výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Praha (4. 6. 2011)

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 4.6.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
74 39.16 11.00
2 Veronika StrnadováVeronika Strnadová
AK MostAK Most
83 33.71 9.00
3 Lenka DlouháLenka Dlouhá
AK MostAK Most
88 33.32 8.00
4 Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
96 32.47 7.00
5 Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
90 32.15 6.00
6 Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
94 31.72 5.00
7 Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
91 30.51 4.00
8 Martina HálováMartina Hálová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
87 30.25 3.00
9 (Glaesser) Maria Gläßer(Glaesser) Maria Gläßer
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
96 28.24 2.00
10 Hana JelínkováHana Jelínková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
73 28.17 1.00
11 Veronika ČutíkováVeronika Čutíková
AK MostAK Most
93 27.61
12= Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
94 27.01
12= Petra JonášováPetra Jonášová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
96 27.01
14 Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L.USK VŠEM Ústí n/L.
92 24.41
15 Lucie KommováLucie Kommová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
88 23.90
16 Martina KostenkováMartina Kostenková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 22.32
17 Jana LábusováJana Lábusová
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
87 21.12
18 Tereza MusilováTereza Musilová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
90 20.55
19 Anna SteinbachováAnna Steinbachová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
94 17.38
Šárka KužílkováŠárka Kužílková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
84 DNP
Alžběta KudelováAlžběta Kudelová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
83 DNP
Lucie VrabcováLucie Vrabcová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
90 DNP
Celkem 22 závodníků