Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

2. kolo KPD staršího žactva

Šumperk (1. 6. 2011)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik SokolaDominik Sokola 96 AK Kroměříž AK Kroměříž 07.77 11.00
2 Jan LaštůvkaJan Laštůvka 96 AC Prostějov AC Prostějov 07.82 9.00
3 Marek MlčuchMarek Mlčuch 96 AK Olomouc AK Olomouc 07.97 8.00
4 Petr PetrPetr Petr 96 AK Olomouc AK Olomouc 08.01 7.00
5 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 AK Kroměříž AK Kroměříž 08.11 5.00
6 Jakub PeňásJakub Peňás 96 AK Kroměříž AK Kroměříž 08.32
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2011) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PlášekFilip Plášek 96 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 08.07 6.00
2 Vladimír HorákVladimír Horák 96 AK Olomouc AK Olomouc 08.12 4.00
3 Jaroslav ŽádníkJaroslav Žádník 97 AK Šternberk AK Šternberk 08.13 3.00
4 Patrik LattenbergPatrik Lattenberg 96 AK Šternberk AK Šternberk 08.17 1.00
5 Václav ShánělVáclav Sháněl 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 08.24
6 Jiří HudecJiří Hudec 97 AK Olomouc AK Olomouc 08.29
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří CejnarJiří Cejnar 96 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 08.40
2 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK Hranice SK Hranice 08.53
3 Daniel HolasDaniel Holas 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 08.59
4 Michal RichterMichal Richter 97 SK Přerov SK Přerov 08.61
5 Tomáš PastyříkTomáš Pastyřík 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 08.73
Ondřej ŠtolcOndřej Štolc 96 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 1.6.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel ChromecPavel Chromec 96 AK Olomouc AK Olomouc 08.16 2.00
2 Patrik MartinkaPatrik Martinka 96 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.28
3 David OdstrčilDavid Odstrčil 98 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 08.56
4 Martin KotrlaMartin Kotrla 97 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.82
5 David ČejkaDavid Čejka 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.38
Bartoloměj FucimanBartoloměj Fuciman 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav NovákJaroslav Novák 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 09.46
2 Marek KrejčíMarek Krejčí 96 AC Prostějov AC Prostějov 09.53
3 Josef KubaJosef Kuba 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 09.83
Michal LuběnaMichal Luběna 97 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Jan GášekJan Gášek 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí DNP
Erik KotzmannErik Kotzmann 97 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (st, 1.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lubomír PánekLubomír Pánek 96 AK Olomouc AK Olomouc 08.44
2 Jakub ŠavrňákJakub Šavrňák 96 AK Olomouc AK Olomouc 08.60
3 Michal HlavicaMichal Hlavica 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 09.12
4 Martin BaumgartnerMartin Baumgartner 97 AK Olomouc AK Olomouc 09.15
5 Jan WeinlichJan Weinlich 96 AC Prostějov AC Prostějov 09.46
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2011) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.16 11.00
2 Dominika GalanskáDominika Galanská 96 AK Olomouc AK Olomouc 08.23 9.00
3 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK Olomouc AK Olomouc 08.31 8.00
4 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.49 7.00
5 Barbora SlezákováBarbora Slezáková 97 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.85 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SanetrníkováJana Sanetrníková 96 AK Olomouc AK Olomouc 08.69 6.00
2 Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková 97 AC Prostějov AC Prostějov 08.79 4.50
3 Adéla KyjankováAdéla Kyjanková 96 AK Olomouc AK Olomouc 08.80 3.00
4 Nikola ŠenovskáNikola Šenovská 96 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 08.88 1.00
5 Michaela ŠterclováMichaela Šterclová 97 AK Šternberk AK Šternberk 08.91
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 1.6.2011) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika BátkováMonika Bátková 98 TJ Uničov TJ Uničov 08.79 4.50
2 Darina HavierováDarina Havierová 97 AC Prostějov AC Prostějov 08.95
3 Markéta VlkováMarkéta Vlková 96 AK Kroměříž AK Kroměříž 08.97
4 Michaela KotasováMichaela Kotasová 97 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.04
5 Jana KeprtováJana Keprtová 97 AK Olomouc AK Olomouc 09.29
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 1.6.2011) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana KučerováHana Kučerová 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 08.94
2 Romana ZacpalováRomana Zacpalová 97 TJ Uničov TJ Uničov 09.01
3 Zuzana VagalováZuzana Vagalová 97 AK Kroměříž AK Kroměříž 09.34
