Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň

Praha (12. 2. 2011)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.40
2 Jiří KnížekJiří Knížek 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.47
3 Ota SandrOta Sandr 88 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 08.04
MS Pavel HyklPavel Hykl 76 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
MS Martin VohradníkMartin Vohradník 77 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 08.08
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.79
2 Michal JahnMichal Jahn 90 AC DomažliceAC Domažlice 07.91
MS Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.98
MS Jan HanzlJan Hanzl 78 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.62
Martin WeberMartin Weber 87 AC DomažliceAC Domažlice DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav AntošMiloslav Antoš 91 AC DomažliceAC Domažlice 07.69
2 Michal BulínMichal Bulín 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.75
MS Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.01
MS Tomáš ŽeleznýTomáš Železný 78 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.38
Tomáš GrünerTomáš Grüner 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.30
2 Jan HyťhaJan Hyťha 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.72
MS Jiří MužíkJiří Mužík 76 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
MS Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 07.07
Ondřej MiszárOndřej Miszár 93 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary DQ
Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Poznámky:
Miszár - DQ - pravidlo 162.6
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VášaTomáš Váša 92 AK SokolovAK Sokolov 07.35
2 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 07.40
3 Miroslav AltmanMiroslav Altman 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.54
4 David RancDavid Ranc 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.81
MS Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.19
Martin VolákMartin Volák 89 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice 07.26
2 Tomáš FrančeTomáš Franče 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.43
3 Václav MirvaldVáclav Mirvald 82 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 07.65
4 Filip PísaříkFilip Písařík 90 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 07.71
MS Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.15
Ondřej ŠotolaOndřej Šotola 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Poznámky:
Šotola - DQ - pravidlo 162.6
Celkem 6 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VojtěchTomáš Vojtěch 93 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.38
MS Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.00
MS Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.03
MS Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 07.04
MS Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.18
MS Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 79 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.21
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice 07.25
2 Jaroslav PyšekJaroslav Pyšek 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.31
3 Tomáš FrančeTomáš Franče 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.55
MS Tomáš ŽeleznýTomáš Železný 78 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 07.38
MS Tomáš VášaTomáš Váša 92 AK SokolovAK Sokolov 07.40
Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan TauerJan Tauer 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.94
2 Josef KorálJosef Korál 95 TJ SušiceTJ Sušice 07.95
3 Viet Anh Do Viet Anh Do 94 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.11
4 Samí AbdulnourSamí Abdulnour 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.23
MS Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.68
MS Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.69
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BergJan Berg 94 AK SokolovAK Sokolov 07.51
2 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 07.78
3 Ondřej BrožíkOndřej Brožík 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.87
4 Štěpán FauŠtěpán Fau 95 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.97
MS David SeifertDavid Seifert 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.39
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.55
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.64
3 Jiří ŠolcJiří Šolc 95 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 07.78
4 Filip NovákFilip Novák 95 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.04
5 Jiří HavránekJiří Havránek 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.07
6 Daniel MisakDaniel Misak 95 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.18
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.55
2 Jakub LedvinaJakub Ledvina 95 AC DomažliceAC Domažlice 07.63
MS Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNP
MS David SeifertDavid Seifert 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.42
MS Jan BergJan Berg 94 AK SokolovAK Sokolov 07.58
MS Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.59
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.90
2 Michal Čákora Michal Čákora 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.14
3 Vasil ZayatsVasil Zayats 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.29
4 Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.43
5 Václav DedekVáclav Dedek 96 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.77
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan NovákJan Novák 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 07.66
2 Filip BelšánFilip Belšán 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.35
3 Radek SekyraRadek Sekyra 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.62
4 Miroslav LorenzMiroslav Lorenz 97 AC DomažliceAC Domažlice 08.87
5 Petr HavlíčekPetr Havlíček 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.65
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MatějkaLukáš Matějka 96 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 08.28
2 Jakub UhlířJakub Uhlíř 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.28
3 Václav KašákVáclav Kašák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.53
4 Martin FolejtarMartin Folejtar 97 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.73
5 Tomáš BlackýTomáš Blacký 96 AC DomažliceAC Domažlice 08.74
6 Lukáš MartínekLukáš Martínek 96 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 08.91
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HorákDavid Horák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.44
2 Pavel BrejchaPavel Brejcha 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.75
3 Jindřich PsůtkaJindřich Psůtka 97 AC DomažliceAC Domažlice 09.07
MS David KoubskýDavid Koubský 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Petr HavlíčekPetr Havlíček 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KnotekDaniel Knotek 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.05
2 Jan ŠiplaJan Šipla 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.08
3 Petr StránskýPetr Stránský 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.21
4 Michal KrabecMichal Krabec 97 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.12
MS Petr VeselýPetr Veselý 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan NovákJan Novák 96 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 07.63
2 Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 07.92
3 Jan ŠiplaJan Šipla 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.98
4 Daniel KnotekDaniel Knotek 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.02
5 Lukáš MatějkaLukáš Matějka 96 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 08.23
6 David HorákDavid Horák 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.40
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.31
2 Barbora HessováBarbora Hessová 91 AC DomažliceAC Domažlice 08.54
