výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen

Poděbrady (9. 4. 2011)

20 km chůze - Muži

(so, 9.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karel KetnerKarel Ketner 90 AO SLAVIA HAVÍŘOVAO SLAVIA HAVÍŘOV 01:30:38
2 Roman ŘíhaRoman Říha 90 TJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEKTJ SLEZAN FRÝDEK-MÍSTEK 01:31:37
3 Jan PolášekJan Polášek 80 AO SLAVIA HAVÍŘOVAO SLAVIA HAVÍŘOV 01:32:02
4 Pavel SchromPavel Schrom 91 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO 01:38:48
5 Miloš HolušaMiloš Holuša 65 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ 01:38:56
6 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 01:39:05
7 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ RUMBURKTJ RUMBURK 01:45:11
8 Jiří MalysaJiří Malysa 66 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO 01:45:26
9 Radek PařízekRadek Pařízek 82 TJ SOKOL NOVÁ PAKATJ SOKOL NOVÁ PAKA 01:46:46
10 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 AK HODONÍNAK HODONÍN 01:48:50
11 Stanislav AlbrechtStanislav Albrecht 73 TJ SOKOL NOVÁ PAKATJ SOKOL NOVÁ PAKA 01:49:49
12 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC SYNER TURNOVAC SYNER TURNOV 01:50:48
13 Josef SmolaJosef Smola 64 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ 01:51:20
14 Josef KalátJosef Kalát 55 HVĚZDA TRNOVANYHVĚZDA TRNOVANY 01:53:54
15 Jiří ŽákJiří Žák 71 BATT KLUB N.MĚSTO NA MOR.BATT KLUB N.MĚSTO NA MOR. 01:54:39
16 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 01:55:02
Jiří MalysaJiří Malysa 91 AK KROMĚŘÍŽAK KROMĚŘÍŽ DNF
Milan ŠvehlaMilan Švehla 78 VSK UNIVERZITA BRNOVSK UNIVERZITA BRNO DQ
Jakub ZajícJakub Zajíc 89 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE DQ
Celkem 19 závodníků

20 km chůze - Ženy

(so, 9.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie PelantováLucie Pelantová 86 PSK OLYMP PRAHAPSK OLYMP PRAHA 01:37:19
2 Zuzana SchindlerováZuzana Schindlerová 87 USK PRAHAUSK PRAHA 01:39:44
3 Karolína ŠkráškováKarolína Škrášková 87 TJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍNTJ SOKOL SG PLZEŇ-PETŘÍN 01:52:40
4 Hana HerberováHana Herberová 81 HVĚZDA SKP PARDUBICEHVĚZDA SKP PARDUBICE 01:57:45
5 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AK OLYMP BRNOAK OLYMP BRNO 02:10:27
Michaela NesvadbováMichaela Nesvadbová 92 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ DNF
Hana SvitákováHana Svitáková 90 AC ČESKÁ LÍPAAC ČESKÁ LÍPA DNF
Tereza HančováTereza Hančová 92 SK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍSK NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ DNP
Celkem 8 závodníků