výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

36. ročník Valašská laťka

Valašské Meziříčí (12. 3. 2011)

Skok vysoký - Muži

(so, 12.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
84 2.26
2 Fabrice Saint-JeanFabrice Saint-Jean
FranceFrance
80 2.16
3 Stanislav MalyarenkoStanislav Malyarenko
RussiaRussia
85 2.16
4 Lukáš BeerLukáš Beer
Slavia KošiceSlavia Košice
89 2.13
5 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 2.07
6 Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 2.04
7 Jakub GenžaJakub Genža
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 2.00
8 Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
86 2.00
9 Dalibor HonDalibor Hon
AK OlomoucAK Olomouc
78 2.00
10 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 1.95
11 Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
77 1.95
12 Jan HostonskýJan Hostonský
AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
90 1.95
13 Jan KašparJan Kašpar
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 1.85
14 Jan KotalaJan Kotala
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
83 1.85
15 Tomáš KovalčíkTomáš Kovalčík
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 1.85
16 Petr ŽbelPetr Žbel
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
80 1.80
17 Lukáš SikoraLukáš Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
91 1.75
18 Daniel KolenčíkDaniel Kolenčík
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
86 1.75
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 12.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 2.08
2 Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
92 2.05
3 Robin BákRobin Bák
NederlandNederland
92 1.85
4 David BrabecDavid Brabec
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.85
5 Luigi RondasLuigi Rondas
NederlandNederland
93 1.75
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 12.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Petr FriedlPetr Friedl
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 2.00
2 Gijs TopsGijs Tops
NederlandNederland
94 1.85
3 Adam BlažekAdam Blažek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 1.80
4 Milan DzuriakMilan Dzuriak
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
95 1.75
5 Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 1.70
6 Pavel ŠkrhlaPavel Škrhla
TJ DDM Valašské MeziříčíTJ DDM Valašské Meziříčí
94 1.70
7 Rostislav RichterRostislav Richter
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 1.70
8 Tomáš GröplTomáš Gröpl
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
94 1.65
9 Petr BartoňPetr Bartoň
AC Nový JičínAC Nový Jičín
95 1.60
10 Adam CholevaAdam Choleva
AC Nový JičínAC Nový Jičín
95 1.50
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 12.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 David KovářDavid Kovář
TJ DDM Valašské MeziříčíTJ DDM Valašské Meziříčí
96 1.60
2 Pavel PalátPavel Palát
TJ DDM Valašské MeziříčíTJ DDM Valašské Meziříčí
97 1.60
3 Petr VilémPetr Vilém
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 1.55
4 Jakub GremlicaJakub Gremlica
AK KroměřížAK Kroměříž
96 1.45
5 Jakub KapustaJakub Kapusta
TJ DDM Valašské MeziříčíTJ DDM Valašské Meziříčí
97 1.40
MS David GrygarDavid Grygar
ZŠ ZubříZŠ Zubří
95 1.55
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 12.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Alexandr ŠubrtAlexandr Šubrt
TJ DDM Valašské MeziříčíTJ DDM Valašské Meziříčí
98 1.46
2 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
98 1.40
3 Jaromír JurkaJaromír Jurka
TJ DDM Valašské MeziříčíTJ DDM Valašské Meziříčí
98 1.35
4 Lukáš BayerLukáš Bayer
TJ DDM Valašské MeziříčíTJ DDM Valašské Meziříčí
98 1.30
5 Michal ŠkrhlaMichal Škrhla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 1.25
6 Lukáš TylLukáš Tyl
ZŠ PoličnáZŠ Poličná
99 1.25
7 Josef PospíšilJosef Pospíšil
TJ DDM Valašské MeziříčíTJ DDM Valašské Meziříčí
98 1.20
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Veteráni

(so, 12.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan JankůJan Janků
AC Česká LípaAC Česká Lípa
71 2.00
2 Michal BuzekMichal Buzek
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
67 1.80
3 Tomáš ArbeitTomáš Arbeit
AK OlomoucAK Olomouc
75 1.75
6 Martin JanišMartin Janiš
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
74 1.70
7 Marcel BabilonskýMarcel Babilonský
AK BílinaAK Bílina
59 1.55
4= Alois ZapalaAlois Zapala
AK HodonínAK Hodonín
66 1.70
4= Jaroslav LorencJaroslav Lorenc
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
53 1.70
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 12.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
86 1.84
2 Romana DubnovaRomana Dubnova
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
78 1.80
3 Iveta SrnkováIveta Srnková
STU BratislavaSTU Bratislava
87 1.70
4 Sietske NoormanSietske Noorman
NederlandNederland
91 1.70
5 Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 1.65
6 Kateřina VodováKateřina Vodová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
91 1.60
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 12.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Magdalena NováMagdalena Nová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.70
2= Daniela DěržákováDaniela Děržáková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
92 1.60
2= Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
93 1.60
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 12.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Daniela VlkováDaniela Vlková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
95 1.60
2 Nynke VenhuizenNynke Venhuizen
NederlandNederland
95 1.55
3 Adéla BártováAdéla Bártová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 1.55
6 Nikola TošovskáNikola Tošovská
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.45
4= Petra MinxováPetra Minxová
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.50
4= Simona DudováSimona Dudová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
95 1.50
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 12.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Lenka VaiglováLenka Vaiglová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
96 1.61
2 Renilde ZwartkruisRenilde Zwartkruis
NederlandNederland
96 1.58
3 Alena VaiglováAlena Vaiglová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
96 1.55
4 Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 1.55
5 Lucie ČepováLucie Čepová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
97 1.35
6 Kateřina ŠrámkováKateřina Šrámková
AC Nový JičínAC Nový Jičín
96 1.35
7 Kateřina HeimováKateřina Heimová
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
97 1.30
8 Markéta PalátováMarkéta Palátová
ZŠ ZubříZŠ Zubří
97 1.50
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 12.3.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 1.36
2 Adéla HorákováAdéla Horáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
98 1.33
3 Karolína VlčkováKarolína Vlčková
AK PSK ZlínAK PSK Zlín
99 1.30
4 Zuzana JirouškováZuzana Jiroušková
AK KroměřížAK Kroměříž
98 1.25
Celkem 4 závodníků