Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (2. - 3. 3. 2011)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.6
2 Jan JaníčekJan Janíček 96 USK PrahaUSK Praha 08.2
3 Petr KollerPetr Koller 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.6
Daniel MolnárDaniel Molnár 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Adam PapežAdam Papež 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Václav CubínekVáclav Cubínek 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KasanMichal Kasan 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.6
2 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.0
3 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.2
4 Václav SantolíkVáclav Santolík 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.0
5 Jiří JobJiří Job 97 USK PrahaUSK Praha 09.1
6 Michal PlecitýMichal Plecitý 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.2
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav HejnýVáclav Hejný 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.1
2 Adam KolářAdam Kolář 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.2
3 Štefan NagyŠtefan Nagy 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.0
4 Kryštof PilátKryštof Pilát 96 USK PrahaUSK Praha 09.2
Daniel PaloušDaniel Palouš 96 USK PrahaUSK Praha DNP
Jan KukalJan Kukal 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠmerglFilip Šmergl 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.9
2 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.2
3 Matěj DolejšíMatěj Dolejší 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.5
4 Tomáš UrbanTomáš Urban 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.9
Jan LazarekJan Lazarek 97 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.9
Adam KocíkAdam Kocík 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 07.66
2 Michal KasanMichal Kasan 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.79
3 Filip ŠmerglFilip Šmergl 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.89
4 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.27
5 Václav HejnýVáclav Hejný 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.29
6 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.39
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KolářAdam Kolář 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.26
2 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.55
3 Jan JaníčekJan Janíček 96 USK PrahaUSK Praha 08.57
4 Petr KollerPetr Koller 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.17
Tomáš UrbanTomáš Urban 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Matěj DolejšíMatěj Dolejší 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Finále C (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PapežAdam Papež 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.37
2 Václav SantolíkVáclav Santolík 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.48
3 Štefan NagyŠtefan Nagy 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.05
4 Jiří JobJiří Job 97 USK PrahaUSK Praha 09.09
5 Kryštof PilátKryštof Pilát 96 USK PrahaUSK Praha 09.48
Jan LazarekJan Lazarek 97 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
4 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 USK PrahaUSK Praha 09.02
5 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.15
6 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.26
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.37
2 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.69
3 Kim SzappanosováKim Szappanosová 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.00
4 Lucie ŠímováLucie Šímová 97 USK PrahaUSK Praha 09.08
5 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.44
Barbora RosováBarbora Rosová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.45
2 Anna LojkáskováAnna Lojkásková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.73
3 Kateřina ErbenováKateřina Erbenová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.29
4 Monika FolberováMonika Folberová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.31
5 Kateřina LeblováKateřina Leblová 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.39
Denisa PouchováDenisa Pouchová 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HouskováTereza Housková 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.51
2 Anna KudynováAnna Kudynová 96 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 08.83
3 Emma ZenkerováEmma Zenkerová 97 USK PrahaUSK Praha 08.93
4 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.94
5 Barbora HruškováBarbora Hrušková 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.53
6 Šárka BortováŠárka Bortová 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.62
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.34
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.41
3 Tereza HouskováTereza Housková 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 08.51
4 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.69
5 Anna LojkáskováAnna Lojkásková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.70
Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KudynováAnna Kudynová 96 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 08.82
2 Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková 97 TJ Sokol Stodůlky PrahaTJ Sokol Stodůlky Praha 08.93
3 Emma ZenkerováEmma Zenkerová 97 USK PrahaUSK Praha 08.94
Kim SzappanosováKim Szappanosová 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Zuzana BranáZuzana Braná 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 6 závodníků
Finále C (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza PeřinováTereza Peřinová 97 USK PrahaUSK Praha 09.16
2 Lucie ŠímováLucie Šímová 97 USK PrahaUSK Praha 09.21
3 Šárka BortováŠárka Bortová 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.49
Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Kateřina ErbenováKateřina Erbenová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 18.27
2 Jakub LinhartJakub Linhart 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.83
3 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.15
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ŠmerglFilip Šmergl 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.37
2 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.67
Martin VatrtMartin Vatrt 96 USK PrahaUSK Praha DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HartychVít Hartych 97 USK PrahaUSK Praha 19.89
2 Dominik RutaDominik Ruta 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.44
3 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.53
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KasanMichal Kasan 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.63
2 Samuel FabianSamuel Fabian 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 23.76
Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 USK PrahaUSK Praha 20.76
2 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.42
3 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.56
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš ČernýTadeáš Černý 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.92
2 Tomáš HanousekTomáš Hanousek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.17
3 Jan KovářJan Kovář 97 USK PrahaUSK Praha 22.26
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal ŠímaMichal Šíma 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.82
2 Dominik ZmělíkDominik Změlík 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23.20
Lukáš KučeraLukáš Kučera 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Tomáš UrbanTomáš Urban 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 20.22
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20.25
3 Tereza HouskováTereza Housková 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 20.46
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 20.10
2 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.66
3 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.23
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Beata KrukováBeata Kruková 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 21.26
2 Kim SzappanosováKim Szappanosová 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 22.18
3 Adéla MochanováAdéla Mochanová 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 24.05
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma ZenkerováEmma Zenkerová 97 USK PrahaUSK Praha 22.07
2 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 22.36
3 Iveta KundrátováIveta Kundrátová 97 USK PrahaUSK Praha 23.02
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.82
2 Karolína PetráňováKarolína Petráňová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 25.61
3 Tereza JanečkováTereza Janečková 97 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 27.32
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19.36
2 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 19.39
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.22
Celkem 3 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 39.39
2 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 39.82
3 Martin VatrtMartin Vatrt 96 USK PrahaUSK Praha 40.38
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KukalJan Kukal 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.80
2 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 USK PrahaUSK Praha 40.70
3 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 41.62
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HartychVít Hartych 97 USK PrahaUSK Praha 43.94
2 Jonáš JauernigJonáš Jauernig 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.81
3 Jan MusilJan Musil 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.40
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC ČáslavAC Čáslav 43.67
2 Matěj SítníkMatěj Sítník 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.74
Matěj DolejšíMatěj Dolejší 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 5 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktor KocourekViktor Kocourek 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 47.84
2 Samuel FabianSamuel Fabian 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 49.28
Tomáš KraváčekTomáš Kraváček 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír DurajaJaromír Duraja 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 51.20
2 Dominik ZmělíkDominik Změlík 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 51.80
Kryštof PilátKryštof Pilát 96 USK PrahaUSK Praha DQ
Poznámky:
DQ pravidlo 163/3a
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub FuksaJakub Fuksa 97 USK PrahaUSK Praha 48.97
Jan ČervenýJan Červený 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DQ
Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Poznámky:
DQ pravidlo 163/3a
Celkem 3 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ProchováHana Prochová 96 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 42.90
2 Andrea ŠkolováAndrea Školová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.96
3 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 44.73
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.47
2 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.58
3 Tereza HouskováTereza Housková 96 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 46.77
Celkem 3 závodníků
Běh 3 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 USK PrahaUSK Praha 47.58
2 Monika TučkováMonika Tučková 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 48.97
3 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 51.65
4 Hana ObermannováHana Obermannová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 54.22
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:15.98
2 Šimon ZachŠimon Zach 96 USK PrahaUSK Praha 2:19.13
3 Martin DvořákMartin Dvořák 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:21.09
4 Martin ChumanMartin Chuman 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:25.16
5 Lukáš KučeraLukáš Kučera 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:29.28
6 Jakub JakerleJakub Jakerle 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:32.21
7 Marek HaisMarek Hais 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:34.23
8 Václav SantolíkVáclav Santolík 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:43.72
Tomáš ZárubaTomáš Záruba 97 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana BranáZuzana Braná 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.28
2 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:27.36
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 2:41.36
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:42.04
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 AHA VyškovAHA Vyškov 2:43.80
6 Anna PetrováAnna Petrová 96 USK PrahaUSK Praha 2:45.95
7 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:47.83
8 Kristýna MařasováKristýna Mařasová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:56.96
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina BláhováKateřina Bláhová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:41.38
2 Kamila KordovskáKamila Kordovská 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:44.17
3 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:45.27
4 Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:50.09
5 Zita MatoušováZita Matoušová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:51.72
Petra HradcováPetra Hradcová 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNF
Petra KohoutováPetra Kohoutová 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 USK PrahaUSK Praha 4:44.29
2 Jiří IngeduldJiří Ingeduld 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 4:56.03
3 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:01.68
4 Michal BurešMichal Bureš 96 AC ČáslavAC Čáslav 5:19.63
5 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5:37.15
6 Martin GladkovMartin Gladkov 97 AC ČáslavAC Čáslav 5:45.06
Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 7 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5:17.42
2 Kateryna PavlyukKateryna Pavlyuk 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:43.23
3 Anna HrubáAnna Hrubá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:47.84
4 Kateřina HrdinkováKateřina Hrdinková 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6:17.53
5 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6:19.31
Celkem 5 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10:57.6
2 Lukáš SvěchotaLukáš Svěchota 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11:00.8
Albert MálekAlbert Málek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon AdamecŠimon Adamec 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 08.90
2 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.41
3 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10.05
4 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.33
5 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.94
6 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.56
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.95
2 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 USK PrahaUSK Praha 08.99
3 Jakub JakerleJakub Jakerle 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.94
4 Filip ŠourekFilip Šourek 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.20
Dominik ZmělíkDominik Změlík 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNP
Ivan MonychIvan Monych 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.89
2 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.55
3 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.43
4 Lukáš TůmaLukáš Tůma 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.10
Matěj DynybylMatěj Dynybyl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Žáci (Finále)

Finále A (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.94
2 Ladislav ZítaLadislav Zíta 96 USK PrahaUSK Praha 09.32
3 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.34
4 Jakub JakerleJakub Jakerle 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.29
5 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.41
Šimon AdamecŠimon Adamec 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10.03
2 David ŠrámekDavid Šrámek 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.33
3 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.48
4 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.91
Celkem 4 závodníků
Finále C (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David ŠimekDavid Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.67
2 Dominik ŠimekDominik Šimek 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.90
Filip ŠourekFilip Šourek 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Lukáš TůmaLukáš Tůma 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.2
2 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.8
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.9
4 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.5
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.7
6 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.2
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.9
2 Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 10.0
3 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.7
4 Mariana MaláMariana Malá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.9
5 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 11.2
6 Veronika ProkelováVeronika Prokelová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 USK PrahaUSK Praha 09.0
2 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.9
3 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.2
4 Lenka JordákováLenka Jordáková 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.8
5 Barbora HruškováBarbora Hrušková 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 11.4
Adéla KolínováAdéla Kolínová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.9
2 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.3
3 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.5
4 Markéta KnapováMarkéta Knapová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.1
5 Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.3
6 Šárka BortováŠárka Bortová 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.6
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále A (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.38
2 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 USK PrahaUSK Praha 09.39
3 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 09.77
4 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.82
5 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.90
Lada SvárovskáLada Svárovská 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Finále B (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.88
2 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.14
3 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.28
4 Tereza EdlováTereza Edlová 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.59
5 Dominika KrupařováDominika Krupařová 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 10.83
Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Celkem 6 závodníků
Finále C (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.38
2 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.97
3 Lenka JordákováLenka Jordáková 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.26
4 Markéta KnapováMarkéta Knapová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.42
5 Šárka BortováŠárka Bortová 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.85
Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha DNP
Celkem 6 závodníků

3 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šrámek, Dolejší, Kukla Šrámek, Dolejší, Kukla SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:16.44
2 Lietavec, Gladkov, Bureš Lietavec, Gladkov, Bureš AC ČáslavAC Čáslav 2:22.78
3 Musil, Sítník, Fabian Musil, Sítník, Fabian SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:22.88
Zíta, Hartych, Vart Zíta, Hartych, Vart USK PrahaUSK Praha DNF
Celkem 4 závodníků

3 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Krupařová L., Krupařová D., Krupková Krupařová L., Krupařová D., Krupková PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2:26.63
2 Chrpová, Petrová, Zenkerová Chrpová, Petrová, Zenkerová USK PrahaUSK Praha 2:33.17
3 Šímová, Peřinová, Kundrátová Šímová, Peřinová, Kundrátová USK PrahaUSK Praha 2:36.73
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
