Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen

Pardubice (16. 4. 2011)

půlmaratón - Muži

(so, 16.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan KreisingerJan Kreisinger 84 AK KroměřížAK Kroměříž 1:05:27
2 Petr PechekPetr Pechek 83 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 1:06:45
3 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:06:53
4 Martin KučeraMartin Kučera 80 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:08:38
5 Daniel OrálekDaniel Orálek 70 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:08:42
6 Jan HavlíčekJan Havlíček 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:09:06
7 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:09:29
8 Petr LosmanPetr Losman 79 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:09:43
9 Jan MrázekJan Mrázek 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:10:15
10 Jakub BajzaJakub Bajza 90 AK KroměřížAK Kroměříž 1:10:27
11 Jan KohutJan Kohut 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:10:29
12 Róbert ŠtefkoRóbert Štefko 68 AK KroměřížAK Kroměříž 1:11:04
13 Jaroslav DražanJaroslav Dražan 81 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 1:11:04
14 Pavel BrýdlPavel Brýdl 80 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:12:23
15 Dušan PodroužekDušan Podroužek 74 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:12:25
16 Antonín KlikaAntonín Klika 64 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1:12:26
17 Tomáš MikaTomáš Mika 87 USK PrahaUSK Praha 1:12:55
18 Jakub TejchmanJakub Tejchman 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:13:09
19 Aleš BorekAleš Borek 77 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:13:13
20 Tomáš BlahaTomáš Blaha 76 AK KroměřížAK Kroměříž 1:13:49
21 Petr SoukupPetr Soukup 87 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 1:13:52
22 Petr LajtkepPetr Lajtkep 73 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1:13:58
23 Milan UchytilMilan Uchytil 74 KPA PardubiceKPA Pardubice 1:14:00
24 Miroslav HolubMiroslav Holub 66 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:14:13
25 Martin BerkaMartin Berka 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:14:23
26 Rudolf CoganRudolf Cogan 71 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1:14:36
27 Aleš DrahokoupilAleš Drahokoupil 85 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 1:14:54
28 Bořivoj KalousekBořivoj Kalousek 65 KPA PardubiceKPA Pardubice 1:17:12
29 Petr BloudíčekPetr Bloudíček 81 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1:17:20
30 Martin FořtMartin Fořt 68 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:18:07
31 Roman PavlůRoman Pavlů 79 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:18:15
32 Marek KožnarMarek Kožnar 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:18:31
33 Josef SiegelJosef Siegel 58 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 1:18:35
34 Petr SvobodaPetr Svoboda 68 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:19:03
35 Miloš NekužaMiloš Nekuža 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:19:51
36 Jindřich KrálJindřich Král 73 ČTBK ISCAREX Č.TřebováČTBK ISCAREX Č.Třebová 1:19:51
37 Ondřej HajnýOndřej Hajný 87 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:20:14
38 Ladislav DvorskýLadislav Dvorský 65 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:20:28
39 Jan ChlubnaJan Chlubna 84 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 1:20:45
40 Luboš MikyskaLuboš Mikyska 74 VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha 1:20:47
41 Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1:21:46
42 František PechekFrantišek Pechek 53 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 1:23:17
43 Oldřich JasenskýOldřich Jasenský 82 AK KroměřížAK Kroměříž 1:24:43
44 Pavel BřízaPavel Bříza 74 Maratón klub Kladno, o.s.Maratón klub Kladno, o.s. 1:25:01
45 Filip VrágaFilip Vrága 88 AK KroměřížAK Kroměříž 1:25:46
46 Jiří VáclavíkJiří Václavík 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1:26:21
47 Václav KrebsVáclav Krebs 65 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1:26:57
48 Jan HavelkaJan Havelka 79 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 1:29:31
49 Petr JorníčekPetr Jorníček 65 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:31:31
50 Jakub SiegelJakub Siegel 92 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 1:32:01
51 Miloslav HavelkaMiloslav Havelka 80 TJ SvitavyTJ Svitavy 1:32:56
52 Zdeněk SuchardaZdeněk Sucharda 71 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1:33:19
53 Tomáš ZajíčekTomáš Zajíček 76 KPA PardubiceKPA Pardubice 1:34:58
54 Josef SmolaJosef Smola 51 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:35:08
55 Radovan RudickýRadovan Rudický 69 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:35:52
56 Václav NovotnýVáclav Novotný 82 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1:36:20
57 Jan VágenknechtJan Vágenknecht 76 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 1:44:00
58 Zdeněk ČechZdeněk Čech 58 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:44:44
59 Jiří BrožJiří Brož 54 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:48:30
60 Vasil DogaruVasil Dogaru 81 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1:49:51
61 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:57:13
62 Josef KrátkýJosef Krátký 65 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:14:37
Roman CejzlarRoman Cejzlar 71 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice DNP
Jiří ČivrnýJiří Čivrný 80 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují DNP
František ČížekFrantišek Čížek 42 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř DNP
Miloš FialaMiloš Fiala 85 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Martin FreiMartin Frei 86 AK KroměřížAK Kroměříž DNP
Tomáš HaromTomáš Harom 80 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Milan JanataMilan Janata 85 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice DNP
Stanislav JančářStanislav Jančář 67 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
David KonůpekDavid Konůpek 77 TJ CHS TURBO ChotěbořTJ CHS TURBO Chotěboř DNP
Lukáš KučeraLukáš Kučera 81 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Jan MalýJan Malý 73 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka DNP
Václav OžanaVáclav Ožana 64 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě DNP
David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Luboš RákosníkLuboš Rákosník 74 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Václav RatajVáclav Rataj 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNP
Jan SchvarzbacherJan Schvarzbacher 62 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava DNP
Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Vlastimil ŠroubekVlastimil Šroubek 61 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ DNP
Celkem 80 závodníků

půlmaratón - Ženy

(so, 16.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ivana SekyrováIvana Sekyrová 71 AK SokolovAK Sokolov 1:15:24
2 Petra KamínkováPetra Kamínková 73 AK OlomoucAK Olomouc 1:16:00
3 Taťána MetelkováTaťána Metelková 72 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 1:19:44
4 Radka ChuráňováRadka Churáňová 77 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1:20:40
5 Marta FenclováMarta Fenclová 76 AC PardubiceAC Pardubice 1:22:15
6 Lenka ŠibravováLenka Šibravová 82 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:22:54
7 Denisa KozákováDenisa Kozáková 79 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:23:53
8 Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková 84 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ 1:24:46
9 Anna KrátkáAnna Krátká 69 TJ SvitavyTJ Svitavy 1:28:25
10 Soňa RybáčkováSoňa Rybáčková 83 Maratón klub Kladno, o.s.Maratón klub Kladno, o.s. 1:29:44
11 Radka ZbíralováRadka Zbíralová 72 Maratón klub Kladno, o.s.Maratón klub Kladno, o.s. 1:30:42
12 Laura MatulováLaura Matulová 84 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1:31:14
13 Iveta FořtováIveta Fořtová 72 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:31:25
14 Jana PechkováJana Pechková 85 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 1:33:03
15 Vanda Kadeřábková-BřezinovVanda Kadeřábková-Březinov 73 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:36:22
16 Iva PachtováIva Pachtová 70 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:36:48
17 Lucie RůžkováLucie Růžková 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1:44:15
18 Iva TržilováIva Tržilová 86 TJ Maratonstav ÚpiceTJ Maratonstav Úpice 1:45:25
19 Danuše ŠkrdováDanuše Škrdová 65 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:47:00
20 Vilma PodmelováVilma Podmelová 62 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:48:59
21 Libuše KuchařováLibuše Kuchařová 62 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:53:09
22 Lenka WágnerováLenka Wágnerová 72 Maraton klub SEITL OstravaMaraton klub SEITL Ostrava 1:53:40
23 Magdalena SiegelováMagdalena Siegelová 65 AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň 2:02:33
24 Veronika PeterkováVeronika Peterková 84 TJ SvitavyTJ Svitavy 2:06:26
25 Simona LinhartováSimona Linhartová 64 AC PardubiceAC Pardubice 2:25:09
Stanislava ForsterováStanislava Forsterová 78 SC MARATHON PLZEŇSC MARATHON PLZEŇ DNP
Renee LeMoineRenee LeMoine 74 PrahaPraha DNP
Iva MilesováIva Milesová 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha DNP
Iva PechováIva Pechová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNP
Celkem 29 závodníků