výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva

Meziboří (3. 5. 2011)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 3.5.2011) Vítr: 0.7m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 08.23
2 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.59
3 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 08.95
4 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK MostAK Most 08.97
5 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.19
6 Štěpán PémŠtěpán Pém 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 3.5.2011) Vítr: 1.3m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 08.92
2 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 09.13
3 Petr GregorPetr Gregor 98 AK MostAK Most 09.22
4 Matěj BouzaMatěj Bouza 00 ASK DěčínASK Děčín 09.45
5 Hynek HázaHynek Háza 99 ASK DěčínASK Děčín 09.46
6 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 3.5.2011) Vítr: -1.2m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán RaimrŠtěpán Raimr 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.50
2 Miloslav RejmanMiloslav Rejman 98 AK MostAK Most 10.15
3 Ondřej TreglerOndřej Tregler 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.17
4 Marek ZikánMarek Zikán 98 AFK LoKo ChomutovAFK LoKo Chomutov 10.42
5 Tomáš BřízaTomáš Bříza 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.30
6 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 11.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 3.5.2011) Vítr: 0.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.80
2 Martin ŠujanMartin Šujan 98 AFK LoKo ChomutovAFK LoKo Chomutov 09.66
3 David KudaDavid Kuda 98 AK MostAK Most 09.93
4 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 10.01
5 Jakub ČervenýJakub Červený 01 AK MostAK Most 10.24
6 Karel MěšťákKarel Měšťák 00 AK BílinaAK Bílina 11.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (út, 3.5.2011) Vítr: 1.6m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.83
2 Petr VandasPetr Vandas 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.26
3 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 10.29
4 Tadeáš VlachTadeáš Vlach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.02
5 Jan KadlecJan Kadlec 01 AK BílinaAK Bílina 11.51
Matěj VěchetMatěj Věchet 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BuršaJan Burša 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 09.74
2 Jan MašekJan Mašek 98 TJ HVĚZDA TrnovanyTJ HVĚZDA Trnovany 09.90
3 Jakub SovadinaJakub Sovadina 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 11.81
MB Petr KošekPetr Košek 03 TJ HVĚZDA TrnovanyTJ HVĚZDA Trnovany 13.28
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 3.5.2011) Vítr: 1.6m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 08.29 11.00
2 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.60 9.00
3 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 08.71 8.00
4 Luboš KemrLuboš Kemr 98 AK MostAK Most 08.95 7.00
5 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 09.05 6.00
6 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK MostAK Most 09.14 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 3.5.2011) Vítr: 0.4m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr GregorPetr Gregor 98 AK MostAK Most 09.28 4.00
2 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 09.40 3.00
3 David MorávekDavid Morávek 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.41 2.00
4 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.50 1.00
5 Hynek HázaHynek Háza 99 ASK DěčínASK Děčín 09.57
6 Matěj BouzaMatěj Bouza 00 ASK DěčínASK Děčín 09.65
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK MostAK Most 09.24
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.73
3 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.75
4 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.27
5 Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 11.12
6 Klára ČerníkováKlára Černíková 01 AK BílinaAK Bílina 11.22
7 Anna MrázováAnna Mrázová 01 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 12.50
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (út, 3.5.2011) Vítr: 1.9m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka KučerováŠárka Kučerová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.69
2 Miroslava SkalskáMiroslava Skalská 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.88
3 Anežka PísaříkováAnežka Písaříková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.69
4 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková 98 AK MostAK Most 10.78
5 Anna KadlecováAnna Kadlecová 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 10.90
6 Lucie ČernáLucie Černá 00 AK BílinaAK Bílina 11.49
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 3.5.2011) Vítr: 1.6m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.99
2 Pavla MyslíkováPavla Myslíková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.25
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.28
4 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.44
5 Štěpánka PotlukováŠtěpánka Potluková 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.79
6 Gabriela TranováGabriela Tranová 98 AK MostAK Most 10.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 3.5.2011) Vítr: 1.1m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.80
2 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.26
3 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 10.19
4 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 10.26
5 Helena HořejšíHelena Hořejší 98 AK MostAK Most 10.98
Kateřina PecháčkováKateřina Pecháčková 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (út, 3.5.2011) Vítr: 0.8m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JiráskováBarbora Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.52
2 Tereza NedvědováTereza Nedvědová 99 AK MostAK Most 09.65
3 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 09.86
4 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 09.92
5 Simona ChomováSimona Chomová 01 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 11.84
6 Veronika KrejzováVeronika Krejzová 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 13.05
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (út, 3.5.2011) Vítr: 1.2m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 08.81 11.00
2 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.02 9.00
3 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová 98 AK MostAK Most 09.17 8.00
4 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.27 7.00
5 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.29 6.00
6 Pavla MyslíkováPavla Myslíková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.52 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 3.5.2011) Vítr: 1.6m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.51 4.00
2 Barbora JiráskováBarbora Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.65 3.00
3 Tereza NedvědováTereza Nedvědová 99 AK MostAK Most 09.69 2.00
Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 09.69 1.00
5 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 09.73
6 Šárka KučerováŠárka Kučerová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 09.90
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 20.40 11.00
2 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík 99 AK BílinaAK Bílina 20.91 9.00
3 Jiří JahodářJiří Jahodář 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 21.37 8.00
4 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 23.02 6.50
5 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.27 4.00
6 Petr GregorPetr Gregor 98 AK MostAK Most 23.66 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef PoláčekJosef Poláček 99 AK MostAK Most 23.21 5.00
2 Jakub ZárubaJakub Záruba 98 AK MostAK Most 23.49 3.00
3 Lukáš DerflerLukáš Derfler 98 AK MostAK Most 23.62 2.00
4 Michal VíchMichal Vích 98 ASK DěčínASK Děčín 24.58
5 Ondřej TreglerOndřej Tregler 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.29
Jakub GajdošíkJakub Gajdošík 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František HynekFrantišek Hynek 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 23.02 6.50
2 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.73
3 Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek 99 ASK DěčínASK Děčín 24.87
4 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 25.64
5 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.75
6 Jakub ČervenýJakub Červený 01 AK MostAK Most 27.09
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BuršaJan Burša 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.05
2 Vojtěch RajchetVojtěch Rajchet 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 25.47
3 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 27.55
4 Tomáš BřízaTomáš Bříza 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 30.08
5 Petr KörberPetr Körber 00 ASK DěčínASK Děčín 31.23
MB Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK MostAK Most 23.24
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 23.91
2 Matyáš VlkMatyáš Vlk 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 25.50
3 Štěpán PémŠtěpán Pém 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 25.83
4 Tomáš LaubeTomáš Laube 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 26.13
5 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 31.26
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 21.55 11.00
2 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 22.36 9.00
