výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Rozstání-Baldovec (19. 3. 2011)

Přespolní běh - Junioři

(so, 19.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr KaminskiPetr Kaminski 92 AO SLAVIA HAVÍŘOVAO SLAVIA HAVÍŘOV 00:23:06
2 Martin ChladaMartin Chlada 93 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:23:11
3 Ondřej DoleželOndřej Doležel 92 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:23:19
4 Jan JanůJan Janů 93 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:23:27
5 Viktor GazdaViktor Gazda 92 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 00:24:23
6 Radek KarnufekRadek Karnufek 93 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:24:35
7 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 93 SPARTAK PRAHA 4SPARTAK PRAHA 4 00:24:55
8 Daniel VonešDaniel Voneš 93 T. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICET. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:24:55
9 Libor BucifalLibor Bucifal 93 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:25:03
10 Jan KodlJan Kodl 93 IVAN SVĚDÍK RUNNING TEAM, O.S.IVAN SVĚDÍK RUNNING TEAM, O.S. 00:25:21
11 Tomáš ValkoTomáš Valko 93 ATLETIKA CHRUDIMATLETIKA CHRUDIM 00:25:34
12 Martin HolecMartin Holec 92 ABK LIBERECABK LIBEREC 00:25:35
13 Miloš AuersvaldMiloš Auersvald 92 SPRINT KLUB ČÁSLAVSPRINT KLUB ČÁSLAV 00:25:40
14 Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala 93 TJ ZNOJMOTJ ZNOJMO 00:25:48
15 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 SPARTAK PRAHA 4SPARTAK PRAHA 4 00:25:58
16 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 SPARTAK PRAHA 4SPARTAK PRAHA 4 00:26:12
17 Filip ValaFilip Vala 92 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BRODTJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 00:26:18
18 Daniel GrecmanDaniel Grecman 93 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:26:26
19 Vojtěch NovotnýVojtěch Novotný 93 T. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICET. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:26:47
20 Michael SvobodaMichael Svoboda 92 TJ OLYMPIA BRUNTÁLTJ OLYMPIA BRUNTÁL 00:26:54
21 Marek TomášekMarek Tomášek 93 SPARTAK PRAHA 4SPARTAK PRAHA 4 00:27:42
22 Vojtěch GrünVojtěch Grün 92 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO 00:28:23
23 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ ZNOJMOTJ ZNOJMO 00:28:38
24 Kryštof NémetKryštof Német 93 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:28:50
25 Jan BílekJan Bílek 93 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO 00:30:48
26 Jan VlasákJan Vlasák 93 AK OLYMP BRNOAK OLYMP BRNO 00:31:13
27 Matěj ČaščevojMatěj Čaščevoj 93 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. 00:31:35
Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE DNP
Roman PapíkRoman Papík 92 AC ČESKÁ LÍPAAC ČESKÁ LÍPA DNP
Celkem 29 závodníků

Přespolní běh - Dorostenci

(so, 19.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef HavlíčekJosef Havlíček 94 T. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICET. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:15:56
2 Jakub ŠestákJakub Šesták 94 TJ OLYMPIA BRUNTÁLTJ OLYMPIA BRUNTÁL 00:16:17
3 Pavel Olič Pavel Olič 94 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN 00:16:29
4 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. 00:16:45
5 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:16:52
6 Jan FrišJan Friš 95 TJ JISKRA LITOMYŠLTJ JISKRA LITOMYŠL 00:17:05
7 Jan PavelJan Pavel 95 TJ LOKOMOTIVA TRUTNOVTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV 00:17:15
8 Edgar CinegrEdgar Cinegr 94 TJ UNIČOVTJ UNIČOV 00:17:24
9 Martin PrajzaMartin Prajza 95 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:17:36
10 Jan ČivišJan Čiviš 95 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN 00:17:41
11 David ŠpindlerDavid Špindler 94 AC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, O.S.AC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, O.S. 00:17:42
12 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:17:43
13 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:17:43
14 Ondřej KobzaOndřej Kobza 95 TJ UNIČOVTJ UNIČOV 00:17:43
15 Filip CenefelsFilip Cenefels 94 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:17:57
16 Štěpán DudaŠtěpán Duda 94 ATLETIKA JIHLAVAATLETIKA JIHLAVA 00:17:59
17 Antonín LakotaAntonín Lakota 95 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ 00:18:01
18 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PLZEŇAK ŠKODA PLZEŇ 00:18:04
19 Jakub ZemanJakub Zeman 95 AK OLOMOUCAK OLOMOUC 00:18:07
20 Martin AntošMartin Antoš 95 TJ SOKOL NOVÁ PAKATJ SOKOL NOVÁ PAKA 00:18:10
21 Vít BílýVít Bílý 95 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN 00:18:11
22 Matěj SmitkaMatěj Smitka 95 AC ČESKÁ LÍPAAC ČESKÁ LÍPA 00:18:11
23 Jakub BednářJakub Bednář 94 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:18:14
24 Ondřej VáchalOndřej Váchal 94 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:18:20
25 Jan PavlovecJan Pavlovec 95 AC ČESKÁ LÍPAAC ČESKÁ LÍPA 00:18:26
26 Martin KřivdaMartin Křivda 95 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:18:31
27 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠUMPERKTJ ŠUMPERK 00:18:50
28 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HODONÍNAK HODONÍN 00:19:10
29 Tomáš NěmečekTomáš Němeček 95 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN 00:19:32
30 Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát 95 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:19:38
31 David LepičDavid Lepič 95 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO 00:19:40
32 Jakub ČervenýJakub Červený 95 TJ LOKOMOTIVA TRUTNOVTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV 00:19:43
33 Petr VacekPetr Vacek 95 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:20:08
34 Štěpán PolákŠtěpán Polák 95 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ 00:20:27
35 Filip KoníčekFilip Koníček 95 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:20:30
36 Jindřich GoišJindřich Goiš 95 AK HODONÍNAK HODONÍN 00:20:36
37 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK HRANICESK HRANICE 00:20:38
38 Filip HradilFilip Hradil 95 AK BÍLINAAK BÍLINA 00:20:55
39 Michal SoučekMichal Souček 94 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:21:04
40 David CésarDavid César 94 ATHLETIC RUNNERS CLUB BRNOATHLETIC RUNNERS CLUB BRNO 00:21:42
Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE DNF
Michal ČernýMichal Černý 94 ŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHAŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHA DNP
Jakub HánaJakub Hána 94 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. DNP
Jakub HánaJakub Hána 94 AC FALCON ROKYCANYAC FALCON ROKYCANY DNP
Miloslav HoncůMiloslav Honců 94 TJ DVŮR KRÁLOVÉ N/L.TJ DVŮR KRÁLOVÉ N/L. DNP
Daniel KovářDaniel Kovář 95 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK DNP
Václav LebedaVáclav Lebeda 94 T. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICET. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE DNP
Jan RoikJan Roik 94 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE DNP
Zdeněk RozinekZdeněk Rozinek 94 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE DNP
Jan SkoupýJan Skoupý 94 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK DNP
Petr SmolákPetr Smolák 94 AC VYSOKÉ MÝTOAC VYSOKÉ MÝTO DNP
Rostislav SodomkaRostislav Sodomka 95 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE DNP
Pavel SzymalaPavel Szymala 95 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK DNP
Šimon ŠtrbaŠimon Štrba 94 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE DNP
Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 AC VYSOKÉ MÝTOAC VYSOKÉ MÝTO DNP
Adam ZenklAdam Zenkl 95 AC VYSOKÉ MÝTOAC VYSOKÉ MÝTO DNP
Celkem 56 závodníků

Přespolní běh - Žáci

(so, 19.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HODONÍNAK HODONÍN 00:11:38
2 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC FALCON ROKYCANYAC FALCON ROKYCANY 00:11:46
3 Lukáš SvatošLukáš Svatoš 96 AC DOMAŽLICEAC DOMAŽLICE 00:11:53
4 Aleš SteklíkAleš Steklík 96 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:12:06
5 Robin KnopfRobin Knopf 97 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:12:25
6 Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda 96 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. 00:12:36
7 Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček 97 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN 00:12:46
8 Vojtěch SkalaVojtěch Skala 96 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN 00:12:56
9 Lukáš JoukalLukáš Joukal 97 TJ SOKOL NOVÁ PAKATJ SOKOL NOVÁ PAKA 00:13:01
10 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC DOMAŽLICEAC DOMAŽLICE 00:13:03
11 Vojtěch TycVojtěch Tyc 97 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:13:19
12 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HODONÍNAK HODONÍN 00:13:20
13 Patrik StupkaPatrik Stupka 96 AC ČESKÁ LÍPAAC ČESKÁ LÍPA 00:13:31
14 Tomáš GdulaTomáš Gdula 97 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:13:35
15 Jan NovotnýJan Novotný 97 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:13:35
16 Marek ChrastinaMarek Chrastina 97 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 00:13:36
17 Marek LukášMarek Lukáš 97 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:13:36
18 Jiří IngeduldJiří Ingeduld 97 T. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICET. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:13:42
19 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:13:52
20 Martin MedekMartin Medek 96 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICESK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 00:13:55
21 Václav ReichVáclav Reich 96 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:13:56
22 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 97 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:14:09
23 Lukáš BílýLukáš Bílý 97 AC PROSTĚJOVAC PROSTĚJOV 00:14:12
24 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 TJ SOKOL JAROMĚŘTJ SOKOL JAROMĚŘ 00:14:21
25 Adam HolečekAdam Holeček 96 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:14:23
26 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BRODTJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 00:14:59
27 Štěpán KameníkŠtěpán Kameník 97 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:15:03
28 Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera 97 SK HRANICESK HRANICE 00:15:09
29 Ivan BušaIvan Buša 96 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO 00:15:10
30 Petr BenešPetr Beneš 97 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO 00:15:10
31 Jakub NiedobaJakub Niedoba 96 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 00:15:25
32 Martin KrejčaMartin Krejča 96 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:15:32
33 František CaisFrantišek Cais 97 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICESK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE 00:15:35
34 Jiří DušekJiří Dušek 96 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:15:38
35 Ondřej ŽalmánekOndřej Žalmánek 96 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:15:52
36 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BRODTJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 00:15:56
37 Dominik HasalaDominik Hasala 97 ATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOVATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOV 00:16:08
Pavel HorníčekPavel Horníček 97 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍTJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ DNP
Martin KrauseMartin Krause 96 TJ ZNOJMOTJ ZNOJMO DNP
Martin KrčMartin Krč 96 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK DNP
Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO DNP
Jakub NociarJakub Nociar 97 ATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOVATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOV DNP
Ondřej PetrOndřej Petr 97 AC ČESKÁ LÍPAAC ČESKÁ LÍPA DNP
Tomáš PevnerTomáš Pevner 97 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK DNP
Jan PokornýJan Pokorný 96 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO DNP
Filip SvatošFilip Svatoš 97 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ DNP
Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC FALCON ROKYCANYAC FALCON ROKYCANY DNP
Jiří ŠléglJiří Šlégl 97 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ DNP
Jaroslav Žádník Jaroslav Žádník 97 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK DNP
Celkem 49 závodníků

Přespolní běh - Ml. žáci

(so, 19.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 TJ KLÁŠTEREC N/O.TJ KLÁŠTEREC N/O. 00:08:32
2 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 ATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOVATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOV 00:08:37
3 Josef KašparJosef Kašpar 99 TJ LOKOMOTIVA TRUTNOVTJ LOKOMOTIVA TRUTNOV 00:08:39
4 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ VTŽ CHOMUTOVTJ VTŽ CHOMUTOV 00:08:41
5 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 SK HRANICESK HRANICE 00:09:03
6 Ondřej SzotkowskiOndřej Szotkowski 99 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 00:09:07
7 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍTJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 00:09:08
8 Michal MyškaMichal Myška 98 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. 00:09:09
9 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. 00:09:18
10 Jiří KlinkovskýJiří Klinkovský 98 ASK BLANSKOASK BLANSKO 00:09:20
11 Josef KočíJosef Kočí 98 AC PROSTĚJOVAC PROSTĚJOV 00:09:21
12 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ JABLONEC N/N.TJ LIAZ JABLONEC N/N. 00:09:23
13 Ondřej VystavělOndřej Vystavěl 98 AC PROSTĚJOVAC PROSTĚJOV 00:09:30
14 Tomáš KošťákTomáš Košťák 98 TJ LIAZ JABLONEC N/N.TJ LIAZ JABLONEC N/N. 00:09:33
15 Jan NěmecJan Němec 98 TJ OLYMPIA BRUNTÁLTJ OLYMPIA BRUNTÁL 00:10:02
16 Martin KučeraMartin Kučera 99 TJ SVITAVYTJ SVITAVY 00:10:03
17 Václav PíchaVáclav Pícha 98 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:10:17
18 Michal Zamazal Michal Zamazal 99 ATLETICKÝ KLUB BLANSKO DVORSKÁATLETICKÝ KLUB BLANSKO DVORSKÁ 00:10:31
19 Dominik PappDominik Papp 99 ATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOVATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOV 00:10:38
20 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:10:49
21 David DenkDavid Denk 98 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:10:53
22 David RybaDavid Ryba 99 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:11:06
23 Patrik StaněkPatrik Staněk 99 TJ SVITAVYTJ SVITAVY 00:11:45
24 Martin KratochvílMartin Kratochvíl 99 ATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOVATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOV 00:14:08
Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE DNP
Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICESK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE DNP
Jan Polidar Jan Polidar 98 T. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICET. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE DNP
Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. DNP
Celkem 28 závodníků

Přespolní běh - Ženy

(so, 19.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 T. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICET. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:25:46
2 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SOKOLOVAK SOKOLOV 00:26:11
3 Monika PreibischováMonika Preibischová 85 AC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, O.S.AC MARIÁNSKÉ LÁZNĚ, O.S. 00:26:29
4 Taťána MetelkováTaťána Metelková 72 SK TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍSK TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ 00:27:27
5 Lenka VšetečkováLenka Všetečková 84 T. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICET. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:27:32
6 Dana ŠatrováDana Šatrová 86 USK PRAHAUSK PRAHA 00:27:40
7 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 USK PRAHAUSK PRAHA 00:27:46
8 Valerie EningerováValerie Eningerová 89 TJ SOKOL PÍSEKTJ SOKOL PÍSEK 00:28:02
9 Petra FouskováPetra Fousková 81 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV 00:29:36
10 Klára ŽáčkováKlára Žáčková 88 SPARTAK PRAHA 4SPARTAK PRAHA 4 00:29:41
11 Jennifer Rebecc StevensJennifer Rebecc Stevens 84 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:29:42
12 Ivana ProkešováIvana Prokešová 88 TJ OLYMPIA BRUNTÁLTJ OLYMPIA BRUNTÁL 00:30:11
13 Denisa KosováDenisa Kosová 91 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:30:14
14 Vendula PeteříkováVendula Peteříková 89 VSK FTVS PRAHAVSK FTVS PRAHA 00:30:23
15 Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková 84 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 00:30:32
16 Kateřina DudkováKateřina Dudková 88 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍTJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 00:30:40
17 Adéla IndrákováAdéla Indráková 91 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:30:40
18 Anna KrátkáAnna Krátká 69 TJ SVITAVYTJ SVITAVY 00:31:01
19 Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková 91 AK OLYMP BRNOAK OLYMP BRNO 00:31:29
20 Dagmar ZemanováDagmar Zemanová 77 T. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICET. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:31:40
Kateřina BluchováKateřina Bluchová 83 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ DNF
Jana MikešováJana Mikešová 91 TJ SOKOL NOVÁ PAKATJ SOKOL NOVÁ PAKA DNF
Lenka SurákováLenka Suráková 90 ATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOVATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOV DNF
Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV DNP
Karolína HolušováKarolína Holušová 90 T. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICET. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE DNP
Barbora KlusákováBarbora Klusáková 91 USK PRAHAUSK PRAHA DNP
Denisa KozákováDenisa Kozáková 79 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE DNP
Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ JESENIOVA PRAHASK ZŠ JESENIOVA PRAHA DNP
Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE DNP
Květoslava PeckováKvětoslava Pecková 85 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN DNP
Lucie SzotkowskáLucie Szotkowská 77 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC DNP
Eva VítováEva Vítová 75 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ DNP
Celkem 32 závodníků

Přespolní běh - Juniorky

(so, 19.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza NovotnáTereza Novotná 92 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:18:38
2 Lada NovákováLada Nováková 93 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BRODTJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 00:18:53
3 Markéta Poloprutská Markéta Poloprutská 92 ABK LIBERECABK LIBEREC 00:19:27
4 Marie MiličkováMarie Miličková 92 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:19:41
5 Gabriela TáborskáGabriela Táborská 93 AK OLOMOUCAK OLOMOUC 00:19:45
6 Helena TlustáHelena Tlustá 93 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:19:57
7 Radka JanoušováRadka Janoušová 92 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:20:10
8 Eliška MikolášováEliška Mikolášová 93 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:21:08
9 Monika ValečkováMonika Valečková 93 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:21:39
10 Vendula HořčičkováVendula Hořčičková 93 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:21:47
11 Kristýna MartincováKristýna Martincová 93 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍTJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 00:22:00
12 Anna ZikmundováAnna Zikmundová 93 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:22:03
13 Eliška KutrováEliška Kutrová 93 JAC BRNOJAC BRNO 00:22:14
14 Eva ChladováEva Chladová 93 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:22:15
15 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:23:00
16 Kateřina DucháčkováKateřina Ducháčková 93 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:23:06
17 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ BANÍK STŘÍBROTJ BANÍK STŘÍBRO 00:25:36
Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE DNF
Jana GladkováJana Gladková 93 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV DNP
Johanka ŠimkováJohanka Šimková 93 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK DNP
Celkem 20 závodníků

Přespolní běh - Dorostenky

(so, 19.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Moira StewartováMoira Stewartová 95 SPARTAK PRAHA 4SPARTAK PRAHA 4 00:13:50
2 Katarzyna ChryczykKatarzyna Chryczyk 95 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:14:10
3 Anna ŠambergerováAnna Šambergerová 95 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:14:26
4 Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská 94 ŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHAŠSK ÚJEZD NAD LESY-PRAHA 00:14:33
5 Karolína BořánkováKarolína Bořánková 95 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:14:36
6 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BRODTJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 00:14:37
7 Lucie PehaničováLucie Pehaničová 95 DDM STODDDM STOD 00:14:43
8 Karolína VachováKarolína Vachová 94 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:14:50
9 Lada RakováLada Raková 94 AK OLOMOUCAK OLOMOUC 00:14:55
10 Jana BrantlováJana Brantlová 95 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE 00:15:03
11 Martina PapežováMartina Papežová 95 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:15:09
12 Alena VoborníkováAlena Voborníková 94 SK CHOTĚBOŘSK CHOTĚBOŘ 00:15:50
13 Šárka ŠkodováŠárka Škodová 94 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. 00:17:07
14 Michaela DruneckáMichaela Drunecká 95 A. C. TEPO KLADNOA. C. TEPO KLADNO 00:17:40
15 Irena CepníkováIrena Cepníková 95 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:18:31
Klára ProcházkováKlára Procházková 94 AC PARDUBICEAC PARDUBICE DNF
Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ SOKOL PŘÍSNOTICETJ SOKOL PŘÍSNOTICE DNF
Michaela DanysováMichaela Danysová 95 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK DNP
Jana HinterholzingerováJana Hinterholzingerová 94 MÍLAŘI DOMAŽLICEMÍLAŘI DOMAŽLICE DNP
Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC DNP
Karolína RůžičkováKarolína Růžičková 94 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA DNP
Celkem 21 závodníků

Přespolní běh - Žákyně

(so, 19.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová 96 SPRINT KLUB ČÁSLAVSPRINT KLUB ČÁSLAV 00:08:42
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 ATLETICKÝ KLUB KYJOVATLETICKÝ KLUB KYJOV 00:08:45
3 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AC ČESKÁ LÍPAAC ČESKÁ LÍPA 00:08:50
4 Klára KovářikováKlára Kovářiková 97 AK ŠKODA PLZEŇAK ŠKODA PLZEŇ 00:08:57
5 Michaela StránskáMichaela Stránská 97 ČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁ 00:09:04
6 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 SPARTAK PRAHA 4SPARTAK PRAHA 4 00:09:14
7 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:09:16
8 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MOSTAK MOST 00:09:17
9 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:09:19
10 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 96 TJ CHS TURBO CHOTĚBOŘTJ CHS TURBO CHOTĚBOŘ 00:09:24
11 Simona CouralováSimona Couralová 96 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:09:29
12 Gabriela SzotkowskáGabriela Szotkowská 97 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 00:09:29
13 Kateřina Divišová Kateřina Divišová 97 TJ ŠUMPERKTJ ŠUMPERK 00:09:33
14 Veronika HanušováVeronika Hanušová 97 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ 00:09:35
15 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:09:41
16 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová 96 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN 00:09:42
17 Kateryna PavlyukKateryna Pavlyuk 96 AK ŠKODA PLZEŇAK ŠKODA PLZEŇ 00:09:46
18 Michaela SedlákováMichaela Sedláková 96 TJ CHS TURBO CHOTĚBOŘTJ CHS TURBO CHOTĚBOŘ 00:09:47
19 Veronika KupkováVeronika Kupková 97 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:09:49
20 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ ZNOJMOTJ ZNOJMO 00:09:57
21 Gabriela PeleškováGabriela Pelešková 96 AK MOSTAK MOST 00:09:58
22 Barbora ŠambergerováBarbora Šambergerová 97 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:09:58
23 Romana SamcováRomana Samcová 97 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 00:10:16
24 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 T. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICET. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:10:21
25 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICET. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:10:21
26 Klára HalmoKlára Halmo 97 AC PROSTĚJOVAC PROSTĚJOV 00:10:22
27 Kateřina FialováKateřina Fialová 97 ATLETICKÝ KLUB BLANSKO DVORSKÁATLETICKÝ KLUB BLANSKO DVORSKÁ 00:10:38
28 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 97 AK HODONÍNAK HODONÍN 00:10:40
29 Hana HomolováHana Homolová 96 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:10:42
30 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 ATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOVATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOV 00:10:51
31 Tereza TancerováTereza Tancerová 96 TJ SOKOL PŘÍSNOTICETJ SOKOL PŘÍSNOTICE 00:10:59
32 Anna KlinkovskáAnna Klinkovská 96 ASK BLANSKOASK BLANSKO 00:11:11
33 Pavlína NečasováPavlína Nečasová 97 TJ ZNOJMOTJ ZNOJMO 00:11:39
34 Kateřina ObručováKateřina Obručová 96 ATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOVATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOV 00:11:52
35 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 SPARTAK PRAHA 4SPARTAK PRAHA 4 00:11:56
36 Dominika Bílková Dominika Bílková 97 AK HODONÍNAK HODONÍN 00:12:14
37 Dominika AdámkováDominika Adámková 96 ATLETIKA JIHLAVAATLETIKA JIHLAVA 00:12:37
Marie HroudováMarie Hroudová 96 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ DNP
Blanka HünerováBlanka Hünerová 96 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK DNP
Kamila KlepalováKamila Klepalová 96 ASK BLANSKOASK BLANSKO DNP
Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HODONÍNAK HODONÍN DNP
Barbora KreidlováBarbora Kreidlová 96 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN DNP
Anna MatějkováAnna Matějková 96 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV DNP
Kristýna PříhodováKristýna Příhodová 96 T. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICET. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE DNP
Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČÁSLAVAC ČÁSLAV DNP
Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková 97 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. DNP
Iva TruplováIva Truplová 96 AC PARDUBICEAC PARDUBICE DNP
Naďa VojáčkováNaďa Vojáčková 96 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK DNP
Celkem 48 závodníků

Přespolní běh - Ml. žákyně

(so, 19.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 TJ LOKOMOTIVA ZDICETJ LOKOMOTIVA ZDICE 00:06:02
2 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 TRIATLET KARLOVY VARYTRIATLET KARLOVY VARY 00:06:29
3 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MOSTAK MOST 00:06:36
4 Eva ZubrováEva Zubrová 98 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:06:45
5 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 ATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOVATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOV 00:06:50
6 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 00:06:52
7 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:06:53
8 Petra ČerenkováPetra Čerenková 99 TJ MARATONSTAV ÚPICETJ MARATONSTAV ÚPICE 00:06:56
9 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 TJ OLYMPIA BRUNTÁLTJ OLYMPIA BRUNTÁL 00:06:56
10 Andrea Duchoňová Andrea Duchoňová 99 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 00:06:57
11 Helena BenčováHelena Benčová 98 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:07:00
12 Eva PištekováEva Pišteková 98 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:07:04
13 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICET. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:07:05
14 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ SOKOL JAROMĚŘTJ SOKOL JAROMĚŘ 00:07:06
15 Jana MichelčíkováJana Michelčíková 98 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:07:12
16 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 TJ TŽ TŘINECTJ TŽ TŘINEC 00:07:19
17 Natálie HypešováNatálie Hypešová 99 TJ SOKOL JAROMĚŘTJ SOKOL JAROMĚŘ 00:07:19
18 Kristýna Škanderová Kristýna Škanderová 99 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:07:27
19 Karolína Jelínková Karolína Jelínková 99 ATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOVATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOV 00:07:27
20 Eliška HanzlováEliška Hanzlová 99 TJ SVITAVYTJ SVITAVY 00:07:29
21 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:07:30
22 Kateřina Korvasová Kateřina Korvasová 99 AK HODONÍNAK HODONÍN 00:07:33
23 Daniela PártlováDaniela Pártlová 98 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ 00:07:39
24 Tereza KoldinskáTereza Koldinská 98 TJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉTJ SOKOL HRADEC KRÁLOVÉ 00:07:45
25 Aneta FaltysováAneta Faltysová 99 TJ SVITAVYTJ SVITAVY 00:07:53
26 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:07:55
27 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:08:05
28 Martina SládkováMartina Sládková 98 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 00:08:22
Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TJ MDDM OSTROVTJ MDDM OSTROV DNF
Veronika VystavělováVeronika Vystavělová 98 AC PROSTĚJOVAC PROSTĚJOV DNF
Martina Bašusová Martina Bašusová 98 AK HODONÍNAK HODONÍN DNP
Kristýna HríbikováKristýna Hríbiková 99 ATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOVATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOV DNP
Veronika Janošíková Veronika Janošíková 98 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK DNP
Jana KřečkováJana Křečková 99 AC PROSTĚJOVAC PROSTĚJOV DNP
Simona LhotákováSimona Lhotáková 98 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. DNP
Tereza PsohlavcováTereza Psohlavcová 99 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICESK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE DNP
Alexandra SmolákováAlexandra Smoláková 98 AC VYSOKÉ MÝTOAC VYSOKÉ MÝTO DNP
Celkem 37 závodníků

Přespolní běh-vytrvalci - Muži

(so, 19.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan KocourekMilan Kocourek 87 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:37:25
2 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:39:19
3 Tomáš DlabajaTomáš Dlabaja 83 ATHLETIC RUNNERS CLUB BRNOATHLETIC RUNNERS CLUB BRNO 00:39:35
4 Jiří HomoláčJiří Homoláč 90 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO 00:39:54
5 Jan HavlíčekJan Havlíček 79 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 00:40:09
6 Jan MrázekJan Mrázek 81 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:40:45
7 Martin FreiMartin Frei 86 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:41:21
8 Milan JanataMilan Janata 85 TJ MARATONSTAV ÚPICETJ MARATONSTAV ÚPICE 00:41:35
9 Michal KunstMichal Kunst 80 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:41:45
10 Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC SLOVAN LIBEREC, O.S.AC SLOVAN LIBEREC, O.S. 00:41:58
11 Tomáš BlahaTomáš Blaha 76 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:42:54
12 Petr LajtkepPetr Lajtkep 73 AC SLOVAN LIBEREC, O.S.AC SLOVAN LIBEREC, O.S. 00:43:00
13 Jakub TejchmanJakub Tejchman 88 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 00:43:43
14 Pavel DymákPavel Dymák 87 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:44:06
15 Miroslav HolubMiroslav Holub 66 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:44:29
16 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:44:46
17 Michal HoráčekMichal Horáček 75 ČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁ 00:45:18
18 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 AC PROSTĚJOVAC PROSTĚJOV 00:46:00
19 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 82 ČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁČTBK ISCAREX Č.TŘEBOVÁ 00:47:08
20 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 91 AC PARDUBICEAC PARDUBICE 00:49:32
21 Pavel RybišárPavel Rybišár 90 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 00:50:21
Jan KreisingerJan Kreisinger 84 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ DNF
Jan BočekJan Boček 90 TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S.TJ LOKOMOTIVA BEROUN O.S. DNP
Pavel BrýdlPavel Brýdl 80 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ DNP
Filip JalovýFilip Jalový 90 TJ DUKLA PRAHATJ DUKLA PRAHA DNP
Pavel KubričanPavel Kubričan 83 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. DNP
František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNOAC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO DNP
Roman MedekRoman Medek 65 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICESK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE DNP
Jakub NovákJakub Novák 77 SK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICESK ČTYŘI DVORY Č.BUDĚJOVICE DNP
Jan ProcházkaJan Procházka 84 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA DNP
Róbert ŠtefkoRóbert Štefko 68 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ DNP
Celkem 31 závodníků

Přespolní běh mílaři - Muži

(so, 19.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš KourekLukáš Kourek 88 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:15:18
2 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚTJ NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 00:15:24
3 Peter MikulenkaPeter Mikulenka 82 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 00:15:30
4 Pavel KubričanPavel Kubričan 83 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. 00:15:35
5 Pavel ProcházkaPavel Procházka 79 AK SOKOLOVAK SOKOLOV 00:15:38
6 David KučeraDavid Kučera 91 ABK LIBERECABK LIBEREC 00:15:39
7 Jan KohutJan Kohut 85 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO 00:15:40
8 Jiří MilerJiří Miler 75 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. 00:15:42
9 Václav JanoušekVáclav Janoušek 85 SPARTAK PRAHA 4SPARTAK PRAHA 4 00:15:43
10 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC MORAVSKÁ SLAVIA BRNOAC MORAVSKÁ SLAVIA BRNO 00:15:45
11 Jiří ZemjánekJiří Zemjánek 88 AC MLADÁ BOLESLAV O.S.AC MLADÁ BOLESLAV O.S. 00:15:53
12 Pavel BrýdlPavel Brýdl 80 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:15:56
13 Jakub KořánJakub Kořán 88 ATLETIKA KLATOVYATLETIKA KLATOVY 00:16:02
14 Roman RudoleckýRoman Rudolecký 88 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO 00:16:03
15 Jan SchulhofJan Schulhof 89 AC SLOVAN LIBEREC, O.S.AC SLOVAN LIBEREC, O.S. 00:16:05
16 Lukáš KozlíkLukáš Kozlík 89 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 00:16:08
17 Jiří NěmečekJiří Němeček 82 ATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOVATLETICKÝ KLUB AHA VYŠKOV 00:16:10
18 Jan PernicaJan Pernica 81 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 00:16:21
19 Jaroslav LučJaroslav Luč 87 AK BÍLINAAK BÍLINA 00:16:34
20 Milan DudekMilan Dudek 91 TJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍTJ JISKRA ÚSTÍ NAD ORLICÍ 00:16:52
21 Josef LánskýJosef Lánský 87 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 00:16:52
22 Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 T. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICET. J. SOKOL ČESKÉ BUDĚJOVICE 00:17:01
23 Jakub HlasJakub Hlas 89 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA 00:17:03
24 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 AK SSK VÍTKOVICEAK SSK VÍTKOVICE 00:17:29
25 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ 00:17:30
26 Václav MrázVáclav Mráz 83 TJ SLAVOJ STARÁ BOLESLAVTJ SLAVOJ STARÁ BOLESLAV 00:17:31
27 Lukáš NiklLukáš Nikl 91 AC SPARTAK CHOCEŇAC SPARTAK CHOCEŇ 00:18:12
28 Ladislav SásLadislav Sás 72 AK ŠTERNBERKAK ŠTERNBERK 00:18:47
29 Filip VrágaFilip Vrága 88 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 00:20:26
Tomáš BlahaTomáš Blaha 76 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ DNP
Tomáš HaromTomáš Harom 80 ASK SLAVIA PRAHAASK SLAVIA PRAHA DNP
Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut 79 AC ČESKÁ LÍPAAC ČESKÁ LÍPA DNP
Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ VODNÍ STAVBY TÁBORTJ VODNÍ STAVBY TÁBOR DNP
Tomáš NetolickýTomáš Netolický 84 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE DNP
Jan PolášekJan Polášek 83 SK HRANICESK HRANICE DNP
Libor ŠicLibor Šic 91 SPARTAK PRAHA 4SPARTAK PRAHA 4 DNP
Celkem 36 závodníků