výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek

Praha-Strahov (6. 2. 2011)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 77 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.16
2 Petr ČmudaPetr Čmuda 92 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.37
3 Jiří NechvátalJiří Nechvátal 83 AK BílinaAK Bílina 07.74
4 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 08.18
MS Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 07.12
MS Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.46
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.49
2 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 07.55
3 Martin FaiferMartin Faifer 91 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.78
4 Martin ŠlapákMartin Šlapák 92 AK MostAK Most 08.27
5 Vilém ZeilerVilém Zeiler 97 AK MostAK Most 08.97
Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HorákMartin Horák 89 ASK DěčínASK Děčín 07.38
2 Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.39
3 Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.45
4 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 ASK DěčínASK Děčín 07.69
5 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.81
6 Jan KřížJan Kříž 92 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.24
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 07.18
2 Ivan Formánek Ivan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.54
3 Petr ScigelPetr Scigel 83 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.69
4 Stanislav KaderkaStanislav Kaderka 93 AK ŽatecAK Žatec 07.71
5 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda 93 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.00
6 Daniel MartínekDaniel Martínek 93 AK BílinaAK Bílina 08.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.29
2 Lukáš VeindlLukáš Veindl 93 ASK DěčínASK Děčín 07.52
3 David KoňaříkDavid Koňařík 92 Atletika KadaňAtletika Kadaň 07.64
4 Zbyněk NývltZbyněk Nývlt 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.77
5 Martin MachMartin Mach 96 AK BílinaAK Bílina 07.91
6 Tomáš MíčaTomáš Míča 93 AK BílinaAK Bílina 08.30
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Radek VopršálekRadek Vopršálek 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.46
MS Jan BennerJan Benner 78 AK BílinaAK Bílina 07.75
MS Karel SeidlKarel Seidl 87 Spastic HandicapSpastic Handicap 08.35
MS Jiří KohoutJiří Kohout 86 Spastic HandicapSpastic Handicap 08.81
MS Martin HanzalMartin Hanzal 91 Spastic HandicapSpastic Handicap 08.90
Celkem 5 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří BirnbaumJiří Birnbaum 77 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.10
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 07.18
3 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.28
4 Martin HorákMartin Horák 89 ASK DěčínASK Děčín 07.37
5 Petr ČmudaPetr Čmuda 92 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.43
Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VeindlLukáš Veindl 93 ASK DěčínASK Děčín 07.43
2 Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.44
3 Ivan Formánek Ivan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.50
4 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 07.51
5 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.53
6 David KoňaříkDavid Koňařík 92 Atletika KadaňAtletika Kadaň 07.63
Celkem 6 závodníků
Finále C (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří NechvátalJiří Nechvátal 83 AK BílinaAK Bílina 07.82
MS Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK KroměřížAK Kroměříž 07.10
MS Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.36
MS Radek VopršálekRadek Vopršálek 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 07.47
Celkem 4 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.29
2 Dominik BarvíkDominik Barvík 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.59
3 Milan DzuriakMilan Dzuriak 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.96
4 Jan ZechovskýJan Zechovský 94 AK BílinaAK Bílina 08.41
MS Ondřej HavelOndřej Havel 95 Spastic HandicapSpastic Handicap DNP
MS Patrik WurmPatrik Wurm 94 Spastic HandicapSpastic Handicap 08.19
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 07.40
2 Petr BerkaPetr Berka 95 AK ŽatecAK Žatec 07.57
3 Miroslav RoštejnskýMiroslav Roštejnský 94 AK MostAK Most 07.62
4 Jakub RussJakub Russ 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.62
5 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.70
6 Jakub PetrtýlJakub Petrtýl 94 AK MostAK Most 08.30
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále A (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 07.29
2 Petr ŠroubekPetr Šroubek 95 AK BílinaAK Bílina 07.40
3 Petr BerkaPetr Berka 95 AK ŽatecAK Žatec 07.47
4 Dominik BarvíkDominik Barvík 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 07.50
5 Miroslav RoštejnskýMiroslav Roštejnský 94 AK MostAK Most 07.66
Jakub RussJakub Russ 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 07.66
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 07.58
2 Milan DzuriakMilan Dzuriak 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 07.80
3 Jan ZechovskýJan Zechovský 94 AK BílinaAK Bílina 08.44
4 Jakub PetrtýlJakub Petrtýl 94 AK MostAK Most 08.56
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.28
MS Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.90
MS Monika KoppováMonika Koppová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.05
Jitka HendrychováJitka Hendrychová 92 AK MostAK Most DNP
Veronika TurisováVeronika Turisová 93 AK MostAK Most DNP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa GunarováDenisa Gunarová 81 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.32
2 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 08.99
3 Nikola HolotíkováNikola Holotíková 96 AK MostAK Most 09.28
4 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.45
5 Kateřina KotnerováKateřina Kotnerová 97 AK MostAK Most 10.18
MS Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HajnáAneta Hajná 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 09.69
2 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 09.79
3 Veronika KaplanováVeronika Kaplanová 97 AK MostAK Most 10.13
MS Beáta KaňkováBeáta Kaňková 91 USK PrahaUSK Praha 08.25
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marta ValtováMarta Valtová 91 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.68
2 Eliška JebaváEliška Jebavá 96 AK MostAK Most 08.89
MS Jitka KubelováJitka Kubelová 91 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 08.47
MS Lenka KadetováLenka Kadetová 90 Spastic HandicapSpastic Handicap 11.96
Celkem 4 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.07
2 Denisa GunarováDenisa Gunarová 81 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.36
3 Marta ValtováMarta Valtová 91 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.75
4 Eliška JebaváEliška Jebavá 96 AK MostAK Most 08.87
5 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 09.03
6 Nikola HolotíkováNikola Holotíková 96 AK MostAK Most 09.44
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta HajnáAneta Hajná 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 08.67
2 Lenka KuncováLenka Kuncová 97 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.36
3 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 09.85
4 Kateřina KotnerováKateřina Kotnerová 97 AK MostAK Most 10.35
Veronika KaplanováVeronika Kaplanová 97 AK MostAK Most DQ
Celkem 5 závodníků
Finále C (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.85
MS Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.00
MS Monika KoppováMonika Koppová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.07
MS Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.41
MS Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.43
MS Beáta KaňkováBeáta Kaňková 91 USK PrahaUSK Praha 08.45
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.44
2 Zummarová Sonia AbuZummarová Sonia Abu 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.65
3 Barbora NesměrákováBarbora Nesměráková 95 ASK DěčínASK Děčín 09.36
MS Eliška KopečnáEliška Kopečná 95 USK PrahaUSK Praha DNP
MS Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.41
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana KnotkováHana Knotková 95 ASK DěčínASK Děčín 08.47
2 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.64
3 Iva BadalcováIva Badalcová 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.76
4 Alena SingerováAlena Singerová 94 AK MostAK Most 08.90
5 Barbora CwierzováBarbora Cwierzová 94 AK MostAK Most 09.72
MS Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.49
Celkem 6 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále A (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.33
2 Hana KnotkováHana Knotková 95 ASK DěčínASK Děčín 08.55
3 Zummarová Sonia AbuZummarová Sonia Abu 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.60
4 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.70
5 Iva BadalcováIva Badalcová 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.75
Alena SingerováAlena Singerová 94 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 22.55
2 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 22.97
3 Tomáš ŠkodaTomáš Škoda 91 ASK DěčínASK Děčín 23.55
4 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 24.48
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.04
2 Martin HorákMartin Horák 89 ASK DěčínASK Děčín 23.99
MS Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 22.72
MS Štěpán CysařŠtěpán Cysař 92 USK PrahaUSK Praha 22.82
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zbyněk NývltZbyněk Nývlt 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.52
2 Martin MachMartin Mach 96 AK BílinaAK Bílina 26.10
3 Jan KřížJan Kříž 92 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 26.71
MS Karel SeidlKarel Seidl 87 Spastic HandicapSpastic Handicap 27.84
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 23.88
2 Slavomír DurilaSlavomír Durila 91 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.25
3 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.53
4 Martin FaiferMartin Faifer 91 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 25.06
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 24.66
2 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 25.32
3 Mojmír MachačMojmír Machač 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 25.41
4 Milan ŘíhaMilan Říha 74 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.75
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MíčaTomáš Míča 93 AK BílinaAK Bílina 27.16
2 Vilém ZeilerVilém Zeiler 97 AK MostAK Most 29.58
MS Martin HanzalMartin Hanzal 91 Spastic HandicapSpastic Handicap 29.46
Celkem 3 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 23.54
2 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.16
3 Miroslav RoštejnskýMiroslav Roštejnský 94 AK MostAK Most 25.25
4 Petr BerkaPetr Berka 95 AK ŽatecAK Žatec 25.46
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PetrtýlJakub Petrtýl 94 AK MostAK Most 28.49
MS Roman ŠafářRoman Šafář 94 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 24.63
MS Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 25.79
MS Ondřej HavelOndřej Havel 95 Spastic HandicapSpastic Handicap 29.92
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BenkováVeronika Benková 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 27.17
2 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 28.84
3 Aneta HajnáAneta Hajná 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 30.29
MS Julie JiravskáJulie Jiravská 92 USK PrahaUSK Praha 28.46
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KůrkováBarbora Kůrková 97 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 30.05
2 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 96 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 32.05
3 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 33.21
4 Veronika KaplanováVeronika Kaplanová 97 AK MostAK Most 35.72
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea HinkeováAndrea Hinkeová 97 AK BílinaAK Bílina 31.87
2 Nikola HolotíkováNikola Holotíková 96 AK MostAK Most 33.81
3 Kateřina KotnerováKateřina Kotnerová 97 AK MostAK Most 35.63
MS Lenka KadetováLenka Kadetová 90 Spastic HandicapSpastic Handicap DNP
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana BrabcováJana Brabcová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 28.31
2 Iva BadalcováIva Badalcová 95 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 28.60
3 Zummarová Sonia AbuZummarová Sonia Abu 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 28.66
4 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 29.39
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 95 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 27.61
2 Iryna YakubyakIryna Yakubyak 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 30.25
3 Hana KnotkováHana Knotková 95 ASK DěčínASK Děčín 30.80
4 Barbora NesměrákováBarbora Nesměráková 95 ASK DěčínASK Děčín 31.66
Celkem 4 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 49.65
2 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 49.97
3 Ivan Formánek Ivan Formánek 93 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 51.83
MS Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 49.32
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VilhelmJan Vilhelm 89 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 51.02
2 Jiří DoležalJiří Doležal 91 AK BílinaAK Bílina 52.45
3 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 52.54
4 Jan BajboraJan Bajbora 80 AK BílinaAK Bílina 53.74
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JohannaTomáš Johanna 91 AK BílinaAK Bílina 52.14
2 Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 54.04
3 Stanislav KaderkaStanislav Kaderka 93 AK ŽatecAK Žatec 55.61
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 54.74
2 Daniel MartínekDaniel Martínek 93 AK BílinaAK Bílina 63.02
MS Vojtěch BártaVojtěch Bárta 92 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 55.98
Lukáš VeindlLukáš Veindl 93 ASK DěčínASK Děčín DQ
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 51.94
2 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 52.17
Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef PoselJosef Posel 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 54.76
2 Martin KaprMartin Kapr 95 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 56.42
MS Michal SoučekMichal Souček 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 55.76
Celkem 3 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika BartuškováVeronika Bartušková 95 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 62.29
MS Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.23
MS Julie JiravskáJulie Jiravská 92 USK PrahaUSK Praha 62.75
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš JohannaTomáš Johanna 91 AK BílinaAK Bílina 1:57.05
2 Jan MurínJan Murín 92 ASK DěčínASK Děčín 1:57.92
3 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 1:58.04
4 Jan BajboraJan Bajbora 80 AK BílinaAK Bílina 2:09.53
MS Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:00.21
MS Tomáš HatkaTomáš Hatka 89 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:01.44
MS Lukáš JíraLukáš Jíra 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:02.73
MS Petr HubáčekPetr Hubáček 78 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:03.81
MS Vojtěch BártaVojtěch Bárta 92 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:05.54
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenci (Běh)

Běh (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří SvítekJiří Svítek 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:07.67
2 Josef PoselJosef Posel 95 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:08.04
3 Martin KaprMartin Kapr 95 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2:09.45
4 Jan ZechovskýJan Zechovský 94 AK BílinaAK Bílina 2:25.22
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michaela DohnalováMichaela Dohnalová 91 AK MostAK Most 2:30.53
2 Michala KočkovskáMichala Kočkovská 86 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:40.28
3 Adéla KapferováAdéla Kapferová 93 AK BílinaAK Bílina 2:50.19
4 Barbora HanzlováBarbora Hanzlová 97 AK MostAK Most 2:55.44
MS Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 2:18.53
MS Lucie MaršánováLucie Maršánová 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:20.62
Iryna YakubyakIryna Yakubyak 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNF
Celkem 7 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch HolýVojtěch Holý 88 AK MostAK Most 4:19.60
2 Lukáš HorákLukáš Horák 87 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 4:22.19
3 Martin ČesalMartin Česal 88 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 4:40.27
4 Milan ŘíhaMilan Říha 74 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 4:46.54
5 David HnízdilDavid Hnízdil 96 AK MostAK Most 5:14.78
MS Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:02.44
Celkem 6 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 4:29.69
2 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BílinaAK Bílina 4:35.45
3 Jakub PšeničkaJakub Pšenička 95 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 4:50.99
4 Ondřej PšeničkaOndřej Pšenička 95 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 4:59.16
MS Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:23.27
Celkem 5 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 5:13.30
2 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MostAK Most 5:38.46
3 Lucie HynlováLucie Hynlová 95 AK MostAK Most 6:12.58
MS Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:44.26
MS Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:44.71
MS Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 4:55.56
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Muži (Běh)

Běh (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal LukášMichal Lukáš 90 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.63
MS Adam ZachAdam Zach 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
MS Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.65
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Junioři (Běh)

Běh (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš KondrLukáš Kondr 93 AK MostAK Most 09.47
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof PetrKryštof Petr 94 AK MostAK Most 09.00
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ženy (Běh)

Běh (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa GunarováDenisa Gunarová 81 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.94
2 Natálie LesnikováNatálie Lesniková 92 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.49
3 Lucie DrncováLucie Drncová 88 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.39
MS Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.98
MS Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.96
MS Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.67
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh (ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová 94 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.22
2 Margareta LeufenováMargareta Leufenová 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.59
MS Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.62
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.801.851.881.911.952.002.052.102.13
1 Jan SommerschuhJan Sommerschuh
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
90 2.10 ---------XOOOOXOXXX
2 Lukáš HorákLukáš Horák
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
89 1.95 -------O-OOXXX
3 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
93 1.80 --OOOOXOXXX
4 Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 1.75 --OOXXOXOXXX
5 Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
74 1.65 ---O-XX-X
MS Adam ZachAdam Zach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 1.70
MS Marcel BabilonskýMarcel Babilonský
AK BílinaAK Bílina
59 1.55
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.751.801.851.881.91
1 Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 1.85 --O-OOXXOOXXX
2 Milan DzuriakMilan Dzuriak
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
95 1.80 O-OOOOXOXXX
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 1.85
MS Roman StránskýRoman Stránský
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 1.65
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.481.511.541.571.60
1 Hana PeckováHana Pecková
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
88 1.57 --OOOOOOXXX
2 Kristýna MrázováKristýna Mrázová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
96 1.54 O-OXOOOXOXXX
3 Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 1.48 -XOOOOXXX
4= Lucie KommováLucie Kommová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
88 1.35 OOXXX
4= Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 1.35 OOXXX
6 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
96 1.35 OXOXXX
MS Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 1.48
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.481.511.541.571.60
1 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 1.57 --O-O-OXXOXXX
2 Hana RothováHana Rothová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
94 1.45 OOOXOXXX
3= Barbora CwierzováBarbora Cwierzová
AK MostAK Most
94 1.40 OOOXXX
3= Alena SingerováAlena Singerová
AK MostAK Most
94 1.40 OOOXXX
MS Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 1.57
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Muži

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.402.602.703.403.603.803.90
1 Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
93 3.80 OOOXXX
2 Michal LukášMichal Lukáš
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
90 2.40 OOOXXX
3 Jiří NechvátalJiří Nechvátal
AK BílinaAK Bílina
83 2.20 OOOXXX
MS Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
95 3.80
MS Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
91 3.60
MS Martin VolákMartin Volák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
89 DNP
MS Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 DNP
MS Miroslav TeleckýMiroslav Telecký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
83 DNP
Celkem 8 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.202.402.602.70
1 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 2.60 OOOXOXOXXX
2 David KumstaDavid Kumsta
AK BílinaAK Bílina
96 2.20 OXOOXXX
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.702.802.903.003.103.203.303.403.50
MS Tereza ŠlézováTereza Šlézová
USK PrahaUSK Praha
90 3.40
MS Iva BrandováIva Brandová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
83 3.20
MS Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 0
MS Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 DNP
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.702.803.003.103.203.303.40
1 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 3.30 --OO-OXXOXXX
MS Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 2.80
MS Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK PrahaUSK Praha
95 DNP
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.302.402.502.60
1 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.50 OOOXOXXX
2 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 2.50 OOXOXOXXX
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Muži

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 6.50 6.505.37-6.50---
2 Petr ČmudaPetr Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
92 6.02 5.995.765.995.995.976.025.98
3 David KoňaříkDavid Koňařík
Atletika KadaňAtletika Kadaň
92 5.90 5.765.295.635.76-5.395.90
4 Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
77 5.81 5.52X5.785.785.755.81X
5 Lukáš KondrLukáš Kondr
AK MostAK Most
93 5.74 5.365.425.665.665.745.625.60
6 Martin ŠlapákMartin Šlapák
AK MostAK Most
92 5.44 4.884.015.395.39X5.444.11
7 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 5.36 X5.36X5.36XX3.79
8 David KumstaDavid Kumsta
AK BílinaAK Bílina
96 5.05 X4.585.055.05X5.02X
MS Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
81 7.94
MS Jiří KohoutJiří Kohout
Spastic HandicapSpastic Handicap
86 5.10
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 6.38 6.055.96X6.056.066.226.38
2 Milan DzuriakMilan Dzuriak
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
95 6.00 5.575.745.575.74X5.356.00
3 Diminik BarvíkDiminik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
95 5.88 X5.445.885.885.745.53-
4 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 5.86 5.695.70X5.705.775.815.86
5 Kryštof PetrKryštof Petr
AK MostAK Most
94 5.25 5.254.975.005.255.015.193.63
6 Jakub RussJakub Russ
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 4.90 XXX04.904.18X
MS Patrik WurmPatrik Wurm
Spastic HandicapSpastic Handicap
94 5.40
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ženy

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa GunarováDenisa Gunarová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
81 5.00 4.795.004.695.004.894.984.94
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 4.61 XX4.414.414.454.504.61
3 Lenka ŠvecováLenka Švecová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
86 4.45 4.33XX4.33X4.45X
4 Eliška JebaváEliška Jebavá
AK MostAK Most
96 4.36 4.324.364.364.364.36X4.32
5 Barbora KůrkováBarbora Kůrková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
97 4.29 4.244.294.174.294.204.09X
6 Lenka KuncováLenka Kuncová
Atletika KadaňAtletika Kadaň
97 3.85 3.85X3.463.853.823.58X
MS Jana KorešováJana Korešová
USK PrahaUSK Praha
81 6.12
MS Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 6.00
MS Beáta KaňkováBeáta Kaňková
USK PrahaUSK Praha
91 5.27
MS Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 5.23
MS Tereza RůžičkováTereza Růžičková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 4.37
Jitka HendrychováJitka Hendrychová
AK MostAK Most
92 0 0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 4.82 4.744.82X4.82XXX
2 Hana KnotkováHana Knotková
ASK DěčínASK Děčín
95 4.50 4.503.914.244.504.333.954.37
3 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 4.48 4.484.244.304.484.404.10X
4 Barbora CwierzováBarbora Cwierzová
AK MostAK Most
94 4.20 4.003.984.144.144.204.15X
5 Hana RothováHana Rothová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
94 3.93 3.93X-3.93---
MS Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 5.00
MS Veronika KoppováVeronika Koppová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 4.70
MS Andrea AbelováAndrea Abelová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 DNP
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Muži

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr MykaPetr Myka
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
82 13.79 X11.6113.5313.5313.3813.6213.79
2 Martin SýkoraMartin Sýkora
AK BílinaAK Bílina
70 13.59 13.3113.5313.5913.5912.5913.5113.58
3 Petr ČmudaPetr Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
92 13.00 12.8212.6212.5312.82X12.8513.00
4 Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
93 12.57 11.9512.5712.4712.5712.07-12.31
MS Petr RemešPetr Remeš
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
72 13.69
MS Daniel OndračkaDaniel Ondračka
USK PrahaUSK Praha
93 12.70
Michal LukášMichal Lukáš
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
90 DNP 0
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Dorostenci

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BednaříkMichal Bednařík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 13.95 13.4713.9513.8613.9513.65-X
2 David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 13.35 12.5112.6512.6412.6512.9613.3512.92
3 Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK BílinaAK Bílina
95 11.65 X11.4711.6511.6511.6311.62X
Celkem 3 závodníků

Trojskok - Ženy

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denisa GunarováDenisa Gunarová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
81 10.58 10.5809.2410.1610.5810.5110.4010.57
2 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 10.23 XX09.9009.9010.2310.23X
3 Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 10.14 09.5509.9310.0610.0610.14X09.61
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
94 11.91 10.4710.3811.2311.2311.3911.5311.91
2 Alena SingerováAlena Singerová
AK MostAK Most
94 11.19 10.4610.7810.6010.7810.3410.5111.19
3 Pavla BulvováPavla Bulvová
ASK DěčínASK Děčín
95 10.24 08.1109.2709.2809.2809.0609.6510.24
4 Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 09.95 09.2709.3508.9609.3509.9508.6008.06
5 Barbora CwierzováBarbora Cwierzová
AK MostAK Most
94 07.59 07.5907.05X07.59---
MS Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
95 12.10
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 11.57 13.22X14.3714.3712.8413.63X
2 Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
81 10.68 13.22X14.3714.3712.8413.63X
3 Veronika TurisováVeronika Turisová
AK MostAK Most
93 07.64 13.22X14.3714.3712.8413.63X
MS Jitka KubelováJitka Kubelová
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
91 14.37
MS Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
91 14.18
MS Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 13.08
MS Tereza RůžičkováTereza Růžičková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
90 08.68
Marie OndřichováMarie Ondřichová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
93 DNP
Jitka HendrychováJitka Hendrychová
AK MostAK Most
92 DNP
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 14.85 13.9414.3914.2314.3914.8514.7214.85
2 Michael RubešMichael Rubeš
AK MostAK Most
94 13.91 13.2013.6413.4713.6413.91XX
3 David MikuleckýDavid Mikulecký
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
94 11.39 10.7411.07X11.0710.5711.39X
4 Josef SmejkalJosef Smejkal
AK BílinaAK Bílina
95 10.44 10.44XX10.4410.0109.9410.03
5 Jiří ŠtíchaJiří Štícha
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
94 10.10 07.8909.5008.9209.5010.1009.6309.89
MS Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
94 12.36
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 6kg - Junioři

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub MaříkJakub Mařík
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
93 13.97 12.1412.9413.9713.9713.45X13.61
MS Adam ZachAdam Zach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 13.00
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(ne, 6.2.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ŠalataJan Šalata
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
76 15.71 15.64XX15.64XX15.71
2 Jaroslav SmělýJaroslav Smělý
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
71 12.98 12.7112.9812.7812.9812.96X12.48
3 Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
74 12.84 12.8412.46X12.84XX12.48
4 Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK MostAK Most
75 12.24 11.8711.9212.1412.1412.2012.24X
5 Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
77 12.19 11.3711.3511.4911.49X12.0212.19
6 Petr LovašPetr Lovaš
AK MostAK Most
80 12.16 11.7511.2612.0712.07X11.8512.16
7 Jan KritzbachJan Kritzbach
AK MostAK Most
79 11.74 09.8910.5211.4711.4711.4811.3211.74
8 Michal SekerákMichal Sekerák
AK BílinaAK Bílina
69 11.07 10.6111.07X11.07X10.8310.57
9 Pavel VrbaPavel Vrba
AK MostAK Most
89 10.30 09.0610.3010.1710.30---
10 Miroslav EiblMiroslav Eibl
AK BílinaAK Bílina
80 10.16 X10.0210.1610.16---
11 Tomáš ParnicaTomáš Parnica
AK MostAK Most
80 10.14 09.6310.1409.4010.14---
12 Štefan PšenákŠtefan Pšenák
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
59 09.91 09.91X08.7609.91---
13 Jaromír ŘíhaJaromír Říha
AK BílinaAK Bílina
51 08.96 08.96X08.7608.96---
14 Antonín KrátkýAntonín Krátký
AK MostAK Most
46 08.14 08.0408.1408.1408.14---
15 Václav PanochaVáclav Panocha
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
33 06.86 06.6106.5506.8606.86---
MS Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK KroměřížAK Kroměříž
88 17.22
MS Marcel BabilonskýMarcel Babilonský
AK BílinaAK Bílina
59 DNP
Celkem 17 závodníků