Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Jihlava (21. 5. 2011)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 USK PrahaUSK Praha 49.88 9.00
2 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 49.99 8.00
3 Ondřej ChourOndřej Chour 87 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 50.69 7.00
4 Štěpán CysařŠtěpán Cysař 92 USK PrahaUSK Praha 51.25 6.00
5 Martin UlvrMartin Ulvr 87 AC TJ JičínAC TJ Jičín 51.49 5.00
6 Martin HrstkaMartin Hrstka 89 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.63 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ValášekOndřej Valášek 93 USK PrahaUSK Praha 51.70 3.00
2 Dominik ŽižkaDominik Žižka 93 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.92
3 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 USK PrahaUSK Praha 52.09
4 Michal DvořákMichal Dvořák 95 USK PrahaUSK Praha 52.46
5 Jakub KopeckýJakub Kopecký 93 USK PrahaUSK Praha 54.35
6 Miroslav GüntherMiroslav Günther 92 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 56.18
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VacekJan Vacek 91 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 51.90 1.00
2 Hynek PhamHynek Pham 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 53.15
3 Michal KopeckýMichal Kopecký 94 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 55.49
4 David KocíkDavid Kocík 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 58.01
Lukáš KrupkaLukáš Krupka 83 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukasz HryniukLukasz Hryniuk 91 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 49.32 11.00
2 Tomáš BöhmTomáš Böhm 89 USK PrahaUSK Praha 51.88 2.00
3 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 55.20
4 Lukáš PilařLukáš Pilař 95 Atletika ChrudimAtletika Chrudim 56.84
5 Marek NovákMarek Novák 96 TJ Kavalier SázavaTJ Kavalier Sázava 60.82
Celkem 5 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 61.32 9.00
2 Anna ZběhlíkováAnna Zběhlíková 92 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 61.82 7.00
3 Lucie HruškováLucie Hrušková 94 USK PrahaUSK Praha 67.90 1.00
Barbora NehybováBarbora Nehybová 92 Atletika JihlavaAtletika Jihlava DNP
Kateřina TruhlářováKateřina Truhlářová 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KučerováNikola Kučerová 94 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 63.83 5.00
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 94 USK PrahaUSK Praha 64.12 4.00
3 Kristýna MartincováKristýna Martincová 93 TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí 65.86 2.00
4 Eliška FátorováEliška Fátorová 90 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 72.02
5 Eva KašparováEva Kašparová 94 TJ SvitavyTJ Svitavy 76.92
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radka StružkováRadka Stružková 89 USK PrahaUSK Praha 60.04 11.00
2 Vendula HříchováVendula Hříchová 92 USK PrahaUSK Praha 61.47 8.00
3 Andrea DoubkováAndrea Doubková 95 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 62.96 6.00
4 Karolína RučováKarolína Ručová 91 USK PrahaUSK Praha 65.43 3.00
5 Nikola KadeřábkováNikola Kadeřábková 92 USK PrahaUSK Praha 69.07
6 Renata KubíkováRenata Kubíková 96 SK Týniště nad OrlicíSK Týniště nad Orlicí 69.85
Celkem 6 závodníků