Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň

Praha-Strahov (2. - 3. 3. 2011)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin HesMartin Hes 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:15.98
2 Šimon ZachŠimon Zach 96 USK PrahaUSK Praha 2:19.13
3 Martin DvořákMartin Dvořák 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:21.09
4 Martin ChumanMartin Chuman 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:25.16
5 Lukáš KučeraLukáš Kučera 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:29.28
6 Jakub JakerleJakub Jakerle 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:32.21
7 Marek HaisMarek Hais 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:34.23
8 Václav SantolíkVáclav Santolík 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:43.72
Tomáš ZárubaTomáš Záruba 97 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Zuzana BranáZuzana Braná 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:26.28
2 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 2:27.36
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 SK DVOJKA PrahaSK DVOJKA Praha 2:41.36
4 Barbora VeseláBarbora Veselá 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:42.04
5 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 AHA VyškovAHA Vyškov 2:43.80
6 Anna PetrováAnna Petrová 96 USK PrahaUSK Praha 2:45.95
7 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:47.83
8 Kristýna MařasováKristýna Mařasová 96 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:56.96
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 3.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina BláhováKateřina Bláhová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:41.38
2 Kamila KordovskáKamila Kordovská 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:44.17
3 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 Sokol České BudějoviceSokol České Budějovice 2:45.27
4 Jana ProzrováJana Prozrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:50.09
5 Zita MatoušováZita Matoušová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:51.72
Petra HradcováPetra Hradcová 96 AC Praha 1890AC Praha 1890 DNF
Petra KohoutováPetra Kohoutová 97 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha DNP
Celkem 7 závodníků