 | 09.09 | 09.07 | 09.09 | 08.50 | 09.13 | 08.02 | |||||||||
6 |
Lucie MihálováLucie Mihálová
AC Domažlice |
94 | 07.93 | 07.45 | 07.27 | 07.93 | 07.93 | 07.29 | 06.97 | - | |||||||||
7 |
Michaela BuchbauerováMichaela Buchbauerová
AC Domažlice |
94 | 07.09 | 06.80 | 06.95 | 07.09 | 07.09 | 06.95 | - | - | |||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 12.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 10.76 | 10.76 | 10.52 | 10.42 | 10.76 | 10.30 | 10.17 | 10.30 | |||||||||
2 |
Veronika FialováVeronika Fialová
Atletika Klatovy |
96 | 10.22 | 10.00 | 09.93 | 10.13 | 10.13 | 10.22 | 10.19 | 10.21 | |||||||||
3 |
Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ Sušice |
96 | 10.11 | 09.06 | 09.66 | 09.36 | 09.66 | 08.93 | 09.65 | 10.11 | |||||||||
4 |
Tereza SlabáTereza Slabá
TJ Baník Stříbro |
96 | 09.98 | 09.24 | 09.78 | 08.67 | 09.78 | 09.98 | 09.18 | 09.56 | |||||||||
5 |
Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA Plzeň |
96 | 09.67 | 09.29 | 09.27 | 09.37 | 09.37 | 09.30 | 09.67 | 09.24 | |||||||||
6 |
Anna BílkováAnna Bílková
AK Sokolov |
96 | 09.11 | 08.24 | 08.06 | 09.11 | 09.11 | 08.83 | 08.75 | 09.06 | |||||||||
7 |
Anna LangmaierováAnna Langmaierová
SKP Union Cheb |
96 | 08.33 | 08.25 | 08.12 | 08.33 | 08.33 | 07.82 | 07.83 | 08.11 | |||||||||
8 |
Adéla Čoupková Adéla Čoupková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 08.22 | 08.02 | 08.22 | 08.02 | 08.22 | - | - | - | |||||||||
9 |
Anastasiya ShklyarskaAnastasiya Shklyarska
Atletika Klatovy |
96 | 07.84 | 07.75 | 07.84 | 07.79 | 07.84 | - | - | - | |||||||||
10 |
Barbora FišrováBarbora Fišrová
AC Domažlice |
96 | 07.24 | 07.24 | 06.92 | 07.18 | 07.24 | - | - | - | |||||||||
11 |
Jana Krocová Jana Krocová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 06.53 | X | 06.20 | 06.53 | 06.53 | - | - | - | |||||||||
12 |
Lucie HřebenářováLucie Hřebenářová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 06.35 | 06.35 | 06.14 | 06.08 | 06.35 | - | - | - | |||||||||
MS |
Kateřina MilinkováKateřina Milinková
TJ Spartak Vlašim |
96 | 09.27 | ||||||||||||||||
MS |
Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak Vlašim |
97 | 07.30 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |