Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. veřejné závody PAS

Praha (6. 5. 2011)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.95
2 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 06.96
3 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.16
4 Jan JirkaJan Jirka 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.17
5 Radim KůtaRadim Kůta 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.20
6 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.23
7 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.24
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.23
2 Petr ŠarapatkaPetr Šarapatka 77 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.27
3 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.29
4 Jan KuptíkJan Kuptík 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.43
5 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.49
6 Martin HavlíčekMartin Havlíček 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 08.45
Martin ŠtroufMartin Štrouf 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.20
2 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.35
3 Jaroslav GregorJaroslav Gregor 85 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 07.43
4 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.44
5 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.45
6 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.45
7 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.53
8 Jan VitnovskýJan Vitnovský 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.63
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.38
2 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.40
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.47
4 Tomáš KorbelTomáš Korbel 79 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.48
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.52
6 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.62
7 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.63
8 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.68
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČernýJakub Černý 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.67
2 Jakub MajzelJakub Majzel 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.68
3 Christian AntsiouChristian Antsiou 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.71
4 Michal KunaMichal Kuna 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.81
5 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.82
6 Adam ZachAdam Zach 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.86
7 Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.92
8 Jiří ŠromJiří Šrom 96 AK MostAK Most 08.18
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HradilDaniel Hradil 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 07.54
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 07.74
3 Matěj JeznýMatěj Jezný 80 SlovenskoSlovensko 07.84
4 Tomáš NakládalTomáš Nakládal 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.95
5 Milan PolívkaMilan Polívka 71 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.00
6 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.03
7 Tomáš SýkoraTomáš Sýkora 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.23
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (čt, 5.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
8 Martin GinzelMartin Ginzel 95 USK PrahaUSK Praha 08.63
Celkem 1 závodníků
Běh 7 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠtroufMartin Štrouf 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.34
2 Lukáš DominLukáš Domin 94 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.02
3 Jan VojířJan Vojíř 95 USK PrahaUSK Praha 08.17
4 Štěpán AndrŠtěpán Andr 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 08.26
5 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.36
6 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.46
7 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.58
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 07.88
2 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 07.97
3 Jana FoltýnováJana Foltýnová 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.24
4 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.24
5 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.29
6 Nikola JelenováNikola Jelenová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.31
7 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 08.39
8 Aneta PřibylováAneta Přibylová 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.53
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MüllerováAnna Müllerová 94 USK PrahaUSK Praha 08.22
2 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.29
3 Anna LangerováAnna Langerová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.36
4 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.49
5 Tereza GažúrováTereza Gažúrová 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.62
6 Veronika ZedkováVeronika Zedková 93 USK PrahaUSK Praha 08.73
7 Kirsi KuuttilaKirsi Kuuttila 88 FinskoFinsko 08.76
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta RakováMarkéta Raková 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.57
2 Kateřina DrhováKateřina Drhová 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 08.65
3 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 08.72
4 Adéla MoulisováAdéla Moulisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.78
5 Kateřina ZwingerováKateřina Zwingerová 93 USK PrahaUSK Praha 08.86
6 Denisa SchwanováDenisa Schwanová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.96
7 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.42
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.56
2 Eliška KubíkováEliška Kubíková 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.70
3 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.03
4 Barbora PetzováBarbora Petzová 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.09
5 Kateřina KolomáKateřina Kolomá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.26
6 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.33
7 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 09.34
Celkem 7 závodníků

150 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 16.03
2 Rudolf GötzRudolf Götz 83 AK KroměřížAK Kroměříž 16.27
3 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.81
4 Daniel MusilDaniel Musil 81 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 16.86
5 Lukáš HalounLukáš Haloun 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.94
6 Ondřej KuptíkOndřej Kuptík 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.01
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.52
2 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.11
3 Jan SolfronkJan Solfronk 90 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 17.22
4 Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.34
5 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.52
Radim KůtaRadim Kůta 96 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNF
Pavel NyklPavel Nykl 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 16.96
2 Martin MacháčekMartin Macháček 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.46
3 Ondřej ValášekOndřej Valášek 93 USK PrahaUSK Praha 17.54
4 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.73
5 Michal ŠťastnýMichal Šťastný 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.93
6 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 18.25
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠtroufMartin Štrouf 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.49
2 Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17.88
3 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 17.94
4 Jakub DeckerJakub Decker 90 USK PrahaUSK Praha 18.05
5 Michal KunaMichal Kuna 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.31
6 Čeněk ZelendaČeněk Zelenda 93 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.44
7 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.73
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jeremy SovaJeremy Sova 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 18.00
2 Viktor DerkaViktor Derka 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.29
3 Martin JandaMartin Janda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.34
4 Tomáš NakládalTomáš Nakládal 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18.78
5 Milan PolívkaMilan Polívka 71 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.31
6 Jan VojířJan Vojíř 95 USK PrahaUSK Praha 19.49
7 Martin GinzelMartin Ginzel 95 USK PrahaUSK Praha 20.85
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KratinaJiří Kratina 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17.86
2 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 18.48
3 Štěpán AndrŠtěpán Andr 93 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 19.87
4 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.30
5 Pavel MarekPavel Marek 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.44
6 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.59
7 František MockerFrantišek Mocker 58 AC Česká LípaAC Česká Lípa 27.42
Celkem 7 závodníků

150 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára SeidlováKlára Seidlová 94 USK PrahaUSK Praha 18.77
2 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.22
3 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.36
4 Adéla ChválkováAdéla Chválková 89 AK SSK VítkoviceAK SSK Vítkovice 19.49
5 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 19.52
6 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.62
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iva VedralováIva Vedralová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.71
2 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.79
3 Alena GalertováAlena Galertová 92 USK PrahaUSK Praha 19.94
4 Anna MüllerováAnna Müllerová 94 USK PrahaUSK Praha 19.97
5 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 20.12
6 Monika DlugošováMonika Dlugošová 85 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.20
7 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 USK PrahaUSK Praha 20.38
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BrezíkováBarbora Brezíková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 19.91
2 Věra MatouškováVěra Matoušková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.18
3 Monika HříchováMonika Hříchová 94 USK PrahaUSK Praha 20.27
4 Tereza GažúrováTereza Gažúrová 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 20.92
5 Tereza ČíhalováTereza Číhalová 92 USK PrahaUSK Praha 21.56
6 Nikola KadeřábkováNikola Kadeřábková 92 USK PrahaUSK Praha 21.81
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VachováAnna Vachová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.40
2 Markéta RakováMarkéta Raková 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 20.58
3 Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.60
4 Eliška KubíkováEliška Kubíková 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 21.12
5 Karolína RučováKarolína Ručová 91 USK PrahaUSK Praha 22.07
6 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.70
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BartíkováTereza Bartíková 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 20.82
2 Nikola TenglerováNikola Tenglerová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.03
3 Kateřina KolomáKateřina Kolomá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 22.56
4 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.84
5 Kateřina ZwingerováKateřina Zwingerová 93 USK PrahaUSK Praha 22.92
6 Milada RůžičkováMilada Růžičková 68 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 23.06
Celkem 6 závodníků

300 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří VojtíkJiří Vojtík 81 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 33.60
2 Rudolf GötzRudolf Götz 83 AK KroměřížAK Kroměříž 33.71
3 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 33.81
4 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 34.52
5 Petr KlofáčPetr Klofáč 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 35.03
6 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 35.69
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rostislav ŠulcRostislav Šulc 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 34.44
2 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.55
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 35.71
4 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.78
5 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.79
6 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.17
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 35.84
2 Tomáš MacháňTomáš Macháň 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.23
3 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.36
4 Petr JelínekPetr Jelínek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.42
5 Lukáš FetterLukáš Fetter 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.92
6 Libor ŠicLibor Šic 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37.53
7 Jakub DeckerJakub Decker 90 USK PrahaUSK Praha 38.50
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal KuchařMichal Kuchař 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 35.60
2 Jan CardaJan Carda 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.31
3 Jan KoutníkJan Koutník 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.56
4 Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal 90 AK HodonínAK Hodonín 36.85
5 Petr KašparPetr Kašpar 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.93
6 Jan KuptíkJan Kuptík 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37.16
7 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 38.92
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 36.30
2 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 36.76
3 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.85
4 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 37.32
5 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 38.04
6 Slávek NovotnýSlávek Novotný 88 TJ Lovochemie LovosiceTJ Lovochemie Lovosice 38.14
7 Lukáš JíraLukáš Jíra 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 38.51
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel HradilDaniel Hradil 91 AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha 36.32
2 Dominik DvořákDominik Dvořák 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.84
3 Tomáš PetrTomáš Petr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.00
4 Vítězslav BrinsaVítězslav Brinsa 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 37.10
5 Miroslav GüntherMiroslav Günther 92 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 38.58
6 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.71
7 Daniel SvobodaDaniel Svoboda 93 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 40.08
Celkem 7 závodníků
Běh 7 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ValášekOndřej Valášek 93 USK PrahaUSK Praha 36.80
2 Tomáš KorbelTomáš Korbel 93 USK PrahaUSK Praha 37.69
3 Jan MinátJan Minát 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.88
4 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.31
5 Michal MalýMichal Malý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.32
6 Jakub ČernýJakub Černý 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.08
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 38.34
2 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 38.42
3 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.69
4 Josef LánskýJosef Lánský 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.90
5 Jan ŠafránekJan Šafránek 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 38.91
6 Martin AustMartin Aust 73 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 39.28
7 Vojtěch PetrákVojtěch Petrák 95 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 39.53
Celkem 7 závodníků
Běh 9 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ProcházkaMartin Procházka 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 38.53
2 Petr DubskýPetr Dubský 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.02
3 Jakub MajzelJakub Majzel 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.26
4 Michael DobošMichael Doboš 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.37
5 David MilecDavid Milec 94 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 41.18
6 Martin RůžičkaMartin Růžička 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.44
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ZachAdam Zach 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.25
2 Filip MestekFilip Mestek 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 40.59
3 Jan PolákJan Polák 94 USK PrahaUSK Praha 40.67
4 Martin HavlíčekMartin Havlíček 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 43.88
5 Pavel MarekPavel Marek 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.99
6 Miroslav AustMiroslav Aust 49 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 46.33
7 Jiří DvořáčekJiří Dvořáček 96 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 49.78
Celkem 7 závodníků

300 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 38.83
2 Zlata PolonyiováZlata Polonyiová 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 40.34
3 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 40.40
4 Andrea PrudilováAndrea Prudilová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 41.05
5 Jana BranišováJana Branišová 89 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 41.14
6 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 41.62
7 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 42.91
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola JelenováNikola Jelenová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.18
2 Iva VedralováIva Vedralová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 42.91
3 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 43.30
4 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.67
5 Dominika KrupkováDominika Krupková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.71
6 Monika HříchováMonika Hříchová 94 USK PrahaUSK Praha 43.90
7 Eva JeřábkováEva Jeřábková 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.07
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka StružkováRadka Stružková 89 USK PrahaUSK Praha 43.67
2 Lucie JašováLucie Jašová 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.77
3 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.95
4 Monika OrctováMonika Orctová 94 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 44.13
5 Tereza GažúrováTereza Gažúrová 90 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 44.34
6 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 USK PrahaUSK Praha 46.26
7 Nikola KadeřábkováNikola Kadeřábková 92 USK PrahaUSK Praha 47.40
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HolubováVeronika Holubová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 45.86
2 Tamara ŠolajaTamara Šolaja 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 46.85
3 Klára PytelováKlára Pytelová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 46.87
4 Veronika ZedkováVeronika Zedková 93 USK PrahaUSK Praha 46.93
5 Karolína RučováKarolína Ručová 91 USK PrahaUSK Praha 47.15
6 Lucie HruškováLucie Hrušková 94 USK PrahaUSK Praha 47.50
7 Adéla MoulisováAdéla Moulisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 48.46
Celkem 7 závodníků

500 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:02.33
2 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:02.77
3 Matěj BlahůtMatěj Blahůt 89 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:03.04
4 Miroslav BurianMiroslav Burian 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:03.17
5 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:03.18
6 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 1:03.49
7 Tomáš KrupkaTomáš Krupka 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:03.52
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:04.53
2 Radek VraštilRadek Vraštil 91 AK MostAK Most 1:05.11
3 Ondřej LevickýOndřej Levický 93 AK MostAK Most 1:06.12
4 Petr BranišPetr Braniš 82 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:06.37
5 Tomáš MacháňTomáš Macháň 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:06.50
6 Jan NešporJan Nešpor 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:07.13
7 Dušan LitvaDušan Litva 89 SlovenskoSlovensko 1:07.52
8 Petr LohrPetr Lohr 91 USK PrahaUSK Praha 1:07.70
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 1:08.20
2 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:08.67
3 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:09.58
4 Josef LánskýJosef Lánský 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:09.81
5 Lukáš JíraLukáš Jíra 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:09.87
6 Martin AustMartin Aust 73 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:09.97
7 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:10.28
8 Jan HudskýJan Hudský 85 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:10.45
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan VlachJan Vlach 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:08.80
2 Jan KuštaJan Kušta 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:10.81
3 Martin ProcházkaMartin Procházka 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:11.71
4 Karel UllwerKarel Ullwer 94 USK PrahaUSK Praha 1:12.39
5 Jan PolákJan Polák 94 USK PrahaUSK Praha 1:12.91
6 Michael DobošMichael Doboš 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:13.24
7 Václav PapoušekVáclav Papoušek 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:13.52
8 Filip MestekFilip Mestek 91 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:13.97
Celkem 8 závodníků

500 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:12.97
2 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:17.20
3 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 1:18.22
4 Radka StružkováRadka Stružková 89 USK PrahaUSK Praha 1:19.03
5 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:19.26
6 Lucie JašováLucie Jašová 83 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:20.51
7 Markéta VšelichováMarkéta Všelichová 92 USK PrahaUSK Praha 1:22.93
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marie VaňkováMarie Vaňková 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:20.96
2 Anežka KružíkováAnežka Kružíková 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:21.27
3 Klára PytelováKlára Pytelová 92 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1:24.34
4 Hana CaisováHana Caisová 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 1:26.22
5 Anna HrubáAnna Hrubá 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:26.95
6 Linda MrázkováLinda Mrázková 93 USK PrahaUSK Praha 1:27.10
Celkem 6 závodníků

2000 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5:55.58
2 Josef ŠplíchalJosef Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6:02.42
3 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6:04.17
4 Martin ŠplíchalMartin Šplíchal 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6:05.17
5 Marek KožnarMarek Kožnar 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6:08.75
6 Jiří KabelkaJiří Kabelka 77 Sokol Král.Vinohrady PrahaSokol Král.Vinohrady Praha 6:14.19
7 Marek TomášekMarek Tomášek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6:23.40
8 Adam PanáčekAdam Panáček 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6:24.14
9 Rudolf HomolkaRudolf Homolka 54 ASK DěčínASK Děčín 6:51.74
10 Zdeněk VencálekZdeněk Vencálek 60 Praha 6Praha 6 7:02.01
11 Erik HendrychErik Hendrych 93 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 7:16.24
12 Lukáš ČermákLukáš Čermák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7:29.92
13 František MockerFrantišek Mocker 58 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8:35.79
Celkem 13 závodníků

2000 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petra KubešováPetra Kubešová 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6:39.78
Celkem 1 závodníků

300 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 38.10
2 Vojtěch KotekVojtěch Kotek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.28
3 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 41.67
4 Martin MaskalukMartin Maskaluk 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.05
5 Matěj VykoukalMatěj Vykoukal 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.17
6 Martin JandaMartin Janda 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.25
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BrožMichal Brož 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 37.50
2 Jan SolfronkJan Solfronk 90 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 37.82
3 Jan TesařJan Tesař 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 38.40
4 Lukáš KrálLukáš Král 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 39.39
5 Petr JelínekPetr Jelínek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 39.55
6 Václav RounVáclav Roun 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.20
7 Karel ŠedinaKarel Šedina 90 TJ SušiceTJ Sušice 40.89
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef ProrokJosef Prorok 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.25
2 Tomáš KřikalTomáš Křikal 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 37.18
3 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 37.21
4 Michal UhlíkMichal Uhlík 80 AK KroměřížAK Kroměříž 37.50
5 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.51
6 Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek 79 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.54
Celkem 6 závodníků

300 m překážek (0.84) - Dorostenci (Finále)

Finále (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PecenAdam Pecen 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 40.01
2 Jeremy SovaJeremy Sova 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 41.49
3 Jakub DrešerJakub Drešer 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.65
4 Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 44.46
Celkem 4 závodníků

300 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 48.91
2 Martina AndrštováMartina Andrštová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 49.79
3 Lucie HruškováLucie Hrušková 94 USK PrahaUSK Praha 50.14
4 Tereza ČíhalováTereza Číhalová 92 USK PrahaUSK Praha 50.35
5 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 51.60
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa VondráškováDenisa Vondrášková 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.41
2 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 46.78
3 Dominika KrupkováDominika Krupková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 47.08
4 Markéta ŠourkováMarkéta Šourková 85 AC Česká LípaAC Česká Lípa 48.44
5 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 52.03
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina VolfováKristina Volfová 88 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 41.55
2 Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 43.42
3 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 44.28
4 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 44.29
5 Eva DavidováEva Davidová 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 45.81
6 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 46.53
Celkem 6 závodníků

1500 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaromír OdvárkaJaromír Odvárka 82 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:22.04
2 Martin EdlmanMartin Edlman 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:23.59
3 Ondřej ŠípOndřej Šíp 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:27.76
4 Dalibor SlovákDalibor Slovák 84 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4:27.90
5 Jan HavelkaJan Havelka 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:30.56
6 Ondřej ChudýOndřej Chudý 90 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:31.65
7 Jakub ŠulcJakub Šulc 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:32.19
8 Jiří PetrákJiří Petrák 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:37.28
9 Jan JežekJan Ježek 85 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:00.65
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:33.79
2 Filip ProcházkaFilip Procházka 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 4:36.26
3 Michal ŘežábekMichal Řežábek 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:36.34
4 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:43.41
5 Jan KoutnýJan Koutný 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:52.48
6 Jiří DekastelloJiří Dekastello 94 AK MostAK Most 5:02.03
7 Jan ZahradníkJan Zahradník 95 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 5:06.27
8 Tomáš VysušilTomáš Vysušil 95 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 5:09.29
Celkem 8 závodníků

skok o tyči - Muži

(pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 4.50
2 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 4.20
3 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 4.00
4 Pavel NyklPavel Nykl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 4.00
5 Adam ZachAdam Zach
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 3.60
6 Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
93 3.20
7 Jan MinátJan Minát
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 2.40
8 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 2.40
9 Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 2.20
Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 NM
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Ženy

(pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana FoltýnováJana Foltýnová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
86 5.38
2 Zuzana ŠulcováZuzana Šulcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 5.23
3 Kirsi KuuttilaKirsi Kuuttila
FinskoFinsko
88 4.88
4 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
USK PrahaUSK Praha
91 4.84
5 Denisa SchwanováDenisa Schwanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.75
6 Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 4.72
7 Tereza BartíkováTereza Bartíková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 4.69
8 Kateřina DrhováKateřina Drhová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
95 4.52
9 Monika DlugošováMonika Dlugošová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
85 4.42
10 Eliška JebaváEliška Jebavá
AK MostAK Most
96 4.32
11 Sára VávrováSára Vávrová
AC Kovošrot PrahaAC Kovošrot Praha
87 4.12
12 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 3.95
Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
92 NM
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky

(pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 12.26
Celkem 1 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy

(pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 11.15
2 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
92 10.84
3 Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 09.46
4 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
90 08.95
5 Petra PodroužkováPetra Podroužková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
92 08.36
6 Sabine MaláSabine Malá
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
93 07.89
Celkem 6 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci

(pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel KotarbaDaniel Kotarba
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 11.64
2 Jan MichalecJan Michalec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 11.05
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři

(pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 13.36
2 Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
92 11.57
Celkem 2 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži

(pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
87 14.47
2 Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 14.21
3 Jakub KocingerJakub Kocinger
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
87 13.33
4 Jakub DeckerJakub Decker
USK PrahaUSK Praha
90 12.52
5 Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
91 11.67
6 Matej JeznýMatej Jezný
SlovenskoSlovensko
80 11.31
7 Martin KošťálMartin Košťál
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 10.90
8 Pavel NyklPavel Nykl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 10.17
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 3kg - Dorostenky

(pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
95 40.93
2 Helena KorbováHelena Korbová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 33.37
3 Tereza SchlitzováTereza Schlitzová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
94 24.41
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy

(pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 47.41
2 Barbora TetkováBarbora Tetková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
82 40.73
3 Aneta PřibylováAneta Přibylová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
89 30.92
Celkem 3 závodníků

hod kladivem 5kg - Dorostenci

(pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 37.79
Celkem 1 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži

(pá, 6.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal FialaMichal Fiala
AK KroměřížAK Kroměříž
85 65.83
2 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
81 51.83
3 Václav KrupičkaVáclav Krupička
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
78 44.05
4 Jakub KocingerJakub Kocinger
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
87 43.71
5 Tomáš JoklTomáš Jokl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 34.30
6 Robert RottRobert Rott
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
89 32.79
7 Martin KošťálMartin Košťál
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
88 32.68
8 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 32.42
Celkem 8 závodníků