výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

I. kolo oblastního mistrovství družstev mladšího žactva

Chodov (11. 5. 2011)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 11.5.2011) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KřesťanDominik Křesťan 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.92
2 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.78
3 Jakub IvanovskýJakub Ivanovský 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.68
4 Matěj IvanovskýMatěj Ivanovský 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.45
Celkem 4 závodníků
Rozběh 2 (st, 11.5.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David RichterDavid Richter 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.27
2 Matěj VošmikMatěj Vošmik 98 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 08.91
3 Michal KudžaMichal Kudža 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.03
4 Jakub ŠimekJakub Šimek 98 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 09.04
5 Daniel MalinaDaniel Malina 98 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 09.90
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 11.5.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KřesťanDominik Křesťan 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 07.95 7
2 David RichterDavid Richter 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.37 5
3 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 08.75 4
4 Matěj VošmikMatěj Vošmik 98 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 09.07 3
5 Michal KudžaMichal Kudža 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.08 2
6 Jakub ŠimekJakub Šimek 98 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 09.19 1
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 11.5.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.61
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.91
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.04
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.20
5 Natálie MatějčkováNatálie Matějčková 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.44
6 Markéta PincováMarkéta Pincová 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 11.5.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.76
2 Sandra Dvořáková Sandra Dvořáková 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 09.96
3 Nikola Potužníková Nikola Potužníková 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.25
4 Klára FrišováKlára Frišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 10.46
5 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.76
6 Hana TrhlíkováHana Trhlíková 98 AK SokolovAK Sokolov 11.66
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 11.5.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KlímkováEva Klímková 98 AK SokolovAK Sokolov 09.70
2 Romana ŠkrnováRomana Škrnová 01 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.96
3 Adéla MärzováAdéla Märzová 99 AK SokolovAK Sokolov 10.16
4 Klementýna KepkováKlementýna Kepková 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.19
5 Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 10.31
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 11.5.2011) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 08.79 11.00
2 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.10 9.00
3 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.21 8.00
4 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 09.34 7.00
5 Natálie MatějčkováNatálie Matějčková 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 09.65 6.00
6 Markéta PincováMarkéta Pincová 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.03 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 11.5.2011) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 09.80 4.00
2 Sandra Dvořáková Sandra Dvořáková 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 10.25 3.00
3 Adéla MärzováAdéla Märzová 99 AK SokolovAK Sokolov 10.47 2.00
4 Nikola Potužníková Nikola Potužníková 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 10.50 1.00
Eva KlímkováEva Klímková 98 AK SokolovAK Sokolov DNF
Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2011) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KřesťanDominik Křesťan 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 19.09 7.00
2 David RichterDavid Richter 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 19.98 5.00
3 Filip SochůrekFilip Sochůrek 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 20.01 4.00
4 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 21.59 3.00
5 David NovotnýDavid Novotný 99 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 23.01 1.00
6 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 26.60
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2011) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VošmikMatěj Vošmik 98 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 22.44 2.00
2 Zdeněk SkalaZdeněk Skala 98 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 23.35
3 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 23.57
4 Jakub IvanovskýJakub Ivanovský 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.11
5 Daniel MalinaDaniel Malina 98 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 25.39
6 Vasil LeníkVasil Leník 01 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 28.99
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana DanihelkováJana Danihelková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 21.65 11.00
2 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 22.35 9.00
3 Šárka SabadinováŠárka Sabadinová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 22.91 8.00
4 Markéta PincováMarkéta Pincová 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.02 6.00
5 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 24.04 5.00
Eva KlímkováEva Klímková 98 AK SokolovAK Sokolov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2011) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola LehockáNikola Lehocká 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 23.04 7.00
2 Sandra Dvořáková Sandra Dvořáková 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 25.17 3.00
3 Jessica SaksonováJessica Saksonová 99 AK SokolovAK Sokolov 25.87 1.00
4 Adéla MärzováAdéla Märzová 99 AK SokolovAK Sokolov 25.95
5 Nikola Potužníková Nikola Potužníková 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 26.20
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 11.5.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 24.19 4.00
2 Klára FrišováKlára Frišová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 25.79 2.00
3 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 26.23
4 Klementýna KepkováKlementýna Kepková 00 SKP Union ChebSKP Union Cheb 26.96
5 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 27.36
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 11.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan VlčekJan Vlček 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:34.80 7.00
2 Robert HájekRobert Hájek 98 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 2:36.65 5.00
3 Václav MolVáclav Mol 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:44.34 4.00
4 Adam ŠtudlarAdam Študlar 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:48.06 3.00
5 Karel TyrpeklKarel Tyrpekl 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:50.06 2.00
6 Jan Sedrik CsordasJan Sedrik Csordas 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:59.68 1.00
7 Martin DěbnárMartin Děbnár 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:05.65
8 Pavel ŠťastnýPavel Šťastný 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:06.86
MS Matěj IvanovskýMatěj Ivanovský 00 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:06.95
9 Martin KrausMartin Kraus 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 3:26.56
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 2:33.57 11.00
2 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:37.51 9.00
3 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 2:45.01 8.00
4 Tereza Sekyrová Tereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 2:50.32 7.00
5 Marie PeterováMarie Peterová 98 AK SokolovAK Sokolov 2:58.22 6.00
6 Valerie BílkováValerie Bílková 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2:58.29 5.00
7 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová 98 ŠAK ChodovŠAK Chodov 2:59.35 4.00
8 Tereza PoncováTereza Poncová 99 AK SokolovAK Sokolov 3:00.66 3.00
9 Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:05.62 2.00
10 Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 3:08.92 1.00
11 Nikol TarantováNikol Tarantová 99 AK SokolovAK Sokolov 3:16.98
12 Veronika KosováVeronika Kosová 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 3:17.80
13 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3:29.60
Celkem 13 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2011) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik GregorDominik Gregor 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 10.79 7.00
2 David RichterDavid Richter 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 11.61 5.00
3 František BenešFrantišek Beneš 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 12.09 4.00
4 Radek Dojčar Radek Dojčar 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.73
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AbeldinovPatrik Abeldinov 98 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 12.24 3.00
2 Jiří StarkJiří Stark 00 ŠAK ChodovŠAK Chodov 13.04 2.00
3 Josef JanečekJosef Janeček 98 AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 14.03 1.00
4 Radek ŠarochRadek Šaroch 99 ŠAK ChodovŠAK Chodov 14.22
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2011) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Žaneta HoškováŽaneta Hošková 98 AK SokolovAK Sokolov 10.50 11.00
2 Michaela KalouskováMichaela Kalousková 99 AK SokolovAK Sokolov 11.53 9.00
3 Soňa VejražkováSoňa Vejražková 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 12.05 8.00
4 Eliška PlávkováEliška Plávková 00 TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 13.08 6.00
5 Valerie BílkováValerie Bílková 98 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.20 5.00
6 Nikola LehockáNikola Lehocká 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 13.28 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 11.5.2011) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie PeterováMarie Peterová 98 AK SokolovAK Sokolov 12.73 7.00
2 Andrea TyrpeklováAndrea Tyrpeklová 98 SKP Union ChebSKP Union Cheb 13.50 3.00
3 Eliška BrožkováEliška Brožková 99 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 13.94 2.00
4 Jindřiška ReismüllerováJindřiška Reismüllerová 98 AK SokolovAK Sokolov 14.99 1.00
5 Michaela MrázkováMichaela Mrázková 99 SKP Union ChebSKP Union Cheb 15.67
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimek, Vošmik, Malina, Skala Šimek, Vošmik, Malina, Skala AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 36.03 7.00
2 Csordas, Študlar, Tyrpekl, Lališ Csordas, Študlar, Tyrpekl, Lališ SKP Union ChebSKP Union Cheb 37.45 5.00
3 Mol, Šaroch, Dojčar, Kříž Mol, Šaroch, Dojčar, Kříž ŠAK ChodovŠAK Chodov 37.64 4.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 11.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A Peterová, Raismullerová, Marzová, Zelková A Peterová, Raismullerová, Marzová, Zelková AK SokolovAK Sokolov 36.50 11.00
2 Sabadinová, Šípová, Čechová, Mrázková Sabadinová, Šípová, Čechová, Mrázková SKP Union ChebSKP Union Cheb 36.81 9.00
3 B Saksonová, Šutrová, Poncová, Taty B Saksonová, Šutrová, Poncová, Taty AK SokolovAK Sokolov 37.65 8.00
4 C Trhlíková, Klímková, Tarantová, Levová C Trhlíková, Klímková, Tarantová, Levová AK SokolovAK Sokolov 40.96 7.00
5 Kepková, Dvořáková, Škrnová, Tyrpeklová Kepková, Dvořáková, Škrnová, Tyrpeklová SKP Union ChebSKP Union Cheb 41.11 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 11.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 1.35 7.00
2 David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
99 1.20 4.50
2 Martin KrausMartin Kraus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 1.20 4.50
4 Pavel ŠťastnýPavel Šťastný
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 1.20 3.00
6 Martin DěbnárMartin Děbnár
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 1.15 2.00
5 Patrik AbeldinovPatrik Abeldinov
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 1.15 1.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 11.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Barbora ZelkováBarbora Zelková
AK SokolovAK Sokolov
98 1.33 11.00
=2 Natálie MatějčkováNatálie Matějčková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 1.25 8.50
=2 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
99 1.25 8.50
=4 Michaela MrázkováMichaela Mrázková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
99 1.15 6.50
=4 Aneta TiralováAneta Tiralová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 1.15 6.50
6 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 1.15 5.00
7 Žaneta HoškováŽaneta Hošková
AK SokolovAK Sokolov
98 1.10 4.00
Nikol TarantováNikol Tarantová
AK SokolovAK Sokolov
99 NZV
Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 NZV
Šárka DvořákováŠárka Dvořáková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 NZV
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 11.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KřesťanDominik Křesťan
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 4.91 7.00
2 Dominik GregorDominik Gregor
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 4.57 5.00
3 František BenešFrantišek Beneš
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 4.19 4.00
4 Jiří LoufekJiří Loufek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
99 4.05 3.00
5 Jan LališJan Lališ
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 3.82 2.00
6 Jiří StarkJiří Stark
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 3.74 1.00
7 Zdeněk SkalaZdeněk Skala
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
98 3.54
8 Martin KrausMartin Kraus
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 3.49
9 Jan VlčekJan Vlček
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 3.45
10 Martin DěbnárMartin Děbnár
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 3.26
11 Radek ŠarochRadek Šaroch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 3.17
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 11.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 4.32 11.00
2 Michaela KalouskováMichaela Kalousková
AK SokolovAK Sokolov
99 4.05 9.00
3 Natálie MatějčkováNatálie Matějčková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 4.03 8.00
4 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 3.90 7.00
5 Valerie BílkováValerie Bílková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
98 3.88 6.00
6 Iva ŠípováIva Šípová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 3.65 5.00
7 Markéta PincováMarkéta Pincová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
99 3.59 4.00
8 Eliška BrožkováEliška Brožková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
99 3.41 3.00
9 Tereza Sekyrová Tereza Sekyrová
AK SokolovAK Sokolov
00 3.35 2.00
10 Alexandra TóthováAlexandra Tóthová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 3.34 1.00
11 Helena ČechováHelena Čechová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 3.32
12 Daniela KrýslováDaniela Krýslová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 3.26
13 Nikola Potužníková Nikola Potužníková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 3.18
14 Klára FrišováKlára Frišová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
01 2.94
15 Veronika KosováVeronika Kosová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 2.91
16 Jessica SaksonováJessica Saksonová
AK SokolovAK Sokolov
99 2.89
17 Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
01 2.82
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 11.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 11.41 7.00
2 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 09.67 5.00
3 Vojtěch KřížVojtěch Kříž
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 08.20 4.00
4 Václav MolVáclav Mol
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 07.25 3.00
5 Jan Sedrik CsordasJan Sedrik Csordas
SKP Union ChebSKP Union Cheb
99 05.77 2.00
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 11.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žaneta HoškováŽaneta Hošková
AK SokolovAK Sokolov
98 09.15 11.00
2 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
AK SokolovAK Sokolov
98 08.15 9.00
3 Barbora ZelkováBarbora Zelková
AK SokolovAK Sokolov
98 07.32 8.00
4 Tereza LitavskáTereza Litavská
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 07.19 7.00
5 Barbora PribičinováBarbora Pribičinová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 06.78 6.00
6 Iva ŠípováIva Šípová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 06.44 5.00
7 Nikola LehockáNikola Lehocká
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 06.41 4.00
8 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 06.02 3.00
9 Eliška NesměrákováEliška Nesměráková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 05.84 2.00
10 Natálie TatyNatálie Taty
AK SokolovAK Sokolov
00 05.80 1.00
11 Eliška PlávkováEliška Plávková
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 04.52
12 Veronika KosováVeronika Kosová
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
00 04.40
13 Šárka DvořákováŠárka Dvořáková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 04.09
Celkem 13 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (st, 11.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 45.23
2 Daniel HruškaDaniel Hruška
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 42.62
3 Lukáš Vantuch Lukáš Vantuch
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 35.28
Poznámky/pokusy:
" VLOŽENÝ ZÁVOD ŽACTVA
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 11.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal KudžaMichal Kudža
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 63.50 7.00
2 Dominik GregorDominik Gregor
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 59.36 5.00
3 Jakub ŠimekJakub Šimek
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
98 55.60 4.00
4 Filip SochůrekFilip Sochůrek
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 54.50 3.00
5 Vojtěch KřížVojtěch Kříž
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 47.49 2.00
6 Pavel ŠťastnýPavel Šťastný
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 45.62 1.00
7 David NovotnýDavid Novotný
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
99 45.42
8 Jan LališJan Lališ
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 45.34
9 Radek Dojčar Radek Dojčar
ŠAK ChodovŠAK Chodov
00 44.11
10 Karel TyrpeklKarel Tyrpekl
SKP Union ChebSKP Union Cheb
99 43.83
11 Patrik AbeldinovPatrik Abeldinov
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
98 36.49
Radek ŠtěpánRadek Štěpán
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
98 DNP
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 11.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol ŠustrováNikol Šustrová
AK SokolovAK Sokolov
98 45.48 11.00
2 Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 40.58 9.00
3 Soňa VejražkováSoňa Vejražková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 39.82 8.00
4 Jindřiška ReismüllerováJindřiška Reismüllerová
AK SokolovAK Sokolov
98 38.97 7.00
5 Tereza LitavskáTereza Litavská
ŠAK ChodovŠAK Chodov
98 37.35 6.00
6 Natálie TatyNatálie Taty
AK SokolovAK Sokolov
00 36.27 5.00
7 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
98 34.73 4.00
8 Eliška NesměrákováEliška Nesměráková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
99 33.29 3.00
9 Helena ČechováHelena Čechová
SKP Union ChebSKP Union Cheb
00 28.52 2.00
10 Hana TrhlíkováHana Trhlíková
AK SokolovAK Sokolov
98 13.49 1.00
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 UNICH UNICH SKP Union ChebSKP Union Cheb 062.00
2 TRIKV TRIKV TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 059.50
3 CHODO CHODO ŠAK ChodovŠAK Chodov 046.50
4 KVARY KVARY AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary 023.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 800 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 150 m, 60 m
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 UNICH UNICH SKP Union ChebSKP Union Cheb 189.00
2 AKSOK AKSOK AK SokolovAK Sokolov 160.50
3 OSTRO OSTRO TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 047.00
4 CHODO CHODO ŠAK ChodovŠAK Chodov 046.50
5 TRIKV TRIKV TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary 040.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 800 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 150 m, 150 m, 4x60 m, 60 m,
Celkem 5 závodníků