Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS

Praha (6. 5. 2011)
skok o tyči - Muži (pátek, 6.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4.50
2 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4.20
3 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.00
skok daleký - Ženy (pátek, 6.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jana FoltýnováJana Foltýnová 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.38
2 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5.23
3 Kirsi KuuttilaKirsi Kuuttila 88 FinskoFinsko 4.88
vrh koulí 3kg - Dorostenky (pátek, 6.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.26
vrh koulí 4kg - Ženy (pátek, 6.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.15
2 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 10.84
3 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.46
vrh koulí 5kg - Dorostenci (pátek, 6.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel KotarbaDaniel Kotarba 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.64
2 Jan MichalecJan Michalec 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.05
vrh koulí 6kg - Junioři (pátek, 6.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13.36
2 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.57
vrh koulí 7,26kg - Muži (pátek, 6.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 František ŠmídFrantišek Šmíd 87 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.47
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14.21
3 Jakub KocingerJakub Kocinger 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.33
hod kladivem 3kg - Dorostenky (pátek, 6.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 40.93
2 Helena KorbováHelena Korbová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 33.37
3 Tereza SchlitzováTereza Schlitzová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 24.41
hod kladivem 4kg - Ženy (pátek, 6.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 47.41
2 Barbora TetkováBarbora Tetková 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 40.73
3 Aneta PřibylováAneta Přibylová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.92
hod kladivem 5kg - Dorostenci (pátek, 6.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal KunaMichal Kuna 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.79
hod kladivem 7,26kg - Muži (pátek, 6.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal FialaMichal Fiala 85 AK KroměřížAK Kroměříž 65.83
2 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr 81 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.83
3 Václav KrupičkaVáclav Krupička 78 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.05