Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka

Olomouc (8. 5. 2011)

hod oštěpem 600g - Žáci

(ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK HraniceSK Hranice
96 41.82 18.8620.5918.3720.59
2 Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 41.77 18.8620.5918.3720.59
3 Dominik SokolaDominik Sokola
AK KroměřížAK Kroměříž
96 41.41 18.8620.5918.3720.59
4 Patrik KadlčíkPatrik Kadlčík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 41.20 18.8620.5918.3720.59
5 Adam UherAdam Uher
AK OlomoucAK Olomouc
97 32.22 18.8620.5918.3720.59
6 Lukáš LáryšLukáš Láryš
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 28.32 18.8620.5918.3720.59
7 Ivo BabišIvo Babiš
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 23.02 18.8620.5918.3720.59
8 Jan KudelaJan Kudela
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 22.52 18.8620.5918.3720.59
9 Jan VysloužilJan Vysloužil
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 20.59 18.8620.5918.3720.59
Jakub PeňásJakub Peňás
AK KroměřížAK Kroměříž
96 DNP
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jarmila KlimešováJarmila Klimešová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 58.13 X37.0136.5737.0133.9133.5834.08 1023
2 Irena ŠediváIrena Šedivá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
92 45.56 X37.0136.5737.0133.9133.5834.08 796
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
88 45.09 X37.0136.5737.0133.9133.5834.08 787
4 Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 42.07 X37.0136.5737.0133.9133.5834.08 733
5 Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
94 41.70 X37.0136.5737.0133.9133.5834.08 726
6 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 39.43 X37.0136.5737.0133.9133.5834.08
7 Lucia SlaničkováLucia Slaničková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
88 38.78 X37.0136.5737.0133.9133.5834.08 673
8 Pavla VozárováPavla Vozárová
AC DomažliceAC Domažlice
91 37.01 X37.0136.5737.0133.9133.5834.08
Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 DNP
Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková
AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice
90 DNP
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Anna Marie KadlecováAnna Marie Kadlecová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 34.68
2 Nikol TabačkováNikol Tabačková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 32.21 26.7729.4332.2132.2124.4623.0030.27
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK OlomoucAK Olomouc
97 29.81 20.3120.1719.9820.3121.6321.7529.81
4 Michaela Doleželová Michaela Doleželová
AK ŠternberkAK Šternberk
97 23.70 23.7019.4818.9923.7018.6417.5021.56
5 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 22.22 22.0820.4920.6922.0814.7819.0622.22
6 Naďa VojáčkováNaďa Vojáčková
AK ŠternberkAK Šternberk
96 19.25 14.5317.9419.2519.2515.9417.9518.17
Celkem 6 závodníků