výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích

Bílina (7. - 8. 5. 2011)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2011) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Evžen KováčEvžen Kováč 96 AK MostAK Most 08.03 551
2 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 08.19 506
3 Martin HavlíčekMartin Havlíček 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.35 462
4 Vilém ZeilerVilém Zeiler 97 AK MostAK Most 08.54 413
5 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.40 222
6 Jan ČernýJan Černý 96 AK BílinaAK Bílina 09.70 168
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2011) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 08.71 371
2 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.05 293
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.07 289
4 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.49 205
5 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.79 153
6 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 14.19 0
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.5.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 08.87 333
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.37 227
3 Josef PoláčekJosef Poláček 99 AK MostAK Most 09.47 208
4 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.62 181
5 Martin HrbekMartin Hrbek 99 AK BílinaAK Bílina 09.74 161
6 Martin Šíma Martin Šíma 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.90 135
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.5.2011) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.16 270
2 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.19 264
3 Petr KoliškaPetr Koliška 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.23 255
4 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.44 214
5 Lukáš DerflerLukáš Derfler 98 AK MostAK Most 09.62 181
6 Jan ArnoldJan Arnold 98 AK BílinaAK Bílina 09.84 145
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 8.5.2011) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 09.24 253
2 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 09.85 143
3 Dominik TůmaDominik Tůma 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.90 135
4 Martin VöröšMartin Vöröš 99 AK BílinaAK Bílina 09.98 123
5 Miloslav RejmanMiloslav Rejman 98 AK MostAK Most 10.11 105
6 David SchafferDavid Schaffer 98 AK BílinaAK Bílina 12.17 0
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 8.5.2011) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 08.30 476
2 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka 99 AK MostAK Most 09.99 122
3 Michal ProcházkaMichal Procházka 99 AK BílinaAK Bílina 10.72 37
Celkem 3 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2011) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 08.56 684
2 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 08.86 603
3 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK BílinaAK Bílina 09.26 501
4 Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.39 470
5 Šárka KučerováŠárka Kučerová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.58 426
Tereza StajskalováTereza Stajskalová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.5.2011) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.39 470
2 Barbora LipšováBarbora Lipšová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.58 426
3 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.61 419
4 Veronika VrábelováVeronika Vrábelová 98 AK MostAK Most 09.96 344
5 Monika TajovskáMonika Tajovská 99 AK MostAK Most 10.09 318
6 Gabriela PecákováGabriela Pecáková 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.27 283
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.5.2011) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana VáňováJana Váňová 99 AK BílinaAK Bílina 09.54 435
2 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 09.81 376
3 Kateřina VojtkováKateřina Vojtková 98 AK MostAK Most 10.21 295
4 Nikola VlčkováNikola Vlčková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 10.33 272
5 Barbora JáskováBarbora Jásková 99 AK BílinaAK Bílina 10.60 224
MS Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 08.86 603
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 7.5.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel Vejražka Daniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.06 291
2 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.33 235
3 Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka 00 AK BílinaAK Bílina 09.80 151
4 Jan RudolfJan Rudolf 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.82 148
5 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 10.05 113
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 7.5.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 09.29 243
2 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.31 239
3 Jan BuršaJan Burša 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.35 231
4 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.43 216
5 Lukáš HeyerLukáš Heyer 00 AK MostAK Most 09.67 173
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 7.5.2011) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VanžuraMartin Vanžura 01 TJ KrupkaTJ Krupka 09.96 126
2 Ondřej HrubiškoOndřej Hrubiško 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10.16 98
3 Daniel KrejzaDaniel Krejza 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.30 80
4 Adam PelikánAdam Pelikán 01 AK MostAK Most 10.50 58
5 Jan KadlecJan Kadlec 01 AK BílinaAK Bílina 11.55 0
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 7.5.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MartinákMichal Martinák 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 09.93 131
2 Jan HájekJan Hájek 02 AK BílinaAK Bílina 10.18 95
3 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 10.85 26
4 Milan LamplotMilan Lamplot 01 AK MostAK Most 11.33 2
5 Matěj KrobMatěj Krob 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.19 0
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 7.5.2011) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.31 489
2 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 09.82 374
3 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.86 365
4 Kateřina KřivohlaváKateřina Křivohlavá 00 TJ KrupkaTJ Krupka 09.87 363
5 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 10.48 245
6 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 10.97 166
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 7.5.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karina TokarováKarina Tokarová 00 TJ KrupkaTJ Krupka 08.96 576
2 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.78 382
3 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.08 320
4 Lucie ČernáLucie Černá 00 AK BílinaAK Bílina 10.96 167
5 Štěpánka ValentováŠtěpánka Valentová 00 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 11.57 88
6 Aneta LamplotováAneta Lamplotová 01 AK MostAK Most 11.69 75
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 7.5.2011) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.82 374
2 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.19 299
3 Lucie KovaříkováLucie Kovaříková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.72 204
4 Klára ČerníkováKlára Černíková 01 AK BílinaAK Bílina 10.76 198
5 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 11.00 161
6 Veronika KočárkováVeronika Kočárková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.04 42
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 7.5.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie RenerováLucie Renerová 05 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.26 501
2 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.73 393
3 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10.19 299
4 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.49 243
5 Karin RujbrováKarin Rujbrová 02 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 12.22 29
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně

Žákyně 1 (so, 7.5.2011) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 20.59 709
2 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 20.87 677
3 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.34 627
4 Dominika BurešováDominika Burešová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.61 598
5 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.88 472
6 Nikola LyubenováNikola Lyubenová 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.67 401
Celkem 6 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 1:54.96 585
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 1:59.52 516
3 Daniel Vejražka Daniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1:59.87 511
4 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:00.81 497
5 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:00.98 494
6 Michal MartinákMichal Martinák 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 2:04.75 441
7 Jan BuršaJan Burša 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:11.24 356
8 Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka 00 AK BílinaAK Bílina 2:16.22 296
9 Martin VanžuraMartin Vanžura 01 TJ KrupkaTJ Krupka 2:17.47 282
10 Lukáš HeyerLukáš Heyer 00 AK MostAK Most 2:26.49 190
11 Jan RudolfJan Rudolf 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:36.18 110
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 2:05.80 427
2 Ondřej HrubiškoOndřej Hrubiško 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:12.69 338
3 Daniel KrejzaDaniel Krejza 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:19.35 262
4 Jan HájekJan Hájek 02 AK BílinaAK Bílina 2:22.30 231
5 Adam PelikánAdam Pelikán 01 AK MostAK Most 2:30.41 155
6 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 2:31.13 149
7 Milan LamplotMilan Lamplot 01 AK MostAK Most 2:33.81 128
8 Jan KadlecJan Kadlec 01 AK BílinaAK Bílina 2:42.16 71
9 Matěj KrobMatěj Krob 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:47.67 42
Celkem 9 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2:06.39 419
2 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 2:09.77 374
3 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:19.97 255
4 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:21.71 237
5 Lucie KovaříkováLucie Kovaříková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:23.63 217
6 Aneta LamplotováAneta Lamplotová 01 AK MostAK Most 2:26.56 189
7 Lucie ČernáLucie Černá 00 AK BílinaAK Bílina 2:31.47 146
8 Klára ČerníkováKlára Černíková 01 AK BílinaAK Bílina 2:35.51 115
9 Karin RujbrováKarin Rujbrová 02 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:35.75 113
10 Štěpánka ValentováŠtěpánka Valentová 00 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:44.72 57
11 Veronika KočárkováVeronika Kočárková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:50.72 29
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie RenerováLucie Renerová 05 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:53.99 601
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1:57.02 553
3 Karina TokarováKarina Tokarová 00 TJ KrupkaTJ Krupka 1:58.65 529
4 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2:07.06 410
5 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:07.38 405
6 Kateřina KřivohlaváKateřina Křivohlavá 00 TJ KrupkaTJ Krupka 2:08.03 397
7 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:13.41 329
8 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:15.92 300
9 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:20.24 252
10 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 2:23.93 214
11 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:24.64 207
12 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:25.45 200
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:30.72 485
2 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 2:33.17 459
3 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 2:41.93 372
4 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:51.77 285
5 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:55.09 257
6 Martin Šíma Martin Šíma 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:55.97 250
7 Martin HrbekMartin Hrbek 99 AK BílinaAK Bílina 2:56.99 243
8 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:58.66 230
9 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 3:02.21 204
10 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:08.75 159
11 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:16.94 111
12 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3:19.39 98
13 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 3:42.67 13
Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov DNP
Celkem 14 závodníků
Běh 2 (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš DerflerLukáš Derfler 98 AK MostAK Most 2:45.94 335
2 Martin VöröšMartin Vöröš 99 AK BílinaAK Bílina 2:49.16 307
3 Josef PoláčekJosef Poláček 99 AK MostAK Most 2:53.00 274
4 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:56.64 245
5 Dominik TůmaDominik Tůma 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:57.32 240
6 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:58.91 228
7 Petr KoliškaPetr Koliška 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:06.96 171
8 Miloslav RejmanMiloslav Rejman 98 AK MostAK Most 3:11.84 140
9 Michal ProcházkaMichal Procházka 99 AK BílinaAK Bílina 3:31.99 43
10 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 3:33.78 37
11 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka 99 AK MostAK Most 3:35.87 31
12 David SchafferDavid Schaffer 98 AK BílinaAK Bílina 3:41.53 16
Jan ArnoldJan Arnold 98 AK BílinaAK Bílina DNF
Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 14 závodníků

800 m - Žákyně

(ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 2:43.92 529
2 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:54.12 422
3 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:57.45 389
4 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:58.54 379
5 Nikola LyubenováNikola Lyubenová 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:00.34 362
6 Dominika BurešováDominika Burešová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:16.60 226
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:53.26 430
2 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 2:59.09 374
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:01.37 353
4 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 3:02.07 346
5 Nikola VlčkováNikola Vlčková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:05.35 317
6 Šárka KučerováŠárka Kučerová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:06.93 303
7 Kateřina VojtkováKateřina Vojtková 98 AK MostAK Most 3:08.29 292
8 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK BílinaAK Bílina 3:08.75 288
9 Monika TajovskáMonika Tajovská 99 AK MostAK Most 3:09.97 278
10 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:10.01 278
11 Barbora LipšováBarbora Lipšová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:16.79 225
12 Jana VáňováJana Váňová 99 AK BílinaAK Bílina 3:17.71 218
13 Gabriela PecákováGabriela Pecáková 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:21.97 188
14 Barbora JáskováBarbora Jásková 99 AK BílinaAK Bílina 3:24.40 172
15 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 3:26.23 160
16 Veronika VrábelováVeronika Vrábelová 98 AK MostAK Most 3:27.20 154
MS Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2:37.03 607
MS Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 2:40.43 568
Tereza StajskalováTereza Stajskalová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 19 závodníků