4 Monika HybrantováMonika Hybrantová 97 TJ Uničov TJ Uničov 09.95
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2011) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LaštůvkaJan Laštůvka 96 AC Prostějov AC Prostějov 18.32 11.00
2 Lukáš NáplavaLukáš Náplava 96 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.42 6.00
3 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 19.45 5.00
4 Martin KrejčíMartin Krejčí 97 AK Šternberk AK Šternberk 20.21
5 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan 97 SK Přerov SK Přerov 22.23
Ondřej ŠtolcOndřej Štolc 96 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří HudecJiří Hudec 97 AK Olomouc AK Olomouc 19.61 4.00
2 Jaroslav ŽádníkJaroslav Žádník 97 AK Šternberk AK Šternberk 19.66 3.00
3 Vladimir BalazsVladimir Balazs 96 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 19.88 2.00
4 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK Hranice SK Hranice 21.06
Jan GášekJan Gášek 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí DNP
Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC Prostějov AC Prostějov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.6.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MlčuchMarek Mlčuch 96 AK Olomouc AK Olomouc 19.20 8.00
2 Michal RichterMichal Richter 97 SK Přerov SK Přerov 20.61
3 Jakub ŠavrňákJakub Šavrňák 96 AK Olomouc AK Olomouc 20.65
4 Petr VilémPetr Vilém 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 20.81
5 Jiří JarolíkJiří Jarolík 96 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 20.87
6 Daniel HolasDaniel Holas 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 21.29
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 1.6.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav ShánělVáclav Sháněl 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 19.31 7.00
2 Pavel ChromecPavel Chromec 96 AK Olomouc AK Olomouc 19.93 1.00
3 Lubomír PánekLubomír Pánek 96 AK Olomouc AK Olomouc 19.94
4 David OdstrčilDavid Odstrčil 98 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 20.30
5 Tomáš DočkalTomáš Dočkal 97 AK Olomouc AK Olomouc 22.08
6 Tomáš HubáčekTomáš Hubáček 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 22.38
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 1.6.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PlášekFilip Plášek 96 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 18.63 9.00
2 Josef UhlířJosef Uhlíř 96 AK Šternberk AK Šternberk 20.08
3 Bartoloměj FucimanBartoloměj Fuciman 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 20.68
4 Jakub ŠenkyříkJakub Šenkyřík 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 22.29
5 Jan ZívalíkJan Zívalík 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 22.65
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 19.18 11.00
2 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 AK Olomouc AK Olomouc 19.82 9.00
3 Dominika GalanskáDominika Galanská 96 AK Olomouc AK Olomouc 19.86 8.00
4 Lucie PavelkováLucie Pavelková 96 SK Přerov SK Přerov 20.62 7.00
5 Monika BátkováMonika Bátková 98 TJ Uničov TJ Uničov 21.60 1.00
6 Monika BurešováMonika Burešová 97 TJ Uničov TJ Uničov 22.99
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola ŠenovskáNikola Šenovská 96 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 21.20 5.00
2 Jana SanetrníkováJana Sanetrníková 96 AK Olomouc AK Olomouc 21.37 4.00
3 Michaela ŠterclováMichaela Šterclová 97 AK Šternberk AK Šternberk 21.58 3.00
4 Adéla KyjankováAdéla Kyjanková 96 AK Olomouc AK Olomouc 21.59 2.00
5 Romana ZacpalováRomana Zacpalová 97 TJ Uničov TJ Uničov 21.86
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 1.6.2011) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PřindišováTereza Přindišová 96 AK Olomouc AK Olomouc 21.65
2 Kateřina BaranováKateřina Baranová 99 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 22.25
3 Markéta HlochováMarkéta Hlochová 97 AK Olomouc AK Olomouc 23.03
4 Karolína VakaliuKarolína Vakaliu 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 23.41
5 Monika HybrantováMonika Hybrantová 97 TJ Uničov TJ Uničov 24.39
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 1.6.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK Olomouc AK Olomouc 20.78 6.00
2 Michaela FenclováMichaela Fenclová 97 AK Šternberk AK Šternberk 21.88
3 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK Olomouc AK Olomouc 22.36
4 Eliška MachanováEliška Machanová 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 22.49
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip PlášekFilip Plášek 96 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 40.33 11.00
2 Jakub GremlicaJakub Gremlica 96 AK Kroměříž AK Kroměříž 40.41 9.00
3 Marek MlčuchMarek Mlčuch 96 AK Olomouc AK Olomouc 41.18 8.00
4 Jaroslav ŽádníkJaroslav Žádník 97 AK Šternberk AK Šternberk 42.24 7.00
5 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk AK Šternberk 43.14 6.00
David SuchánekDavid Suchánek 97 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PepernikTomáš Pepernik 98 SK Hranice SK Hranice 43.52 5.00
2 Tomáš KoukalTomáš Koukal 96 AK Kroměříž AK Kroměříž 44.48 4.00
3 Tomáš HubáčekTomáš Hubáček 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 46.62 3.00
4 Martin TrefilíkMartin Trefilík 97 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 47.12 2.00
5 Dušan BetyárDušan Betyár 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 49.63 1.00
6 David VančíkDavid Vančík 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 51.20
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NerudováEliška Nerudová 97 AK Olomouc AK Olomouc 44.63 11.00
2 Martina KrulováMartina Krulová 96 AC Prostějov AC Prostějov 46.08 8.00
3 Kamila HoušťavováKamila Houšťavová 96 AK Kroměříž AK Kroměříž 46.31 7.00
4 Darina HavierováDarina Havierová 97 AC Prostějov AC Prostějov 46.85 5.00
5 Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová 96 AK Olomouc AK Olomouc 48.58 4.00
6 Barbara HavlíkováBarbara Havlíková 98 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 49.08 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 45.93 9.00
2 Tereza PřindišováTereza Přindišová 96 AK Olomouc AK Olomouc 46.53 6.00
3 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 49.23 2.00
4 Karolína VakaliuKarolína Vakaliu 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 52.73
5 Zuzana JirouškováZuzana Jiroušková 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 54.14
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna LavičkováKristýna Lavičková 97 AK Olomouc AK Olomouc 49.24 1.00
2 Tereza MalotováTereza Malotová 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 55.05
3 Veronika HrubáVeronika Hrubá 96 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 56.32
Viktorie NovákováViktorie Nováková 96 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Veronika BednarskáVeronika Bednarská 97 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BaranováKateřina Baranová 99 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 50.33
2 Eva JurečkováEva Jurečková 97 AK Šternberk AK Šternberk 51.44
3 Renata FialováRenata Fialová 97 AC Prostějov AC Prostějov 53.55
4 Jitka ProcházkováJitka Procházková 98 AK Kroměříž AK Kroměříž 56.61
Celkem 4 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk AK Šternberk 2:14.63 11.00
2 Patrik MartinkaPatrik Martinka 96 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:23.82 9.00
3 Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera 97 SK Hranice SK Hranice 2:28.86 8.00
4 Jan PohořelskýJan Pohořelský 96 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:32.55 7.00
5 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 2:33.23 6.00
6 Patrik ŠindlerPatrik Šindler 96 AK Olomouc AK Olomouc 2:35.16 5.00
7 Dušan BetyárDušan Betyár 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 2:37.33 4.00
8 Jakub ZatloukalJakub Zatloukal 96 AC Prostějov AC Prostějov 2:42.26 3.00
9 Tomáš VálekTomáš Válek 96 AC Prostějov AC Prostějov 2:47.43 2.00
10 Jakub MaťaJakub Maťa 97 SK Přerov SK Přerov 2:53.90 1.00
Miroslav ŠkubaMiroslav Škuba 97 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
David SuchánekDavid Suchánek 97 TJ Šumperk TJ Šumperk DNP
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 AK Olomouc AK Olomouc 2:27.16 11.00
2 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:33.60 9.00
3 Monika BurešováMonika Burešová 97 TJ Uničov TJ Uničov 2:36.17 8.00
4 Zuzana PoláškováZuzana Polášková 97 TJ Uničov TJ Uničov 2:39.77 7.00
5 Nikola ŠenovskáNikola Šenovská 96 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 2:40.14 6.00
6 Jana KeprtováJana Keprtová 97 AK Olomouc AK Olomouc 2:43.27 5.00
7 Eliška MachanováEliška Machanová 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 2:47.19 4.00
8 Hana HeřmanovskáHana Heřmanovská TJ Uničov TJ Uničov 2:53.23 3.00
9 Lucie DusováLucie Dusová 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 2:57.46 2.00
Eliška SojkováEliška Sojková 96 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí DNP
Markéta EhlerováMarkéta Ehlerová 97 AK Olomouc AK Olomouc DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Ondřej SedláčekOndřej Sedláček 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 4:56.73 11.00
2 Václav ReichVáclav Reich 96 AK Šternberk AK Šternberk 4:57.04 9.00
3 Jiří GalloJiří Gallo 97 AK Olomouc AK Olomouc 5:25.75 8.00
4 Tomáš KoukalTomáš Koukal 96 AK Kroměříž AK Kroměříž 5:26.01 7.00
5 Michal HlavicaMichal Hlavica 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 5:32.94 6.00
6 Petr TomkoPetr Tomko 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 5:50.27 5.00
Jiří JarolíkJiří Jarolík 96 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště DNP
Celkem 7 závodníků

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC Prostějov AC Prostějov 15.44 11.00
2 Vladimír HorákVladimír Horák 96 AK Olomouc AK Olomouc 15.52 9.00
3 Lukáš NáplavaLukáš Náplava 96 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 16.69 5.00
4 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 18.29
Jiří CejnarJiří Cejnar 96 AK PSK Zlín AK PSK Zlín DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2011) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BílýLukáš Bílý 97 AC Prostějov AC Prostějov 15.90 8.00
2 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC Prostějov AC Prostějov 16.31 7.00
3 Jiří ŠánaJiří Šána 97 AC Prostějov AC Prostějov 16.67 6.00
4 Petr VilémPetr Vilém 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 16.78 4.00
5 David JečmínekDavid Ječmínek 96 AK Olomouc AK Olomouc 17.33 2.50
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 1.6.2011) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimir BalazsVladimir Balazs 96 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 18.11 1.00
2 Jakub ŠenkyříkJakub Šenkyřík 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 19.40
3 Pavel SimandlPavel Simandl 97 AC Prostějov AC Prostějov 19.96
4 Jan OrálekJan Orálek 97 AC Prostějov AC Prostějov 21.03
5 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 24.56
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 1.6.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl 97 SK Přerov SK Přerov 17.33 2.50
2 Daniel JochDaniel Joch 97 AC Prostějov AC Prostějov 19.94
3 Tomáš VálekTomáš Válek 96 AC Prostějov AC Prostějov 20.57
4 Radovan NěmecRadovan Němec 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 21.72
5 Jakub ZatloukalJakub Zatloukal 96 AC Prostějov AC Prostějov 21.76
Celkem 5 závodníků

100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2011) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 AK Olomouc AK Olomouc 15.74 11.00
2 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 96 TJ Šumperk TJ Šumperk 17.56 9.00
3 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 18.38 8.00
4 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 19.41 7.00
5 Lucie DusováLucie Dusová 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 21.56 3.00
Veronika DočkalováVeronika Dočkalová 96 AC Prostějov AC Prostějov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2011) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HalířováTereza Halířová 96 AC Prostějov AC Prostějov 20.08 6.00
2 Jana BogárováJana Bogárová 97 AC Prostějov AC Prostějov 20.25 5.00
3 Klára HalmoKlára Halmo 97 AC Prostějov AC Prostějov 20.79 4.00
Lenka VaiglováLenka Vaiglová 96 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 4 závodníků

200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BílýLukáš Bílý 97 AC Prostějov AC Prostějov 31.01 9.00
2 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 31.55 8.00
3 Lukáš NáplavaLukáš Náplava 96 AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 31.64 7.00
4 David JečmínekDavid Ječmínek 96 AK Olomouc AK Olomouc 32.11 6.00
5 Jakub ŠenkyříkJakub Šenkyřík 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 34.01
Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera 97 SK Hranice SK Hranice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC Prostějov AC Prostějov 32.60 5.00
2 Martin KrejčaMartin Krejča 96 AK Šternberk AK Šternberk 32.99 4.00
3 Jiří KadlaJiří Kadla 97 SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 33.49 2.00
4 Michal RichterMichal Richter 97 SK Přerov SK Přerov 33.83 1.00
5 Vít HromekVít Hromek 97 TJ Šumperk TJ Šumperk 33.93
6 Daniel JochDaniel Joch 97 AC Prostějov AC Prostějov 39.02
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (st, 1.6.2011) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KaplánekJakub Kaplánek 96 AC Prostějov AC Prostějov 30.62 11.00
2 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 33.39 3.00
3 Tomáš DočkalTomáš Dočkal 97 AK Olomouc AK Olomouc 37.05
4 Pavel SimandlPavel Simandl 97 AC Prostějov AC Prostějov 38.22
5 Jan OrálekJan Orálek 97 AC Prostějov AC Prostějov 39.09
6 Radovan NěmecRadovan Němec 97 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 39.96
Celkem 6 závodníků

200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika RemešováDominika Remešová 96 TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 33.73 11.00
2 Klára HalmoKlára Halmo 97 AC Prostějov AC Prostějov 37.80 7.00
3 Tereza HalířováTereza Halířová 96 AC Prostějov AC Prostějov 38.94 5.00
4 Eva JurečkováEva Jurečková 97 AK Šternberk AK Šternberk 39.38 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2011) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PavelkováLucie Pavelková 96 SK Přerov SK Přerov 35.11 9.00
2 Barbora MazalováBarbora Mazalová 96 AK PSK Zlín AK PSK Zlín 37.52 8.00
3 Michaela FenclováMichaela Fenclová 97 AK Šternberk AK Šternberk 38.71 6.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martinka, Pohořelsky, Kanyicska, Kotrla Martinka, Pohořelsky, Kanyicska, Kotrla AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 31.42 11.00
2 Kaplánek, Laštůvka, Šána, Weinlich Kaplánek, Laštůvka, Šána, Weinlich AC Prostějov AC Prostějov 31.49 9.00
3 Chromec, Hudec, Pánek, Šavrňák Chromec, Hudec, Pánek, Šavrňák AK Olomouc AK Olomouc 31.56 8.00
4 Reich, Krejča, Sadil, Uhlíř Reich, Krejča, Sadil, Uhlíř AK Šternberk AK Šternberk 32.40 7.00
5 Kadla, Fuciman, Odstrčil, Šubrt Kadla, Fuciman, Odstrčil, Šubrt SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 32.74 6.00
6 Vepřek, Nemeth, Luběna, Suchánek Vepřek, Nemeth, Luběna, Suchánek TJ Šumperk TJ Šumperk 33.05 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jarolík, Procházka, Škubal, Trefilík Jarolík, Procházka, Škubal, Trefilík AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 34.25 4.00
2 Joch, Zatloukal, Simandl, Jurčík Joch, Zatloukal, Simandl, Jurčík AC Prostějov AC Prostějov 34.32 3.00
3 Kirvej, Čejka, Kuba, Hromek Kirvej, Čejka, Kuba, Hromek TJ Šumperk TJ Šumperk 36.66 2.00
Škrobák, Betyár, Šubrt, Odstrčil Škrobák, Betyár, Šubrt, Odstrčil SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Keprtová, Nerudová, Přidalová, Zbořilová Keprtová, Nerudová, Přidalová, Zbořilová AK Olomouc AK Olomouc 33.60 11.00
2 Slezáková, Liptáková, Kotasová, Sedláčková Slezáková, Liptáková, Kotasová, Sedláčková AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 33.68 9.00
3 Houšťalová, Vagalová, Vlková, Labudová Houšťalová, Vagalová, Vlková, Labudová AK Kroměříž AK Kroměříž 33.77 8.00
4 Havierová, Krulová, Neherová, Losíková Havierová, Krulová, Neherová, Losíková AC Prostějov AC Prostějov 33.90 7.00
5 Baranová, Remešová, Čapková, Havlíková Baranová, Remešová, Čapková, Havlíková TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 35.71 4.00
MB Zlatníková, Zatloukalová, Galanská, Opekarová Zlatníková, Zatloukalová, Galanská, Opekarová AK Olomouc AK Olomouc 31.04
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hlochová, Jašíková, Kyjanková, Přindišová Hlochová, Jašíková, Kyjanková, Přindišová AK Olomouc AK Olomouc 34.95 6.00
2 Burešová, polášková, Zacpalová, Bátková Burešová, polášková, Zacpalová, Bátková TJ Uničov TJ Uničov 35.54 5.00
3 Bogárová, Dopiltová, Fialová, Halířová Bogárová, Dopiltová, Fialová, Halířová AC Prostějov AC Prostějov 36.21 3.00
4 Šterclová, Jurečková, Vojáčková, Fenclová Šterclová, Jurečková, Vojáčková, Fenclová AK Šternberk AK Šternberk 36.78 2.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci

(st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MB Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
95 1.75
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC Prostějov AC Prostějov
96 1.65 11.00
2 Jan UhrinJan Uhrin
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 1.60 9.00
3 David JečmínekDavid Ječmínek
AK Olomouc AK Olomouc
96 1.60 8.00
4 Petr VilémPetr Vilém
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
97 1.55 7.00
5 Jiří ŠánaJiří Šána
AC Prostějov AC Prostějov
97 1.55 6.00
6 Jan PohořelskýJan Pohořelský
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 1.50 5.00
7 Lukáš ChrascinaLukáš Chrascina
SK Přerov SK Přerov
96 1.50 4.00
8 Patrik LattenbergPatrik Lattenberg
AK Šternberk AK Šternberk
96 1.45 3.00
9 Alexandr ŠubrtAlexandr Šubrt
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
98 1.45 2.00
10 Erik KotzmannErik Kotzmann
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 1.35 1.00
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marie GolasováMarie Golasová
TJ Šumperk TJ Šumperk
96 1.55 11.00
2 Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK Kroměříž AK Kroměříž
97 1.45 9.00
3 Veronika JašíkováVeronika Jašíková
AK Olomouc AK Olomouc
97 1.45 8.00
4 Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková
AC Prostějov AC Prostějov
97 1.40 7.00
5 Jana BogárováJana Bogárová
AC Prostějov AC Prostějov
97 1.40 6.00
6 Hana KučerováHana Kučerová
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 1.40 5.00
7= Eliška MachanováEliška Machanová
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
97 1.30 3.50
7= Michaela DoubravováMichaela Doubravová
TJ Šumperk TJ Šumperk
96 1.30 3.50
9 Barbora LosíkováBarbora Losíková
AC Prostějov AC Prostějov
96 1.30 2.00
10 Pavlína NeherováPavlína Neherová
AC Prostějov AC Prostějov
97 1.30 1.00
11= Gabriela VejchodováGabriela Vejchodová
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 1.25
11= Kristýna BednářováKristýna Bednářová
AK Olomouc AK Olomouc
97 1.25
13 Iva TrávníčkováIva Trávníčková
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 1.25
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
MB Adam KotzmannAdam Kotzmann
TJ Šumperk TJ Šumperk
94 3.80
MB Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
95 3.20
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 3.00 11.00
2 Roman ŠpačekRoman Špaček
TJ Šumperk TJ Šumperk
96 2.50 9.00
3 Erik KotzmannErik Kotzmann
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 2.40 8.00
4 Vít HromekVít Hromek
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 2.30 7.00
7 Michal LuběnaMichal Luběna
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 2.30 6.00
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
97 2.40 11.00
Veronika HrubáVeronika Hrubá
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
96 NM
Celkem 2 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik SokolaDominik Sokola
AK Kroměříž AK Kroměříž
96 5.47 11.00
2 Lukáš BílýLukáš Bílý
AC Prostějov AC Prostějov
97 5.18 9.00
3 Bartoloměj FucimanBartoloměj Fuciman
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
97 5.17 8.00
4 Lukáš ChrascinaLukáš Chrascina
SK Přerov SK Přerov
96 5.16 7.00
5 Vladimir BalazsVladimir Balazs
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 5.12 6.00
6 Patrik LattenbergPatrik Lattenberg
AK Šternberk AK Šternberk
96 4.91 5.00
7 Jiří JarolíkJiří Jarolík
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 4.82 4.00
8 Petr PetrPetr Petr
AK Olomouc AK Olomouc
96 4.73 3.00
9 Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
97 4.72 2.00
10 Kryštof Felix KučeraKryštof Felix Kučera
SK Hranice SK Hranice
97 4.62 1.00
11 Martin KotrlaMartin Kotrla
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 4.50
12 Jiří CejnarJiří Cejnar
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
96 4.39
13 Miroslav VepřekMiroslav Vepřek
TJ Šumperk TJ Šumperk
96 4.37
14 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan
SK Přerov SK Přerov
97 4.30
15 Tomáš PastyříkTomáš Pastyřík
AK Kroměříž AK Kroměříž
98 4.29
16 Neméth Neméth
TJ Šumperk TJ Šumperk
96 4.29
17 Martin BaumgartnerMartin Baumgartner
AK Olomouc AK Olomouc
97 4.26
18 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
97 4.20
19 David ČejkaDavid Čejka
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 4.15
20 Jan WeinlichJan Weinlich
AC Prostějov AC Prostějov
96 4.10
21 Michal LuběnaMichal Luběna
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 3.99
22 Daniel KirvejDaniel Kirvej
TJ Šumperk TJ Šumperk
96 3.58
Celkem 22 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK Olomouc AK Olomouc
97 5.36 11.00
2 Martina KrulováMartina Krulová
AC Prostějov AC Prostějov
96 4.99 9.00
3 Dominika GalanskáDominika Galanská
AK Olomouc AK Olomouc
96 4.99 8.00
4 Veronika OpekarováVeronika Opekarová
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 4.93 7.00
5 Jana SanetrníkováJana Sanetrníková
AK Olomouc AK Olomouc
96 4.84 6.00
6 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
97 4.79 5.00
7 Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková
AC Prostějov AC Prostějov
97 4.70 4.00
8 Markéta HlochováMarkéta Hlochová
AK Olomouc AK Olomouc
97 4.65 3.00
9 Tereza NovotnáTereza Novotná
AK Olomouc AK Olomouc
96 4.55 2.00
10 Markéta VlkováMarkéta Vlková
AK Kroměříž AK Kroměříž
96 4.42 1.00
11 Iva TrávníčkováIva Trávníčková
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 4.33
12 Barbora SlezákováBarbora Slezáková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 4.30
13 Michaela KotasováMichaela Kotasová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 4.25
14 Barbora LosíkováBarbora Losíková
AC Prostějov AC Prostějov
96 4.22
15 Jitka ProcházkováJitka Procházková
AK Kroměříž AK Kroměříž
98 4.16
16 Zuzana JirouškováZuzana Jiroušková
AK Kroměříž AK Kroměříž
98 4.16
17 Eliška LabudováEliška Labudová
AK Kroměříž AK Kroměříž
97 4.14
18 Gabriela VejchodováGabriela Vejchodová
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 4.13
19 Pavlína NeherováPavlína Neherová
AC Prostějov AC Prostějov
97 4.09
20 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Šternberk AK Šternberk
97 3.94
21 Veronika HrubáVeronika Hrubá
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
96 3.61
Tereza MračanskáTereza Mračanská
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
97 NM
Alena VaiglováAlena Vaiglová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
96 NM
Radka KrajčovičováRadka Krajčovičová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
96 NM
Viktorie NovákováViktorie Nováková
TJ Šumperk TJ Šumperk
96 NM
Celkem 25 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
TJ Šumperk TJ Šumperk
96 09.65 11.00
2 Jitka KunrtováJitka Kunrtová
TJ Šumperk TJ Šumperk
96 09.65 9.00
3 Alžběta VévodováAlžběta Vévodová
TJ Šumperk TJ Šumperk
96 09.35 8.00
4 Kamila HoušťavováKamila Houšťavová
AK Kroměříž AK Kroměříž
96 09.09 7.00
5 Eliška LabudováEliška Labudová
AK Kroměříž AK Kroměříž
97 09.05 6.00
6 Anna KrátoškováAnna Krátošková
AC Prostějov AC Prostějov
96 08.88 5.00
7 Kristýna LavičkováKristýna Lavičková
AK Olomouc AK Olomouc
97 08.64 4.00
8 Nikola GrmelováNikola Grmelová
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 08.35 3.00
9 Tereza MračanskáTereza Mračanská
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
97 08.05 2.00
10 Michaela DoubravováMichaela Doubravová
TJ Šumperk TJ Šumperk
96 07.87 1.00
11 Gabriela VejchodováGabriela Vejchodová
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 07.86
12 Lucie KolomazníkováLucie Kolomazníková
AC Prostějov AC Prostějov
96 07.56
13 Denisa KřížováDenisa Křížová
AK Olomouc AK Olomouc
97 06.98
14 Tereza NovotnáTereza Novotná
AC Prostějov AC Prostějov
97 06.02
15 Tereza ČapkováTereza Čapková
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
99 05.68
Celkem 15 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BulkoTomáš Bulko
AK Olomouc AK Olomouc
96 12.82 11.00
2 Roman SchmidtRoman Schmidt
AC Prostějov AC Prostějov
96 11.38 9.00
3 Jan UhrinJan Uhrin
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 11.19 8.00
4 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK Přerov SK Přerov
97 10.62 7.00
5 Jakub PeňásJakub Peňás
AK Kroměříž AK Kroměříž
96 10.58 6.00
6 Josef UhlířJosef Uhlíř
AK Šternberk AK Šternberk
96 10.57 5.00
7 Štefan AntoňákŠtefan Antoňák
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
96 10.30 4.00
8 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 10.21 3.00
9 Jakub GremlicaJakub Gremlica
AK Kroměříž AK Kroměříž
96 09.72 2.00
10 Michal ProcháskaMichal Procháska
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 09.32 1.00
11 Alexandr ŠubrtAlexandr Šubrt
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
98 09.03
12 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
97 08.76
13 Tomáš HubáčekTomáš Hubáček
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 08.32
14 Dominik JurčíkDominik Jurčík
AC Prostějov AC Prostějov
97 07.71
15 David VančíkDavid Vančík
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
97 06.85
16 Jakub MaťaJakub Maťa
SK Přerov SK Přerov
97 06.77
17 Lukáš ChrascinaLukáš Chrascina
SK Přerov SK Přerov
96 06.74
18 Radek ZbořilRadek Zbořil
AC Prostějov AC Prostějov
97 04.56
Celkem 18 závodníků

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štefan AntoňákŠtefan Antoňák
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
96 31.63 11.00
2 Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
98 30.37 9.00
3 Adam KanyicskaAdam Kanyicska
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 30.14 8.00
4 Jan UhrinJan Uhrin
TJ Šumperk TJ Šumperk
97 27.50 7.00
5 Tomáš BulkoTomáš Bulko
AK Olomouc AK Olomouc
96 25.41 6.00
6 Petr PetrPetr Petr
AK Olomouc AK Olomouc
96 23.22 5.00
7 Roman MňačekRoman Mňaček
AK Olomouc AK Olomouc
96 23.00 4.00
8 Martin KrejčíMartin Krejčí
AK Šternberk AK Šternberk
97 20.00 3.00
9 Jan RochlaJan Rochla
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
97 19.11 2.00
10 Miroslav TkadlecMiroslav Tkadlec
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
96 18.40 1.00
MB Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK Přerov SK Přerov
97 32.78
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka KunrtováJitka Kunrtová
TJ Šumperk TJ Šumperk
96 25.08 11.00
2 Tereza MračanskáTereza Mračanská
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
97 18.76 9.00
3 Lucie KolomazníkováLucie Kolomazníková
AC Prostějov AC Prostějov
96 17.00 8.00
4 Martina DufkováMartina Dufková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 15.48 7.00
5 Tereza ČapkováTereza Čapková
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
99 15.23 6.00
6 Anna KrátoškováAnna Krátošková
AC Prostějov AC Prostějov
96 14.13 5.00
7 Yvona LiptákováYvona Liptáková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 12.38 4.00
8 Vanesa NádeníčkováVanesa Nádeníčková
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
99 11.04 3.00
9 Tereza NovotnáTereza Novotná
AC Prostějov AC Prostějov
97 11.02 2.00
MB Pavla MičkováPavla Mičková
TJ Šumperk TJ Šumperk
98 NM
Markéta BlaťákováMarkéta Blaťáková
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
96 NM
Tereza BazalováTereza Bazalová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
97 NM
Celkem 12 závodníků

hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková
TJ Šumperk TJ Šumperk
96 36.16 11.00
2 Jitka KunrtováJitka Kunrtová
TJ Šumperk TJ Šumperk
96 26.29 9.00
3 Alžběta VévodováAlžběta Vévodová
TJ Šumperk TJ Šumperk
96 22.64 8.00
4 Yvona LiptákováYvona Liptáková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 21.70 7.00
5 Martina DufkováMartina Dufková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 17.40 6.00
6 Vanesa NádeníčkováVanesa Nádeníčková
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
99 16.33 5.00
7 Tereza NovotnáTereza Novotná
AC Prostějov AC Prostějov
97 14.78 4.00
8 Naďa VojáčkováNaďa Vojáčková
AK Šternberk AK Šternberk
96 13.32 3.00
Celkem 8 závodníků

hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ProcháskaMichal Procháska
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 29.86 11.00
2 Adam KanyicskaAdam Kanyicska
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 27.19 9.00
3 Roman SchmidtRoman Schmidt
AC Prostějov AC Prostějov
96 24.31 8.00
4 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK Olomouc AK Olomouc
97 22.17 7.00
5 Václav ReichVáclav Reich
AK Šternberk AK Šternberk
96 21.72 6.00
6 Martin KrejčaMartin Krejča
AK Šternberk AK Šternberk
96 18.46 5.00
7 Miroslav ŠkubaMiroslav Škuba
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
97 17.80 4.00
Celkem 7 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK Přerov SK Přerov
97 42.24 11.00
2 David ŠkrobákDavid Škrobák
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
96 41.88 9.00
3 Dominik SokolaDominik Sokola
AK Kroměříž AK Kroměříž
96 39.65 8.00
4 Jakub PeňásJakub Peňás
AK Kroměříž AK Kroměříž
96 38.57 7.00
5 Tomáš PetružálekTomáš Petružálek
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
97 34.69 6.00
6 Tomáš BulkoTomáš Bulko
AK Olomouc AK Olomouc
96 29.34 5.00
7 Štefan AntoňákŠtefan Antoňák
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
96 28.81 4.00
8 Lukáš MráčekLukáš Mráček
AK Olomouc AK Olomouc
96 27.76 3.00
9 Dominik JurčíkDominik Jurčík
AC Prostějov AC Prostějov
97 27.64 2.00
10 Martin KrejčíMartin Krejčí
AK Šternberk AK Šternberk
97 27.42 1.00
11 Miroslav TkadlecMiroslav Tkadlec
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
96 23.08
12 Jan RochlaJan Rochla
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
97 18.74
13 Jan ZívalíkJan Zívalík
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
97 18.53
Jiří KadlaJiří Kadla
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
97 NM
Lukáš KvapilLukáš Kvapil
AC Prostějov AC Prostějov
97 NM
Celkem 15 závodníků

hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)

Finále (st, 1.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza NovotnáTereza Novotná
AK Olomouc AK Olomouc
96 28.70 11.00
2 Michaela DoleželováMichaela Doleželová
AK Šternberk AK Šternberk
97 25.05 9.00
3 Barbora MazalováBarbora Mazalová
AK PSK Zlín AK PSK Zlín
96 23.17 8.00
4 Martina DufkováMartina Dufková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
96 22.27 7.00
5 Barbara HavlíkováBarbara Havlíková
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
98 21.30 6.00
6 Marie GolasováMarie Golasová
TJ Šumperk TJ Šumperk
96 18.86 5.00
7 Naďa VojáčkováNaďa Vojáčková
AK Šternberk AK Šternberk
96 18.07 4.00
8 Denisa KřížováDenisa Křížová
AK Olomouc AK Olomouc
97 16.23 3.00
9 Anna KrátoškováAnna Krátošková
AC Prostějov AC Prostějov
96 13.87 2.00
10 Lucie KolomazníkováLucie Kolomazníková
AC Prostějov AC Prostějov
96 12.63 1.00
11 Vanesa NádeníčkováVanesa Nádeníčková
TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice
99 11.21
MB Tereza AdamováTereza Adamová
TJ Šumperk TJ Šumperk
95 NM
Lenka VaiglováLenka Vaiglová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
96 NM
Alena VaiglováAlena Vaiglová
SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí
96 NM
Celkem 14 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 139.00
2 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 132.50
3 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 102.00
4 AKZLI AKZLI AK PSK Zlín AK PSK Zlín 096.00
5 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 079.00
6 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 078.00
7 KROME KROME AK Kroměříž AK Kroměříž 070.00
8 SKMVM SKMVM SKM Valašské Meziříčí SKM Valašské Meziříčí 064.00
9 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 033.50
10 HRANI HRANI SK Hranice SK Hranice 014.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, 4x60 m
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKLOL AKLOL AK Olomouc AK Olomouc 177.00
2 SUMPE SUMPE TJ Šumperk TJ Šumperk 149.50
3 PROST PROST AC Prostějov AC Prostějov 110.50
4 AKZLI AKZLI AK PSK Zlín AK PSK Zlín 070.50
5 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 058.00
6 OTROK OTROK TJ Jiskra Otrokovice TJ Jiskra Otrokovice 045.00
7 KROME KROME AK Kroměříž AK Kroměříž 038.00
8 AKSTE AKSTE AK Šternberk AK Šternberk 031.00
9 UNICO UNICO TJ Uničov TJ Uničov 028.50
10 SKPRE SKPRE SK Přerov SK Přerov 016.00
Poznámky:
Stav po: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 100 m př., 200 m př., 4x60 m, disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 600g, koule 3kg, dálka, tyč, výška
Celkem 10 závodníků