Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Třinec (21. 5. 2011)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.5.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír Šimík Vladimír Šimík 90 AK HodonínAK Hodonín 10.76
2 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc 11.24
3 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.69
4 Milan KomárekMilan Komárek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.70
5 Zdeněk MüllerZdeněk Müller 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.79
6 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 90 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.94
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.5.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin LazorMartin Lazor 84 AK OlomoucAK Olomouc 11.19
2 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.25
3 Tomáš KejíkTomáš Kejík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.64
4 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.78
5 Marek FojtáchMarek Fojtách 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.42
6 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.5.2011) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman TurčániRoman Turčáni 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.03
2 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.16
3 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.22
4 Martin HrazdíraMartin Hrazdíra 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.59
5 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.64
Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 AK OlomoucAK Olomouc DQ
Poznámky:
DQ - 162/7 - chybný start
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 21.5.2011) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír Šimík Vladimír Šimík 90 AK HodonínAK Hodonín 10.58 11.00
2 Roman TurčániRoman Turčáni 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10.77 9.00
3 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.05 8.00
4 Martin LazorMartin Lazor 84 AK OlomoucAK Olomouc 11.07 7.00
5 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.11 6.00
6 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc 11.33 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 21.5.2011) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.12 4.00
2 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.45 3.00
3 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.50 2.00
4 Martin HrazdíraMartin Hrazdíra 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11.52 1.00
5 Tomáš KejíkTomáš Kejík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.58
6 Milan KomárekMilan Komárek 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.61
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.5.2011) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK OlomoucAK Olomouc 12.00
2 Katarína Hromul´akováKatarína Hromul´aková 93 AK OlomoucAK Olomouc 12.82
3 Veronika OlšavskáVeronika Olšavská 93 AK OlomoucAK Olomouc 12.88
4 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.17
5 Kristýna LöfflerováKristýna Löfflerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.54
6 Tereza OubělickáTereza Oubělická 97 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 14.34
7 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.69
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.5.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 AK HodonínAK Hodonín 12.07
2 Stanislava KlučárováStanislava Klučárová 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.55
3 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.66
4 Veronika MaroszováVeronika Maroszová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.17
5 Zuzana KonderlováZuzana Konderlová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.32
6 Karolína GajarováKarolína Gajarová 94 AK HodonínAK Hodonín 13.50
7 Dominika BohdalovskáDominika Bohdalovská 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.00
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.5.2011) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erika BršelováErika Bršelová 86 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.14
2 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.17
3 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.78
4 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 12.80
5 Kristýna KrausováKristýna Krausová 95 AK OlomoucAK Olomouc 12.98
6 Nikola MíčkováNikola Míčková 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.24
7 Vendula WieckováVendula Wiecková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 15.21
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 21.5.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 AK HodonínAK Hodonín 11.95 11.00
2 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK OlomoucAK Olomouc 12.09 9.00
3 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.10 8.00
4 Erika BršelováErika Bršelová 86 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.20 7.00
5 Stanislava KlučárováStanislava Klučárová 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.62 6.00
6 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.80 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 21.5.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika OlšavskáVeronika Olšavská 93 AK OlomoucAK Olomouc 12.82 4.00
2 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.94 3.00
3 Katarína Hromul´akováKatarína Hromul´aková 93 AK OlomoucAK Olomouc 13.03 2.00
4 Kristýna KrausováKristýna Krausová 95 AK OlomoucAK Olomouc 13.11 1.00
5 Veronika MaroszováVeronika Maroszová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.17
6 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 13.20
7 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 15.59
Celkem 7 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír Šimík Vladimír Šimík 90 AK HodonínAK Hodonín 21.87 9.00
2 Jiří BaranJiří Baran 82 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.42 8.00
3 Martin LazorMartin Lazor 84 AK OlomoucAK Olomouc 22.71 6.00
4 Marek OšmeraMarek Ošmera 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.82 5.00
5 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil 90 AK OlomoucAK Olomouc 22.92 3.00
6 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 23.12
7 Filip ŠustíkFilip Šustík 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.21
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2011) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ŠmatlákTomáš Šmatlák 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.88 4.00
2 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.15
3 Robert NovotnýRobert Novotný 89 AK OlomoucAK Olomouc 23.34
4 Tomáš HulínekTomáš Hulínek 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.56
5 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 23.94
6 Zdeněk MüllerZdeněk Müller 89 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.04
Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno NP
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2011) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 22.50 7.00
2 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.07 2.00
3 Jaroslav ŠmotekJaroslav Šmotek 86 AK OlomoucAK Olomouc 23.34
4 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.38
Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště NP
Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno NP
Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno NP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 21.5.2011) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman TurčániRoman Turčáni 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 21.61 11.00
2 Radek JuškaRadek Juška 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.08 1.00
3 Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal 90 AK HodonínAK Hodonín 23.54
4 Martin HrazdíraMartin Hrazdíra 94 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 23.56
5 Radim StibůrekRadim Stibůrek 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 24.64
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov NP
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KršákováLenka Kršáková 91 AK HodonínAK Hodonín 24.46 11.00
2 Erika BršelováErika Bršelová 86 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.13 8.00
3 Martina ČernochováMartina Černochová 94 AK OlomoucAK Olomouc 25.37 7.00
4 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.28 4.00
5 Veronika OlšavskáVeronika Olšavská 93 AK OlomoucAK Olomouc 26.36 3.00
Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2011) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KošárkováLenka Košárková 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.59 2.00
2 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 26.94 1.00
3 Eliška DřímalováEliška Dřímalová 95 AK HodonínAK Hodonín 27.02
4 Andrea ZapalováAndrea Zapalová 92 AK HodonínAK Hodonín 27.05
5 Katarína Hromul´akováKatarína Hromul´aková 93 AK OlomoucAK Olomouc 27.83
6 Kristýna KrausováKristýna Krausová 95 AK OlomoucAK Olomouc 28.69
Veronika MaroszováVeronika Maroszová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DQ
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2011) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠimkováBarbora Šimková 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 24.84 9.00
2 Stanislava KlučárováStanislava Klučárová 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.45 6.00
3 Karolína GajarováKarolína Gajarová 94 AK HodonínAK Hodonín 27.97
4 Eliška OstřížkováEliška Ostřížková 95 AK HodonínAK Hodonín 28.04
5 Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová 93 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 28.05
Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 21.5.2011) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina GriglákováMartina Grigláková 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 26.22 5.00
2 Barbora ChválkováBarbora Chválková 96 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 28.85
3 Tereza OubělickáTereza Oubělická 97 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 29.85
4 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová 95 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 30.43
MB Klára LošťákováKlára Lošťáková 92 JAC BrnoJAC Brno 27.16
Helena VyčánkováHelena Vyčánková 97 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dušan PáleníkDušan Páleník 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 49.09 11.00
2 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 49.49 9.00
3 Ján BeňaJán Beňa 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 50.68 8.00
4 Dominik KubalákDominik Kubalák 94 AK HodonínAK Hodonín 51.10 7.00
5 Václav VlčekVáclav Vlček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.21 6.00
6 Jakub ŽurovecJakub Žurovec 95 AK HodonínAK Hodonín 51.61 5.00
7 Tomáš BočekTomáš Boček 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 51.82 4.00
8 Tomáš ŠmatlákTomáš Šmatlák 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.01 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 52.76 2.00
2 Vladislav StrmiskaVladislav Strmiska 92 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 53.31 1.00
3 Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 53.49
4 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 53.52
5 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 55.20
6 Dalibor ČagánekDalibor Čagánek 95 AK HodonínAK Hodonín 56.03
7 Jindřich GoišJindřich Goiš 95 AK HodonínAK Hodonín 56.81
8 Radim StibůrekRadim Stibůrek 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 57.52
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 53.36
2 Matěj BurešMatěj Bureš 90 AK HodonínAK Hodonín 56.39
3 Radek LudvíkRadek Ludvík 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 58.05
MB Viktor PalinkásViktor Palinkás 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 49.15
MB Denis DanáčDenis Danáč 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 49.70
MB Ondřej VolfOndřej Volf 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.93
MB Petr ČeškaPetr Češka 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 61.57
Celkem 7 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislava KlučárováStanislava Klučárová 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 57.41 11.00
2 Martina GriglákováMartina Grigláková 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.03 9.00
3 Klára ŘečinskáKlára Řečinská 94 AK OlomoucAK Olomouc 58.50 8.00
4 Hana WalaskáHana Walaská 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 59.64 7.00
5 Andrea ZapalováAndrea Zapalová 92 AK HodonínAK Hodonín 60.41 6.00
6 Eliška DřímalováEliška Dřímalová 95 AK HodonínAK Hodonín 60.90 5.00
7 Veronika LazarováVeronika Lazarová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 62.40 3.00
MB Denisa ProkešováDenisa Prokešová 94 JAC BrnoJAC Brno 59.33
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 61.74 4.00
2 Eliška OstřížkováEliška Ostřížková 95 AK HodonínAK Hodonín 63.69 2.00
3 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 64.60 1.00
4 Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 64.68
Helena VyčánkováHelena Vyčánková 97 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Lucie NovákováLucie Nováková 92 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice DNP
Celkem 7 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dušan PáleníkDušan Páleník 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1:54.10 11.00
2 Ján BeňaJán Beňa 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:55.29 9.00
3 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1:55.53 8.00
4 Lukáš NěmecLukáš Němec 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:56.31 7.00
5 Martin SadilMartin Sadil 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:56.32 6.00
6 Viktor GazdaViktor Gazda 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:57.05 5.00
7 Filip SasínekFilip Sasínek 96 AK HodonínAK Hodonín 1:59.49 3.00
8 David TesařDavid Tesař 95 AK OlomoucAK Olomouc 2:02.17 1.00
9 Lukáš SýkoraLukáš Sýkora 90 AK OlomoucAK Olomouc 2:02.63
MB Marco Adrien DrozdaMarco Adrien Drozda 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:01.95
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1:58.21 4.00
2 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:01.75 2.00
3 Jakub KrejčíkJakub Krejčík 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2:03.42
4 Radek LudvíkRadek Ludvík 82 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:04.95
5 Radek MorávekRadek Morávek 94 AK OlomoucAK Olomouc 2:05.60
6 David HerkaDavid Herka 95 AK HodonínAK Hodonín 2:07.37
7 Jindřich GoišJindřich Goiš 95 AK HodonínAK Hodonín 2:07.88
8 Dalibor ČagánekDalibor Čagánek 95 AK HodonínAK Hodonín 2:10.03
9 Richard ChmelíkRichard Chmelík 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 2:19.62
Celkem 9 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna TancerováAnna Tancerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:19.62 11.00
2 Kateřina BluchováKateřina Bluchová 83 AK KroměřížAK Kroměříž 2:20.61 9.00
3 Petra VašinováPetra Vašinová 90 AK OlomoucAK Olomouc 2:22.66 8.00
4 Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:25.88 7.00
5 Adéla VoráčkováAdéla Voráčková 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:26.53 6.00
6 Zuzana StrhákováZuzana Strháková 90 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:36.47 5.00
7 michaela kohutovámichaela kohutová 00 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:51.73 4.00
8 Iveta ŘehákováIveta Řeháková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:00.03 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:05.44 11.00
2 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:05.44 9.00
3 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:07.45 8.00
4 Michal PinkasMichal Pinkas 94 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4:09.63 7.00
5 Jakub AmbrosJakub Ambros 87 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:13.20 6.00
6 David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK OlomoucAK Olomouc 4:16.44 5.00
7 Jan PolášekJan Polášek 80 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 4:17.95 4.00
8 David LampaDavid Lampa 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:18.78 3.00
9 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4:19.53 2.00
10 Rostislav PuklRostislav Pukl 82 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:21.02 1.00
11 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:22.41
12 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:22.82
Roman VajsRoman Vajs 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav NP
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Csilla FugliovaCsilla Fugliova 88 AK HodonínAK Hodonín 4:32.84 11.00
2 Tereza KorvasováTereza Korvasová 96 AK HodonínAK Hodonín 4:53.84 9.00
3 Kateřina BluchováKateřina Bluchová 83 AK KroměřížAK Kroměříž 4:57.58 8.00
4 Gabriela TáborskáGabriela Táborská 93 AK OlomoucAK Olomouc 5:04.29 7.00
5 Karolína VachováKarolína Vachová 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:08.15 6.00
6 Ivana ProkešováIvana Prokešová 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:14.48 5.00
7 Eliška MikolášováEliška Mikolášová 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:16.06 4.00
8 Gabriela SzotkowskáGabriela Szotkowská 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:33.56 3.00
9 Denisa PříborskáDenisa Příborská 93 AK OlomoucAK Olomouc 5:40.22 2.00
10 Tereza TancerováTereza Tancerová 96 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5:42.28 1.00
MB Nikola TesařováNikola Tesařová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:22.46
Eliška MajerováEliška Majerová 95 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Zuzana StrhákováZuzana Strháková 90 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNP
Natalia GrotováNatalia Grotová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 14 závodníků

3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ivana KlímováIvana Klímová 87 AK OlomoucAK Olomouc 11:22.48 11.00
2 Lenka PlaničkováLenka Planičková 91 AK OlomoucAK Olomouc 11:28.60 9.00
3 Lada RakováLada Raková 94 AK OlomoucAK Olomouc 11:53.49 8.00
4 Zuzana StrhákováZuzana Strháková 90 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:01.55 7.00
5 Lucie SzotkowskáLucie Szotkowská 77 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:06.28 6.00
6 Karolína MrázkováKarolína Mrázková 95 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12:21.71 5.00
7 Lenka ŠtěpánováLenka Štěpánová 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12:30.38 4.00
8 Romana ŠutováRomana Šutová 86 AK KroměřížAK Kroměříž 12:38.99 3.00
9 Andrea ZapalováAndrea Zapalová 92 AK HodonínAK Hodonín 13:29.33 2.00
10 Natalia GrotováNatalia Grotová 90 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13:56.47 1.00
Celkem 10 závodníků

10000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel OrálekDaniel Orálek 70 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 32:36.62 11.00
2 František MahovskýFrantišek Mahovský 83 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 33:05.56 9.00
3 Rostislav PuklRostislav Pukl 82 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 34:31.08 8.00
4 Petr KotyzaPetr Kotyza 70 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 34:36.00 7.00
5 Roman VajsRoman Vajs 89 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 35:34.48 6.00
6 David PelíšekDavid Pelíšek 90 AK OlomoucAK Olomouc 35:52.64 5.00
7 Jakub HoffJakub Hoff 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 37:12.19 4.00
8 David DamDavid Dam 84 AK OlomoucAK Olomouc 37:32.27 3.00
9 Matěj GrotMatěj Grot 93 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 39:08.94 2.00
10 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 40:14.77 1.00
Celkem 10 závodníků

100 m překážek (0.84) - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 14.66 11.00
2 Zuzana MuchováZuzana Muchová 88 AK KroměřížAK Kroměříž 14.83 9.00
3 Hana ElznerováHana Elznerová 74 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 15.49 8.00
4 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.71 7.00
5 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 17.43 6.00
6 Radmila VrbováRadmila Vrbová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 19.08 5.00
7 Zdena BezůškováZdena Bezůšková 84 AK HodonínAK Hodonín 19.42 4.00
Celkem 7 závodníků

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2011) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ZelinkaPetr Zelinka 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 15.51 11.00
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.54 9.00
3 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 16.35 5.00
4 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16.44 4.00
5 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16.52 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2011) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 15.82 8.00
2 Jakub LacinaJakub Lacina 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 16.20 7.00
3 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 16.34 6.00
4 Filip MikuškaFilip Mikuška 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.34 2.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik SchindlerPatrik Schindler 92 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.15 11.00
2 Pawel Jajuga Pawel Jajuga 87 AK HodonínAK Hodonín 55.56 8.00
3 Tomáš HulínekTomáš Hulínek 91 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.89 7.00
4 Adam FormánekAdam Formánek 83 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 57.42 6.00
5 Roman PaulíkRoman Paulík 88 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 62.54 2.00
Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav NP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin JuránekMartin Juránek 91 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 55.12 9.00
2 Jan DvořákJan Dvořák 77 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 58.44 5.00
3 Jakub LacinaJakub Lacina 87 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 59.38 4.00
4 Vladislav StrmiskaVladislav Strmiska 92 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 59.41 3.00
5 Filip MikuškaFilip Mikuška 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 65.27 1.00
MB Marcel MiklošMarcel Mikloš 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 55.71
Celkem 6 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MusilováKateřina Musilová 88 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 66.79 11.00
2 Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 67.18 9.00
3 Eva ŠutováEva Šutová 90 AK KroměřížAK Kroměříž 70.33 8.00
4 Nikola KirschnerováNikola Kirschnerová 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 71.89 6.00
5 Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková 93 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 73.85 5.00
6 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová 94 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 77.46 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie NovákováLucie Nováková 92 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 71.14 7.00
2 Linda KomínkováLinda Komínková 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 74.20 4.00
3 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 AK OlomoucAK Olomouc 88.20 2.00
Michaela ValentováMichaela Valentová 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Honka, Schindler, Šmatlák, Baran Honka, Schindler, Šmatlák, Baran TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.06 11.00
2 Šmotek,Novotný,Nevtípil,Lazor Šmotek,Novotný,Nevtípil,Lazor AK OlomoucAK Olomouc 43.08 9.00
3 Šustík,Kejík, Turčány, Mullen Šustík,Kejík, Turčány, Mullen VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 43.85 8.00
4 Zelinka, Ošmera, Juška,Lacina Zelinka, Ošmera, Juška,Lacina TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 44.04 7.00
5 Juránek,Bětuňák,Hrazdíra,Strmisko Juránek,Bětuňák,Hrazdíra,Strmisko AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 44.38 6.00
6 Beňo, Fojtách,Formánek,Vymyslický Beňo, Fojtách,Formánek,Vymyslický TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 45.85 4.00
7 Bureš, Dřímal, Lípa, Žurovec Bureš, Dřímal, Lípa, Žurovec AK HodonínAK Hodonín 45.95 3.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hulínek, Veverka, Kratichvíl, Lukáš Hulínek, Veverka, Kratichvíl, Lukáš TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 44.82 5.00
2 Dočkal,Koutný, Pecha, Krejčíř Dočkal,Koutný, Pecha, Krejčíř AK OlomoucAK Olomouc 46.35 2.00
Kyzlink,Krejčík, Vojtek, Žiška Kyzlink,Krejčík, Vojtek, Žiška AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno NF
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veverková, Grigláková, Košárková, Klučarová Veverková, Grigláková, Košárková, Klučarová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.47 11.00
2 Löfflerová, Štálová, Maráriková, Šimková Löfflerová, Štálová, Maráriková, Šimková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 50.95 9.00
3 Mravcová, Bystroňová, Myslivcová, Klapsiová Mravcová, Bystroňová, Myslivcová, Klapsiová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 51.53 8.00
4 Kubíková, Trávnicková, Chválková, Vagnerová Kubíková, Trávnicková, Chválková, Vagnerová Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 51.85 7.00
5 Havlíková, Elznerová, Bobálová, Koudelková Havlíková, Elznerová, Bobálová, Koudelková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 51.89 6.00
6 Řečínská, Krausová, Vašínová, Slouková Řečínská, Krausová, Vašínová, Slouková AK OlomoucAK Olomouc 53.29 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Palyzová, Kozelková, Musilová, Kirschnerová Palyzová, Kozelková, Musilová, Kirschnerová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.98 5.00
2 Mičková, Řeháková, Wiecková, Bohdalovská Mičková, Řeháková, Wiecková, Bohdalovská Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 57.58 3.00
Ošmerová, Vrbová, Doležalová, Komínková Ošmerová, Vrbová, Doležalová, Komínková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šmatlák, Vystrk, Němec, Schindler Šmatlák, Vystrk, Němec, Schindler TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:26.44 11.00
2 Jajuga, Dřímal, Kubalák, Sasínek Jajuga, Dřímal, Kubalák, Sasínek AK HodonínAK Hodonín 3:29.64 9.00
3 Ošmera, Pavlík, Zelinka, Beňo Ošmera, Pavlík, Zelinka, Beňo TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:32.63 8.00
4 Juránek, Krejčík,Strmisko, Olejníček Juránek, Krejčík,Strmisko, Olejníček AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:34.12 7.00
5 Dam, Morávek, Sýkora, Tesař Dam, Morávek, Sýkora, Tesař AK OlomoucAK Olomouc 3:38.20 5.00
6 Gunčík, Chmelík R., Pinkas, Polášek Gunčík, Chmelík R., Pinkas, Polášek AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 3:39.87 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hulínek, Sadil, Lukáš, Baran Hulínek, Sadil, Lukáš, Baran TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:37.73 6.00
2 Lacina, Frománek, Chlebík, Vymyslický Lacina, Frománek, Chlebík, Vymyslický TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:44.59 3.00
3 Bureš, Čagánek, Goiš, Herka Bureš, Čagánek, Goiš, Herka AK HodonínAK Hodonín 3:45.16 2.00
4 Kratochvíl, Mikuška, Veverka, Sýkora Kratochvíl, Mikuška, Veverka, Sýkora TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:50.32 1.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dřímalová, Fugliová, Ostřížková, Zapalová Dřímalová, Fugliová, Ostřížková, Zapalová AK HodonínAK Hodonín 4:08.20 11.00
2 Řečínská, Klímová, Vašínová, Táborská Řečínská, Klímová, Vašínová, Táborská AK OlomoucAK Olomouc 4:11.59 9.00
3 Tancerová, Štáhlová, Lánská, Malariková Tancerová, Štáhlová, Lánská, Malariková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:12.16 8.00
4 Kirschnerová, Schweidlerová, Košárková, Veverková Kirschnerová, Schweidlerová, Košárková, Veverková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:16.02 7.00
5 Vavrečková, Šilhová, Kozelková, Musilová Vavrečková, Šilhová, Kozelková, Musilová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:17.60 6.00
6 Kullová, Mrázková, Lazarová, Klapsiová Kullová, Mrázková, Lazarová, Klapsiová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:19.37 5.00
7 Planíčková, Machová, Svobodová, Raková Planíčková, Machová, Svobodová, Raková AK OlomoucAK Olomouc 5:04.73 4.00
Celkem 7 závodníků

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Marek NavrátilMarek Navrátil
AK OlomoucAK Olomouc
90 2.01 11.00
2 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 1.95 9.00
3 Tomáš KoutnýTomáš Koutný
AK OlomoucAK Olomouc
90 1.85 8.00
4 Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 1.80 7.00
5 Alois ZapalaAlois Zapala
AK HodonínAK Hodonín
66 1.80 6.00
6 Filip DittrichFilip Dittrich
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 1.75 5.00
7 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 1.70 4.00
8 Richard BzdýlRichard Bzdýl
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 1.70 3.00
MB Matúš BubeníkMatúš Bubeník
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 2.14
Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 NP
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Leona SilnicováLeona Silnicová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 1.66 11.00
2 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 1.60 9.00
3 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 1.60 8.00
4 Iveta HorňákováIveta Horňáková
AK KroměřížAK Kroměříž
84 1.60 7.00
5= Sabina PánikováSabina Pániková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 1.55 5.50
5= Monika MrozkováMonika Mrozková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.55 5.50
7 Zuzana KullováZuzana Kullová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 1.50 4.00
8 Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK KroměřížAK Kroměříž
97 1.50 3.00
9 Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 1.45 2.00
10 Denisa DoležalováDenisa Doležalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 1.40 1.00
Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 0
Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 0
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.90 11.00
2 Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
89 4.80 9.00
3 Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
91 4.60 8.00
4 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AK OlomoucAK Olomouc
83 4.50 7.00
5 Jakub BöhmJakub Böhm
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
84 4.50 6.00
6 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 4.30 5.00
7 Radek PechaRadek Pecha
AK OlomoucAK Olomouc
92 4.15 4.00
8 Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.15 3.00
9 Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 4.00 2.00
10 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 3.80 1.00
11 Jan ŽižkaJan Žižka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
76 3.80
MB Martin HučkoMartin Hučko
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 4.50
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
92 0
Celkem 13 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikola PikartováNikola Pikartová
AK OlomoucAK Olomouc
89 3.50 11.00
2 Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 3.50 9.00
3= Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AK HodonínAK Hodonín
84 3.40 7.50
3= Kateřina MusilováKateřina Musilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
88 3.40 7.50
5 Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AK HodonínAK Hodonín
88 3.20 6.00
6 Andrea SloukováAndrea Slouková
AK OlomoucAK Olomouc
89 3.00 5.00
7 Jana ChlebíkováJana Chlebíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 3.00 4.00
8 Lucie MalcováLucie Malcová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 2.40 3.00
MB Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 3.10
MB Nancy TauberováNancy Tauberová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 3.00
Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
82 0
Poznámky/pokusy:
" Pikartová Nikola úraz hlezna, ošetřena v nemocnici Třinec
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 7.16 +0.3 m/s 11.00
2 Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK OlomoucAK Olomouc
90 6.98 +0.0 m/s 9.00
3 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.93 +0.7 m/s 8.00
4 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 6.88 +0.4 m/s 7.00
5 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 6.84 +0.6 m/s 6.00
6 Robert NovotnýRobert Novotný
AK OlomoucAK Olomouc
89 6.84 +0.0 m/s 5.00
7 Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 6.70 +0.3 m/s 4.00
8 Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 6.64 +0.4 m/s 3.00
9 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 6.40 +0.5 m/s 2.00
10 Josef BlahaJosef Blaha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 6.27 -0.3 m/s 1.00
11 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AK OlomoucAK Olomouc
83 6.25 +1.0 m/s
12 Milan KomárekMilan Komárek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 6.09 +1.7 m/s
13 Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
94 5.70 +1.2 m/s
Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
84 NP
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 5.56 +0.5 m/s 11.00
2 Lucie KubíkováLucie Kubíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 5.55 +1.4 m/s 9.00
3 Jana BystroňováJana Bystroňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
90 5.41 +1.8 m/s 8.00
4 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 5.40 +0.8 m/s 7.00
5 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 5.17 +0.2 m/s 6.00
6 Hana ElznerováHana Elznerová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
74 5.12 +1.5 m/s 5.00
7 Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
92 5.10 +1.0 m/s 4.00
8 Kristýna LöfflerováKristýna Löfflerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 5.04 +0.0 m/s 3.00
9 Veronika MravcováVeronika Mravcová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 4.99 +1.5 m/s 2.00
10 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 4.92 +1.5 m/s 1.00
11 Veronika OlšavskáVeronika Olšavská
AK OlomoucAK Olomouc
93 4.91 +0.0 m/s
12 Denisa VagnerováDenisa Vagnerová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 4.80 +1.4 m/s
Hana WalaskáHana Walaská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
95 4.80 +1.1 m/s
14 Leona SilnicováLeona Silnicová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 4.78 +0.5 m/s
15 Zuzana KonderlováZuzana Konderlová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
93 4.74 +0.8 m/s
16 Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 4.71 +0.0 m/s
17 Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 4.60 +0.0 m/s
18 Dominika NovotnáDominika Novotná
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 4.49 +1.8 m/s
19 Veronika MaroszováVeronika Maroszová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 4.35 +0.0 m/s
20 Tereza TomíčkováTereza Tomíčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 4.19 +0.6 m/s
Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 0
Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK OlomoucAK Olomouc
92 DNP
Celkem 22 závodníků

trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 14.34 +0.0 m/s 11.00
2 Lukáš LípaLukáš Lípa
AK HodonínAK Hodonín
83 13.98 +0.0 m/s 9.00
3 Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 13.88 +1.6 m/s 8.00
4 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
90 13.70 +1.2 m/s 7.00
5 David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 13.16 +1.0 m/s 6.00
6 Richard BzdýlRichard Bzdýl
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 13.08 +0.6 m/s 5.00
7 Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 13.06 -0.4 m/s 4.00
8 Milan KomárekMilan Komárek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 12.98 +1.3 m/s 3.00
9 Filip DittrichFilip Dittrich
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
93 12.93 +0.0 m/s 2.00
10 Jan ŽižkaJan Žižka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
76 12.65 +0.0 m/s 1.00
11 Václav KrejčířVáclav Krejčíř
AK OlomoucAK Olomouc
83 12.45 +0.1 m/s
12 Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
89 12.07 -0.5 m/s
Tomáš ProkšTomáš Prokš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 0
Josef BlahaJosef Blaha
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
82 NP
Celkem 14 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KubíkováLucie Kubíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
86 11.36 +0.2 m/s 11.00
2 Iveta MyslivcováIveta Myslivcová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
91 11.32 +0.6 m/s 9.00
3 Veronika MravcováVeronika Mravcová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 11.27 +0.1 m/s 8.00
4 Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 11.22 +0.6 m/s 7.00
5 Veronika PalyzováVeronika Palyzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 11.17 +1.6 m/s 6.00
6 Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
94 11.00 +1.3 m/s 5.00
7 Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 10.95 +1.9 m/s 4.00
8 Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 10.39 +1.1 m/s 3.00
9 Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 10.25 +1.5 m/s 2.00
10 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 10.08 +0.0 m/s 1.00
11 Sabina PánikováSabina Pániková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 09.99 +0.9 m/s
12 Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AK HodonínAK Hodonín
84 09.80 +0.4 m/s
MB Markéta HurníkováMarkéta Hurníková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 09.97 +0.0 m/s
Denisa DoležalováDenisa Doležalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 0
Jana BystroňováJana Bystroňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
90 0
Jana ChlebíkováJana Chlebíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 DNP
Eva ŠutováEva Šutová
AK KroměřížAK Kroměříž
90 DNP
Celkem 17 závodníků

vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 11.85 11.00
2 Iveta BučkováIveta Bučková
AK HodonínAK Hodonín
90 11.59 9.00
3 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 11.39 8.00
4 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 11.38 7.00
5 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 11.06 6.00
6 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 10.65 5.00
7 Iva MachováIva Machová
AK OlomoucAK Olomouc
76 10.48 4.00
8 Tereza SedlákováTereza Sedláková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 10.47 3.00
9 Iveta HorňákováIveta Horňáková
AK KroměřížAK Kroměříž
84 09.80 2.00
10 Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 09.70 1.00
11 Pavlína MaléřováPavlína Maléřová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
66 09.31
12 Zuzana Haunoldová Zuzana Haunoldová
AK HodonínAK Hodonín
86 09.27
13 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 09.06
14 Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 08.96
15 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
AK HodonínAK Hodonín
87 08.10
Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 DNP
Celkem 16 závodníků

vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 14.95 11.00
2 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
86 14.02 9.00
3 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 13.97 8.00
4 Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK HodonínAK Hodonín
83 13.83 7.00
5 Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
88 13.53 6.00
6 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 13.48 5.00
7 Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
79 13.31 4.00
8 František DrmolaFrantišek Drmola
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 12.12 3.00
9 Daniel SchubertDaniel Schubert
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
87 11.94 2.00
10 Martin HošekMartin Hošek
AK HodonínAK Hodonín
85 11.84 1.00
11 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 11.71
MB Martin KlimentMartin Kliment
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
75 13.42
Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 NP
Martin KlimentMartin Kliment
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
75 NP
Adam ZáslavAdam Záslav
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
89 NP
Celkem 15 závodníků

hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 39.81 11.00
2 Alena PejškováAlena Pejšková
AK HodonínAK Hodonín
84 38.86 9.00
3 Iveta BučkováIveta Bučková
AK HodonínAK Hodonín
90 37.26 8.00
4 Pavlína MaléřováPavlína Maléřová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
66 36.56 7.00
5 Iva MachováIva Machová
AK OlomoucAK Olomouc
76 36.55 6.00
6 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 32.68 5.00
7 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 31.13 4.00
8 Tereza SedlákováTereza Sedláková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 31.11 3.00
9 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 30.33 2.00
10 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 30.31 1.00
11 Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 29.80
12 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 28.02
13 Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 27.91
14 Nikola VarmužováNikola Varmužová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 27.17
15 Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 26.02
16 Anna Marie KadlecováAnna Marie Kadlecová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 21.09
MB Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 30.65
Karolina SchützováKarolina Schützová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 DNP
Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 DNP
Celkem 19 závodníků

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
86 48.23 11.00
2 Jiří HorkýJiří Horký
AK OlomoucAK Olomouc
92 46.12 9.00
3 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 45.38 8.00
4 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
90 43.41 7.00
5 Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 42.30 6.00
6 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 40.75 5.00
7 František DrmolaFrantišek Drmola
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 39.73 4.00
8 Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK HodonínAK Hodonín
83 36.11 3.00
9 Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
79 36.04 2.00
10 Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
88 35.48 1.00
11 Martin HošekMartin Hošek
AK HodonínAK Hodonín
85 33.72
12 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
92 32.42
13 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
89 26.17
MB Martin KlimentMartin Kliment
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
75 38.01
Daniel SchubertDaniel Schubert
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
87 NP
Martin KlimentMartin Kliment
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
75 NP
Celkem 16 závodníků

hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Monika PlacháMonika Plachá
AK OlomoucAK Olomouc
90 49.80 11.00
2 Tereza SedlákováTereza Sedláková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
89 47.41 9.00
3 Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 44.67 8.00
4 Pavlína MaléřováPavlína Maléřová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
66 33.87 7.00
5 Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
94 33.66 6.00
6 Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 33.56 5.00
7 Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK HodonínAK Hodonín
91 33.05 4.00
8 Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
95 32.87 3.00
9 Zuzana Haunoldová Zuzana Haunoldová
AK HodonínAK Hodonín
86 30.22 2.00
10 Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
AK HodonínAK Hodonín
87 29.47 1.00
11 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 20.35
MB Denisa BekováDenisa Beková
JAC BrnoJAC Brno
93 33.65
Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 DNP
Lenka KorábováLenka Korábová
AK HodonínAK Hodonín
87 DNP
Celkem 14 závodníků

hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal MaierMichal Maier
AK OlomoucAK Olomouc
88 50.55 11.00
2 Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
79 48.66 9.00
3 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 47.30 8.00
4 Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
84 46.73 7.00
5 Marek VrbkaMarek Vrbka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
61 44.13 6.00
6 Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK HodonínAK Hodonín
83 43.87 5.00
7 Jaroslav StančíkJaroslav Stančík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
86 42.03 4.00
8 Ondřej PítrOndřej Pítr
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 41.24 3.00
9 Jiří VinopalJiří Vinopal
AK OlomoucAK Olomouc
93 39.42 2.00
10 Anton OrlíkAnton Orlík
AK HodonínAK Hodonín
54 35.36 1.00
11 Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 34.12
12 Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
89 28.35
MB Martin KlimentMartin Kliment
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
75 52.07
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
88 39.36 11.00
2 Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK OlomoucAK Olomouc
92 38.31 9.00
3 Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
88 37.17 8.00
4 Michaela ValentováMichaela Valentová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 36.10 7.00
5 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 35.12 6.00
6 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 32.10 5.00
7 Alena PejškováAlena Pejšková
AK HodonínAK Hodonín
84 31.96 4.00
8 Martina MusilováMartina Musilová
AK OlomoucAK Olomouc
87 30.34 3.00
9 Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
92 30.07 2.00
10 Anna Marie KadlecováAnna Marie Kadlecová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
95 29.90 1.00
11 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 29.12
12 Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
94 29.00
13 Leona SilnicováLeona Silnicová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 25.26
14 Nikola VarmužováNikola Varmužová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 22.70
15 Dominika NovotnáDominika Novotná
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
96 21.82
MB Michaela HanákováMichaela Hanáková
JAC BrnoJAC Brno
93 33.10
Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 DNP
Celkem 17 závodníků

hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek LukášMarek Lukáš
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 66.13 11.00
2 Daniel SchubertDaniel Schubert
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
87 61.84 9.00
3 Jan ČervenkaJan Červenka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
83 59.10 8.00
4 Radovan KomárRadovan Komár
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
90 57.88 7.00
5 Tomáš LechnerTomáš Lechner
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 56.95 6.00
6 Richard HonnerRichard Honner
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
70 55.31 5.00
7 Filip ČermákFilip Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 54.17 4.00
8 Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
93 53.08 3.00
9 Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
83 50.71 2.00
10 Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 49.29 1.00
11 Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 44.80
12 Michal MelicherMichal Melicher
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
94 40.21
Martin HošekMartin Hošek
AK HodonínAK Hodonín
85 NP
Michal PuczokMichal Puczok
AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov
86 NP
Celkem 14 závodníků

20 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 AK HodonínAK Hodonín 11
2 Richard ChmelíkRichard Chmelík 90 AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 9
3 Rostislav KovářRostislav Kovář 51 AK OlomoucAK Olomouc 8
4 Jan ChmelařJan Chmelař 61 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7
Poznámky:
1. kolo 20 km chůze proběhlo v Olomouci 16.4.2011
Celkem 4 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 211.00
2 MOSBR MOSBR AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 179.00
3 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 163.00
4 UNIBR UNIBR VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 141.00
5 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 132.00
6 AKHOD AKHOD AK HodonínAK Hodonín 111.00
7 SLHAV SLHAV AO Slavia HavířovAO Slavia Havířov 083.00
8 UHHRA UHHRA AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 018.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 20km chůze, 100 m, 200 m, 200 m, 200 m, 400 m, 800 m, 110 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 BRECL BRECL TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 168.50
2 AKLOL AKLOL AK OlomoucAK Olomouc 168.00
3 TZTRI TZTRI TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 165.50
4 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 156.50
5 AKHOD AKHOD AK HodonínAK Hodonín 142.50
6 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 068.00
7 OTROK OTROK TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 061.00
8 KROME KROME AK KroměřížAK Kroměříž 056.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 200 m, 200 m, 200 m, 400 m, 400 m př., 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m
Celkem 8 závodníků