výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje mladších žáků a mladších žákyň na dráze

Meziboří (29. 5. 2011)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 29.5.2011) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.91
2 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.44
3 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 09.74
4 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka 99 AK MostAK Most 10.26
5 Michal ProcházkaMichal Procházka 99 AK BílinaAK Bílina 10.76
6 Karel MěšťákKarel Měšťák 00 AK BílinaAK Bílina 11.70
Ondřej TreglerOndřej Tregler 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.5.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.70
2 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 08.79
3 Vladimír BerkaVladimír Berka 99 AK ŽatecAK Žatec 08.87
4 Jakub PolončíkJakub Polončík 99 AK ŽatecAK Žatec 09.10
5 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.22
6 Martin ŠujanMartin Šujan 98 AFK LoKo ChomutovAFK LoKo Chomutov 09.45
7 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.01
8 Michal BělochMichal Běloch 99 AK BílinaAK Bílina 10.42
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (ne, 29.5.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.77
2 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.77
3 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 08.92
4 Vladimír BerkaVladimír Berka 99 AK ŽatecAK Žatec 09.05
5 Jakub PolončíkJakub Polončík 99 AK ŽatecAK Žatec 09.27
6 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.61
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 29.5.2011) Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 09.80
2 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.35
3 Michal ProcházkaMichal Procházka 99 AK BílinaAK Bílina 11.07
Michal BělochMichal Běloch 99 AK BílinaAK Bílina DNP
Valerij LunhulValerij Lunhul 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka 99 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 29.5.2011) Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK BílinaAK Bílina 08.59
2 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK BílinaAK Bílina 09.17
3 Tereza NedvědováTereza Nedvědová 99 AK MostAK Most 09.38
4 Jana VáňováJana Váňová 99 AK BílinaAK Bílina 09.66
5 Nikol MarázováNikol Marázová 98 AK MostAK Most 09.99
6 Barbora JáskováBarbora Jásková 99 AK BílinaAK Bílina 10.25
7 Pavla NeumannováPavla Neumannová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.64
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.5.2011) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.37
2 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 08.43
3 Aneta RaševováAneta Raševová 98 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 08.80
4 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.16
5 Barbora JiráskováBarbora Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.58
Pavlína KolodzieováPavlína Kolodzieová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice DNP
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (ne, 29.5.2011) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.39
2 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 98 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 08.52
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK BílinaAK Bílina 08.56
4 Aneta RaševováAneta Raševová 98 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 08.76
5 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.01
6 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK BílinaAK Bílina 09.27
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 29.5.2011) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana VáňováJana Váňová 99 AK BílinaAK Bílina 09.48
2 Tereza NedvědováTereza Nedvědová 99 AK MostAK Most 09.55
3 Barbora JiráskováBarbora Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.60
4 Nikol MarázováNikol Marázová 98 AK MostAK Most 10.02
5 Barbora JáskováBarbora Jásková 99 AK BílinaAK Bílina 10.40
6 Pavla NeumannováPavla Neumannová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.75
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 29.5.2011) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.43
2 Daniel PolankaDaniel Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.74
3 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.77
4 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický 00 AK MostAK Most 09.98
5 Václav MaternaVáclav Materna 00 AK MostAK Most 11.09
6 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 11.12
Matěj UhříčekMatěj Uhříček 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.5.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.88
2 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 09.42
3 Filip MarkvartFilip Markvart 02 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.37
4 Sebastián ScholzSebastián Scholz 01 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 10.47
5 Jan KadlecJan Kadlec 01 AK BílinaAK Bílina 11.55
Roman KoubekRoman Koubek 00 AK BílinaAK Bílina DNP
Jan BuršaJan Burša 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.5.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.18
2 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.23
3 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 09.31
4 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.78
5= Martin VanžuraMartin Vanžura 01 TJ KrupkaTJ Krupka 09.93
5= Vojtěch DrdaVojtěch Drda 00 AK ŽatecAK Žatec 09.93
7 Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka 00 AK BílinaAK Bílina 09.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 29.5.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BouzaMatěj Bouza 00 ASK DěčínASK Děčín 09.42
2 Martin SvobodaMartin Svoboda 00 AK ŽatecAK Žatec 09.57
3 Jakub SukJakub Suk 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 10.63
4 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.70
5 Josef BartůJosef Bartů 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.96
6 Milan LamplotMilan Lamplot 01 AK MostAK Most 11.38
Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 5 (ne, 29.5.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BažantMarek Bažant 00 AK BílinaAK Bílina 10.24
2 Matěj BursíkMatěj Bursík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.25
3 Jan HájekJan Hájek 02 AK BílinaAK Bílina 10.30
4 Samuel PeckoSamuel Pecko 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 11.35
Jakub SovadinaJakub Sovadina 00 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří DNP
Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (ne, 29.5.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 08.86
2 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.14
3 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.23
4 Martin KubíkMartin Kubík 00 AK MostAK Most 09.30
5 Matěj BouzaMatěj Bouza 00 ASK DěčínASK Děčín 09.35
6 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 09.51
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 29.5.2011) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.29
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.39
3 Martin SvobodaMartin Svoboda 00 AK ŽatecAK Žatec 09.64
4 Martin VanžuraMartin Vanžura 01 TJ KrupkaTJ Krupka 09.66
5 Daniel PolankaDaniel Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.71
6 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.73
7 Vojtěch DrdaVojtěch Drda 00 AK ŽatecAK Žatec 09.78
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Rozběh)

Rozběh 1 (ne, 29.5.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.03
2 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.65
3 Kateřina HagarováKateřina Hagarová 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 09.86
4 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.33
5 Tereza ŠárováTereza Šárová 00 AK MostAK Most 10.38
6 Kateřina BartošováKateřina Bartošová 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.98
7 Anna MrázováAnna Mrázová 01 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 12.37
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (ne, 29.5.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karina TokarováKarina Tokarová 00 TJ KrupkaTJ Krupka 09.13
2 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.29
3 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.44
4 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.30
5 Klára ČerníkováKlára Černíková 01 AK BílinaAK Bílina 10.58
6 Adéla HázováAdéla Házová 02 ASK DěčínASK Děčín 10.60
7 Markéta TürbováMarkéta Türbová 01 AK BílinaAK Bílina 11.77
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (ne, 29.5.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.67
2 Julie OplováJulie Oplová 01 ASK DěčínASK Děčín 10.21
3 Lucie ČernáLucie Černá 00 AK BílinaAK Bílina 11.06
4 Simona ChomováSimona Chomová 01 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 11.90
5 Kateřina BrtkováKateřina Brtková 02 AK MostAK Most 11.95
6 Julie PetržilkováJulie Petržilková 01 ASK DěčínASK Děčín 12.13
Nina ŠtolbováNina Štolbová 01 AK BílinaAK Bílina DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (ne, 29.5.2011) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 09.67
2 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.76
3 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.00
4 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 10.44
5 Lucie MansfeldováLucie Mansfeldová 01 ASK DěčínASK Děčín 11.08
6 Aneta LamplotováAneta Lamplotová 01 AK MostAK Most 11.48
7 Petra KadlecováPetra Kadlecová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.92
Celkem 7 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (ne, 29.5.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.84
2 Karina TokarováKarina Tokarová 00 TJ KrupkaTJ Krupka 09.04
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.12
4 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.49
5 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.55
6 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 09.63
7 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.71
Celkem 7 závodníků
Finále B (ne, 29.5.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ČechováHana Čechová 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.64
2 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.96
3 Julie OplováJulie Oplová 01 ASK DěčínASK Děčín 10.13
4 Kateřina HagarováKateřina Hagarová 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 10.15
5 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.39
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 29.5.2011) Vítr: -1.7m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.42
2 Vladimír BerkaVladimír Berka 99 AK ŽatecAK Žatec 21.46
3 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 21.96
4 Jakub PolončíkJakub Polončík 99 AK ŽatecAK Žatec 22.38
5 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 22.85
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 29.5.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 21.70
2 Martin HrbekMartin Hrbek 99 AK BílinaAK Bílina 23.12
3 Hynek HázaHynek Háza 99 ASK DěčínASK Děčín 23.43
4 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 23.91
Ondřej TreglerOndřej Tregler 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 29.5.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠujanMartin Šujan 98 AFK LoKo ChomutovAFK LoKo Chomutov 23.26
2 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 23.98
3 Michal BělochMichal Běloch 99 AK BílinaAK Bílina 26.30
Dominik TůmaDominik Tůma 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov DNP
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 29.5.2011) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK BílinaAK Bílina 20.92
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 21.97
3 Aneta RaševováAneta Raševová 98 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 22.10
4 Pavla MyslíkováPavla Myslíková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 22.58
5 Veronika VrábelováVeronika Vrábelová 98 AK MostAK Most 23.94
6 Věra NestlerováVěra Nestlerová 98 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 24.39
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 29.5.2011) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 23.85
2 Tereza TučkováTereza Tučková 98 AK BílinaAK Bílina 24.40
3 Michaela KytýrováMichaela Kytýrová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.70
4 Hana TyburcováHana Tyburcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.57
5 Pavla NeumannováPavla Neumannová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 27.35
Nikol MarázováNikol Marázová 98 AK MostAK Most DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 29.5.2011) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 20.67
2 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 98 TJ KrupkaTJ Krupka 21.37
3 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 23.48
4 Barbora JiráskováBarbora Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.02
5 Rozálie ElmanováRozálie Elmanová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 24.69
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 45.87
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 47.84
3 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 48.56
Miloslav RejmanMiloslav Rejman 98 AK MostAK Most DNP
Štěpán PémŠtěpán Pém 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis VondráčekDenis Vondráček 98 AFK LoKo ChomutovAFK LoKo Chomutov 49.20
2 Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek 99 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 52.71
3 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 57.35
Ondřej TreglerOndřej Tregler 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 47.40
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 47.90
3 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 49.28
4 Tereza MorávkováTereza Morávková 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 51.48
5 Michaela KytýrováMichaela Kytýrová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 57.29
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 49.06
2 Adéla UrbanováAdéla Urbanová 98 TJ KrupkaTJ Krupka 49.63
3 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 51.55
4 Lenka RejzkováLenka Rejzková 99 TJ KrupkaTJ Krupka 52.65
Kateřina BenešováKateřina Benešová 99 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 50.68
2 Šárka KučerováŠárka Kučerová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 51.05
Rozálie ElmanováRozálie Elmanová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Pavlína DudováPavlína Dudová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. DNP
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin SvobodaMartin Svoboda 00 AK ŽatecAK Žatec 1:49.75
2 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 1:53.82
3 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:59.37
4 Michal HolešovskýMichal Holešovský 00 ASK DěčínASK Děčín 2:02.62
5 Václav KikalVáclav Kikal 02 ASK DěčínASK Děčín 2:06.23
6 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda 00 AK BílinaAK Bílina 2:11.38
7 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:13.04
8 Vojtěch DrdaVojtěch Drda 00 AK ŽatecAK Žatec 2:18.49
9 Matěj BursíkMatěj Bursík 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:26.14
10 Josef BartůJosef Bartů 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:37.79
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:52.03
2 Michal MartinákMichal Martinák 02 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 2:04.00
3 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:04.49
4 Jan HrebíkJan Hrebík 02 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:10.40
5 Samuel PeckoSamuel Pecko 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 2:17.13
6 Daniel PolankaDaniel Polanka 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:19.80
7 Adam PelikánAdam Pelikán 01 AK MostAK Most 2:23.73
8 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:28.09
9 Petr GruntPetr Grunt 02 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:32.57
Jan TuhýJan Tuhý 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 10 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:55.79
2 Kateřina KřivohlaváKateřina Křivohlavá 00 TJ KrupkaTJ Krupka 2:00.89
3 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:07.07
4 Kateřina HagarováKateřina Hagarová 00 Atletika KadaňAtletika Kadaň 2:07.34
5 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová 01 ASK DěčínASK Děčín 2:19.84
6 Marie DvořákováMarie Dvořáková 02 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:23.51
7 Gabriela ChomováGabriela Chomová 00 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 2:23.52
Ivana GallováIvana Gallová 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2:00.24
2 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:04.77
3 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 2:09.41
4 Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 2:16.83
5 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:18.14
6 Barbora PšenkováBarbora Pšenková 02 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:18.34
7 Natálie MoravcováNatálie Moravcová 01 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2:45.25
8 Anna MrázováAnna Mrázová 01 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 2:49.43
Anežka KoubkováAnežka Koubková 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady DNP
Celkem 9 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 2:24.07
2 Denis VondráčekDenis Vondráček 98 AFK LoKo ChomutovAFK LoKo Chomutov 2:49.21
3 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 2:55.93
4 Dominik TůmaDominik Tůma 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 2:56.55
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 2:46.26
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 2:46.34
3 Barbora CeeBarbora Cee 99 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 3:00.57
4 Pavlína DudováPavlína Dudová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:02.97
Celkem 4 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan HockJan Hock 99 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 5:12.95
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5:17.65
3 Martin VöröšMartin Vöröš 99 AK BílinaAK Bílina 5:34.20
4 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:38.29
5 Matěj VěchetMatěj Věchet 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 5:45.28
6 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 5:45.88
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 5:54.40
2 Nikola VlčkováNikola Vlčková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6:01.63
3 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová 99 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 6:29.82
4 Lucie KrabáčováLucie Krabáčová 98 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 6:48.67
5 Lenka KlofáčováLenka Klofáčová 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 7:34.42
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 29.5.2011) Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 10.64
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.95
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.53
4 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.07
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 29.5.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NajmanFilip Najman 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.16
2 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.41
3 Martin HrbekMartin Hrbek 99 AK BílinaAK Bílina 11.81
4 Štěpán PémŠtěpán Pém 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 14.85
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 29.5.2011) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 11.44
2 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 11.67
3 Martin Šíma Martin Šíma 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 12.73
4 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 14.89
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 29.5.2011) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 10.96
2 Šárka KučerováŠárka Kučerová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.34
3 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.61
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 29.5.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika VrábelováVeronika Vrábelová 98 AK MostAK Most 13.24
2 Lucie KrabáčováLucie Krabáčová 98 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 13.77
Karolína VatrováKarolína Vatrová 99 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice DNP
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Civínová, Tajovská, Nedvědová, Vrábelová Civínová, Tajovská, Nedvědová, Vrábelová AK MostAK Most 36.82
2 Hartmanová, Jirásková B.,Kučerová, Stejskalová Hartmanová, Jirásková B.,Kučerová, Stejskalová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 37.98
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.331.361.391.43
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.39 OOXOOOOOOXXX
2 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 1.36 OOOOOXXOOXXX
3 Matěj VěchetMatěj Věchet
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 1.30 OOOOXXOXXX
4 Martin Šíma Martin Šíma
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 1.25 ---OXXX
5 Martin VöröšMartin Vöröš
AK BílinaAK Bílina
99 1.20 OOOXXX
6 Miloslav RejmanMiloslav Rejman
AK MostAK Most
98 DNP
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.051.101.151.201.231.261.291.321.351.40
1 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK BílinaAK Bílina
98 1.35 OOOO-OOOOOXXX
2 Tereza MorávkováTereza Morávková
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 1.32 O--OOOOOXOXXX
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
98 1.29 -XOOOOOXOOXXX
4 Pavla MyslíkováPavla Myslíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 1.29 OOXOXOOXOXOXXOXXX
5 Kateřina ŠístkováKateřina Šístková
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 1.26 --OOOOOXXX
6 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.23 OOOOOOXXX
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.51 4.354.504.514.514.34X4.48
2 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
99 4.35 4.354.23X4.35XX4.25
3 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 4.31 4.114.224.224.223.994.31X
4 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 4.30 3.803.704.074.074.024.304.11
5 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 4.23 4.044.234.034.233.614.023.32
6 Luboš KemrLuboš Kemr
AK MostAK Most
98 4.19 4.074.11-4.113.873.624.19
7 Matěj VěchetMatěj Věchet
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 4.10 3.713.463.873.874.103.843.65
8 Marek PíchaMarek Pícha
AK BílinaAK Bílina
99 3.63 3.493.273.063.493.633.433.43
9 Daniel CífkaDaniel Cífka
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
99 3.43 3.293.373.433.43
10 Štěpán PémŠtěpán Pém
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 3.42 3.123.42X3.42
11 Jan ProcházkaJan Procházka
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 3.41 3.123.263.413.41
12 Michal ProcházkaMichal Procházka
AK BílinaAK Bílina
99 3.15 3.153.132.913.15
Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 0 XXX0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
98 4.63 4.534.604.634.634.024.58X
2 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.32 X4.30X4.304.304.324.28
3 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová
AK BílinaAK Bílina
98 4.18 XX4.134.134.184.154.10
4 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK BílinaAK Bílina
98 4.18 3.633.893.933.934.12-4.18
5 Tereza MorávkováTereza Morávková
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 3.96 3.733.79X3.793.963.953.81
6 Tereza NedvědováTereza Nedvědová
AK MostAK Most
99 3.89 3.723.893.613.893.703.873.51
7 Aneta RaševováAneta Raševová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 3.89 X3.89X3.893.403.753.60
8 Kateřina ŠístkováKateřina Šístková
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 3.71 3.523.713.713.713.57X3.67
9 Monika TajovskáMonika Tajovská
AK MostAK Most
99 3.66 3.40X3.663.66
10 Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK DěčínASK Děčín
98 3.65 3.653.613.573.65
11 Berenika KusováBerenika Kusová
ASK DěčínASK Děčín
98 3.64 3.643.553.333.64
12 Tereza SvobodováTereza Svobodová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
98 3.43 3.303.43X3.43
13 Michaela KytýrováMichaela Kytýrová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 3.38 3.383.253.293.38
14 Jana VáňováJana Váňová
AK BílinaAK Bílina
99 3.29 3.083.29X3.29
15 Pavlína KolodzieováPavlína Kolodzieová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 3.19 2.782.953.193.19
16 Gabriela TranováGabriela Tranová
AK MostAK Most
98 3.17 3.173.123.173.17
17 Pavlína DudováPavlína Dudová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 3.08 X2.943.083.08
18 Hana TyburcováHana Tyburcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 3.07 XX3.073.07
19 Barbora JáskováBarbora Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 3.06 3.063.022.423.06
20 Rozálie ElmanováRozálie Elmanová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 2.95 2.95X-2.95
21 Nikol MarázováNikol Marázová
AK MostAK Most
98 2.78 2.782.76X2.78
22 Jiřina ChládkováJiřina Chládková
AK MostAK Most
99 2.46 X2.46X2.46
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin KubíkMartin Kubík
AK MostAK Most
00 4.00 3.713.533.583.713.854.003.87
2 Matěj BouzaMatěj Bouza
ASK DěčínASK Děčín
00 3.99 3.573.453.483.573.483.923.99
3 Daniel VejražkaDaniel Vejražka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 3.93 3.75XX3.75X3.933.75
4 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 3.90 X3.903.853.903.80X3.83
5 Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda
AK BílinaAK Bílina
00 3.44 3.44X3.063.443.39X3.10
6 Jan HrebíkJan Hrebík
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 3.36 X3.253.113.253.363.063.21
7 Michal MartinákMichal Martinák
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 3.32 3.063.223.323.323.113.21X
8 Václav KikalVáclav Kikal
ASK DěčínASK Děčín
02 3.19 3.033.073.193.193.022.933.13
9 Ondřej HrubiškoOndřej Hrubiško
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
01 3.06 3.03X3.063.06
10 Jakub SukJakub Suk
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
01 3.05 3.053.01X3.05
11 Ondřej SeinerOndřej Seiner
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 2.97 2.71X2.972.97
12 Petr GruntPetr Grunt
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 2.94 2.612.622.942.94
13 Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 2.88 2.88X2.802.88
14 Sebastián ScholzSebastián Scholz
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
01 2.84 2.77X2.842.84
15 Filip MarkvartFilip Markvart
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
02 2.78 2.592.78X2.78
16 Jan HájekJan Hájek
AK BílinaAK Bílina
02 2.73 2.73X2.722.73
17 Jan KadlecJan Kadlec
AK BílinaAK Bílina
01 2.62 X2.622.462.62
18 Michal MansfeldMichal Mansfeld
ASK DěčínASK Děčín
02 2.12 2.122.09X2.12
Jan BuršaJan Burša
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
00 DNP 0
Jakub SovadinaJakub Sovadina
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
00 DNP 0
Martin ŠtěchMartin Štěch
AK BílinaAK Bílina
02 DNP 0
Roman KoubekRoman Koubek
AK BílinaAK Bílina
00 DNP 0
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
00 3.99 3.623.893.473.893.993.583.90
2 Markéta MatějkováMarkéta Matějková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
02 3.75 2.923.193.393.393.343.75X
3 Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
01 3.62 3.303.483.473.483.483.623.52
4 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 3.61 2.853.193.263.263.113.263.61
5 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 3.47 2.903.273.263.273.47XX
6 Andrea KuthanováAndrea Kuthanová
ASK DěčínASK Děčín
01 3.28 3.223.09X3.223.263.283.28
7 Julie OplováJulie Oplová
ASK DěčínASK Děčín
01 3.28 3.123.123.243.24X2.903.28
8 Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 3.16 2.413.023.163.163.013.073.09
9 Hana ČechováHana Čechová
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 3.10 3.003.093.103.10
10 Barbora PšenkováBarbora Pšenková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 3.03 3.032.922.923.03
11 Kateřina HorníkováKateřina Horníková
ASK DěčínASK Děčín
01 3.01 X2.853.013.01
12 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová
AK BílinaAK Bílina
00 2.99 2.972.802.992.99
13 Zuzana ŠpačkováZuzana Špačková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 2.92 2.922.92X2.92
14 Lucie MansfeldováLucie Mansfeldová
ASK DěčínASK Děčín
01 2.88 2.692.882.452.88
15 Karolína ŠpačkováKarolína Špačková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 2.85 2.842.852.762.85
16 Kateřina BartošováKateřina Bartošová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
01 2.81 2.812.572.592.81
17 Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 2.77 2.732.772.502.77
18 Gabriela ChomováGabriela Chomová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
00 2.73 2.622.732.572.73
19 Klára ČerníkováKlára Černíková
AK BílinaAK Bílina
01 2.69 2.502.562.692.69
20 Jana LibovickáJana Libovická
AK BílinaAK Bílina
01 2.69 2.572.692.422.69
21 Markéta TürbováMarkéta Türbová
AK BílinaAK Bílina
01 2.64 X2.64X2.64
22 Adéla HázováAdéla Házová
ASK DěčínASK Děčín
02 2.52 X2.482.522.52
23 Simona ChomováSimona Chomová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
01 2.52 2.522.132.422.52
Anežka KoubkováAnežka Koubková
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 DNP
Ivana GallováIvana Gallová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 DNP
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 08.70 08.2808.4408.3508.4408.5408.2208.70
2 Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 08.40 07.0608.2807.7008.2806.7208.4008.13
3 Jiří SingerJiří Singer
AK MostAK Most
98 07.96 07.3207.9607.5807.9607.80X07.92
4 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 07.94 07.3507.2207.4707.4707.64X07.94
5 Hynek HázaHynek Háza
ASK DěčínASK Děčín
99 07.46 07.3106.9807.4607.4607.3907.3006.54
6 Jakub ZárubaJakub Záruba
AK MostAK Most
98 07.19 07.1006.9006.8707.1006.6706.7907.19
7 Karel MěšťákKarel Měšťák
AK BílinaAK Bílina
00 05.52 05.2305.3605.4405.4405.5205.5205.20
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně

(ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Věra NestlerováVěra Nestlerová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 08.04 07.4608.0408.0008.0407.60X06.06
2 Pavla MyslíkováPavla Myslíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 07.68 07.0006.5207.6807.6807.2206.8207.22
3 Jana HartmanováJana Hartmanová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 07.23 06.8706.7706.8906.8907.2306.9006.86
4 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
99 06.32 05.2106.0906.0806.0906.0005.9606.32
5 Jiřina ChládkováJiřina Chládková
AK MostAK Most
99 05.63 04.8005.3505.3605.3605.6305.3805.06
Kateřina BenešováKateřina Benešová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
99 DNP
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Denis VondráčekDenis Vondráček
AFK LoKo ChomutovAFK LoKo Chomutov
98 56.40
2 Martin Šíma Martin Šíma
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 54.31
3 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 51.53
4 Hynek HázaHynek Háza
ASK DěčínASK Děčín
99 48.19
5 Martin HrbekMartin Hrbek
AK BílinaAK Bílina
99 46.36
6 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 46.18
7 Jiří SingerJiří Singer
AK MostAK Most
98 46.12
8 Martin VöröšMartin Vöröš
AK BílinaAK Bílina
99 42.02
9 Michal BělochMichal Běloch
AK BílinaAK Bílina
99 41.26
10 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 40.52
11 Štěpán PémŠtěpán Pém
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 36.07
12 Jan ProcházkaJan Procházka
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 35.66
13 Michal ProcházkaMichal Procházka
AK BílinaAK Bílina
99 29.59
Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
99 DNP
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana HartmanováJana Hartmanová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 52.57 0
2 Barbora JáskováBarbora Jásková
AK BílinaAK Bílina
99 44.81
3 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
98 36.12
4 Věra NestlerováVěra Nestlerová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 32.34
5 Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
99 31.89
6 Monika TajovskáMonika Tajovská
AK MostAK Most
99 31.10
7 Nikola VlčkováNikola Vlčková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
98 27.82
8 Lenka KlofáčováLenka Klofáčová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 27.77
9 Gabriela TranováGabriela Tranová
AK MostAK Most
98 25.69
10 Tereza TučkováTereza Tučková
AK BílinaAK Bílina
98 20.76
11 Pavla NeumannováPavla Neumannová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 19.98
Kateřina ŠístkováKateřina Šístková
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 DNP
Lenka RejzkováLenka Rejzková
TJ KrupkaTJ Krupka
99 DNP
Kateřina BenešováKateřina Benešová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
99 DNP
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ŠtiblickýDavid Štiblický
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 48.17
2 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
00 45.88
3 Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka
AK BílinaAK Bílina
00 42.44
4 Michal HolešovskýMichal Holešovský
ASK DěčínASK Děčín
00 41.88
5 Jakub MišelnickýJakub Mišelnický
AK MostAK Most
00 31.37
6 Adam PelikánAdam Pelikán
AK MostAK Most
01 26.58
7 Milan LamplotMilan Lamplot
AK MostAK Most
01 23.67
8 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 21.25
9 Marek BažantMarek Bažant
AK BílinaAK Bílina
00 21.14
10 Václav MaternaVáclav Materna
AK MostAK Most
00 20.81
11 Michal MansfeldMichal Mansfeld
ASK DěčínASK Děčín
02 14.75
Matěj UhříčekMatěj Uhříček
Atletika KadaňAtletika Kadaň
00 DNP
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(ne, 29.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana LibovickáJana Libovická
AK BílinaAK Bílina
01 37.28
2 Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 34.79
3 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 33.45
4 Lucie ČernáLucie Černá
AK BílinaAK Bílina
00 29.85
5 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 27.46
6 Hana PavelkováHana Pavelková
AK MostAK Most
00 27.13
7 Petra KadlecováPetra Kadlecová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 20.88
8 Tereza ŠárováTereza Šárová
AK MostAK Most
00 20.61
9 Natálie MoravcováNatálie Moravcová
TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice
01 18.13
10 Julie PetržilkováJulie Petržilková
ASK DěčínASK Děčín
01 16.73
11 Aneta LamplotováAneta Lamplotová
AK MostAK Most
01 16.44
12 Kateřina BrtkováKateřina Brtková
AK MostAK Most
02 11.76
Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK BílinaAK Bílina
01 DNP
Celkem 13 závodníků