Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva

Klatovy (15. 5. 2011)

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 15.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.561.591.621.651.681.711.741.771.801.821.861.90 Body
1 Jakub SeidlJakub Seidl
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
92 1.68 -----OOOOXOOXOXXX 7.00
2 Adam ŠpreňarAdam Špreňar
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
94 1.62 -----OOOOXOOXOXXX 5.00
MB Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC DomažliceAC Domažlice
91 1.86
Robert DaňhelRobert Daňhel
TRIATLET Karlovy VaryTRIATLET Karlovy Vary
93 DNP
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 15.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.411.461.511.561.591.621.651.681.711.741.771.801.82 Body
1 Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 1.80 --O-O-XOOOXOXOXXOXXX 11.00
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 1.74 -----OOXOOXXOXXX 9.00
3 Martin KloudMartin Kloud
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 1.71 ---OOOOXXOO 8.00
4 Lukáš Hájek Lukáš Hájek
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 1.68 OOOOXOOOOXXX 7.00
5 David ČernýDavid Černý
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.68 ----OOXXOXXOXXX 6.00
6 Jan TauerJan Tauer
AC DomažliceAC Domažlice
95 1.68 -OXOOXOXXOXXOXXOXXX 5.00
7 Milan MňatinohaMilan Mňatinoha
ŠAK ChodovŠAK Chodov
95 1.59 O-OOOXXX 4.00
8= Jan -Marek ProsnerJan -Marek Prosner
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 1.46 OXXOXXX 2.50
8= Jindřich PsůtkaJindřich Psůtka
AC DomažliceAC Domažlice
97 1.46 OXXOXXX 2.50
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 15.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.551.581.61 Body
1= Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1.58 XXOXXX 10.00
1= Petr HlaváčPetr Hlaváč
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 1.58 XXOXXX 10.00
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 1.58 XXOXXX 8.00
4 Tomáš Neužil Tomáš Neužil
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 1.50 XXOXXX 7.00
5 Ondřej Vošta Ondřej Vošta
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 1.50 XXOXXX 6.00
6 Jan VlčekJan Vlček
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1.45 XXOXXX 5.00
7 Jan OpaleckýJan Opalecký
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1.45 XXOXXX 4.00
8 Tomáš ŠťastnýTomáš Šťastný
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 1.45 XXOXXX 3.00
9= Lukáš KaminskýLukáš Kaminský
ŠAK ChodovŠAK Chodov
97 1.40 XXOXXX 1.50
9= Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 1.40 XXOXXX 1.50
11 Zdeněk Mašek Zdeněk Mašek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 1.40 XXOXXX
pavel Raškapavel Raška
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 DNP
Martin HesMartin Hes
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 DNP
Marek PtáčekMarek Ptáček
ŠAK ChodovŠAK Chodov
96 DNP
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 15.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.311.361.411.441.471.501.531.561.59 Body
1 Martina JandováMartina Jandová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
92 1.56 O-OOXOOOXOXXX
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 15.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.311.361.411.441.471.501.531.561.591.64 Body
1 Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 1.59 -XOOXXX 7.00
2 Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
95 1.53 -XOOXXX 5.00
3 Miroslava ŠolováMiroslava Šolová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
94 1.50 -XOOXXX 4.00
4 Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
95 1.36 -XOOXXX 3.00
5 Veronika MatulkováVeronika Matulková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 DNP
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 15.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.381.411.441.471.50 Body
1 Nikola ValováNikola Valová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
97 1.44 XXOXXX 11.00
2 Anna JankovcováAnna Jankovcová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 1.41 XXOXXX 9.00
3 Adéla Čoupková Adéla Čoupková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
97 1.41 XXOXXX 8.00
4 Anna ČechockáAnna Čechocká
SKP Union ChebSKP Union Cheb
96 1.38 XXOXXX 7.00
5 Miroslava DaňhelováMiroslava Daňhelová
ŠAK ChodovŠAK Chodov
97 1.38 XXOXXX 6.00
6= Denisa TomanováDenisa Tomanová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1.35 XXOXXX 4.50
6= Veronika BrédikováVeronika Brédiková
ŠAK ChodovŠAK Chodov
92 1.35 XXOXXX 4.50
8 Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 1.35 XXOXXX 3.00
9 Veronika FialováVeronika Fialová
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 1.35 XXOXXX 2.00
10 Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union ChebSKP Union Cheb
97 1.30 XXOXXX 1.00
11 Soňa NagySoňa Nagy
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 1.30 XXOXXX
12 Barbora SklenářováBarbora Sklenářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
96 1.25 XXOXXX
13 Denisa JandováDenisa Jandová
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
97 1.20 XXOXXX
Kateřina MichovskáKateřina Michovská
AC Start Karlovy VaryAC Start Karlovy Vary
97 DNP
Denisa GabrielováDenisa Gabrielová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
97 DNP
Celkem 15 závodníků