Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze

Nové Město nad Metují (3. - 4. 9. 2011)

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.9.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik BrožDominik Brož 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.47
2 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.50
3 Daniel HruškaDaniel Hruška 96 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.78
4 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.83
5 Matěj DynybylMatěj Dynybyl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.85
6 Václav VidličkaVáclav Vidlička 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.93
7 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC ProstějovAC Prostějov 15.04
8 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 15.32
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.9.2011) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 14.29
2 Šimon AdamecŠimon Adamec 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.33
3 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.34
4 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.70
5 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.80
6 Denis ŠtěrbaDenis Štěrba 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 15.63
7 Martin HavlíčekMartin Havlíček 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 15.70
8 Lukáš BílýLukáš Bílý 97 AC ProstějovAC Prostějov 16.29
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.9.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek NovotnýMarek Novotný 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 14.28
2 Mikuláš HavelMikuláš Havel 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 14.71
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 14.92
4 David HájekDavid Hájek 96 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15.12
5 Evžen KováčEvžen Kováč 96 AK MostAK Most 15.35
6 Václav PátýVáclav Pátý 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 15.38
7 Tomáš CapouchTomáš Capouch 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15.54
8 Jakub KořínekJakub Kořínek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.10
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KroupaTomáš Kroupa 96 AC PardubiceAC Pardubice 13.66
2 David ŠebrleDavid Šebrle 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.97
3 Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.97
4 Šimon AdamecŠimon Adamec 96 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 14.18
5 Dominik BrožDominik Brož 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 14.20
6 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.42
7 Marek NovotnýMarek Novotný 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 14.43
8 Mikuláš HavelMikuláš Havel 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 14.53
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.9.2011) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 15.53
2 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 15.71
3 Barbora ChválkováBarbora Chválková 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.98
4 Lucie MalcováLucie Malcová 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 16.09
5 Natálie MyslíkováNatálie Myslíková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 16.23
6 Tereza ČaladiTereza Čaladi 96 ŠAK ZŠ PardubiceŠAK ZŠ Pardubice 16.50
7 Michaela RadováMichaela Radová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 16.76
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.9.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.06
2 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 USK PrahaUSK Praha 15.49
3 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.78
4 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 97 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 16.52
5 Simona VosátkováSimona Vosátková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.22
6 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 17.67
7 Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová 96 JAC BrnoJAC Brno 17.71
8 Kristýna HovorkováKristýna Hovorková 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 18.62
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.9.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 15.28
2 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.45
3 Emily GerulováEmily Gerulová 97 TJ Orlová LutyněTJ Orlová Lutyně 16.26
4 Klára ZemanováKlára Zemanová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.57
5 Petra JonášováPetra Jonášová 96 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.66
6 Sabina PöschlováSabina Pöschlová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.91
7 Iveta RákosníkováIveta Rákosníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.25
8 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 18.82
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (so, 3.9.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Annemarie SkálováAnnemarie Skálová 96 USK PrahaUSK Praha 15.17
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK OlomoucAK Olomouc 15.20
3 Karin HöferováKarin Höferová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.36
4 Anna NečinováAnna Nečinová 96 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 15.41
5 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.54
6 Veronika LaštovkováVeronika Laštovková 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 15.73
7 Barbora ChválkováBarbora Chválková 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.35
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 168.7c
Celkem 8 závodníků