výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

Nová Včelnice (28. 5. 2011)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 07.98
2 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.11
3 Lukáš ZemanLukáš Zeman 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.83
4 Dominik JankovskiDominik Jankovski 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 10.71
MS Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.35
MS Martin HrádekMartin Hrádek 01 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.97
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.5.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.18
2 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.61
3 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.91
4 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.92
5 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.94
6 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.99
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel Hamáček Daniel Hamáček 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.99
2 Lukáš RasochaLukáš Rasocha 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.05
3 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.06
4 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.23
Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor NP
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MyslivecJan Myslivec 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.10
2 Jakub Brož Jakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.21
3 David BartlDavid Bartl 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.26
David PíšaDavid Píša 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor NP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NejdlTomáš Nejdl 97 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.37
2 Martin PlačekMartin Plaček 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.65
3 Richard DražanRichard Dražan 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.81
Roman LenemajerRoman Lenemajer 99 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. NP
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (so, 28.5.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.08
2 Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ ChyškyTJ Chyšky 08.27
3 Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 08.60
4 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.85
5 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 08.87
6 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.03
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 28.5.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.97
2 Lukáš RasochaLukáš Rasocha 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.15
3 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.22
4 Jan MyslivecJan Myslivec 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.24
5 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.39
Daniel Hamáček Daniel Hamáček 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice NP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.43
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.57
3 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.81
4 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.93
5 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.25
6 Eva JechováEva Jechová 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 10.03
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.20
2 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.27
3 Michaela SrbováMichaela Srbová 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 09.36
Tereza SuráTereza Surá 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.36
5 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.70
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.5.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.23
2 Kateřina OravcováKateřina Oravcová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.49
3 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.69
4 Iveta LižanováIveta Ližanová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.81
5 Doktorová Doktorová 89 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 10.59
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika NovákováVeronika Nováková 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.38
2 Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.60
3 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.72
4 Adéla DobiášováAdéla Dobiášová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.78
5 Zuzana KurialováZuzana Kurialová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.92
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (so, 28.5.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.51
2 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.73
3 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 08.80
4 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 08.88
5 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 09.26
6 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 09.27
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 28.5.2011) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina OravcováKateřina Oravcová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.16
2 Petra ČernáPetra Černá 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.24
3 Tereza SuráTereza Surá 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.31
4 Veronika NovákováVeronika Nováková 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 09.50
5 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 09.56
Michaela SrbováMichaela Srbová 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň NP
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.35
MS Christian HainChristian Hain 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.55
MS Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.97
MS Antonín VobeckýAntonín Vobecký 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.11
MS Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.18
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.5.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.86
2 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.61
3 Petr ŠtojdlPetr Štojdl 95 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 12.66
4 David BrothánekDavid Brothánek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.52
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.5.2011) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.6
2 Ondřej KorosOndřej Koros 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.14
Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice NP
Tomáš FialaTomáš Fiala 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor NP
Celkem 4 závodníků

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.88
2 Petr ŠtojdlPetr Štojdl 95 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 12.68
3 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.80
4 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.08
5 David BrothánekDavid Brothánek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.71
Ondřej KorosOndřej Koros 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice NP
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.5.2011) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.09
2 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13.77
3 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.79
4 Krystína ReindlováKrystína Reindlová 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.99
5 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.27
6 Veronika BublíkováVeronika Bublíková 95 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 14.53
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.75
2 Barbora NěmcováBarbora Němcová 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 14.14
3 Eva VávrováEva Vávrová 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.89
4 Barbora PlačkováBarbora Plačková 95 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 15.71
MS Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.63
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie FührerováMarie Führerová 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.53
2 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.65
3 Martina PřibylováMartina Přibylová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.85
4 Lucie KobernováLucie Kobernová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 14.57
5 Nikola VydrováNikola Vydrová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.53
Celkem 5 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.00
2 Marie FührerováMarie Führerová 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.50
3 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.54
4 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13.78
5 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.82
6 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.94
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan FleischmannJan Fleischmann 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 21.86
2 Šimon HavířŠimon Havíř 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.94
MS Pavel GocalaPavel Gocala 98 TJ ChyškyTJ Chyšky 20.00
Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice NP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 21.07
2 Jan MyslivecJan Myslivec 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 22.95
3 Michal BabkaMichal Babka 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.81
MS Ondřej VaněkOndřej Vaněk 01 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.75
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NejdlTomáš Nejdl 97 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 22.56
2 Lukáš ZemanLukáš Zeman 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.07
Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice NP
Jan Polidar Jan Polidar 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice NP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.46
2 Lukáš RasochaLukáš Rasocha 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 21.48
3 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.04
Dominik MarešDominik Mareš 98 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice NP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 5 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.04
2 Adam HečkoAdam Hečko 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 24.23
Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice NP
Celkem 3 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie RačkováViktorie Račková 98 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 20.58
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 20.97
3 Eva KunováEva Kunová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.26
4 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 21.69
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dita PoslušnáDita Poslušná 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 22.07
2 Barbora FilipováBarbora Filipová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 22.63
3 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 23.29
Anna SatoriováAnna Satoriová 98 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. NP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.30
2 Tereza SuráTereza Surá 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.82
3 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 23.66
Denisa HoudkováDenisa Houdková 98 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. NP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára VodičkováKlára Vodičková 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.38
2 Michaela KlímováMichaela Klímová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 23.98
3 Adéla DobiášováAdéla Dobiášová 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.30
4 Zuzana KurialováZuzana Kurialová 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 24.50
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.18
MS Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.52
MS Christian HainChristian Hain 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.45
MS Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 24.03
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.5.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán PodlahaŠtěpán Podlaha 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.26
2 Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ BlatnáTJ Blatná 27.46
3 Tomáš FilipTomáš Filip 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.81
4 David BrothánekDavid Brothánek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 30.03
Celkem 4 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Monika BrusováMonika Brusová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 27.78
Celkem 1 závodníků

200 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela KřemenováMichaela Křemenová 94 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 29.08
2 Monika PetrželováMonika Petrželová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 29.30
3 Kateřina KrškováKateřina Kršková 97 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 29.60
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.68
2 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.30
3 Martina PřibylováMartina Přibylová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.72
Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice NP
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (so, 28.5.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KobernováLucie Kobernová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.66
2 Monika ŠvejdováMonika Švejdová 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 29.03
3 Nikola VydrováNikola Vydrová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 33.02
Celkem 3 závodníků
Rozběh 4 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ČutkováLucie Čutková 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 28.74
2 Eva HladováEva Hladová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 29.74
3 Veronika BublíkováVeronika Bublíková 95 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 30.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:20.08
2 Lukáš AnděraLukáš Anděra 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:23.16
3 Daniel JanušDaniel Januš 96 TJ ChyškyTJ Chyšky 2:45.72
Celkem 3 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:29.77
2 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:31.03
3 Jan Polidar Jan Polidar 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:36.35
4 Marek StrnadMarek Strnad 01 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:37.75
5 David BartlDavid Bartl 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:40.39
6 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:41.57
7 Kryštof Voběrek Kryštof Voběrek 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:43.07
8 Daniel Hamáček Daniel Hamáček 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:43.73
9 Petr LoudaPetr Louda 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:45.51
10 Jakub Brož Jakub Brož 00 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:49.39
11 Jiří FenclJiří Fencl 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 2:50.79
12 Jan BeranJan Beran 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:52.35
13 Dominik JankovskiDominik Jankovski 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:12.85
Celkem 13 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Markéta RozhoňováMarkéta Rozhoňová 94 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2:41.28
2 Martina BaboučkováMartina Baboučková 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:54.42
3 Nikola VydrováNikola Vydrová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:11.62
MS Šimečková Šimečková 75 TJ SušiceTJ Sušice 2:36.62
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:41.38
2 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:42.38
3 Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2:50.34
4 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:51.00
5 Hana Nekolová Hana Nekolová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:57.20
6 Anna BenešováAnna Benešová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:00.52
7 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:00.56
8 Alena BenešováAlena Benešová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3:01.54
9 Doktorová Doktorová 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 3:14.12
Anna SatoriováAnna Satoriová 98 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. NP
Denisa HoudkováDenisa Houdková 98 Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s. NP
Jana KomárkováJana Komárková 98 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice NP
Celkem 12 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.5.2011) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlo KovalchukPavlo Kovalchuk 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.78
2 Matěj KonečnýMatěj Konečný 99 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.02
3 David BartlDavid Bartl 98 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 12.16
4 Petr VaněkPetr Vaněk 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12.32
5 David PíšaDavid Píša 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.88
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HulmákTomáš Hulmák 99 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.63
2 Jakub VeřtátJakub Veřtát 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 11.83
3 Adam HečkoAdam Hečko 98 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12.27
4 Kryštof Voběrek Kryštof Voběrek 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.73
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena BurdováMagdalena Burdová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 10.26
2 Dita PoslušnáDita Poslušná 99 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 10.72
3 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová 98 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.12
4 Eliška ZikešováEliška Zikešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.50
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.5.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČernáMichaela Černá 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.16
2 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 12.46
3 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková 98 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.60
4 Iveta LižanováIveta Ližanová 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 12.86
5 Koutná Koutná 99 SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 14.30
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.92
2 Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková 96 TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice 17.82
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Štěpán RullichŠtěpán Rullich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 16.22
Filip HabrdaFilip Habrda 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice NF
Celkem 2 závodníků

300 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 39.24
MS Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 41.56
Poznámky:
Výška překážek byla 0,914 m
Celkem 2 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 43.36
2 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 48.06
3 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.04
Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor NP
Celkem 4 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie FührerováMarie Führerová 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 48.75
2 Šárka HermanováŠárka Hermanová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 50.17
3 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 51.93
Eva HladováEva Hladová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice NF
Celkem 4 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David KotekDavid Kotek 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5:14.05
2 David KulhanDavid Kulhan 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:01.57
Celkem 2 závodníků

1500 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6:39.48
Eva HladováEva Hladová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice NF
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marienka, Rasocha, Plaček, Myslivec Marienka, Rasocha, Plaček, Myslivec TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 33.88
2 Louda, Brož, Hulmák, P.Vaněk Louda, Brož, Hulmák, P.Vaněk TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 34.46
3 Mareš, Šprincl, Veřtát, Zeman Mareš, Šprincl, Veřtát, Zeman TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 34.93
Píša, Vosátka, Kočvara, Voběrek Píša, Vosátka, Kočvara, Voběrek TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 34.93
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klímová, Vodičková, Kurialová, Surá Klímová, Vodičková, Kurialová, Surá TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 36.82
MS Račková, Černá, Plačková T., Brejchová Račková, Černá, Plačková T., Brejchová TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 33.40
MS Oravcová, Ližanová, Koutná, Nováková Oravcová, Ližanová, Koutná, Nováková SKOK J. HradecSKOK J. Hradec 37.63
Celkem 3 závodníků
Rozběh 2 (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Burdová, Kunová, Šimerová, Novotná Burdová, Kunová, Šimerová, Novotná TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 32.40
2 Řezáčová, Kofroňová, Váchová, Záhorová Řezáčová, Kofroňová, Váchová, Záhorová TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 35.75
3 Kaslová, Šišková, Vašíčková, Doležalová Kaslová, Šišková, Vašíčková, Doležalová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 36.47
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Švejdová, Kobernová, L.Čutková, Vomáčková Švejdová, Kobernová, L.Čutková, Vomáčková TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 53.47
2 Reindlová, Machová, Machová, Přibylová Reindlová, Machová, Machová, Přibylová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 56.03
3 Křemenová, Zykánová, Brázdová, Bažantová Křemenová, Zykánová, Brázdová, Bažantová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 59.64
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.80
2 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.61
3 Jaroslav KučeraJaroslav Kučera
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 1.55
4 Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 1.50
Lukáš AnděraLukáš Anděra
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 1.50
6 Daniel JanušDaniel Januš
TJ ChyškyTJ Chyšky
96 1.40
Petr ŠtojdlPetr Štojdl
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
95 1.40
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.43
2 Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 1.35
Matěj KonečnýMatěj Konečný
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
99 1.35
4 Patrik ŽigaPatrik Žiga
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 1.30
Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 0.00
Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 0.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 1.48
2 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 1.45
Pavla VlčkováPavla Vlčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 1.45
4 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 1.40
Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 1.40
Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 1.40
Šárka ŘežábkováŠárka Řežábková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
96 1.40
Celkem 7 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Daniela ČernáDaniela Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.42
2 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.39
3 Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 1.36
4 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.33
5 Jana KomárkováJana Komárková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
98 1.30
6 Kateřina OravcováKateřina Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 1.25
7 Sabina MikotováSabina Mikotová
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 1.25
8 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 1.25
9 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 1.20
Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 1.20
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 6.03 +0.3 m/s
2 Lukáš BenešLukáš Beneš
TJ BlatnáTJ Blatná
96 5.13 +0.3 m/s
3 Petr ŠtojdlPetr Štojdl
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
95 5.09 +0.6 m/s
4 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 5.03 +0.0 m/s
5 Tomáš FilipTomáš Filip
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 4.76 +0.3 m/s
6 David BrothánekDavid Brothánek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 4.53 -0.9 m/s
7 Daniel JanušDaniel Januš
TJ ChyškyTJ Chyšky
96 3.84 +1.1 m/s
MS Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 6.17 +0.7 m/s
Filip HabrdaFilip Habrda
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
97 NP
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej KočvaraOndřej Kočvara
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.49 +0.9 m/s
2 Petr VaněkPetr Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 4.35 +1.9 m/s
Dominik MarešDominik Mareš
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
98 4.35 +1.3 m/s
4 Jan MyslivecJan Myslivec
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
98 4.29 +0.2 m/s
Jakub VeřtátJakub Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 4.29 +0.6 m/s
6 Jiří VosátkaJiří Vosátka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 4.03 +1.3 m/s
7 Jiří FenclJiří Fencl
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 3.92 +1.2 m/s
8 David PíšaDavid Píša
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.81 +1.0 m/s
Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 3.81 +0.9 m/s
10 Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 3.60 +0.7 m/s
11 Dominik JankovskiDominik Jankovski
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 3.33 +0.6 m/s
12 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 3.11 +2.2 m/s
MS Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
01 4.06 +0.8 m/s
MS Martin HrádekMartin Hrádek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 3.16 +1.3 m/s
Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 NP
Roman LenemajerRoman Lenemajer
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
99 NP
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 5.02 +0.2 m/s
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
94 4.86 +0.4 m/s
3 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
95 4.82 +1.2 m/s
4 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 4.56 +0.4 m/s
5 Lucie KobernováLucie Kobernová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 4.47 +0.9 m/s
6 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.42 +0.1 m/s
7 Monika ŠvejdováMonika Švejdová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 4.39 +0.4 m/s
8 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 4.27 +0.7 m/s
9 Gabriela KostkováGabriela Kostková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
96 4.18 +0.8 m/s
10 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
97 4.15 +0.1 m/s
11 Kateřina KrškováKateřina Kršková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 3.98 +0.7 m/s
12 Barbora PlačkováBarbora Plačková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
95 3.95 +0.1 m/s
13 Eva VávrováEva Vávrová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 3.79 +0.5 m/s
14 Barbora NěmcováBarbora Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
97 2.89 +0.3 m/s
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška ZikešováEliška Zikešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 4.54 +0.5 m/s
2 Magdalena BurdováMagdalena Burdová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 4.51 +0.7 m/s
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 4.30 +0.3 m/s
4 Eva KunováEva Kunová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 4.24 +0.5 m/s
5 Viktorie RačkováViktorie Račková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
98 4.23 +0.2 m/s
6 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 4.16 +0.2 m/s
7 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 4.11 -0.3 m/s
8 Iva ŠiškováIva Šišková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 4.04 +0.2 m/s
9 Jana KomárkováJana Komárková
TJ Jiskra Nová BystřiceTJ Jiskra Nová Bystřice
98 3.87 +0.2 m/s
10 Eva JechováEva Jechová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.82 +0.5 m/s
11 Zuzana ČutkováZuzana Čutková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 3.76 +0.5 m/s
12 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.73 +0.8 m/s
13 Michaela ČernáMichaela Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 3.70 +0.9 m/s
14 Adéla DobiášováAdéla Dobiášová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 3.65 +0.6 m/s
15 Barbora FilipováBarbora Filipová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 3.63 +0.2 m/s
16 Pavla BrejchováPavla Brejchová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 3.61 +0.5 m/s
17 Tereza SuráTereza Surá
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 3.55 +0.9 m/s
18 Veronika NovákováVeronika Nováková
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 3.53 +0.1 m/s
19 Veronika VašíčkováVeronika Vašíčková
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.47 +0.5 m/s
20 Michaela KlímováMichaela Klímová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
00 3.45 +0.8 m/s
Tereza KaslováTereza Kaslová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 3.45 +1.0 m/s
22 Iveta LižanováIveta Ližanová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 3.41 +0.3 m/s
23 Anna BenešováAnna Benešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 3.34 +0.0 m/s
24 Hana Nekolová Hana Nekolová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 3.30 +0.8 m/s
25 Doktorová Doktorová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 3.23 +0.7 m/s
26 Alena BenešováAlena Benešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 3.21 +0.0 m/s
27 Eliška HouhováEliška Houhová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 2.92 +0.3 m/s
MS Koutná Koutná
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 3.48 +0.6 m/s
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik ŽigaPatrik Žiga
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 10.66
2 Pavel GocalaPavel Gocala
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 08.58
3 Josef JelínekJosef Jelínek
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
00 08.02
4 Dominik HavlíkDominik Havlík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
98 07.67
5 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 06.33
Dominik JankovskiDominik Jankovski
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 NP
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 09.93
2 Eva BiernatováEva Biernatová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 09.67
3 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 09.56
4 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
95 09.50
5 Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 08.91
6 Pavla VlčkováPavla Vlčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 08.60
7 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 08.57
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dita PoslušnáDita Poslušná
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 08.78
2 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 08.41
3 Michaela SrbováMichaela Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 07.68
4 Michaela ŠimerováMichaela Šimerová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
98 07.22
5 Sabina MikotováSabina Mikotová
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 06.17
6 Lada DoležalováLada Doležalová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 05.82
7 Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
98 05.58
Adéla TlustáAdéla Tlustá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
99 NP
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik KomárekPatrik Komárek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 13.85
2 Roman ChládekRoman Chládek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 11.33
3 Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 10.28
4 Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 09.40
Lukáš KromkaLukáš Kromka
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 NP
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Jana ŘežábkováJana Řežábková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 34.35
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 25.77
2 Eva BiernatováEva Biernatová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 23.30
3 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
95 22.57
4 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 21.10
5 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 16.08
6 Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 13.98
Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 NP
Celkem 7 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman ChládekRoman Chládek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 30.50
2 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 28.11
3 Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 25.79
Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 NP
Celkem 4 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
94 33.53
MS Helena KorbováHelena Korbová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 36.55
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 23.48
2 Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 19.70
Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 NP
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana ŘežábkováJana Řežábková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 34.30
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Monika PetrželováMonika Petrželová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
96 30.71
2 Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 29.18
3 Eva BiernatováEva Biernatová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 28.53
4 Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 27.11
5 Tereza PlačkováTereza Plačková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
97 25.65
6 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
95 14.02
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Patrik KomárekPatrik Komárek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 55.60
2 Tomáš GurčíkTomáš Gurčík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 44.97
3 Roman ChládekRoman Chládek
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 33.87
Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
96 NP
Celkem 4 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej MarienkaOndřej Marienka
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
98 59.87
2 Tomáš NejdlTomáš Nejdl
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
97 58.53
3 Pavel GocalaPavel Gocala
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 51.68
4 Michal BabkaMichal Babka
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 45.07
5 Patrik ŽigaPatrik Žiga
TJ ChyškyTJ Chyšky
98 44.25
6 Dominik HavlíkDominik Havlík
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
98 41.68
7 Richard DražanRichard Dražan
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 41.57
8 Martin PlačekMartin Plaček
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 38.63
9 Jan ŠprinclJan Šprincl
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 38.51
10 Kryštof VeřtátKryštof Veřtát
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 38.11
11 Tomáš JodlTomáš Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
99 36.55
12 Lukáš RasochaLukáš Rasocha
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 36.11
13 Lukáš ZemanLukáš Zeman
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 34.34
14 Jan BeranJan Beran
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
99 34.33
15 Jiří FenclJiří Fencl
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 31.04
16 Martin HrádekMartin Hrádek
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
01 24.36
Roman LenemajerRoman Lenemajer
Atletika Katovice o.s.Atletika Katovice o.s.
99 NP
Petr VaněkPetr Vaněk
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 NP
Celkem 18 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 28.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana VáchováHana Váchová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 46.81
2 Erika KofroňováErika Kofroňová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 44.07
3 Petra ČernáPetra Černá
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
99 41.78
4 Kateřina OravcováKateřina Oravcová
SKOK J. HradecSKOK J. Hradec
99 41.45
5 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
99 40.31
6 Michaela SrbováMichaela Srbová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
98 38.42
7 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 37.85
8 Daniela ČernáDaniela Černá
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
98 36.98
9 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
99 32.89
10 Eliška HouhováEliška Houhová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
99 29.86
Celkem 10 závodníků