výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink EAA v chůzi-Poděbrady 2011

Poděbrady (9. 4. 2011)

20 km chůze - Muži

(so, 9.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matteo GiupponiMatteo Giupponi 88 ITALYITALY 1:22:36
2 Carsten SchmidtCarsten Schmidt 86 GERMANYGERMANY 1:22:47
3 Benjamin SánchezBenjamin Sánchez 85 SPAINSPAIN 1:25:00
4 Christopher LinkeChristopher Linke 88 GERMANYGERMANY 1:25:04
5 Colin GriffinColin Griffin 82 IRELANDIRELAND 1:25:42
6 Marius ŽiukasMarius Žiukas 85 LITHUANIALITHUANIA 1:25:50
7 Federico TontodonatiFederico Tontodonati 89 ITALYITALY 1:26:01
8 Anatole IbánezAnatole Ibánez 85 SWEDENSWEDEN 1:26:35
9 Anton KučmínAnton Kučmín 84 SLOVAKIASLOVAKIA 1:26:42
10 Nils-Christopher GlogerNils-Christopher Gloger 90 GERMANYGERMANY 1:28:05
11 José Ignacio AledoJosé Ignacio Aledo 79 SPAINSPAIN 1:28:11
12 Riccardo MacchiaRiccardo Macchia 90 ITALYITALY 1:28:18
13 Fortunato D´OnofrioFortunato D´Onofrio 81 ITALYITALY 1:29:32
14 Perseus KarlströmPerseus Karlström 90 SWEDENSWEDEN 1:29:52
15 Micheal DoyleMicheal Doyle 87 IRELANDIRELAND 1:29:55
16 Karel KetnerKarel Ketner 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 1:30:38
17 Alex FlorezAlex Florez 71 SWITZERLANDSWITZERLAND 1:30:39
18 Andrea RomanelliAndrea Romanelli 86 ITALYITALY 1:31:23
19 Roman ŘíhaRoman Říha 90 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 1:31:37
20 Sándor RáczSándor Rácz 86 HUNGARYHUNGARY 1:31:54
21 Genadij KozlovskijGenadij Kozlovskij 91 LITHUANIALITHUANIA 1:31:56
22 Jan PolášekJan Polášek 80 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 1:32:02
23 Milan RízekMilan Rízek 78 SLOVAKIASLOVAKIA 1:32:26
24 Mario SilleroMario Sillero 90 SPAINSPAIN 1:33:45
25 Christer SvenssonChrister Svensson 69 SWEDENSWEDEN 1:38:43
26 Pavel SchromPavel Schrom 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:38:48
27 Miloš HolušaMiloš Holuša 65 AK KroměřížAK Kroměříž 1:38:56
28 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:39:05
29 Urbain GirodUrbain Girod 63 SWITZERLANDSWITZERLAND 1:39:07
30 Bremen Jacques vanBremen Jacques van 84 NETHERLANDSNETHERLANDS 1:42:06
31 Deividas JurgelianecasDeividas Jurgelianecas 91 LITHUANIALITHUANIA 1:42:06
32 Antonín KozelkaAntonín Kozelka 85 TJ RumburkTJ Rumburk 1:45:11
33 Jiří MalysaJiří Malysa 66 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:45:26
34 Radek PařízekRadek Pařízek 82 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1:46:46
35 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 AK HodonínAK Hodonín 1:48:50
36 Stanislav AlbrechtStanislav Albrecht 73 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1:49:49
37 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 1:50:48
38 Josef SmolaJosef Smola 64 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:51:20
39 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 1:53:54
40 Jiří ŽákJiří Žák 71 Batt klub N.Město na Mor.Batt klub N.Město na Mor. 1:54:39
41 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:55:02
Máté HelebrandtMáté Helebrandt 89 HUNGARYHUNGARY DNF
Jiří MalysaJiří Malysa 91 AK KroměřížAK Kroměříž DNF
Ben WearsBen Wears 90 GREAT BRITAINGREAT BRITAIN DNF
Thomas BosworthThomas Bosworth 90 GREAT BRITAINGREAT BRITAIN DQ
Eemeli KiiskiEemeli Kiiski 91 FINLANDFINLAND DQ
Aku PartanenAku Partanen 91 FINLANDFINLAND DQ
Milan ŠvehlaMilan Švehla 78 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DQ
Jakub ZajícJakub Zajíc 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DQ
Celkem 49 závodníků

20 km chůze - Ženy

(so, 9.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eva María IglesiasEva María Iglesias 85 SPAINSPAIN 1:34:28
2 Eleonora Anna GiorgiEleonora Anna Giorgi 89 ITALYITALY 1:34:44
3 Ainhoa PinedoAinhoa Pinedo 83 SPAINSPAIN 1:35:07
4 Federica FerraroFederica Ferraro 88 ITALYITALY 1:35:23
5 Antonella PalmisanoAntonella Palmisano 91 ITALYITALY 1:35:47
6 Serena PrunerSerena Pruner 86 ITALYITALY 1:37:14
7 Lucie PelantováLucie Pelantová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:37:19
8 Mari OlssonMari Olsson 86 SWEDENSWEDEN 1:39:30
9 Zuzana SchindlerováZuzana Schindlerová 87 USK PrahaUSK Praha 1:39:44
10 Sara AlonsoSara Alonso 91 SPAINSPAIN 1:40:01
11 Karoliina KaasalainenKaroliina Kaasalainen 88 FINLANDFINLAND 1:41:05
12 Laura PolliLaura Polli 83 SWITZERLANDSWITZERLAND 1:41:57
13 Marie PolliMarie Polli 80 SWITZERLANDSWITZERLAND 1:43:37
14 Francesca GrangeFrancesca Grange 89 ITALYITALY 1:46:37
15 Karolína ŠkráškováKarolína Škrášková 87 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:52:40
16 Mikaela LöfbackaMikaela Löfbacka 90 FINLANDFINLAND 1:54:25
17 Hana HerberováHana Herberová 81 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:57:45
18 Barbora MerkovskáBarbora Merkovská 93 SLOVAKIASLOVAKIA 2:09:12
19 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:10:27
Anne HalkivahaAnne Halkivaha 86 FINLANDFINLAND DNF
Michaela NesvadbováMichaela Nesvadbová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNF
Miroslava StašováMiroslava Stašová 86 SLOVAKIASLOVAKIA DNF
Hana SvitákováHana Svitáková 90 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNF
Anett TormaAnett Torma 84 HUNGARYHUNGARY DNF
Tereza HančováTereza Hančová 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
Vincenzo Sibilla DiVincenzo Sibilla Di 83 ITALYITALY DQ
Christin ElssChristin Elss 89 GERMANYGERMANY DQ
Lorena LuacesLorena Luaces 84 SPAINSPAIN DQ
Rachel SeamanRachel Seaman 86 CANADACANADA DQ
Celkem 29 závodníků