3 Iva DvořákováIva Dvořáková 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.02
MS Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNP
MS Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.89
MS Beáta KaňkováBeáta Kaňková 91 USK PrahaUSK Praha 08.37
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.77
2 Jana RudolfováJana Rudolfová 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.04
3 Iveta KubováIveta Kubová 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.27
4 Pavla VozárováPavla Vozárová 91 AC DomažliceAC Domažlice 09.29
Adéla ČernáAdéla Černá 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana ŠmídováJana Šmídová 82 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.79
2 Lucie VotavováLucie Votavová 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.85
MS Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha 07.89
MS Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 USK PrahaUSK Praha 07.97
MS Aneta PřibylováAneta Přibylová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.51
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika KoppováMonika Koppová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.03
2 Barbora PlzákováBarbora Plzáková 93 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.85
MS Barbora ŠimkováBarbora Šimková 93 USK PrahaUSK Praha 08.44
Iva BrandováIva Brandová 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.92
2 Karolína HavlicováKarolína Havlicová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.14
3 Barbora ŠmídlováBarbora Šmídlová 92 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.31
MS Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.88
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová 93 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.77
2 Monika KoppováMonika Koppová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.95
MS Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.78
MS Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.78
MS Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková 85 USK PrahaUSK Praha 07.81
MS Sabrina PliskováSabrina Plisková 93 USK PrahaUSK Praha 07.95
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.96
2 Iveta KubováIveta Kubová 83 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.21
3 Barbora HessováBarbora Hessová 91 AC DomažliceAC Domažlice 08.51
MS Barbora ŠimkováBarbora Šimková 93 USK PrahaUSK Praha 08.33
Jana RudolfováJana Rudolfová 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DQ
Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová 86 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNP
Poznámky:
Rudolfová - DQ - pravidlo 162.6
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JelenováNikola Jelenová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.34
2 Barbora SloupováBarbora Sloupová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.61
3 Karolína KanalošováKarolína Kanalošová 95 AK SokolovAK Sokolov 08.63
4 Eva Marie RadováEva Marie Radová 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.08
MS Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 07.89
MS Monika HříchováMonika Hříchová 94 USK PrahaUSK Praha 08.62
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.27
2 Eliška SvobodováEliška Svobodová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.54
3 Markéta MaláMarkéta Malá 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.77
4 Štěpánka ŘezníčkováŠtěpánka Řezníčková 95 AC DomažliceAC Domažlice 08.95
MS Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.97
MS Michaela ČutkováMichaela Čutková 95 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.59
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KoppováVeronika Koppová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.35
2 Anna RajtmajerováAnna Rajtmajerová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.56
3 Aneta ChodorováAneta Chodorová 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.92
4 Martina BozděchováMartina Bozděchová 94 AC DomažliceAC Domažlice 09.22
MS Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.42
MS Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HadašováMichaela Hadašová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.50
2 Denisa MüllerováDenisa Müllerová 95 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.40
MS Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.48
MS Lucie HruškováLucie Hrušková 94 USK PrahaUSK Praha 08.74
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BoříkováMichaela Boříková 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.26
2 Nikola JelenováNikola Jelenová 94 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.29
3 Veronika KoppováVeronika Koppová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.39
MS Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 07.83
MS Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.87
MS Markéta MálkováMarkéta Málková 94 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.67
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana PetrováZuzana Petrová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.84
2 Barbora FišrováBarbora Fišrová 96 AC DomažliceAC Domažlice 09.06
3 Adéla Čoupková Adéla Čoupková 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.09
4 Jana Krocová Jana Krocová 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.69
MS Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.15
MS Kateřina ŠuškováKateřina Šušková 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 AK SokolovAK Sokolov 08.54
2 Nikola DesenskáNikola Desenská 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.73
3 Michaela PechouškováMichaela Pechoušková 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 08.91
4 Eliška Frantová Eliška Frantová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.22
5 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.38
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŠkolováAndrea Školová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.18
2 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.43
3 Magdalena ČernáMagdalena Černá 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.69
4 Kateřina NováKateřina Nová 96 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.15
5 Anna LangmaierováAnna Langmaierová 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.22
6 Amálie VáchalováAmálie Váchalová 97 AC DomažliceAC Domažlice 09.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna Karešová Anna Karešová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.63
2 Michaela RadováMichaela Radová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.79
3 Barbora Chytilová Barbora Chytilová 97 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.99
4 Barbora SklenářováBarbora Sklenářová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.03
5 Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 09.37
MS Anna VobeckáAnna Vobecká 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.95
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.30
2 Nikola NemčekováNikola Nemčeková 97 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.01
3 Stanislava ŠůsováStanislava Šůsová 96 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.30
4 Anna ČechockáAnna Čechocká 96 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.38
MS Radka BřehováRadka Břehová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.60
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŠkolováAndrea Školová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.22
2 Lucie ProkopováLucie Prokopová 96 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.34
3 Michaela KýnováMichaela Kýnová 97 AK SokolovAK Sokolov 08.47
4 Sára JanuškováSára Janušková 97 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.49
5 Anna Karešová Anna Karešová 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.56
MS Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 08.03
Celkem 6 závodníků