Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze
Stříbro (28. 5. 2011)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 28.5.2011) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch | 96 | ŠAK Chodov | 07.67 | |||||||||||||||
2 | Daniel GebertDaniel Gebert | 96 | TJ Baník Stříbro | 07.85 | |||||||||||||||
3 | Vasil ZayatsVasil Zayats | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 08.10 | |||||||||||||||
4 | Tomáš LudvíkTomáš Ludvík | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 08.35 | |||||||||||||||
5 | Lukáš MartínekLukáš Martínek | 96 | TJ MDDM Ostrov | 08.66 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 28.5.2011) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan NovákJan Novák | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 07.65 | |||||||||||||||
2 | Petr StránskýPetr Stránský | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 08.02 | |||||||||||||||
3 | Filip RundFilip Rund | 97 | AK Sokolov | 08.16 | |||||||||||||||
Jaromír Prášil Jaromír Prášil | 97 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Rozběh 3 (so, 28.5.2011) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel SchulzKarel Schulz | 97 | SKP Union Cheb | 07.87 | |||||||||||||||
2 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Falcon Rokycany | 07.92 | |||||||||||||||
3 | Michal Čákora Michal Čákora | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.09 | |||||||||||||||
4 | Filip BelšánFilip Belšán | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 08.11 | |||||||||||||||
5 | Tomáš ZuskaTomáš Zuska | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 08.89 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan NovákJan Novák | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 07.50 | |||||||||||||||
2 | Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch | 96 | ŠAK Chodov | 07.56 | |||||||||||||||
3 | Daniel GebertDaniel Gebert | 96 | TJ Baník Stříbro | 07.83 | |||||||||||||||
4 | Petr StránskýPetr Stránský | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 07.86 | |||||||||||||||
5 | Karel SchulzKarel Schulz | 97 | SKP Union Cheb | 07.86 | |||||||||||||||
6 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Falcon Rokycany | 08.13 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik KřesťanDominik Křesťan | 98 | TRIATLET Karlovy Vary | 07.75 | |||||||||||||||
2 | Jiří LoufekJiří Loufek | 99 | TRIATLET Karlovy Vary | 08.66 | |||||||||||||||
3 | David JanečekDavid Janeček | 98 | AC Domažlice | 08.90 | |||||||||||||||
4 | Luboš MastnyLuboš Mastny | 99 | AC Domažlice | 09.26 | |||||||||||||||
5 | Ondřej RousOndřej Rous | 99 | ATLETCLUB Nýřany | 09.63 | |||||||||||||||
6 | Marek HesMarek Hes | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 09.67 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 28.5.2011) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít VodvářkaVít Vodvářka | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 08.07 | |||||||||||||||
2 | David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb | 08.26 | |||||||||||||||
3 | David LorenzDavid Lorenz | 99 | AC Domažlice | 08.75 | |||||||||||||||
4 | David NovotnýDavid Novotný | 99 | TRIATLET Karlovy Vary | 09.18 | |||||||||||||||
5 | Pavel KortusPavel Kortus | 99 | ŠAK Chodov | 09.28 | |||||||||||||||
6 | Jan RosenthalerJan Rosenthaler | 98 | ATLETCLUB Nýřany | 09.38 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 28.5.2011) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán ČernýŠtěpán Černý | 98 | ATLETCLUB Nýřany | 08.23 | |||||||||||||||
2 | Filip SochůrekFilip Sochůrek | 98 | TRIATLET Karlovy Vary | 08.41 | |||||||||||||||
3 | Michal KudžaMichal Kudža | 98 | ŠAK Chodov | 08.98 | |||||||||||||||
4 | Martin KubešMartin Kubeš | 98 | ATLETCLUB Nýřany | 09.50 | |||||||||||||||
5 | Artur ZachArtur Zach | 99 | ATLETCLUB Nýřany | 09.63 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik KřesťanDominik Křesťan | 98 | TRIATLET Karlovy Vary | 07.73 | |||||||||||||||
2 | Štěpán ČernýŠtěpán Černý | 98 | ATLETCLUB Nýřany | 07.94 | |||||||||||||||
3 | Vít VodvářkaVít Vodvářka | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 08.06 | |||||||||||||||
4 | David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb | 08.15 | |||||||||||||||
5 | Filip SochůrekFilip Sochůrek | 98 | TRIATLET Karlovy Vary | 08.27 | |||||||||||||||
6 | Jiří LoufekJiří Loufek | 99 | TRIATLET Karlovy Vary | 08.83 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 28.5.2011) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ProkopováLucie Prokopová | 96 | TRIATLET Karlovy Vary | 08.43 | |||||||||||||||
2 | Michaela KýnováMichaela Kýnová | 97 | AK Sokolov | 08.50 | |||||||||||||||
3 | Stanislava ŠůsováStanislava Šůsová | 96 | TJ Baník Stříbro | 09.30 | |||||||||||||||
4 | Kateřina NováKateřina Nová | 96 | TJ MDDM Ostrov | 09.56 | |||||||||||||||
5 | Anna Kuželíková Anna Kuželíková | 97 | AC Domažlice | 09.96 | |||||||||||||||
Diana JurčákováDiana Jurčáková | 97 | Atletika Klatovy | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 28.5.2011) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa GabrielováDenisa Gabrielová | 97 | ATLETCLUB Nýřany | 08.64 | |||||||||||||||
2 | Eliška RozsypalováEliška Rozsypalová | 97 | Atletika Klatovy | 08.84 | |||||||||||||||
3 | Barbora Chytilová Barbora Chytilová | 97 | TJ Baník Stříbro | 09.11 | |||||||||||||||
4 | Tereza ŠperlováTereza Šperlová | 97 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 09.51 | |||||||||||||||
5 | Amálie VáchalováAmálie Váchalová | 97 | AC Domažlice | 09.55 | |||||||||||||||
Michaela PechouškováMichaela Pechoušková | 96 | ŠAK Chodov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 28.5.2011) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla JungmannováAdéla Jungmannová | 97 | ATLETCLUB Nýřany | 08.75 | |||||||||||||||
2 | Ina VycpálkováIna Vycpálková | 96 | TJ Sušice | 08.97 | |||||||||||||||
3 | Anna ČechockáAnna Čechocká | 96 | SKP Union Cheb | 09.19 | |||||||||||||||
4 | Karolína ČernáKarolína Černá | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 09.38 | |||||||||||||||
Lucie Žaliová Lucie Žaliová | 97 | ATLETCLUB Nýřany | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ProkopováLucie Prokopová | 96 | TRIATLET Karlovy Vary | 08.21 | |||||||||||||||
2 | Michaela KýnováMichaela Kýnová | 97 | AK Sokolov | 08.37 | |||||||||||||||
3 | Adéla JungmannováAdéla Jungmannová | 97 | ATLETCLUB Nýřany | 08.49 | |||||||||||||||
4 | Denisa GabrielováDenisa Gabrielová | 97 | ATLETCLUB Nýřany | 08.54 | |||||||||||||||
5 | Eliška RozsypalováEliška Rozsypalová | 97 | Atletika Klatovy | 08.69 | |||||||||||||||
6 | Ina VycpálkováIna Vycpálková | 96 | TJ Sušice | 08.98 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 28.5.2011) | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renata ŠmídováRenata Šmídová | 98 | Atletika Klatovy | 08.85 | |||||||||||||||
2 | Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová | 99 | AC Domažlice | 09.04 | |||||||||||||||
3 | Tereza VackováTereza Vacková | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 09.58 | |||||||||||||||
4 | Valérie Trefancová Valérie Trefancová | 99 | Atletika Klatovy | 09.91 | |||||||||||||||
5 | Lenka FialováLenka Fialová | 99 | ATLETCLUB Nýřany | 10.00 | |||||||||||||||
6 | Anna ŠtýsováAnna Štýsová | 98 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 10.20 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 28.5.2011) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola RubášováNikola Rubášová | 98 | AC Domažlice | 08.58 | |||||||||||||||
2 | Zuzana ŠpásováZuzana Špásová | 99 | TJ Sušice | 09.55 | |||||||||||||||
3 | Markéta PincováMarkéta Pincová | 99 | TJ MDDM Ostrov | 09.70 | |||||||||||||||
4 | Karla Voláková Karla Voláková | 98 | Atletika Klatovy | 09.72 | |||||||||||||||
Renáta VacatováRenáta Vacatová | 98 | TJ Baník Stříbro | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 28.5.2011) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb | 08.65 | |||||||||||||||
2 | Valerie BílkováValerie Bílková | 98 | TJ MDDM Ostrov | 08.94 | |||||||||||||||
3 | Adéla KřížováAdéla Křížová | 98 | TJ MDDM Ostrov | 09.20 | |||||||||||||||
4 | Eliška HavlanováEliška Havlanová | 99 | TJ MDDM Ostrov | 09.46 | |||||||||||||||
5 | Michaela MrázkováMichaela Mrázková | 99 | SKP Union Cheb | 10.06 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra BělohlavováPetra Bělohlavová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 08.64 | |||||||||||||||
2 | Nikola LehockáNikola Lehocká | 98 | SKP Union Cheb | 09.32 | |||||||||||||||
3 | Viktorie KubištováViktorie Kubištová | 98 | TJ MDDM Ostrov | 09.33 | |||||||||||||||
4 | Anna KozákováAnna Kozáková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 09.34 | |||||||||||||||
5 | Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová | 98 | SKP Union Cheb | 09.98 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana DanihelkováJana Danihelková | 98 | SKP Union Cheb | 08.46 | |||||||||||||||
2 | Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková | 98 | SKP Union Cheb | 08.76 | |||||||||||||||
3 | Hana PeškováHana Pešková | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 09.04 | |||||||||||||||
4 | Jana ŠafaříkováJana Šafaříková | 99 | Atletika Klatovy | 09.54 | |||||||||||||||
5 | Nicole VáclavíkováNicole Václavíková | 99 | TJ MDDM Ostrov | 10.43 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 6 (so, 28.5.2011) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa VávrováDenisa Vávrová | 98 | TJ Baník Stříbro | 08.77 | |||||||||||||||
2 | Helena SloupováHelena Sloupová | 98 | MÍLAŘI Domažlice | 09.09 | |||||||||||||||
3 | Adéla BrožováAdéla Brožová | 99 | TJ Sušice | 09.35 | |||||||||||||||
4 | Karolína PoubováKarolína Poubová | 99 | TJ Baník Stříbro | 09.59 | |||||||||||||||
5 | Michaela KouteckáMichaela Koutecká | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 09.76 | |||||||||||||||
6 | Andrea JonákováAndrea Jonáková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 10.10 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola RubášováNikola Rubášová | 98 | AC Domažlice | 08.50 | |||||||||||||||
2 | Jana DanihelkováJana Danihelková | 98 | SKP Union Cheb | 08.52 | |||||||||||||||
3 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb | 08.53 | |||||||||||||||
4 | Petra BělohlavováPetra Bělohlavová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 08.61 | |||||||||||||||
5 | Denisa VávrováDenisa Vávrová | 98 | TJ Baník Stříbro | 08.64 | |||||||||||||||
6 | Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková | 98 | SKP Union Cheb | 08.84 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2011) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub Anderle Jakub Anderle | 00 | AC Domažlice | 08.96 | |||||||||||||||
2 | Lukáš Lauber Lukáš Lauber | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.19 | |||||||||||||||
3 | Jan LališJan Lališ | 00 | SKP Union Cheb | 09.33 | |||||||||||||||
4 | Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn | 00 | AC Domažlice | 09.37 | |||||||||||||||
4 | Jiří StarkJiří Stark | 00 | ŠAK Chodov | 09.37 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2011) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BenešJan Beneš | 00 | AC Domažlice | 09.38 | |||||||||||||||
2 | Jonáš Kořenek Jonáš Kořenek | 01 | AK ŠKODA Plzeň | 09.55 | |||||||||||||||
3 | Marek Vyšín Marek Vyšín | 01 | TJ Baník Stříbro | 10.05 | |||||||||||||||
4 | Karel NaxeraKarel Naxera | 00 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 10.11 | |||||||||||||||
5 | Jan ŠtenglJan Štengl | 01 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 10.51 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2011) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub IvanovskýJakub Ivanovský | 00 | TJ MDDM Ostrov | 09.45 | |||||||||||||||
2 | Ondřej ČernýOndřej Černý | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 09.69 | |||||||||||||||
3 | Marek MundilMarek Mundil | 00 | TJ Baník Stříbro | 10.04 | |||||||||||||||
4 | Matyáš FialaMatyáš Fiala | 03 | Atletika Klatovy | 10.18 | |||||||||||||||
5 | Ondřej KertisOndřej Kertis | 01 | TJ Baník Stříbro | 10.49 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít BohmVít Bohm | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 09.53 | |||||||||||||||
2 | Karel GabrielKarel Gabriel | 01 | SKP Union Cheb | 09.98 | |||||||||||||||
3 | Radek AndrleRadek Andrle | 02 | TJ Baník Stříbro | 10.06 | |||||||||||||||
4 | Jan ŠtychJan Štych | 01 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 10.32 | |||||||||||||||
5 | Jakub HrubýJakub Hrubý | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 10.52 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej JócsikOndřej Jócsik | 01 | ATLETCLUB Nýřany | 09.72 | |||||||||||||||
2 | Matěj IvanovskýMatěj Ivanovský | 00 | TJ MDDM Ostrov | 10.09 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch NaxeraVojtěch Naxera | 02 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 10.52 | |||||||||||||||
4 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | TJ Baník Stříbro | 10.66 | |||||||||||||||
5 | Adam PincAdam Pinc | 01 | TJ MDDM Ostrov | 10.87 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb | 08.89 | |||||||||||||||
2 | Anna Suráková Anna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.49 | |||||||||||||||
3 | Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková | 00 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 09.59 | |||||||||||||||
4 | Dominika ČečkováDominika Čečková | 00 | TJ Baník Stříbro | 09.88 | |||||||||||||||
5 | Laura Gabčová Laura Gabčová | 00 | TJ Baník Stříbro | 10.07 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára Čelišová Sára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.15 | |||||||||||||||
2 | Eliška PlávkováEliška Plávková | 00 | TRIATLET Karlovy Vary | 09.37 | |||||||||||||||
3 | Tereza Sekyrová Tereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 09.52 | |||||||||||||||
4 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 09.54 | |||||||||||||||
5 | Lucie SvobodováLucie Svobodová | 00 | Atletika Klatovy | 10.13 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela KrýslováDaniela Krýslová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary | 09.51 | |||||||||||||||
2 | Alžběta Anna VejvančickáAlžběta Anna Vejvančická | 00 | ATLETCLUB Nýřany | 09.57 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ČeškováKateřina Češková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 09.82 | |||||||||||||||
4 | Aneta BláhováAneta Bláhová | 00 | TJ Baník Stříbro | 09.92 | |||||||||||||||
5 | Zuzana ŠantínováZuzana Šantínová | 03 | ATLETCLUB Nýřany | 11.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 28.5.2011) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina Ďuržová Kateřina Ďuržová | 00 | TJ MDDM Ostrov | 09.77 | |||||||||||||||
2 | Kateřina BenešováKateřina Benešová | 00 | TJ Baník Stříbro | 09.90 | |||||||||||||||
3 | Eva BoltíkováEva Boltíková | 01 | TJ Baník Stříbro | 09.97 | |||||||||||||||
4 | Sarah MrázováSarah Mrázová | 02 | ATLETCLUB Nýřany | 10.20 | |||||||||||||||
5 | Veronika VirtováVeronika Virtová | 02 | ATLETCLUB Nýřany | 10.32 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandra Dvořáková Sandra Dvořáková | 00 | TJ MDDM Ostrov | 09.83 | |||||||||||||||
2 | Anna Marie JanošíkováAnna Marie Janošíková | 00 | TJ Sušice | 10.13 | |||||||||||||||
3 | Veronika DobráVeronika Dobrá | 02 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 10.13 | |||||||||||||||
4 | Tereza Hrubá Tereza Hrubá | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 10.91 | |||||||||||||||
Nikola SteinerováNikola Steinerová | 02 | ATLETCLUB Nýřany | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (so, 28.5.2011) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie Adlerová Lucie Adlerová | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.01 | |||||||||||||||
2 | Adéla KrabcováAdéla Krabcová | 01 | TJ Baník Stříbro | 10.30 | |||||||||||||||
3 | Nella MrázováNella Mrázová | 02 | ATLETCLUB Nýřany | 10.34 | |||||||||||||||
4 | Veronika JansováVeronika Jansová | 01 | TJ Baník Stříbro | 10.36 | |||||||||||||||
Denisa ŠantínováDenisa Šantínová | 00 | ATLETCLUB Nýřany | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (so, 28.5.2011) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára VoštováKlára Voštová | 00 | Atletika Klatovy | 10.20 | |||||||||||||||
2 | Klára FrišováKlára Frišová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary | 10.35 | |||||||||||||||
3 | Tereza LaštovkováTereza Laštovková | 00 | ATLETCLUB Nýřany | 10.43 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KřenkováKateřina Křenková | 01 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 10.49 | |||||||||||||||
Klára KačírkováKlára Kačírková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan NovákJan Novák | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 17.75 | |||||||||||||||
2 | Martin HesMartin Hes | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 18.24 | |||||||||||||||
3 | Marek PtáčekMarek Ptáček | 96 | AC Start Karlovy Vary | 18.27 | |||||||||||||||
4 | Martin PivoňkaMartin Pivoňka | 96 | AC Domažlice | 18.53 | |||||||||||||||
5 | Petr StránskýPetr Stránský | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 18.67 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BelšánFilip Belšán | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 19.15 | |||||||||||||||
2 | Vasil ZayatsVasil Zayats | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 19.34 | |||||||||||||||
3 | Jakub UhlířJakub Uhlíř | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 19.39 | |||||||||||||||
4 | Filip RundFilip Rund | 97 | AK Sokolov | 19.81 | |||||||||||||||
5 | Michal Čákora Michal Čákora | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 20.11 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel GebertDaniel Gebert | 96 | TJ Baník Stříbro | 18.89 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BlackýTomáš Blacký | 96 | AC Domažlice | 20.07 | |||||||||||||||
3 | Václav KašákVáclav Kašák | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 20.37 | |||||||||||||||
4 | Tomáš ZuskaTomáš Zuska | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 21.78 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik KřesťanDominik Křesťan | 98 | TRIATLET Karlovy Vary | 18.69 | |||||||||||||||
2 | Štěpán ČernýŠtěpán Černý | 98 | ATLETCLUB Nýřany | 19.71 | |||||||||||||||
3 | Vít VodvářkaVít Vodvářka | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 19.87 | |||||||||||||||
4 | Filip SochůrekFilip Sochůrek | 98 | TRIATLET Karlovy Vary | 20.18 | |||||||||||||||
Matyáš Kačírek Matyáš Kačírek | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2011) | Vítr: +2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb | 19.81 | |||||||||||||||
2 | David JanečekDavid Janeček | 98 | AC Domažlice | 21.65 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 23.48 | |||||||||||||||
Tomáš BlackýTomáš Blacký | 96 | AC Domažlice | DNP | ||||||||||||||||
David LorenzDavid Lorenz | 99 | AC Domažlice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert Pour Robert Pour | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.97 | |||||||||||||||
2 | Martin KubešMartin Kubeš | 98 | ATLETCLUB Nýřany | 23.09 | |||||||||||||||
3 | Artur ZachArtur Zach | 99 | ATLETCLUB Nýřany | 23.65 | |||||||||||||||
4 | Ondřej RousOndřej Rous | 99 | ATLETCLUB Nýřany | 24.14 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ŠkolováAndrea Školová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 18.97 | |||||||||||||||
2 | Lucie ProkopováLucie Prokopová | 96 | TRIATLET Karlovy Vary | 19.70 | |||||||||||||||
3 | Michaela KýnováMichaela Kýnová | 97 | AK Sokolov | 20.66 | |||||||||||||||
4 | Karolína DrápelováKarolína Drápelová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 23.98 | |||||||||||||||
Anna Karešová Anna Karešová | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNP | ||||||||||||||||
Barbora SklenářováBarbora Sklenářová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2011) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla JungmannováAdéla Jungmannová | 97 | ATLETCLUB Nýřany | 21.01 | |||||||||||||||
2 | Kateřina NováKateřina Nová | 96 | TJ MDDM Ostrov | 22.94 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŠperlováTereza Šperlová | 97 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 23.15 | |||||||||||||||
4 | Eliška HorováEliška Horová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 24.94 | |||||||||||||||
Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Renata ŠmídováRenata Šmídová | 98 | Atletika Klatovy | 20.49 | |||||||||||||||
2 | Nikola RubášováNikola Rubášová | 98 | AC Domažlice | 20.65 | |||||||||||||||
3 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb | 20.72 | |||||||||||||||
4 | Jana DanihelkováJana Danihelková | 98 | SKP Union Cheb | 21.15 | |||||||||||||||
5 | Petra BělohlavováPetra Bělohlavová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 21.54 | |||||||||||||||
6 | Barbora Potužáková Barbora Potužáková | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.69 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2011) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 21.34 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková | 99 | AC Domažlice | 21.82 | |||||||||||||||
3 | Anna PohlotováAnna Pohlotová | 98 | TJ Baník Stříbro | 22.16 | |||||||||||||||
4 | Marie Koželuhová Marie Koželuhová | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 22.52 | |||||||||||||||
Soňa VejražkováSoňa Vejražková | 98 | SKP Union Cheb | DNP | ||||||||||||||||
Renáta VacatováRenáta Vacatová | 98 | TJ Baník Stříbro | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková | 98 | SKP Union Cheb | 22.05 | |||||||||||||||
2 | Nikola LehockáNikola Lehocká | 98 | SKP Union Cheb | 23.08 | |||||||||||||||
3 | Sára PluhařováSára Pluhařová | 98 | ATLETCLUB Nýřany | 23.24 | |||||||||||||||
4 | Daniela SmolováDaniela Smolová | 99 | Atletika Klatovy | 23.36 | |||||||||||||||
5 | Markéta PincováMarkéta Pincová | 99 | TJ MDDM Ostrov | 23.92 | |||||||||||||||
Vanessa KoptíkováVanessa Koptíková | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 28.5.2011) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KřížováAdéla Křížová | 98 | TJ MDDM Ostrov | 22.43 | |||||||||||||||
2 | Eliška HavlanováEliška Havlanová | 99 | TJ MDDM Ostrov | 22.97 | |||||||||||||||
3 | Daniela Šormová Daniela Šormová | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 25.53 | |||||||||||||||
4 | Nicole VáclavíkováNicole Václavíková | 99 | TJ MDDM Ostrov | 27.11 | |||||||||||||||
Adéla BrožováAdéla Brožová | 99 | TJ Sušice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (so, 28.5.2011) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karla Voláková Karla Voláková | 98 | Atletika Klatovy | 22.91 | |||||||||||||||
2 | Barbara PíchalováBarbara Píchalová | 02 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 23.76 | |||||||||||||||
3 | Lenka FialováLenka Fialová | 99 | ATLETCLUB Nýřany | 24.17 | |||||||||||||||
4 | Anna ŠtýsováAnna Štýsová | 98 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 24.95 | |||||||||||||||
Anna KozákováAnna Kozáková | 99 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek PtáčekMarek Ptáček | 96 | AC Start Karlovy Vary | 38.18 | |||||||||||||||
2 | Martin HesMartin Hes | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 38.61 | |||||||||||||||
3 | Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch | 96 | ŠAK Chodov | 41.10 | |||||||||||||||
4 | Jan VlčekJan Vlček | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 42.69 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PivoňkaMartin Pivoňka | 96 | AC Domažlice | 38.91 | |||||||||||||||
2 | Michal Čákora Michal Čákora | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 43.14 | |||||||||||||||
3 | Filip RundFilip Rund | 97 | AK Sokolov | 44.26 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš Doubek Lukáš Doubek | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 45.02 | |||||||||||||||
2 | Daniel NovýDaniel Nový | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 46.26 | |||||||||||||||
3 | Jan VlčekJan Vlček | 98 | TRIATLET Karlovy Vary | 48.28 | |||||||||||||||
4 | Jakub Štverák Jakub Štverák | 99 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 48.47 | |||||||||||||||
Matyáš Kačírek Matyáš Kačírek | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel KortusPavel Kortus | 99 | ŠAK Chodov | 50.86 | |||||||||||||||
2 | Marek HesMarek Hes | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 51.00 | |||||||||||||||
3 | Jan RosenthalerJan Rosenthaler | 98 | ATLETCLUB Nýřany | 51.19 | |||||||||||||||
4 | Adam ŠtudlarAdam Študlar | 99 | SKP Union Cheb | 60.10 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luboš MastnyLuboš Mastny | 99 | AC Domažlice | 49.79 | |||||||||||||||
2 | Ondřej RousOndřej Rous | 99 | ATLETCLUB Nýřany | 53.93 | |||||||||||||||
3 | Tomáš VlachTomáš Vlach | 98 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 55.07 | |||||||||||||||
4 | Artur ZachArtur Zach | 99 | ATLETCLUB Nýřany | 56.33 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 44.43 | |||||||||||||||
2 | Lucie HřebenářováLucie Hřebenářová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 44.89 | |||||||||||||||
3 | Michaela KýnováMichaela Kýnová | 97 | AK Sokolov | 46.14 | |||||||||||||||
4 | Eliška RozsypalováEliška Rozsypalová | 97 | Atletika Klatovy | 46.33 | |||||||||||||||
5 | Anna Karešová Anna Karešová | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 47.21 | |||||||||||||||
6 | Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 47.54 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb | 44.14 | |||||||||||||||
2 | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 46.32 | |||||||||||||||
3 | Valerie BílkováValerie Bílková | 98 | TJ MDDM Ostrov | 46.66 | |||||||||||||||
4 | Soňa VejražkováSoňa Vejražková | 98 | SKP Union Cheb | 47.03 | |||||||||||||||
5 | Tereza NováTereza Nová | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 49.05 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HřebíkováLucie Hřebíková | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 48.62 | |||||||||||||||
2 | Sára PluhařováSára Pluhařová | 98 | ATLETCLUB Nýřany | 49.96 | |||||||||||||||
3 | Jana Divišová Jana Divišová | 99 | TJ MDDM Ostrov | 52.28 | |||||||||||||||
4 | Michaela MrázkováMichaela Mrázková | 99 | SKP Union Cheb | 55.24 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ČernýOndřej Černý | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 1:53.93 | |||||||||||||||
2 | Jan BenešJan Beneš | 00 | AC Domažlice | 1:54.23 | |||||||||||||||
3 | Štěpán RottenbornŠtěpán Rottenborn | 00 | AC Domažlice | 1:55.86 | |||||||||||||||
4 | Jakub IvanovskýJakub Ivanovský | 00 | TJ MDDM Ostrov | 1:57.88 | |||||||||||||||
5 | Jan LališJan Lališ | 00 | SKP Union Cheb | 2:01.69 | |||||||||||||||
6 | Karel GabrielKarel Gabriel | 01 | SKP Union Cheb | 2:04.15 | |||||||||||||||
7 | Jiří StarkJiří Stark | 00 | ŠAK Chodov | 2:06.38 | |||||||||||||||
8 | Lukáš Lauber Lukáš Lauber | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:10.62 | |||||||||||||||
9 | Ondřej KertisOndřej Kertis | 01 | TJ Baník Stříbro | 2:16.11 | |||||||||||||||
10 | Jakub HrubýJakub Hrubý | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 2:19.43 | |||||||||||||||
Jonáš Kořenek Jonáš Kořenek | 01 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej JócsikOndřej Jócsik | 01 | ATLETCLUB Nýřany | 2:00.12 | |||||||||||||||
2 | Matyáš FialaMatyáš Fiala | 03 | Atletika Klatovy | 2:05.95 | |||||||||||||||
3 | Matěj IvanovskýMatěj Ivanovský | 00 | TJ MDDM Ostrov | 2:07.96 | |||||||||||||||
4 | Karel NaxeraKarel Naxera | 00 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:09.52 | |||||||||||||||
5 | Adam PincAdam Pinc | 01 | TJ MDDM Ostrov | 2:10.99 | |||||||||||||||
6 | Radek AndrleRadek Andrle | 02 | TJ Baník Stříbro | 2:12.08 | |||||||||||||||
7 | Marek MundilMarek Mundil | 00 | TJ Baník Stříbro | 2:14.20 | |||||||||||||||
8 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | TJ Baník Stříbro | 2:17.00 | |||||||||||||||
9 | Vít BohmVít Bohm | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 2:17.26 | |||||||||||||||
10 | Jan ŠtychJan Štych | 01 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:19.93 | |||||||||||||||
11 | Jan ŠtenglJan Štengl | 01 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:26.06 | |||||||||||||||
12 | Vojtěch NaxeraVojtěch Naxera | 02 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:28.77 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb | 1:54.67 | |||||||||||||||
2 | Eliška PlávkováEliška Plávková | 00 | TRIATLET Karlovy Vary | 1:58.06 | |||||||||||||||
3 | Anna Suráková Anna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1:59.76 | |||||||||||||||
4 | Tereza Sekyrová Tereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 2:00.88 | |||||||||||||||
5 | Sára Čelišová Sára Čelišová | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:07.54 | |||||||||||||||
6 | Daniela KrýslováDaniela Krýslová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary | 2:07.63 | |||||||||||||||
7 | Lucie Adlerová Lucie Adlerová | 01 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:07.84 | |||||||||||||||
8 | Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková | 00 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:09.61 | |||||||||||||||
9 | Klára FrišováKlára Frišová | 01 | TRIATLET Karlovy Vary | 2:10.07 | |||||||||||||||
10 | Laura Gabčová Laura Gabčová | 00 | TJ Baník Stříbro | 2:11.18 | |||||||||||||||
11 | Adéla KrabcováAdéla Krabcová | 01 | TJ Baník Stříbro | 2:13.26 | |||||||||||||||
12 | Klára KačírkováKlára Kačírková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:15.73 | |||||||||||||||
13 | Kateřina KřenkováKateřina Křenková | 01 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:16.19 | |||||||||||||||
Tereza Hrubá Tereza Hrubá | 03 | AK ŠKODA Plzeň | DNF | ||||||||||||||||
Eva BoltíkováEva Boltíková | 01 | TJ Baník Stříbro | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta Anna VejvančickáAlžběta Anna Vejvančická | 00 | ATLETCLUB Nýřany | 2:04.73 | |||||||||||||||
2 | Anna Marie JanošíkováAnna Marie Janošíková | 00 | TJ Sušice | 2:04.85 | |||||||||||||||
3 | Sandra Dvořáková Sandra Dvořáková | 00 | TJ MDDM Ostrov | 2:05.36 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ČeškováKateřina Češková | 00 | AK ŠKODA Plzeň | 2:07.90 | |||||||||||||||
5 | Lucie SvobodováLucie Svobodová | 00 | Atletika Klatovy | 2:11.03 | |||||||||||||||
6 | Denisa ŠantínováDenisa Šantínová | 00 | ATLETCLUB Nýřany | 2:14.17 | |||||||||||||||
7 | Tereza LaštovkováTereza Laštovková | 00 | ATLETCLUB Nýřany | 2:16.93 | |||||||||||||||
8 | Veronika VirtováVeronika Virtová | 02 | ATLETCLUB Nýřany | 2:19.34 | |||||||||||||||
9 | Klára VoštováKlára Voštová | 00 | Atletika Klatovy | 2:19.36 | |||||||||||||||
10 | Nella MrázováNella Mrázová | 02 | ATLETCLUB Nýřany | 2:20.33 | |||||||||||||||
11 | Veronika DobráVeronika Dobrá | 02 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:22.72 | |||||||||||||||
12 | Zuzana ŠantínováZuzana Šantínová | 03 | ATLETCLUB Nýřany | 2:25.45 | |||||||||||||||
13 | Veronika JansováVeronika Jansová | 01 | TJ Baník Stříbro | 2:28.34 | |||||||||||||||
14 | Sarah MrázováSarah Mrázová | 02 | ATLETCLUB Nýřany | 2:30.25 | |||||||||||||||
Nikola SteinerováNikola Steinerová | 02 | ATLETCLUB Nýřany | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PivoňkaMartin Pivoňka | 96 | AC Domažlice | 2:20.09 | |||||||||||||||
2 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Falcon Rokycany | 2:22.28 | |||||||||||||||
3 | Lukáš SvatošLukáš Svatoš | 96 | AC Domažlice | 2:23.41 | |||||||||||||||
4 | Lukáš MartínekLukáš Martínek | 96 | TJ MDDM Ostrov | 2:25.65 | |||||||||||||||
5 | Kamil VeberKamil Veber | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 2:57.88 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel NovýDaniel Nový | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:28.36 | |||||||||||||||
2 | Josef Fiala Josef Fiala | 98 | Atletika Klatovy | 2:29.65 | |||||||||||||||
3 | Jan VlčekJan Vlček | 98 | TRIATLET Karlovy Vary | 2:36.86 | |||||||||||||||
4 | Adam ŠtudlarAdam Študlar | 99 | SKP Union Cheb | 2:44.95 | |||||||||||||||
5 | Karel TyrpeklKarel Tyrpekl | 99 | SKP Union Cheb | 2:45.16 | |||||||||||||||
6 | Jiří LoufekJiří Loufek | 99 | TRIATLET Karlovy Vary | 2:46.21 | |||||||||||||||
7 | Ondřej GemovOndřej Gemov | 99 | ATLETCLUB Nýřany | 2:46.96 | |||||||||||||||
8 | Daniel KondrDaniel Kondr | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 2:57.82 | |||||||||||||||
9 | Radek VaníkRadek Vaník | 99 | ATLETCLUB Nýřany | 3:02.68 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KovářikováKlára Kovářiková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 2:26.84 | |||||||||||||||
2 | Barbora KreidlováBarbora Kreidlová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:34.14 | |||||||||||||||
3 | Kristýna PřástkováKristýna Přástková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 2:36.39 | |||||||||||||||
4 | Veronika KukaňováVeronika Kukaňová | 97 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:38.76 | |||||||||||||||
5 | Kristýna LehečkováKristýna Lehečková | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:54.48 | |||||||||||||||
6 | Barbora Chytilová Barbora Chytilová | 97 | TJ Baník Stříbro | 2:59.93 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška BrožkováEliška Brožková | 99 | TJ MDDM Ostrov | 2:36.20 | |||||||||||||||
2 | Sára SumegováSára Sumegová | 98 | TJ Baník Stříbro | 2:38.82 | |||||||||||||||
3 | Lucie HřebíkováLucie Hřebíková | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:42.87 | |||||||||||||||
4 | Šárka LedvinováŠárka Ledvinová | 99 | AC Domažlice | 2:44.35 | |||||||||||||||
5 | Tereza KuglerováTereza Kuglerová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 2:52.98 | |||||||||||||||
6 | Viktorie KubištováViktorie Kubištová | 98 | TJ MDDM Ostrov | 2:53.52 | |||||||||||||||
7 | Alexandra TóthováAlexandra Tóthová | 98 | ŠAK Chodov | 3:01.54 | |||||||||||||||
8 | Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 3:01.75 | |||||||||||||||
9 | Kamila Chachulová Kamila Chachulová | 98 | TJ Baník Stříbro | 3:04.96 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef ŠimsaJosef Šimsa | 96 | AC Falcon Rokycany | 4:23.30 | |||||||||||||||
2 | Lukáš SvatošLukáš Svatoš | 96 | AC Domažlice | 4:30.41 | |||||||||||||||
3 | Robin KnopfRobin Knopf | 97 | MÍLAŘI Domažlice | 4:46.37 | |||||||||||||||
4 | Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4:48.24 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch SkalaVojtěch Skala | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5:01.20 | |||||||||||||||
6 | Adam KrejčíAdam Krejčí | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 5:04.88 | |||||||||||||||
7 | Jiří SahajJiří Sahaj | 96 | TRIATLET Karlovy Vary | 5:05.63 | |||||||||||||||
8 | Vladimír FrišVladimír Friš | 97 | TRIATLET Karlovy Vary | 5:08.57 | |||||||||||||||
9 | Jan MikeskaJan Mikeska | 97 | AK Sokolov | 5:14.72 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof KrsKryštof Krs | 99 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 5:27.55 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch ŠkapíkVojtěch Škapík | 98 | TRIATLET Karlovy Vary | 5:29.34 | |||||||||||||||
Matyáš Kačírek Matyáš Kačírek | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNP | ||||||||||||||||
Ivo MartinovskýIvo Martinovský | 98 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5:15.24 | |||||||||||||||
2 | Jana ReifováJana Reifová | 96 | MÍLAŘI Domažlice | 5:39.19 | |||||||||||||||
3 | Marcela LaštovkováMarcela Laštovková | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 5:39.29 | |||||||||||||||
4 | Kristina KováčováKristina Kováčová | 96 | TJ MDDM Ostrov | 5:46.19 | |||||||||||||||
5 | Stanislava ŠůsováStanislava Šůsová | 96 | TJ Baník Stříbro | 6:00.55 | |||||||||||||||
6 | Dáša MarkováDáša Marková | 97 | ŠAK Chodov | 6:16.63 | |||||||||||||||
7 | Veronika Vlčková Veronika Vlčková | 97 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6:55.87 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora PribičinováBarbora Pribičinová | 98 | TRIATLET Karlovy Vary | 5:33.70 | |||||||||||||||
2 | Tereza NováTereza Nová | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5:36.86 | |||||||||||||||
3 | Sousa Alexandra DeSousa Alexandra De | 99 | AC Domažlice | 5:38.50 | |||||||||||||||
4 | Marie PeterováMarie Peterová | 98 | AK Sokolov | 5:59.87 | |||||||||||||||
5 | Lucie TůmováLucie Tůmová | 99 | Atletika Klatovy | 6:24.10 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik GregorDominik Gregor | 98 | SKP Union Cheb | 10.88 | |||||||||||||||
2 | Josef Fiala Josef Fiala | 98 | Atletika Klatovy | 11.27 | |||||||||||||||
2 | Daniel NovýDaniel Nový | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.27 | |||||||||||||||
4 | Václav WohlmutVáclav Wohlmut | 99 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 13.10 | |||||||||||||||
5 | Jan RosenthalerJan Rosenthaler | 98 | ATLETCLUB Nýřany | 13.20 | |||||||||||||||
Daniel KutiDaniel Kuti | 98 | TJ Baník Stříbro | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2011) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa VávrováDenisa Vávrová | 98 | TJ Baník Stříbro | 10.41 | |||||||||||||||
2 | Petra BělohlavováPetra Bělohlavová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 10.86 | |||||||||||||||
3 | Lucie UrsováLucie Ursová | 98 | Atletika Klatovy | 10.98 | |||||||||||||||
4 | Andrea Jarošíková Andrea Jarošíková | 98 | Atletika Klatovy | 11.31 | |||||||||||||||
5 | Barbora Potužáková Barbora Potužáková | 98 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.66 | |||||||||||||||
6 | Aneta BaštářováAneta Baštářová | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 12.15 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2011) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie PeterováMarie Peterová | 98 | AK Sokolov | 11.49 | |||||||||||||||
2 | Sára MusilováSára Musilová | 99 | AK ŠKODA Plzeň | 12.20 | |||||||||||||||
3 | Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková | 99 | AC Domažlice | 12.43 | |||||||||||||||
4 | Sára PluhařováSára Pluhařová | 98 | ATLETCLUB Nýřany | 12.51 | |||||||||||||||
5 | Andrea BurianováAndrea Burianová | 99 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 13.64 | |||||||||||||||
Vendula ParoubkováVendula Paroubková | 98 | TJ Sušice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 28.5.2011) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VackováTereza Vacková | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 11.39 | |||||||||||||||
2 | Hana PeškováHana Pešková | 98 | AK ŠKODA Plzeň | 12.45 | |||||||||||||||
3 | Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová | 98 | SKP Union Cheb | 13.69 | |||||||||||||||
4 | Lucie TůmováLucie Tůmová | 99 | Atletika Klatovy | 13.75 | |||||||||||||||
5 | Jana Divišová Jana Divišová | 99 | TJ MDDM Ostrov | 14.77 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vasil ZayatsVasil Zayats | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 16.42 | |||||||||||||||
2 | Tomáš LudvíkTomáš Ludvík | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 17.52 | |||||||||||||||
3 | Tomáš BlackýTomáš Blacký | 96 | AC Domažlice | 17.65 | |||||||||||||||
4 | Matěj JeřábekMatěj Jeřábek | 97 | SKP Union Cheb | 19.19 | |||||||||||||||
5 | Filip RundFilip Rund | 97 | AK Sokolov | 20.75 | |||||||||||||||
6 | Jan MikeskaJan Mikeska | 97 | AK Sokolov | 21.52 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2011) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 15.11 | |||||||||||||||
2 | Michaela RadováMichaela Radová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 16.35 | |||||||||||||||
3 | Denisa MajerováDenisa Majerová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 19.08 | |||||||||||||||
4 | Eliška HorováEliška Horová | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 22.78 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2011) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika FialováVeronika Fialová | 96 | Atletika Klatovy | 18.00 | |||||||||||||||
2 | Veronika LebedováVeronika Lebedová | 96 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 18.58 | |||||||||||||||
3 | Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 21.64 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠiplaJan Šipla | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 31.02 | |||||||||||||||
2 | Václav KašákVáclav Kašák | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 32.89 | |||||||||||||||
3 | Jan MikeskaJan Mikeska | 97 | AK Sokolov | 37.70 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Vítr: -1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 30.46 | |||||||||||||||
2 | Zuzana PetrováZuzana Petrová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 33.72 | |||||||||||||||
3 | Veronika FialováVeronika Fialová | 96 | Atletika Klatovy | 33.76 | |||||||||||||||
4 | Veronika KukaňováVeronika Kukaňová | 97 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 33.96 | |||||||||||||||
5 | Nikola NemčekováNikola Nemčeková | 97 | ŠAK Chodov | 34.39 | |||||||||||||||
6 | Marie PojarováMarie Pojarová | 96 | Atletika Klatovy | 40.54 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štverák-Nový-Pour-Doubek Štverák-Nový-Pour-Doubek | TRIATLET Karlovy Vary | 31.78 | ||||||||||||||||
2 | Lališ-Beneš-Gregor-Richter Lališ-Beneš-Gregor-Richter | SKP Union Cheb | 33.05 | ||||||||||||||||
3 | Stark-Prokeš-Kudža-Kortus Stark-Prokeš-Kudža-Kortus | ŠAK Chodov | 35.10 | ||||||||||||||||
4 | Zelenka-Štajer-Hes-Černý Zelenka-Štajer-Hes-Černý | AK ŠKODA Plzeň | 38.07 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štverák-Nový-Pour-Doubek Štverák-Nový-Pour-Doubek | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 33.85 | ||||||||||||||||
2 | Naxera V.-Štych-Naxera K.-Wohlmut Naxera V.-Štych-Naxera K.-Wohlmut | ŠAK při ZŠ Přeštice | 40.01 | ||||||||||||||||
Hrubý-Bohm-Kořenek-Kondr Hrubý-Bohm-Kořenek-Kondr | AK ŠKODA Plzeň | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Přástková, Hřebenářová, Petrová, Brožková Přástková, Hřebenářová, Petrová, Brožková | AK ŠKODA Plzeň | 33.24 | ||||||||||||||||
2 | Jungmannová, Černá, Vytlačilová, Gabrielová Jungmannová, Černá, Vytlačilová, Gabrielová | ATLETCLUB Nýřany | 33.52 | ||||||||||||||||
3 | Lebedová, Šperlová, Kakaňová, Píchalová Lebedová, Šperlová, Kakaňová, Píchalová | ŠAK při ZŠ Přeštice | 35.25 | ||||||||||||||||
Čoubková, Karešová, Radová H., Radová M. Čoubková, Karešová, Radová H., Radová M. | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Danihelová, Vejražková, Břicháčková, Petrovičová Danihelová, Vejražková, Břicháčková, Petrovičová | SKP Union Cheb | 33.89 | ||||||||||||||||
2 | Zelenková, Janečková, Vacková, Bělohlavá Zelenková, Janečková, Vacková, Bělohlavá | AK ŠKODA Plzeň | 34.62 | ||||||||||||||||
3 | Koželuhová, Hřebíková, Nová, Potužáková Koželuhová, Hřebíková, Nová, Potužáková | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 34.63 | ||||||||||||||||
4 | Jarošíková, Šafaříková, Ursová, Šmídová Jarošíková, Šafaříková, Ursová, Šmídová | Atletika Klatovy | 35.07 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bílková, Křížová, Kubištová, Havlanová Bílková, Křížová, Kubištová, Havlanová | TJ MDDM Ostrov | 35.28 | ||||||||||||||||
2 | Kozáková, Koutecká, Musilová, Lišková Kozáková, Koutecká, Musilová, Lišková | AK ŠKODA Plzeň | 37.56 | ||||||||||||||||
3 | Gabčová, Benešová, Čečková, Bláhová Gabčová, Benešová, Čečková, Bláhová | TJ Baník Stříbro | 37.79 | ||||||||||||||||
4 | Lokajíčková, Burianová, Štýsová, Dobrá Lokajíčková, Burianová, Štýsová, Dobrá | ŠAK při ZŠ Přeštice | 39.24 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
3 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Školová, Kovaříková, Reisová Školová, Kovaříková, Reisová | AK ŠKODA Plzeň | 2:07.54 | ||||||||||||||||
2 | Petrová, Brožková, Hřebenářová Petrová, Brožková, Hřebenářová | AK ŠKODA Plzeň | 2:16.53 | ||||||||||||||||
3 | Štěrbová, Kreidlová, Šindelářová Štěrbová, Kreidlová, Šindelářová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:22.25 | ||||||||||||||||
4 | Kováčová, Nová, Tillingerová Kováčová, Nová, Tillingerová | TJ MDDM Ostrov | 2:26.30 | ||||||||||||||||
5 | Fialová, Pojarová, Rozsypalová Fialová, Pojarová, Rozsypalová | Atletika Klatovy | 2:33.19 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.411.461.511.561.611.641.671.701.731.761.791.821.85 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika Klatovy |
96 | 1.67 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 1.61 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej Vošta Ondřej Vošta
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 1.46 | ||||||||||||||||
4 |
Jan VlčekJan Vlček
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 1.41 | ||||||||||||||||
4 |
Zdeněk Mašek Zdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 1.41 | ||||||||||||||||
6 |
Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný
AK ŠKODA Plzeň |
96 | 1.36 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb |
98 | 1.46 | ||||||||||||||||
2 |
Dominik ProkešDominik Prokeš
ŠAK Chodov |
98 | 1.36 | ||||||||||||||||
3 |
Jakub Štverák Jakub Štverák
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
99 | 1.36 | ||||||||||||||||
David LorenzDavid Lorenz
AC Domažlice |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna JankovcováAnna Jankovcová
Atletika Klatovy |
96 | 1.51 | ||||||||||||||||
2 |
Nikola ValováNikola Valová
ŠAK Chodov |
97 | 1.46 | ||||||||||||||||
3 |
Adéla Čoupková Adéla Čoupková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 1.41 | ||||||||||||||||
3 |
Veronika LebedováVeronika Lebedová
ŠAK při ZŠ Přeštice |
96 | 1.41 | ||||||||||||||||
5 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 1.36 | ||||||||||||||||
6 |
Anna ČechockáAnna Čechocká
SKP Union Cheb |
96 | 1.31 | ||||||||||||||||
7 |
Stanislava ŠůsováStanislava Šůsová
TJ Baník Stříbro |
96 | 1.31 | ||||||||||||||||
Denisa GabrielováDenisa Gabrielová
ATLETCLUB Nýřany |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie UrsováLucie Ursová
Atletika Klatovy |
98 | 1.36 | ||||||||||||||||
2 |
Andrea Jarošíková Andrea Jarošíková
Atletika Klatovy |
98 | 1.36 | ||||||||||||||||
3 |
Barbora Potužáková Barbora Potužáková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
98 | 1.31 | ||||||||||||||||
4 |
Natálie MatějčkováNatálie Matějčková
ŠAK Chodov |
98 | 1.21 | ||||||||||||||||
5 |
Lucie ZelenkováLucie Zelenková
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 1.21 | ||||||||||||||||
6 |
Tereza KuglerováTereza Kuglerová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 1.21 | ||||||||||||||||
Vanessa KoptíkováVanessa Koptíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Anna KozákováAnna Kozáková
AK ŠKODA Plzeň |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Zuzana ŠpásováZuzana Špásová
TJ Sušice |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Sára MusilováSára Musilová
AK ŠKODA Plzeň |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan NovákJan Novák
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 5.29 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný
AK ŠKODA Plzeň |
96 | 4.81 | ||||||||||||||||
3 |
Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika Klatovy |
96 | 4.77 | ||||||||||||||||
4 |
Ondřej Vošta Ondřej Vošta
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 4.66 | ||||||||||||||||
5 |
Zdeněk Mašek Zdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 4.63 | ||||||||||||||||
6 |
Tomáš BlackýTomáš Blacký
AC Domažlice |
96 | 4.59 | ||||||||||||||||
7 |
Václav KašákVáclav Kašák
AK ŠKODA Plzeň |
96 | 4.49 | ||||||||||||||||
8 |
Matěj JeřábekMatěj Jeřábek
SKP Union Cheb |
97 | 4.40 | ||||||||||||||||
9 |
Michal KrabecMichal Krabec
TJ Baník Stříbro |
97 | 4.16 | ||||||||||||||||
10 |
Tomáš LudvíkTomáš Ludvík
AK ŠKODA Plzeň |
96 | 3.97 | ||||||||||||||||
11 |
Kamil VeberKamil Veber
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 3.51 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik GregorDominik Gregor
SKP Union Cheb |
98 | 5.18 | ||||||||||||||||
2 |
Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary |
98 | 4.71 | ||||||||||||||||
3 |
Dominik KřesťanDominik Křesťan
TRIATLET Karlovy Vary |
98 | 4.67 | ||||||||||||||||
4 |
David RichterDavid Richter
SKP Union Cheb |
98 | 4.55 | ||||||||||||||||
5 |
Štěpán ČernýŠtěpán Černý
ATLETCLUB Nýřany |
98 | 4.46 | ||||||||||||||||
6 |
František BenešFrantišek Beneš
SKP Union Cheb |
98 | 4.41 | ||||||||||||||||
7 |
Dominik ProkešDominik Prokeš
ŠAK Chodov |
98 | 4.18 | ||||||||||||||||
8 |
Kryštof KrsKryštof Krs
ŠAK při ZŠ Přeštice |
99 | 3.90 | ||||||||||||||||
9 |
Pavel KortusPavel Kortus
ŠAK Chodov |
99 | 3.71 | ||||||||||||||||
10 |
Martin KubešMartin Kubeš
ATLETCLUB Nýřany |
98 | 3.63 | ||||||||||||||||
11 |
Jan ZelenkaJan Zelenka
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 3.51 | ||||||||||||||||
12 |
Vojtěch ŠtajerVojtěch Štajer
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 3.34 | ||||||||||||||||
Matěj BílekMatěj Bílek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Ivo MartinovskýIvo Martinovský
AK ŠKODA Plzeň |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela RadováMichaela Radová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 4.81 | ||||||||||||||||
2 |
Anna Karešová Anna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 4.51 | ||||||||||||||||
3 |
Lucie ProkopováLucie Prokopová
TRIATLET Karlovy Vary |
96 | 4.46 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb |
97 | 4.39 | ||||||||||||||||
5 |
Simona BrožkováSimona Brožková
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 4.32 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora Chytilová Barbora Chytilová
TJ Baník Stříbro |
97 | 4.29 | ||||||||||||||||
7 |
Ina VycpálkováIna Vycpálková
TJ Sušice |
96 | 4.25 | ||||||||||||||||
8 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 4.22 | ||||||||||||||||
9 |
Adéla JungmannováAdéla Jungmannová
ATLETCLUB Nýřany |
97 | 3.98 | ||||||||||||||||
10 |
Barbora SklenářováBarbora Sklenářová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 3.87 | ||||||||||||||||
11 |
Nikola ValováNikola Valová
ŠAK Chodov |
97 | 3.86 | ||||||||||||||||
12 |
Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 3.81 | ||||||||||||||||
13 |
Karolína ČernáKarolína Černá
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 3.52 | ||||||||||||||||
Amálie VáchalováAmálie Váchalová
AC Domažlice |
97 | DNF | |||||||||||||||||
Lucie Žaliová Lucie Žaliová
ATLETCLUB Nýřany |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Diana JurčákováDiana Jurčáková
Atletika Klatovy |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Michaela KýnováMichaela Kýnová
AK Sokolov |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Michaela PechouškováMichaela Pechoušková
ŠAK Chodov |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Andrea BlahoušováAndrea Blahoušová
Atletika Klatovy |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa VávrováDenisa Vávrová
TJ Baník Stříbro |
98 | 4.48 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb |
98 | 4.43 | ||||||||||||||||
3 |
Vladimíra CimbolicováVladimíra Cimbolicová
AC Domažlice |
99 | 4.38 | ||||||||||||||||
4 |
Anna PohlotováAnna Pohlotová
TJ Baník Stříbro |
98 | 4.38 | ||||||||||||||||
5 |
Lucie ZelenkováLucie Zelenková
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 4.32 | ||||||||||||||||
6 |
Renata ŠmídováRenata Šmídová
Atletika Klatovy |
98 | 4.31 | ||||||||||||||||
7 |
Tereza VackováTereza Vacková
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 4.17 | ||||||||||||||||
8 |
Štěpánka MartínkováŠtěpánka Martínková
AC Domažlice |
99 | 4.12 | ||||||||||||||||
9 |
Helena SloupováHelena Sloupová
MÍLAŘI Domažlice |
98 | 4.02 | ||||||||||||||||
10 |
Adéla BrožováAdéla Brožová
TJ Sušice |
99 | 4.02 | ||||||||||||||||
11 |
Marie Koželuhová Marie Koželuhová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
98 | 3.99 | ||||||||||||||||
12 |
Sára SumegováSára Sumegová
TJ Baník Stříbro |
98 | 3.98 | ||||||||||||||||
13 |
Karla Voláková Karla Voláková
Atletika Klatovy |
98 | 3.95 | ||||||||||||||||
14 |
Marie PeterováMarie Peterová
AK Sokolov |
98 | 3.93 | ||||||||||||||||
15 |
Natálie MatějčkováNatálie Matějčková
ŠAK Chodov |
98 | 3.87 | ||||||||||||||||
16 |
Valérie Trefancová Valérie Trefancová
Atletika Klatovy |
99 | 3.66 | ||||||||||||||||
17 |
Vladimíra JanečkováVladimíra Janečková
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 3.64 | ||||||||||||||||
18 |
Iva ŠípováIva Šípová
SKP Union Cheb |
98 | 3.58 | ||||||||||||||||
19 |
Hana PeškováHana Pešková
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 3.56 | ||||||||||||||||
20 |
Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová
SKP Union Cheb |
98 | 3.50 | ||||||||||||||||
21 |
Jana ŠafaříkováJana Šafaříková
Atletika Klatovy |
99 | 3.47 | ||||||||||||||||
22 |
Eliška BrožkováEliška Brožková
TJ MDDM Ostrov |
99 | 3.46 | ||||||||||||||||
23 |
Daniela SmolováDaniela Smolová
Atletika Klatovy |
99 | 3.43 | ||||||||||||||||
24 |
Andrea JonákováAndrea Jonáková
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 3.40 | ||||||||||||||||
25 |
Karolína PoubováKarolína Poubová
TJ Baník Stříbro |
99 | 3.35 | ||||||||||||||||
26 |
Daniela Šormová Daniela Šormová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
99 | 2.82 | ||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK Chodov |
98 | 12.44 | ||||||||||||||||
2 |
Dominik GregorDominik Gregor
SKP Union Cheb |
98 | 10.44 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš Doubek Lukáš Doubek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
98 | 10.40 | ||||||||||||||||
4 |
Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary |
98 | 09.97 | ||||||||||||||||
5 |
Robert Pour Robert Pour
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
98 | 08.60 | ||||||||||||||||
Daniel KutiDaniel Kuti
TJ Baník Stříbro |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 11.67 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika FialováVeronika Fialová
Atletika Klatovy |
96 | 11.40 | ||||||||||||||||
3 |
Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ Sušice |
96 | 11.17 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza SlabáTereza Slabá
TJ Baník Stříbro |
96 | 10.14 | ||||||||||||||||
5 |
Anna BílkováAnna Bílková
AK Sokolov |
96 | 09.85 | ||||||||||||||||
6 |
Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA Plzeň |
96 | 09.64 | ||||||||||||||||
7 |
Sára HolečkováSára Holečková
TJ Baník Stříbro |
96 | 08.75 | ||||||||||||||||
8 |
Adéla Čoupková Adéla Čoupková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 08.72 | ||||||||||||||||
9 |
Šárka TilingerováŠárka Tilingerová
TJ MDDM Ostrov |
97 | 08.29 | ||||||||||||||||
10 |
Jana Kaprhálová Jana Kaprhálová
TJ Baník Stříbro |
97 | 08.15 | ||||||||||||||||
11 |
Anna LangmaierováAnna Langmaierová
SKP Union Cheb |
96 | 07.63 | ||||||||||||||||
12 |
Karolína DrápelováKarolína Drápelová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 07.56 | ||||||||||||||||
13 |
Anna Kuželíková Anna Kuželíková
AC Domažlice |
97 | 07.13 | ||||||||||||||||
14 |
Kristina KováčováKristina Kováčová
TJ MDDM Ostrov |
96 | 06.83 | ||||||||||||||||
15 |
Krystýna VytlačilováKrystýna Vytlačilová
ATLETCLUB Nýřany |
97 | 06.70 | ||||||||||||||||
16 |
Kateřina RipplováKateřina Ripplová
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 06.22 | ||||||||||||||||
17 |
Kristýna LehečkováKristýna Lehečková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 05.89 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie ZelenkováLucie Zelenková
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 09.41 | ||||||||||||||||
2 |
Nikol ŠustrováNikol Šustrová
AK Sokolov |
98 | 08.60 | ||||||||||||||||
3 |
Aneta BaštářováAneta Baštářová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 08.54 | ||||||||||||||||
4 |
Krystína KonopáčováKrystína Konopáčová
ŠAK Chodov |
98 | 08.06 | ||||||||||||||||
5 |
Marie Koželuhová Marie Koželuhová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
98 | 07.96 | ||||||||||||||||
6 |
Andrea Jarošíková Andrea Jarošíková
Atletika Klatovy |
98 | 07.40 | ||||||||||||||||
7 |
Iva ŠípováIva Šípová
SKP Union Cheb |
98 | 07.11 | ||||||||||||||||
8 |
Tereza LitavskáTereza Litavská
ŠAK Chodov |
98 | 07.07 | ||||||||||||||||
9 |
Michaela Matúšová Michaela Matúšová
TJ Baník Stříbro |
99 | 06.58 | ||||||||||||||||
10 |
Lenka FialováLenka Fialová
ATLETCLUB Nýřany |
99 | 06.02 | ||||||||||||||||
Vendula ParoubkováVendula Paroubková
TJ Sušice |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch
ŠAK Chodov |
96 | 13.15 | ||||||||||||||||
2 |
Jan ŠiplaJan Šipla
AK ŠKODA Plzeň |
96 | 11.50 | ||||||||||||||||
3 |
Václav DedekVáclav Dedek
TJ Baník Stříbro |
96 | 10.65 | ||||||||||||||||
4 |
Karel SchulzKarel Schulz
SKP Union Cheb |
97 | 09.92 | ||||||||||||||||
5 |
David HorákDavid Horák
AK ŠKODA Plzeň |
96 | 08.58 | ||||||||||||||||
6 |
Kamil VeberKamil Veber
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 05.95 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav DedekVáclav Dedek
TJ Baník Stříbro |
96 | 27.26 | ||||||||||||||||
2 |
Petr HavlíčekPetr Havlíček
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 25.00 | ||||||||||||||||
3 |
Michal KrabecMichal Krabec
TJ Baník Stříbro |
97 | 13.85 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ Sušice |
96 | 30.24 | ||||||||||||||||
2 |
Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA Plzeň |
96 | 29.40 | ||||||||||||||||
3 |
Sára HolečkováSára Holečková
TJ Baník Stříbro |
96 | 28.61 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza SlabáTereza Slabá
TJ Baník Stříbro |
96 | 27.47 | ||||||||||||||||
5 |
Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 24.48 | ||||||||||||||||
6 |
Anna BílkováAnna Bílková
AK Sokolov |
96 | 20.39 | ||||||||||||||||
7 |
Anna LangmaierováAnna Langmaierová
SKP Union Cheb |
96 | 17.62 | ||||||||||||||||
8 |
Šárka TilingerováŠárka Tilingerová
TJ MDDM Ostrov |
97 | 15.72 | ||||||||||||||||
9 |
Kateřina RipplováKateřina Ripplová
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 12.59 | ||||||||||||||||
10 |
Krystýna VytlačilováKrystýna Vytlačilová
ATLETCLUB Nýřany |
97 | 12.36 | ||||||||||||||||
Andrea BlahoušováAndrea Blahoušová
Atletika Klatovy |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna BílkováAnna Bílková
AK Sokolov |
96 | 30.81 | ||||||||||||||||
2 |
Anna LangmaierováAnna Langmaierová
SKP Union Cheb |
96 | 25.23 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza SlabáTereza Slabá
TJ Baník Stříbro |
96 | 24.14 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch
ŠAK Chodov |
96 | 39.22 | ||||||||||||||||
2 |
Filip BelšánFilip Belšán
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 34.83 | ||||||||||||||||
3 |
Václav DedekVáclav Dedek
TJ Baník Stříbro |
96 | 33.18 | ||||||||||||||||
4 |
Petr HavlíčekPetr Havlíček
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 27.09 | ||||||||||||||||
5 |
Adam KrejčíAdam Krejčí
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 24.63 | ||||||||||||||||
Michal JankaMichal Janka
AK ŠKODA Plzeň |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 35.76 | ||||||||||||||||
2 |
Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ Sušice |
96 | 29.86 | ||||||||||||||||
3 |
Veronika FialováVeronika Fialová
Atletika Klatovy |
96 | 29.68 | ||||||||||||||||
4 |
Sára HolečkováSára Holečková
TJ Baník Stříbro |
96 | 28.35 | ||||||||||||||||
5 |
Nikola NemčekováNikola Nemčeková
ŠAK Chodov |
97 | 27.65 | ||||||||||||||||
6 |
Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb |
97 | 25.65 | ||||||||||||||||
7 |
Anna BílkováAnna Bílková
AK Sokolov |
96 | 22.84 | ||||||||||||||||
MS |
Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Baník Stříbro |
95 | 28.68 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Martin SvatošMartin Svatoš
Atletika Klatovy |
94 | 55.59 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš Doubek Lukáš Doubek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
98 | 63.18 | ||||||||||||||||
2 |
Dominik GregorDominik Gregor
SKP Union Cheb |
98 | 57.32 | ||||||||||||||||
3 |
Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary |
98 | 55.11 | ||||||||||||||||
4 |
Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK Chodov |
98 | 55.09 | ||||||||||||||||
5 |
David LorenzDavid Lorenz
AC Domažlice |
99 | 50.88 | ||||||||||||||||
6 |
Josef Fiala Josef Fiala
Atletika Klatovy |
98 | 47.63 | ||||||||||||||||
7 |
Karel TyrpeklKarel Tyrpekl
SKP Union Cheb |
99 | 46.44 | ||||||||||||||||
8 |
David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy Vary |
99 | 44.49 | ||||||||||||||||
9 |
Robert Pour Robert Pour
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
98 | 43.47 | ||||||||||||||||
10 |
Daniel KondrDaniel Kondr
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 42.60 | ||||||||||||||||
11 |
Jiří LoufekJiří Loufek
TRIATLET Karlovy Vary |
99 | 41.20 | ||||||||||||||||
12 |
Jan ZelenkaJan Zelenka
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 40.59 | ||||||||||||||||
13 |
Kryštof KrsKryštof Krs
ŠAK při ZŠ Přeštice |
99 | 39.15 | ||||||||||||||||
14 |
Václav WohlmutVáclav Wohlmut
ŠAK při ZŠ Přeštice |
99 | 38.39 | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš VlachTomáš Vlach
ŠAK při ZŠ Přeštice |
98 | 30.67 | ||||||||||||||||
Matěj BílekMatěj Bílek
AK ŠKODA Plzeň |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (so, 28.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marie Koželuhová Marie Koželuhová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
98 | 48.17 | ||||||||||||||||
2 |
Nikol ŠustrováNikol Šustrová
AK Sokolov |
98 | 47.60 | ||||||||||||||||
3 |
Karolína PoubováKarolína Poubová
TJ Baník Stříbro |
99 | 45.60 | ||||||||||||||||
4 |
Michaela KouteckáMichaela Koutecká
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 40.12 | ||||||||||||||||
5 |
Andrea BurianováAndrea Burianová
ŠAK při ZŠ Přeštice |
99 | 39.90 | ||||||||||||||||
6 |
Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
ŠAK Chodov |
98 | 35.95 | ||||||||||||||||
7 |
Krystína KonopáčováKrystína Konopáčová
ŠAK Chodov |
98 | 35.27 | ||||||||||||||||
8 |
Tereza KuglerováTereza Kuglerová
AK ŠKODA Plzeň |
98 | 30.69 | ||||||||||||||||
9 |
Kamila Chachulová Kamila Chachulová
TJ Baník Stříbro |
98 | 29.43 | ||||||||||||||||
10 |
Tereza LitavskáTereza Litavská
ŠAK Chodov |
98 | 29.17 | ||||||||||||||||
11 |
Michaela Matúšová Michaela Matúšová
TJ Baník Stříbro |
99 | 27.38 | ||||||||||||||||
12 |
Andrea JonákováAndrea Jonáková
AK ŠKODA Plzeň |
99 | 26.18 | ||||||||||||||||
Vendula ParoubkováVendula Paroubková
TJ Sušice |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |