Zahajovací závody
Ústí nad Labem (27. 4. 2011)skok daleký - Muži
(st, 27.4.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Robert LacinaRobert Lacina
USK VŠEM Ústí n/L. |
90 | 4.18 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(st, 27.4.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal BednaříkMichal Bednařík
USK VŠEM Ústí n/L. |
94 | 6.21 | ||||||||||||||||
2 |
Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L. |
95 | 5.43 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Žáci
(st, 27.4.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin HavlíčekMartin Havlíček
AK Chemopetrol Litvínov |
96 | 4.92 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(st, 27.4.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 4.46 | ||||||||||||||||
2 |
Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
98 | 4.18 | ||||||||||||||||
3 |
Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 3.95 | ||||||||||||||||
4 |
Josef RajchertJosef Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 3.94 | ||||||||||||||||
5 |
Martin ŠímaMartin Šíma
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 3.81 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub ŠtulíkJakub Štulík
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 3.75 | ||||||||||||||||
7 |
Ondřej PokornýOndřej Pokorný
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 3.74 | ||||||||||||||||
8 |
Petr KolískaPetr Kolíska
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 3.72 | ||||||||||||||||
9 |
Štěpán RaimrŠtěpán Raimr
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 3.68 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(st, 27.4.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Iva BadalcováIva Badalcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
95 | 4.57 | ||||||||||||||||
2 |
Štěpánka LužákováŠtěpánka Lužáková
USK VŠEM Ústí n/L. |
95 | 3.88 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(st, 27.4.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L. |
97 | 4.40 | ||||||||||||||||
2 |
Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L. |
97 | 4.35 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L. |
97 | 4.25 | ||||||||||||||||
4 |
Klára KudováKlára Kudová
USK VŠEM Ústí n/L. |
97 | 4.16 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(st, 27.4.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AO TJ Baník Meziboří |
99 | 3.84 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza StejskalováTereza Stejskalová
USK VŠEM Ústí n/L. |
98 | 2.98 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(st, 27.4.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch RajchetVojtěch Rajchet
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 3.51 | ||||||||||||||||
2 |
Matyáš VlkMatyáš Vlk
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 3.45 | ||||||||||||||||
3 |
Štěpán KubicaŠtěpán Kubica
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 3.39 | ||||||||||||||||
4 |
Dan PolankaDan Polanka
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 3.22 | ||||||||||||||||
Kryštof BesserKryštof Besser
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 3.22 | |||||||||||||||||
6 |
Jan RudolfJan Rudolf
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 3.03 | ||||||||||||||||
7 |
Daniel KrejzaDaniel Krejza
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 2.93 | ||||||||||||||||
8 |
Jiří ŠamanJiří Šaman
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 2.88 | ||||||||||||||||
9 |
Ondřej KučavaOndřej Kučava
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 2.85 | ||||||||||||||||
10 |
Petr GruntPetr Grunt
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 2.75 | ||||||||||||||||
Jan ZahálkaJan Zahálka
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 2.75 | |||||||||||||||||
12 |
Josef ProcházkaJosef Procházka
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 2.64 | ||||||||||||||||
13 |
Daniel LoudaDaniel Louda
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 2.62 | ||||||||||||||||
14 |
Matěj KrobMatěj Krob
USK VŠEM Ústí n/L. |
03 | 2.60 | ||||||||||||||||
15 |
Vít PucVít Puc
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 2.59 | ||||||||||||||||
16 |
Jakub BíblJakub Bíbl
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 2.55 | ||||||||||||||||
17 |
Jiří ŠpačekJiří Špaček
USK VŠEM Ústí n/L. |
04 | 2.33 | ||||||||||||||||
18 |
Jan PlichtaJan Plichta
USK VŠEM Ústí n/L. |
03 | 2.32 | ||||||||||||||||
19 |
Vojtěch HempelVojtěch Hempel
USK VŠEM Ústí n/L. |
04 | 2.29 | ||||||||||||||||
20 |
Lukáš KesslerLukáš Kessler
USK VŠEM Ústí n/L. |
03 | 2.27 | ||||||||||||||||
21 |
Vladislav LunhulVladislav Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L. |
03 | 1.98 | ||||||||||||||||
22 |
Jan StíblJan Stíbl
USK VŠEM Ústí n/L. |
04 | 1.97 | ||||||||||||||||
23 |
David HrdličkaDavid Hrdlička
USK VŠEM Ústí n/L. |
03 | 1.91 | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(st, 27.4.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 3.77 | ||||||||||||||||
2 |
Markéta MatějkováMarkéta Matějková
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 3.10 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza NajmanováTereza Najmanová
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 3.08 | ||||||||||||||||
4 |
Barbora BíbováBarbora Bíbová
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 2.83 | ||||||||||||||||
5 |
Veronika KočárkováVeronika Kočárková
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 2.68 | ||||||||||||||||
6 |
Eliška MenčlováEliška Menčlová
USK VŠEM Ústí n/L. |
04 | 2.58 | ||||||||||||||||
7 |
Anna KonečnáAnna Konečná
USK VŠEM Ústí n/L. |
03 | 2.55 | ||||||||||||||||
8 |
Veronika KreimerováVeronika Kreimerová
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 2.48 | ||||||||||||||||
9 |
Nikola DuškováNikola Dušková
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 2.38 | ||||||||||||||||
10 |
Eliška MartínkováEliška Martínková
USK VŠEM Ústí n/L. |
03 | 2.24 | ||||||||||||||||
11 |
Alžběta OdvárkováAlžběta Odvárková
USK VŠEM Ústí n/L. |
03 | 2.00 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza MarkováTereza Marková
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 1.89 | ||||||||||||||||
13 |
Anna DongalaAnna Dongala
USK VŠEM Ústí n/L. |
04 | 1.79 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |