Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň
Bratislava (5. 2. 2011)60 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek HrabinecRadek Hrabinec | 89 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 07.08 | |||||||||||||||
2 | Tomáš HedrichTomáš Hedrich | 89 | AK Olomouc | 07.18 | |||||||||||||||
3 | Jiří HabichJiří Habich | 90 | AK SSK Vítkovice | 07.25 | |||||||||||||||
4 | Jiří SmolaJiří Smola | 88 | AK SSK Vítkovice | 07.27 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek | 86 | AK Kroměříž | 07.29 | |||||||||||||||
Jiří VognarJiří Vognar | 90 | Athletic Runners Club Brno | DNP | ||||||||||||||||
Jan VelebaJan Veleba | 86 | Athletic Runners Club Brno | DNP | ||||||||||||||||
Roman NovotnýRoman Novotný | 86 | AK Kroměříž | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KejíkTomáš Kejík | 89 | VSK Univerzita Brno | 07.30 | |||||||||||||||
2 | Jakub LacinaJakub Lacina | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.47 | |||||||||||||||
3 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 07.58 | |||||||||||||||
4 | Bohumír VeselýBohumír Veselý | 90 | Athletic Runners Club Brno | 07.62 | |||||||||||||||
5 | Luboš VlasákLuboš Vlasák | 90 | AK Olomouc | 07.67 | |||||||||||||||
6 | Petr IvanPetr Ivan | 90 | TJ Jäkl Karviná | 07.84 | |||||||||||||||
Martin PokornýMartin Pokorný | 88 | VSK Univerzita Brno | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Muži (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HedrichTomáš Hedrich | 89 | AK Olomouc | 07.21 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KejíkTomáš Kejík | 89 | VSK Univerzita Brno | 07.27 | |||||||||||||||
3 | Jakub LacinaJakub Lacina | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.38 | |||||||||||||||
4 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 07.58 | |||||||||||||||
Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek | 86 | AK Kroměříž | DQ | ||||||||||||||||
Jiří HabichJiří Habich | 90 | AK SSK Vítkovice | DQ | ||||||||||||||||
Radek HrabinecRadek Hrabinec | 89 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNP | ||||||||||||||||
Jiří SmolaJiří Smola | 88 | AK SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HonkaOndřej Honka | 93 | TJ Sokol Opava | 07.21 | |||||||||||||||
2 | David ŠtefekDavid Štefek | 92 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 07.30 | |||||||||||||||
3 | Marek MajerMarek Majer | 93 | VSK Univerzita Brno | 07.31 | |||||||||||||||
4 | Petr JimramovskýPetr Jimramovský | 92 | VSK Univerzita Brno | 07.49 | |||||||||||||||
5 | Tomáš ŠmatlákTomáš Šmatlák | 93 | TJ Sokol Opava | 07.50 | |||||||||||||||
6 | Milan KomárekMilan Komárek | 93 | TJ Sokol Opava | 07.56 | |||||||||||||||
7 | Ivo OpravilIvo Opravil | 92 | TJ Sokol Opava | 07.76 | |||||||||||||||
8 | Petr KönigPetr König | 93 | VSK Univerzita Brno | 08.09 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav NavrátilRostislav Navrátil | 92 | AK PSK Zlín | 07.11 | |||||||||||||||
2 | František GremlicaFrantišek Gremlica | 92 | AK Kroměříž | 07.25 | |||||||||||||||
3 | Patrik MacháčPatrik Macháč | 93 | AK PSK Zlín | 07.32 | |||||||||||||||
4 | Aleš KácelAleš Kácel | 92 | SK Přerov | 07.35 | |||||||||||||||
Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | AC Prostějov | DQ | ||||||||||||||||
Ondřej BílekOndřej Bílek | 93 | AK SSK Vítkovice | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav NavrátilRostislav Navrátil | 92 | AK PSK Zlín | 07.13 | |||||||||||||||
2 | František GremlicaFrantišek Gremlica | 92 | AK Kroměříž | 07.28 | |||||||||||||||
3 | David ŠtefekDavid Štefek | 92 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 07.32 | |||||||||||||||
4 | Marek MajerMarek Majer | 93 | VSK Univerzita Brno | 07.34 | |||||||||||||||
5 | Patrik MacháčPatrik Macháč | 93 | AK PSK Zlín | 07.36 | |||||||||||||||
6 | Aleš KácelAleš Kácel | 92 | SK Přerov | 07.36 | |||||||||||||||
7 | Petr JimramovskýPetr Jimramovský | 92 | VSK Univerzita Brno | 07.38 | |||||||||||||||
Ondřej HonkaOndřej Honka | 93 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David CésarDavid César | 94 | Athletic Runners Club Brno | 07.34 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BártaTomáš Bárta | 95 | BYAC Brno | 07.39 | |||||||||||||||
3 | Albert HolibkaAlbert Holibka | 94 | TJ Sokol Opava | 07.42 | |||||||||||||||
4 | Jakub DedekJakub Dedek | 95 | Atletika Poruba o.s. | 07.54 | |||||||||||||||
5 | Lukáš KejíkLukáš Kejík | 94 | JAC Brno | 08.03 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej MitchellAndrej Mitchell | 94 | TJ Spartak Třebíč | 07.58 | |||||||||||||||
2 | Tomáš GröplTomáš Gröpl | 94 | AK SSK Vítkovice | 07.79 | |||||||||||||||
3 | Jakub GremlicaJakub Gremlica | 96 | AK Kroměříž | 07.97 | |||||||||||||||
Jakub SikoraJakub Sikora | 94 | TJ TŽ Třinec | DQ | ||||||||||||||||
Martin PaličkaMartin Palička | 95 | AK Hodonín | DQ | ||||||||||||||||
Petr KoutnýPetr Koutný | 94 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří FrnkaJiří Frnka | 94 | AK Olomouc | 07.75 | |||||||||||||||
2 | Jakub PavlíčekJakub Pavlíček | 94 | AK PSK Zlín | 07.84 | |||||||||||||||
3 | Roman KupkaRoman Kupka | 95 | AK Olomouc | 07.94 | |||||||||||||||
4 | Petr NeudekPetr Neudek | 95 | AK PSK Zlín | 08.03 | |||||||||||||||
5 | Jindřich VečeraJindřich Večera | 95 | AK Olomouc | 08.04 | |||||||||||||||
6 | Erik PodškubkaErik Podškubka | 95 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.11 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David CésarDavid César | 94 | Athletic Runners Club Brno | 07.32 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BártaTomáš Bárta | 95 | BYAC Brno | 07.37 | |||||||||||||||
3 | Albert HolibkaAlbert Holibka | 94 | TJ Sokol Opava | 07.41 | |||||||||||||||
4 | Jakub DedekJakub Dedek | 95 | Atletika Poruba o.s. | 07.43 | |||||||||||||||
5 | Andrej MitchellAndrej Mitchell | 94 | TJ Spartak Třebíč | 07.54 | |||||||||||||||
6 | Jiří FrnkaJiří Frnka | 94 | AK Olomouc | 07.73 | |||||||||||||||
7 | Tomáš GröplTomáš Gröpl | 94 | AK SSK Vítkovice | 07.77 | |||||||||||||||
8 | Jakub PavlíčekJakub Pavlíček | 94 | AK PSK Zlín | 07.81 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AC Moravská Slavia Brno | 07.76 | |||||||||||||||
2 | Markéta MrňováMarkéta Mrňová | 91 | AK Olymp Brno | 07.91 | |||||||||||||||
3 | Lenka BrázdilováLenka Brázdilová | 82 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.07 | |||||||||||||||
4 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | TJ Sokol Opava | 08.16 | |||||||||||||||
5 | Lucie KostnerováLucie Kostnerová | 81 | AK Olymp Brno | 08.23 | |||||||||||||||
6 | Zuzana MuchováZuzana Muchová | 88 | AK Kroměříž | 08.29 | |||||||||||||||
7 | Kateřina HenešováKateřina Henešová | 92 | AK PSK Zlín | 08.44 | |||||||||||||||
8 | Karolína BěhalováKarolína Běhalová | 92 | SK Přerov | 08.51 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AC Moravská Slavia Brno | 07.71 | |||||||||||||||
2 | Markéta MrňováMarkéta Mrňová | 91 | AK Olymp Brno | 07.95 | |||||||||||||||
3 | Lenka BrázdilováLenka Brázdilová | 82 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.02 | |||||||||||||||
4 | Lucie KostnerováLucie Kostnerová | 81 | AK Olymp Brno | 08.14 | |||||||||||||||
5 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | TJ Sokol Opava | 08.16 | |||||||||||||||
6 | Zuzana MuchováZuzana Muchová | 88 | AK Kroměříž | 08.64 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DrábkováLucie Drábková | 92 | AC Čejkovice | 08.14 | |||||||||||||||
2 | Veronika MaroszováVeronika Maroszová | 92 | TJ TŽ Třinec | 08.18 | |||||||||||||||
3 | Lenka KošárkováLenka Košárková | 92 | TJ Sokol Opava | 08.21 | |||||||||||||||
4 | Aneta ForetováAneta Foretová | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.28 | |||||||||||||||
5 | Lenka PazourkováLenka Pazourková | 93 | AK Olymp Brno | 08.31 | |||||||||||||||
6 | Gabriela JuřinováGabriela Juřinová | 93 | AK Olymp Brno | 08.44 | |||||||||||||||
7 | Lucie DvořákováLucie Dvořáková | 93 | AK Olymp Brno | 08.57 | |||||||||||||||
8 | Klára NečasováKlára Nečasová | 92 | TJ Znojmo | 08.85 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DrábkováLucie Drábková | 92 | AC Čejkovice | 08.09 | |||||||||||||||
2 | Veronika MaroszováVeronika Maroszová | 92 | TJ TŽ Třinec | 08.13 | |||||||||||||||
3 | Lenka KošárkováLenka Košárková | 92 | TJ Sokol Opava | 08.17 | |||||||||||||||
4 | Aneta ForetováAneta Foretová | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.27 | |||||||||||||||
5 | Lenka PazourkováLenka Pazourková | 93 | AK Olymp Brno | 08.30 | |||||||||||||||
6 | Kateřina HenešováKateřina Henešová | 92 | AK PSK Zlín | 08.34 | |||||||||||||||
7 | Gabriela JuřinováGabriela Juřinová | 93 | AK Olymp Brno | 08.45 | |||||||||||||||
8 | Karolína BěhalováKarolína Běhalová | 92 | SK Přerov | 08.51 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška MoravcováEliška Moravcová | 94 | SK Speed Brno | 07.99 | |||||||||||||||
2 | Michaela MöcikováMichaela Möciková | Slovensko | 08.10 | ||||||||||||||||
3 | Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | TJ Šumperk | 08.17 | |||||||||||||||
4 | Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová | 95 | AK Olymp Brno | 08.20 | |||||||||||||||
5 | Kristýna KrausováKristýna Krausová | 95 | AK Olomouc | 08.26 | |||||||||||||||
Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková | 94 | AK SSK Vítkovice | DQ | ||||||||||||||||
Zuzana JimramovskáZuzana Jimramovská | 94 | AK Olymp Brno | DQ | ||||||||||||||||
Kristýna LöfflerováKristýna Löfflerová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška DoležalováEliška Doležalová | 94 | AK PSK Zlín | 08.36 | |||||||||||||||
2 | Andrea KašovskáAndrea Kašovská | 94 | AK SSK Vítkovice | 08.51 | |||||||||||||||
3 | Hana WalaskáHana Walaská | 95 | TJ TŽ Třinec | 08.52 | |||||||||||||||
4 | Veronika PlánkováVeronika Plánková | 95 | Atletický klub Kyjov | 08.69 | |||||||||||||||
5 | Jana TrnkováJana Trnková | 95 | AK Šternberk | 08.80 | |||||||||||||||
6 | Denisa VagnerováDenisa Vagnerová | 95 | Atletika Poruba o.s. | 08.92 | |||||||||||||||
7 | Irena CepníkováIrena Cepníková | 95 | AK Šternberk | 08.94 | |||||||||||||||
8 | Kateřina PrčíkováKateřina Prčíková | 95 | AK PSK Zlín | 08.97 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška MoravcováEliška Moravcová | 94 | SK Speed Brno | 08.03 | |||||||||||||||
2 | Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | TJ Šumperk | 08.14 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KrausováKristýna Krausová | 95 | AK Olomouc | 08.29 | |||||||||||||||
4 | Eliška DoležalováEliška Doležalová | 94 | AK PSK Zlín | 08.33 | |||||||||||||||
5 | Andrea KašovskáAndrea Kašovská | 94 | AK SSK Vítkovice | 08.47 | |||||||||||||||
6 | Hana WalaskáHana Walaská | 95 | TJ TŽ Třinec | 08.52 | |||||||||||||||
7 | Veronika PlánkováVeronika Plánková | 95 | Atletický klub Kyjov | 08.62 | |||||||||||||||
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová | 95 | AK Olymp Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BranikovičMarek Branikovič | 96 | TJ Jäkl Karviná | 18.30 | |||||||||||||||
2 | Matouš ŽáčekMatouš Žáček | 96 | AK PSK Zlín | 18.52 | |||||||||||||||
3 | Jan ŠvecJan Švec | 96 | AK Olomouc | 18.73 | |||||||||||||||
4 | Jacob GrycJacob Gryc | 97 | Atletický klub AHA Vyškov | 18.75 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 18.27 | |||||||||||||||
2 | Jan GerekJan Gerek | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 18.92 | |||||||||||||||
3 | Ondřej WitoszekOndřej Witoszek | 96 | TJ Sokol Opava | 19.41 | |||||||||||||||
4 | Ondřej KrčaOndřej Krča | 97 | BYAC Brno | 20.04 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš FišerTomáš Fišer | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 19.22 | |||||||||||||||
2 | Daniel ŽemlaDaniel Žemla | 97 | AK SSK Vítkovice | 19.74 | |||||||||||||||
3 | Pavel DolejšPavel Dolejš | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 20.63 | |||||||||||||||
Jakub JeřábekJakub Jeřábek | 96 | ŠAK Židlochovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KračmarLukáš Kračmar | 98 | BYAC Brno | 19.72 | |||||||||||||||
2 | Lukáš NáplavaLukáš Náplava | 96 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 20.23 | |||||||||||||||
3 | Michael KijanicaMichael Kijanica | 98 | Atletika Poruba o.s. | 20.75 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek | 97 | Atletika Poruba o.s. | 21.80 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 20.74 | |||||||||||||||
2 | Michaela WolfováMichaela Wolfová | 96 | AK SSK Vítkovice | 22.56 | |||||||||||||||
Gabriela MedkováGabriela Medková | 96 | JAC Brno | DNP | ||||||||||||||||
Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | AK SSK Vítkovice | 20.59 | |||||||||||||||
2 | Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová | 96 | Atletika Poruba o.s. | 20.90 | |||||||||||||||
3 | Natálie JanyškováNatálie Janyšková | 97 | TJ Sokol Opava | 20.92 | |||||||||||||||
Anna OndráčkováAnna Ondráčková | 96 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HorákováBarbora Horáková | 96 | TJ Start Havířov | 20.21 | |||||||||||||||
2 | Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková | 96 | TJ TŽ Třinec | 20.50 | |||||||||||||||
3 | Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | SK Speed Brno | 20.55 | |||||||||||||||
4 | Pavlína VyskočilováPavlína Vyskočilová | 97 | Atletický klub Kyjov | 21.62 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová | 96 | ASK Blansko | 20.73 | |||||||||||||||
2 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 20.79 | |||||||||||||||
3 | Eva ŠenkováEva Šenková | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 21.49 | |||||||||||||||
4 | Andrea PeštálováAndrea Peštálová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 21.79 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela SýkorováMichaela Sýkorová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 21.38 | |||||||||||||||
2 | Michelle MichalíkováMichelle Michalíková | 97 | AK SSK Vítkovice | 21.48 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ObručováKateřina Obručová | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 21.83 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková | 97 | AC Prostějov | 22.08 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HedrichTomáš Hedrich | 89 | AK Olomouc | 23.99 | |||||||||||||||
2 | Luboš VlasákLuboš Vlasák | 90 | AK Olomouc | 25.44 | |||||||||||||||
Martin JuránekMartin Juránek | 91 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří HabichJiří Habich | 90 | AK SSK Vítkovice | 23.62 | |||||||||||||||
2 | Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal | 90 | AK Hodonín | 23.84 | |||||||||||||||
3 | Petr IvanPetr Ivan | 90 | TJ Jäkl Karviná | 25.22 | |||||||||||||||
Martin KmentaMartin Kmenta | 87 | JAC Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BočekTomáš Boček | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 23.72 | |||||||||||||||
2 | Vladislav StrmiskaVladislav Strmiska | 92 | SK Speed Brno | 23.96 | |||||||||||||||
Václav VlčekVáclav Vlček | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BílekOndřej Bílek | 93 | AK SSK Vítkovice | 23.75 | |||||||||||||||
2 | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | AC Prostějov | 23.88 | |||||||||||||||
3 | Tomáš ŠmatlákTomáš Šmatlák | 93 | TJ Sokol Opava | 24.24 | |||||||||||||||
4 | Jiří ElisekJiří Elisek | 93 | ASK Blansko | 24.51 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | AK Hodonín | 23.19 | |||||||||||||||
2 | David CésarDavid César | 94 | Athletic Runners Club Brno | 23.66 | |||||||||||||||
3 | Albert HolibkaAlbert Holibka | 94 | TJ Sokol Opava | 23.98 | |||||||||||||||
4 | Jiří FrnkaJiří Frnka | 94 | AK Olomouc | 25.61 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš SvačinaTomáš Svačina | 95 | AK PSK Zlín | 23.69 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BártaTomáš Bárta | 95 | BYAC Brno | 24.28 | |||||||||||||||
3 | Petr KoutnýPetr Koutný | 94 | AK Olomouc | 24.55 | |||||||||||||||
4 | Viktor UherViktor Uher | 95 | AK SSK Vítkovice | 24.56 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HomolaTomáš Homola | 95 | TJ TŽ Třinec | 24.33 | |||||||||||||||
2 | David TesařDavid Tesař | 95 | TJ Sokol Opava | 24.80 | |||||||||||||||
3 | Roman KupkaRoman Kupka | 95 | AK Olomouc | 25.98 | |||||||||||||||
4 | Erik PodškubkaErik Podškubka | 95 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 27.78 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KubíkTomáš Kubík | 95 | BYAC Brno | 24.77 | |||||||||||||||
2 | Jakub HomolaJakub Homola | 94 | Atletika Poruba o.s. | 25.57 | |||||||||||||||
3 | Adam ZadubanAdam Zaduban | 95 | AK SSK Vítkovice | 25.68 | |||||||||||||||
4 | Petr NeudekPetr Neudek | 94 | AK PSK Zlín | 26.06 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AC Moravská Slavia Brno | 25.50 | |||||||||||||||
2 | Markéta MrňováMarkéta Mrňová | 91 | AK Olymp Brno | 26.57 | |||||||||||||||
3 | Zuzana KlementováZuzana Klementová | 89 | AK SSK Vítkovice | 26.59 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktória ZajacováViktória Zajacová | Slovensko | 27.31 | ||||||||||||||||
