Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň

Praha (12. 2. 2011)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin BenkaMartin Benka 77 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:01.09
2 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:01.65
3 Daniel ČenščákDaniel Čenščák 90 AC DomažliceAC Domažlice 2:06.43
MS Michal ProcházkaMichal Procházka 82 USK PrahaUSK Praha 2:01.20
MS Zdeněk HejdukZdeněk Hejduk 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:03.24
MS Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:05.46
MS Matyáš LagardeMatyáš Lagarde 88 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:06.07
Celkem 7 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David PolochDavid Poloch 92 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:03.80
2 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 2:06.07
3 Jan ToncarJan Toncar 93 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:12.72
4 Ondřej ŠotolaOndřej Šotola 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:21.39
MS Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:04.17
MS Vojtěch BártaVojtěch Bárta 92 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:05.26
MS Marek LhotákMarek Lhoták 93 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:16.29
Vojtěch KoželuchVojtěch Koželuch 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNP
Celkem 8 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ČernýDavid Černý 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:03.55
2 Jiří GregorJiří Gregor 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:03.67
3 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC Mariánské Lázně, o.s.AC Mariánské Lázně, o.s. 2:09.22
4 Jan ČivišJan Čiviš 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:10.12
5 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:16.39
6 Jakub HorákJakub Horák 95 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 2:19.79
7 Filip NovákFilip Novák 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:21.85
8 Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:32.37
MS David LepičDavid Lepič 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
MS Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 1:58.58
MS Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:01.06
MS Radek MorávekRadek Morávek 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:10.51
MS Jiří TeplýJiří Teplý 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:20.19
Celkem 13 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DomažliceAC Domažlice 2:13.98
2 Lubomír BartošLubomír Bartoš 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:22.38
3 Lukáš MartínekLukáš Martínek 96 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:35.57
MS Michal BurešMichal Bureš 96 AC ČáslavAC Čáslav DNP
MS Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav DNP
MS Martin GladkovMartin Gladkov 97 AC ČáslavAC Čáslav DNP
MS Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:23.11
MS Václav Reich Václav Reich 96 AK ŠternberkAK Šternberk 2:25.31
MS Jan Polidar Jan Polidar 98 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:50.68
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
MS Barbora HaunerováBarbora Haunerová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:38.27
Celkem 1 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:37.99
MS Gabriela TáborskáGabriela Táborská 93 AK OlomoucAK Olomouc 2:27.58
MS Pavla SobíškováPavla Sobíšková 93 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:35.78
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina LopatováKateřina Lopatová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:26.68
2 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 95 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:43.06
3 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 AK SokolovAK Sokolov 2:51.55
4 Kateřina KindelmannováKateřina Kindelmannová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:54.58
5 Karolína ŽolnováKarolína Žolnová 95 AK SokolovAK Sokolov 3:06.86
MS Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:40.52
MS Eva VávrováEva Vávrová 95 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:56.17
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:41.05
2 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 96 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:48.70
3 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:50.77
MS Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 2:29.64
MS Klára KopalováKlára Kopalová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:35.95
MS Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:42.91
MS Veronika Zbořilová Veronika Zbořilová 96 AK OlomoucAK Olomouc 2:43.04
MS Jana KeprtováJana Keprtová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:44.22
MS Vendula ŠvastalováVendula Švastalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 2:45.75
Stanislava ŠůsováStanislava Šůsová 96 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNF
Kristina KováčováKristina Kováčová 96 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov DNF
Celkem 11 závodníků