Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň

Třebíč (7. 5. 2011)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan VaněkJan Vaněk
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
84 5.62 +1.1 m/s 7
2 Ondřej SobotkaOndřej Sobotka
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
89 4.55 +0.3 m/s 5
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik JirovskýDominik Jirovský
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 6.44 +2.2 m/s 7
2 Martin KopuletýMartin Kopuletý
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 5.94 +1.7 m/s 5
3 Ondřej MácaOndřej Máca
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
93 5.66 +3.0 m/s 5,34 +0.0 m/s 4
4 Ladislav DanicsLadislav Danics
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
93 5.27 +3.1 m/s 3
5 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 5.21 +2.1 m/s 4,88 +0.5 m/s 2
Jiří SlavíkJiří Slavík
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
93 DNP
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
95 5.72 +1.4 m/s 7
2 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 5.51 +0.1 m/s 5
3 Michal DobešMichal Dobeš
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
95 5.49 +1.2 m/s 4
4 Jiří MoravecJiří Moravec
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
95 5.49 +0.9 m/s 3
5 František NikodémFrantišek Nikodém
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 5.48 +0.2 m/s 2
6 Stanislav KřivánekStanislav Křivánek
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
94 5.44 +0.0 m/s 1
7 Michal BrychtaMichal Brychta
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 5.34 +0.5 m/s
8 Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 5.33 +1.1 m/s
9 Jirka MaříkJirka Mařík
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.76 +2.3 m/s 4,61 +1.9 m/s
Dominik ŽákDominik Žák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 DNP
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 5.12 11.00
2 Roman BenceRoman Bence
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 5.05 9.00
3 Lubomír FantaLubomír Fanta
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
97 5.00 8.00
4 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 4.86 7.00
5 Jan ZbránekJan Zbránek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 4.59 6.00
6 Ivoš JelínekIvoš Jelínek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 4.49 5.00
7 Tomáš Vilímek Tomáš Vilímek
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 4.34 4.00
8 Tomáš VšianskýTomáš Všianský
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
96 4.14 3.00
9 Pavel Dvořák Pavel Dvořák
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 4.13 2.00
10 Jan MikolášJan Mikoláš
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 3.97 1.00
11 Filip Veškrna Filip Veškrna
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 3.91
12 Prokop Coufal Prokop Coufal
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.67
13 Zdeněk Hamr Zdeněk Hamr
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 3.62
14 Ludvík SzelkeLudvík Szelke
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.60
15 Jiří StudenýJiří Studený
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 3.52
16 Jan TrutnaJan Trutna
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 3.26
Jakub KalinaJakub Kalina
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 DNP
Leoš RybníčekLeoš Rybníček
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 DNP
Karel SedláčekKarel Sedláček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 DNP
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KoudelováTereza Koudelová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 4.59 7
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Renata DufkováRenata Dufková
TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě
94 5.00 7
2 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.79 5
3 Michaela BurdováMichaela Burdová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
94 4.73 4
4 Klára VejmelkováKlára Vejmelková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
95 4.23 3
5 Iva PecováIva Pecová
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
95 3.58 2
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 7.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martina HomolováMartina Homolová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
96 4.76 11.00
2 Nikola ŠpačkováNikola Špačková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 4.64 9.00
3 Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 4.61 8.00
4 Veronika NavrátilováVeronika Navrátilová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
96 4.46 7.00
5 Pavlína ZvěřinováPavlína Zvěřinová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
97 4.31 6.00
6 Dominika KohoutkováDominika Kohoutková
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
97 4.21 5.00
7 Hana KratochvílováHana Kratochvílová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
96 4.10 4.00
8 Adéla ChevalierováAdéla Chevalierová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 4.02 3.00
9 Nikol PacalováNikol Pacalová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 3.99 2.00
10 Jana ZápotočnáJana Zápotočná
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 3.97 1.00
11 Gabriela MachyánováGabriela Machyánová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
96 3.91
12 Adéla StrnadováAdéla Strnadová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
98 3.89
13 Michaela Cardová Michaela Cardová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
97 3.83
14 Michaela MarešováMichaela Marešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.75
15 Jana KrškováJana Kršková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
97 3.68
16 Kateřina KovářováKateřina Kovářová
Školní sportovní klub JemniceŠkolní sportovní klub Jemnice
99 3.64
17 Anna PospíšilováAnna Pospíšilová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 3.60
18 Lucie DoležálkováLucie Doležálková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
96 3.59
19 Kristýna Sáviová Kristýna Sáviová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
97 3.46
20 Karolína FuksováKarolína Fuksová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
98 3.46
21 Tereza CoufalováTereza Coufalová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
99 3.42
22 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 3.29
23 Anna Pohořelická Anna Pohořelická
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 3.28
24 Marie IndráčkováMarie Indráčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 3.24
25 Kristýna SmutníkováKristýna Smutníková
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
98 3.22
26 Adéla JílkováAdéla Jílková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
96 3.21
27 Veronika PokornáVeronika Pokorná
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 3.06
28 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 2.95
29 Hana KřípalováHana Křípalová
TJ Jiskra HumpolecTJ Jiskra Humpolec
97 2.92
30 Lucie VladekováLucie Vladeková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
97 2.91
MB Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 4.26
Michaela Fižová Michaela Fižová
TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč
98 0.00
Pavlína ŠalomounováPavlína Šalomounová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 DNP
Celkem 33 závodníků