3 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.41 8.00
4 Pavla MyslíkováPavla Myslíková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 23.79 7.00
5 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová 00 AK BílinaAK Bílina 24.86 6.00
6 Klára ČerníkováKlára Černíková 01 AK BílinaAK Bílina 30.15
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 25.10 3.00
2 Veronika VrábelováVeronika Vrábelová 98 AK MostAK Most 25.48 2.00
3 Lucie SinerováLucie Sinerová 98 ASK DěčínASK Děčín 25.89
4 Nikola VlčkováNikola Vlčková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 27.36
5 Veronika KrejzováVeronika Krejzová 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 35.35
Věra NestlerováVěra Nestlerová 98 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JiráskováBarbora Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 24.87 5.00
2 Gabriela PecákováGabriela Pecáková 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.57 0.50
Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 25.57 0.50
4 Kristýna PátkováKristýna Pátková 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 26.25
5 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 27.29
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 25.07 4.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 25.90
3 Nikola ŠtrambáčováNikola Štrambáčová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 28.28
Hana TyburcováHana Tyburcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Kateřina PecháčkováKateřina Pecháčková 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 AK MostAK Most 48.00 11.00
2 Matyáš RusekMatyáš Rusek 00 AK BílinaAK Bílina 49.36 9.00
3 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 49.37 8.00
4 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 49.81 7.00
5 Matěj BouzaMatěj Bouza 00 ASK DěčínASK Děčín 51.68 5.00
6 Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka 00 AK BílinaAK Bílina 52.18 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 49.92 6.00
2 Miloslav RejmanMiloslav Rejman 98 AK MostAK Most 53.70 3.00
3 Michal VíchMichal Vích 98 ASK DěčínASK Děčín 54.91 2.00
4 Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek 99 ASK DěčínASK Děčín 56.94
5 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 59.35
Jakub GajdošíkJakub Gajdošík 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch RajchetVojtěch Rajchet 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 55.55 1.00
2 Vojtěch LinhartVojtěch Linhart 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 59.78
3 Ondřej SeinerOndřej Seiner 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 60.32
4 Tadeáš VlachTadeáš Vlach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 66.31
5 Petr KörberPetr Körber 00 ASK DěčínASK Děčín 71.19
Otakar KučeraOtakar Kučera 98 TJ HVĚZDA TrnovanyTJ HVĚZDA Trnovany DNP
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 49.88 11.00
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 50.57 9.00
3 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 51.38 8.00
4 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 52.50 7.00
5 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 53.44 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 52.62 6.00
2 Kateřina VojtkováKateřina Vojtková 98 AK MostAK Most 54.58 4.00
3 Aneta LukšanováAneta Lukšanová 98 ASK DěčínASK Děčín 55.13 3.00
4 Michaela KytýrováMichaela Kytýrová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 60.03 1.00
5 Miroslava SkalskáMiroslava Skalská 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 64.21
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 56.49 2.00
2 Anežka PísaříkováAnežka Písaříková 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 61.50
3 Lenka MuškováLenka Mušková 98 ASK DěčínASK Děčín 62.77
4 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 63.69
Gabriela ChomováGabriela Chomová 00 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří DNP
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš BartoňLukáš Bartoň 98 AK MostAK Most 2:27.29 11.00
2 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:43.27 9.00
3 Denis VondráčekDenis Vondráček 98 AFK LoKo ChomutovAFK LoKo Chomutov 2:45.89 8.00
4 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:52.65 7.00
5 Josef PoláčekJosef Poláček 99 AK MostAK Most 2:56.65 6.00
6 Michal VíchMichal Vích 98 ASK DěčínASK Děčín 2:56.85 5.00
7 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka 00 AK MostAK Most 2:59.52 4.00
8 Martin VöröšMartin Vöröš 99 AK BílinaAK Bílina 3:00.41 3.00
9 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 3:01.79 2.00
10 Jakub ŠtulíkJakub Štulík 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:02.52 1.00
11 Štěpán RaimrŠtěpán Raimr 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:07.66
12 Michal BuvaličMichal Buvalič 98 AFK LoKo ChomutovAFK LoKo Chomutov 3:08.22
13 Matěj VěchetMatěj Věchet 99 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 3:08.38
Celkem 13 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla CivínováAdéla Civínová 98 AK MostAK Most 2:39.67 11.00
2 Lucie RennerováLucie Rennerová 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 2:51.87 9.00
3 Berenika KusováBerenika Kusová 98 ASK DěčínASK Děčín 2:54.95 8.00
4 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:04.36 6.00
5 Karolína HosingerováKarolína Hosingerová 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:15.81 3.00
6 Lucie KrabáčováLucie Krabáčová 98 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 3:30.37
7 Hana TyburcováHana Tyburcová 99 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:37.52
8 Michaela KytýrováMichaela Kytýrová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 3:43.33
9 Lenka MuškováLenka Mušková 98 ASK DěčínASK Děčín 3:44.15
10 Tereza BrudnováTereza Brudnová 99 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 3:45.67
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka KučerováŠárka Kučerová 99 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:00.67 7.00
2 Lenka GrabmüllerováLenka Grabmüllerová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:09.15 5.00
3 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková 00 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 3:12.65 4.00
4 Pavlína DudováPavlína Dudová 99 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:16.25 2.00
5 Tereza Stejskalová Tereza Stejskalová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:19.62 1.00
6 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 3:20.49
7 Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová 01 TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 3:21.20
8 Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková 01 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 3:25.09
9 Lenka KlofáčováLenka Klofáčová 99 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 3:35.44
Gabriela ChomováGabriela Chomová 00 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří DNF
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub HercíkJakub Hercík 00 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 5:49.72 11.00
2 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 5:54.18 9.00
3 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský 00 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 6:00.90 8.00
4 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:06.48 7.00
5 Lukáš ProcházkaLukáš Procházka 98 AK BílinaAK Bílina 6:24.70 6.00
6 Tadeáš VlachTadeáš Vlach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:56.37 5.00
MB Tomáš HulínTomáš Hulín 97 TJ HVĚZDA TrnovanyTJ HVĚZDA Trnovany 6:30.68
MB Vojtěch BronýVojtěch Broný 97 TJ HVĚZDA TrnovanyTJ HVĚZDA Trnovany 7:33.40
Celkem 8 závodníků

1500 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Sára MaláSára Malá 99 AK MostAK Most 5:55.78 11.00
2 Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 6:01.52 9.00
3 Nikola VlčkováNikola Vlčková 98 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 6:24.85 8.00
4 Hana PavelkováHana Pavelková 00 AK MostAK Most 6:32.66 7.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 3.5.2011) Vítr: -0.1m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal 98 AK BílinaAK Bílina 10.24 11.00
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.16 9.00
3 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.24 8.00
4 Dominik KrivákDominik Krivák 99 AK MostAK Most 11.28 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 3.5.2011) Vítr: 1.0m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin HrbekMartin Hrbek 99 AK BílinaAK Bílina 12.03 6.00
2 Josef PoláčekJosef Poláček 99 AK MostAK Most 12.64 3.00
3 Josef KopeckýJosef Kopecký 99 AK BílinaAK Bílina 13.41
4 Lukáš ProcházkaLukáš Procházka 98 AK BílinaAK Bílina 13.81
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (út, 3.5.2011) Vítr: 1.4m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.21 5.00
2 Viktor LicekViktor Licek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.32 4.00
3 Hynek HázaHynek Háza 99 ASK DěčínASK Děčín 12.83 2.00
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (út, 3.5.2011) Vítr: -0.1m m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 13.39 1.00
2 David SchafferDavid Schaffer 98 AK BílinaAK Bílina 14.70
3 Michal ProcházkaMichal Procházka 99 AK BílinaAK Bílina 15.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 3.5.2011) Vítr: 1.3m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HeřmánkováBarbora Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 12.54 9.00
2 Monika TajovskáMonika Tajovská 99 AK MostAK Most 13.29 6.50
Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.29 6.50
4 Lucie KrabáčováLucie Krabáčová 98 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 14.43 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 3.5.2011) Vítr: 1.8m/ m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠtolováMarkéta Štolová 00 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.25 11.00
2 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.17 8.00
3 Tereza Stejskalová Tereza Stejskalová 98 USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 13.48 5.00
4 Veronika VrábelováVeronika Vrábelová 98 AK MostAK Most 13.68 4.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zahrádka, Gregor, Vejražka, Bartoň Zahrádka, Gregor, Vejražka, Bartoň AK MostAK Most 35.59 11.00
2 Rajchert, Lunhul, Besser, Bursa Rajchert, Lunhul, Besser, Bursa USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 37.17 9.00
3 Bureš, Fišer, Žižka, Licek Bureš, Fišer, Žižka, Licek Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 39.31 6.00
4 Kadlec, Schaffel, Měšťák, Procházka Kadlec, Schaffel, Měšťák, Procházka AK BílinaAK Bílina 45.70 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hercík,Štulík,Moucha,Raimr Hercík,Štulík,Moucha,Raimr USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 37.53 8.00
2 Věchet,Pém,Seiner,Linhart Věchet,Pém,Seiner,Linhart TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 38.19 7.00
3 Tregler,Bříza,Kratochvíl,Černohorský Tregler,Bříza,Kratochvíl,Černohorský AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 39.66 5.00
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jirásková B.,Jirásková K.Písaříková, Kučerová Jirásková B.,Jirásková K.Písaříková, Kučerová TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 37.21 11.00
2 Šísková,Brudnová,Krabáčová,Raševová Šísková,Brudnová,Krabáčová,Raševová AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 38.52 9.00
3 Dudová,Grabmullerová,Stejskalová,Drugová Dudová,Grabmullerová,Stejskalová,Drugová USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 39.67 7.00
4 Hosingerová,Potluková,Štrambáčová,Vyskočilová Hosingerová,Potluková,Štrambáčová,Vyskočilová AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 39.97 6.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Morávková,Stehlíková,Štichhaverová,Kadlecová Morávková,Stehlíková,Štichhaverová,Kadlecová TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 39.56 8.00
2 Možná,Hořejší,Horáčková,Tranová Možná,Hořejší,Horáčková,Tranová AK MostAK Most 41.18 5.00
3 Vítová,Chomová G.,Chomová S.,Benešová Vítová,Chomová G.,Chomová S.,Benešová AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 41.93 4.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.381.411.441.47 Body
1 Pavel PrchalPavel Prchal
AK BílinaAK Bílina
98 1.44 O-OOOOOOOXXX 11.00
2 Martin Šíma Martin Šíma
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 1.41 ---OOOOXXOXXX 9.00
3 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 1.35 OOOOOXOXXX 8.00
4 Petr VandasPetr Vandas
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 1.30 OOOXOXOXXX 7.00
5 Lukáš DerflerLukáš Derfler
AK MostAK Most
98 1.25 OOOOXXX 6.00
6 Josef KopeckýJosef Kopecký
AK BílinaAK Bílina
99 1.20 OOOXXX 5.00
7 Martin VöröšMartin Vöröš
AK BílinaAK Bílina
99 1.15 XOO-XXX 4.00
8 Miloslav RejmanMiloslav Rejman
AK MostAK Most
98 1.15 OXXOXXX 3.00
9 David MorávekDavid Morávek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 1.10 XXOXXX 2.00
10 Jan MašekJan Mašek
TJ HVĚZDA TrnovanyTJ HVĚZDA Trnovany
98 0 XXX
11 Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
01 0 XXX
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.051.101.151.201.251.281.31 Body
1= Tereza MorávkováTereza Morávková
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 1.28 OOOOOOXOXXX 10.00
1= Kateřina ŠístkováKateřina Šístková
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 1.28 OOOOOOXOXXX 10.00
3 Kateřina VojtkováKateřina Vojtková
AK MostAK Most
98 1.28 OOOOOXOXOXXX 8.00
4 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 1.25 OOOXXOXXX 7.00
5 Pavlína StejskalováPavlína Stejskalová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 1.25 OOOOXOXXOXXX 6.00
6 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK MostAK Most
98 1.20 OOXOXXX 5.00
7 Aneta RaševováAneta Raševová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 1.20 OOXOXOXOXXX 4.00
8 Markéta VlachováMarkéta Vlachová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 1.10 OOOXXX 3.00
9 Kateřina HoráčkováKateřina Horáčková
AK MostAK Most
98 1.05 OOXXX 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.56 X4.443.884.444.474.394.56 11.00
2 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 4.21 X3.843.923.924.064.204.21 9.00
3 Jiří JahodářJiří Jahodář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 4.20 3.824.203.954.203.854.124.00 8.00
4 František HynekFrantišek Hynek
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 4.18 3.514.182.694.183.873.793.89 7.00
5 Luboš KemrLuboš Kemr
AK MostAK Most
98 4.10 3.703.684.104.10XX4.04 6.00
6 Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 4.08 4.083.613.944.083.703.974.03 5.00
7 Dominik KrivákDominik Krivák
AK MostAK Most
99 4.04 4.044.003.974.043.813.713.98 4.00
8 Matěj VěchetMatěj Věchet
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 3.92 3.923.53X3.923.603.913.92 3.00
9 Josef RajchertJosef Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.91 3.843.913.583.91 2.00
10 Antonín JanetkaAntonín Janetka
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 3.87 3.873.822.573.87 1.00
11 Martin HrbekMartin Hrbek
AK BílinaAK Bílina
99 3.82 3.723.823.743.82
12 Daniel VejražkaDaniel Vejražka
AK MostAK Most
00 3.72 3.723.663.353.72
13 Matyáš RusekMatyáš Rusek
AK BílinaAK Bílina
00 3.61 3.613.443.493.61
14 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 3.57 X3.57X3.57
15 Jakub TruhlářJakub Truhlář
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 3.49 3.493.40X3.49
16 Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka
AK BílinaAK Bílina
00 3.45 3.443.453.373.45
17 Martin Šíma Martin Šíma
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 3.40 X3.40X3.40
18 Dominik ČernohorskýDominik Černohorský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 3.36 X3.363.173.36
19 Jan BurešJan Bureš
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 3.32 3.243.322.553.32
Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 3.32 3.323.003.223.32
21 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka
ASK DěčínASK Děčín
99 3.31 3.313.222.963.31
22 Jakub ZárubaJakub Záruba
AK MostAK Most
98 3.27 3.273.123.193.27
23 David MorávekDavid Morávek
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 3.18 X3.183.133.18
24 David KudaDavid Kuda
AK MostAK Most
98 3.15 3.052.853.153.15
25 Jakub MaříkJakub Mařík
AK MostAK Most
99 3.13 3.132.46X3.13
26 Matyáš VlkMatyáš Vlk
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 3.02 2.983.022.703.02
Otakar KučeraOtakar Kučera
TJ HVĚZDA TrnovanyTJ HVĚZDA Trnovany
98 0 XX0
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 3.95 X3.72X3.723.513.863.95 11.00
2 Veronika SýkorováVeronika Sýkorová
AK MostAK Most
98 3.92 3.813.693.803.813.92X3.41 9.00
3 Tereza NedvědováTereza Nedvědová
AK MostAK Most
99 3.88 3.613.483.383.61XX3.88 8.00
4 Aneta RaševováAneta Raševová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 3.84 3.623.67X3.673.84X3.75 7.00
5 Tereza MorávkováTereza Morávková
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
99 3.78 3.663.653.483.663.403.783.76 6.00
6 Štěpánka PotlukováŠtěpánka Potluková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 3.66 3.663.503.643.663.523.253.27 5.00
7 Pavla MyslíkováPavla Myslíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 3.65 3.543.65X3.653.60X3.44 4.00
8 Markéta VlachováMarkéta Vlachová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 3.58 2.773.58X3.58 3.00
9 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 3.52 3.522.863.413.52 2.00
10 Monika TajovskáMonika Tajovská
AK MostAK Most
99 3.47 3.443.363.473.47 1.00
11 Pavlína DudováPavlína Dudová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 3.45 3.453.31X3.45
12 Veronika VrábelováVeronika Vrábelová
AK MostAK Most
98 3.40 3.283.403.343.40
13 Miroslava SkalskáMiroslava Skalská
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 3.40 2.663.403.023.40
14 Gabriela PecákováGabriela Pecáková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 3.27 2.843.27X3.27
15 Tereza BrudnováTereza Brudnová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
99 3.21 3.212.352.313.21
16 Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
00 3.20 3.172.783.203.20
17 Lucie SinerováLucie Sinerová
ASK DěčínASK Děčín
98 3.10 3.102.972.973.10
18 Michaela KytýrováMichaela Kytýrová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 3.03 X3.032.433.03
19 Sabina SchuldesováSabina Schuldesová
AK BílinaAK Bílina
00 2.92 2.902.922.722.92
20 Kateřina TseliukKateřina Tseliuk
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 2.78 2.782.372.452.78
21 Veronika KřižanováVeronika Křižanová
AK MostAK Most
99 2.76 2.762.54X2.76
22 Nikol BrzobohatáNikol Brzobohatá
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 2.59 2.312.472.592.59
23 Veronika MeszárošováVeronika Meszárošová
AK MostAK Most
99 2.35 2.252.35X2.35
24 Lucie ČernáLucie Černá
AK BílinaAK Bílina
00 2.26 2.26X2.132.26
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav PoživilVáclav Poživil
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 08.74 07.5308.4208.4608.4608.4008.7408.35 11.00
2 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 08.31 07.9508.3107.5808.31X07.9707.10 9.00
3 Jakub MouchaJakub Moucha
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 07.36 06.7606.97X06.9707.1107.3607.09 8.00
4 Vojtěch AndrýsekVojtěch Andrýsek
ASK DěčínASK Děčín
99 06.52 06.0005.0906.0606.0605.8705.5306.52 7.00
5 Marek MožnýMarek Možný
AK MostAK Most
98 06.27 06.2206.2106.0606.2205.4005.9306.27 6.00
6 Jan BurešJan Bureš
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 06.18 06.1705.59X06.1706.0006.0006.18 5.00
7 Matyáš VlkMatyáš Vlk
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 04.89 04.8304.6804.6304.8304.8904.1204.16 4.00
8 Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
00 04.71 X04.7104.5004.7104.2404.4904.06 3.00
9 Jakub SovadinaJakub Sovadina
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 04.13 03.9404.1303.4804.13 2.00
10 Karel MěšťákKarel Měšťák
AK BílinaAK Bílina
00 03.97 X03.9703.97 1.00
11 David ŽižkaDavid Žižka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 03.95 03.9003.9503.6403.95
Jakub GajdošíkJakub Gajdošík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 0 0
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žákyně

(út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Věra NestlerováVěra Nestlerová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 07.39 07.3907.2006.6607.3906.7407.1906.37 11.00
2 Jana HartmanováJana Hartmanová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 07.04 06.3906.5207.0407.0406.7306.8806.90 9.00
3 Kristýna PátkováKristýna Pátková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 07.03 07.0306.3406.2607.0306.6306.1206.67 8.00
4 Kateřina BenešováKateřina Benešová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
99 06.96 06.1706.3306.5706.5706.9606.3306.86 7.00
5 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
98 06.76 05.8305.8206.1506.1506.6906.3006.76 6.00
6 Markéta VlachováMarkéta Vlachová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 06.71 06.0406.5506.5606.5606.2606.0606.71 5.00
7 Viktorie VítováViktorie Vítová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
00 05.81 05.2905.7705.8105.8105.6805.4005.72 4.00
8 Monika DrugováMonika Drugová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 05.75 05.7505.2305.6505.7505.6005.0405.33 3.00
9 Markéta MožnáMarkéta Možná
AK MostAK Most
98 05.50 04.8905.5005.50 2.00
10 Gabriela PecákováGabriela Pecáková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 05.49 05.3405.4905.4005.49 1.00
11 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 05.43 04.8505.4304.9105.43
12 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
01 05.36 04.7905.3605.36
13 Tereza NedvědováTereza Nedvědová
AK MostAK Most
99 05.28 05.2804.5705.0305.28
14 Nikol BrzobohatáNikol Brzobohatá
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 05.24 05.0605.2405.1405.24
15 Kateřina TseliukKateřina Tseliuk
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 05.22 04.9905.2204.6605.22
16 Hana TyburcováHana Tyburcová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
99 04.88 04.8804.5204.5504.88
17 Veronika KrejzováVeronika Krejzová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
00 04.59 04.5904.3804.1704.59
18 Andrea SoldátováAndrea Soldátová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 04.02 --04.0204.02
Hana PavelkováHana Pavelková
AK MostAK Most
00 0 0
Celkem 19 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin Šíma Martin Šíma
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 55.45 11.00
2 Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
AK BílinaAK Bílina
99 53.16 9.00
3 Martin HrbekMartin Hrbek
AK BílinaAK Bílina
99 52.70 8.00
4 Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 47.67 7.00
5 Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 46.98 6.00
6 Luboš KemrLuboš Kemr
AK MostAK Most
98 45.56 5.00
7 Hynek HázaHynek Háza
ASK DěčínASK Děčín
99 45.31 4.00
8 Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK MostAK Most
99 44.61 3.00
9 David ŠtěpánekDavid Štěpánek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 44.57 2.00
10 Martin VöröšMartin Vöröš
AK BílinaAK Bílina
99 43.18 1.00
11 Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
AK MostAK Most
00 42.62
12 Josef RajchertJosef Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 41.64
13 Josef KopeckýJosef Kopecký
AK BílinaAK Bílina
99 40.49
14 Matěj BouzaMatěj Bouza
ASK DěčínASK Děčín
00 40.36
15 David KudaDavid Kuda
AK MostAK Most
98 39.83
16 Lukáš DerflerLukáš Derfler
AK MostAK Most
98 38.80
17 Viktor LicekViktor Licek
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
98 38.46
18 Jakub MouchaJakub Moucha
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 37.68
19 Václav PoživilVáclav Poživil
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 37.50
20 Tomáš VajdečkaTomáš Vajdečka
AK BílinaAK Bílina
00 36.10
21 Marek MožnýMarek Možný
AK MostAK Most
98 32.72
22 Lukáš ProcházkaLukáš Procházka
AK BílinaAK Bílina
98 30.41
23 Otakar KučeraOtakar Kučera
TJ HVĚZDA TrnovanyTJ HVĚZDA Trnovany
98 28.89
24 Michal ProcházkaMichal Procházka
AK BílinaAK Bílina
99 28.10
25 Petr VandasPetr Vandas
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 26.97
26 David SchafferDavid Schaffer
AK BílinaAK Bílina
98 24.96
27 Jan MašekJan Mašek
TJ HVĚZDA TrnovanyTJ HVĚZDA Trnovany
98 22.18
28 Petr KörberPetr Körber
ASK DěčínASK Děčín
00 16.38
29 David ŽižkaDavid Žižka
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 15.90
Celkem 29 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 3.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana HartmanováJana Hartmanová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
98 47.95 11.00
2 Kateřina ŠístkováKateřina Šístková
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
98 37.79 9.00
3 Kateřina VojtkováKateřina Vojtková
AK MostAK Most
98 35.97 8.00
4 Monika TajovskáMonika Tajovská
AK MostAK Most
99 31.34 7.00
5 Lenka GrabmüllerováLenka Grabmüllerová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
98 31.24 6.00
6 Lucie ČernáLucie Černá
AK BílinaAK Bílina
00 30.44 5.00
7 Markéta MožnáMarkéta Možná
AK MostAK Most
98 30.33 4.00
8 Kateřina BenešováKateřina Benešová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
99 27.65 3.00
9 Veronika KřižanováVeronika Křižanová
AK MostAK Most
99 26.42 2.00
10 Kristýna PátkováKristýna Pátková
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
98 26.24 1.00
11 Anna KadlecováAnna Kadlecová
TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L.
00 25.75
12 Nikola VlčkováNikola Vlčková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
98 25.44
13 Gabriela TranováGabriela Tranová
AK MostAK Most
98 24.98
14 Lenka KlofáčováLenka Klofáčová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
99 24.75
15 Nikola ŠtrambáčováNikola Štrambáčová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
00 24.51
16 Veronika MeszárošováVeronika Meszárošová
AK MostAK Most
99 24.42
17 Kateřina TseliukKateřina Tseliuk
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 23.88
18 Andrea SoldátováAndrea Soldátová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
99 23.57
19 Nikol BrzobohatáNikol Brzobohatá
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
99 23.42
20 Viktorie VítováViktorie Vítová
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
00 23.32
21 Helena HořejšíHelena Hořejší
AK MostAK Most
98 22.89
22 Berenika KusováBerenika Kusová
ASK DěčínASK Děčín
98 22.72
23 Lenka MuškováLenka Mušková
ASK DěčínASK Děčín
98 17.10
Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
01 DQ
Celkem 24 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 137.00
2 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 134.50
3 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 129.00
4 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 119.50
5 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 034.00
6 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 019.00
7 ROUDN ROUDN TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 010.00
8 LOCHO LOCHO AFK LoKo ChomutovAFK LoKo Chomutov 008.00
DUCHC DUCHC AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 008.00
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, 60 m př., 800 m, 1500 m, 60 m, 60 m, 300 m, koule 3kg, výška, dálka, kriket, 4x60 m, 60 m př., 60 m př., 60 m př., 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TJCHO TJCHO TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 153.50
2 AKMOS AKMOS AK MostAK Most 132.50
3 ATCUL ATCUL Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 072.00
4 MEZIB MEZIB AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 071.00
5 USKUL USKUL USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L. 035.50
6 LITVI LITVI AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 033.50
7 ROUDN ROUDN TJ Sokol Roudnice n/L.TJ Sokol Roudnice n/L. 028.00
8 DECIN DECIN ASK DěčínASK Děčín 024.00
DUCHC DUCHC AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 024.00
10 BILIN BILIN AK BílinaAK Bílina 011.00
Poznámky:
Stav po: 4x60 m, 60 m př., 800 m, 1500 m, 60 m, 60 m, 300 m, 150 m, dálka, kriket, koule 3kg, výška, 60 m př., 4x60 m, 800 m, 300 m, 300 m, 150 m, 150 m, 150 m
Celkem 10 závodníků