1000 m - Žáci

(ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 3:23.98 449
2 Evžen KováčEvžen Kováč 96 AK MostAK Most 3:25.50 436
3 Martin HavlíčekMartin Havlíček 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:29.38 405
4 Vilém ZeilerVilém Zeiler 97 AK MostAK Most 3:47.12 278
5 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 4:04.19 176
6 Jan ČernýJan Černý 96 AK BílinaAK Bílina 4:06.22 165
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2011) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 10.26 493
2 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10.89 385
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.05 360
4 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.16 343
5 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 11.95 233
6 Petr KoliškaPetr Koliška 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.93 125
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.5.2011) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.13 348
2 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 12.16 207
3 Lukáš DerflerLukáš Derfler 98 AK MostAK Most 12.60 158
4 Jan ArnoldJan Arnold 98 AK BílinaAK Bílina 12.71 147
5 Miloslav RejmanMiloslav Rejman 98 AK MostAK Most 13.12 108
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 8.5.2011) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.71 264
2 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.47 172
3 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.88 130
4 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 13.11 109
5 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 13.94 48
6 David SchafferDavid Schaffer 98 AK BílinaAK Bílina 13.97 46
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 8.5.2011) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.06 359
2 Josef PoláčekJosef Poláček 99 AK MostAK Most 12.02 224
3 Martin HrbekMartin Hrbek 99 AK BílinaAK Bílina 12.10 215
4 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.70 148
5 Martin VöröšMartin Vöröš 99 AK BílinaAK Bílina 13.03 116
6 Dominik TůmaDominik Tůma 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 13.66 66
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 8.5.2011) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 10.99 369
2 Martin Šíma Martin Šíma 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.09 216
3 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka 99 AK MostAK Most 14.95 6
4 Michal ProcházkaMichal Procházka 99 AK BílinaAK Bílina 15.31 0
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2011) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.68 293
2 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 12.78 281
3 Tereza StajskalováTereza Stajskalová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.07 247
4 Gabriela PecákováGabriela Pecáková 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 13.46 203
5 Kateřina VojtkováKateřina Vojtková 98 AK MostAK Most 13.99 151
6 Nikola VlčkováNikola Vlčková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 15.16 61
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 8.5.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK BílinaAK Bílina 12.27 347
2 Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.38 332
3 Barbora LipšováBarbora Lipšová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.11 242
4 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 13.37 213
5 Veronika VrábelováVeronika Vrábelová 98 AK MostAK Most 13.84 165
6 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 16.16 14
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 8.5.2011) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 11.52 454
2 Šárka KučerováŠárka Kučerová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.96 259
3 Monika TajovskáMonika Tajovská 99 AK MostAK Most 13.24 227
4 Barbora JáskováBarbora Jásková 99 AK BílinaAK Bílina 13.90 159
5 Jana VáňováJana Váňová 99 AK BílinaAK Bílina 14.42 114
MS Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 10.46 629
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 7.5.2011) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Evžen KováčEvžen Kováč 96 AK MostAK Most 15.25 682
2 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 15.65 636
3 Martin HavlíčekMartin Havlíček 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 15.81 618
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (so, 7.5.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém ZeilerVilém Zeiler 97 AK MostAK Most 18.67 337
2 Jan ČernýJan Černý 96 AK BílinaAK Bílina 22.18 102
3 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 23.26 55
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 7.5.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 16.59 644
2 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 17.57 534
3 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 17.92 497
4 Dominika BurešováDominika Burešová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.69 248
5 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.32 86
6 Nikola LyubenováNikola Lyubenová 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.53 76
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.58160 Body
1 Evžen KováčEvžen Kováč
AK MostAK Most
96 1.58 ------OOO-OOXO 449
2 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 1.58 ------OOOOOOXOXX 449
3 Martin HavlíčekMartin Havlíček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 1.52 --O-OOOOXOOOXXX 404
4 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 1.40 OOOOOOXXOXXX 317
5 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 1.20 OOOXXX 188
6 Jan ČernýJan Černý
AK BílinaAK Bílina
96 1.20 O-XOXXX 188
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 1.54 666
2 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 1.45 566
3 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 1.40 512
4 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 1.20 312
5 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 1.15 266
6 Nikola LyubenováNikola Lyubenová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
96 1.10 222
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.701.802.002.302.502.602.702.802.90 Body
1 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 2.80 OOOOOOXXX 309
2 Evžen KováčEvžen Kováč
AK MostAK Most
96 2.60 XOXOXXOXXOXXX 264
3 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 1.70 XXOXXX 86
4 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 0 XXX
5 Jan ČernýJan Černý
AK BílinaAK Bílina
96 0 XXX
6 Martin HavlíčekMartin Havlíček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 0 XXX
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Evžen KováčEvžen Kováč
AK MostAK Most
96 5.71 525
2 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 5.59 500
3 Martin HavlíčekMartin Havlíček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 5.07 396
4 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 4.71 328
5 Jan ČernýJan Černý
AK BílinaAK Bílina
96 3.57 140
6 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 3.01 67
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.76 4.764.754.674.76 337
2 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
AK BílinaAK Bílina
99 4.62 3.994.624.53.4.62 312
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 4.41 3.714.414.254.41 274
4 Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 4.30 4.304.18X4.30 255
5 Lukáš BartoňLukáš Bartoň
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
98 4.29 X4.214.294.29 254
6 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 4.25 3.994.104.254.25 247
7 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 4.24 4.054.244.224.24 245
8 Luboš KemrLuboš Kemr
AK MostAK Most
98 4.12 3.693.834.124.12 225
9 Martin HrbekMartin Hrbek
AK BílinaAK Bílina
99 4.11 3.994.113.784.11 224
10 Martin Šíma Martin Šíma
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 4.04 3.934.041.414.04 212
11 Petr KoliškaPetr Koliška
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 4.02 3.784.023.974.02 209
12 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 4.02 4.023.963.884.02 209
13 Josef RajchertJosef Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.99 2.753.993.503.99 204
14 Josef PoláčekJosef Poláček
AK MostAK Most
99 3.92 3.923.613.753.92 193
15 Martin VöröšMartin Vöröš
AK BílinaAK Bílina
99 3.76 3.463.453.763.76 168
16 Jakub ŠtulíkJakub Štulík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.72 2.963.723.543.72 162
