Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Jihlava (21. 5. 2011)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ladislav UrbanLadislav Urban
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
82 2.03 11.00
2 Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 1.91 9.00
3 Michal VoldřichMichal Voldřich
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
88 1.88 8.00
4 Lukáš VenkrbecLukáš Venkrbec
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
91 1.85 7.00
5 Vojtěch KučeraVojtěch Kučera
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
85 1.80 6.00
6 Jaroslav LosenickýJaroslav Losenický
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
81 1.80 5.00
7 Vít MolvaVít Molva
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
95 1.80 4.00
8= Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
94 1.75 2.50
8= Petr RemešPetr Remeš
TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava
72 1.75 2.50
10 Michal BeránekMichal Beránek
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 1.75 1.00
MB Filip TukaFilip Tuka
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
93 1.88
MB Martin JandaMartin Janda
USK PrahaUSK Praha
92 1.70
Tomáš TáborskýTomáš Táborský
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
94 NM
Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK PrahaUSK Praha
94 DNP
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jana HartigováJana Hartigová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
96 1.68 11.00
2 Alena GalertováAlena Galertová
USK PrahaUSK Praha
92 1.58 9.00
3 Veronika HrachováVeronika Hrachová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
94 1.55 8.00
4 Kateřina VágnerováKateřina Vágnerová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
89 1.55 7.00
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná
USK PrahaUSK Praha
94 1.55 6.00
6= Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
96 1.50 4.50
6= Darina MazánkováDarina Mazánková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 1.50 4.50
8 Martina TejneckáMartina Tejnecká
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
91 1.50 3.00
9 Veronika PekařováVeronika Pekařová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
96 1.45 2.00
10 Veronika AdamcováVeronika Adamcová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
93 1.45 1.00
11 Eva SoučkováEva Součková
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
89 1.45
12 Radka PrůšováRadka Průšová
TJ SvitavyTJ Svitavy
96 1.40
13 Svatava LaštůvkováSvatava Laštůvková
TJ SvitavyTJ Svitavy
84 1.40
Celkem 13 závodníků