výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1.kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského kraje

Písek (8. 5. 2011)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2011) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11.16
MB Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.77
Jan BaloghJan Balogh 84 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNP
Tomáš KrejčíTomáš Krejčí 92 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNP
Jakub TomaskoJakub Tomasko 92 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 8.5.2011) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš FialaTomáš Fiala 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.29 11.00
2 Vít BednářVít Bednář 87 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 12.39 9.00
3 Jiří SobíšekJiří Sobíšek 77 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 12.54 8.00
4 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.57 7.00
5 Ondřej MusilOndřej Musil 87 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 12.71 6.00
Jiří KarkuleJiří Karkule 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2011) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 14.15 5.00
MB Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.00
MB Lucie ČutkováLucie Čutková 96 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 13.59
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 8.5.2011) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 13.74 7.00
2 Michaela HejlováMichaela Hejlová 95 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 14.23 4.00
3 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 14.27 3.00
4 Tereza FröhrováTereza Fröhrová 97 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 14.41 2.00
5 Eliška ŘíhováEliška Říhová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 14.45 1.00
6 Eva HrychováEva Hrychová 88 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 15.74
MB Veronika VostřákováVeronika Vostřáková 95 TJ ChyškyTJ Chyšky 14.08
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.78
Celkem 1 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslava MachováMiroslava Machová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.86
Celkem 1 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.18 11.00
2 Tomáš FialaTomáš Fiala 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 24.43 9.00
3 Vít BednářVít Bednář 87 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 25.33 6.00
4 Jiří SobíšekJiří Sobíšek 77 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 25.38 5.00
5 Radek ŠafaříkRadek Šafařík 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 25.50 4.00
MB Roman FlaškaRoman Flaška 88 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 22.09
MB Jaroslav DrdaJaroslav Drda 91 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 22.85
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 8.5.2011) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KrausJakub Kraus 96 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 24.61 8.00
2 Tomáš BaloghTomáš Balogh 95 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 25.31 7.00
3 Lukáš AnděraLukáš Anděra 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 26.80 3.00
4 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 28.21 2.00
MB Miroslav GlazerMiroslav Glazer 88 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 25.00
Jiří KarkuleJiří Karkule 94 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.49
2 Michal UjhelyiMichal Ujhelyi 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.64
3 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 23.77
4 Pavel HrdýPavel Hrdý 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.18
Celkem 4 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Bohuslava VáňováBohuslava Váňová 84 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 26.37
MB Lada StudenovskáLada Studenovská 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 28.31
MB Eva HladováEva Hladová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 30.48
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 8.5.2011) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KašparováKateřina Kašparová 95 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 28.92 7.00
2 Tereza KučerováTereza Kučerová 92 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 29.82 5.00
3 Michaela HejlováMichaela Hejlová 95 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 30.81 4.00
4 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 30.88 3.00
MB Veronika VostřákováVeronika Vostřáková 95 TJ ChyškyTJ Chyšky 29.72
MB Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 30.60
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika NovákováVeronika Nováková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 26.47
2 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.53
Celkem 2 závodníků

200 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
4 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 27.66
6 Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 28.80
Celkem 2 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 55.79 11.00
2 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 57.11 9.00
3 Radek ŠafaříkRadek Šafařík 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 57.22 8.00
4 Jan MatějkaJan Matějka 86 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 62.62 7.00
5 Michal RybákMichal Rybák 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 65.95 6.00
6 Martin MedekMartin Medek 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 67.45 5.00
Jakub PsohlavecJakub Psohlavec 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel FleischmannPavel Fleischmann 63 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2:16.39 11.00
2 Lukáš AnděraLukáš Anděra 95 TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 2:17.19 9.00
3 Jiří FeikJiří Feik 73 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:18.80 8.00
4 Michal JedličkaMichal Jedlička 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:25.54 7.00
5 Milan SodomkaMilan Sodomka 76 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 2:32.23 6.00
MB Miroslav GlazerMiroslav Glazer 88 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:12.94
MB Lukáš BenešLukáš Beneš 96 TJ BlatnáTJ Blatná 2:17.73
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela KašováMichaela Kašová 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:53.99 7.00
2 Tereza FröhrováTereza Fröhrová 97 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2:57.17 5.00
3 Klára DědičováKlára Dědičová 97 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 3:12.73 4.00
MB Kateřina VeseláKateřina Veselá 98 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 2:57.33
MB Romana HonsováRomana Honsová 87 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 3:03.71
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna KožíškováKristýna Kožíšková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:50.55
MB Eva HladováEva Hladová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:54.48
Lucie KordíkováLucie Kordíková 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 3 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch MejtaVojtěch Mejta 92 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4:49.13 11.00
