Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň

Jihlava (30. 4. 2011)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
89 7.01 7.00
2 Jan VaněkJan Vaněk
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 5.30 5.00
3 Jan LinhaJan Linha
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
91 5.19 4.00
4 Jan NiklJan Nikl
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
93 5.10 3.00
5 Michal WitiskaMichal Witiska
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
85 4.81 2.00
Oldřich PípalOldřich Pípal
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
71 DNP
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik JirovskýDominik Jirovský
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 6.29 7.00
2 Ondřej MácaOndřej Máca
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 5.64 5.00
3 Ondřej PlášilOndřej Plášil
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 5.55 4.00
4 Martin KopuletýMartin Kopuletý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 5.47 3.00
5 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 5.32 2.00
6 Ladislav DanicsLadislav Danics
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
93 5.26 1.00
7 Jiří SlavíkJiří Slavík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
93 5.01
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 6.70 7.00
2 Michal BrychtaMichal Brychta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 5.83 5.00
3 Michal DobešMichal Dobeš
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
95 5.35 4.00
4 František NikodémFrantišek Nikodém
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 5.32 3.00
5 Jiří MoravecJiří Moravec
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
95 5.27 2.00
6 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 5.12 1.00
7 Lukáš NovákLukáš Novák
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
95 5.08
8 Martin CardaMartin Carda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 5.06
9 Martin VeselýMartin Veselý
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 5.01
10 Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 4.99
11 Vít KrálíkVít Králík
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
95 4.52
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lubomír FantaLubomír Fanta
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
97 5.29 11.00
2 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 5.21 9.00
3 Roman BenceRoman Bence
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 5.15 8.00
4 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 5.02 7.00
5 Tomáš Vilímek Tomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 4.55 6.00
6 Jakub MikolášJakub Mikoláš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 4.44 5.00
7 Jan ZbránekJan Zbránek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 4.43 4.00
8 Prokop Coufal Prokop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 4.24 3.00
9 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 4.22 2.00
10 Pavel Dvořák Pavel Dvořák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 4.11 1.00
11 Jiří KaplánekJiří Kaplánek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.96
12 Jan MikolášJan Mikoláš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 3.78
13 Michal MrkvaMichal Mrkva
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
99 3.76
14 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.66
15 Rostislav PeříRostislav Peří
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
98 3.51
MB Jiří StudenýJiří Studený
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 3.56
MB Dan ZbránekDan Zbránek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 3.42
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 DNP
Ivoš JelínekIvoš Jelínek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 DNP
Josef KozinaJosef Kozina
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
96 DNP
Šimon PokornýŠimon Pokorný
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
96 DNP
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 4.43 7.00
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.70 7.00
2 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.70 5.00
3 Klára VejmelkováKlára Vejmelková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.21 4.00
4 Karolína TesařováKarolína Tesařová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 4.15 3.00
5 Michaela ČutkováMichaela Čutková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 3.83 2.00
MB Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA PoličkaATLETIKA Polička
95 4.95
Michaela BurdováMichaela Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 DNP
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 30.4.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola ŠpačkováNikola Špačková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 4.61 11.00
2 Martina HomolováMartina Homolová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
96 4.60 9.00
3 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 4.57 8.00
4 Adéla ChevalierováAdéla Chevalierová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 4.46 7.00
5 Hana KratochvílováHana Kratochvílová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
96 4.37 6.00
6 Dominika KohoutkováDominika Kohoutková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 4.31 5.00
7 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
96 4.28 4.00
8 Kateřina ŠuškováKateřina Šušková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 4.27 3.00
9 Pavlína ZvěřinováPavlína Zvěřinová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
97 4.13 2.00
10 Markéta HusákováMarkéta Husáková
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
96 4.10 1.00
11 Gabriela MachyánováGabriela Machyánová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
96 4.05
12 Jana ZápotočnáJana Zápotočná
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 4.01
13 Darina ČičakováDarina Čičaková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 3.95
14 Karolína FuksováKarolína Fuksová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 3.94
15 Nikol PacalováNikol Pacalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 3.93
16 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 3.84
17 Adéla StrnadováAdéla Strnadová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 3.81
18 Kristýna HotováKristýna Hotová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
96 3.71
19 Martina KšírováMartina Kšírová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
98 3.68
20 Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.67
21 Kateřina KovářováKateřina Kovářová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
99 3.65
22 Hana PatočkováHana Patočková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
99 3.60
23 Michaela KřivánkováMichaela Křivánková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 3.60
24 Tereza CoufalováTereza Coufalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.58
25 Lucie DoležálkováLucie Doležálková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
96 3.54
26 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 3.53
27 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 3.53
28 Kamila KinclováKamila Kinclová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
97 3.39
29 Patricie SlosarčíkováPatricie Slosarčíková
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
99 3.35
30 Jantra ŠímováJantra Šímová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 3.33
31 Ludmila VaňurováLudmila Vaňurová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
99 3.32
32 Viktorie PechováViktorie Pechová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
98 3.31
33 Kristýna SmutníkováKristýna Smutníková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
98 3.29
34 Kateřina KrálíkováKateřina Králíková
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
98 3.22
35 Radka NáplavováRadka Náplavová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
99 3.21
36 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 3.11
37 Simona Másilková Simona Másilková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
98 3.02
38 Veronika JiřičnáVeronika Jiřičná
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
97 2.83
39 Marie IndráčkováMarie Indráčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 2.50
Agáta UchytilováAgáta Uchytilová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 DNP
Celkem 40 závodníků