96 1.60
2 Riccardo CavaliereRiccardo Cavaliere
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 1.55
3 Daniel PecákDaniel Pecák
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 1.55
4= Adam PapežAdam Papež
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.50
4= Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
97 1.50
4= Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1.50
7 Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1.40
Michal ŠímaMichal Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 NM
Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 DNP
Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 DNP
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.56
2 Kristýna MrázováKristýna Mrázová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
96 1.56
3 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.53
4 Eva ŠenkováEva Šenková
AHA VyškovAHA Vyškov
96 1.53
5 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 1.50
6 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 1.45
7 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha
97 1.40
8= Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 1.35
8= Annemarie SkálováAnnemarie Skálová
USK PrahaUSK Praha
96 1.35
10= Tereza PeřinováTereza Peřinová
USK PrahaUSK Praha
97 1.30
10= Beata KrukováBeata Kruková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 1.30
12 Iveta KundrátováIveta Kundrátová
USK PrahaUSK Praha
97 1.25
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 3.60
2= David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 2.10
2= Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 2.10
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vendula ŠkorpíkováVendula Škorpíková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 2.35
2 Eva ŠenkováEva Šenková
AHA VyškovAHA Vyškov
96 2.30
3 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
AHA VyškovAHA Vyškov
96 2.20
4 Lucie ŠímováLucie Šímová
USK PrahaUSK Praha
97 2.10
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ŠebrleDavid Šebrle
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 5.86
2 David HáčekDavid Háček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 5.27
3 Václav CubínekVáclav Cubínek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
96 5.25
4 Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 5.14
5 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 5.13
6 David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.98
7 Adam PapežAdam Papež
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.89
8 Václav HejnýVáclav Hejný
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4.87
9 Jan JaníčekJan Janíček
USK PrahaUSK Praha
96 4.53
10 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
97 4.52
11 Michal ŠímaMichal Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 4.44
12 Jakub FuksaJakub Fuksa
USK PrahaUSK Praha
97 4.43
13 Matěj DolejšíMatěj Dolejší
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.41
14 Štefan NagyŠtefan Nagy
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 3.51
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 5.15
2 Dominika PaťkováDominika Paťková
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 4.98
3 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová
USK PrahaUSK Praha
96 4.95
4 Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.79
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4.75
6 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 4.62
7 Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 4.58
8 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 4.48
9 Adéla KolínováAdéla Kolínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 4.46
10 Kateřina BláhováKateřina Bláhová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 4.46
11 Monika FolberováMonika Folberová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
96 4.24
12 Kateřina MartínkováKateřina Martínková
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
96 4.16
13 Šárka BortováŠárka Bortová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 3.92
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petra JonášováPetra Jonášová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 11.98
2 Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
96 11.70
3 Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 11.68
4 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 10.67
5 Veronika FialováVeronika Fialová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 10.25
6 Anna FrankováAnna Franková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 08.78
7 Alena MusilováAlena Musilová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 08.65
8 Tereza VolnáTereza Volná
USK PrahaUSK Praha
96 08.44
9 Daniela JeždíkováDaniela Ježdíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 08.29
10 Kim SzappanosováKim Szappanosová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
97 07.98
11 Kateřina ŠvehlováKateřina Švehlová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
97 07.74
12 Hana OndrkováHana Ondrková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 07.71
13 Kamila KordovskáKamila Kordovská
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 07.51
14 Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 07.36
15 Kateřina VeseláKateřina Veselá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 07.34
16 Tereza JanečkováTereza Janečková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
97 06.29
Celkem 16 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 2.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 12.85
2 Šimon ZachŠimon Zach
USK PrahaUSK Praha
96 12.15
3 Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 11.10
4 Václav HejnýVáclav Hejný
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 10.20
5 Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 10.15
6 Marko ČamborMarko Čambor
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 10.14
7 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer
USK PrahaUSK Praha
97 09.25
8 Jaromír DurajaJaromír Duraja
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 08.53
9 Tomáš HricukTomáš Hricuk
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 08.20
10 Ondřej JanoušekOndřej Janoušek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 08.18
11 Tomáš KoželuhTomáš Koželuh
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 07.96
12 Tomáš PodroužekTomáš Podroužek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
96 07.70
Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 DNP
Michael ČamborMichael Čambor
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
97 DNP
Michal PhanMichal Phan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 DNP
Ivan MonychIvan Monych
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 DNP
Celkem 16 závodníků