Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Praha - Stromovka (21. 5. 2011)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav RůžaJaroslav Růža 83 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 53.30 11.00
2 Daniel MusilDaniel Musil 89 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 53.45 9.00
3 Vít RejmonVít Rejmon 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 54.48 8.00
4 Tomáš BeckTomáš Beck 88 AC DomažliceAC Domažlice 62.68
Martin HošekMartin Hošek 87 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ChybaJosef Chyba 89 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 54.89 7.00
2 Petr JelínekPetr Jelínek 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.12 6.00
3 Jan NešporJan Nešpor 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 55.15 5.00
4 Jakub BrichtaJakub Brichta 93 AC DomažliceAC Domažlice 55.33 4.00
5 Tomáš ŠleisTomáš Šleis 85 AC DomažliceAC Domažlice 55.80 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NovotnýŠimon Novotný 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 56.19 2.00
2 Martin HoudekMartin Houdek 82 AC DomažliceAC Domažlice 58.51 1.00
3 Josef NepomuckýJosef Nepomucký 82 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 59.45
4 Radek ČudaRadek Čuda 91 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 59.63
MB Ivan HupkaIvan Hupka 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 57.49
Celkem 5 závodníků

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 65.35 11.00
2 Dominika KrupkováDominika Krupková 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 65.78 9.00
3 Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová 93 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 66.07 8.00
4 Ludmila MatyskováLudmila Matysková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 66.55 7.00
5 Hana ŠpičákováHana Špičáková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 68.28 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa BenešováDenisa Benešová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 68.18 6.00
2 Markéta MikešováMarkéta Mikešová 92 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 69.01 4.00
3 Jarmila PeckováJarmila Pecková 81 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 69.30 3.00
4 Markéta BelzováMarkéta Belzová 86 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 70.08 1.00
5 Lenka PšajdlováLenka Pšajdlová 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 70.81
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 21.5.2011) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 92 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 70.00 2.00
2 Martina PíšováMartina Píšová 94 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 73.20
3 Eva HladováEva Hladová 94 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 74.51
MB Kateřina PetrušováKateřina Petrušová 92 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 64.98
MB Pavla VlčkováPavla Vlčková 95 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 73.45
Celkem 5 závodníků