Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze

Písek (10. - 11. 9. 2011)

400 m - Muži 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 48.90
2 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.09
3 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 49.52
4 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 49.75
5 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.67
6 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.63
Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DQ
Poznámky:
DQ dle pravidla 163/3a
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VaněkPetr Vaněk 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.24
2 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 49.74
3 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.13
4 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.24
5 Aleš RovenskýAleš Rovenský 93 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 50.26
Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DNF
David BenešDavid Beneš 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.73
2 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 49.13
3 Jiří FaistJiří Faist 90 AC DomažliceAC Domažlice 49.97
4 Jiří BernášekJiří Bernášek 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.04
5 Ladislav SteinerLadislav Steiner 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 50.44
6 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 50.79
7 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 52.78
8 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 53.41
Celkem 8 závodníků

400 m - Muži 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 47.25
2 Petr LichýPetr Lichý 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.16
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 48.43
4 Petr VaněkPetr Vaněk 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.50
5 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 48.68
6 Martin VinšMartin Vinš 92 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 48.81
7 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 49.99
8 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 52.11
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy 20-22 let (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.19
2 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.51
3 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.47
4 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 JAC BrnoJAC Brno 60.58
5 Jana HavelkováJana Havelková 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 60.91
6 Zuzana BeránkováZuzana Beránková 95 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 61.20
7 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.87
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 10.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 59.36
2 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 59.61
3 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 59.87
4 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.64
Nikola ČernáNikola Černá 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor DNF
Nikola JelenováNikola Jelenová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Markéta KrejčíMarkéta Krejčí 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice DNP
Celkem 7 závodníků

400 m - Ženy 20-22 let (Finále)

Finále (ne, 11.9.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 56.85
2 Žaneta LangrováŽaneta Langrová 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 57.72
3 Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.93
4 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 58.86
5 Dominika ValentováDominika Valentová 92 AC PardubiceAC Pardubice 59.53
6 Karolína NovotnáKarolína Novotná 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 59.75
7 Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 JAC BrnoJAC Brno 60.00
8 Petra SotonováPetra Sotonová 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.09
Celkem 8 závodníků