Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Youth athletics-Sokol Grand Prix a Světový atletický den 2011 (do 19 let)

Kolín (8. 5. 2011)

100 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.90
2 Ondřej VotinskýOndřej Votinský 92 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.63
3 Jan MajerJan Majer 93 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.23
Matěj PalánMatěj Palán 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DQ
Jan MoravecJan Moravec 93 TJ Slavoj Český Brod,o.s.TJ Slavoj Český Brod,o.s. DNP
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 8.5.2011) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11.38
2 David SeifertDavid Seifert 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.67
3 Jan RadaJan Rada 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11.94
4 Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.95
5 Lukáš UrbanLukáš Urban 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.38
6 Jan JansákJan Jansák 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.58
7 Jan ZahradníčekJan Zahradníček 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.73
Martin MorávekMartin Morávek 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí DNF
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.5.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jordan BenguiJordan Bengui 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.06
2 David HolubDavid Holub 94 AC ČáslavAC Čáslav 12.33
3 Petr FořtPetr Fořt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.42
4 Jakub SochorJakub Sochor 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.51
5 Roman VobořilRoman Vobořil 94 AC ČáslavAC Čáslav 12.74
6 Vít SoukupVít Soukup 95 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 13.01
Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 11.19
2 David SeifertDavid Seifert 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.53
3 Jan RadaJan Rada 94 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 11.65
4 Jordan BenguiJordan Bengui 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.82
5 Jaroslav WeihrauchJaroslav Weihrauch 94 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.20
6 David HolubDavid Holub 94 AC ČáslavAC Čáslav 12.23
7 Lukáš UrbanLukáš Urban 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.31
Petr FořtPetr Fořt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.58
2 Monika KoppováMonika Koppová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 12.84
3 Jana NevoralováJana Nevoralová 93 Sprint klub ČáslavSprint klub Čáslav 13.21
4 Žaneta SovadínováŽaneta Sovadínová 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.51
5 Martina PultarováMartina Pultarová 93 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.03
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 8.5.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.52
2 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.68
3 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.70
4 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.79
5 Veronika KoppováVeronika Koppová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.48
6 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.20
7 Tereza SchlitzováTereza Schlitzová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.52
Kristýna SemerádováKristýna Semerádová 94 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (ne, 8.5.2011) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.62
2 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 13.37
3 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.57
4 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.86
5 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.09
6 Eliška PilařováEliška Pilařová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.14
7 Kateřina KupcováKateřina Kupcová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 14.49
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.38
2 Hana PtáčníkováHana Ptáčníková 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 12.51
3 Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.54
4 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.74
5 Veronika KoppováVeronika Koppová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 13.37
6 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 13.72
Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNP
Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav DNP
Celkem 8 závodníků