17 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 3.69 3.693.443.553.69 158
18 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 3.65 3.65X3.533.65 152
19 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 3.55 3.552.493.523.55 137
20 Jan ArnoldJan Arnold
AK BílinaAK Bílina
98 3.46 3.363.463.353.46 125
21 Jakub ZárubaJakub Záruba
AK MostAK Most
98 3.32 2.773.323.153.32 106
22 Dominik TůmaDominik Tůma
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 3.32 X2.843.323.32 106
23 Michal ProcházkaMichal Procházka
AK BílinaAK Bílina
99 3.05 2.882.983.053.05 72
24 Miloslav RejmanMiloslav Rejman
AK MostAK Most
98 2.94 2.842.942.902.94 59
25 Lukáš DerflerLukáš Derfler
AK MostAK Most
98 2.80 2.802.491.442.80 44
26 David SchafferDavid Schaffer
AK BílinaAK Bílina
98 2.78 XX2.782.78 42
Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 DNP 0
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 4.70 479
2 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.49 426
3 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 4.22 359
4 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 4.20 355
5 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 3.80 263
6 Nikola LyubenováNikola Lyubenová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
96 2.84 81
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
98 4.49 4.494.17X4.49 426
2 Barbora LipšováBarbora Lipšová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.99 3.993.383.683.99 306
3 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK BílinaAK Bílina
98 3.95 3.693.953.833.95 296
4 Karolína VatrováKarolína Vatrová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
99 3.85 3.743.853.833.85 274
5 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 3.57 3.033.283.573.57 214
6 Šárka KučerováŠárka Kučerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 3.55 X3.453.553.55 210
7 Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 3.45 3.383.293.453.45 190
8 Kateřina VojtkováKateřina Vojtková
AK MostAK Most
98 3.42 3.223.423.293.42 184
9 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 3.36 3.363.35X3.36 172
10 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
98 3.27 2.683.273.023.27 155
11 Veronika VrábelováVeronika Vrábelová
AK MostAK Most
98 3.23 3.23X3.183.23 148
12 Barbora JáskováBarbora Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 3.04 2.993.042.843.04 114
13 Nikola VlčkováNikola Vlčková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
98 3.04 2.822.623.043.04 114
14 Gabriela PecákováGabriela Pecáková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 2.96 2.661.742.962.96 100
15 Jana VáňováJana Váňová
AK BílinaAK Bílina
99 2.66 X2.662.522.66 55
MS Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 4.24 364
Monika TajovskáMonika Tajovská
AK MostAK Most
99 0 XXX0
Tereza StajskalováTereza Stajskalová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 DNP
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 3.93 195
2 Daniel Vejražka Daniel Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 3.89 188
3 David ŠtiblickýDavid Štiblický
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 3.76 168
4 Matyáš RusekMatyáš Rusek
AK BílinaAK Bílina
00 3.70 159
5 Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka
AK BílinaAK Bílina
00 3.58 142
6 Lukáš HeyerLukáš Heyer
AK MostAK Most
00 3.54 136
7 Jan BuršaJan Burša
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 3.39 115
8 Ondřej HrubiškoOndřej Hrubiško
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
01 3.33 107
9 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický
AK MostAK Most
00 3.30 103
10 Martin VanžuraMartin Vanžura
TJ KrupkaTJ Krupka
01 3.26 98
11 Michal MartinákMichal Martinák
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 3.22 93
12 Jan HájekJan Hájek
AK BílinaAK Bílina
02 3.12 80
13 Jan RudolfJan Rudolf
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 3.09 76
14 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 2.91 56
15 Daniel KrejzaDaniel Krejza
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 2.89 53
16 Jan KadlecJan Kadlec
AK BílinaAK Bílina
01 2.76 40
17 Milan LamplotMilan Lamplot
AK MostAK Most
01 2.69 33
18 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 2.59 24
19 Adam PelikánAdam Pelikán
AK MostAK Most
01 2.55 20
20 Matěj KrobMatěj Krob
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 2.14 0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 3.92 3.923.693.913.92 290
2 Lucie RenerováLucie Renerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
05 3.73 3.733.583.603.73 248
3 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.48 3.48XX3.48 196
4 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 3.47 3.463.473.413.47 194
5 Eliška KohlertováEliška Kohlertová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
00 3.45 3.263.453.213.45 190
6 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 3.44 3.44X3.353.44 188
7 Karina TokarováKarina Tokarová
TJ KrupkaTJ Krupka
00 3.42 X3.42X3.42 184
8 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 3.40 3.082.973.403.40 180
9 Markéta MatějkováMarkéta Matějková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.22 3.223.203.193.22 146
10 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 3.17 X3.17X3.17 137
11 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová
AK BílinaAK Bílina
00 3.00 2.992.953.003.00 107
12 Ivana GallováIvana Gallová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 2.93 2.93X2.912.93 95
13 Hana ČechováHana Čechová
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 2.90 2.772.772.902.90 91
14 Hana PavelkováHana Pavelková
AK MostAK Most
00 2.81 2.422.812.612.81 76
15 Štěpánka ValentováŠtěpánka Valentová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
00 2.80 2.802.692.652.80 75
16 Aneta LamplotováAneta Lamplotová
AK MostAK Most
01 2.70 XX2.702.70 60
17 Kateřina KřivohlaváKateřina Křivohlavá
TJ KrupkaTJ Krupka
00 2.69 2.69X2.642.69 59
18 Karin RujbrováKarin Rujbrová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
02 2.67 2.512.552.672.67 56
19 Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 2.67 2.352.372.672.67 56
20 Veronika KočárkováVeronika Kočárková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 2.59 2.212.312.592.59 45
21 Lucie KovaříkováLucie Kovaříková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 2.56 2.511.752.562.56 41
22 Lucie ČernáLucie Černá
AK BílinaAK Bílina
00 2.51 2.22X2.512.51 35
23 Klára ČerníkováKlára Černíková
AK BílinaAK Bílina
01 2.44 2.442.362.302.44 27
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 10.19 542
2 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 08.74 447
3 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 08.44 428
4 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 07.04 338
5 Nikola LyubenováNikola Lyubenová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
96 06.71 316
6 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 05.42 235
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 12.27 12.2712.02-12.27 623
2 Evžen KováčEvžen Kováč
AK MostAK Most
96 11.65 10.7811.6510.7011.65 585
3 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 09.70 09.6709.2009.7009.70 468
4 Jan ČernýJan Černý
AK BílinaAK Bílina
96 09.69 09.62--09.62 467
5 Martin HavlíčekMartin Havlíček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 07.40 06.7606.6707.4007.40 331
6 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 06.54 --06.5406.54 280
Celkem 6 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 28.30 431
2 Jan ČernýJan Černý
AK BílinaAK Bílina
96 27.41 414
3 Evžen KováčEvžen Kováč
AK MostAK Most
96 24.41 356
4 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 24.30 354
5 Martin HavlíčekMartin Havlíček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 19.43 261
6 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 13.67 156
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Evžen KováčEvžen Kováč
AK MostAK Most
96 43.76 497
2 Jiří PerknerJiří Perkner
AK BílinaAK Bílina
96 41.18 459
3 Jan ČernýJan Černý
AK BílinaAK Bílina
96 34.59 364
4 Vilém ZeilerVilém Zeiler
AK MostAK Most
97 22.96 201
5 Martin HavlíčekMartin Havlíček
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 20.12 163
6 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
97 14.20 85
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žákyně

(ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 25.09 384
2 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK BílinaAK Bílina
96 23.87 361
3 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 18.16 255
4 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
97 17.98 251
5 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
97 08.37 77
6 Nikola LyubenováNikola Lyubenová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
96 08.34 77
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin Šíma Martin Šíma
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 54.33 345
2 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
AK BílinaAK Bílina
99 53.89 341
3 Martin HrbekMartin Hrbek
AK BílinaAK Bílina
99 46.75 280
4 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 44.54 262
5 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 43.83 256
6 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 42.76 247
7 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 42.08 241
8 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 41.54 237
9 Lukáš BartoňLukáš Bartoň
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
98 41.17 234
10 Martin VöröšMartin Vöröš
AK BílinaAK Bílina
99 40.16 225
11 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 39.68 222
12 Luboš KemrLuboš Kemr
AK MostAK Most
98 39.58 221
13 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 38.89 215
14 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 38.22 210
15 Lukáš DerflerLukáš Derfler
AK MostAK Most
98 38.12 209
16 Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 37.55 204
17 Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 37.41 203
18 Jakub ZárubaJakub Záruba
AK MostAK Most
98 37.24 202
19 Petr KoliškaPetr Koliška
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 35.42 187
20 Dominik TůmaDominik Tůma
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 33.51 171
21 Josef RajchertJosef Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 32.96 167
22 Miloslav RejmanMiloslav Rejman
AK MostAK Most
98 31.34 154
23 Michal ProcházkaMichal Procházka
AK BílinaAK Bílina
99 28.13 129
24 Jakub ŠtulíkJakub Štulík
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 28.04 128
25 Jan ArnoldJan Arnold
AK BílinaAK Bílina
98 27.89 127
26 Josef PoláčekJosef Poláček
AK MostAK Most
99 27.78 126
27 Ondřej PokornýOndřej Pokorný
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 27.54 124
28 David SchafferDavid Schaffer
AK BílinaAK Bílina
98 27.08 120
Celkem 28 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora JáskováBarbora Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 42.25 383
2 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 38.74 340
3 Kateřina VojtkováKateřina Vojtková
AK MostAK Most
98 36.02 307
4 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
98 34.20 285
5 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK BílinaAK Bílina
98 33.37 275
6 Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 29.68 231
7 Gabriela PecákováGabriela Pecáková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 28.72 220
8 Monika TajovskáMonika Tajovská
AK MostAK Most
99 27.51 206
9 Nikola VlčkováNikola Vlčková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
98 25.96 188
10 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
98 25.58 184
11 Barbora LipšováBarbora Lipšová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 25.56 183
12 Tereza StajskalováTereza Stajskalová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 25.24 180
13 Jana VáňováJana Váňová
AK BílinaAK Bílina
99 23.58 161
14 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 23.26 157
15 Veronika VrábelováVeronika Vrábelová
AK MostAK Most
98 22.08 144
16 Šárka KučerováŠárka Kučerová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 19.78 118
17 Karolína VatrováKarolína Vatrová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
99 19.00 109
MS Jana NovotnáJana Novotná
JAC BrnoJAC Brno
99 39.81 353
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš HeyerLukáš Heyer
AK MostAK Most
00 52.91 333
2 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 48.56 296
3 David ŠtiblickýDavid Štiblický
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 46.60 279
4 Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka
AK BílinaAK Bílina
00 40.94 232
5 Matyáš RusekMatyáš Rusek
AK BílinaAK Bílina
00 40.49 228
6 Jan BuršaJan Burša
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 34.95 183
7 Jan HájekJan Hájek
AK BílinaAK Bílina
02 31.46 155
8 Adam PelikánAdam Pelikán
AK MostAK Most
01 29.06 136
9 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický
AK MostAK Most
00 28.72 133
10 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 26.61 117
11 Daniel Vejražka Daniel Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 26.02 112
12 Michal MartinákMichal Martinák
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 25.70 110
13 Milan LamplotMilan Lamplot
AK MostAK Most
01 25.69 110
14 Martin VanžuraMartin Vanžura
TJ KrupkaTJ Krupka
01 25.59 109
15= Jan RudolfJan Rudolf
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 24.40 100
15= Daniel KrejzaDaniel Krejza
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 24.40 100
17 Jan KadlecJan Kadlec
AK BílinaAK Bílina
01 19.44 62
18 Ondřej HrubiškoOndřej Hrubiško
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
01 16.72 43
19 Matěj KrobMatěj Krob
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 15.84 37
20 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 13.70 22
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 36.39 311
2 Lucie ČernáLucie Černá
AK BílinaAK Bílina
00 33.00 271
3 Karina TokarováKarina Tokarová
TJ KrupkaTJ Krupka
00 32.24 262
4 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 31.36 251
5 Lucie RenerováLucie Renerová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
05 30.26 238
6 Hana PavelkováHana Pavelková
AK MostAK Most
00 29.86 234
7 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 25.99 188
8 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 22.76 151
9 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 22.70 151
10 Eliška KohlertováEliška Kohlertová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
00 21.88 142
11 Kateřina KřivohlaváKateřina Křivohlavá
TJ KrupkaTJ Krupka
00 21.67 139
12 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 21.52 137
13 Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 21.21 134
14 Štěpánka ValentováŠtěpánka Valentová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
00 21.19 134
15 Ivana GallováIvana Gallová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 20.39 125
16 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová
AK BílinaAK Bílina
00 20.13 122
17 Markéta MatějkováMarkéta Matějková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 19.48 115
18 Lucie KovaříkováLucie Kovaříková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 15.94 76
19 Aneta LamplotováAneta Lamplotová
AK MostAK Most
01 15.31 70
20 Hana ČechováHana Čechová
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 14.78 64
21 Klára ČerníkováKlára Černíková
AK BílinaAK Bílina
01 14.48 61
22 Karin RujbrováKarin Rujbrová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
02 13.93 55
23 Veronika KočárkováVeronika Kočárková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 13.33 49
Celkem 23 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 1870
2 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 1811
3 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1651
4 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1465
5 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1230
6 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1215
7 Martin Šíma Martin Šíma 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1158
8 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1130
9 Martin HrbekMartin Hrbek 99 AK BílinaAK Bílina 1123
10 Josef PoláčekJosef Poláček 99 AK MostAK Most 1025
11 Josef RajchertJosef Rajchert 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1016
12 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 1012
13 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 1003
14 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0982
15 Petr KoliškaPetr Koliška 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0947
16 Martin VöröšMartin Vöröš 99 AK BílinaAK Bílina 0939
17 Lukáš DerflerLukáš Derfler 98 AK MostAK Most 0927
18 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 0911
19 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0904
20 Dominik TůmaDominik Tůma 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0718
21 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka 99 AK MostAK Most 0567
22 Miloslav RejmanMiloslav Rejman 98 AK MostAK Most 0566
23 Jan ArnoldJan Arnold 98 AK BílinaAK Bílina 0544
24 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 0536
25 Michal ProcházkaMichal Procházka 99 AK BílinaAK Bílina 0281
26 David SchafferDavid Schaffer 98 AK BílinaAK Bílina 0224
Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNF
Poznámky:


Fojtík J. 1870 (10.99/369-53.89/341-08.30/476-4.62/312-2:41.93/372)

Prchal P. 1811 (10.26/493-42.08/241-08.71/371-4.25/247-2:33.17/459)

Bartoň L. 1651 (10.89/385-41.17/234-09.05/293-4.29/254-2:30.72/485)

Ščerba M. 1465 (11.05/360-39.68/222-09.07/289-4.76/337-2:55.09/257)

Janetka A. 1230 (12.16/207-41.54/237-09.37/227-4.41/274-2:51.77/285)

Najman F. 1215 (11.06/359-42.76/247-09.49/205-4.24/245-3:08.75/159)

Šíma . 1158 (12.09/216-54.33/345-09.90/135-4.04/212-2:55.97/250)

Štěpánek D. 1130 (11.13/348-44.54/262-09.79/153-3.55/137-2:58.66/230)

Hrbek M. 1123 (12.10/215-46.75/280-09.74/161-4.11/224-2:56.99/243)

Poláček J. 1025 (12.02/224-27.78/126-09.47/208-3.92/193-2:53.00/274)

Rajchert J. 1016 (/-12.88/130-32.96/167-09.16/270-3.99/204-2:56.64/245)

Kemr L. 1012 (13.11/109-39.58/221-09.24/253-4.12/225-3:02.21/204)

Krivák D. 1003 (11.95/233-38.89/215-08.87/333-4.02/209-3:42.67/13)

Lunhul V. 982 (/-12.70/148-37.55/204-09.19/264-4.30/255-3:16.94/111)

Koliška P. 947 (/-12.93/125-35.42/187-09.23/255-4.02/209-3:06.96/171)

Vöröš M. 939 (/-13.03/116-40.16/225-09.98/123-3.76/168-2:49.16/307)

Derfler L. 927 (/-12.60/158-38.12/209-09.62/181-2.80/44-2:45.94/335)

Licek V. 911 (11.71/264-38.22/210-09.62/181-3.69/158-3:19.39/98)

Štulík J. 904 (12.47/172-28.04/128-09.44/214-3.72/162-2:58.91/228)

Tůma D. 718 (13.66/66-33.51/171-09.90/135-3.32/106-2:57.32/240)

Procházka T. 567 (14.95/6-43.83/256-09.99/122-3.65/152-3:35.87/31)

Rejman M. 566 (13.12/108-31.34/154-10.11/105-2.94/59-3:11.84/140)

Jahodář J. 546 (11.16/343-37.41/203-14.19/0-0/-/)

Arnold J. 544 (/-12.71/147-27.89/127-09.84/145-3.46/125-/)

Záruba J. 536 (13.94/48-37.24/202-09.85/143-3.32/106-3:33.78/37)

Procházka M. 281 (15.31/0-28.13/129-10.72/37-3.05/72-3:31.99/43)

Schaffer D. 224 (13.97/46-27.08/120-12.17/0-2.78/42-3:41.53/16)

Pokorný O. 124 (27.54/124)

Chloupek O. 0 (/)
Celkem 27 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 1786
2 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 1735
3 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK BílinaAK Bílina 1707
4 Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1653
5 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1544
6 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1476
7 Barbora LipšováBarbora Lipšová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1382
8 Šárka KučerováŠárka Kučerová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1316
9 Kateřina VojtkováKateřina Vojtková 98 AK MostAK Most 1229
10 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 1093
11 Barbora JáskováBarbora Jásková 99 AK BílinaAK Bílina 1052
12 Monika TajovskáMonika Tajovská 99 AK MostAK Most 1029
13 Gabriela PecákováGabriela Pecáková 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0994
14 Jana VáňováJana Váňová 99 AK BílinaAK Bílina 0983
15 Veronika VrábelováVeronika Vrábelová 98 AK MostAK Most 0955
16 Nikola VlčkováNikola Vlčková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0952
MS Jana NovotnáJana Novotná 99 JAC BrnoJAC Brno 2517
Tereza StajskalováTereza Stajskalová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNF
Poznámky:


Novotná J. 2517 (10.46/629-39.81/353-08.86/603-4.24/364-2:40.43/568)

Vatrová K. 1786 (11.52/454-19.00/109-08.86/603-3.85/274-3:02.07/346)

Bartošová K. 1735 (12.78/281-25.58/184-08.56/684-4.49/426-3:26.23/160)

Sýkorová V. 1707 (12.27/347-33.37/275-09.26/501-3.95/296-3:08.75/288)

Heřmánková B. 1653 (12.38/332-29.68/231-09.39/470-3.45/190-2:53.26/430)

Stejskalová P. 1544 (12.68/293-38.74/340-09.61/419-3.57/214-3:10.01/278)

Sentenská K. 1476 (13.37/213-34.20/285-09.39/470-3.27/155-3:01.37/353)

Lipšová B. 1382 (13.11/242-25.56/183-09.58/426-3.99/306-3:16.79/225)

Kučerová Š. 1316 (12.96/259-19.78/118-09.58/426-3.55/210-3:06.93/303)

Vojtková K. 1229 (13.99/151-36.02/307-10.21/295-3.42/184-3:08.29/292)

Malá S. 1093 (16.16/14-23.26/157-09.81/376-3.36/172-2:59.09/374)

Jásková B. 1052 (13.90/159-42.25/383-10.60/224-3.04/114-3:24.40/172)

Tajovská M. 1029 (13.24/227-27.51/206-10.09/318-0/-3:09.97/278)

Pecáková G. 994 (13.46/203-28.72/220-10.27/283-2.96/100-3:21.97/188)

Váňová J. 983 (14.42/114-23.58/161-09.54/435-2.66/55-3:17.71/218)

Vrábelová V. 955 (13.84/165-22.08/144-09.96/344-3.23/148-3:27.20/154)

Vlčková N. 952 (15.16/61-25.96/188-10.33/272-3.04/114-3:05.35/317)

Červínová M. 607 (2:37.03/607)

Stajskalová T. 427 (13.07/247-25.24/180-/-/-/)
Celkem 18 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 96 AK BílinaAK Bílina 3726
2 Monika VobrátilováMonika Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3176
3 Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová 97 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3171
4 Dominika BurešováDominika Burešová 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2665
5 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh 97 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1821
6 Nikola LyubenováNikola Lyubenová 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1535
Poznámky:


Odvárková L. 3726 (16.59/644-1.54/666-07.04/338-20.59/709-4.70/479-23.87/361-2:43.92/529)

Vobrátilová M. 3176 (17.57/534-1.40/512-08.74/447-21.34/627-4.49/426-17.98/251-2:58.54/379)

Vobrátilová G. 3171 (17.92/497-1.45/566-08.44/428-20.87/677-4.22/359-18.16/255-2:57.45/389)

Burešová D. 2665 (20.69/248-1.20/312-10.19/542-21.61/598-4.20/355-25.09/384-3:16.60/226)

Sabadosh A. 1821 (23.32/86-1.15/266-05.42/235-22.88/472-3.80/263-08.37/77-2:54.12/422)

Lyubenová N. 1535 (23.53/76-1.10/222-06.71/316-23.67/401-2.84/81-08.34/77-3:00.34/362)
Celkem 6 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1224
2 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 1215
3 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 1179
4 Daniel Vejražka Daniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 1102
5 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 0905
6 Jan BuršaJan Burša 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0885
7 Lukáš HeyerLukáš Heyer 00 AK MostAK Most 0832
8 Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka 00 AK BílinaAK Bílina 0821
9 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 0776
10 Michal MartinákMichal Martinák 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 0775
11 Martin VanžuraMartin Vanžura 01 TJ KrupkaTJ Krupka 0615
12 Ondřej HrubiškoOndřej Hrubiško 01 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 0586
13 Jan HájekJan Hájek 02 AK BílinaAK Bílina 0561
14 Daniel KrejzaDaniel Krejza 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0495
15 Jan RudolfJan Rudolf 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0434
16 Adam PelikánAdam Pelikán 01 AK MostAK Most 0369
17 Milan LamplotMilan Lamplot 01 AK MostAK Most 0273
18 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 0221
19 Jan KadlecJan Kadlec 01 AK BílinaAK Bílina 0173
20 Matěj KrobMatěj Krob 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0079
Poznámky:


Zahrádka V. 1224 (48.56/296-09.31/239-3.93/195-2:00.98/494)

Rusek M. 1215 (40.49/228-09.29/243-3.70/159-1:54.96/585)

Štiblický D. 1179 (46.60/279-09.43/216-3.76/168-1:59.52/516)

Vejražka . 1102 (26.02/112-09.06/291-3.89/188-1:59.87/511)

Erlebach Z. 905 (26.61/117-09.33/235-2.91/56-2:00.81/497)

Burša J. 885 (34.95/183-09.35/231-3.39/115-2:11.24/356)

Heyer L. 832 (52.91/333-09.67/173-3.54/136-2:26.49/190)

Vajdečka T. 821 (40.94/232-09.80/151-3.58/142-2:16.22/296)

Mišelnický J. 776 (28.72/133-10.05/113-3.30/103-2:05.80/427)

Martinák M. 775 (25.70/110-09.93/131-3.22/93-2:04.75/441)

Vanžura M. 615 (25.59/109-09.96/126-3.26/98-2:17.47/282)

Hrubiško O. 586 (16.72/43-10.16/98-3.33/107-2:12.69/338)

Hájek J. 561 (31.46/155-10.18/95-3.12/80-2:22.30/231)

Krejsa D. 495 (24.40/100-10.30/80-2.89/53-2:19.35/262)

Rudolf J. 434 (24.40/100-09.82/148-3.09/76-2:36.18/110)

Pelikán A. 369 (29.06/136-10.50/58-2.55/20-2:30.41/155)

Lamplot M. 273 (25.69/110-11.33/2-2.69/33-2:33.81/128)

Raitr V. 221 (13.70/22-10.85/26-2.59/24-2:31.13/149)

Kadlec J. 173 (19.44/62-11.55/0-2.76/40-2:42.16/71)

Krob M. 79 (15.84/37-12.19/0-2.14/0-2:47.67/42)
Celkem 20 závodníků
Čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie RenerováLucie Renerová 05 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1588
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 1583
3 Karina TokarováKarina Tokarová 00 TJ KrupkaTJ Krupka 1551
4 Veronika MalkovskáVeronika Malkovská 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 1120
5 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1065
6 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1050
7 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 1029
8 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 0996
9 Kateřina KřivohlaváKateřina Křivohlavá 00 TJ KrupkaTJ Krupka 0958
10 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 0876
11 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0861
12 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 0850
13 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 0817
14 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 0783
15 Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 0718
16 Lucie ČernáLucie Černá 00 AK BílinaAK Bílina 0619
17 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 0588
18 Lucie KovaříkováLucie Kovaříková 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0538
19 Klára ČerníkováKlára Černíková 01 AK BílinaAK Bílina 0401
20 Aneta LamplotováAneta Lamplotová 01 AK MostAK Most 0394
21 Štěpánka ValentováŠtěpánka Valentová 00 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0354
22 Karin RujbrováKarin Rujbrová 02 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 0253
23 Veronika KočárkováVeronika Kočárková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 0165
Poznámky:


Renerová L. 1588 (3.73/248-09.26/501-30.26/238-1:53.99/601)

Štolová M. 1583 (3.92/290-09.31/489-31.36/251-1:57.02/553)

Tokarová K. 1551 (3.42/184-08.96/576-32.24/262-1:58.65/529)

Malkovská V. 1120 (3.47/194-09.86/365-22.76/151-2:07.06/410)

Zábojníková K. 1065 (3.40/180-09.82/374-36.39/311-2:25.45/200)

Vyskočilová A. 1050 (3.17/137-10.08/320-25.99/188-2:07.38/405)

Kůsová M. 1029 (3.48/196-09.78/382-22.70/151-2:15.92/300)

Kohlertová E. 996 (3.45/190-10.48/245-21.88/142-2:06.39/419)

Křivohlavá K. 958 (2.69/59-09.87/363-21.67/139-2:08.03/397)

Zoubková Z. 876 (3.44/188-10.19/299-21.52/137-2:20.24/252)

Matějková M. 861 (3.22/146-09.73/393-19.48/115-2:24.64/207)

Pavelková H. 850 (2.81/76-10.97/166-29.86/234-2:09.77/374)

Schuldesová S. 817 (3.00/107-09.82/374-20.13/122-2:23.93/214)

Čechová H. 783 (2.90/91-10.19/299-14.78/64-2:13.41/329)

Gallová I. 718 (2.93/95-10.49/243-20.39/125-2:19.97/255)

Černá L. 619 (2.51/35-10.96/167-33.00/271-2:31.47/146)

Dvořáková M. 588 (2.67/56-11.00/161-21.21/134-2:21.71/237)

Kovaříková L. 538 (2.56/41-10.72/204-15.94/76-2:23.63/217)

Černíková K. 401 (2.44/27-10.76/198-14.48/61-2:35.51/115)

Lamplotová A. 394 (2.70/60-11.69/75-15.31/70-2:26.56/189)

Valentová Š. 354 (2.80/75-11.57/88-21.19/134-2:44.72/57)

Rujbrová K. 253 (2.67/56-12.22/29-13.93/55-2:35.75/113)

Kočárková V. 165 (2.59/45-12.04/42-13.33/49-2:50.72/29)
Celkem 23 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří PerknerJiří Perkner 96 AK BílinaAK Bílina 4362
2 Evžen KováčEvžen Kováč 96 AK MostAK Most 4345
3 Martin HavlíčekMartin Havlíček 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3040
4 Vilém ZeilerVilém Zeiler 97 AK MostAK Most 2782
5 Jan ČernýJan Černý 96 AK BílinaAK Bílina 2008
6 Miroslav KalousekMiroslav Kalousek 97 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 1229
Poznámky:


Perkner J. 4362 (15.65/636-28.30/431-2.80/309-41.18/459-08.19/506-5.59/500-12.27/623-1.58/449-3:23.98/449)

Kováč E. 4345 (15.25/682-24.41/356-2.60/264-43.76/497-08.03/551-5.71/525-11.65/585-1.58/449-3:25.50/436)

Havlíček M. 3040 (15.81/618-19.43/261-0/-20.12/163-08.35/462-5.07/396-07.40/331-1.52/404-3:29.38/405)

Zeiler V. 2782 (18.67/337-24.30/354-1.70/86-22.96/201-08.54/413-4.71/328-09.70/468-1.40/317-3:47.12/278)

Černý J. 2008 (22.18/102-27.41/414-0/-34.59/364-09.70/168-3.57/140-09.69/467-1.20/188-4:06.22/165)

Kalousek M. 1229 (23.26/55-13.67/156-0/-14.20/85-09.40/222-3.01/67-06.54/280-1.20/188-4:04.19/176)

Vöröš M. 0 (/)

Koliška P. 0 (/)

Arnold J. 0 (/)

Derfler L. 0 (/)

Rajchert J. 0 (/)

Lunhul V. 0 (/-12.70/148)

Derfler L. 0 (12.60/158)

Rajchert J. 0 (12.88/130)

Arnold J. 0 (12.71/147)

Koliška P. 0 (12.93/125)

Vöröš M. 0 (13.03/116-40.16/225)

Koliška P. 0 (35.42/187)

Rajchert J. 0 (32.96/167)

Lunhul V. 0 (37.55/204)

Arnold J. 0 (27.89/127)

Derfler L. 0 (38.12/209)

Lunhul V. 0 (09.19/264)

Rajchert J. 0 (09.16/270)

Derfler L. 0 (09.62/181)

Koliška P. 0 (09.23/255)

Arnold J. 0 (09.84/145)

Vöröš M. 0 (09.98/123-3.76/168)

Koliška P. 0 (4.02/209)

Rajchert J. 0 (3.99/204)

Arnold J. 0 (3.46/125)

Lunhul V. 0 (4.30/255)

Derfler L. 0 (2.80/44-2:45.94/335)

Lunhul V. 0 (3:16.94/111)

Arnold J. 0 (/)

Rajchert J. 0 (2:56.64/245)

Koliška P. 0 (3:06.96/171)

Vöröš M. 0 (2:49.16/307)
Celkem 6 závodníků