Přebor SČ kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích
Stará Boleslav (13. - 14. 5. 2011)60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 07.80 | 619 | ||||||||||||||
2 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 08.06 | 542 | ||||||||||||||
3 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 08.07 | 540 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 08.45 | 436 | ||||||||||||||
2 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 08.89 | 329 | ||||||||||||||
3 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 09.14 | 274 | ||||||||||||||
4 | Jan KlárJan Klár | 98 | SK Kotlářka Praha | 09.33 | 235 | ||||||||||||||
5 | Tomáš BrejchaTomáš Brejcha | 98 | ASK Slavia Praha | 09.43 | 216 | ||||||||||||||
6 | Martin MelmukaMartin Melmuka | 99 | ASK Slavia Praha | 09.65 | 176 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MajerLukáš Majer | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.81 | 347 | ||||||||||||||
2 | Robin PovolnýRobin Povolný | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.53 | 197 | ||||||||||||||
3 | Adam PeckaAdam Pecka | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.59 | 187 | ||||||||||||||
4 | Marek ZemanMarek Zeman | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.89 | 137 | ||||||||||||||
5 | Radek SkalskýRadek Skalský | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.95 | 128 | ||||||||||||||
6 | Lukáš KleinerLukáš Kleiner | 01 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.05 | 113 | ||||||||||||||
7 | Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.29 | 81 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna HerynkováAnna Herynková | 98 | ASK Slavia Praha | 08.73 | 637 | ||||||||||||||
2 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 08.83 | 610 | ||||||||||||||
3= | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 09.04 | 556 | ||||||||||||||
3= | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 09.04 | 556 | ||||||||||||||
5 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 09.24 | 506 | ||||||||||||||
6 | Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová | 98 | ASK Slavia Praha | 09.30 | 492 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= | Nikola SládkováNikola Sládková | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.02 | 561 | ||||||||||||||
1= | Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.02 | 561 | ||||||||||||||
3 | Karolína BarešováKarolína Barešová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.08 | 546 | ||||||||||||||
4 | Michaela SvobodováMichaela Svobodová | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.24 | 506 | ||||||||||||||
5 | Zdeňka DoksanskáZdeňka Doksanská | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.28 | 496 | ||||||||||||||
6 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.30 | 492 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina TrnkováKateřina Trnková | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.64 | 413 | ||||||||||||||
2 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.67 | 406 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.72 | 395 | ||||||||||||||
4 | Tereza HolcováTereza Holcová | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.33 | 272 | ||||||||||||||
5 | Zuzana MikováZuzana Miková | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.57 | 229 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří TůmaJiří Tůma | 88 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11.86 | 679 | ||||||||||||||
2 | Jiří DubenJiří Duben | 88 | ASK Děčín | 12.09 | 633 | ||||||||||||||
3 | Pavel NěmecPavel Němec | 74 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 13.25 | 426 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m - Junioři
(pá, 13.5.2011) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Spartak Vlašim | 12.21 | 610 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | TJ Spartak Třebíč | 11.35 | 784 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 11.85 | 681 | ||||||||||||||
3 | Marco Adrien DROZDAMarco Adrien DROZDA | 94 | Slovensko | 12.09 | 633 | ||||||||||||||
4 | David KroupaDavid Kroupa | 95 | TJ Spartak Třebíč | 12.10 | 631 | ||||||||||||||
5 | Michal MalýMichal Malý | 94 | ASK Slavia Praha | 12.41 | 573 | ||||||||||||||
6 | Jan MinátJan Minát | 94 | ASK Slavia Praha | 12.46 | 563 | ||||||||||||||
7 | Ján VAŠEKJán VAŠEK | 95 | Slovensko | 12.70 | 520 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
150 m - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 21.39 | 621 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
200 m - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová | 95 | ATLETIKA Polička | 26.38 | 764 | ||||||||||||||
2 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová | 94 | TJ Šumperk | 26.82 | 727 | ||||||||||||||
3 | Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 29.84 | 493 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Muži (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří TůmaJiří Tůma | 88 | TJ Sokol Kolín-atletika | 52.98 | 682 | ||||||||||||||
2 | Jiří DubenJiří Duben | 88 | ASK Děčín | 53.19 | 673 | ||||||||||||||
3 | Pavel NěmecPavel Němec | 74 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 60.85 | 385 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Junioři
(pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Spartak Vlašim | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KroupaDavid Kroupa | 95 | TJ Spartak Třebíč | 55.32 | 586 | ||||||||||||||
2 | Jan MinátJan Minát | 94 | ASK Slavia Praha | 55.60 | 575 | ||||||||||||||
3 | Michal MalýMichal Malý | 94 | ASK Slavia Praha | 56.94 | 523 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | TJ Spartak Třebíč | 51.36 | 753 | ||||||||||||||
2 | Marco Adrien DROZDAMarco Adrien DROZDA | 94 | Slovensko | 52.46 | 705 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 52.98 | 682 | ||||||||||||||
4 | Ján VAŠEKJán VAŠEK | 95 | Slovensko | 58.11 | 480 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 2:33.33 | 457 | ||||||||||||||
2 | Lukáš MajerLukáš Majer | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:34.66 | 443 | ||||||||||||||
3 | Jan KlárJan Klár | 98 | SK Kotlářka Praha | 2:41.01 | 381 | ||||||||||||||
4 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 2:43.45 | 358 | ||||||||||||||
5 | Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:45.62 | 338 | ||||||||||||||
6 | Marek ZemanMarek Zeman | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:49.33 | 305 | ||||||||||||||
7 | Adam PeckaAdam Pecka | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:51.81 | 284 | ||||||||||||||
8 | Tomáš BrejchaTomáš Brejcha | 98 | ASK Slavia Praha | 2:53.62 | 269 | ||||||||||||||
9 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 2:54.80 | 260 | ||||||||||||||
10 | Martin MelmukaMartin Melmuka | 99 | ASK Slavia Praha | 2:55.24 | 256 | ||||||||||||||
11 | Lukáš KleinerLukáš Kleiner | 01 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 3:03.10 | 197 | ||||||||||||||
12 | Robin PovolnýRobin Povolný | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 3:08.05 | 164 | ||||||||||||||
13 | Radek SkalskýRadek Skalský | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 3:14.82 | 123 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová | 95 | ATLETIKA Polička | 2:27.13 | 729 | ||||||||||||||
2 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová | 94 | TJ Šumperk | 2:27.47 | 725 | ||||||||||||||
3 | Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 3:06.67 | 306 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:27.95 | 719 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 2:31.65 | 672 | ||||||||||||||
2 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:32.64 | 660 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:45.20 | 515 | ||||||||||||||
4 | Nikola SládkováNikola Sládková | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:48.67 | 477 | ||||||||||||||
5 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:50.80 | 455 | ||||||||||||||
6 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 2:52.22 | 441 | ||||||||||||||
7 | Karolína BarešováKarolína Barešová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:53.10 | 432 | ||||||||||||||
8 | Anna HerynkováAnna Herynková | 98 | ASK Slavia Praha | 2:53.40 | 429 | ||||||||||||||
9 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:53.68 | 426 | ||||||||||||||
10 | Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová | 98 | ASK Slavia Praha | 2:54.02 | 423 | ||||||||||||||
11 | Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:58.63 | 378 | ||||||||||||||
12 | Tereza HolcováTereza Holcová | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:59.19 | 373 | ||||||||||||||
13 | Zdeňka DoksanskáZdeňka Doksanská | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 3:04.53 | 324 | ||||||||||||||
14 | Kateřina TrnkováKateřina Trnková | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 3:07.23 | 301 | ||||||||||||||
15 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 3:09.22 | 284 | ||||||||||||||
16 | Zuzana MikováZuzana Miková | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 3:11.76 | 264 | ||||||||||||||
17 | Michaela SvobodováMichaela Svobodová | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 3:17.03 | 223 | ||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
1000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marco Adrien DROZDAMarco Adrien DROZDA | 94 | Slovensko | 2:51.66 | 748 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:52.52 | 739 | ||||||||||||||
3 | Jan MinátJan Minát | 94 | ASK Slavia Praha | 3:03.94 | 626 | ||||||||||||||
4 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | TJ Spartak Třebíč | 3:09.07 | 578 | ||||||||||||||