2 | Veronika HojgrováVeronika Hojgrová | 83 | TJ Šumperk | 27.49 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina SalčákováMartina Salčáková | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 26.83 | |||||||||||||||
2 | Lenka KošárkováLenka Košárková | 92 | TJ Sokol Opava | 27.04 | |||||||||||||||
3 | Barbora RohanováBarbora Rohanová | 92 | AK Olymp Brno | 27.70 | |||||||||||||||
4 | Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková | 94 | AK SSK Vítkovice | 28.78 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika DominikováVeronika Dominiková | 93 | TJ Šumperk | 27.68 | |||||||||||||||
2 | Klára LoštákováKlára Loštáková | 92 | TJ Sokol Opava | 28.13 | |||||||||||||||
3 | Lucie KlimešováLucie Klimešová | 93 | AK Olymp Brno | 33.49 | |||||||||||||||
Veronika MaroszováVeronika Maroszová | 92 | TJ TŽ Třinec | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ZapalováAndrea Zapalová | 92 | AK Hodonín | 27.10 | |||||||||||||||
2 | Kateřina HenešováKateřina Henešová | 92 | AK PSK Zlín | 27.29 | |||||||||||||||
3 | Kristýna LánskáKristýna Lánská | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 28.31 | |||||||||||||||
4 | Klára NečasováKlára Nečasová | 92 | TJ Znojmo | 29.21 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabra ČelůstkováGabra Čelůstková | 92 | AK PSK Zlín | 27.86 | |||||||||||||||
2 | Lucie DvořákováLucie Dvořáková | 93 | AK Olymp Brno | 29.17 | |||||||||||||||
3 | Anna HulákováAnna Huláková | 93 | AK Olymp Brno | 30.53 | |||||||||||||||
Gabriela JuřinováGabriela Juřinová | 93 | AK Olymp Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ProkešováDenisa Prokešová | 94 | JAC Brno | 26.81 | |||||||||||||||
2 | Eliška MoravcováEliška Moravcová | 94 | SK Speed Brno | 26.86 | |||||||||||||||
3 | Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | TJ Šumperk | 27.12 | |||||||||||||||
4 | Karolína MrázkováKarolína Mrázková | 95 | TJ TŽ Třinec | 29.68 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková | 94 | AK SSK Vítkovice | 26.45 | |||||||||||||||
2 | Barbora HenešováBarbora Henešová | 94 | AK PSK Zlín | 28.62 | |||||||||||||||
3 | Kateřina PrčíkováKateřina Prčíková | 95 | AK PSK Zlín | 29.31 | |||||||||||||||
4 | Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková | 95 | AK Olomouc | 29.50 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška DoležalováEliška Doležalová | 94 | AK PSK Zlín | 28.08 | |||||||||||||||
2 | Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková | 95 | TJ TŽ Třinec | 28.40 | |||||||||||||||
3 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | AK PSK Zlín | 29.08 | |||||||||||||||
Kateřina KlailováKateřina Klailová | 95 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 38.95 | |||||||||||||||
2 | Miroslav NěmečekMiroslav Němeček | 96 | AC Prostějov | 40.56 | |||||||||||||||
3 | Tomáš FišerTomáš Fišer | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 41.43 | |||||||||||||||
4 | Alexandar MasnikosaAlexandar Masnikosa | 96 | VSK Univerzita Brno | 43.15 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠvecJan Švec | 96 | AK Olomouc | 40.34 | |||||||||||||||
2 | Jacob GrycJacob Gryc | 97 | Atletický klub AHA Vyškov | 40.56 | |||||||||||||||
3 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 41.82 | |||||||||||||||
4 | Ondřej KrčaOndřej Krča | 97 | BYAC Brno | 43.74 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JeřábekJakub Jeřábek | 96 | ŠAK Židlochovice | 42.29 | |||||||||||||||
2 | Ondřej WitoszekOndřej Witoszek | 96 | TJ Sokol Opava | 42.75 | |||||||||||||||
3 | Pavel DolejšPavel Dolejš | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 44.47 | |||||||||||||||
4 | Dominik HasalaDominik Hasala | 97 | Atletický klub AHA Vyškov | 52.25 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BranikovičMarek Branikovič | 96 | TJ Jäkl Karviná | 40.98 | |||||||||||||||
2 | Lukáš NáplavaLukáš Náplava | 96 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 44.10 | |||||||||||||||
3 | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk | 45.30 | |||||||||||||||
4 | Michael KijanicaMichael Kijanica | 98 | Atletika Poruba o.s. | 46.50 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam VlkAdam Vlk | 97 | TJ Jäkl Karviná | 41.53 | |||||||||||||||
2 | Daniel CepekDaniel Cepek | 97 | Atletika Poruba o.s. | 45.46 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek | 97 | Atletika Poruba o.s. | 46.88 | |||||||||||||||
4 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | AK SSK Vítkovice | 48.88 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 44.27 | |||||||||||||||
2 | Hana ProchováHana Prochová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 44.33 | |||||||||||||||
3 | Natálie KolajováNatálie Kolajová | 97 | Atletický klub Kyjov | 44.66 | |||||||||||||||
4 | Michaela WolfováMichaela Wolfová | 96 | AK SSK Vítkovice | 47.95 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | AK SSK Vítkovice | 44.23 | |||||||||||||||
2 | Lucie ŽurkováLucie Žurková | 96 | AK Hodonín | 45.20 | |||||||||||||||
3 | Pavlína VyskočilováPavlína Vyskočilová | 97 | Atletický klub Kyjov | 47.13 | |||||||||||||||
Blanka HünerováBlanka Hünerová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 46.46 | |||||||||||||||
2 | Michelle MichalíkováMichelle Michalíková | 97 | AK SSK Vítkovice | 46.57 | |||||||||||||||
3 | Helena BenčováHelena Benčová | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 46.79 | |||||||||||||||
4 | Kateřina LedvoňováKateřina Ledvoňová | 96 | Atletika Poruba o.s. | 46.87 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 46.87 | |||||||||||||||
2 | Michaela SýkorováMichaela Sýkorová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 48.18 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ObručováKateřina Obručová | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 49.82 | |||||||||||||||
Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa GrygarováDenisa Grygarová | 97 | TJ TŽ Třinec | 48.03 | |||||||||||||||
2 | Eva PernikářováEva Pernikářová | 97 | AK Hodonín | 49.68 | |||||||||||||||
3 | Blanka KlajskováBlanka Klajsková | 96 | TJ TŽ Třinec | 51.19 | |||||||||||||||
4 | Tereza DostálováTereza Dostálová | 97 | Atletický klub AHA Vyškov | 53.03 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček | 86 | AK SSK Vítkovice | 50.27 | |||||||||||||||
2 | Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 90 | AK SSK Vítkovice | 53.01 | |||||||||||||||
3 | Petr IvanPetr Ivan | 90 | TJ Jäkl Karviná | 58.67 | |||||||||||||||
Jiří DoupovecJiří Doupovec | 84 | Athletic Runners Club Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | AC Prostějov | 50.84 | |||||||||||||||
2 | Martin NohýnekMartin Nohýnek | 88 | VSK Univerzita Brno | 51.59 | |||||||||||||||
3 | Petr KlusPetr Klus | 85 | AK Kroměříž | 51.78 | |||||||||||||||
4 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 53.60 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj BurešMatěj Bureš | 90 | AK Hodonín | 56.06 | |||||||||||||||
2 | Luboš StloukalLuboš Stloukal | 71 | Atletický klub AHA Vyškov | 57.07 | |||||||||||||||
Lukáš SýkoraLukáš Sýkora | 90 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš RovenskýAleš Rovenský | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 51.09 | |||||||||||||||
2 | Václav VlčekVáclav Vlček | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 51.41 | |||||||||||||||
3 | Lukáš NěmecLukáš Němec | 93 | TJ Sokol Opava | 51.59 | |||||||||||||||
4 | Tomáš ŠmatlákTomáš Šmatlák | 93 | TJ Sokol Opava | 55.28 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BočekTomáš Boček | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 52.70 | |||||||||||||||
2 | Vladislav StrmiskaVladislav Strmiska | 92 | SK Speed Brno | 53.30 | |||||||||||||||
Tomáš FilipecTomáš Filipec | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | DNP | ||||||||||||||||
Matěj HrubýMatěj Hrubý | 93 | AK SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BílekOndřej Bílek | 93 | AK SSK Vítkovice | 52.79 | |||||||||||||||
2 | Jiří ElisekJiří Elisek | 93 | ASK Blansko | 53.14 | |||||||||||||||
3 | Martin KašovskýMartin Kašovský | 92 | AK SSK Vítkovice | 53.57 | |||||||||||||||
4 | Jakub KrejčíkJakub Krejčík | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 53.82 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek SchusterMarek Schuster | 93 | TJ Sokol Opava | 55.41 | |||||||||||||||
2 | Michal StuchlíkMichal Stuchlík | 93 | AK Bohumín, o.s. | 55.58 | |||||||||||||||
3 | Petr KönigPetr König | 93 | VSK Univerzita Brno | 58.62 | |||||||||||||||
Ivo OpravilIvo Opravil | 92 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SadilMartin Sadil | 94 | AK Šternberk | 52.54 | |||||||||||||||
2 | Martin PavlišMartin Pavliš | 94 | AK PSK Zlín | 53.10 | |||||||||||||||
3 | David TesařDavid Tesař | 95 | TJ Sokol Opava | 53.15 | |||||||||||||||
4 | Viktor UherViktor Uher | 95 | AK SSK Vítkovice | 53.40 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PerutkaMartin Perutka | 95 | AK Bohumín, o.s. | 54.54 | |||||||||||||||
2 | Martin VitaMartin Vita | 94 | TJ TŽ Třinec | 55.50 | |||||||||||||||
3 | Alexandr LewkoAlexandr Lewko | 95 | AK Olymp Brno | 56.86 | |||||||||||||||
4 | Adam KlapilAdam Klapil | 94 | AK Olomouc | 57.41 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KubíkTomáš Kubík | 95 | BYAC Brno | 55.47 | |||||||||||||||
2 | Ondřej KobzaOndřej Kobza | 95 | TJ Uničov | 57.26 | |||||||||||||||
3 | Jakub SikoraJakub Sikora | 94 | TJ TŽ Třinec | 57.63 | |||||||||||||||
4 | Pavel SzymalaPavel Szymala | 95 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 58.30 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik KubalákDominik Kubalák | 94 | AK Hodonín | 53.30 | |||||||||||||||
2 | Adam ZadubanAdam Zaduban | 95 | AK SSK Vítkovice | 56.37 | |||||||||||||||
3 | Jakub DušekJakub Dušek | 95 | Atletický klub AHA Vyškov | 58.83 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch JanoušekVojtěch Janoušek | 94 | TJ Uničov | 58.84 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HálováKateřina Hálová | 81 | AK PSK Zlín | 59.67 | |||||||||||||||
2 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice | 61.63 | |||||||||||||||
3 | Veronika HojgrováVeronika Hojgrová | 83 | TJ Šumperk | 62.32 | |||||||||||||||
4 | Nikola KirschnerováNikola Kirschnerová | 93 | TJ Sokol Opava | 64.96 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KutrováEliška Kutrová | 93 | JAC Brno | 58.55 | |||||||||||||||
2 | Martina SalčákováMartina Salčáková | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 59.84 | |||||||||||||||
3 | Andrea ZapalováAndrea Zapalová | 92 | AK Hodonín | 60.06 | |||||||||||||||
4 | Barbora RohanováBarbora Rohanová | 92 | AK Olymp Brno | 61.29 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie NovákováLucie Nováková | 92 | AK Olymp Brno | 62.02 | |||||||||||||||
2 | Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová | 93 | TJ Sokol Opava | 65.72 | |||||||||||||||
Gabra ČelůstkováGabra Čelůstková | 92 | AK PSK Zlín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adéla VoráčkováAdéla Voráčková | 93 | AK SSK Vítkovice | DQ | ||||||||||||||||
Jana JeřábkováJana Jeřábková | 93 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ŘečinskáKlára Řečinská | 94 | AK Olomouc | 59.97 | |||||||||||||||
2 | Eliška DřímalováEliška Dřímalová | 95 | AK Hodonín | 60.64 | |||||||||||||||
3 | Hana WalaskáHana Walaská | 95 | TJ TŽ Třinec | 60.82 | |||||||||||||||
Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | TJ Šumperk | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ProkešováDenisa Prokešová | 94 | JAC Brno | 62.22 | |||||||||||||||
2 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | JAC Brno | 63.26 | |||||||||||||||
3 | Veronika PlánkováVeronika Plánková | 95 | Atletický klub Kyjov | 65.59 | |||||||||||||||
4 | Dominika CoufalováDominika Coufalová | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 66.97 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková | 95 | TJ Sokol Opava | 65.47 | |||||||||||||||
2 | Eliška OstřížkováEliška Ostřížková | 95 | AK Hodonín | 66.24 | |||||||||||||||
3 | Karolína MrázkováKarolína Mrázková | 95 | TJ TŽ Třinec | 66.94 | |||||||||||||||
4 | Barbora HenešováBarbora Henešová | 94 | AK PSK Zlín | 69.49 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 90 | AK SSK Vítkovice | 1:55.80 | |||||||||||||||
2 | Miroslav LepíčekMiroslav Lepíček | 86 | AK SSK Vítkovice | 1:55.97 | |||||||||||||||
3 | Michal DvořákMichal Dvořák | 90 | USK Praha | 1:56.54 | |||||||||||||||
4 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | AC Prostějov | 2:00.92 | |||||||||||||||
5 | Petr HolendaPetr Holenda | 81 | TJ Slavoj Pacov | 2:02.17 | |||||||||||||||
6 | Lukáš SýkoraLukáš Sýkora | 90 | AK Olomouc | 2:03.64 | |||||||||||||||
7 | Jan DvořákJan Dvořák | 77 | AC Moravská Slavia Brno | 2:06.00 | |||||||||||||||
8 | Adam KadulaAdam Kadula | 90 | AK Olomouc | 2:07.37 | |||||||||||||||
Jiří DoupovecJiří Doupovec | 84 | Athletic Runners Club Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš FilipecTomáš Filipec | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1:58.99 | |||||||||||||||
2 | Jakub RudolfJakub Rudolf | 92 | AK PSK Zlín | 2:02.93 | |||||||||||||||
3 | Radek KarnufekRadek Karnufek | 93 | AK SSK Vítkovice | 2:03.78 | |||||||||||||||
4 | Jakub KrejčíkJakub Krejčík | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 2:04.48 | |||||||||||||||
5 | Martin KašovskýMartin Kašovský | 92 | AK SSK Vítkovice | 2:05.00 | |||||||||||||||
6 | Michal PerutkaMichal Perutka | 92 | AK Bohumín, o.s. | 2:12.33 | |||||||||||||||
7 | Filip ValentaFilip Valenta | 93 | TJ Šumperk | 2:13.02 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SadilMartin Sadil | 94 | AK Šternberk | 2:02.12 | |||||||||||||||
2 | Dominik KubalákDominik Kubalák | 94 | AK Hodonín | 2:03.59 | |||||||||||||||
3 | Jakub ZemaníkJakub Zemaník | 95 | AK SSK Vítkovice | 2:03.99 | |||||||||||||||
4 | Martin TimkoMartin Timko | 94 | TJ Šumperk | 2:06.21 | |||||||||||||||
5 | David JochDavid Joch | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:07.85 | |||||||||||||||
6 | Martin VitaMartin Vita | 94 | TJ TŽ Třinec | 2:08.04 | |||||||||||||||
7 | Pavel SzymalaPavel Szymala | 95 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:09.95 | |||||||||||||||
8 | Radek MorávekRadek Morávek | 94 | AK Olomouc | 2:11.16 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KobzaOndřej Kobza | 95 | TJ Uničov | 2:10.73 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch JanoušekVojtěch Janoušek | 94 | TJ Uničov | 2:11.43 | |||||||||||||||
3 | Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar | 95 | TJ Šumperk | 2:13.62 | |||||||||||||||
4 | Lukáš KejíkLukáš Kejík | 94 | JAC Brno | 2:23.52 | |||||||||||||||
Dalibor ČagánekDalibor Čagánek | 95 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Jindřich GoišJindřich Goiš | 95 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ŽalmánekOndřej Žalmánek | 96 | AK SSK Vítkovice | 2:18.20 | |||||||||||||||
2 | Petr HabrlantPetr Habrlant | 96 | TJ Sokol Opava | 2:20.40 | |||||||||||||||
3 | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk | 2:20.60 | |||||||||||||||
4 | Jan TurekJan Turek | 96 | TJ Sokol Opava | 2:26.26 | |||||||||||||||
5 | Jiří GalloJiří Gallo | 97 | AK Olomouc | 2:36.17 | |||||||||||||||
6 | Martin KonečnýMartin Konečný | 97 | AK Tišnov | 2:39.26 | |||||||||||||||
7 | Dominik PappDominik Papp | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:42.98 | |||||||||||||||
8 | Dominik HasalaDominik Hasala | 97 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:43.46 | |||||||||||||||
9 | Martin KrejčaMartin Krejča | 96 | AK Šternberk | 2:48.58 | |||||||||||||||
Martin SlonMartin Slon | 97 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HálováKateřina Hálová | 81 | AK PSK Zlín | 2:17.28 | |||||||||||||||
2 | Adéla VoráčkováAdéla Voráčková | 93 | AK SSK Vítkovice | 2:29.46 | |||||||||||||||
3 | Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová | 93 | TJ Sokol Opava | 2:30.00 | |||||||||||||||
4 | Lenka SurákováLenka Suráková | 90 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:30.51 | |||||||||||||||
5 | Aneta ForetováAneta Foretová | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:30.92 | |||||||||||||||
6 | Jana JeřábkováJana Jeřábková | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 2:34.50 | |||||||||||||||
7 | Lenka PazourkováLenka Pazourková | 93 | AK Olymp Brno | 2:41.16 | |||||||||||||||
8 | Adéla ZlámalováAdéla Zlámalová | 93 | SK Přerov | 2:48.21 | |||||||||||||||
Kateřina BluchováKateřina Bluchová | 83 | AK Kroměříž | DNP | ||||||||||||||||
Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková | 91 | AK Olymp Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna TancerováAnna Tancerová | 94 | TJ Sokol Přísnotice | 2:20.58 | |||||||||||||||
2 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | AK PSK Zlín | 2:29.62 | |||||||||||||||
3 | Veronika PatzelováVeronika Patzelová | 95 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:36.15 | |||||||||||||||
4 | Martina KukulováMartina Kukulová | 95 | TJ Šumperk | 2:36.24 | |||||||||||||||
5 | Nikol CoufalíkováNikol Coufalíková | 94 | AK PSK Zlín | 2:38.14 | |||||||||||||||
6 | Irena CepníkováIrena Cepníková | 95 | AK Šternberk | 2:54.92 | |||||||||||||||
Karolína VachováKarolína Vachová | 94 | AK SSK Vítkovice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KolajováNatálie Kolajová | 97 | Atletický klub Kyjov | 2:22.37 | |||||||||||||||
2 | Adéla SedlářováAdéla Sedlářová | 97 | AK Hodonín | 2:32.77 | |||||||||||||||
3 | Kamila KlepalováKamila Klepalová | 96 | ASK Blansko | 2:33.82 | |||||||||||||||
4 | Blanka HünerováBlanka Hünerová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:34.23 | |||||||||||||||
5 | Tereza TancerováTereza Tancerová | 96 | TJ Sokol Přísnotice | 2:39.41 | |||||||||||||||
6 | Shannon SivilaShannon Sivila | 97 | TJ Znojmo | 2:39.99 | |||||||||||||||
7 | Petra HarasimovaPetra Harasimova | 97 | TJ Sokol Opava | 2:41.99 | |||||||||||||||
8 | Dominika BílkováDominika Bílková | 97 | AK Hodonín | 2:45.08 | |||||||||||||||
9 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:54.09 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza PřidalováTereza Přidalová | 97 | AK Olomouc | 2:30.27 | |||||||||||||||
2 | Eliška NerudováEliška Nerudová | 97 | AK Olomouc | 2:31.53 | |||||||||||||||
3 | Tereza RybaříkováTereza Rybaříková | 98 | Atletický klub Kyjov | 2:36.56 | |||||||||||||||
4 | Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová | 96 | AK Olomouc | 2:37.96 | |||||||||||||||
5 | Vendula ŠvastalováVendula Švastalová | 97 | AK Olomouc | 2:38.41 | |||||||||||||||
6 | Jana KeprtováJana Keprtová | 97 | AK Olomouc | 2:40.05 | |||||||||||||||
7 | Markéta NovotnáMarkéta Novotná | 98 | AK Šternberk | 2:40.61 | |||||||||||||||
8 | Karolína JelínkováKarolína Jelínková | 99 | Atletický klub AHA Vyškov | 3:05.06 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman PaulíkRoman Paulík | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3:58.74 | |||||||||||||||
2 | Petr KaminskiPetr Kaminski | 92 | AO Slavia Havířov | 3:58.76 | |||||||||||||||
3 | Viktor GazdaViktor Gazda | 92 | TJ TŽ Třinec | 3:59.36 | |||||||||||||||
4 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | Atletický klub AHA Vyškov | 4:07.51 | |||||||||||||||
5 | Petr LukešPetr Lukeš | 92 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4:13.19 | |||||||||||||||
6 | Martin BačoMartin Bačo | Slovensko | 4:14.04 | ||||||||||||||||
7 | Josef VeselýJosef Veselý | 91 | AK PSK Zlín | 4:24.36 | |||||||||||||||
8 | Michael SvobodaMichael Svoboda | 92 | TJ Olympia Bruntál | 4:24.37 | |||||||||||||||
9 | David LampaDavid Lampa | 92 | TJ Sokol Opava | 4:27.81 | |||||||||||||||
10 | Vojtěch RossmanithVojtěch Rossmanith | 93 | TJ Sokol Opava | 4:29.81 | |||||||||||||||
11 | Filip ValentaFilip Valenta | 92 | TJ Šumperk | 4:44.18 | |||||||||||||||
12 | Jaromír HlochJaromír Hloch | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4:44.56 | |||||||||||||||
Ondřej MinaříkOndřej Minařík | 92 | AK PSK Zlín | DNF | ||||||||||||||||
Luboš HajtmarLuboš Hajtmar | 87 | Atletický klub AHA Vyškov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠestákJakub Šesták | 94 | TJ Olympia Bruntál | 4:16.00 | |||||||||||||||
2 | Jan RoikJan Roik | 94 | AK SSK Vítkovice | 4:24.78 | |||||||||||||||
3 | Edgar CinegrEdgar Cinegr | 94 | TJ Uničov | 4:25.10 | |||||||||||||||
4 | Martin TimkoMartin Timko | 94 | TJ Šumperk | 4:25.78 | |||||||||||||||
5 | Petr SkřivánekPetr Skřivánek | 94 | TJ Sokol Opava | 4:33.84 | |||||||||||||||
6 | Jiří TeplýJiří Teplý | 94 | AK Olomouc | 4:39.52 | |||||||||||||||
7 | Jakub ZemanJakub Zeman | 95 | AK Olomouc | 4:45.32 | |||||||||||||||
8 | Daniel KovářDaniel Kovář | 95 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4:47.49 | |||||||||||||||
9 | Radim ZapletalRadim Zapletal | 94 | AK Olomouc | 4:56.53 | |||||||||||||||
Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar | 95 | TJ Šumperk | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip SasínekFilip Sasínek | 96 | AK Hodonín | 4:25.80 | |||||||||||||||
2 | Jiří BlahutJiří Blahut | 96 | TJ Sokol Opava | 4:34.50 | |||||||||||||||
3 | Matěj BeňovičMatěj Beňovič | 96 | TJ Sokol Opava | 4:35.78 | |||||||||||||||
4 | Patrik SasínekPatrik Sasínek | 97 | AK Hodonín | 4:57.70 | |||||||||||||||
5 | Lukáš BílýLukáš Bílý | 97 | AC Prostějov | 5:05.86 | |||||||||||||||
6 | Patrik ŘíhaPatrik Říha | 97 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5:15.33 | |||||||||||||||
7 | Petr BenešPetr Beneš | 97 | VSK Univerzita Brno | 5:16.18 | |||||||||||||||
8 | Jan ZbořilJan Zbořil | 98 | BYAC Brno | 5:16.22 | |||||||||||||||
9 | Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster | 98 | AK SSK Vítkovice | 5:30.92 | |||||||||||||||
10 | Daniel CepekDaniel Cepek | 97 | Atletika Poruba o.s. | 5:53.12 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová | 92 | AK Olymp Brno | 4:45.77 | |||||||||||||||
2 | Ivana ProkešováIvana Prokešová | 88 | TJ Olympia Bruntál | 4:53.98 | |||||||||||||||
3 | Gabriela TáborskáGabriela Táborská | 93 | AK Olomouc | 4:58.36 | |||||||||||||||
4 | Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková | 91 | AK Olymp Brno | 5:12.19 | |||||||||||||||
5 | Petra ČaganováPetra Čaganová | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5:17.62 | |||||||||||||||
6 | Lenka SurákováLenka Suráková | 90 | Atletický klub AHA Vyškov | 5:32.38 | |||||||||||||||
Kateřina BluchováKateřina Bluchová | 83 | AK Kroměříž | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KorvasováTereza Korvasová | 96 | AK Hodonín | 5:02.51 | |||||||||||||||
2 | Barbora BlahutováBarbora Blahutová | 94 | TJ Sokol Opava | 5:11.12 | |||||||||||||||
3 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5:18.00 | |||||||||||||||
4 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5:18.88 | |||||||||||||||
5 | Kateřina DivišováKateřina Divišová | 97 | TJ Šumperk | 5:32.37 | |||||||||||||||
6 | Martina KukulováMartina Kukulová | 95 | TJ Šumperk | 5:52.08 | |||||||||||||||
7 | Michaela DanysováMichaela Danysová | 95 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 6:22.37 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
3000 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman RudoleckýRoman Rudolecký | 88 | VSK Univerzita Brno | 08:31.69 | |||||||||||||||
2 | Juraj VitkoJuraj Vitko | 86 | Slovensko | 08:33.68 | |||||||||||||||
3 | Filip JalovýFilip Jalový | 90 | TJ Dukla Praha | 08:37.31 | |||||||||||||||
4 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | Atletický klub AHA Vyškov | 08:43.11 | |||||||||||||||
5 | Tibor SahajdaTibor Sahajda | Slovensko | 08:43.78 | ||||||||||||||||
6 | Petr LukešPetr Lukeš | 92 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08:44.15 | |||||||||||||||
7 | Imrich PástorImrich Pástor | Slovensko | 08:54.39 | ||||||||||||||||
8 | Josef VeselýJosef Veselý | 91 | AK PSK Zlín | 09:19.09 | |||||||||||||||
9 | Pavel MichnaPavel Michna | 75 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09:29.94 | |||||||||||||||
10 | Václav KaňaVáclav Kaňa | 89 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09:41.83 | |||||||||||||||
11 | Luboš HajtmarLuboš Hajtmar | 87 | Atletický klub AHA Vyškov | 10:19.18 | |||||||||||||||
Ondrej PuškárOndrej Puškár | Slovensko | DNF | |||||||||||||||||
Poznámky:MS |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek SchusterMarek Schuster | 93 | TJ Sokol Opava | 09:28.34 | |||||||||||||||
2 | Boris NavrátilBoris Navrátil | 92 | TJ Sokol Opava | 09:45.15 | |||||||||||||||
3 | David DamDavid Dam | 84 | AK Olomouc | 09:45.88 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala | 93 | TJ Znojmo | 09:48.96 | |||||||||||||||
5 | Ondřej MinaříkOndřej Minařík | 92 | AK PSK Zlín | 09:50.84 | |||||||||||||||
6 | Martin MeleckýMartin Melecký | 90 | TJ Sokol Opava | 09:53.27 | |||||||||||||||
7 | Jan BílekJan Bílek | 93 | VSK Univerzita Brno | 10:28.14 | |||||||||||||||
8 | Jan KosteckýJan Kostecký | 91 | TJ Šumperk | 10:40.22 | |||||||||||||||
9 | Adam RausAdam Raus | 93 | TJ Sokol Opava | 11:15.62 | |||||||||||||||
10 | Jan BrtníkJan Brtník | 80 | AK Olomouc | 11:16.21 | |||||||||||||||
Adam SchilbergerAdam Schilberger | 92 | Athletic Runners Club Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
3000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PinkasMichal Pinkas | 94 | AO Slavia Havířov | 09:35.66 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider | 94 | AK SSK Vítkovice | 09:59.11 | |||||||||||||||
3 | Martin PrajzaMartin Prajza | 95 | AK Šternberk | 10:31.91 | |||||||||||||||
4 | Tomáš DumbrovskýTomáš Dumbrovský | 95 | TJ Sokol Opava | 10:53.34 | |||||||||||||||
5 | Jakub KorčákJakub Korčák | 94 | AK PSK Zlín | 10:58.91 | |||||||||||||||
6 | Václav ReichVáclav Reich | 96 | AK Šternberk | 11:24.19 | |||||||||||||||
Petr SobotkaPetr Sobotka | 95 | AK Tišnov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana StrhákováZuzana Strháková | 90 | AO Slavia Havířov | 11:12.99 | |||||||||||||||
2 | Petra ČaganováPetra Čaganová | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 11:26.69 | |||||||||||||||
3 | Karolína BořánkováKarolína Bořánková | 95 | PSK Olymp Praha | 11:31.83 | |||||||||||||||
4 | Kateřina HofírkováKateřina Hofírková | 93 | AK Hodonín | 11:36.21 | |||||||||||||||
5 | Dana FickerováDana Fickerová | 85 | AC Moravská Slavia Brno | 11:49.21 | |||||||||||||||
6 | Denisa KosováDenisa Kosová | 91 | AK Šternberk | 11:50.30 | |||||||||||||||
7 | Radka SklenářováRadka Sklenářová | 92 | TJ Olympia Bruntál | 12:12.01 | |||||||||||||||
8 | Lada RakováLada Raková | 94 | AK Olomouc | 12:41.25 | |||||||||||||||
9 | Markéta TesařováMarkéta Tesařová | 94 | ASK Blansko | 12:57.88 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PokornýMartin Pokorný | 88 | VSK Univerzita Brno | 08.12 | |||||||||||||||
2 | Jiří SmolaJiří Smola | 88 | AK SSK Vítkovice | 08.14 | |||||||||||||||
3 | Petr ZelinkaPetr Zelinka | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.78 | |||||||||||||||
4 | Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.81 | |||||||||||||||
5 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 08.92 | |||||||||||||||
6 | Luboš StloukalLuboš Stloukal | 71 | Atletický klub AHA Vyškov | 10.70 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr KlusPetr Klus | 85 | AK Kroměříž | 08.39 | |||||||||||||||
2 | Jan DvořákJan Dvořák | 77 | AC Moravská Slavia Brno | 09.07 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík | 91 | AC Čejkovice | 09.13 | |||||||||||||||
Jakub StündlJakub Stündl | 90 | AK PSK Zlín | DQ | ||||||||||||||||
Martin JuránekMartin Juránek | 91 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PokornýMartin Pokorný | 88 | VSK Univerzita Brno | 08.12 | |||||||||||||||
2 | Jiří SmolaJiří Smola | 88 | AK SSK Vítkovice | 08.31 | |||||||||||||||
3 | Petr KlusPetr Klus | 85 | AK Kroměříž | 08.36 | |||||||||||||||
4= | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 08.69 | |||||||||||||||
4= | Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08.69 | |||||||||||||||
6 | Jan DvořákJan Dvořák | 77 | AC Moravská Slavia Brno | 09.16 | |||||||||||||||
Petr ZelinkaPetr Zelinka | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNF | ||||||||||||||||
Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík | 91 | AC Čejkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PěčekLukáš Pěček | 93 | SK Přerov | 08.76 | |||||||||||||||
2 | Robin DragounRobin Dragoun | 93 | AC Prostějov | 08.95 | |||||||||||||||
3 | Ivo OpravilIvo Opravil | 92 | TJ Sokol Opava | 09.08 | |||||||||||||||
4 | Filip MikuškaFilip Mikuška | 93 | AK Šternberk | 09.30 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robin DragounRobin Dragoun | 93 | AC Prostějov | 08.78 | |||||||||||||||
2 | Lukáš PěčekLukáš Pěček | 93 | SK Přerov | 08.84 | |||||||||||||||
3 | Ivo OpravilIvo Opravil | 92 | TJ Sokol Opava | 09.06 | |||||||||||||||
4 | Filip MikuškaFilip Mikuška | 93 | AK Šternberk | 09.21 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HomolaTomáš Homola | 95 | TJ TŽ Třinec | 08.41 | |||||||||||||||
2 | Jakub SikoraJakub Sikora | 94 | TJ TŽ Třinec | 09.26 | |||||||||||||||
3 | Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk | 94 | AO Slavia Havířov | 09.44 | |||||||||||||||
Sebastián GunčíkSebastián Gunčík | 94 | AO Slavia Havířov | DNP | ||||||||||||||||
Richard BzdýlRichard Bzdýl | 94 | AO Slavia Havířov | DNP | ||||||||||||||||
David MácalDavid Mácal | 94 | AO Slavia Havířov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip LondinFilip Londin | 94 | AC Prostějov | 08.41 | |||||||||||||||
2 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 08.70 | |||||||||||||||
3 | Jakub HomolaJakub Homola | 94 | Atletika Poruba o.s. | 08.80 | |||||||||||||||
4 | Martin PerutkaMartin Perutka | 95 | AK Bohumín, o.s. | 08.88 | |||||||||||||||
5 | Jan ChlopčíkJan Chlopčík | 95 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.21 | |||||||||||||||
6 | Jindřich VečeraJindřich Večera | 95 | AK Olomouc | 09.37 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | AO Slavia Havířov | 08.61 | |||||||||||||||
2 | Adam ZadubanAdam Zaduban | 95 | AK SSK Vítkovice | 09.35 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch ČechVojtěch Čech | 94 | AK Olymp Brno | 09.56 | |||||||||||||||
4 | Jakub RyšavýJakub Ryšavý | 94 | AK Olomouc | 09.67 | |||||||||||||||
5 | Marek KyzlinkMarek Kyzlink | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 09.92 | |||||||||||||||
Milan PastorekMilan Pastorek | 95 | AK Olomouc | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HomolaTomáš Homola | 95 | TJ TŽ Třinec | 08.36 | |||||||||||||||
2 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | AO Slavia Havířov | 08.56 | |||||||||||||||
3 | Martin PerutkaMartin Perutka | 95 | AK Bohumín, o.s. | 08.63 | |||||||||||||||
4 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 08.65 | |||||||||||||||
5 | Jakub HomolaJakub Homola | 94 | Atletika Poruba o.s. | 08.88 | |||||||||||||||
6 | Jakub SikoraJakub Sikora | 94 | TJ TŽ Třinec | 09.23 | |||||||||||||||
7 | Jan ChlopčíkJan Chlopčík | 95 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.24 | |||||||||||||||
Filip LondinFilip Londin | 94 | AC Prostějov | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana MuchováZuzana Muchová | 88 | AK Kroměříž | 09.19 | |||||||||||||||
2 | Monika NeuschelováMonika Neuschelová | 89 | AK SSK Vítkovice | 09.25 | |||||||||||||||
3 | Daniela KmecováDaniela Kmecová | Slovensko | 09.65 | ||||||||||||||||
4 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice | 09.88 | |||||||||||||||
5 | Adéla BalůskováAdéla Balůsková | 91 | SK Přerov | 10.78 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika NeuschelováMonika Neuschelová | 89 | AK SSK Vítkovice | 09.21 | |||||||||||||||
2 | Zuzana MuchováZuzana Muchová | 88 | AK Kroměříž | 09.24 | |||||||||||||||
3 | Daniela KmecováDaniela Kmecová | Slovensko | 09.68 | ||||||||||||||||
4 | Klára ÚlehlováKlára Úlehlová | 82 | SK Hranice | 09.95 | |||||||||||||||
5 | Adéla BalůskováAdéla Balůsková | 91 | SK Přerov | 10.72 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SotákováJana Sotáková | 93 | AK Olymp Brno | 08.84 | |||||||||||||||
2 | Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.08 | |||||||||||||||
3 | Aneta KomrskováAneta Komrsková | 92 | AK PSK Zlín | 09.22 | |||||||||||||||
4 | Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 10.60 | |||||||||||||||
5 | Linda KomínkováLinda Komínková | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 10.66 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SotákováJana Sotáková | 93 | AK Olymp Brno | 08.79 | |||||||||||||||
2 | Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.07 | |||||||||||||||
3 | Aneta KomrskováAneta Komrsková | 92 | AK PSK Zlín | 09.24 | |||||||||||||||
4 | Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 10.46 | |||||||||||||||
5 | Linda KomínkováLinda Komínková | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 10.53 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.85 | |||||||||||||||
2 | Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková | 94 | AK SSK Vítkovice | 09.03 | |||||||||||||||
3 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová | 94 | TJ Šumperk | 09.20 | |||||||||||||||
4 | Adéla BártováAdéla Bártová | 95 | AK SSK Vítkovice | 09.49 | |||||||||||||||
5 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | JAC Brno | 09.69 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ŠtěpařováKateřina Štěpařová | 95 | TJ Start Havířov | 10.47 | |||||||||||||||
7 | Kristýna LöfflerováKristýna Löfflerová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.63 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.86 | |||||||||||||||
2 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová | 94 | TJ Šumperk | 09.07 | |||||||||||||||
3 | Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková | 94 | AK SSK Vítkovice | 09.11 | |||||||||||||||
4 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | JAC Brno | 09.15 | |||||||||||||||
5 | Adéla BártováAdéla Bártová | 95 | AK SSK Vítkovice | 09.45 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ŠtěpařováKateřina Štěpařová | 95 | TJ Start Havířov | 10.56 | |||||||||||||||
Kristýna LöfflerováKristýna Löfflerová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Muži
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek NavrátilMarek Navrátil
AK Olomouc |
90 | 2.02 | ||||||||||||||||
2 |
Michal KabelkaMichal Kabelka
Slovensko |
2.02 | |||||||||||||||||
3 |
Tomáš KrásaTomáš Krása
AK SSK Vítkovice |
87 | 2.02 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub ZapalaJakub Zapala
AK Hodonín |
87 | 1.85 | ||||||||||||||||
5 |
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice |
83 | 1.85 | ||||||||||||||||
6 |
Alois ZapalaAlois Zapala
AK Hodonín |
66 | 1.80 | ||||||||||||||||
7 |
Jan KotalaJan Kotala
AK SSK Vítkovice |
83 | 1.80 | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš KoutnýTomáš Koutný
AK Olomouc |
90 | 1.80 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Junioři
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK Vítkovice |
93 | 2.05 | ||||||||||||||||
2 |
Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-Místek |
92 | 1.99 | ||||||||||||||||
3 |
Martin HeindlMartin Heindl
JAC Brno |
92 | 1.99 | ||||||||||||||||
4 |
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK Vítkovice |
92 | 1.90 | ||||||||||||||||
5= |
Filip DittrichFilip Dittrich
AK Olymp Brno |
93 | 1.80 | ||||||||||||||||
5= |
David PolákDavid Polák
JAC Brno |
93 | 1.80 | ||||||||||||||||
7 |
Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk |
93 | 1.75 | ||||||||||||||||
David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol Opava |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Patrik MacháčPatrik Macháč
AK PSK Zlín |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
BYAC Brno |
95 | 1.80 | ||||||||||||||||
1= |
Filip VinklárekFilip Vinklárek
AK Hodonín |
94 | 1.80 | ||||||||||||||||
1= |
Adam BlažekAdam Blažek
AK SSK Vítkovice |
95 | 1.80 | ||||||||||||||||
4 |
Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia Brno |
94 | 1.80 | ||||||||||||||||
5 |
Richard BzdýlRichard Bzdýl
AO Slavia Havířov |
94 | 1.75 | ||||||||||||||||
Petr FriedlPetr Friedl
AK SSK Vítkovice |
94 | DNP | |||||||||||||||||
David MácalDavid Mácal
AO Slavia Havířov |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Matěj LinhartMatěj Linhart
AO Slavia Havířov |
94 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK Hodonín |
91 | 1.68 | ||||||||||||||||
2 |
Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK Přerov |
91 | 1.43 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Juniorky
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Magdalena NováMagdalena Nová
AK SSK Vítkovice |
92 | 1.68 | ||||||||||||||||
2 |
Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK PSK Zlín |
92 | 1.65 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC Brno |
94 | 1.68 | ||||||||||||||||
2 |
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp Brno |
95 | 1.62 | ||||||||||||||||
3 |
Sabina PánikováSabina Pániková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 1.59 | ||||||||||||||||
4 |
Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková
TJ TŽ Třinec |
95 | 1.56 | ||||||||||||||||
5 |
Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková
JAC Brno |
97 | 1.56 | ||||||||||||||||
6 |
Adéla BártováAdéla Bártová
AK SSK Vítkovice |
95 | 1.56 | ||||||||||||||||
7 |
Simona DudováSimona Dudová
AK SSK Vítkovice |
95 | 1.53 | ||||||||||||||||
8= |
Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC Brno |
94 | 1.48 | ||||||||||||||||
8= |
Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Olymp Brno |
95 | 1.48 | ||||||||||||||||
10 |
Zuzana KullováZuzana Kullová
TJ TŽ Třinec |
95 | 1.48 | ||||||||||||||||
Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AK Olymp Brno |
94 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Muži
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
Slovensko |
4.74 | |||||||||||||||||
2 |
Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
AC Čejkovice |
91 | 4.74 | ||||||||||||||||
3 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 4.24 | ||||||||||||||||
4 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 4.04 | ||||||||||||||||
5 |
Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 3.84 | ||||||||||||||||
6 |
Jan HrivnákJan Hrivnák
TJ Šumperk |
91 | 3.84 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Junioři
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol Opava |
93 | 4.84 | ||||||||||||||||
2 |
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
AK Bohumín, o.s. |
93 | 4.34 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK Olomouc |
92 | 4.04 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol Opava |
92 | 4.04 | ||||||||||||||||
5 |
Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol Opava |
93 | 3.84 | ||||||||||||||||
6 |
Radek PechaRadek Pecha
AK Olomouc |
92 | 3.84 | ||||||||||||||||
7 |
Martin KučaMartin Kuča
TJ Sokol Opava |
92 | 3.84 | ||||||||||||||||
8 |
Filip KowalskiFilip Kowalski
AK SSK Vítkovice |
92 | 3.84 | ||||||||||||||||
9 |
David ŠtefekDavid Štefek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
92 | 3.44 | ||||||||||||||||
10 |
Josef LaštůvkaJosef Laštůvka
TJ Šumperk |
92 | 3.24 | ||||||||||||||||
11 |
Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk |
93 | 2.84 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
AO Slavia Havířov |
94 | 3.64 | ||||||||||||||||
2 |
Richard BzdýlRichard Bzdýl
AO Slavia Havířov |
94 | 3.24 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš MikulaTomáš Mikula
AO Slavia Havířov |
94 | 3.04 | ||||||||||||||||
4 |
Jiří GrygeraJiří Grygera
TJ Sokol Opava |
95 | 3.04 | ||||||||||||||||
5= |
Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK Olymp Brno |
94 | 2.84 | ||||||||||||||||
5= |
Martin TučekMartin Tuček
AC Moravská Slavia Brno |
95 | 2.84 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan GerekJan Gerek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
96 | 2.92 | ||||||||||||||||
2 |
Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol Opava |
96 | 2.72 | ||||||||||||||||
3 |
David HájekDavid Hájek
TJ Start Havířov |
96 | 2.62 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol Opava |
96 | 2.62 | ||||||||||||||||
5 |
Dušan OrlíkDušan Orlík
TJ Start Havířov |
96 | 2.22 | ||||||||||||||||
6 |
Dalibor ZemanDalibor Zeman
AK SSK Vítkovice |
97 | 2.22 | ||||||||||||||||
7 |
Christian StankušChristian Stankuš
AK SSK Vítkovice |
98 | 1.82 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola PikartováNikola Pikartová
AK Olomouc |
89 | 3.63 | ||||||||||||||||
2 |
Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol Opava |
91 | 3.43 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina MusilováKateřina Musilová
TJ Sokol Opava |
88 | 3.33 | ||||||||||||||||
Michaela VystrčilováMichaela Vystrčilová
AK PSK Zlín |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Juniorky
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie DrábkováLucie Drábková
AC Čejkovice |
92 | 3.53 | ||||||||||||||||
2 |
Jana ChlebíkováJana Chlebíková
AC Čejkovice |
93 | 3.23 | ||||||||||||||||
3 |
Klaudia StankováKlaudia Stanková
Slovensko |
3.03 | |||||||||||||||||
4 |
Vendula ŽitníkováVendula Žitníková
AK SSK Vítkovice |
92 | 2.63 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp Brno |
95 | 2.83 | ||||||||||||||||
2= |
Denisa JírůDenisa Jírů
AK SSK Vítkovice |
94 | 2.63 | ||||||||||||||||
2= |
Kristýna PoppováKristýna Poppová
AK SSK Vítkovice |
94 | 2.63 | ||||||||||||||||
Eva PoláškováEva Polášková
AK PSK Zlín |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Žákyně
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
Slovensko |
3.03 | |||||||||||||||||
2 |
Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková
TJ TŽ Třinec |
96 | 2.23 | ||||||||||||||||
3= |
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 2.23 | ||||||||||||||||
3= |
Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 2.23 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan PírekMilan Pírek
AK Kroměříž |
87 | 7.48 | ||||||||||||||||
2 |
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia Brno |
90 | 7.02 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš HedrichTomáš Hedrich
AK Olomouc |
89 | 6.70 | ||||||||||||||||
4 |
Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol Opava |
91 | 6.61 | ||||||||||||||||
5 |
Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol Opava |
91 | 6.26 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Junioři
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 6.83 | ||||||||||||||||
2 |
Patrik MacháčPatrik Macháč
AK PSK Zlín |
93 | 6.79 | ||||||||||||||||
3 |
Marek MajerMarek Majer
VSK Univerzita Brno |
93 | 6.69 | ||||||||||||||||
4 |
Filip DittrichFilip Dittrich
AK Olymp Brno |
93 | 6.55 | ||||||||||||||||
5 |
David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol Opava |
93 | 6.42 | ||||||||||||||||
6 |
David ŠtefekDavid Štefek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
92 | 6.40 | ||||||||||||||||
7 |
David PolákDavid Polák
JAC Brno |
93 | 6.26 | ||||||||||||||||
8 |
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK Vítkovice |
92 | 6.19 | ||||||||||||||||
9 |
Marek HřebíčekMarek Hřebíček
JAC Brno |
93 | 5.55 | ||||||||||||||||
František GremlicaFrantišek Gremlica
AK Kroměříž |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam KlapilAdam Klapil
AK Olomouc |
94 | 6.26 | ||||||||||||||||
2 |
Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
AO Slavia Havířov |
94 | 6.19 | ||||||||||||||||
3 |
Vít PernicaVít Pernica
ASK Blansko |
95 | 6.16 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub DedekJakub Dedek
Atletika Poruba o.s. |
95 | 6.03 | ||||||||||||||||
5 |
Tomáš GröplTomáš Gröpl
AK SSK Vítkovice |
94 | 5.96 | ||||||||||||||||
6 |
Petr VašekPetr Vašek
JAC Brno |
94 | 5.95 | ||||||||||||||||
7 |
Michal MelicherMichal Melicher
AO Slavia Havířov |
94 | 5.93 | ||||||||||||||||
8 |
Matěj LinhartMatěj Linhart
AO Slavia Havířov |
94 | 5.80 | ||||||||||||||||
9 |
Petr KoutnýPetr Koutný
AK Olomouc |
94 | 5.71 | ||||||||||||||||
10 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK Přerov |
95 | 5.68 | ||||||||||||||||
11 |
Jan ChlopčíkJan Chlopčík
TJ Slezan Frýdek-Místek |
95 | 5.60 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš KubíkTomáš Kubík
BYAC Brno |
95 | 5.53 | ||||||||||||||||
13 |
Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ Třinec |
95 | 5.00 | ||||||||||||||||
Petr FriedlPetr Friedl
AK SSK Vítkovice |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK Vítkovice |
91 | 5.93 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie KostnerováLucie Kostnerová
AK Olymp Brno |
81 | 5.65 | ||||||||||||||||
3 |
Monika NeuschelováMonika Neuschelová
AK SSK Vítkovice |
89 | 5.62 | ||||||||||||||||
4 |
Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
82 | 5.59 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie DrábkováLucie Drábková
AC Čejkovice |
92 | 5.50 | ||||||||||||||||
2 |
Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK PSK Zlín |
92 | 5.49 | ||||||||||||||||
3 |
Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK Olomouc |
92 | 5.46 | ||||||||||||||||
4 |
Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
93 | 5.13 | ||||||||||||||||
5 |
Veronika DominikováVeronika Dominiková
TJ Šumperk |
93 | 5.07 | ||||||||||||||||
6 |
Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol Opava |
92 | 5.05 | ||||||||||||||||
7 |
Veronika MaroszováVeronika Maroszová
TJ TŽ Třinec |
92 | 5.01 | ||||||||||||||||
8 |
Kristýna LánskáKristýna Lánská
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 4.81 | ||||||||||||||||
9 |
Markéta HurníkováMarkéta Hurníková
TJ Sokol Opava |
93 | 4.26 | ||||||||||||||||
Karolína BěhalováKarolína Běhalová
SK Přerov |
92 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp Brno |
95 | 5.54 | ||||||||||||||||
2 |
Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ Šumperk |
95 | 5.31 | ||||||||||||||||
3 |
Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ Šumperk |
94 | 5.16 | ||||||||||||||||
4 |
Kristýna LöfflerováKristýna Löfflerová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 5.15 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AK Olymp Brno |
94 | 5.14 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Olymp Brno |
95 | 5.01 | ||||||||||||||||
7 |
Veronika MravcováVeronika Mravcová
TJ TŽ Třinec |
94 | 4.92 | ||||||||||||||||
8 |
Simona DudováSimona Dudová
AK SSK Vítkovice |
95 | 4.81 | ||||||||||||||||
9 |
Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC Brno |
94 | 4.80 | ||||||||||||||||
10 |
Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
AK SSK Vítkovice |
94 | 4.79 | ||||||||||||||||
11 |
Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ Třinec |
94 | 4.68 | ||||||||||||||||
12 |
Adéla BártováAdéla Bártová
AK SSK Vítkovice |
95 | 4.51 | ||||||||||||||||
13 |
Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková
AK Olomouc |
95 | 4.34 | ||||||||||||||||
Lenka SvobodováLenka Svobodová
JAC Brno |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Denisa VagnerováDenisa Vagnerová
Atletika Poruba o.s. |
95 | NM | |||||||||||||||||
Adéla DubováAdéla Dubová
TJ Šumperk |
94 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
trojskok - Muži
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK Olomouc |
90 | 14.78 | ||||||||||||||||
2 |
Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol Opava |
91 | 14.08 | ||||||||||||||||
3 |
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia Brno |
90 | 14.00 | ||||||||||||||||
4 |
Lukáš LípaLukáš Lípa
AK Hodonín |
83 | 13.81 | ||||||||||||||||
5 |
Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice |
83 | 13.50 | ||||||||||||||||
Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol Opava |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Tomáš ProkšTomáš Prokš
TJ Sokol Opava |
91 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
trojskok - Junioři
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 13.92 | ||||||||||||||||
2 |
Marek MajerMarek Majer
VSK Univerzita Brno |
93 | 13.86 | ||||||||||||||||
3 |
Filip DittrichFilip Dittrich
AK Olymp Brno |
93 | 13.78 | ||||||||||||||||
4 |
David PolákDavid Polák
JAC Brno |
93 | 13.08 | ||||||||||||||||
5 |
Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ Třinec |
93 | 12.83 | ||||||||||||||||
6 |
Milan KomárekMilan Komárek
TJ Sokol Opava |
93 | 12.83 | ||||||||||||||||
7 |
Štěpán PavelŠtěpán Pavel
TJ Sokol Opava |
92 | 12.68 | ||||||||||||||||
8 |
David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol Opava |
93 | 12.47 | ||||||||||||||||
9 |
Marek HřebíčekMarek Hřebíček
JAC Brno |
93 | 11.26 | ||||||||||||||||
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK Vítkovice |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
trojskok - Dorostenci
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš HomolaTomáš Homola
TJ TŽ Třinec |
95 | 13.54 | ||||||||||||||||
2 |
Petr VašekPetr Vašek
JAC Brno |
94 | 13.13 | ||||||||||||||||
3 |
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
BYAC Brno |
95 | 12.27 | ||||||||||||||||
4 |
Filip VinklárekFilip Vinklárek
AK Hodonín |
94 | 12.17 | ||||||||||||||||
5 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK Přerov |
95 | 11.65 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
trojskok - Ženy
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK Vítkovice |
91 | 12.55 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora LacigováBarbora Lacigová
AK PSK Zlín |
89 | 12.10 | ||||||||||||||||
3 |
Eliška ŘádkováEliška Řádková
AK Olymp Brno |
91 | 11.58 | ||||||||||||||||
4 |
Veronika PalyzováVeronika Palyzová
AK Olymp Brno |
91 | 11.38 | ||||||||||||||||
Adéla BalůskováAdéla Balůsková
SK Přerov |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
trojskok - Juniorky
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK PSK Zlín |
92 | 11.25 | ||||||||||||||||
2 |
Vendula OpletalováVendula Opletalová
AK Olymp Brno |
93 | 11.15 | ||||||||||||||||
3 |
Markéta HurníkováMarkéta Hurníková
TJ Sokol Opava |
93 | 10.24 | ||||||||||||||||
4 |
Barbora ŽivnáBarbora Živná
ASK Blansko |
92 | 09.54 | ||||||||||||||||
Hana RoztočilováHana Roztočilová
AK SSK Vítkovice |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
trojskok - Dorostenky
(so, 5.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Olymp Brno |
95 | 11.66 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika MravcováVeronika Mravcová
TJ TŽ Třinec |
94 | 11.30 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AK Olymp Brno |
94 | 10.73 | ||||||||||||||||
4 |
Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC Brno |
94 | 10.38 | ||||||||||||||||
5 |
Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ Třinec |
94 | 10.36 | ||||||||||||||||
6 |
Andrea KašovskáAndrea Kašovská
AK SSK Vítkovice |
94 | 09.74 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |