Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Jihlava (21. 5. 2011)
Skok vysoký - Muži (sobota, 21.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ladislav UrbanLadislav Urban 820215 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2.03 11.00
2 Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla 880203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1.91 9.00
3 Michal VoldřichMichal Voldřich 880718 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 1.88 8.00
Skok vysoký - Ženy (sobota, 21.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jana HartigováJana Hartigová 966116 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1.68 11.00
2 Alena GalertováAlena Galertová 925818 USK PrahaUSK Praha 1.58 9.00
3 Veronika HrachováVeronika Hrachová 946105 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 1.55 8.00
Skok o tyči - Muži (sobota, 21.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radek BártlRadek Bártl 740926 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 4.20 11.00
2 Pavel FiedlerPavel Fiedler 721230 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 4.00 9.00
3 Jaromír BelatkaJaromír Belatka 740617 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4.00 8.00
Skok o tyči - Ženy (sobota, 21.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška KopečnáEliška Kopečná 956227 USK PrahaUSK Praha 3.10 11.00
2 Lenka KučerováLenka Kučerová 955119 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3.10 9.00
3 Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková 965707 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 2.80 8.00
Skok daleký - Muži (sobota, 21.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan SolfronkJan Solfronk 900301 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6.53 11.00
2 Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla 880203 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 6.37 9.00
3 Martin VrběckýMartin Vrběcký 770505 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 6.30 8.00
Skok daleký - Ženy (sobota, 21.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra ŠmídováPetra Šmídová 795519 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5.25 11.00
2 Zuzana SkalickáZuzana Skalická 945311 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5.24 9.00
3 Lenka KučerováLenka Kučerová 955119 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5.20 8.00
Trojskok - Muži (sobota, 21.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VrběckýMartin Vrběcký 770505 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.15 11.00
2 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera 850701 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 13.92 9.00
3 Petr RemešPetr Remeš 720815 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 13.81 8.00
Trojskok - Ženy (sobota, 21.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Monika ŠtěpánkováMonika Štěpánková 806113 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 10.62 11.00
2 Radka KopeckáRadka Kopecká 895719 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 10.52 9.00
3 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 945406 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10.44 8.00
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 21.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petra ŠmídováPetra Šmídová 795519 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10.35 11.00
2 Linda NovotnáLinda Novotná 925406 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.87 9.00
3 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 945106 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.40 8.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 21.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin HodekMartin Hodek 800221 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 12.87 11.00
2 Tom YorkTom York 840420 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 12.47 9.00
3 Jaroslav ŠustaJaroslav Šusta 770902 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 12.12 8.00
Hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 21.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora NádvorníkováBarbora Nádvorníková 875414 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 27.96 11.00
2 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 945106 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 27.81 9.00
3 Martina TejneckáMartina Tejnecká 915925 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 25.84 8.00
Hod diskem 2kg - Muži (sobota, 21.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš ŤupaLukáš Ťupa 810228 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 39.02 11.00
2 Jan HeresJan Heres 800207 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 37.97 9.00
3 Václav KrupičkaVáclav Krupička 780308 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 37.53 8.00
Hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 21.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Linda NovotnáLinda Novotná 925406 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 45.53 11.00
2 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 945106 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 40.61 9.00
3 Zdenka KolářováZdenka Kolářová 945511 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 30.49 8.00
Hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 21.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman StraškoRoman Straško 920324 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 48.22 11.00
2 Miroslav SkřivánekMiroslav Skřivánek 690909 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 46.21 9.00
3 Václav KrupičkaVáclav Krupička 780308 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 44.98 8.00
Hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 21.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alena GalertováAlena Galertová 925818 USK PrahaUSK Praha 36.93 11.00
2 Martina TejneckáMartina Tejnecká 915925 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 35.31 9.00
3 Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová 955914 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 31.57 8.00
Hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 21.5.2011)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal ŘíhaMichal Říha 940701 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 47.75 11.00
2 David KroupaDavid Kroupa 950706 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 47.57 9.00
3 Jiří TupecJiří Tupec 930806 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 46.66 8.00