2 Zdeněk NerudaZdeněk Neruda 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 4:56.62 9.00
3 Martin MedekMartin Medek 96 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:03.16 8.00
4 Michal JedličkaMichal Jedlička 82 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 5:08.06 7.00
5 Roman MedekRoman Medek 65 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 5:19.30 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
David KulhanDavid Kulhan 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNP
Celkem 1 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Valerie EningerováValerie Eningerová 89 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 10:45.17 7.00
2 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová 68 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 14:40.70 5.00
Celkem 2 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Markéta RozhoňováMarkéta Rozhoňová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12:08.38
Celkem 1 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ladislav StejskalLadislav Stejskal 77 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 34:03.41 11.00
2 Jan FlašarJan Flašar 86 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 35:45.16 9.00
3 Zdeněk NerudaZdeněk Neruda 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 39:33.40 8.00
4 Ivan RokosIvan Rokos 59 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 43:27.13 7.00
MB František TíkFrantišek Tík 57 VodňanyVodňany 38:22.01
Jiří JansaJiří Jansa 66 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNF
Dušan BartošDušan Bartoš 64 Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. DNP
Celkem 7 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.00
MB Eva HladováEva Hladová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 2 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 8.5.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan KissMilan Kiss 93 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.07 11.00
2 Michal BartošMichal Bartoš 83 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 18.65 9.00
3 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 19.60 6.00
Celkem 3 závodníků
Běh 2 (ne, 8.5.2011) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David NovákDavid Novák 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 19.38 8.00
2 Lukáš RokosLukáš Rokos 87 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 19.40 7.00
3 Michal RybákMichal Rybák 75 TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 21.06 5.00
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 15.18
Josef GalbaJosef Galba 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice DNF
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Balogh, Fiala, Wagner, Urban Balogh, Fiala, Wagner, Urban TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 48.07 11.00
2 Rybák, Louma, Matějka, Šafařík Rybák, Louma, Matějka, Šafařík TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 49.78 9.00
3 Jedlička, Neruda, Bartoš, Feik Jedlička, Neruda, Bartoš, Feik TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.84 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.451.501.551.601.651.701.751.801.85 Body
1 Ondřej MusilOndřej Musil
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
87 1.75 OOXOXXX 11.00
2 Michal BartošMichal Bartoš
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 1.75 OOXOXXX 9.00
3 Milan KissMilan Kiss
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 1.75 OOXOXXX 8.00
4 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
95 1.70 OOXOXXX 7.00
5 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 1.65 OOXOXXX 6.00
6 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 1.60 OOXOXXX 5.00
7 Lukáš AnděraLukáš Anděra
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 1.55 OOXOXXX 4.00
8 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 1.55 OOXOXXX 3.00
Marek OlejarčíkMarek Olejarčík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 NP
Jan BaloghJan Balogh
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
84 NP
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Josef GalbaJosef Galba
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 1.86
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.50 Body
1 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 1.45 OOOXXOXXX 7.00
Eliška KropáčkováEliška Kropáčková
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
96 0 XXX
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.55 Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 1.50 -OOOOXXX
2 Pavla VlčkováPavla Vlčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 1.45 OOOXOXXX
3 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 1.35 OOXXX
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 6.14 -1.6 m/s 6.055.88-6.05-5.866.14 11.00
2 Jakub KrausJakub Kraus
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
96 5.75 -1.3 m/s X5.725.365.72XX5.75 9.00
3 Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
97 5.50 -1.3 m/s 5.405.115.405.404.925.50- 8.00
4 Lukáš RokosLukáš Rokos
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
87 4.87 -1.0 m/s X4.764.804.804.874.574.80 7.00
5 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
97 4.82 -2.6 m/s 4.824.133.384.824.464.513.94 6.00
6 Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
86 4.76 +0.2 m/s 4.584.524.764.76XX4.32 5.00
7 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
96 4.56 -1.2 m/s 3.184.504.564.564.344.554.33 4.00
8 Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
96 4.28 -1.6 m/s 4.184.114.204.204.284.144.18 3.00
9 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 4.20 -2.8 m/s X4.203.384.20--- 2.00
Milan SodomkaMilan Sodomka
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
76 0 - m/s XXX0---
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef GalbaJosef Galba
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 5.83 -0.9 m/s -5.805.555.805.585.835.64
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 5.65 -3.0 m/s 5.385.585.505.585.525.215.65
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
95 4.94 +0.5 m/s X4.88X4.88X4.934.56 7.00
2 Tereza KučerováTereza Kučerová
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
92 4.48 -2.0 m/s X4.88X4.88X4.934.56 5.00
3 Tereza FröhrováTereza Fröhrová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
97 4.20 -1.1 m/s X4.88X4.88X4.934.56 4.00
4 Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 4.18 -0.4 m/s X4.88X4.88X4.934.56 3.00
MB Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 4.93 -2.2 m/s
Pavla VlčkováPavla Vlčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 NP
Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 NP
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
92 4.71 -0.5 m/s
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 4.72 -1.4 m/s 4.724.624.574.724.364.564.42
MB Veronika VostřákováVeronika Vostřáková
TJ ChyškyTJ Chyšky
95 3.99 -1.7 m/s
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal BartošMichal Bartoš
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
83 11.50 -1.0 m/s 11.02-1.8--11.35-0.811.35----11.50-1.0 11.00
2 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 11.32 -1.5 m/s 10.41-1.310.69-1.810.92-1.310.9211.15-1.311.28-0.611.32-1.5 9.00
3 Jaromír LoumaJaromír Louma
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
87 10.45 -2.0 m/s 10.30-1.1----10.30--10.45-2.0X-1.1 8.00
4 Lukáš RokosLukáš Rokos
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
87 10.10 -0.8 m/s X-0.9X-0.410.10-0.810.1009.83-1.209.90-1.3-- 7.00
5 Jiří FeikJiří Feik
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
73 10.08 -0.9 m/s 09.61-1.209.95-0.5--09.9509.55-0.310.08-0.909.58-0.5 6.00
Marek OlejarčíkMarek Olejarčík
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 DNP 0
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 12.63 11.7711.8212.6312.6311.66X12.59
2 Markéta HundsnurscherováMarkéta Hundsnurscherová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
94 07.17 -07.17-07.17---
MB Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 08.71
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
82 10.50
MB Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 10.04
MB Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 09.38
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 09.98 09.98X08.8609.9809.2208.9109.47
MB Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 09.83
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
95 09.07 X08.6709.0709.0708.51X08.81
MB Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 09.73
MB Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 09.38
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 12.00 0 11.00
2 Ctibor CabadajCtibor Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
68 11.92 0 9.00
3 David NovákDavid Novák
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
92 11.26 0 8.00
4 Jaroslav VáchaJaroslav Vácha
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
68 10.70 0 7.00
5 Jiří SobíšekJiří Sobíšek
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
77 10.69 0 6.00
6 Pavel FenclPavel Fencl
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
46 10.20 0 5.00
7 Michal ProkopMichal Prokop
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 09.50 0 4.00
8 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 08.42 0 3.00
MB Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 11.27
MB Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
80 11.24
Pavel NovákPavel Novák
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
48 DNP 0
Marek JakubovMarek Jakubov
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
81 DNP
Celkem 12 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 22.22
MB Marek KolářMarek Kolář
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
95 20.85
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ŘíhováEliška Říhová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
95 21.47 17.0519.27X19.2716.2017.6321.47 7.00
2 Lucie ŘezáčováLucie Řezáčová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
96 16.18 X12.6014.2214.2213.82X16.18 5.00
MB Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 30.19
MB Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
84 25.40
MB Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
95 24.89
Celkem 5 závodníků

Hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana ŘežábkováJana Řežábková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 33.58 33.58XX33.58X31.5928.79
MB Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 24.24
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 34.25 38.5838.58 11.00
2 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 33.16 38.5838.58 9.00
3 Jaroslav VáchaJaroslav Vácha
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
68 30.65 38.5838.58 8.00
4 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 30.37 38.5838.58 7.00
5 Milan KissMilan Kiss
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
93 29.13 38.5838.58 6.00
6 Michal ProkopMichal Prokop
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 28.28 38.5838.58 5.00
7 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 26.39 38.5838.58 4.00
8 Pavel FenclPavel Fencl
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
46 25.23 38.5838.58 3.00
9 Ctibor CabadajCtibor Cabadaj
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
68 23.36 38.5838.58 2.00
MB Jiří KordíkJiří Kordík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
91 38.58
MB Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
80 31.13
MB Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 29.01
Václav EbertVáclav Ebert
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
74 DNP
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MB Martina DrdováMartina Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 28.31
MB Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
85 23.95
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta JirsováMarkéta Jirsová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 38.14 X38.14X38.1438.12XX
MB Inka KratochvílováInka Kratochvílová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
93 31.22
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Jan StarýJan Starý
TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice
94 0 XXX0
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 8.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PeštaJan Pešta
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
83 32.57 30.8032.0632.5732.57XX31.72 11.00
2 Rudolf BlažekRudolf Blažek
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
68 32.40 29.99XX29.99X32.40X 9.00
3 Jiří KrahulecJiří Krahulec
Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s.
66 31.14 26.6330.7231.1431.14XX29.97 8.00
4 Jaroslav VáchaJaroslav Vácha
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
68 28.87 XX23.5223.5228.0925.0328.87 7.00
5 Michal RybákMichal Rybák
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
75 26.42 23.5526.4224.3226.42--- 6.00
6 Pavel FenclPavel Fencl
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
46 19.93 X17.77X17.7719.93XX 5.00
7 Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.
86 11.54 XX11.5411.54--- 4.00
MB Václav TomanVáclav Toman
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
82 50.62
MB Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor
80 19.44
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TABOR TABOR TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 206.00
2 BECHY BECHY Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 146.00
3 VESEL VESEL TJ Lokomotiva Veselí n/Luž.TJ Lokomotiva Veselí n/Luž. 119.00
4 4DVCB 4DVCB SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 053.00
5 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 049.00
6 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 034.00
7 NVCEL NVCEL TJ Nová VčelniceTJ Nová Včelnice 033.00
Poznámky:
Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 4x100 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, koule 7,26kg, dálka, trojskok, výška, 110 m př., 100 m, 200 m
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 MILEV MILEV TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 061.00
2 ATPIS ATPIS Atletika Písek, o.s.Atletika Písek, o.s. 026.00
3 JITRE JITRE TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 020.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 800 m, 3000 m, disk 1kg, dálka, výška, 100 m, 200 m
Celkem 3 závodníků