5 | Ján VAŠEKJán VAŠEK | 95 | Slovensko | 3:13.60 | 537 | ||||||||||||||
6 | Michal MalýMichal Malý | 94 | ASK Slavia Praha | 3:14.95 | 525 | ||||||||||||||
7 | David KroupaDavid Kroupa | 95 | TJ Spartak Třebíč | 3:26.67 | 427 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1000 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 3:16.99 | 507 | ||||||||||||||
2 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 3:17.45 | 503 | ||||||||||||||
3 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 3:21.02 | 473 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří DubenJiří Duben | 88 | ASK Děčín | 4:49.59 | 621 | ||||||||||||||
2 | Pavel NěmecPavel Němec | 74 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 5:24.54 | 427 | ||||||||||||||
Jiří TůmaJiří Tůma | 88 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 13.5.2011) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 10.29 | 488 | ||||||||||||||
2 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 10.71 | 415 | ||||||||||||||
3 | Jan KlárJan Klár | 98 | SK Kotlářka Praha | 11.55 | 286 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BrejchaTomáš Brejcha | 98 | ASK Slavia Praha | 11.56 | 285 | ||||||||||||||
5 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 12.45 | 174 | ||||||||||||||
6 | Martin MelmukaMartin Melmuka | 99 | ASK Slavia Praha | 12.62 | 156 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 13.5.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robin PovolnýRobin Povolný | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 11.41 | 306 | ||||||||||||||
2 | Lukáš MajerLukáš Majer | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 11.74 | 260 | ||||||||||||||
3 | Adam PeckaAdam Pecka | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 13.00 | 119 | ||||||||||||||
4 | Marek ZemanMarek Zeman | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 13.02 | 117 | ||||||||||||||
5 | Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 13.05 | 114 | ||||||||||||||
6 | Lukáš KleinerLukáš Kleiner | 01 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 13.79 | 57 | ||||||||||||||
7 | Radek SkalskýRadek Skalský | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 14.03 | 42 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 13.5.2011) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna HerynkováAnna Herynková | 98 | ASK Slavia Praha | 10.76 | 577 | ||||||||||||||
2 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 10.97 | 541 | ||||||||||||||
3 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 11.45 | 465 | ||||||||||||||
4 | Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová | 98 | ASK Slavia Praha | 11.78 | 415 | ||||||||||||||
5 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 12.29 | 344 | ||||||||||||||
6 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 12.37 | 333 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 13.5.2011) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 11.82 | 410 | ||||||||||||||
2 | Michaela SvobodováMichaela Svobodová | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 12.06 | 375 | ||||||||||||||
3 | Karolína BarešováKarolína Barešová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 12.59 | 305 | ||||||||||||||
4 | Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 12.81 | 277 | ||||||||||||||
5 | Nikola SládkováNikola Sládková | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 12.83 | 275 | ||||||||||||||
6 | Zdeňka DoksanskáZdeňka Doksanská | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 12.87 | 270 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 13.5.2011) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 11.54 | 451 | ||||||||||||||
2 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 11.85 | 405 | ||||||||||||||
3 | Kateřina TrnkováKateřina Trnková | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 12.61 | 302 | ||||||||||||||
4 | Tereza HolcováTereza Holcová | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 13.69 | 180 | ||||||||||||||
Zuzana MikováZuzana Miková | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | dnf | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 14.69 | 749 | ||||||||||||||
2 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 15.28 | 678 | ||||||||||||||
3 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 18.64 | 340 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 18.72 | 417 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová | 94 | TJ Šumperk | 14.78 | 871 | ||||||||||||||
2 | Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová | 95 | ATLETIKA Polička | 15.27 | 806 | ||||||||||||||
3 | Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 18.33 | 455 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří DubenJiří Duben | 88 | ASK Děčín | 17.49 | 574 | ||||||||||||||
2 | Jiří TůmaJiří Tůma | 88 | TJ Sokol Kolín-atletika | 17.86 | 538 | ||||||||||||||
3 | Pavel NěmecPavel Němec | 74 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 19.35 | 402 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři
(so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Spartak Vlašim | dnp | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | TJ Spartak Třebíč | 14.95 | 856 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 15.15 | 831 | ||||||||||||||
3 | David KroupaDavid Kroupa | 95 | TJ Spartak Třebíč | 16.26 | 704 | ||||||||||||||
4 | Michal MalýMichal Malý | 94 | ASK Slavia Praha | 16.85 | 640 | ||||||||||||||
5 | Ján VAŠEKJán VAŠEK | 95 | Slovensko | 17.56 | 567 | ||||||||||||||
6 | Marco Adrien DROZDAMarco Adrien DROZDA | 94 | Slovensko | 17.58 | 565 | ||||||||||||||
7 | Jan MinátJan Minát | 94 | ASK Slavia Praha | 18.64 | 464 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří DubenJiří Duben
ASK Děčín |
88 | 1.87 | 687 | |||||||||||||||
2 |
Pavel NěmecPavel Němec
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
74 | 1.63 | 488 | |||||||||||||||
3 |
Jiří TůmaJiří Tůma
TJ Sokol Kolín-atletika |
88 | 1.63 | 488 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Junioři
(pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak Vlašim |
93 | 1.81 | 636 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 1.88 | 696 | |||||||||||||||
2 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 1.85 | 670 | |||||||||||||||
3 |
David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak Třebíč |
95 | 1.73 | 569 | |||||||||||||||
4 |
Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia Praha |
94 | 1.70 | 544 | |||||||||||||||
5 |
Ján VAŠEKJán VAŠEK
Slovensko |
95 | 1.61 | 472 | |||||||||||||||
6 |
Jan MinátJan Minát
ASK Slavia Praha |
94 | 1.55 | 426 | |||||||||||||||
7 |
Marco Adrien DROZDAMarco Adrien DROZDA
Slovensko |
94 | 1.49 | 381 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 1.68 | 528 | |||||||||||||||
2 |
Mikuláš HavelMikuláš Havel
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 1.65 | 504 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 1.53 | 411 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ Šumperk |
94 | 1.72 | 879 | |||||||||||||||
2 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA Polička |
95 | 1.51 | 632 | |||||||||||||||
3 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 1.45 | 566 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
97 | 1.42 | 534 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří DubenJiří Duben
ASK Děčín |
88 | 3.40 | 457 | |||||||||||||||
2 |
Pavel NěmecPavel Němec
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
74 | 2.60 | 264 | |||||||||||||||
Jiří TůmaJiří Tůma
TJ Sokol Kolín-atletika |
88 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Junioři
(so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak Vlašim |
93 | dnp | |||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 2.80 | 309 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 2.70 | 286 | |||||||||||||||
3 |
Mikuláš HavelMikuláš Havel
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 2.50 | 242 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří DubenJiří Duben
ASK Děčín |
88 | 6.48 | 693 | |||||||||||||||
2 |
Jiří TůmaJiří Tůma
TJ Sokol Kolín-atletika |
88 | 6.37 | 668 | |||||||||||||||
3 |
Pavel NěmecPavel Němec
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
74 | 5.19 | 419 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Junioři
(pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak Vlašim |
93 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 6.90 | 790 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 6.45 | 686 | |||||||||||||||
3 |
Marco Adrien DROZDAMarco Adrien DROZDA
Slovensko |
94 | 6.34 | 661 | |||||||||||||||
4 |
David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak Třebíč |
95 | 6.06 | 600 | |||||||||||||||
5 |
Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia Praha |
94 | 5.56 | 494 | |||||||||||||||
6 |
Ján VAŠEKJán VAŠEK
Slovensko |
95 | 5.20 | 421 | |||||||||||||||
Jan MinátJan Minát
ASK Slavia Praha |
94 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mikuláš HavelMikuláš Havel
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 5.40 | 461 | |||||||||||||||
2 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 5.12 | 405 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 5.02 | 386 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 4.94 | 371 | |||||||||||||||
2= |
Jan KlárJan Klár
SK Kotlářka Praha |
98 | 4.32 | 259 | |||||||||||||||
2= |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 4.32 | 259 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš MajerLukáš Majer
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 4.31 | 257 | |||||||||||||||
5 |
Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
99 | 4.06 | 215 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia Praha |
98 | 4.05 | 214 | |||||||||||||||
7= |
Robin PovolnýRobin Povolný
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 3.86 | 184 | |||||||||||||||
7= |
Adam PeckaAdam Pecka
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 3.86 | 184 | |||||||||||||||
9 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 3.84 | 181 | |||||||||||||||
10 |
Marek ZemanMarek Zeman
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 3.80 | 174 | |||||||||||||||
11 |
Martin MelmukaMartin Melmuka
ASK Slavia Praha |
99 | 3.55 | 137 | |||||||||||||||
12 |
Radek SkalskýRadek Skalský
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 3.48 | 127 | |||||||||||||||
13 |
Lukáš KleinerLukáš Kleiner
TJ Slavoj Stará Boleslav |
01 | 3.24 | 95 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA Polička |
95 | 5.13 | 595 | |||||||||||||||
2 |
Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ Šumperk |
94 | 4.92 | 538 | |||||||||||||||
3 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 4.75 | 492 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
97 | 4.50 | 428 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 4.35 | 391 | |||||||||||||||
2= |
Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia Praha |
98 | 4.34 | 388 | |||||||||||||||
2= |
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha |
98 | 4.34 | 388 | |||||||||||||||
4 |
Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová
ASK Slavia Praha |
98 | 4.26 | 369 | |||||||||||||||
5 |
Michaela SvobodováMichaela Svobodová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 4.20 | 355 | |||||||||||||||
6 |
Nikola SládkováNikola Sládková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 4.07 | 324 | |||||||||||||||
7 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 3.97 | 301 | |||||||||||||||
8 |
Zdeňka DoksanskáZdeňka Doksanská
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 3.93 | 292 | |||||||||||||||
9 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 3.92 | 290 | |||||||||||||||
10 |
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 3.88 | 281 | |||||||||||||||
11= |
Karolína BarešováKarolína Barešová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
99 | 3.78 | 259 | |||||||||||||||
11= |
Barbora VeseláBarbora Veselá
TJ Slavoj Stará Boleslav |
00 | 3.78 | 259 | |||||||||||||||
13 |
Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
99 | 3.68 | 237 | |||||||||||||||
14 |
Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 3.59 | 218 | |||||||||||||||
15 |
Kateřina TrnkováKateřina Trnková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
99 | 3.58 | 216 | |||||||||||||||
16 |
Tereza HolcováTereza Holcová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
00 | 3.40 | 180 | |||||||||||||||
17 |
Zuzana MikováZuzana Miková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
00 | 3.01 | 109 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 09.89 | 522 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
97 | 08.31 | 419 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mikuláš HavelMikuláš Havel
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 11.11 | 553 | |||||||||||||||
2 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 09.74 | 470 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 07.27 | 323 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 4kg - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ Šumperk |
94 | 10.29 | 548 | |||||||||||||||
2 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA Polička |
95 | 10.03 | 531 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 15.33 | 810 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 13.08 | 672 | |||||||||||||||
3 |
David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak Třebíč |
95 | 11.97 | 605 | |||||||||||||||
4 |
Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia Praha |
94 | 10.70 | 528 | |||||||||||||||
5 |
Marco Adrien DROZDAMarco Adrien DROZDA
Slovensko |
94 | 10.25 | 501 | |||||||||||||||
6 |
Jan MinátJan Minát
ASK Slavia Praha |
94 | 09.80 | 474 | |||||||||||||||
7 |
Ján VAŠEKJán VAŠEK
Slovensko |
95 | 09.27 | 442 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak Vlašim |
93 | 15.07 | 794 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří DubenJiří Duben
ASK Děčín |
88 | 10.45 | 513 | |||||||||||||||
2 |
Pavel NěmecPavel Němec
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
74 | 09.57 | 460 | |||||||||||||||
3 |
Jiří TůmaJiří Tůma
TJ Sokol Kolín-atletika |
88 | 09.47 | 454 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mikuláš HavelMikuláš Havel
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 33.09 | 526 | |||||||||||||||
2 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 23.48 | 338 | |||||||||||||||
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří DubenJiří Duben
ASK Děčín |
88 | 31.95 | 503 | |||||||||||||||
2 |
Jiří TůmaJiří Tůma
TJ Sokol Kolín-atletika |
88 | 28.94 | 444 | |||||||||||||||
3 |
Pavel NěmecPavel Němec
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
74 | 24.00 | 348 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mikuláš HavelMikuláš Havel
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 34.28 | 360 | |||||||||||||||
2 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 29.68 | 295 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 17.51 | 128 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 600g - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA Polička |
95 | 38.28 | 634 | |||||||||||||||
2 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 31.08 | 497 | |||||||||||||||
3 |
Pavlína BřezinováPavlína Březinová
TJ Šumperk |
94 | 22.35 | 333 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
97 | 17.96 | 251 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 52.27 | 622 | |||||||||||||||
2 |
David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak Třebíč |
95 | 46.86 | 542 | |||||||||||||||
3 |
Marco Adrien DROZDAMarco Adrien DROZDA
Slovensko |
94 | 43.83 | 498 | |||||||||||||||
4 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 42.31 | 476 | |||||||||||||||
5 |
Jan MinátJan Minát
ASK Slavia Praha |
94 | 34.65 | 365 | |||||||||||||||
6 |
Ján VAŠEKJán VAŠEK
Slovensko |
95 | 34.46 | 362 | |||||||||||||||
7 |
Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia Praha |
94 | 32.03 | 328 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 14.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří DubenJiří Duben
ASK Děčín |
88 | 52.32 | 623 | |||||||||||||||
2 |
Pavel NěmecPavel Němec
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
74 | 44.48 | 507 | |||||||||||||||
Jiří TůmaJiří Tůma
TJ Sokol Kolín-atletika |
88 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
sedmiboj IAAF - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová | 95 | ATLETIKA Polička | 4691 | |||||||||||||||
2 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová | 94 | TJ Šumperk | 4621 | |||||||||||||||
3 | Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 3331 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
osmiboj IAAF - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | TJ Spartak Třebíč | 5863 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 5463 | |||||||||||||||
3 | Marco Adrien DROZDAMarco Adrien DROZDA | 94 | Slovensko | 4692 | |||||||||||||||
4 | David KroupaDavid Kroupa | 95 | TJ Spartak Třebíč | 4664 | |||||||||||||||
5 | Michal MalýMichal Malý | 94 | ASK Slavia Praha | 4155 | |||||||||||||||
6 | Ján VAŠEKJán VAŠEK | 95 | Slovensko | 3801 | |||||||||||||||
7 | Jan MinátJan Minát | 94 | ASK Slavia Praha | 3493 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 49.87 | 307 | |||||||||||||||
2 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 44.82 | 264 | |||||||||||||||
3 |
Robin PovolnýRobin Povolný
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 44.55 | 262 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš BrejchaTomáš Brejcha
ASK Slavia Praha |
98 | 43.69 | 255 | |||||||||||||||
5 |
Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
99 | 42.58 | 246 | |||||||||||||||
6 |
Jan KlárJan Klár
SK Kotlářka Praha |
98 | 42.55 | 245 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš MajerLukáš Majer
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 41.71 | 238 | |||||||||||||||
8 |
Martin MelmukaMartin Melmuka
ASK Slavia Praha |
99 | 37.00 | 200 | |||||||||||||||
9 |
Petr UrbánekPetr Urbánek
ASK Slavia Praha |
98 | 36.66 | 197 | |||||||||||||||
10 |
Adam PeckaAdam Pecka
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 35.98 | 191 | |||||||||||||||
11 |
Marek ZemanMarek Zeman
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 33.94 | 175 | |||||||||||||||
12 |
Lukáš KleinerLukáš Kleiner
TJ Slavoj Stará Boleslav |
01 | 29.09 | 136 | |||||||||||||||
13 |
Radek SkalskýRadek Skalský
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 28.39 | 131 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 13.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 42.05 | 380 | |||||||||||||||
2 |
Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová
ASK Slavia Praha |
98 | 40.67 | 364 | |||||||||||||||
3 |
Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia Praha |
99 | 40.49 | 361 | |||||||||||||||
4 |
Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia Praha |
98 | 33.24 | 274 | |||||||||||||||
5 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 32.08 | 260 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
99 | 28.43 | 217 | |||||||||||||||
7 |
Michaela SvobodováMichaela Svobodová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 28.25 | 215 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 26.56 | 195 | |||||||||||||||
9 |
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha |
98 | 25.36 | 181 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina TrnkováKateřina Trnková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
99 | 24.86 | 175 | |||||||||||||||
11 |
Barbora VeseláBarbora Veselá
TJ Slavoj Stará Boleslav |
00 | 24.80 | 175 | |||||||||||||||
12 |
Zdeňka DoksanskáZdeňka Doksanská
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 24.36 | 170 | |||||||||||||||
13 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 24.00 | 166 | |||||||||||||||
14 |
Tereza HolcováTereza Holcová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
00 | 21.54 | 138 | |||||||||||||||
15 |
Nikola SládkováNikola Sládková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 20.85 | 130 | |||||||||||||||
16 |
Karolína BarešováKarolína Barešová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
99 | 17.60 | 94 | |||||||||||||||
17 |
Zuzana MikováZuzana Miková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
00 | 16.70 | 85 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
pětiboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 2059 | |||||||||||||||
2 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 1625 | |||||||||||||||
3 | Lukáš MajerLukáš Majer | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 1545 | |||||||||||||||
4 | Jan KlárJan Klár | 98 | SK Kotlářka Praha | 1406 | |||||||||||||||
5 | Tomáš BrejchaTomáš Brejcha | 98 | ASK Slavia Praha | 1239 | |||||||||||||||
6 | Robin PovolnýRobin Povolný | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 1113 | |||||||||||||||
7 | Petr UrbánekPetr Urbánek | 98 | ASK Slavia Praha | 1086 | |||||||||||||||
8 | Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 0994 | |||||||||||||||
9 | Adam PeckaAdam Pecka | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 0965 | |||||||||||||||
10 | Martin MelmukaMartin Melmuka | 99 | ASK Slavia Praha | 0925 | |||||||||||||||
11 | Marek ZemanMarek Zeman | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 0908 | |||||||||||||||
12 | Lukáš KleinerLukáš Kleiner | 01 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 0598 | |||||||||||||||
13 | Radek SkalskýRadek Skalský | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 0551 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová | 99 | ASK Slavia Praha | 2445 | |||||||||||||||
2 | Anna HerynkováAnna Herynková | 98 | ASK Slavia Praha | 2305 | |||||||||||||||
3 | Natálie-Anna VavrousováNatálie-Anna Vavrousová | 98 | ASK Slavia Praha | 2063 | |||||||||||||||
4 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 1992 | |||||||||||||||
5 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 1953 | |||||||||||||||
6 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 1905 | |||||||||||||||
7 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 1889 | |||||||||||||||
8 | Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 1815 | |||||||||||||||
9 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 1811 | |||||||||||||||
10 | Nikola SládkováNikola Sládková | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 1767 | |||||||||||||||
11 | Michaela SvobodováMichaela Svobodová | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 1674 | |||||||||||||||
12 | Karolína BarešováKarolína Barešová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 1636 | |||||||||||||||
13 | Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 1629 | |||||||||||||||
14 | Zdeňka DoksanskáZdeňka Doksanská | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 1552 | |||||||||||||||
15 | Kateřina TrnkováKateřina Trnková | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 1407 | |||||||||||||||
16 | Tereza HolcováTereza Holcová | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 1143 | |||||||||||||||
17 | Zuzana MikováZuzana Miková | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 0687 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
sedmiboj [Zky] - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 3389 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
devítiboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 4487 | |||||||||||||||
2 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 4068 | |||||||||||||||
3 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 2921 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
desetiboj [M] - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří DubenJiří Duben | 88 | ASK Děčín | 5977 | |||||||||||||||
2 | Pavel NěmecPavel Němec | 74 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 4126 | |||||||||||||||
3 | Jiří TůmaJiří Tůma | 88 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3953 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
desetiboj [J] - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Spartak Vlašim | 2040 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |